výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích

Třebíč (5. - 6. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 08:20) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.72 643.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.76 631.00
3 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.16 514.00
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.32 470.00
5 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.71 371.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 08:20) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.10 531.00
2 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.68 378.00
3 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.20 261.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.72 643.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.76 631.00
3 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.10 531.00
4 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.16 514.00
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.32 470.00
6 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.68 378.00
7 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.71 371.00
8 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.20 261.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 14:00) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.44 439.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.78 354.00
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.26 249.00
4 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.29 243.00
5 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.44 214.00
6 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.74 161.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 14:30) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BřeznaMatěj Března 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.93 320.00
2 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.55 194.00
3 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.67 173.00
4 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.18 95.00
5 Tadeáš BurianTadeáš Burian 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.95 19.00
Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.44 439.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.78 354.00
3 Matěj BřeznaMatěj Března 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.93 320.00
4 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.26 249.00
5 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.29 243.00
6 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.44 214.00
7 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.55 194.00
8 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.67 173.00
9 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.74 161.00
10 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.18 95.00
11 Tadeáš BurianTadeáš Burian 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.95 19.00
Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 14:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.17 797.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.73 637.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.79 621.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.89 595.00
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.02 561.00
6 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.17 523.00
7 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.32 487.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 14:40) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.02 561.00
2 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 09.04 556.00
3 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.19 518.00
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.28 496.00
5 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.39 470.00
6 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.73 393.00
7 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.74 391.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 14:40) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.66 408.00
2 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.67 406.00
3 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.78 382.00
4 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.81 376.00
5 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.10 316.00
6 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.12 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 14:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.17 523.00
2 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 09.60 422.00
3 Aneta NovákováAneta Nováková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.94 348.00
4 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.14 308.00
5 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.25 287.00
6 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.46 249.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.17 797.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.73 637.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.79 621.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.89 595.00
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.02 561.00
5 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.02 561.00
7 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 09.04 556.00
8 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.17 523.00
8 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.17 523.00
10 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.19 518.00
11 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.28 496.00
12 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.32 487.00
13 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.39 470.00
14 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 09.60 422.00
15 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.66 408.00
16 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.67 406.00
17 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.73 393.00
18 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.74 391.00
19 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.78 382.00
20 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.81 376.00
21 Aneta NovákováAneta Nováková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.94 348.00
22 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.10 316.00
23 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.12 312.00
24 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.14 308.00
25 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.25 287.00
26 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.46 249.00

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.77 697.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.90 671.00
3 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.74 513.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:03) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 11.19 819.00
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 11.63 725.00
3 Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.76 699.00
4 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 11.84 683.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:10) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.94 874.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.47 562.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 12.69 522.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.18 438.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 15:40) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 19.52 834.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 19.58 826.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.38 732.00
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 20.45 724.00
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 20.75 691.00
6 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.09 653.00
7 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 22.12 546.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 15:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.36 735.00
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 20.82 683.00
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 20.94 670.00
4 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 21.03 660.00
5 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 21.24 637.00
6 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 21.40 620.00
7 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.00 558.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 15:40) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 20.74 692.00
2 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 21.51 609.00
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.35 523.00
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.46 512.00
5 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 23.42 423.00
6 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.57 410.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 19.52 834.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 19.58 826.00
3 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.36 735.00
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.38 732.00
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 20.45 724.00
6 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 20.74 692.00
7 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 20.75 691.00
8 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 20.82 683.00
9 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 20.94 670.00
10 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 21.03 660.00
11 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.09 653.00
12 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 21.24 637.00
13 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 21.40 620.00
14 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 21.51 609.00
15 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.00 558.00
16 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 22.12 546.00
17 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.35 523.00
18 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.46 512.00
19 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 23.42 423.00
20 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.57 410.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 15:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 26.51 753.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.33 685.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.08 625.00
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 29.04 551.00
5 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.76 499.00
6 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 29.96 485.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 15:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 29.06 550.00
2 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 31.80 364.00
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 31.96 354.00
4 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 32.32 332.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 26.51 753.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.33 685.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.08 625.00
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 29.04 551.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 29.06 550.00
6 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.76 499.00
7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 29.96 485.00
8 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 31.80 364.00
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 31.96 354.00
10 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 32.32 332.00

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 59.29 438.00
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 52.04 723.00
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 52.39 708.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 53.20 673.00
Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 50.21 805.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 58.30 473.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 63.58 299.00
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:22.10 580.00
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:41.74 374.00
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 2:46.87 327.00
4 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:48.50 312.00
5 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:52.22 281.00
6 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:53.34 272.00
7 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:55.13 257.00
8 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:55.28 256.00
9 Matěj BřeznaMatěj Března 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:01.17 211.00
10 Tadeáš BurianTadeáš Burian 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:06.18 176.00
11 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:06.99 171.00
Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DQ
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:34.60 636.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:41.65 554.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:42.64 543.00
4 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:47.33 492.00
5 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:50.16 462.00
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:53.78 425.00
7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 2:57.83 386.00
8 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:06.62 306.00
9 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:11.05 269.00
10 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:14.26 244.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:30.28 689.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:34.39 639.00
3 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:40.67 565.00
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:43.95 528.00
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:48.50 479.00
6 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:49.33 471.00
7 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 2:55.55 408.00
8 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:00.30 362.00
9 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:01.63 350.00
10 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:05.53 316.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 2:44.20 526.00
2 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:59.11 373.00
3 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 2:59.65 368.00
4 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:59.98 365.00
5 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:05.84 313.00
6 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:11.45 266.00
7 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:11.73 264.00
8 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:20.16 201.00
9 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:24.10 174.00
Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:30.28 689.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:34.39 639.00
3 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:40.67 565.00
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:43.95 528.00
5 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 2:44.20 526.00
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:48.50 479.00
7 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:49.33 471.00
8 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 2:55.55 408.00
9 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:59.11 373.00
10 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 2:59.65 368.00
11 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:59.98 365.00
12 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:00.30 362.00
13 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:01.63 350.00
14 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:05.53 316.00
15 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:05.84 313.00
16 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:11.45 266.00
17 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:11.73 264.00
18 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:20.16 201.00
19 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:24.10 174.00
Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:34.68 635.00
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:38.42 591.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:50.07 463.00
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:51.45 449.00
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:53.62 427.00
6 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 2:54.26 420.00
7 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:06.07 311.00
8 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:07.01 303.00
9 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:07.05 302.00
10 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:08.34 292.00
11 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 3:09.85 279.00
12 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:11.14 269.00
13 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:15.23 237.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:51.46 449.00
2 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:56.28 401.00
3 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:00.81 358.00
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:04.34 326.00
5 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:07.46 299.00
6 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 3:07.86 296.00
7 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:07.94 295.00
8 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:11.22 268.00
9 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:16.03 231.00
10 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:20.90 195.00
11 Aneta NovákováAneta Nováková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:32.20 124.00
12 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:42.13 75.00
13 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:54.97 28.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:34.68 635.00
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:38.42 591.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:50.07 463.00
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:51.45 449.00
5 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:51.46 449.00
6 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:53.62 427.00
7 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 2:54.26 420.00
8 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:56.28 401.00
9 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:00.81 358.00
10 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:04.34 326.00
11 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:06.07 311.00
12 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:07.01 303.00
13 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:07.05 302.00
14 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:07.46 299.00
15 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 3:07.86 296.00
16 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:07.94 295.00
17 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:08.34 292.00
18 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 3:09.85 279.00
19 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:11.14 269.00
20 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:11.22 268.00
21 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:15.23 237.00
22 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:16.03 231.00
23 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:20.90 195.00
24 Aneta NovákováAneta Nováková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:32.20 124.00
25 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:42.13 75.00
26 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:54.97 28.00

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:16.08 515.00
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:21.86 466.00
3 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:23.18 455.00
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:24.20 447.00
5 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:35.12 362.00
6 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:45.37 289.00
7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 4:00.76 195.00
8 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 4:01.92 188.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:44.85 650.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:54.12 594.00
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 DNS
Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 4:46.77 638.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 5:00.39 557.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 5:54.29 288.00
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 13:00) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.28 489.00
2 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.15 209.00
3 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.38 182.00
4 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.87 131.00
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.71 62.00
6 Tadeáš BurianTadeáš Burian 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.50 20.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 13:00) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.75 259.00
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.48 171.00
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.57 72.00
4 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.65 66.00
5 Matěj BřeznaMatěj Března 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.32 28.00
6 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.18 2.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.28 489.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.75 259.00
3 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.15 209.00
4 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.38 182.00
5 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.48 171.00
6 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.87 131.00
7 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.57 72.00
8 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.65 66.00
9 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.71 62.00
10 Matěj BřeznaMatěj Března 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.32 28.00
11 Tadeáš BurianTadeáš Burian 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.50 20.00
12 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.18 2.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 13:10) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.07 699.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.50 621.00
3 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.26 495.00
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.56 448.00
5 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 13.41 209.00
6 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.82 83.00
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 13:10) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.63 599.00
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.95 391.00
3 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.00 384.00
4 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.63 300.00
5 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.74 286.00
6 Aneta NovákováAneta Nováková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.94 156.00
7 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.08 143.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 13:10) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.24 498.00
2 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.57 447.00
3 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.89 399.00
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.57 307.00
5 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.24 227.00
6 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.33 121.00
7 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.00 71.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 13:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 12.58 306.00
2 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.25 226.00
3 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.39 211.00
4 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.43 207.00
5 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.45 204.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.07 699.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.50 621.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.63 599.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.24 498.00
5 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.26 495.00
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.56 448.00
7 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.57 447.00
8 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.89 399.00
9 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.95 391.00
10 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.00 384.00
11 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.57 307.00
12 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 12.58 306.00
13 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.63 300.00
14 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.74 286.00
15 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.24 227.00
16 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.25 226.00
17 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.39 211.00
18 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 13.41 209.00
19 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.43 207.00
20 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.45 204.00
21 Aneta NovákováAneta Nováková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.94 156.00
22 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.08 143.00
23 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.33 121.00
24 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.82 83.00
25 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.00 71.00
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNF

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 12:25) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.63 631.00
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.22 567.00
3 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.67 520.00
4 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 16.91 496.00
5 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.37 451.00
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 18.60 340.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 12:25) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 17.78 412.00
2 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.53 266.00
3 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.83 244.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.63 631.00
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.22 567.00
3 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.67 520.00
4 Filip IranFilip Iran 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 16.91 496.00
5 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.37 451.00
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 17.78 412.00
7 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 18.60 340.00
8 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.53 266.00
9 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.83 244.00

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 15.10 828.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.33 799.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.85 733.00
4 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.72 628.00
5 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 20.69 248.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 12:30) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.62 335.00
2 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.16 289.00
3 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 20.32 276.00
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 20.36 273.00
Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 15.10 828.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.33 799.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.85 733.00
4 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.72 628.00
5 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.62 335.00
6 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.16 289.00
7 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 20.32 276.00
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 20.36 273.00
9 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 20.69 248.00
Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 12:40) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.77 872.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.34 797.00
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.69 753.00
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 15.84 734.00
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 16.70 631.00
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 18.12 476.00
7 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 20.71 246.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 12:40) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 16.70 631.00
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 17.57 534.00
3 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 19.95 306.00
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.67 249.00
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 20.91 231.00
6 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.17 212.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 12:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 17.98 491.00
2 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 18.07 481.00
3 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 19.09 382.00
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.55 341.00
5 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.37 198.00
6 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 21.59 184.00
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.77 872.00
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.34 797.00
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.69 753.00
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 15.84 734.00
5 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 16.70 631.00
5 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 16.70 631.00
7 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 17.57 534.00
8 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 17.98 491.00
9 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 18.07 481.00
10 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 18.12 476.00
11 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 19.09 382.00
12 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.55 341.00
13 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 19.95 306.00
14 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.67 249.00
15 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 20.71 246.00
16 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 20.91 231.00
17 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.17 212.00
18 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 21.37 198.00
19 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 21.59 184.00
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNS
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 DNS
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:00) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 15.26 818.00
2 Kamil LeštinaKamil Leština 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 18.14 511.00
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 DNS
Pavel PadělekPavel Padělek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:10) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.89 863.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 16.58 669.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 19.00 432.00
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 1.76 593.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1.64 496.00
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNS 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.85 670.00
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.76 593.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1.61 472.00
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.79 619.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1.64 496.00
3 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.55 426.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.55 426.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.717.141.77 Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.71 552.00
2 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.65 504.00
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.59 457.00
4 Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.47 367.00
5 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.47 367.00
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.44 345.00
7 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.44 345.00
8 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.23 206.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 DNS 0.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.031.061.091.121.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57 Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.60 736.00
2 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1.54 666.00
3 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.51 632.00
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 1.51 632.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 1.30 409.00
6 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 1.27 379.00
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 1.24 350.00
8 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.24 350.00
9 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.18 293.00
10 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.18 293.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.031.061.091.121.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57 Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.57 701.00
2 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 1.54 666.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 1.51 632.00
4 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.48 599.00
5 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1.45 566.00
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.42 534.00
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.42 534.00
8 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1.42 534.00
9 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1.42 534.00
10 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.39 502.00
11 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1.36 470.00
12 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.33 439.00
13 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.33 439.00
14 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1.33 439.00
15 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.27 379.00
16 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1.27 379.00
17 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.24 350.00
18 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1.21 321.00
19 Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.15 266.00
20 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.09 214.00
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNS
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.50 482.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3.40 457.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 2.90 333.00
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.30 431.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2.90 333.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 2.40 220.00
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2.37 214.00
2= Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1.97 134.00
2= Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.97 134.00
2= Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.97 134.00
2= Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.97 134.00
6 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.97 134.00
7 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.97 134.00
Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 NM 0.00
Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 NM 0.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.68 +0.7 m/s 0.0 519.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 5.58 +1.8 m/s 0.0 498.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 5.46 +1.2 m/s 0.0 473.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.48 +1.8 m/s 6,48  +1.80.00.06,480.00.00.0 693.00
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 6.45 +1.9 m/s 6,45  +1.90.00.06,450.00.00.0 686.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 6.15 +1.7 m/s 6,15  +1.70.00.06,150.00.00.0 619.00
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 6.83 +1.4 m/s 6,83  +1.40.00.06,830.00.00.0 774.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 5.39 +1.9 m/s 5,39  +1.90.00.05,390.00.00.0 459.00
3 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 4.67 +1.4 m/s 4,67  +1.40.00.04,670.00.00.0 321.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.06 +0.8 m/s 4,06  +0.80.00.04,060.00.00.0 215.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5.41 +1.1 m/s 5,41  +1.10.00.05,410.00.00.0 463.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.38 +0.3 m/s 5,38  +0.30.00.05,380.00.00.0 457.00
3 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.37 +3.6 m/s 5.18 +1.9 m/s 5,37  +3.65,18  +1.90.05,370.00.00.0 455.00
4 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.07 +2.3 m/s 4.87 +0.8 m/s 5,07  +2.34,87  +0.80.05,070.00.00.0 396.00
5 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.05 +3.3 m/s 5,05  +3.30.00.05,050.00.00.0 392.00
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.92 +2.5 m/s 4.85 +1.9 m/s 4,92  +2.54,85  +1.90.04,920.00.00.0 367.00
7 Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.68 +0.7 m/s 4,68  +0.70.00.04,680.00.00.0 323.00
8 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.34 +1.9 m/s 4,34  +1.90.00.04,340.00.00.0 262.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4.84 +2.4 m/s 4.56 +0.9 m/s 4,84  +2.44,56  +0.90.04,840.00.00.0 352.00
2 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4.14 +2.4 m/s 3.99 +0.4 m/s 4,14  +2.43,99  +0.40.04,140.00.00.0 229.00
3 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4.05 +2.2 m/s 4,05  +2.20.00.04,050.00.00.0 214.00
4 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4.00 +1.2 m/s 4,00  +1.20.00.04,000.00.00.0 206.00
5 Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.86 +2.3 m/s 3,86  +2.30.00.03,860.00.00.0 184.00
6 Petr SalátPetr Salát
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.85 +2.7 m/s 3,85  +2.70.00.03,850.00.00.0 182.00
7 David DvořákDavid Dvořák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.70 +4.3 m/s 2.72 +1.2 m/s 3,70  +4.32,72  +1.20.03,700.00.00.0 159.00
8 Matěj BřeznaMatěj Března
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.67 +0.9 m/s 3,67  +0.90.00.03,670.00.00.0 155.00
9 Filip FerdaFilip Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.63 +2.7 m/s 3.34 +1.2 m/s 3,63  +2.73,34  +1.20.03,630.00.00.0 149.00
10 Adam RokosAdam Rokos
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.62 +1.5 m/s 3,62  +1.50.00.03,620.00.00.0 147.00
11 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3.54 +1.1 m/s 3,54  +1.10.00.03,540.00.00.0 136.00
12 Tadeáš BurianTadeáš Burian
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2.94 +1.3 m/s 2,94  +1.30.00.02,940.00.00.0 59.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.51 +2.5 m/s 5.23 +1.6 m/s 5,51  +2.55,23  +1.60.05,510.00.00.0 703.00
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5.11 +1.3 m/s 5,11  +1.30.00.05,110.00.00.0 589.00
3 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.70 +2.1 m/s 4.66 +1.9 m/s 4,70  +2.14,66  +1.90.04,700.00.00.0 479.00
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4.63 +1.0 m/s 4,63  +1.00.00.04,630.00.00.0 461.00
5 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 4.55 +1.5 m/s 4,55  +1.50.00.04,550.00.00.0 441.00
6 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.35 +1.5 m/s 4,35  +1.50.00.04,350.00.00.0 391.00
7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.99 +1.4 m/s 3,99  +1.40.00.03,990.00.00.0 306.00
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.97 +2.2 m/s 3.83 +1.0 m/s 3,97  +2.23,83  +1.00.03,970.00.00.0 301.00
9 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.88 +3.4 m/s 3.75 +1.0 m/s 3,88  +3.43,75  +1.00.03,880.00.00.0 281.00
10 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3.67 +0.8 m/s 3,67  +0.80.00.03,670.00.00.0 235.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.38 +1.1 m/s 5,38  +1.10.00.05,380.00.00.0 665.00
2 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5.20 +2.6 m/s 5.03 +1.2 m/s 5,20  +2.65,03  +1.20.05,200.00.00.0 614.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.93 +0.5 m/s 4,93  +0.50.00.04,930.00.00.0 540.00
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4.69 +1.4 m/s 4,69  +1.40.00.04,690.00.00.0 477.00
5 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.66 +1.3 m/s 4,66  +1.30.00.04,660.00.00.0 469.00
6 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.57 +0.9 m/s 4,57  +0.90.00.04,570.00.00.0 446.00
7 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 4.55 +1.8 m/s 4,55  +1.80.00.04,550.00.00.0 441.00
8 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.46 +0.7 m/s 4,46  +0.70.00.04,460.00.00.0 418.00
9 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.41 +1.1 m/s 4,41  +1.10.00.04,410.00.00.0 406.00
10 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 4.39 +1.5 m/s 4,39  +1.50.00.04,390.00.00.0 401.00
11 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 4.37 +1.3 m/s 4,37  +1.30.00.04,370.00.00.0 396.00
12 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.30 +1.3 m/s 4,30  +1.30.00.04,300.00.00.0 379.00
13 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 4.28 +0.5 m/s 4,28  +0.50.00.04,280.00.00.0 374.00
14 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4.23 +2.3 m/s 4.08 +1.1 m/s 4,23  +2.34,08  +1.10.04,230.00.00.0 362.00
15 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4.19 +0.8 m/s 4,19  +0.80.00.04,190.00.00.0 352.00
16 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4.03 +0.7 m/s 4,03  +0.70.00.04,030.00.00.0 315.00
17 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.97 +0.5 m/s 3,97  +0.50.00.03,970.00.00.0 301.00
18 Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.97 +1.6 m/s 3,97  +1.60.00.03,970.00.00.0 301.00
19 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.70 +2.6 m/s 3.48 +1.5 m/s 3,70  +2.63,48  +1.50.03,700.00.00.0 242.00
Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.61 +1.5 m/s 4,61  +1.50.00.04,610.00.00.0 456.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.57 +2.5 m/s 4.47 +0.8 m/s 4,57  +2.54,47  +0.80.04,570.00.00.0 446.00
3 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4.31 +1.3 m/s 4,31  +1.30.00.04,310.00.00.0 381.00
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 3.92 +1.7 m/s 3,92  +1.70.00.03,920.00.00.0 290.00
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3.89 +1.1 m/s 3,89  +1.10.00.03,890.00.00.0 283.00
6 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3.89 +1.3 m/s 3,89  +1.30.00.03,890.00.00.0 283.00
7 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3.89 +1.0 m/s 3,89  +1.00.00.03,890.00.00.0 283.00
8 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.87 +2.5 m/s 3.24 +0.6 m/s 3,87  +2.53,24  +0.60.03,870.00.00.0 279.00
9 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.87 +1.4 m/s 3,87  +1.40.00.03,870.00.00.0 279.00
10 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.76 +1.9 m/s 3,76  +1.90.00.03,760.00.00.0 254.00
11 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 3.73 +1.3 m/s 3,73  +1.30.00.03,730.00.00.0 248.00
12 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 3.71 +2.0 m/s 3,71  +2.03,42  +2.00.03,710.00.00.0 244.00
13 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 3.64 +0.9 m/s 3,64  +0.90.00.03,640.00.00.0 229.00
14 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.63 +0.3 m/s 3,63  +0.30.00.03,630.00.00.0 227.00
15 Tereza KomínováTereza Komínová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.62 +2.1 m/s 3.44 +1.4 m/s 3,62  +2.13,44  +1.40.03,620.00.00.0 225.00
16 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.61 +1.9 m/s 3,61  +1.90.00.03,610.00.00.0 223.00
17 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.58 +0.7 m/s 3,58  +0.70.00.03,580.00.00.0 216.00
18 Tereza HalvováTereza Halvová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.48 +2.4 m/s 3.23 +1.9 m/s 3,48  +2.43,23  +1.90.03,480.00.00.0 196.00
19 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3.42 +1.3 m/s 3,42  +1.30.00.03,420.00.00.0 184.00
20 Simona PtáčkováSimona Ptáčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.35 +1.8 m/s 3,35  +1.80.00.03,350.00.00.0 170.00
21 Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.31 +0.8 m/s 3,31  +0.80.00.03,310.00.00.0 163.00
22 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3.16 +2.3 m/s 3,16  +2.30.00.03,160.00.00.0 135.00
23 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.12 +1.6 m/s 3,12  +1.60.00.03,120.00.00.0 128.00
24 Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.07 +0.7 m/s 3,07  +0.70.00.03,070.00.00.0 119.00
25 Anna BatouškováAnna Batoušková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3.05 +1.2 m/s 3,05  +1.20.00.03,050.00.00.0 116.00
26 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2.91 +2.6 m/s 2.73 +1.6 m/s 2,91  +2.62,73  +1.60.02,910.00.00.0 92.00
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12.53 0.0 696.00
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 11.00 0.0 595.00
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.78 0.0 450.00
4 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 08.52 0.0 433.00
5 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 08.12 0.0 407.00
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 07.96 0.0 397.00
7 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 07.78 0.0 385.00
8 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 07.54 0.0 370.00
9 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 06.44 0.0 299.00
10 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 06.43 0.0 299.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 11.09 0.0 601.00
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10.17 0.0 541.00
3 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 09.57 0.0 501.00
4 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 09.36 0.0 488.00
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 09.03 0.0 466.00
6 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 08.75 0.0 448.00
7 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 08.67 0.0 443.00
8 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 08.56 0.0 436.00
9 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 08.37 0.0 423.00
10 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 08.21 0.0 413.00
11 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 07.72 0.0 381.00
12 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.39 0.0 360.00
13 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 07.35 0.0 357.00
14 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.34 0.0 357.00
15 Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 07.00 0.0 335.00
16 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 06.74 0.0 318.00
17 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 06.67 0.0 314.00
18 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.55 0.0 306.00
19 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 06.41 0.0 297.00
20 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.08 0.0 276.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10.38 0.0 508.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10.27 0.0 502.00
3 Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.71 0.0 468.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.32 0.0 445.00
5 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.11 0.0 432.00
6 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.05 0.0 429.00
7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.16 0.0 258.00
8 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 05.60 0.0 226.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 12.05 0.0 609.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 09.02 0.0 427.00
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.64 0.0 404.00
4 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 08.25 0.0 381.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 12.11 0.0 613.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11.60 0.0 582.00
3 Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.36 0.0 568.00
4 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 08.97 0.0 424.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 10.67 0.0 526.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 10.65 0.0 525.00
3 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 09.41 0.0 450.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 23.88 0.0 346.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 21.54 0.0 301.00
3 Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 21.40 0.0 298.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 20.86 0.0 288.00
5 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 20.16 0.0 275.00
6 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 18.58 0.0 246.00
7 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 18.10 0.0 237.00
8 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 15.44 0.0 188.00
9 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 15.04 0.0 181.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 30.37 0.0 472.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 22.23 0.0 314.00
3 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 19.46 0.0 262.00
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 35.70 0.0 578.00
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 34.87 0.0 561.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 25.39 0.0 375.00
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 DNS 0.0
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNS 0.0
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 32.32 0.0 521.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 32.24 0.0 519.00
3 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 30.20 0.0 480.00
4 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 27.73 0.0 434.00
5 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 22.72 0.0 340.00
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 21.63 0.0 319.00
7 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 21.22 0.0 312.00
8 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 20.28 0.0 294.00
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 19.85 0.0 286.00
10 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 13.15 0.0 163.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 37.87 0.0 626.00
2 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 30.91 0.0 494.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 28.84 0.0 455.00
4 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 27.64 0.0 432.00
5 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 25.45 0.0 391.00
6 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 25.06 0.0 383.00
7 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 23.92 0.0 362.00
8 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23.40 0.0 352.00
9 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 21.78 0.0 322.00
10 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 21.26 0.0 312.00
11 Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 20.71 0.0 302.00
12 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 19.87 0.0 286.00
13 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 19.62 0.0 282.00
14 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 18.53 0.0 262.00
15 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 17.68 0.0 246.00
16 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 17.32 0.0 239.00
17 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 17.21 0.0 237.00
18 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 16.05 0.0 216.00
19 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14.21 0.0 182.00
Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 35.48 0.0 377.00
2 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 34.09 0.0 357.00
3 Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 34.04 0.0 356.00
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 28.63 0.0 280.00
5 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 27.80 0.0 268.00
6 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 27.41 0.0 263.00
7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 27.06 0.0 258.00
8 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 25.26 0.0 233.00
9 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 24.22 0.0 219.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 48.01 0.0 559.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 32.60 0.0 336.00
3 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 30.46 0.0 306.00
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků