výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Bratislava (1. - 2. 3. 2003)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŘechkaRadek Řechka 75 USKPRUSKPR 6.90
2 Lukáš PateraLukáš Patera 86 ACPARACPAR 6.94
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 7.00
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 83 MOSBRMOSBR 7.02
5 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 NMMETNMMET 7.08
6 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 7.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brice MensahBrice Mensah 77 USKPRUSKPR 6.94
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 6.98
3 Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 DUKPRDUKPR 7.00
4 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SKPRESKPRE 7.06
5 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 HRANIHRANI 7.08
6 Břetislav MacekBřetislav Macek 79 VITKOVITKO 7.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DudaMartin Duda 75 USKPRUSKPR 6.92
2 Martin BřeňMartin Břeň 78 DUKPRDUKPR 6.95
3 Antonín MolekAntonín Molek 81 VITKOVITKO 7.06
4 Petr SteinerPetr Steiner 73 KVARYKVARY 7.08
5 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 NMMETNMMET 7.18
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 SOKCBSOKCB DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŘechkaRadek Řechka 75 USKPRUSKPR 6.80
2 Lukáš PateraLukáš Patera 86 ACPARACPAR 6.88
3 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 HRANIHRANI 6.98
4 Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 DUKPRDUKPR 7.00
5 Martin BřeňMartin Břeň 78 DUKPRDUKPR 7.03
6 Antonín MolekAntonín Molek 81 VITKOVITKO 7.07
7 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 NMMETNMMET 7.12
Celkem 7 závodníků
Meziběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brice MensahBrice Mensah 77 USKPRUSKPR 6.90
2 Martin DudaMartin Duda 75 USKPRUSKPR 6.94
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 6.97
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 6.98
5 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SKPRESKPRE 7.03
6 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 83 MOSBRMOSBR 7.04
7 Petr SteinerPetr Steiner 73 KVARYKVARY 7.13
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DudaMartin Duda 75 USKPRUSKPR 6.82
2 Radek ŘechkaRadek Řechka 75 USKPRUSKPR 6.83
3 Brice MensahBrice Mensah 77 USKPRUSKPR 6.91
4 Lukáš PateraLukáš Patera 86 ACPARACPAR 6.97
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 6.97
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 6.99
7 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 HRANIHRANI 7.04
8 Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 DUKPRDUKPR 7.05
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 7.54
2 Pavlína DlouháPavlína Dlouhá 73 SPAPRSPAPR 7.67
3 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková 81 USKPRUSKPR 7.74
4 Martina DostálováMartina Dostálová 86 BMOSTBMOST 7.84
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 SKPLZSKPLZ 7.86
6 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 7.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KomrskováLucie Komrsková 77 USKPRUSKPR 7.63
2 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 7.68
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 7.69
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 KAKLAKAKLA 7.77
5 Kateřina ČelišováKateřina Čelišová 76 SKPLZSKPLZ 7.91
6 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 SOPLZSOPLZ 8.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PernickáMarkéta Pernická 78 VITKOVITKO 7.58
2 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 7.82
3 Jana PolívkováJana Polívková 85 SPPR4SPPR4 7.83
4 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 7.96
5 Eva JelínkováEva Jelínková 83 SPAPRSPAPR 8.01
Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 7.50
2 Pavlína DlouháPavlína Dlouhá 73 SPAPRSPAPR 7.62
3 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 7.71
4 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková 81 USKPRUSKPR 7.73
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 SKPLZSKPLZ 7.83
6 Jana PolívkováJana Polívková 85 SPPR4SPPR4 7.92
Celkem 6 závodníků
Meziběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PernickáMarkéta Pernická 78 VITKOVITKO 7.56
2 Lucie KomrskováLucie Komrsková 77 USKPRUSKPR 7.66
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 7.71
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 KAKLAKAKLA 7.76
5 Martina DostálováMartina Dostálová 86 BMOSTBMOST 7.82
6 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 7.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 7.40
2 Markéta PernickáMarkéta Pernická 78 VITKOVITKO 7.51
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 7.59
4 Lucie KomrskováLucie Komrsková 77 USKPRUSKPR 7.60
5 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 7.60
6 Pavlína DlouháPavlína Dlouhá 73 SPAPRSPAPR 7.61
7 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 KAKLAKAKLA 7.75
8 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková 81 USKPRUSKPR 7.76
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Balcom Patrik VonBalcom Patrik Von 75 NEDNED 21.33
2 Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ 22.28
3 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AKZLIAKZLI 22.92
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 DUKPRDUKPR 21.82
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 83 MOSBRMOSBR 22.27
3 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 NMMETNMMET 23.43
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 MOSBRMOSBR 22.01
2 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SKPRESKPRE 22.77
3 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 SOKCBSOKCB 23.02
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 BMOSTBMOST 22.07
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 SLAPRSLAPR 22.32
3 Petr SteinerPetr Steiner 73 KVARYKVARY 23.15
4 Ivo HertlIvo Hertl 80 UNIBRUNIBR 23.85
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BláhaVáclav Bláha 80 SLAPRSLAPR 22.20
2 Michal KřivohlavýMichal Křivohlavý 81 CASLACASLA 22.31
3 Tomáš KrálTomáš Král 85 SOKCBSOKCB 23.41
4 David HauschkeDavid Hauschke 84 BILINBILIN 23.56
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 DUKPRDUKPR 21.65
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 MOSBRMOSBR 21.96
3 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 BMOSTBMOST 21.98
4 Václav BláhaVáclav Bláha 80 SLAPRSLAPR 23.01
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KřivohlavýMichal Křivohlavý 81 CASLACASLA 22.46
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 SLAPRSLAPR 22.52
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 83 MOSBRMOSBR DNP
Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 23.62
2 Lenka FickováLenka Ficková 82 OLYPROLYPR 24.23
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 25.10
Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 24.17
2 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 25.97
3 Eva JelínkováEva Jelínková 83 SPAPRSPAPR 26.11
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FickováLenka Ficková 82 OLYPROLYPR 24.47
2 Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR 25.11
3 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 25.22
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 24.91
2 Martina DostálováMartina Dostálová 86 BMOSTBMOST 25.31
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 81 AKLOLAKLOL 26.15
4 Martina MorawskaMartina Morawska 79 USKPRUSKPR 26.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 ACJBRACJBR 25.32
2 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 25.34
3 Jana PolívkováJana Polívková 85 SPPR4SPPR4 25.36
4 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 SOPLZSOPLZ 25.95
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 DUKPRDUKPR 47.68
2 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV 49.37
3 Martin EšpandrMartin Ešpandr 76 VINPRVINPR 49.65
4 Petr HatlmanPetr Hatlman 79 DOMAZDOMAZ 52.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MazanecJan Mazanec 82 DOMAZDOMAZ 48.16
2 Tomáš DoubětaTomáš Douběta 80 SLAPRSLAPR 49.42
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 NMMETNMMET 50.10
4 Josef BrýdaJosef Brýda 81 LIAZJLIAZJ 50.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 USORLUSORL 48.78
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 SLAPRSLAPR 49.47
3 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 SVKSVK 49.62
4 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 NMMETNMMET 50.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BláhaVáclav Bláha 80 SLAPRSLAPR 48.85
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 DUKPRDUKPR 49.11
3 David BauerDavid Bauer 73 DOMAZDOMAZ 50.52
4 David HauschkeDavid Hauschke 84 BILINBILIN 50.68
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 DUKPRDUKPR 47.16
2 Jan MazanecJan Mazanec 82 DOMAZDOMAZ 47.28
3 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 USORLUSORL 48.02
4 Václav BláhaVáclav Bláha 80 SLAPRSLAPR 48.42
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DoubětaTomáš Douběta 80 SLAPRSLAPR 49.70
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 DUKPRDUKPR 49.74
3 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 SLAPRSLAPR 49.82
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PernickáMarkéta Pernická 78 VITKOVITKO 57.02
2 Věra SuchomelováVěra Suchomelová 75 SPCASSPCAS 57.17
3 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 CASLACASLA 57.68
4 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 80 KOLINKOLIN 60.49
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 CASLACASLA 57.50
2 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 80 KOLINKOLIN 58.85
3 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 ACJBRACJBR 58.95
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam HrdličkováMiriam Hrdličková 76 SVKSVK 55.11
2 Markéta PernickáMarkéta Pernická 78 VITKOVITKO 56.67
3 Věra SuchomelováVěra Suchomelová 75 SPCASSPCAS 56.92
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman OravecRoman Oravec 78 OLYPROLYPR 1:57.91
2 Jiří BláhaJiří Bláha 83 SOKCBSOKCB 1:58.05
3 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 DUKPRDUKPR 1:58.44
4 David MaťašovskýDavid Maťašovský 83 USKPRUSKPR 1:59.08
5 Martin PetrželaMartin Petržela 78 UNIBRUNIBR 1:59.69
Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 ARCBRARCBR DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman HanzelRoman Hanzel 77 SVKSVK 1:50.48
2 Stanislav TáborStanislav Tábor 80 DUKPRDUKPR 1:51.09
3 Jan PernicaJan Pernica 81 USKPRUSKPR 1:52.01
4 David VondruškaDavid Vondruška 84 OLYPROLYPR 1:52.38
5 Kamil KyršKamil Kyrš 79 USKPRUSKPR 1:54.40
6 Matúš LajčákMatúš Lajčák 78 SVKSVK 1:56.81
7 Jan LabedzJan Labedz 84 ARCBRARCBR 2:02.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KřičkaOndřej Křička 80 SLAPRSLAPR 1:59.81
2 Josef KozinaJosef Kozina 82 DUKPRDUKPR 2:00.21
3 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 79 USKPRUSKPR 2:00.85
4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 USKPRUSKPR 2:01.03
5 Ondřej HolubOndřej Holub 77 OLYPROLYPR 2:01.81
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman OravecRoman Oravec 78 OLYPROLYPR 1:48.88
2 Ondřej KřičkaOndřej Křička 80 SLAPRSLAPR 1:50.54
3 Jan PernicaJan Pernica 81 USKPRUSKPR 1:51.85
4 Jiří BláhaJiří Bláha 83 SOKCBSOKCB 1:52.07
5 Stanislav TáborStanislav Tábor 80 DUKPRDUKPR 1:52.75
6 Josef KozinaJosef Kozina 82 DUKPRDUKPR 1:53.70
Kamil KyršKamil Kyrš 79 USKPRUSKPR DNF
David VondruškaDavid Vondruška 84 OLYPROLYPR DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 NMMETNMMET 2:13.53
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 SGJABSGJAB 2:13.77
3 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKPCBSKPCB 2:13.97
4 Jana DubovskáJana Dubovská 77 SVKSVK 2:16.56
5 Jana HofierkováJana Hofierková 85 TZTRITZTRI 2:19.13
6 Lenka MatouškováLenka Matoušková 86 SOKCBSOKCB 2:20.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra SedlákováPetra Sedláková 77 USKPRUSKPR 2:15.90
2 Michaela NováMichaela Nová 77 LIAZJLIAZJ 2:16.09
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 ACPRHACPRH 2:16.30
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 85 ACJBRACJBR 2:17.44
5 Petra RackováPetra Racková 85 SOKCBSOKCB 2:17.45
6 Ivana JohnováIvana Johnová 86 NMMETNMMET 2:20.22
7 Anna BáčováAnna Báčová 69 SVITASVITA 2:25.84
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 NMMETNMMET 2:07.86
2 Petra SedlákováPetra Sedláková 77 USKPRUSKPR 2:08.27
3 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 SGJABSGJAB 2:08.61
4 Michaela NováMichaela Nová 77 LIAZJLIAZJ 2:10.74
5 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKPCBSKPCB 2:11.63
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 ACPRHACPRH 2:20.21
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 DUKPRDUKPR 3:50.43
2 Tomáš HaromTomáš Harom 80 USKPRUSKPR 3:52.75
3 Zdeněk PichlZdeněk Pichl 83 KOLINKOLIN 3:54.11
4 Petr HubáčekPetr Hubáček 78 NMMORNMMOR 3:55.12
5 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 SPPR4SPPR4 3:55.17
6 Petr MlatečekPetr Mlateček 78 ACPARACPAR 3:58.12
7 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 VITKOVITKO 3:58.29
8 Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 KOLINKOLIN 4:00.66
9 Ondřej VarcholaOndřej Varchola 81 BILINBILIN 4:00.68
10 Jiří ZárubaJiří Záruba 83 ACPARACPAR 4:01.39
11 Tomáš KyršTomáš Kyrš 78 USKPRUSKPR 4:03.04
12 Jan TománekJan Tománek 83 NVCELNVCEL 4:08.59
13 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SPPR4SPPR4 4:13.86
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 SKPLZSKPLZ DNF
Jiří BláhaJiří Bláha 83 SOKCBSOKCB DNP
Michal MichálekMichal Michálek 73 SOMELSOMEL DNP
Karel VáňaKarel Váňa 75 CASLACASLA DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata HoppováRenata Hoppová 76 KOLINKOLIN 4:25.90
2 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 SNLIBSNLIB 4:27.92
3 Helena ŠimkováHelena Šimková 78 KOLINKOLIN 4:29.83
4 Eva TománkováEva Tománková 84 NVCELNVCEL 4:35.48
5 Jana KapounováJana Kapounová 73 SPAPRSPAPR 4:37.65
6 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 SKPLZSKPLZ 4:38.77
7 Zdena PukováZdena Puková 80 USKPRUSKPR 4:42.71
8 Nina RybákováNina Rybáková 84 BMOSTBMOST 4:43.70
9 Anna BáčováAnna Báčová 69 SVITASVITA 4:50.76
10 Petra FouskováPetra Fousková 81 SPCASSPCAS 5:09.70
Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKPCBSKPCB DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František ZouharFrantišek Zouhar 82 DUKPRDUKPR 8:24.83
2 Karel VáňaKarel Váňa 75 CASLACASLA 8:24.96
3 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 4DVCB4DVCB 8:30.33
4 Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil 79 BILINBILIN 8:38.33
5 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 VITKOVITKO 8:43.19
6 Jan BláhaJan Bláha 71 SOKCBSOKCB 8:44.38
7 Jiří ZárubaJiří Záruba 83 ACPARACPAR 8:46.04
8 Ondřej MarekOndřej Marek 82 SPPR4SPPR4 8:46.83
9 Milan KrajčMilan Krajč 64 LIAZJLIAZJ 8:47.48
10 Libor KohoutekLibor Kohoutek 82 ACMKRACMKR 8:58.53
11 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 KAKLAKAKLA 9:08.92
12 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AKZLIAKZLI 9:24.44
Michal MichálekMichal Michálek 73 SOMELSOMEL DNP
Jan PolášekJan Polášek 80 ACHAVACHAV DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ŠvaňhalováLenka Švaňhalová 76 ACPARACPAR 9:22.41
2 Petra KamínkováPetra Kamínková 72 AKLOLAKLOL 9:26.94
3 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 BILINBILIN 10:13.23
4 Jana MosteckáJana Mostecká 82 OLYPROLYPR 10:21.44
Petra FouskováPetra Fousková 81 SPCASSPCAS DNP
Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 SKPLZSKPLZ DNP
Lenka DoškováLenka Došková 87 ACCLIACCLI DNP
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 DUKOVDUKOV 7.83
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 72 DUKPRDUKPR 8.04
3 Pavel ĎuricaPavel Ďurica 80 TJCHOTJCHO 8.17
4 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 KAKLAKAKLA 8.28
5 Tomáš KrálTomáš Král 78 BILINBILIN 8.61
6 Libor KantorLibor Kantor 80 TZTRITZTRI 8.67
7 Martin HoudekMartin Houdek 82 DOMAZDOMAZ 8.69
8 Tomáš KrálTomáš Král 85 SOKCBSOKCB 9.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČechJan Čech 81 SLAPRSLAPR 8.08
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 DUKPRDUKPR 8.14
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 ACPARACPAR 8.15
4 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV 8.37
5 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TZTRITZTRI 8.45
6 Jakub CoubalJakub Coubal 78 KOLINKOLIN 8.57
7 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 8.62
8 Jan KřížJan Kříž 83 SOKCBSOKCB 8.90
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 72 DUKPRDUKPR 7.84
2 Pavel ĎuricaPavel Ďurica 80 TJCHOTJCHO 7.94
3 Jan ČechJan Čech 81 SLAPRSLAPR 7.96
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 DUKPRDUKPR 8.09
5 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 ACPARACPAR 8.27
6 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 KAKLAKAKLA 8.37
7 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 DUKOVDUKOV 8.38
8 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV 8.39
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR 8.38
2 Miriam BobkováMiriam Bobková 79 SVKSVK 8.39
3 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 8.60
4 Petra SeidlováPetra Seidlová 81 USKPRUSKPR 8.63
5 Petra BorovičkováPetra Borovičková 84 AKZLIAKZLI 8.82
6 Jana KorešováJana Korešová 81 USKPRUSKPR 8.84
7 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 DUKPRDUKPR 8.92
8 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 9.29
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BorovičkováPetra Borovičková 84 AKZLIAKZLI 8.98
2 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková 81 DUKPRDUKPR 9.02
3 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 9.18
Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MartincováLucie Martincová 85 AKLOLAKLOL 8.45
2 Miriam BobkováMiriam Bobková 79 SVKSVK 8.52
3 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 8.71
4 Petra SeidlováPetra Seidlová 81 USKPRUSKPR 8.76
5 Jana KorešováJana Korešová 81 USKPRUSKPR 8.91
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šarapatka, Douběta, Götz, Bláh Šarapatka, Douběta, Götz, Bláh SLAPRSLAPR 1:27.89
2 Synek, Hatlman, Bauer, Mazanec Synek, Hatlman, Bauer, Mazanec DOMAZDOMAZ 1:28.81
3 Šimánek, Lampart, Borek, Hnízd Šimánek, Lampart, Borek, Hnízd DUKPRDUKPR 1:29.48
4 Král, Bláha, Kulovaný, Pour Král, Bláha, Kulovaný, Pour SOKCBSOKCB 1:32.99
5 Opravil, Surý, Kouřil, Janoští Opravil, Surý, Kouřil, Janoští OTROKOTROK 1:33.19
Klepáč, Průcha, Nepomucký, Cai Klepáč, Průcha, Nepomucký, Cai SPAPRSPAPR DQ
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bažatová, Matoušková, Petrová, Bažatová, Matoušková, Petrová, SOKCBSOKCB 1:44.87
2 Lužová, Nozarová, Nedomová, Ko Lužová, Nozarová, Nedomová, Ko ACJBRACJBR 1:44.95
3 Fraňková, Jelínková, Štvánová, Fraňková, Jelínková, Štvánová, SOPLZSOPLZ 1:46.49
Košková, Komrsková, Ostravská, Košková, Komrsková, Ostravská, USKPRUSKPR DNF
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
VITKOVITKO
84 2.30
2 Tomáš JankůTomáš Janků
DUKPRDUKPR
74 2.26
3 Jan JankůJan Janků
LIAZJLIAZJ
71 2.20
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
DUKPRDUKPR
83 2.15
5 Jiří KřehulaJiří Křehula
MOSBRMOSBR
82 2.10
6 Dalibor HonDalibor Hon
AKLOLAKLOL
78 2.10
6 Peter HorákPeter Horák
SVKSVK
83 2.10
8 Martin PexaMartin Pexa
SPAPRSPAPR
77 2.10
9 Ondřej BalcarOndřej Balcar
OLYPROLYPR
81 2.10
9 Jakub GenžaJakub Genža
OLYPROLYPR
81 2.10
11 Petr ŽbelPetr Žbel
AKZLIAKZLI
78 2.00
11 Michal RujzlMichal Rujzl
JACBRJACBR
80 2.00
Lukáš HejretLukáš Hejret
STBOLSTBOL
84 DNP
Jan JelínekJan Jelínek
LITVILITVI
80 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování:200 205 210 215 220 223 226 228 230 233</DIV><DIV>1. - - - 0 0 - 0 - xx0 xxx</DIV><DIV>2. - - - 0 0 x0 x0 xxx</DIV><DIV>3. - - - - 0 - - - xxx</DIV><DIV>4. - - 0 xx0 xxx</DIV><DIV>5. - xx0 0 xxx</DIV><DIV>6. 0 0 x0 xxx</DIV><DIV>7. - - x0 xxx</DIV><DIV>8. x0 0 x0 xxx</DIV><DIV>9. 0 0 xx0 xxx</DIV><DIV>9. 0 0 xx0 xxx</DIV><DIV>11. 0 xxx</DIV><DIV>11. 0 xxx</DIV>
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Iva StrakováIva Straková
OLYPROLYPR
80 1.96
2 Kateřina KorčováKateřina Korčová
ACJBRACJBR
76 1.86
3 Diana LázničkováDiana Lázničková
SVKSVK
74 1.83
4 Inga JankůInga Janků
LIAZJLIAZJ
74 1.83
5 Romana DubnováRomana Dubnová
KAKLAKAKLA
78 1.83
6 Dagmar PindurováDagmar Pindurová
TZTRITZTRI
74 1.80
7 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
LOVOSLOVOS
86 1.80
8 Blanka DaškováBlanka Dašková
SPAULSPAUL
79 1.75
9 Iva MoravcováIva Moravcová
AFKCRAFKCR
85 1.75
10 Ivana DupalováIvana Dupalová
ACJBRACJBR
84 1.75
10 Lucie VavříkováLucie Vavříková
OLYPROLYPR
82 1.75
Zuzana HlavoňováZuzana Hlavoňová
USKPRUSKPR
73 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování: 160 165 170 175 180 183 186 188 192 194 196</DIV><DIV>1. - - - 0 0 0 0 0 0 x0 0</DIV><DIV>2. - 0 0 0 x0 0 0 xxx</DIV><DIV>3. - 0 0 0 - 0 xx- x</DIV><DIV>4. - - - 0 0 x0 xxx</DIV><DIV>5. 0 0 0 0 0 xx0 xxx</DIV><DIV>6. 0 0 0 x0 x0 xxx</DIV><DIV>7. - 0 xx0 0 xx0 xxx</DIV><DIV>8. 0 0 0 0 xxx</DIV><DIV>9. 0 0 0 x0 xxx</DIV><DIV>10. 0 0 0 xx0 xxx</DIV><DIV>10. 0 0 0 xx0 xxx</DIV>
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam PtáčekAdam Ptáček
DUKPRDUKPR
80 5.70
2 Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
DUKPRDUKPR
77 5.70
3 Rudolf HaraksimRudolf Haraksim
SVKSVK
81 5.00
3 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
USKPRUSKPR
83 5.00
5 Michal BalnerMichal Balner
SOKOPSOKOP
82 5.00
6 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 4.40
Aleš HončlAleš Hončl
USKPRUSKPR
75 0
Poznámky/pokusy:
" <DIV></DIV><DIV></DIV><DIV></DIV><DIV></DIV><DIV></DIV><DIV></DIV><DIV></DIV><DIV></DIV>
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šárka MládkováŠárka Mládková
USKPRUSKPR
76 4.00
2 Lucie PalasováLucie Palasová
USKPRUSKPR
81 3.80
3 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
USKPRUSKPR
86 3.80
4 Slavomíra SľukováSlavomíra Sľuková
SVKSVK
80 3.60
5 Jitka VinduškováJitka Vindušková
USKPRUSKPR
84 3.40
6 Michaela BlanárováMichaela Blanárová
ACJBRACJBR
80 3.20
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování: 320 340 360 380 400 420</DIV><DIV>1. - - - x0 xx0 xxx</DIV><DIV>2. - - x0 0 xxx</DIV><DIV>3. - 0 0 xx0 xxx </DIV><DIV>4. 0 0 x0 xxx </DIV><DIV>5. 0 0 xxx </DIV><DIV>6. 0 xxx</DIV>
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr LampartPetr Lampart
DUKPRDUKPR
83 7.37
2 Tomáš PourTomáš Pour
SOKCBSOKCB
83 7.26
3 Tomáš BorekTomáš Borek
DUKPRDUKPR
81 7.24
4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
DUKPRDUKPR
81 7.14
5 Jan VlačihaJan Vlačiha
NPAKANPAKA
79 7.02
6 Lukáš KlímaLukáš Klíma
JACBRJACBR
80 7.02
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
AKHODAKHOD
83 7.01
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SPPR4SPPR4
76 6.83
9 Jaroslav VovesJaroslav Voves
DUKPRDUKPR
84 6.74
Tomáš DvořákTomáš Dvořák
DUKPRDUKPR
72 0
Adam ToufarAdam Toufar
AKZLIAKZLI
84 0
Michal ČadaMichal Čada
TJKLATJKLA
85 DNP
Michal StaněkMichal Staněk
ACHAVACHAV
83 DNP
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
MOSBRMOSBR
83 DNP
Martin KlímaMartin Klíma
JACBRJACBR
83 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 736 737 x 525 x x</DIV><DIV>2. 713 692 709 x 716 726</DIV><DIV>3. 719 724 x x x x </DIV><DIV>4. x 686 x 702 714 x</DIV><DIV>5. x x 698 665 702 657</DIV><DIV>6. 683 640 655 689 702 676</DIV><DIV>7. 531 686 698 701 699 x</DIV><DIV>8. 668 683 671 675 661 658</DIV><DIV>9. 633 645 674</DIV><DIV>10. x x x</DIV><DIV>10. x x x</DIV>
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
BRECLBRECL
78 6.40
2 Lucie KomrskováLucie Komrsková
USKPRUSKPR
77 6.31
3 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USKPRUSKPR
81 6.02
4 Denisa ŠčerbováDenisa Ščerbová
VITKOVITKO
86 6.00
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
KAKLAKAKLA
83 5.82
6 Libuše TománkováLibuše Tománková
ACJBRACJBR
77 5.74
7 Jana KorešováJana Korešová
USKPRUSKPR
81 5.64
8 Jana ZeusováJana Zeusová
SKPLZSKPLZ
79 5.53
9 Dana EismanováDana Eismanová
SKPLZSKPLZ
82 5.53
10 Lucie PetráskováLucie Petrásková
BRECLBRECL
86 5.31
11 Zuzana BergrováZuzana Bergrová
USKPRUSKPR
84 5.31
Eva VaidováEva Vaidová
AKLOLAKLOL
85 0
Veronika NavrátíkováVeronika Navrátíková
OLYPROLYPR
83 0
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 596 x x 635 617 640</DIV><DIV>2. x 620 631 606 x x</DIV><DIV>3. 599 599 x 602 x x</DIV><DIV>4. 588 x 572 600 582 569</DIV><DIV>5. 582 572 565 556 559 x</DIV><DIV>6. 547 572 x x 571 574</DIV><DIV>7. 532 563 564 550 x 533</DIV><DIV>8. 553 x 547 537 x 548</DIV><DIV>9. x x 553</DIV><DIV>10. 530 531 x</DIV><DIV>11. 531 525 x</DIV><DIV>12. x x x</DIV><DIV>12. - - -</DIV>
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcisJan Marcis
DUKPRDUKPR
78 15.14
2 Martin SýkoraMartin Sýkora
BILINBILIN
70 14.81
3 Petr BeranPetr Beran
ACPARACPAR
82 14.64
4 Libor KantorLibor Kantor
TZTRITZTRI
80 14.48
5 Václav CimingaVáclav Ciminga
SOKOPSOKOP
86 14.33
6 Radek DuchoňRadek Duchoň
STRIBSTRIB
80 14.32
7 Ondřej CaisOndřej Cais
SPAPRSPAPR
81 14.26
8 Jakub CoubalJakub Coubal
KOLINKOLIN
78 14.15
9 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SPPR4SPPR4
76 14.13
10 Petr MykaPetr Myka
SPAULSPAUL
82 13.85
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. x x 15,03 15,06 15,14 15,11</DIV><DIV>2. 14,63 14,49 14,70 14,81 13,68 14,67</DIV><DIV>3. x 14,30 x 14,64 14,64 x</DIV><DIV>4. 14,37 14,21 13,99 14,38 14,25 14,48</DIV><DIV>5. x x 14,17 x 14,33 14,30</DIV><DIV>6. 13,89 x 14,18 14,20 x 14,32</DIV><DIV>7. 14,01 14,23 14,26 14,17 - -</DIV><DIV>8. x x 14,15 x 14,13 x</DIV><DIV>9. 14,13 14,10 x</DIV><DIV>10. 13,70 x 13,85</DIV>
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka KašpárkováŠárka Kašpárková
USKPRUSKPR
71 14.09
2 Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
BRECLBRECL
78 13.69
3 Irina BeskrovnajaIrina Beskrovnaja
SVKSVK
82 13.21
4 Jaroslava NeumanováJaroslava Neumanová
SPAPRSPAPR
77 12.99
5 Veronika NavrátíkováVeronika Navrátíková
OLYPROLYPR
83 12.43
6 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 12.36
7 Pavla CoufalováPavla Coufalová
MOSBRMOSBR
77 11.84
8 Martina CikrdlováMartina Cikrdlová
ACJBRACJBR
83 11.81
Eva VaidováEva Vaidová
AKLOLAKLOL
85 0
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 13,81 14,07 14,09 x 13,92 x</DIV><DIV>2. 13,26 13,69 13,66 13,25 13,57 13,36</DIV><DIV>3. 13,21 13,13 13,10 12,97 13,10 12,92</DIV><DIV>4. 12,55 12,99 12,95 12,45 12,55 x</DIV><DIV>5. 12,30 12,43 x 12,22 11,30 12,06</DIV><DIV>6. 11,99 12,22 12,22 x 12,36 12,23</DIV><DIV>7. x 11,60 11,49 11,84 11,83 11,72</DIV><DIV>8. 11,81 x 11,43 x 11,64 11,74</DIV><DIV>9. - - -</DIV>
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
AFKPAAFKPA
81 15.14
2 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
DUKPRDUKPR
81 13.98
3 Jitka SvatošováJitka Svatošová
AFKPAAFKPA
75 13.91
4 Klára ChytráKlára Chytrá
SPAPRSPAPR
80 13.65
5 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJABSGJAB
85 13.42
6 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 12.16
7 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
BILINBILIN
80 12.02
8 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
VITKOVITKO
66 11.51
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 14,66 15,14 x x 14,69 14,59</DIV><DIV>2. 13,23 13,56 12,95 13,06 13,98 13,07</DIV><DIV>3. 13,82 13,83 x 13,66 13,91 13,80 </DIV><DIV>4. x 11,85 12,11 13,65 13,29 x</DIV><DIV>5. 13,05 12,80 13,20 13,42 x x</DIV><DIV>6. 10,99 12,16 11,58 11,87 11,58 11,44</DIV><DIV>7. 10,49 11,16 10,84 11,47 12,02 11,60</DIV><DIV>8. 11,51 11,26 11,28 11,21 x x</DIV>
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.3.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USKPRUSKPR
80 19.03
2 Michal OerteltMichal Oertelt
SPAPRSPAPR
76 18.29
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
DUKPRDUKPR
72 16.17
4 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
SPAPRSPAPR
81 16.06
5 Jan TylčeJan Tylče
DUKPRDUKPR
82 16.05
6 Jiří VrabelJiří Vrabel
UNIBRUNIBR
64 15.97
7 Josef BetlachJosef Betlach
ACPARACPAR
59 15.88
8 Dalibor MenšíkDalibor Menšík
AFKPAAFKPA
72 15.40
9 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
DUKPRDUKPR
83 15.00
10 Vít MašekVít Mašek
KVARYKVARY
81 13.56
Michal HajdovskýMichal Hajdovský
SPAPRSPAPR
75 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 19,03 x 18,18 x 18,36 x</DIV><DIV>2. 18,29 x 17,95 x x x</DIV><DIV>3. 15,67 15,74 x 16,10 15,77 16,17</DIV><DIV>4. 15,82 15,86 x x x 16,06 </DIV><DIV>5. x 15,34 16,05 15,63 x 16,02</DIV><DIV>6. 15,23 x 15,93 15,59 15,97 15,83 </DIV><DIV>7. 15,31 15,88 15,46 x 15,33 x</DIV><DIV>8. 15,40 x x x x x</DIV><DIV>9. 14,24 15,00 x</DIV><DIV>10. 13,04 13,56 x</DIV><DIV>11. - - -</DIV>
Celkem 11 závodníků