výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mužů a žen

Jihlava (16. 6. 2018)
Skok vysoký - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.85
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla 990911 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.79
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.60
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu 010615 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.85
2 Petr SmolíkPetr Smolík 021116 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1.79
3 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 020321 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.73
Skok vysoký - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 990827 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.53
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 020315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.55
2 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 011101 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.43
Skok o tyči - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3.20
2 Viet Thang CuViet Thang Cu 001231 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2.70
3 Petr SmolíkPetr Smolík 021116 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2.50
Skok o tyči - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula ŠírováVendula Šírová 000514 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3.10
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 011101 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2.30
Skok daleký - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6.29
2 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6.15
3 Viet Thang CuViet Thang Cu 001231 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.32
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6.71
2 Ivo BřezkaIvo Březka 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5.49
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.37
Skok daleký - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 000225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5.12
2 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.02
3 Barbora BílkováBarbora Bílková 000104 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.10
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika TrojanováMonika Trojanová 010909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.94
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 020315 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.93
3 Eliška FixováEliška Fixová 010619 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4.77
Trojskok - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.69
Trojskok - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 000919 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.95
2 Petra MackováPetra Macková 971103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.70
3 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 990827 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.93
Trojskok - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 010123 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.28
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa ČejkováDenisa Čejková 021023 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.75
2 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
3 Klára FilipováKlára Filipová 021230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.45
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 000225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11.08
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská 990309 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.72
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael PečinkaMichael Pečinka 011106 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 14.05
2 David VavříčekDavid Vavříček 010527 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 11.82
3 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 020115 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.14
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 001127 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.53
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.77
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.12
2 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.45
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská 990309 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 33.45
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová 020521 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 32.63
2 Renáta TenklováRenáta Tenklová 011128 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 31.96
3 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.01
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael PečinkaMichael Pečinka 011106 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 39.86
2 Petr SmolíkPetr Smolík 021116 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 29.14
3 David VavříčekDavid Vavříček 010527 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 24.68
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 35.64
2 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 001127 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.97
3 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 32.96
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 42.66
2 Pavel VaněkPavel Vaněk 730418 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 32.74
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová 020521 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 36.45
2 Renáta TenklováRenáta Tenklová 011128 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 31.35
3 Denisa ČejkováDenisa Čejková 021023 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.52
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská 990309 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 45.11
2 Klára BártováKlára Bártová 000712 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 34.47
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael PečinkaMichael Pečinka 011106 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 32.10
2 David VavříčekDavid Vavříček 010527 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 26.46
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel VaněkPavel Vaněk 730418 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34.42
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová 011128 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34.74
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 020426 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 31.46
3 Adéla KývalováAdéla Kývalová 020326 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.94
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára BártováKlára Bártová 000712 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 38.11
2 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 000225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 36.52
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 43.28
2 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.64
3 Petr MolíkPetr Molík 011231 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 31.87
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří DvořákJiří Dvořák 890915 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.46
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 44.05
3 Pavel VaněkPavel Vaněk 730418 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 40.36