výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích

Třebíč (5. - 6. 5. 2018)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 3 1.76 593.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1 1.64 496.00
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 2 DNS 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.85 670.00
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 3 1.76 593.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 2 1.61 472.00
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 NM 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4 1.79 619.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 2 1.64 496.00
3 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3 1.55 426.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 1.55 426.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.717.141.77 Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 1.71 552.00
2 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 1.65 504.00
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.59 457.00
4 Šimon BryjaŠimon Bryja
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 1.47 367.00
5 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 7 1.47 367.00
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 8 1.44 345.00
7 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 9 1.44 345.00
8 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 1.23 206.00
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 DNS 0.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.031.061.091.121.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57 Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10 1.60 736.00
2 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 9 1.54 666.00
3 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 8 1.51 632.00
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 7 1.51 632.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 5 1.30 409.00
6 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4 1.27 379.00
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 6 1.24 350.00
8 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 1.24 350.00
9 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 1.18 293.00
10 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3 1.18 293.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.031.061.091.121.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57 Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 14 1.57 701.00
2 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 16 1.54 666.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 11 1.51 632.00
4 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 15 1.48 599.00
5 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 9 1.45 566.00
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 1.42 534.00
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 20 1.42 534.00
8 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 13 1.42 534.00
9 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 10 1.42 534.00
10 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 19 1.39 502.00
11 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 8 1.36 470.00
12 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 1.33 439.00
13 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 17 1.33 439.00
14 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4 1.33 439.00
15 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.27 379.00
16 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5 1.27 379.00
17 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 12 1.24 350.00
18 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 1.21 321.00
19 Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 18 1.15 266.00
20 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 1.09 214.00
Celkem 20 závodníků