výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč (28. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 28.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 19 5.10 -0.2 m/s 5.10  -0.20.00.05.100.00.00.0 402.00
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 20 4.67 +0.1 m/s 4.67  +0.10.00.04.670.00.00.0 321.00
3 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 18 4.39 -0.5 m/s 4.39  -0.50.00.04.390.00.00.0 271.00
4 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 16 4.22 +0.5 m/s 4.22  +0.50.00.04.220.00.00.0 242.00
5 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13 4.17 -0.8 m/s 4.17  -0.80.00.04.170.00.00.0 234.00
6 Jan BulantJan Bulant
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 4.04 +1.8 m/s 4.04  +1.80.00.04.040.00.00.0 212.00
7 Petr SalátPetr Salát
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 14 4.03 -1.2 m/s 4.03  -1.20.00.04.030.00.00.0 211.00
8 Jan KřehlíkJan Křehlík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 11 3.97 -0.8 m/s 3.97  -0.80.00.03.970.00.00.0 201.00
9 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 15 3.95 +1.0 m/s 3.95  +1.00.00.03.950.00.00.0 198.00
10 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 3.93 -1.4 m/s 3.93  -1.40.00.03.930.00.00.0 195.00
11 Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 3.89 +0.7 m/s 3.89  +0.73.86  +0.20.03.890.00.00.0 188.00
12 Marek ŠimáčekMarek Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 7 3.89 -1.5 m/s 3.89  -1.53.83  +0.50.03.890.00.00.0 188.00
13 Daniel HekrleDaniel Hekrle
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 3.82 -0.1 m/s 3.82  -0.10.00.03.820.00.00.0 177.00
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 10 3.71 +0.2 m/s 3.71  +0.20.00.03.710.00.00.0 161.00
15 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 5 3.62 +0.4 m/s 3.62  +0.40.00.03.620.00.00.0 147.00
16 Daniel CahaDaniel Caha
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 3.58 +0.3 m/s 3.58  +0.30.00.03.580.00.00.0 142.00
17 Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1 3.45 +0.0 m/s 3.45  +0.00.00.03.450.00.00.0 123.00
18 Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 6 3.37 +0.3 m/s 3.37  +0.30.00.03.370.00.00.0 112.00
19 Tomáš MalecTomáš Malec
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 2 3.36 -0.2 m/s 3.36  -0.20.00.03.360.00.00.0 111.00
20 Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 3.27 +0.0 m/s 3.27  +0.00.00.03.270.00.00.0 99.00
Celkem 20 závodníků
Finále B (pá, 28.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch DubaVojtěch Duba
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 4.16 +0.3 m/s 4.16  +0.30.00.04.160.00.00.0 232.00
2 Vilém VostalVilém Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 6 4.10 +0.7 m/s 4.10  +0.70.00.04.100.00.00.0 222.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 15 3.93 +0.0 m/s 3.93  +0.00.00.03.930.00.00.0 195.00
4 Lukáš MeczlLukáš Meczl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 3.87 +0.0 m/s 3.87  +0.00.00.03.870.00.00.0 185.00
5 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 3.80 +0.7 m/s 3.80  +0.70.00.03.800.00.00.0 174.00
6 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 3.70 +0.6 m/s 3.70  +0.60.00.03.700.00.00.0 159.00
7 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 3.64 +1.0 m/s 3.64  +1.00.00.03.640.00.00.0 150.00
8 Filip FerdaFilip Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 3.60 +0.1 m/s 3.60  +0.10.00.03.600.00.00.0 145.00
9 David PasekaDavid Paseka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 16 3.57 +0.0 m/s 3.57  +0.00.00.03.570.00.00.0 140.00
10 Ondřej LoupalOndřej Loupal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 11 3.55 +0.0 m/s 3.55  +0.00.00.03.550.00.00.0 137.00
11 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 3.53 +0.6 m/s 3.53  +0.60.00.03.530.00.00.0 135.00
12 Jan KaválekJan Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 14 3.35 -0.3 m/s 3.35  -0.30.00.03.350.00.00.0 110.00
13 Tomáš VodákTomáš Vodák
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 9 3.29 +0.4 m/s 3.29  +0.40.00.03.290.00.00.0 102.00
14 Tadeáš BurianTadeáš Burian
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 3.22 +0.6 m/s 3.22  +0.60.00.03.220.00.00.0 93.00
15 Matyáš BarákMatyáš Barák
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 8 3.03 +0.0 m/s 3.03  +0.00.00.03.030.00.00.0 69.00
16 Matěj BártlMatěj Bártl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 2.88 +0.0 m/s 2.88  +0.00.00.02.880.00.00.0 52.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 28.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 33 4.76 +1.5 m/s 4.76  +1.50.00.04.760.00.00.0 495.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 29 4.28 -0.7 m/s 4.28  -0.70.00.04.280.00.00.0 374.00
3 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 32 4.22 -0.1 m/s 4.22  -0.10.00.04.220.00.00.0 359.00
4 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 31 4.17 +0.4 m/s 4.17  +0.40.00.04.170.00.00.0 347.00
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 28 4.09 -1.2 m/s 4.09  -1.20.00.04.090.00.00.0 329.00
6 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 22 4.04 -0.1 m/s 4.04  -0.13.91  +0.60.04.040.00.00.0 317.00
7 Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 15 4.04 +0.3 m/s 4.04  +0.33.61  -0.10.04.040.00.00.0 317.00
8 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 27 4.03 -0.7 m/s 4.03  -0.70.00.04.030.00.00.0 315.00
9 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 16 3.96 +1.5 m/s 3.96  +1.50.00.03.960.00.00.0 299.00
10 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 23 3.91 +0.0 m/s 3.91  +0.00.00.03.910.00.00.0 287.00
11 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 30 3.87 +0.0 m/s 3.87  +0.03.86  -0.40.03.870.00.00.0 279.00
12 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
05 7 3.87 -0.2 m/s 3.87  -0.23.70  +0.60.03.870.00.00.0 279.00
13 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 11 3.84 +0.9 m/s 3.84  +0.90.00.03.840.00.00.0 272.00
14 Nikola BednářováNikola Bednářová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 12 3.83 +0.8 m/s 3.83  +0.83.68  +1.80.03.830.00.00.0 270.00
15 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 24 3.83 +0.1 m/s 3.83  +0.13.58  -1.20.03.830.00.00.0 270.00
16 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 26 3.82 -0.6 m/s 3.82  -0.60.00.03.820.00.00.0 267.00
17 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 25 3.81 -0.4 m/s 3.81  -0.40.00.03.810.00.00.0 265.00
18 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 17 3.74 +1.2 m/s 3.74  +1.20.00.03.740.00.00.0 250.00
19 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 21 3.72 -0.6 m/s 3.72  -0.60.00.03.720.00.00.0 246.00
20 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 14 3.67 +0.7 m/s 3.67  +0.73.61  +0.20.03.670.00.00.0 235.00
21 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 18 3.67 +1.7 m/s 3.67  +1.73.38  -1.50.03.670.00.00.0 235.00
22 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 3.64 +0.8 m/s 3.64  +0.80.00.03.640.00.00.0 229.00
23 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 3.63 -0.1 m/s 3.63  -0.10.00.03.630.00.00.0 227.00
24 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 13 3.60 +1.1 m/s 3.60  +1.10.00.03.600.00.00.0 220.00
25 Simona PtáčkováSimona Ptáčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19 3.54 +0.5 m/s 3.54  +0.50.00.03.540.00.00.0 208.00
26 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 3.45 -0.3 m/s 3.45  -0.33.40  +0.90.03.450.00.00.0 190.00
27 Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3 3.45 +0.4 m/s 3.45  +0.43.39  +0.00.03.450.00.00.0 190.00
28 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 3.44 -1.3 m/s 3.44  -1.30.00.03.440.00.00.0 188.00
29 Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 20 3.41 +0.6 m/s 3.41  +0.60.00.03.410.00.00.0 182.00
30 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 3.21 +0.2 m/s 3.21  +0.20.00.03.210.00.00.0 144.00
31 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 3.06 +0.8 m/s 3.06  +0.80.00.03.060.00.00.0 117.00
Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Eliška DostálováEliška Dostálová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 33 závodníků
Finále B (pá, 28.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 30 3.91 -0.3 m/s 3.91  -0.30.00.03.910.00.00.0 287.00
2 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 7 3.85 -0.7 m/s 3.85  -0.70.00.03.850.00.00.0 274.00
3 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 25 3.84 -0.1 m/s 3.84  -0.10.00.03.840.00.00.0 272.00
4 Natálie KoubováNatálie Koubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 28 3.76 -1.6 m/s 3.76  -1.60.00.03.760.00.00.0 254.00
5 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 19 3.74 +0.0 m/s 3.74  +0.00.00.03.740.00.00.0 250.00
6 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 22 3.73 -1.1 m/s 3.73  -1.10.00.03.730.00.00.0 248.00
7 Monika ZídkováMonika Zídková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 24 3.68 +0.1 m/s 3.68  +0.10.00.03.680.00.00.0 237.00
8 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 5 3.66 -0.4 m/s 3.66  -0.40.00.03.660.00.00.0 233.00
9 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 3.64 -1.1 m/s 3.64  -1.10.00.03.640.00.00.0 229.00
10 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26 3.63 +0.1 m/s 3.63  +0.10.00.03.630.00.00.0 227.00
11 Zuzana TrnkováZuzana Trnková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 6 3.55 -0.7 m/s 3.55  -0.73.53  +0.30.03.550.00.00.0 210.00
12 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 3.55 +0.6 m/s 3.55  +0.60.00.03.550.00.00.0 210.00
13 Tereza HalvováTereza Halvová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 20 3.51 +0.1 m/s 3.51  +0.10.00.03.510.00.00.0 202.00
14 Eva NavrátilováEva Navrátilová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 3.49 -0.7 m/s 3.49  -0.70.00.03.490.00.00.0 198.00
15 Tereza HolíkováTereza Holíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 29 3.47 -1.3 m/s 3.47  -1.30.00.03.470.00.00.0 194.00
16 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 16 3.43 +0.0 m/s 3.43  +0.00.00.03.430.00.00.0 186.00
17 Nela ZemanováNela Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 3.36 -1.1 m/s 3.36  -1.10.00.03.360.00.00.0 172.00
18 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 14 3.31 +0.0 m/s 3.31  +0.00.00.03.310.00.00.0 163.00
19 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 15 3.26 +0.0 m/s 3.26  +0.00.00.03.260.00.00.0 153.00
20 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 11 3.23 -0.4 m/s 3.23  -0.40.00.03.230.00.00.0 148.00
21 Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 3.22 +0.6 m/s 3.22  +0.60.00.03.220.00.00.0 146.00
22 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 21 3.20 -0.7 m/s 3.20  -0.73.19  -1.20.03.200.00.00.0 142.00
23 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 13 3.20 -1.3 m/s 3.20  -1.33.16  +0.50.03.200.00.00.0 142.00
24 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 9 3.17 -1.4 m/s 3.17  -1.40.00.03.170.00.00.0 137.00
25 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 23 3.12 +0.5 m/s 3.12  +0.50.00.03.120.00.00.0 128.00
26 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 3.03 -0.6 m/s 3.03  -0.60.00.03.030.00.00.0 112.00
27 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 18 2.98 +0.0 m/s 2.98  +0.00.00.02.980.00.00.0 104.00
Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 27 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Natálie NiederhafnerováNatálie Niederhafnerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 30 závodníků