2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice
Nové Město nad Metují (26. 5. 2018)400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 49.58 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 49.91 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 51.00 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 52.14 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 53.33 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michael ČermákMichael Čermák | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 49.93 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 51.90 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 51.92 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 89 | Marek ZelenkaMarek Zelenka | 00 | AC Pardubice | 5 | 53.44 | 1.00 | ||||||||||||
5 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 1 | 53.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 10:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 50.56 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 92 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 55.75 | |||||||||||||
3 | 87 | Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 59.10 | |||||||||||||
4 | 91 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 59.64 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 49.58 | 11.00 | |||
2 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 49.91 | 9.00 | |||
3 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 49.93 | 8.00 | |||
4 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 50.56 | 7.00 | |||
5 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 51.00 | 6.00 | |||
6 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 51.90 | 5.00 | |||
7 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 51.92 | 4.00 | |||
8 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 52.14 | 3.00 | |||
9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 53.33 | 2.00 | |||
10 | 89 | Marek ZelenkaMarek Zelenka | 00 | AC Pardubice | 5 | 53.44 | 1.00 | ||
11 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 1 | 53.47 | ||||
12 | 92 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 55.75 | |||
13 | 87 | Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 59.10 | |||
14 | 91 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 59.64 | |||
Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||
Michael ČermákMichael Čermák | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 51.80 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 96 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 53.80 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 54.79 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jan ŠulcJan Šulc | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 57.08 | 6.00 | |||||||||||||
5 | 60 | Vilém FousekVilém Fousek | 02 | AC Pardubice | 1 | 60.77 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 57.01 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 60.05 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 89 | Filip GregoraFilip Gregora | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 62.43 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 61 | David LabíkDavid Labík | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 65.61 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 51.80 | 11.00 | |||
2 | 96 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 53.80 | 9.00 | ||
3 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 54.79 | 8.00 | |||
4 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 57.01 | 7.00 | |||
5 | Jan ŠulcJan Šulc | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 57.08 | 6.00 | |||
6 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 60.05 | 5.00 | |||
7 | 60 | Vilém FousekVilém Fousek | 02 | AC Pardubice | 1 | 60.77 | 4.00 | ||
8 | 89 | Filip GregoraFilip Gregora | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 62.43 | 3.00 | ||
9 | 61 | David LabíkDavid Labík | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 65.61 | 2.00 | ||
Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | DNS |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 58.75 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 61.33 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 61.53 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 140 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 62.34 | 6.00 | ||||||||||||
5 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 64.32 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 70.87 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
130 | Kateřina LeksováKateřina Leksová | 01 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 59.83 | 9.00 | |||||||||||||
2 | 85 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 66.07 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 134 | Karolína ŠilarováKarolína Šilarová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 71.44 | 2.00 | ||||||||||||
4 | Dominika NováčkováDominika Nováčková | 03 | AC Česká Lípa | 6 | 77.15 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 58.75 | 11.00 | |||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 59.83 | 9.00 | |||
3 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 61.33 | 8.00 | |||
4 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 61.53 | 7.00 | |||
5 | 140 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 62.34 | 6.00 | ||
6 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 64.32 | 5.00 | |||
7 | 85 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 66.07 | 4.00 | ||
8 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 70.87 | 3.00 | |||
9 | 134 | Karolína ŠilarováKarolína Šilarová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 71.44 | 2.00 | ||
10 | Dominika NováčkováDominika Nováčková | 03 | AC Česká Lípa | 6 | 77.15 | 1.00 | |||
130 | Kateřina LeksováKateřina Leksová | 01 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNS |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 56.45 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 56.83 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 59.37 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Pardubice | 6 | 60.84 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 61.09 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 63.02 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 62.48 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 143 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 64.72 | 3.00 | ||||||||||||
3 | Andrea FotrováAndrea Fotrová | 03 | AC Turnov, z. s. | 3 | 65.19 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 5 | 65.89 | 1.00 | |||||||||||||
5 | 92 | Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová | 03 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 72.11 | |||||||||||||
6 | Eliška PřerovskáEliška Přerovská | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 76.65 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 56.45 | 11.00 | |||
2 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 56.83 | 9.00 | |||
3 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 59.37 | 8.00 | |||
4 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Pardubice | 6 | 60.84 | 7.00 | |||
5 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 61.09 | 6.00 | |||
6 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 62.48 | 5.00 | |||
7 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 63.02 | 4.00 | |||
8 | 143 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 64.72 | 3.00 | ||
9 | Andrea FotrováAndrea Fotrová | 03 | AC Turnov, z. s. | 3 | 65.19 | 2.00 | |||
10 | Marika HavelkováMarika Havelková | 02 | AC TJ Jičín | 5 | 65.89 | 1.00 | |||
11 | 92 | Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová | 03 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 72.11 | |||
12 | Eliška PřerovskáEliška Přerovská | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 76.65 |