1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň
Jihlava (28. 4. 2018)4 x 400 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 28.4.2018 - 14:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaplánek, Ryška, Szelke Kaplánek, Ryška, Szelke | Atletika Jihlava z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 28.4.2018 - 14:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Střelec, Vejmělek, Lovětínský, Kaplánek Střelec, Vejmělek, Lovětínský, Kaplánek | Atletika Jihlava z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 28.4.2018 - 14:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pertlíková, Vostálová, Koubková, Chlupáčková Pertlíková, Vostálová, Koubková, Chlupáčková | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 4:17.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dvořáková, Bojanovská, Bártová, Pulgretová Dvořáková, Bojanovská, Bártová, Pulgretová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 5:03.58 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 28.4.2018 - 14:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vejvarová, Němcová, Houzarová, Pecinová Vejvarová, Němcová, Houzarová, Pecinová | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 4:25.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jonášová, Jonášová, Štorková, Kühwegová Jonášová, Jonášová, Štorková, Kühwegová | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 4:30.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Giger, Zdražilová, Roháčková, Šaclová Giger, Zdražilová, Roháčková, Šaclová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 4:31.67 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |