výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec (23. 9. 2018)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 23.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 19 27.35 0.0 262.00
2 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 16 25.82 0.0 241.00
3 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18 22.96 0.0 201.00
4 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 14 19.50 0.0 155.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 18.11 0.0 136.00
6 Vojtěch FikarVojtěch Fikar
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 15 17.81 0.0 132.00
7 Martin VáňaMartin Váňa
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 8 17.71 0.0 131.00
8 Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 11 17.40 0.0 127.00
9 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 9 16.71 0.0 118.00
10 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 15.17 0.0 98.00
11 David PasekaDavid Paseka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 7 14.38 0.0 87.00
12 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 13 14.01 0.0 83.00
13 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 13.37 0.0 74.00
14 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 10.99 0.0 45.00
15 Jiří ZittnerJiří Zittner
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 5 08.17 0.0 12.00
MS Šimon VožickýŠimon Vožický
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 07.99 0.0
17 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 4 06.36 0.0 0.00
Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 NM 0.0 0.00
Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 NM 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků
Finále B (ne, 23.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 20 23.91 0.0 214.00
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 10 21.57 0.0 183.00
3 Filip FerdaFilip Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 21 21.56 0.0 182.00
4 David DvořákDavid Dvořák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19 18.95 0.0 147.00
5 Jakub ČevelaJakub Čevela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 18.57 0.0 142.00
6 Filip BerounFilip Beroun
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 22 17.54 0.0 129.00
7 Filip NousekFilip Nousek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 8 16.85 0.0 119.00
8 Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 16.63 0.0 117.00
9 Marek ŠimáčekMarek Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 9 16.26 0.0 112.00
10 Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 6 15.47 0.0 101.00
11 Michal BartoníkMichal Bartoník
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 15.03 0.0 96.00
12 Vilém VostalVilém Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11 14.95 0.0 95.00
13 Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 7 14.68 0.0 91.00
14 Petr SalátPetr Salát
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 18 14.29 0.0 86.00
15 Matyáš BarákMatyáš Barák
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 13.51 0.0 76.00
16 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 16 12.65 0.0 65.00
17 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 12.30 0.0 61.00
18 Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 13 12.04 0.0 58.00
19 Matěj BártlMatěj Bártl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 10.99 0.0 45.00
20 Lukáš MeczlLukáš Meczl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 07.75 0.0 7.00
21 Tadeáš BurianTadeáš Burian
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 07.49 0.0 4.00
Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 3 NM 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků