výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích

Třebíč (5. - 6. 5. 2018)

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 15:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 26.51 753.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.33 685.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.08 625.00
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 29.04 551.00
5 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.76 499.00
6 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 29.96 485.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 15:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 29.06 550.00
2 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 31.80 364.00
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 31.96 354.00
4 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 32.32 332.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 26.51 753.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.33 685.00
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 28.08 625.00
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 29.04 551.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 29.06 550.00
6 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.76 499.00
7 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 29.96 485.00
8 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 31.80 364.00
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 31.96 354.00
10 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 32.32 332.00