výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec (23. 9. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 23.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 3 09.28 0.0 482.00
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 27 08.34 0.0 421.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26 08.21 0.0 413.00
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 28 08.07 0.0 404.00
5 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 25 07.97 0.0 397.00
6 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 17 07.28 0.0 353.00
7 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 24 07.01 0.0 336.00
8 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 12 06.90 0.0 329.00
9 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1 06.76 0.0 320.00
10 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 22 06.72 0.0 317.00
11 Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 14 06.70 0.0 316.00
12 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 06.69 0.0 315.00
13 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 21 06.63 0.0 311.00
14 Nikola BednářováNikola Bednářová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 8 06.62 0.0 311.00
15 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 20 06.48 0.0 302.00
16 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 06.40 0.0 297.00
17 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 23 06.25 0.0 287.00
18 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 19 06.20 0.0 284.00
19 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 18 06.10 0.0 278.00
20 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 16 06.06 0.0 275.00
21 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10 05.93 0.0 267.00
22 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 4 05.83 0.0 261.00
23 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 7 05.77 0.0 257.00
24 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 05.60 0.0 246.00
25 Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 15 05.57 0.0 244.00
26 Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 5 05.32 0.0 228.00
27 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
05 11 04.93 0.0 204.00
28 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 6 03.95 0.0 143.00
Celkem 28 závodníků
Finále B (ne, 23.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 22 09.54 0.0 499.00
2 Zuzana TrnkováZuzana Trnková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 09.02 0.0 465.00
3 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 20 08.02 0.0 401.00
4 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 21 07.35 0.0 357.00
5 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19 07.06 0.0 339.00
6 Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 18 06.84 0.0 325.00
7 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 06.45 0.0 300.00
8 Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1 06.43 0.0 299.00
9 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 06.38 0.0 295.00
10 Nela ZemanováNela Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 06.30 0.0 290.00
11 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 16 05.92 0.0 266.00
12 Tereza HolíkováTereza Holíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 15 05.60 0.0 246.00
13 Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 9 05.40 0.0 233.00
14 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 11 05.08 0.0 213.00
15 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13 05.07 0.0 213.00
16 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 14 04.70 0.0 190.00
17 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 04.49 0.0 176.00
18 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 04.29 0.0 164.00
19 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 4 03.93 0.0 142.00
Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 NM 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků