výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Veřejné závody PAS

Praha-Juliska (1. 5. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.11
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 07.30
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.31
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.34
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 07.36
6 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.39
7 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.53
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 07.52
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.58
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
4 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 07.75
5 Jan AmlerJan Amler 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.79
6 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.84
Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.73
2 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.88
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.93
4 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 07.98
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.01
6 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.03
7 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 08.23
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.97
2 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.26
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.30
4 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.47
5 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.62
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.04
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.56
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.98
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.99
4 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.69
5 46 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.36
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.11
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 07.30
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.31
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.34
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 07.36
6 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.39
7 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 07.52
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.53
9 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.56
10 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.58
11 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
12 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.73
13 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 07.75
14 Jan AmlerJan Amler 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.79
15 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.84
16 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.88
17 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.93
18 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.97
19 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 07.98
19 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.98
21 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.99
22 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.01
23 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.03
24 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 08.23
25 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.26
26 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.30
27 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.47
28 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.62
29 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.69
30 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.04
31 46 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.36
Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DQ
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 07:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČernáKarolína Černá 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.23
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.46
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 5 08.52
4 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.56
5 1 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.64
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.67
7 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.44
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.74
3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.81
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.86
5 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.92
6 Adéla PanuškováAdéla Panušková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.94
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.09
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 08.53
2 7 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.99
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.03
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.04
5 Kristina KomárkováKristina Komárková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.27
6 Melania SljusačukováMelania Sljusačuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.36
7 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.57
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.66
2 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.74
3 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.39
4 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.46
5 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.59
6 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.84
Světla TurnerováSvětla Turnerová 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČernáKarolína Černá 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.23
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.44
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.46
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 5 08.52
5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 08.53
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.56
7 1 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.64
8 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.66
9 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.67
10 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.73
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.74
11 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.74
13 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.81
14 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.86
15 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.92
16 Adéla PanuškováAdéla Panušková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.94
17 7 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.99
18 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.03
19 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.04
20 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.09
21 Kristina KomárkováKristina Komárková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.27
22 Melania SljusačukováMelania Sljusačuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.36
23 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.39
24 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.46
25 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.57
26 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.59
27 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.84
Světla TurnerováSvětla Turnerová 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 DNS

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.94
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.16
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.33
4 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 17.64
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.10
6 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 18.15
7 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.39
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 18.16
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.20
3 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 18.43
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 18.46
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 18.58
6 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.69
7 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.04
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.65
2 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 18.27
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 18.49
4 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.54
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 18.67
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.68
7 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 19.68
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 18.84
2 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 19.30
3 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 19.70
4 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.02
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.03
6 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 21.15
Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 18.19
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.22
3 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.03
4 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.92
5 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 20.92
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 21.13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.94
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.16
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.33
4 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 17.64
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.65
6 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.10
7 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 18.15
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 18.16
9 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 18.19
10 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 18.20
11 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.22
12 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 18.27
13 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.39
14 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 18.43
15 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 18.46
16 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 18.49
17 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.54
18 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 18.58
19 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 18.67
20 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.68
21 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.69
22 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 18.84
23 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.03
24 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.04
25 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 19.30
26 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 19.68
27 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 19.70
28 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.92
29 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.02
30 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.03
31 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 20.92
32 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 21.13
33 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 21.15
Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 09:05) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.41
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.62
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 19.81
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.97
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.23
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.62
7 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 20.74
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 09:05) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.99
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.05
3 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 20.11
4 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.18
5 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 20.33
6 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.64
7 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 21.71
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 09:05) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.90
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.21
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 20.55
4 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.85
5 Adéla PanuškováAdéla Panušková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 21.43
6 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.63
7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 22.09
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 09:05) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 20.92
2 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 21.09
3 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.39
4 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 21.48
5 7 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 21.55
6 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 22.38
7 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.24
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 09:05) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 20.55
2 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 21.11
3 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.22
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 21.44
5 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.56
6 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 22.82
7 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 23.89
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.41
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.62
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 19.81
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 19.90
5 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 19.97
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.99
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.05
8 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 20.11
9 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.18
10 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.21
11 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.23
12 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 20.33
13 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 20.55
13 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 20.55
15 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.62
16 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 20.64
17 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 20.74
18 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.85
19 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 20.92
20 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 21.09
21 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 21.11
22 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.22
23 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.39
24 Adéla PanuškováAdéla Panušková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 21.43
25 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 21.44
26 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 21.48
27 7 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 21.55
28 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.56
29 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.63
30 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 21.71
31 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 22.09
32 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 22.38
33 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 22.82
34 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.24
35 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 23.89

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 34.75
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 37.04
3 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 37.75
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 37.95
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 37.97
6 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 38.54
7 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 38.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 36.93
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 37.94
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 38.93
4 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 39.85
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 39.88
6 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 40.81
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 38.11
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 39.26
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 40.40
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 40.46
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 41.00
6 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 42.77
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 40.68
2 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 42.36
3 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 44.06
4 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 44.24
5 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 45.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 34.75
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 36.93
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 37.04
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 37.75
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 37.94
6 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 37.95
7 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 37.97
8 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 38.11
9 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 38.54
10 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 38.73
11 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 38.93
12 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 39.26
13 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 39.85
14 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 39.88
15 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 40.40
16 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 40.46
17 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 40.68
18 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 40.81
19 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 41.00
20 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 42.36
21 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 42.77
22 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 44.06
23 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 44.24
24 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 45.50
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 42.74
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 43.45
3 10 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 43.49
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 43.71
5 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 44.09
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 44.24
7 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 46.04
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.02
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 45.56
3 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 45.83
4 2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 46.41
5 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 46.70
6 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.46
7 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 48.26
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 43.95
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 45.21
3 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 45.46
4 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 45.47
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 46.64
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 48.21
7 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.04
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 46.21
2 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 46.85
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 47.40
4 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 49.53
5 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 50.70
6 Melania SljusačukováMelania Sljusačuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 42.74
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 43.45
3 10 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 43.49
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 43.71
5 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 43.95
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.02
7 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 44.09
8 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 44.24
9 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 45.21
10 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 45.46
11 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 45.47
12 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 45.56
13 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 45.83
14 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 46.04
15 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 46.21
16 2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 46.41
17 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 46.64
18 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 46.70
19 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 46.85
20 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 47.40
21 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.46
22 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 48.21
23 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 48.26
24 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 49.53
25 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 50.70
26 Melania SljusačukováMelania Sljusačuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.74
27 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.04

500 m - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 1:08.05
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 1:08.66
3 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 1:10.21
4 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 1:10.05
5 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:11.00
6 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 1:14.62
7 9 Martin HelmichMartin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 1:18.83
8 45 Šimon RothŠimon Roth 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 1:23.74
9 46 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 1:31.03
Celkem 9 závodníků

500 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Ester Julie ČervinkováEster Julie Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 1:18.81
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 1:18.92
3 10 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 1:21.12
4 7 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 1:21.14
5 1 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:22.02
6 3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:24.74
7 2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 1:27.23
8 4 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:27.90
9 9 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 1:29.50
10 1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 6 1:46.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Muži

(út, 1.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:48.99
2 9 Martin HelmichMartin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 3:10.86
Celkem 2 závodníků

1000 m - Ženy

(út, 1.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:16.93
2 4 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:30.30
3 2 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:37.55
4 1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 3:54.85
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.741.781.821.861.901.94
1 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.94
2 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 1.90
3 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.82
4 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1.70
5 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 1.60
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 1.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.541.581.621.661.701.74
1 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 1.82
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 1.54
3 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 1.45
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 1.45
Světla TurnerováSvětla Turnerová
NeregistrovaníNeregistrovaní
71 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 1.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.42 0.0
2 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 6.42 0.0
3 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 6.15 0.0
4 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 6.01 0.0
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5.95 0.0
6 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 5.92 0.0
7 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.53 0.0
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 NM 0.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 1.5.2018 - 07:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
90 5.39 0.0
2 Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.23 0.0
3 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5.20 0.0
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 5.07 0.0
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.02 0.0
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 4.95 0.0
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4.89 0.0
8 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 4.80 0.0
9 Tereza ParáskováTereza Parásková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4.79 0.0
10 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.76 0.0
11 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 4.75 0.0
12 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.72 0.0
13 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.66 0.0
14 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 4.57 0.0
15 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.39 0.0
16 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.33 0.0
17 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4.28 0.0
18 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 4.20 0.0
19 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 4.12 0.0
20 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.11 0.0
21 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4.06 0.0
22 Kristina KomárkováKristina Komárková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 4.04 0.0
23 Marcela SkyvováMarcela Skyvová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3.75 0.0
24 Kristýna DurchanováKristýna Durchanová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 3.58 0.0
Michaela LyachováMichaela Lyachová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
00 DNS 0.0
Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 NM 0.0
Celkem 26 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 38.42 0.0
2 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 32.00 0.0
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 28.17 0.0
4 Anna RyšaváAnna Ryšavá
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 27.74 0.0
5 9 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 25.29 0.0
6 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 25.05 0.0
7 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 24.46 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 1.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK JeseniovaSK Jeseniova
94 46.23 0.0
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 36.84 0.0
3 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 33.22 0.0
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 31.20 0.0
5 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 24.30 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 1.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 47.18 0.0
2 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 39.60 0.0
3 Karel DvořákKarel Dvořák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 38.79 0.0
4 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 35.24 0.0
5 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 34.30 0.0
6 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 33.31 0.0
7 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 31.17 0.0
8 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 28.39 0.0
Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 NM 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(út, 1.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 53.14 0.0
Celkem 1 závodníků