výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (17. 2. 2018)

50 m - Muži

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 06.74
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 07.05
3 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.25
4 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
5 Pavel ŠafaříkPavel Šafařík 88 PrahaPraha 07.45
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
7 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.59
8 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.43
9 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.17
Celkem 9 závodníků

50 m - Žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 06.89
Celkem 1 závodníků

50 m - Ženy

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.85
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.23
3 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.46
4 Pavel ŠafaříkPavel Šafařík 88 PrahaPraha 08.55
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.62
6 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
7 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými LesyKostelec nad Černými Lesy 08.91
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
9 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.37
10 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.36
11 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.99
Celkem 11 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.85
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.89
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
5 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.77
8 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.50
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.89
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.35
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
4 Jakub SixtaJakub Sixta 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.56
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.57
6 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.67
7 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.98
8 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.95
9 Jaroslav BlechaJaroslav Blecha 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.06
10 David FlorDavid Flor 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.49
11 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.74
12 Matyáš KinclMatyáš Kincl 11 Český BrodČeský Brod 12.04
Celkem 12 závodníků

60 m - Ženy

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.65
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.81
2 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.89
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.13
4 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.22
5 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.62
6 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.63
7 Tereza TůmováTereza Tůmová 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.44
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.04
3 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.32
4 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.37
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.40
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.42
7 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.53
8 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.56
9 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.62
10 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.72
11 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.91
12 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.43
13 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.50
14= Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.55
14= Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.55
16 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.66
17 Elena ŠlapákováElena Šlapáková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.13
18 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 11.52
19 Klára ŘíhováKlára Říhová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.07
Celkem 19 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.89
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.90
3 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými LesyKostelec nad Černými Lesy 11.81
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.30
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.49
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.00
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.46
3 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.28
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 11.79
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 12.39
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 13.08
3= Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.21
3= Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.21
5 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.33
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.53
2 Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 1.35
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.30
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30
2 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.25
3 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 1.25
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.20
5 Matyáš KinclMatyáš Kincl
Český BrodČeský Brod
11 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.15
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.15
3 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.15
4 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.15
5 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.15
6 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1.10
7 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub OndřejJakub Ondřej
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
89 5.50
2 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 5.12
3 Pavel ŠafaříkPavel Šafařík
PrahaPraha
88 4.92
4 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.86
5 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.58
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.30
7 Antonín KábeleAntonín Kábele
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
35 2.91
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.52
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.76
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.67
4 Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 4.19
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.12
2 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.08
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.95
4 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.94
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.83
6 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 3.46
7 Jaroslav BlechaJaroslav Blecha
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.02
8 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2.59
9 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2.34
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.67
2 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.61
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.58
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.44
5 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.41
6 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.40
7 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.20
8 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.15
9 Tereza TůmováTereza Tůmová
Atletika BenešovAtletika Benešov
03 3.92
10 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.78
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.18
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3.95
3 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.86
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.83
5 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.77
6 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.68
7 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.62
8 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.61
9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.60
10 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.46
11 Alice VeranováAlice Veranová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.37
12 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.29
13 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.28
14 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.10
15= Barbora JedlanováBarbora Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2.85
15= Veronika ČuříkováVeronika Čuříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2.85
17 Elena ŠlapákováElena Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 2.56
18 Klára ŘíhováKlára Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.32
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub OndřejJakub Ondřej
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
89 10.57
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 09.20
Celkem 2 závodníků