Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích
Kolín (12. - 13. 5. 2018)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 07.66 | 662.00 | ||||||||||||
MS | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.81 | ||||||||||||||
3 | 82 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 07.82 | 613.00 | ||||||||||||
4 | 138 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.23 | 495.00 | ||||||||||||
5 | Ondřej PoledníkOndřej Poledník | 03 | SK Jeseniova | 5 | 08.39 | 452.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub DouděraJakub Douděra | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | 194 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 6 | 08.19 | 506.00 | ||||||||||||
MS | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
3 | 197 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.67 | 381.00 | ||||||||||||
4 | 230 | Richard ČesnekRichard Česnek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.87 | 333.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 08.14 | 520.00 | ||||||||||||
2 | 48 | Karel VašákKarel Vašák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.73 | 366.00 | ||||||||||||
3 | 7 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 09.14 | 274.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 09.50 | 203.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 09.59 | 187.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 09.61 | 183.00 | ||||||||||||
7 | 4 | Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 09.86 | 142.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Ondřej ŠmídOndřej Šmíd | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 08.54 | 413.00 | ||||||||||||
2 | 23 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 08.86 | 336.00 | ||||||||||||
3 | 32 | Vojtěch PernicaVojtěch Pernica | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 09.28 | 245.00 | ||||||||||||
4 | 35 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 09.50 | 203.00 | ||||||||||||
5 | 20 | Jan MrkvičkaJan Mrkvička | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 09.59 | 187.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.69 | 169.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 08.20 | 503.00 | ||||||||||||
2 | 39 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.53 | 416.00 | ||||||||||||
3 | 34 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 09.34 | 233.00 | ||||||||||||
4 | 11 | Miroslav PoprMiroslav Popr | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 09.52 | 199.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Roman KalašRoman Kalaš | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 09.07 | 289.00 | ||||||||||||
2 | 42 | Vojtěch SadilVojtěch Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.08 | 287.00 | ||||||||||||
3 | 33 | Matěj RosmarinMatěj Rosmarin | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 09.23 | 255.00 | ||||||||||||
4 | 12 | Daniel PůžaDaniel Půža | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 09.33 | 235.00 | ||||||||||||
5 | 40 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.45 | 212.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 08.55 | 411.00 | ||||||||||||
2 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | 08.83 | 343.00 | ||||||||||||
3 | 31 | Patrik PektorPatrik Pektor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.32 | 237.00 | ||||||||||||
4 | 21 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 09.42 | 218.00 | ||||||||||||
5 | 15 | Michal BalounMichal Baloun | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.62 | 181.00 | ||||||||||||
6 | 36 | Šimon TománekŠimon Tománek | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 09.63 | 180.00 | ||||||||||||
7 | 22 | Václav PetržálekVáclav Petržálek | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 09.91 | 134.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Albert HořejšAlbert Hořejš | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 08.93 | 320.00 | ||||||||||||
2 | 44 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 09.02 | 300.00 | ||||||||||||
3 | 49 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 09.03 | 298.00 | ||||||||||||
4 | 37 | David VýbornýDavid Výborný | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.05 | 293.00 | ||||||||||||
5 | 28 | Matěj BočekMatěj Boček | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 09.32 | 237.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Štěpán KusŠtěpán Kus | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.55 | 194.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Ondřej HorákOndřej Horák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.10 | 106.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Jakub PeroutkaJakub Peroutka | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.79 | 352.00 | ||||||||||||
2 | 25 | Ondřej VališOndřej Vališ | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.05 | 293.00 | ||||||||||||
3 | 24 | Jan ŠvachJan Švach | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 09.54 | 196.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.16 | 98.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Robin KopeckýRobin Kopecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 10.20 | 93.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Šimon NešporŠimon Nešpor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.27 | 84.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 08.25 | 489.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 08.94 | 318.00 | ||||||||||||
3 | 26 | Martin VítekMartin Vítek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 09.51 | 201.00 | ||||||||||||
4 | 13 | Jan SynekJan Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 09.59 | 187.00 | ||||||||||||
5 | 1 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.87 | 140.00 | ||||||||||||
6 | 14 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 10.01 | 119.00 | ||||||||||||
7 | 5 | Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 10.37 | 72.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tereza StehnováTereza Stehnová | 05 | AC Čáslav z.s. | 8 | 08.83 | 610.00 | ||||||||||||
2 | 36 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.93 | 584.00 | ||||||||||||
3 | 21 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 09.01 | 564.00 | ||||||||||||
4 | 48 | Barbora KovačičováBarbora Kovačičová | 05 | AC Čáslav z.s. | 6 | 09.27 | 499.00 | ||||||||||||
5 | 20 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.65 | 411.00 | ||||||||||||
6 | 8 | Anna MertlováAnna Mertlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 10.03 | 330.00 | ||||||||||||
7 | 12 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 10.44 | 252.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 2 | 09.08 | 546.00 | ||||||||||||
2 | 34 | Adéla KopelentováAdéla Kopelentová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 09.28 | 496.00 | ||||||||||||
3 | 55 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.40 | 468.00 | ||||||||||||
4 | 42 | Ela VostráEla Vostrá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 09.48 | 449.00 | ||||||||||||
5 | 24 | Ema PajerováEma Pajerová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 09.49 | 447.00 | ||||||||||||
6 | 4 | Lenka KolmanováLenka Kolmanová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 10.23 | 291.00 | ||||||||||||
7 | 2 | Lenka ČernáLenka Černá | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 10.27 | 283.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Lucie LodrováLucie Lodrová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 10.68 | 211.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Klára CardováKlára Cardová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.62 | 667.00 | ||||||||||||
2 | 54 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 2 | 08.89 | 595.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Klára SátrováKlára Sátrová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 09.16 | 526.00 | ||||||||||||
4 | 32 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 09.23 | 509.00 | ||||||||||||
5 | 17 | Barbora DolanováBarbora Dolanová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 09.49 | 447.00 | ||||||||||||
6 | 22 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 09.82 | 374.00 | ||||||||||||
7 | 28 | Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 09.86 | 365.00 | ||||||||||||
8 | 11 | Michaela PazderováMichaela Pazderová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 09.92 | 353.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.67 | 654.00 | ||||||||||||
2 | 66 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.95 | 579.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.13 | 533.00 | ||||||||||||
4 | 47 | Adriana JiráskováAdriana Jirásková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 09.20 | 516.00 | ||||||||||||
5 | 31 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 09.21 | 513.00 | ||||||||||||
6 | 27 | Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.90 | 357.00 | ||||||||||||
7 | 14 | Kateřina TondlováKateřina Tondlová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 10.15 | 306.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 70 | Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 09.14 | 531.00 | ||||||||||||
2 | 43 | Ema BlažkováEma Blažková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 09.17 | 523.00 | ||||||||||||
3 | 30 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.20 | 516.00 | ||||||||||||
4 | 56 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.22 | 511.00 | ||||||||||||
5 | 37 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.33 | 484.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Eliška JunáškováEliška Junášková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 10.21 | 295.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 08.66 | 656.00 | ||||||||||||
2 | 63 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.00 | 566.00 | ||||||||||||
3 | 35 | Marie KozlováMarie Kozlová | 06 | AC Čáslav z.s. | 6 | 09.14 | 531.00 | ||||||||||||
4 | 44 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 09.16 | 526.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 09.60 | 422.00 | ||||||||||||
6 | 23 | Karolína KošnerováKarolína Košnerová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 09.75 | 389.00 | ||||||||||||
7 | 19 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 09.94 | 348.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -4.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 08.80 | 618.00 | ||||||||||||
2 | 45 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 09.16 | 526.00 | ||||||||||||
3 | 39 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.18 | 521.00 | ||||||||||||
4 | 41 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 09.45 | 456.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Adéla MarešováAdéla Marešová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 10.24 | 289.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Nicole NevickáNicole Nevická | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 10.48 | 245.00 | ||||||||||||
7 | 1 | Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 12.10 | 38.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.91 | 589.00 | ||||||||||||
2 | 52 | Adéla MarvánkováAdéla Marvánková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08.94 | 582.00 | ||||||||||||
3 | 61 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 09.01 | 564.00 | ||||||||||||
4 | 69 | Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 09.07 | 548.00 | ||||||||||||
5 | 51 | Nikola LuňákováNikola Luňáková | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.26 | 501.00 | ||||||||||||
6 | 33 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 09.37 | 475.00 | ||||||||||||
7 | 18 | Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 10.09 | 318.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Emma JežkováEmma Ježková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.71 | 643.00 | ||||||||||||
2 | 68 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 08.77 | 626.00 | ||||||||||||
3 | 25 | Sára PeetersSára Peeters | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 08.88 | 597.00 | ||||||||||||
4 | 26 | Monika VedralováMonika Vedralová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 09.64 | 413.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Valentina BartákováValentina Bartáková | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 09.87 | 363.00 | ||||||||||||
6 | 13 | Tereza SátrováTereza Sátrová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 10.47 | 247.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Agáta NovákováAgáta Nováková | 05 | AC Čáslav z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 59 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 08.65 | 659.00 | ||||||||||||
2 | 64 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 08.79 | 621.00 | ||||||||||||
3 | 53 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 08.94 | 582.00 | ||||||||||||
4 | 29 | Hana ApltauerováHana Apltauerová | 05 | AC Čáslav z.s. | 5 | 09.04 | 556.00 | ||||||||||||
5 | 15 | Monika AdámkováMonika Adámková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 09.51 | 442.00 | ||||||||||||
6 | 38 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 09.71 | 397.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 209 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.45 | 763.00 | ||||||||||||
2 | 80 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 3 | 11.79 | 693.00 | ||||||||||||
3 | 192 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 4 | 12.00 | 651.00 | ||||||||||||
4 | Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 12.18 | 616.00 | |||||||||||||
MS | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 11.56 | 740.00 | ||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 12.09 | 633.00 | |||||||||||||
3 | 234 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 12.14 | 624.00 | ||||||||||||
4 | 195 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 12.22 | 608.00 | ||||||||||||
5 | 76 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 12.37 | 580.00 | ||||||||||||
6 | 127 | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 12.60 | 538.00 | ||||||||||||
7 | 103 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 12.67 | 525.00 | ||||||||||||
8 | 196 | Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 14.80 | 208.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Eliška BlechováEliška Blechová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.20 | 642.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 21.80 | 578.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 21.82 | 576.00 | ||||||||||||
4 | 9 | Simona PolákováSimona Poláková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 22.01 | 557.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 22.02 | 556.00 | ||||||||||||
6 | 5 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.28 | 530.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 19.75 | 806.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 20.76 | 690.00 | ||||||||||||
3 | 17 | Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 21.13 | 649.00 | ||||||||||||
4 | 14 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 21.35 | 625.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 21.51 | 609.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová | 04 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 22.24 | 534.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 19.81 | 799.00 | ||||||||||||
2 | 20 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 20.30 | 742.00 | ||||||||||||
3 | 21 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 20.32 | 739.00 | ||||||||||||
4 | 13 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.00 | 663.00 | ||||||||||||
5 | 18 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 21.14 | 648.00 | ||||||||||||
6 | 7 | Vanda KučerováVanda Kučerová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 22.34 | 524.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 19.75 | 806.00 | ||||||||||||
2 | 19 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 20.04 | 772.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 20.35 | 736.00 | ||||||||||||
4 | 24 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 20.72 | 694.00 | ||||||||||||
5 | 25 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 20.77 | 689.00 | ||||||||||||
6 | 15 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 20.99 | 664.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 19.81 | 799.00 | ||||||||||||
2 | 26 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | 19.98 | 779.00 | ||||||||||||
3 | 23 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 20.68 | 699.00 | ||||||||||||
4 | 12 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 21.06 | 657.00 | ||||||||||||
5 | 30 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 21.08 | 654.00 | ||||||||||||
6 | 31 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 21.38 | 622.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 28.12 | 621.00 | ||||||||||||
2 | 103 | Kateřina VáňováKateřina Váňová | 94 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 28.53 | 590.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
111 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNF | ||||||||||||||
1 | 197 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 26.11 | 788.00 | ||||||||||||
2 | 230 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 1 | 26.26 | 775.00 | ||||||||||||
3 | 194 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.31 | 770.00 | ||||||||||||
4 | 138 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 27.53 | 668.00 | ||||||||||||
5 | 127 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 27.86 | 642.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 196 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 26.99 | 713.00 | ||||||||||||
2 | 82 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 27.28 | 689.00 | ||||||||||||
3 | 201 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 28.48 | 594.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 209 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 51.53 | 745.00 | ||||||||||||
2 | 192 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 4 | 53.60 | 656.00 | ||||||||||||
3 | 80 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 5 | 55.16 | 592.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
196 | Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||
1 | 103 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 58.02 | 483.00 | ||||||||||||
2 | 76 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 62.84 | 322.00 | ||||||||||||
3 | 127 | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 63.18 | 311.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 195 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 53.48 | 661.00 | ||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 53.81 | 647.00 | |||||||||||||
3 | 201 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 53.85 | 646.00 | ||||||||||||
4 | 234 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 56.74 | 531.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 7 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 2:35.21 | 438.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Miroslav PoprMiroslav Popr | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 11 | 2:53.09 | 274.00 | ||||||||||||
3 | 13 | Jan SynekJan Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13 | 2:54.28 | 264.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 2:54.87 | 259.00 | ||||||||||||
5 | 14 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 14 | 2:55.89 | 251.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Ondřej HorákOndřej Horák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:55.94 | 251.00 | ||||||||||||
7 | 10 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 10 | 2:56.34 | 248.00 | ||||||||||||
8 | 4 | Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 2:59.08 | 227.00 | ||||||||||||
9 | 8 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:59.44 | 224.00 | ||||||||||||
10 | 1 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 3:00.91 | 213.00 | ||||||||||||
11 | 12 | Daniel PůžaDaniel Půža | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | 3:01.38 | 210.00 | ||||||||||||
12 | 9 | Šimon NešporŠimon Nešpor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 9 | 3:04.39 | 188.00 | ||||||||||||
13 | 6 | Robin KopeckýRobin Kopecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 3:06.20 | 176.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 2:37.21 | 418.00 | ||||||||||||
2 | 21 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 2:40.66 | 384.00 | ||||||||||||
3 | 17 | Albert HořejšAlbert Hořejš | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:46.07 | 334.00 | ||||||||||||
4 | 22 | Václav PetržálekVáclav Petržálek | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:47.23 | 324.00 | ||||||||||||
5 | 15 | Michal BalounMichal Baloun | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:53.51 | 270.00 | ||||||||||||
6 | 20 | Jan MrkvičkaJan Mrkvička | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:58.26 | 233.00 | ||||||||||||
7 | 24 | Jan ŠvachJan Švach | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | 2:58.49 | 231.00 | ||||||||||||
8 | 23 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 9 | 3:00.27 | 218.00 | ||||||||||||
9 | 18 | Štěpán KusŠtěpán Kus | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 3:01.16 | 211.00 | ||||||||||||
10 | 16 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 3:01.39 | 210.00 | ||||||||||||
11 | 25 | Ondřej VališOndřej Vališ | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 11 | 3:03.78 | 193.00 | ||||||||||||
12 | 26 | Martin VítekMartin Vítek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | 3:10.53 | 148.00 | ||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
1 | 34 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 2:41.48 | 376.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 2:41.52 | 376.00 | ||||||||||||
3 | 37 | David VýbornýDavid Výborný | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | 2:49.45 | 304.00 | ||||||||||||
4 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:51.13 | 290.00 | ||||||||||||
5 | 32 | Vojtěch PernicaVojtěch Pernica | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:52.66 | 277.00 | ||||||||||||
6 | 31 | Patrik PektorPatrik Pektor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 2:59.87 | 221.00 | ||||||||||||
7 | 36 | Šimon TománekŠimon Tománek | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 10 | 3:01.61 | 208.00 | ||||||||||||
8 | 28 | Matěj BočekMatěj Boček | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 3:03.58 | 194.00 | ||||||||||||
9 | 29 | Roman KalašRoman Kalaš | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 3:05.70 | 179.00 | ||||||||||||
10 | 33 | Matěj RosmarinMatěj Rosmarin | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 3:07.93 | 165.00 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | DNS | ||||||||||||||
1 | 43 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:29.10 | 502.00 | ||||||||||||
2 | 39 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 2:34.33 | 447.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Ondřej ŠmídOndřej Šmíd | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 9 | 2:38.07 | 409.00 | ||||||||||||
4 | 41 | Jakub PeroutkaJakub Peroutka | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:38.14 | 408.00 | ||||||||||||
5 | 49 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 12 | 2:40.91 | 382.00 | ||||||||||||
6 | 42 | Vojtěch SadilVojtěch Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:53.41 | 271.00 | ||||||||||||
7 | 47 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 10 | 2:53.86 | 267.00 | ||||||||||||
8 | 44 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 2:56.22 | 249.00 | ||||||||||||
9 | 40 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:59.06 | 227.00 | ||||||||||||
10 | 38 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 3:00.37 | 217.00 | ||||||||||||
11 | 48 | Karel VašákKarel Vašák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | 3:02.90 | 199.00 | ||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 103 | Kateřina VáňováKateřina Váňová | 94 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 3:01.17 | 354.00 | ||||||||||||
2 | 76 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 3:03.59 | 333.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
111 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | DNF | ||||||||||||||
1 | 230 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 2:31.25 | 677.00 | ||||||||||||
2 | 138 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:36.27 | 616.00 | ||||||||||||
3 | 197 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:37.93 | 597.00 | ||||||||||||
4 | 82 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 2:44.88 | 518.00 | ||||||||||||
5 | 196 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 9 | 2:47.97 | 485.00 | ||||||||||||
6 | 194 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:50.29 | 461.00 | ||||||||||||
7 | 127 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:56.27 | 401.00 | ||||||||||||
8 | 201 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 2:57.42 | 390.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Lia HeryánováLia Heryánová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
9 | Simona PolákováSimona Poláková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | DNS | ||||||||||||||
1 | 6 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 2:27.07 | 730.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11 | 2:42.05 | 550.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:51.23 | 451.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:55.52 | 408.00 | ||||||||||||
5 | 1 | Eliška BlechováEliška Blechová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 2:55.90 | 404.00 | ||||||||||||
6 | 5 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:56.13 | 402.00 | ||||||||||||
7 | 7 | Vanda KučerováVanda Kučerová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 3:07.75 | 297.00 | ||||||||||||
8 | 10 | Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová | 04 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 10 | 3:15.98 | 231.00 | ||||||||||||
9 | 8 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | 3:17.59 | 219.00 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 2:41.63 | 554.00 | ||||||||||||
2 | 16 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:42.05 | 550.00 | ||||||||||||
3 | 14 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:42.52 | 544.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 9 | 2:44.10 | 527.00 | ||||||||||||
5 | 18 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 2:46.66 | 499.00 | ||||||||||||
6 | 15 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:49.74 | 466.00 | ||||||||||||
7 | 19 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 2:50.06 | 463.00 | ||||||||||||
8 | 12 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:57.96 | 384.00 | ||||||||||||
9 | 21 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 10 | 3:01.31 | 353.00 | ||||||||||||
10 | 17 | Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 3:19.32 | 207.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:36.32 | 616.00 | ||||||||||||
2 | 26 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 2:40.23 | 570.00 | ||||||||||||
3 | 27 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:41.76 | 553.00 | ||||||||||||
4 | 30 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 2:45.03 | 517.00 | ||||||||||||
5 | 28 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 2:47.81 | 487.00 | ||||||||||||
6 | 67 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 2:49.43 | 470.00 | ||||||||||||
7 | 25 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:52.83 | 435.00 | ||||||||||||
8 | 31 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 10 | 2:54.68 | 416.00 | ||||||||||||
9 | 24 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 3:04.12 | 328.00 | ||||||||||||
10 | 23 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 3:06.08 | 311.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
10 | Agáta NovákováAgáta Nováková | 05 | AC Čáslav z.s. | 10 | DNS | ||||||||||||||
1 | 9 | Nicole NevickáNicole Nevická | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 9 | 3:05.91 | 312.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Adéla MarešováAdéla Marešová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 3:12.11 | 261.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Eliška JunáškováEliška Junášková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 3:16.59 | 226.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Lucie LodrováLucie Lodrová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 3:18.18 | 215.00 | ||||||||||||
5 | 13 | Tereza SátrováTereza Sátrová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 13 | 3:20.71 | 197.00 | ||||||||||||
6 | 5 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 3:21.78 | 189.00 | ||||||||||||
7 | 14 | Kateřina TondlováKateřina Tondlová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14 | 3:22.43 | 185.00 | ||||||||||||
8 | 4 | Lenka KolmanováLenka Kolmanová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 3:26.34 | 159.00 | ||||||||||||
9 | 11 | Michaela PazderováMichaela Pazderová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 11 | 3:28.85 | 144.00 | ||||||||||||
10 | 8 | Anna MertlováAnna Mertlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | 3:32.87 | 121.00 | ||||||||||||
11 | 12 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 12 | 3:34.18 | 114.00 | ||||||||||||
12 | 2 | Lenka ČernáLenka Černá | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 3:37.70 | 95.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Barbora DolanováBarbora Dolanová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 2:57.26 | 391.00 | ||||||||||||
2 | 18 | Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 2:58.31 | 381.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14 | 3:00.13 | 364.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Valentina BartákováValentina Bartáková | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 3:03.04 | 337.00 | ||||||||||||
5 | 19 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 3:03.96 | 329.00 | ||||||||||||
6 | 27 | Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 13 | 3:05.06 | 320.00 | ||||||||||||
7 | 24 | Ema PajerováEma Pajerová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 10 | 3:08.44 | 291.00 | ||||||||||||
8 | 21 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 3:09.70 | 280.00 | ||||||||||||
9 | 22 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 3:09.71 | 280.00 | ||||||||||||
10 | 26 | Monika VedralováMonika Vedralová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 12 | 3:10.60 | 273.00 | ||||||||||||
11 | 23 | Karolína KošnerováKarolína Košnerová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 3:20.60 | 198.00 | ||||||||||||
12 | 20 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:20.71 | 197.00 | ||||||||||||
13 | 15 | Monika AdámkováMonika Adámková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 3:21.92 | 188.00 | ||||||||||||
14 | 25 | Sára PeetersSára Peeters | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | 3:26.40 | 159.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | 2:48.19 | 483.00 | ||||||||||||
2 | 40 | Klára SátrováKlára Sátrová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 12 | 2:52.35 | 439.00 | ||||||||||||
3 | 30 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 2:53.14 | 432.00 | ||||||||||||
4 | 33 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:57.24 | 391.00 | ||||||||||||
5 | 37 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 2:59.41 | 371.00 | ||||||||||||
6 | 34 | Adéla KopelentováAdéla Kopelentová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 3:00.74 | 358.00 | ||||||||||||
7 | 32 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:04.06 | 328.00 | ||||||||||||
8 | 39 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | 3:04.79 | 322.00 | ||||||||||||
9 | 29 | Hana ApltauerováHana Apltauerová | 05 | AC Čáslav z.s. | 1 | 3:06.17 | 310.00 | ||||||||||||
10 | 38 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10 | 3:07.52 | 298.00 | ||||||||||||
11 | 35 | Marie KozlováMarie Kozlová | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 3:07.91 | 295.00 | ||||||||||||
12 | 42 | Ela VostráEla Vostrá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 14 | 3:09.18 | 285.00 | ||||||||||||
13 | 31 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 3:11.32 | 267.00 | ||||||||||||
14 | 41 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 13 | 3:20.21 | 200.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 8 | 2:47.79 | 487.00 | ||||||||||||
2 | 56 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 14 | 2:49.43 | 470.00 | ||||||||||||
3 | 48 | Barbora KovačičováBarbora Kovačičová | 05 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:53.91 | 424.00 | ||||||||||||
4 | 44 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 2:54.53 | 418.00 | ||||||||||||
5 | 49 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 2:55.26 | 410.00 | ||||||||||||
6 | 54 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 12 | 2:55.31 | 410.00 | ||||||||||||
7 | 51 | Nikola LuňákováNikola Luňáková | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 9 | 2:55.99 | 403.00 | ||||||||||||
8 | 45 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:57.56 | 388.00 | ||||||||||||
9 | 55 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13 | 2:57.69 | 387.00 | ||||||||||||
10 | 43 | Ema BlažkováEma Blažková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:58.10 | 383.00 | ||||||||||||
11 | 52 | Adéla MarvánkováAdéla Marvánková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | 2:58.95 | 375.00 | ||||||||||||
12 | 46 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 3:00.23 | 363.00 | ||||||||||||
13 | 53 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 11 | 3:04.54 | 324.00 | ||||||||||||
14 | 47 | Adriana JiráskováAdriana Jirásková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 3:21.96 | 188.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 66 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | 2:38.00 | 596.00 | ||||||||||||
2 | 69 | Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 13 | 2:45.11 | 516.00 | ||||||||||||
3 | 57 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 2:48.99 | 474.00 | ||||||||||||
4 | 58 | Klára CardováKlára Cardová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 2:49.35 | 470.00 | ||||||||||||
5 | 59 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 2:50.16 | 462.00 | ||||||||||||
6 | 68 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 12 | 2:51.04 | 453.00 | ||||||||||||
7 | 70 | Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 14 | 2:53.19 | 431.00 | ||||||||||||
8 | 65 | Tereza StehnováTereza Stehnová | 05 | AC Čáslav z.s. | 9 | 2:53.96 | 423.00 | ||||||||||||
9 | 61 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 2:54.03 | 423.00 | ||||||||||||
10 | 63 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 2:57.95 | 384.00 | ||||||||||||
11 | 62 | Emma JežkováEmma Ježková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:00.07 | 365.00 | ||||||||||||
12 | 60 | Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:06.22 | 310.00 | ||||||||||||
13 | 67 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 11 | 3:11.30 | 267.00 | ||||||||||||
14 | 64 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 3:34.23 | 113.00 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 3:06.39 | 603.00 | ||||||||||||
2 | 82 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 3:06.90 | 598.00 | ||||||||||||
3 | 230 | Richard ČesnekRichard Česnek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 3:19.41 | 487.00 | ||||||||||||
4 | 194 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 6 | 3:24.17 | 447.00 | ||||||||||||
5 | 197 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 3:26.39 | 429.00 | ||||||||||||
6 | 138 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 3:28.74 | 410.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 209 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 5:00.54 | 557.00 | ||||||||||||
2 | 80 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 10 | 5:02.57 | 545.00 | ||||||||||||
3 | 192 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 9 | 5:06.93 | 520.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
196 | Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 195 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 5:03.55 | 539.00 | ||||||||||||
2 | 103 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 5:09.84 | 504.00 | ||||||||||||
3 | 201 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 5:20.73 | 446.00 | ||||||||||||
4 | 234 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 5:20.89 | 445.00 | ||||||||||||
5 | 76 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 5:28.91 | 405.00 | ||||||||||||
6 | 127 | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 5:36.77 | 367.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.44 | 652.00 | ||||||||||||
2 | 48 | Karel VašákKarel Vašák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 12.69 | 149.00 | ||||||||||||
3 | 16 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 12.81 | 137.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 12.88 | 130.00 | ||||||||||||
5 | 10 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 13.39 | 86.00 | ||||||||||||
6 | 7 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 13.74 | 60.00 | ||||||||||||
7 | 4 | Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 13.96 | 47.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Ondřej ŠmídOndřej Šmíd | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 10.71 | 415.00 | ||||||||||||
2 | 47 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | 11.00 | 368.00 | ||||||||||||
3 | 35 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.97 | 231.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Jan MrkvičkaJan Mrkvička | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.70 | 148.00 | ||||||||||||
5 | 32 | Vojtěch PernicaVojtěch Pernica | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.77 | 141.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 13.47 | 79.00 | ||||||||||||
7 | 23 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 15.58 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.65 | 425.00 | ||||||||||||
2 | 34 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 12.83 | 135.00 | ||||||||||||
3 | 11 | Miroslav PoprMiroslav Popr | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 13.33 | 90.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 40 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 11.49 | 295.00 | ||||||||||||
2 | 42 | Vojtěch SadilVojtěch Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 11.89 | 241.00 | ||||||||||||
3 | 29 | Roman KalašRoman Kalaš | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 12.42 | 177.00 | ||||||||||||
4 | 33 | Matěj RosmarinMatěj Rosmarin | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 12.69 | 149.00 | ||||||||||||
5 | 12 | Daniel PůžaDaniel Půža | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 15.10 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 10.92 | 381.00 | ||||||||||||
2 | 31 | Patrik PektorPatrik Pektor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 12.16 | 207.00 | ||||||||||||
3 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | 12.34 | 186.00 | ||||||||||||
4 | 36 | Šimon TománekŠimon Tománek | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 12.78 | 140.00 | ||||||||||||
5 | 21 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.82 | 136.00 | ||||||||||||
6 | 15 | Michal BalounMichal Baloun | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 13.07 | 112.00 | ||||||||||||
7 | 22 | Václav PetržálekVáclav Petržálek | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 13.49 | 78.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 11.79 | 254.00 | ||||||||||||
2 | 28 | Matěj BočekMatěj Boček | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 12.08 | 217.00 | ||||||||||||
3 | 44 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 12.25 | 197.00 | ||||||||||||
4 | 37 | David VýbornýDavid Výborný | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.37 | 183.00 | ||||||||||||
5 | 17 | Albert HořejšAlbert Hořejš | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.84 | 134.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Štěpán KusŠtěpán Kus | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 13.01 | 118.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Ondřej HorákOndřej Horák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 13.20 | 101.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Jakub PeroutkaJakub Peroutka | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 12.01 | 226.00 | ||||||||||||
2 | 24 | Jan ŠvachJan Švach | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.76 | 142.00 | ||||||||||||
3 | 25 | Ondřej VališOndřej Vališ | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 13.31 | 92.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 13.80 | 56.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Robin KopeckýRobin Kopecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 14.61 | 16.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Šimon NešporŠimon Nešpor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 15.73 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 11.27 | 327.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 11.87 | 243.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 12.96 | 122.00 | ||||||||||||
4 | 1 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 13.03 | 116.00 | ||||||||||||
5 | 26 | Martin VítekMartin Vítek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 13.32 | 91.00 | ||||||||||||
6 | 14 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 13.46 | 80.00 | ||||||||||||
7 | 13 | Jan SynekJan Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 14.06 | 41.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 10.86 | 560.00 | ||||||||||||
2 | 70 | Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 11.77 | 417.00 | ||||||||||||
3 | 31 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 12.24 | 351.00 | ||||||||||||
4 | 51 | Nikola LuňákováNikola Luňáková | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 12.55 | 310.00 | ||||||||||||
5 | 23 | Karolína KošnerováKarolína Košnerová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 13.08 | 245.00 | ||||||||||||
6 | 41 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 13.12 | 241.00 | ||||||||||||
7 | 29 | Hana ApltauerováHana Apltauerová | 05 | AC Čáslav z.s. | 4 | 13.61 | 188.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Tereza StehnováTereza Stehnová | 05 | AC Čáslav z.s. | 1 | 11.69 | 429.00 | ||||||||||||
2 | 52 | Adéla MarvánkováAdéla Marvánková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.90 | 398.00 | ||||||||||||
3 | 30 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 12.62 | 301.00 | ||||||||||||
4 | 26 | Monika VedralováMonika Vedralová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | 12.95 | 261.00 | ||||||||||||
5 | 10 | Agáta NovákováAgáta Nováková | 05 | AC Čáslav z.s. | 2 | 13.11 | 242.00 | ||||||||||||
6 | 39 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 13.42 | 208.00 | ||||||||||||
7 | 2 | Lenka ČernáLenka Černá | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 14.09 | 142.00 | ||||||||||||
8 | 5 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 14.31 | 123.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | 11.11 | 519.00 | ||||||||||||
2 | 62 | Emma JežkováEmma Ježková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 11.58 | 445.00 | ||||||||||||
3 | 60 | Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.72 | 424.00 | ||||||||||||
4 | 50 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 7 | 11.96 | 389.00 | ||||||||||||
5 | 17 | Barbora DolanováBarbora Dolanová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 12.54 | 311.00 | ||||||||||||
6 | 53 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 12.57 | 307.00 | ||||||||||||
7 | 48 | Barbora KovačičováBarbora Kovačičová | 05 | AC Čáslav z.s. | 6 | 12.76 | 283.00 | ||||||||||||
8 | 49 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 12.76 | 283.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 11.65 | 435.00 | ||||||||||||
2 | 54 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 2 | 12.80 | 279.00 | ||||||||||||
3 | 36 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 12.87 | 270.00 | ||||||||||||
4 | 38 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 13.05 | 249.00 | ||||||||||||
5 | 33 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 13.41 | 209.00 | ||||||||||||
6 | 24 | Ema PajerováEma Pajerová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 13.87 | 162.00 | ||||||||||||
7 | 25 | Sára PeetersSára Peeters | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 13.87 | 162.00 | ||||||||||||
8 | 7 | Adéla MarešováAdéla Marešová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 13.89 | 160.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 66 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 10.47 | 627.00 | ||||||||||||
2 | 61 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 11.90 | 398.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 13.75 | 174.00 | ||||||||||||
4 | 15 | Monika AdámkováMonika Adámková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 13.92 | 157.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Lucie LodrováLucie Lodrová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 14.02 | 148.00 | ||||||||||||
6 | 21 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 14.27 | 126.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 10.84 | 563.00 | ||||||||||||
2 | 63 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 11.32 | 485.00 | ||||||||||||
3 | 56 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 11.70 | 427.00 | ||||||||||||
4 | 34 | Adéla KopelentováAdéla Kopelentová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.32 | 340.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Anna MertlováAnna Mertlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 13.71 | 178.00 | ||||||||||||
6 | 14 | Kateřina TondlováKateřina Tondlová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 14.04 | 146.00 | ||||||||||||
7 | 11 | Michaela PazderováMichaela Pazderová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 15.40 | 47.00 | ||||||||||||
8 | 13 | Tereza SátrováTereza Sátrová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 16.68 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Klára CardováKlára Cardová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.12 | 517.00 | ||||||||||||
2 | 59 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 11.42 | 470.00 | ||||||||||||
3 | 55 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 11.93 | 394.00 | ||||||||||||
4 | 35 | Marie KozlováMarie Kozlová | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 12.98 | 257.00 | ||||||||||||
5 | 45 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 13.39 | 211.00 | ||||||||||||
6 | 20 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 13.43 | 207.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Eliška JunáškováEliška Junášková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 13.61 | 188.00 | ||||||||||||
8 | 27 | Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | 14.42 | 114.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Ema BlažkováEma Blažková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 12.04 | 378.00 | ||||||||||||
2 | 69 | Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 12.05 | 377.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 12.24 | 351.00 | ||||||||||||
4 | 1 | Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 12.65 | 297.00 | ||||||||||||
5 | 42 | Ela VostráEla Vostrá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 13.03 | 251.00 | ||||||||||||
6 | 19 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 13.43 | 207.00 | ||||||||||||
7 | 12 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 13.55 | 194.00 | ||||||||||||
8 | 22 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 13.92 | 157.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 12.05 | 377.00 | ||||||||||||
2 | 40 | Klára SátrováKlára Sátrová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 12.41 | 328.00 | ||||||||||||
3 | 18 | Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 12.69 | 292.00 | ||||||||||||
4 | 47 | Adriana JiráskováAdriana Jirásková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 13.05 | 249.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Valentina BartákováValentina Bartáková | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 13.61 | 188.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Nicole NevickáNicole Nevická | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 13.88 | 161.00 | ||||||||||||
7 | 4 | Lenka KolmanováLenka Kolmanová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 14.16 | 136.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.29 | 344.00 | |||||||||||||
2 | 32 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.34 | 216.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 15.60 | 634.00 | ||||||||||||
2 | Ondřej PoledníkOndřej Poledník | 03 | SK Jeseniova | 3 | 15.66 | 628.00 | |||||||||||||
3 | 197 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 16.08 | 582.00 | ||||||||||||
4 | 138 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 16.12 | 577.00 | ||||||||||||
5 | 82 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 16.53 | 534.00 | ||||||||||||
6 | 194 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 2 | 17.56 | 433.00 | ||||||||||||
7 | 230 | Richard ČesnekRichard Česnek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 20.46 | 200.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | DNF | ||||||||||||||
1 | 103 | Kateřina VáňováKateřina Váňová | 94 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 27.71 | 0.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Lia HeryánováLia Heryánová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 27 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 16.86 | 612.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 17.48 | 543.00 | ||||||||||||
3 | 17 | Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 17.59 | 532.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 18.03 | 485.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 18.12 | 476.00 | ||||||||||||
6 | 1 | Eliška BlechováEliška Blechová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 18.62 | 426.00 | ||||||||||||
7 | 8 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 20.54 | 259.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 15.80 | 739.00 | ||||||||||||
2 | 12 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 15.80 | 739.00 | ||||||||||||
3 | 30 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 16.32 | 676.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 16.53 | 651.00 | ||||||||||||
5 | 20 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 16.84 | 615.00 | ||||||||||||
6 | 26 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 16.89 | 609.00 | ||||||||||||
7 | 11 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 17.65 | 525.00 | ||||||||||||
8 | 9 | Simona PolákováSimona Poláková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 21.13 | 215.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 16.43 | 662.00 | ||||||||||||
2 | 31 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 16.58 | 645.00 | ||||||||||||
3 | 15 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 16.64 | 638.00 | ||||||||||||
4 | 22 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 17.61 | 529.00 | ||||||||||||
5 | 21 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 17.64 | 526.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 18.26 | 462.00 | ||||||||||||
7 | 6 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 19.85 | 315.00 | ||||||||||||
8 | 2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 23.06 | 98.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 15.61 | 763.00 | ||||||||||||
2 | 23 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 16.22 | 688.00 | ||||||||||||
3 | 24 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 16.67 | 634.00 | ||||||||||||
4 | 28 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 16.70 | 631.00 | ||||||||||||
5 | 13 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.89 | 609.00 | ||||||||||||
6 | 7 | Vanda KučerováVanda Kučerová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 17.91 | 498.00 | ||||||||||||
7 | 10 | Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová | 04 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 19.02 | 388.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 15.14 | 823.00 | ||||||||||||
2 | 197 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 15.36 | 795.00 | ||||||||||||
3 | 82 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 15.74 | 746.00 | ||||||||||||
4 | 196 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 16.62 | 640.00 | ||||||||||||
5 | 201 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 19.56 | 340.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.10 | 828.00 | ||||||||||||
2 | 111 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 15.26 | 808.00 | ||||||||||||
3 | 230 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 15.67 | 755.00 | ||||||||||||
4 | 138 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 15.85 | 733.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 209 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 16.02 | 730.00 | ||||||||||||
2 | 192 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 2 | 16.62 | 665.00 | ||||||||||||
3 | 80 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 4 | 17.58 | 565.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
196 | Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DNF | ||||||||||||||
1 | 201 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 15.40 | 802.00 | ||||||||||||
2 | 103 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 16.77 | 648.00 | ||||||||||||
3 | 76 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 17.42 | 581.00 | ||||||||||||
4 | 234 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 17.46 | 577.00 | ||||||||||||
5 | 127 | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 18.03 | 521.00 | ||||||||||||
6 | 195 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 18.95 | 437.00 | ||||||||||||
7 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 19.03 | 430.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | DNS | ---------o-o-o-oxooxxoxxo | 0.00 | |||||||||||||||
1 | 192 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 1.90 | ---------o-o-o-oxooxxoxxo | 714.00 | |||||||||||||
2 | 209 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 1.84 | ---------o-oooooxoxxoxxx- | 661.00 | |||||||||||||
3 | 80 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 1.72 | -------o-o-ooxxoxxx----- | 560.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 234 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1.72 | ---------o-ooxxoxxx----- | 560.00 | |||||||||||||
2 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1.69 | --------o-oxxoxoxxx------ | 536.00 | ||||||||||||||
3 | 201 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 1.63 | ------oooxxoxxoxxx-------- | 488.00 | |||||||||||||
4 | 195 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.57 | ---oo-ooxoxxx---------- | 441.00 | |||||||||||||
5 | 103 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.54 | oooooxoxoxxoxxx----------- | 419.00 | |||||||||||||
6 | 127 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1.51 | ooxxoxoxoxxoxoxxx------------ | 396.00 | |||||||||||||
7 | 76 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 1.48 | ooooooxxx------------- | 374.00 | |||||||||||||
8 | 196 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 1.39 | o-o----------------- | 310.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | DNS | ----o-ooooxxooxoxoxxx | 0.00 | |||||||||||||||
1 | 111 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 1.69 | ----o-ooooxxooxoxoxxx | 536.00 | |||||||||||||
2 | 194 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 1.57 | --o-ooooxoxxoxxx | 441.00 | |||||||||||||
3 | 138 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.54 | ----oxooooxxx | 419.00 | |||||||||||||
4 | 197 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.51 | --oo-oxoxxoxxx | 396.00 | |||||||||||||
5 | 82 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 1.36 | --o-xxx | 290.00 | |||||||||||||
6 | 230 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.36 | xooxoxxx | 290.00 | |||||||||||||
MS |
Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.51 | ||||||||||||||||
MS |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.60 | ||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závodník Poledník Ondřej Jeseniova Praha se zranil při kolizi se stojanem na laťku. Rozseklnutá hlava. Odvoz přivolanou sanitou do Nemocnice Kolína na dětskou chirurgii. Předpoklad 3 stehy. |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.50 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
103 |
Kateřina VáňováKateřina Váňová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
94 | NM | ---oooxxx | 0.00 | ||||||||||||||
1 | 76 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 1.35 | ---oooxxx | 460.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.62 | --------oooooxooxxx | 759.00 | |||||||||||||
2 | 127 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.50 | -------oooxxoxxx | 621.00 | |||||||||||||
3 | 230 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 1.47 | ----ooooooxxx | 588.00 | |||||||||||||
4 | 197 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 1.44 | ----ooxooxoxxx | 555.00 | |||||||||||||
5 | 194 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia Praha |
02 | 1.41 | ----ooooxxx | 523.00 | |||||||||||||
6 | 111 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 1.38 | ----oooxxx | 491.00 | |||||||||||||
7 | 82 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 1.35 | ooooxxoxoxxx | 460.00 | |||||||||||||
8 | 196 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. |
01 | 1.32 | ooooxoxxx | 429.00 | |||||||||||||
9 | 201 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1.29 | o-xooxxx | 399.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.221.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | DNS | ----o--o-oooxooxxx | 0.00 | ||||||||||||||
11 |
Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | NM | ------o-ooxoxxoxxooxxx | 0.00 | ||||||||||||||
1 | 30 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.58 | ----o--o-oooxooxxx | 712.00 | |||||||||||||
2 | 31 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1.58 | ------o-ooxoxxoxxooxxx | 712.00 | |||||||||||||
3 | 67 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 1.52 | -----o-xoooxxoxoxxx | 644.00 | |||||||||||||
4 | 23 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1.52 | -------ooooxxoxxx | 644.00 | |||||||||||||
5= | 14 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1.52 | -------ooxoxxoxxoxxx | 644.00 | |||||||||||||
5= | 27 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 1.52 | ---o-oooxooxxoxxoxxx | 644.00 | |||||||||||||
7 | 22 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1.46 | -----oooxxooxxx | 577.00 | |||||||||||||
8 | 15 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.46 | --ooo-oooxoxxx | 577.00 | |||||||||||||
9 | 26 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 1.46 | --oooooxooxoxxx | 577.00 | |||||||||||||
10 | 28 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 1.43 | -oooooxoxxooxxx | 544.00 | |||||||||||||
11 | 12 |
Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1.43 | -o-oxooooxoxxx | 544.00 | |||||||||||||
12 | 17 |
Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1.43 | -oooxxoxoxoxxoxxoxxx | 544.00 | |||||||||||||
13 | 6 |
Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
04 | 1.40 | -oooooooxxx | 512.00 | |||||||||||||
14 | 19 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1.40 | --o-ooxxooxxx | 512.00 | |||||||||||||
15= | 21 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 1.40 | oooooxooxoxxx | 512.00 | |||||||||||||
15= | 13 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.40 | -ooxooooxoxxx | 512.00 | |||||||||||||
17 | 25 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1.40 | oooxoooxoxoxxx | 512.00 | |||||||||||||
18 | 18 |
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.37 | -ooooooxxx | 481.00 | |||||||||||||
19 | 24 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM Ostrov |
04 | 1.37 | --ooooxoxxx | 481.00 | |||||||||||||
20 | 2 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.34 | oooxoooxxx | 449.00 | |||||||||||||
21= | 20 |
Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1.34 | oooooxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
21= | 10 |
Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 1.34 | oooooxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
23 | 1 |
Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.31 | oooxoxoxxx | 419.00 | |||||||||||||
24= | 7 |
Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 1.28 | ooxooxxx | 389.00 | |||||||||||||
24= | 8 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 1.28 | oxoooxxx | 389.00 | |||||||||||||
26= | 4 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.10 | oxxx | 222.00 | |||||||||||||
26= | 16 |
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1.10 | oxxx | 222.00 | |||||||||||||
26= | 5 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.10 | oxxx | 222.00 | |||||||||||||
29 | 9 |
Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.10 | xoxxx | 222.00 | |||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 4.20 | ----------o-o-oooxxx- | 673.00 | |||||||||||||
2= | 209 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 3.30 | ----ooooxxx------ | 431.00 | |||||||||||||
2= | 80 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 3.30 | o-o-ooooxxx------ | 431.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci A (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
196 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | NM | -ooooooooxxx | 0.00 | ||||||||||||||
1 | 201 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 2.70 | -ooooooooxxx | 286.00 | |||||||||||||
2 | 195 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 2.50 | -oooooxoxxx | 242.00 | |||||||||||||
3 | 127 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 2.50 | -oxoxoooxoxxx | 242.00 | |||||||||||||
4 | 76 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 2.40 | oooxoooxxx | 220.00 | |||||||||||||
5 | 103 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 2.40 | -oooxxooxxx | 220.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci B (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.205.30 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 234 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4.00 | o--o-oxoxxx---------- | 617.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
230 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | NM | o--o-oooxxx | 0.00 | ||||||||||||||
1 | 82 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 2.60 | o--o-oooxxx | 264.00 | |||||||||||||
2= | 138 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 2.50 | o-o-o-oxxx | 242.00 | |||||||||||||
2= | 111 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 2.50 | ---ooooxxx | 242.00 | |||||||||||||
4 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | 2.40 | xxoo-o-oxxx | 220.00 | ||||||||||||||
5 | 197 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 2.30 | -xoxoooxxx | 199.00 | |||||||||||||
6 | 194 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 2.30 | xoxooxxoxxoxxx | 199.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 6.44 -0.3 m/s | 6,44 -0.3 | 5,97 -1.9 | x | 6,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 684.00 | |||||||
2 | 209 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 6.34 -0.2 m/s | 6,33 -0.5 | 6,34 -0.2 | 6,25 -0.6 | 6,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 661.00 | |||||||
3 | 80 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 6.05 -1.0 m/s | 5,98 -1.0 | x | 6,05 -1.0 | 6,05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 597.00 | |||||||
4 |
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | 5.35 -0.2 m/s | 4,95 +0.1 | 5,35 -0.2 | 5,30 -0.6 | 5,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 451.00 | ||||||||
MS |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.70 -1.7 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6.33 -1.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6.32 -2.2 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 234 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6.07 -0.3 m/s | 6,07 -0.3 | 5,99 +0.0 | 6,03 -0.2 | 6,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 602.00 | |||||||
2 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 6.07 -0.1 m/s | 5,36 +0.0 | x | 6,07 -0.1 | 6,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 602.00 | ||||||||
3 | 201 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6.06 -2.0 m/s | x | 6,05 -0.4 | 6,06 -2.0 | 6,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 600.00 | |||||||
4 | 76 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 5.50 +0.0 m/s | 5,50 +0.0 | x | x | 5,50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 481.00 | |||||||
5 | 195 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 5.45 -1.2 m/s | x | 5,33 -1.5 | 5,45 -1.2 | 5,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 471.00 | |||||||
6 | 103 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 5.07 -1.3 m/s | 5,07 -1.3 | 4,99 -1.9 | 5,07 -1.6 | 5,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 396.00 | |||||||
7 | 127 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 5.04 -1.4 m/s | 4,89 +0.4 | 4,74 -0.3 | 5,04 -1.4 | 5,04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 390.00 | |||||||
8 | 196 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4.15 -1.0 m/s | 3,93 -0.6 | 4,15 -1.0 | - | 4,15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 230.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 5.80 | 5,44 | 5,44 | 5,80 | 5,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 544.00 | |||||||
2 | 82 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 5.44 | x | 5,44 | x | 5,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 469.00 | |||||||
3 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | 5.07 | 5,07 | 4,88 | 4,82 | 5,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 396.00 | ||||||||
4 | 138 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 5.03 | 5,03 | 4,48 | 4,38 | 5,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
5 | 194 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 4.97 | 4,47 | 4,58 | 4,97 | 4,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 377.00 | |||||||
6 | 197 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.41 | x | x | 4,41 | 4,41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | |||||||
7 | 230 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4.37 | x | 4,30 | 4,37 | 4,37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 267.00 | |||||||
MS |
Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 5.48 | ||||||||||||||||
MS |
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.49 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
Ml. žáci A (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 |
Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | NM | 4,98 +0.4 | 4,52 +2.2 | 3,09 +1.0 | 4,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 43 |
Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.98 +0.4 m/s | 4,98 +0.4 | 4,52 +2.2 | 3,09 +1.0 | 4,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 378.00 | |||||||
2 | 47 |
Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 4.84 +0.8 m/s | x | 4,84 +0.8 | 4,28 -0.4 | 4,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 352.00 | |||||||
3 | 48 |
Karel VašákKarel Vašák
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.57 +1.8 m/s | 3,58 +2.4 | 4,57 +1.8 | 4,02 +1.9 | 4,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 303.00 | |||||||
4 | 39 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.44 -2.2 m/s | 4,30 +1.4 | 4,44 -2.2 | 4,43 +2.1 | 4,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 280.00 | |||||||
5 | 32 |
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.28 +1.5 m/s | 4,17 +0.9 | 4,10 +1.5 | 4,28 +1.5 | 4,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | |||||||
6 | 37 |
David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 4.24 +0.4 m/s | 3,91 +0.1 | 3,95 -1.3 | 4,24 +0.4 | 4,24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 245.00 | |||||||
7 | 24 |
Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 4.16 +1.2 m/s | 4,16 +1.2 | 4,02 +0.3 | 3,99 -0.4 | 4,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 232.00 | |||||||
8 | 41 |
Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.12 +0.4 m/s | 4,12 +0.4 | 3,84 -1.8 | x | 4,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | |||||||
9 | 35 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 4.09 +1.0 m/s | x | x | 4,09 +1.0 | 4,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 220.00 | |||||||
10 | 26 |
Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.99 +0.7 m/s | 3,70 +0.9 | x | 3,99 +0.7 | 3,99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 204.00 | |||||||
11 | 20 |
Jan MrkvičkaJan Mrkvička
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.94 +0.4 m/s | 3,73 +1.0 | 3,46 -1.1 | 3,94 +0.4 | 3,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | |||||||
12 | 21 |
Marek NedvědMarek Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.93 -0.6 m/s | 3,82 +0.9 | 3,77 +2.0 | 3,93 -0.6 | 3,93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 195.00 | |||||||
13 | 17 |
Albert HořejšAlbert Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.89 +1.0 m/s | x | x | 3,89 +1.0 | 3,89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 188.00 | |||||||
14 | 36 |
Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 3.88 +1.1 m/s | x | x | 3,88 +1.1 | 3,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 187.00 | |||||||
15 | 13 |
Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.87 +0.3 m/s | 3,87 +0.3 | 3,62 -0.8 | x | 3,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 185.00 | |||||||
16 | 33 |
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 3.73 +0.5 m/s | 3,73 +0.5 | 3,64 +0.8 | x | 3,73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 164.00 | |||||||
17 | 22 |
Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.61 +1.1 m/s | 3,61 +1.1 | 3,50 +1.4 | 3,37 +0.9 | 3,61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 146.00 | |||||||
18 | 7 |
Marek MálekMarek Málek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.53 +0.0 m/s | 3,53 +0.0 | 3,02 -1.0 | 3,39 +0.4 | 3,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 135.00 | |||||||
19 | 3 |
Ondřej HorákOndřej Horák
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.31 +1.0 m/s | 3,31 +1.0 | x | x | 3,31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 104.00 | |||||||
20 | 8 |
Aleš MelicharAleš Melichar
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.25 +0.6 m/s | 3,04 +1.3 | 3,21 -0.7 | 3,25 +0.6 | 3,25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 96.00 | |||||||
Celkem 21 závodníků |
Ml. žáci B (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 |
Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | DNS | 4,09 | 4,29 | 4,57 | 4,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 46 |
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 4.57 | 4,09 | 4,29 | 4,57 | 4,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 303.00 | |||||||
2 | 38 |
Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 4.49 | 4,49 | x | 4,32 | 4,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 288.00 | |||||||
3 | 42 |
Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 4.42 | 4,42 | 4,16 | 4,41 | 4,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
4 | 34 |
Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 4.42 | 4,42 | 4,34 | 4,01 | 4,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
5 | 45 |
Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 4.28 | 4,26 | 4,16 | 4,28 | 4,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | |||||||
6 | 40 |
Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 4.15 | 4,13 | 4,14 | 4,15 | 4,15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 230.00 | |||||||
7 | 49 |
Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s. |
06 | 4.09 | 4,09 | 3,88 | 3,97 | 4,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 220.00 | |||||||
8 | 19 |
Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 4.06 | x | 3,79 | 4,06 | 4,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 215.00 | |||||||
9 | 16 |
Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 4.06 | 3,59 | 4,06 | 3,75 | 4,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 215.00 | |||||||
10 | 28 |
Matěj BočekMatěj Boček
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 3.98 | 3,98 | 3,92 | x | 3,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 203.00 | |||||||
11 | 31 |
Patrik PektorPatrik Pektor
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 3.98 | 3,64 | 3,98 | 3,55 | 3,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 203.00 | |||||||
12 | 27 |
Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s. |
07 | 3.91 | 3,69 | 3,91 | 3,90 | 3,91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 191.00 | |||||||
13 | 44 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.85 | x +0.0 | x | 3,85 | 3,85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 182.00 | |||||||
14 | 23 |
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3.84 | 3,72 | 3,61 | 3,84 | 3,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 181.00 | |||||||
15 | 29 |
Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 3.80 | x | 3,50 | 3,80 | 3,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 174.00 | |||||||
16 | 10 |
Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.77 | 3,77 | 3,60 | 3,62 | 3,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | |||||||
17 | 4 |
Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.74 | 3,39 | 3,74 | 3,47 | 3,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 165.00 | |||||||
18 | 15 |
Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3.67 | 3,37 | 3,43 | 3,67 | 3,67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 155.00 | |||||||
19 | 18 |
Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.63 | 3,58 | 3,63 | x | 3,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 149.00 | |||||||
20 | 9 |
Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 3.63 | 3,63 | 3,27 | 3,18 | 3,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 149.00 | |||||||
21 | 25 |
Ondřej VališOndřej Vališ
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.62 | 3,24 | x | 3,62 | 3,62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 147.00 | |||||||
22 | 14 |
Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3.56 | 3,44 | 3,42 | 3,56 | 3,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 139.00 | |||||||
23 | 2 |
Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.55 | 3,47 | 3,55 | 3,26 | 3,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 137.00 | |||||||
24 | 6 |
Robin KopeckýRobin Kopecký
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3.49 | 3,49 | 3,13 | 3,17 | 3,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 129.00 | |||||||
25 | 11 |
Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.44 | 3,40 | 3,44 | 3,10 | 3,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 122.00 | |||||||
26 | 1 |
Jan BartoníčekJan Bartoníček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.39 | 3,39 | x | 3,21 | 3,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 115.00 | |||||||
27 | 5 |
Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 3.29 | 3,29 | x | 3,04 | 3,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 102.00 | |||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
76 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | NM | 3,33 -1.5 | 3,75 +0.0 | 3,63 +0.0 | 3,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 103 |
Kateřina VáňováKateřina Váňová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
94 | 3.75 +0.0 m/s | 3,33 -1.5 | 3,75 +0.0 | 3,63 +0.0 | 3,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia Praha |
02 | 5.32 +0.4 m/s | 5,32 +0.4 | 5,12 -0.7 | 5,32 +0.4 | 5,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 648.00 | |||||||
2 | 127 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 5.12 +0.0 m/s | 5,12 +0.0 | x | 5,10 -0.7 | 5,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 592.00 | |||||||
3 | 111 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5.07 +0.6 m/s | 5,00 +1.2 | 5,07 +0.6 | 4,90 +0.4 | 5,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 578.00 | |||||||
4 | 196 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. |
01 | 4.88 +0.4 m/s | 4,80 -0.4 | 4,88 +0.4 | x | 4,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 527.00 | |||||||
5 | 230 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 4.84 -0.4 m/s | 4,61 -0.1 | 4,61 +0.3 | 4,84 -0.4 | 4,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 516.00 | |||||||
6 | 138 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 4.83 -0.5 m/s | 4,59 +0.0 | 4,83 -0.5 | 4,39 -2.3 | 4,83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 514.00 | |||||||
7 | 197 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4.82 +0.7 m/s | 4,82 +0.7 | 4,80 -1.7 | 4,17 -1.2 | 4,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 511.00 | |||||||
8 | 82 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.79 -0.4 m/s | 4,71 +0.0 | 4,79 -0.4 | x | 4,79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 503.00 | |||||||
9 | 201 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4.60 +0.0 m/s | 4,51 +0.0 | 4,60 +0.0 | 4,51 +0.0 | 4,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 454.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5.12 | 5,12 | x | 5,04 -0.4 | 5,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 592.00 | |||||||
2 | 30 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.93 -1.5 m/s | x | 4,48 -35.0 | 4,93 -1.5 | 4,93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 540.00 | |||||||
3 | 67 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 4.87 +0.4 m/s | 4,87 +0.4 | 4,75 -1.4 | x | 4,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 524.00 | |||||||
4 | 18 |
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4.87 +3.6 m/s | 4.71 +0.3 m/s | 4,71 +0.3 | 4,68 +0.0 | 4,87 +3.6 | 4,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 524.00 | ||||||
5 | 26 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 4.82 -0.7 m/s | 4,77 +1.1 | 4,82 -0.7 | 4,37 +1.9 | 4,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 511.00 | |||||||
6 | 23 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4.78 -0.4 m/s | 4,69 | 4,78 -0.4 | 4,59 -1.6 | 4,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 500.00 | |||||||
7 | 24 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM Ostrov |
04 | 4.71 +0.4 m/s | 4,69 | 4,71 +0.4 | 4,58 -1.6 | 4,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 482.00 | |||||||
8 | 25 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 4.64 | 4,64 | 4,61 -1.8 | x | 4,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 464.00 | |||||||
9 | 27 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 4.61 -1.5 m/s | 4,27 +1.7 | 4,52 -0.1 | 4,61 -1.5 | 4,61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 456.00 | |||||||
10 | 17 |
Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4.59 -0.7 m/s | 4,14 +1.7 | 4,09 -1.7 | 4,59 -0.7 | 4,59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 451.00 | |||||||
11 | 19 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4.58 +3.0 m/s | 4.44 +0.4 m/s | 4,44 +0.4 | 4,42 -0.4 | 4,58 +3.0 | 4,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 448.00 | ||||||
12 | 10 |
Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 4.46 +0.4 m/s | 4,46 +0.4 | 3,91 -1.3 | 4,42 +0.5 | 4,46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 418.00 | |||||||
13 | 28 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 4.41 -3.1 m/s | 4,41 -3.1 | 4,38 +0.5 | 2,30 -0.5 | 4,41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 406.00 | |||||||
14 | 6 |
Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
04 | 4.38 -0.2 m/s | 4,34 +0.6 | 4,37 +0.6 | 4,38 -0.2 | 4,38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 398.00 | |||||||
15 | 15 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.37 -1.2 m/s | 4,32 +0.7 | 4,24 -0.2 | 4,37 -1.2 | 4,37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 396.00 | |||||||
16 | 21 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 4.35 -0.7 m/s | 4,24 +0.4 | 4,14 -0.8 | 4,35 -0.7 | 4,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 391.00 | |||||||
17 | 5 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.34 +0.1 m/s | 4,31 | 4,34 +0.1 | 4,21 -0.2 | 4,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
18 | 11 |
Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 4.31 +0.3 m/s | x | 3,76 -1.4 | 4,31 +0.3 | 4,31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 381.00 | |||||||
19 | 14 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4.28 -1.0 m/s | 4,28 -1.0 | x | 4,18 -1.0 | 4,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 374.00 | |||||||
20 | 7 |
Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4.27 -2.4 m/s | 4,11 +0.0 | 4,11 -0.3 | 4,27 -2.4 | 4,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
21 | 12 |
Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4.22 | 4,22 | 3,35 +0.3 | 4,17 -1.7 | 4,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 359.00 | |||||||
22 | 13 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.22 | 4,22 | 3,92 +0.4 | 4,07 -1.1 | 4,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 359.00 | |||||||
23 | 16 |
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4.17 -1.5 m/s | 3,99 -1.7 | 4,10 -0.5 | 4,17 -1.5 | 4,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
24 | 9 |
Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.16 -1.5 m/s | 3,90 +0.6 | 4,08 -1.6 | 4,16 -1.5 | 4,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 345.00 | |||||||
25 | 20 |
Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.14 -0.4 m/s | 4,04 +0.6 | 4,09 -1.0 | 4,14 -0.4 | 4,14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 340.00 | |||||||
26 | 2 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.12 | 4,12 | x | 4,00 -0.3 | 4,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | |||||||
27 | 31 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.00 -2.3 m/s | 4,00 -2.3 | 2,62 -0.6 | 3,91 +1.0 | 4,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||||
28 | 8 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 4.00 -0.5 m/s | 3,89 +0.5 | 4,00 -0.5 | x | 4,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||||
29 | 1 |
Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.86 | 3,86 | 3,47 +0.3 | 3,71 -0.5 | 3,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
30 | 4 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.66 -0.2 m/s | 3,65 | 3,60 +0.0 | 3,66 -0.2 | 3,66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 233.00 | |||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
Ml. žákyně A (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 |
Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s. |
05 | 4.60 | x | 4,58 | 4,60 | 4,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 454.00 | |||||||
2 | 65 |
Tereza StehnováTereza Stehnová
AC Čáslav z.s. |
05 | 4.42 | 4,26 | 4,42 | 4,40 | 4,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 408.00 | |||||||
3 | 29 |
Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s. |
05 | 4.29 | 3,92 | 4,29 | 4,10 | 4,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | |||||||
4 | 44 |
Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 4.24 | 3,89 | x | 4,24 | 4,24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 364.00 | |||||||
5 | 60 |
Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.20 | 4,20 | 4,08 | 3,58 | 4,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 355.00 | |||||||
6 | 39 |
Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 4.20 | 4,01 | 3,81 | 4,20 | 4,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 355.00 | |||||||
7 | 66 |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.17 | 4,11 | 4,17 | 4,15 | 4,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
8 | 41 |
Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 4.17 | 4,17 | 3,98 | x | 4,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
9 | 58 |
Klára CardováKlára Cardová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.16 | 4,16 | 4,05 | 3,96 | 4,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 345.00 | |||||||
10 | 35 |
Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s. |
06 | 4.14 | 4,12 | 4,14 | 4,09 | 4,14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 340.00 | |||||||
11 | 53 |
Kateřina NovotnáKateřina Novotná
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 4.08 | 3,95 | 4,08 | 3,50 | 4,08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 326.00 | |||||||
12 | 32 |
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 4.03 | 4,03 | 3,69 | 3,57 | 4,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 315.00 | |||||||
13 | 10 |
Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s. |
05 | 3.97 | 3,97 | 3,03 | 3,67 | 3,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 301.00 | |||||||
14 | 51 |
Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 3.92 | 3,92 | 3,84 | 3,87 | 3,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
15 | 24 |
Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.92 | 3,55 | 3,92 | 3,69 | 3,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
16 | 34 |
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.86 | 3,86 | 3,11 | 3,81 | 3,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
17 | 55 |
Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.84 | 3,84 | 3,64 | 3,17 | 3,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 272.00 | |||||||
18 | 19 |
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.79 | 3,65 | 3,66 | 3,79 | 3,79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | |||||||
19 | 52 |
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.79 | x | 3,79 | 3,57 | 3,79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | |||||||
20 | 37 |
Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.77 | 3,52 | 3,77 | 3,63 | 3,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
21 | 33 |
Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.77 | 3,42 | 3,49 | 3,77 | 3,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
22 | 25 |
Sára PeetersSára Peeters
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.77 | 3,33 | 3,37 | 3,77 | 3,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
23 | 14 |
Kateřina TondlováKateřina Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.69 | 2,78 | 3,69 | 3,51 | 3,69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 239.00 | |||||||
24 | 27 |
Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.68 | 3,68 | x | 3,47 | 3,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | |||||||
25 | 4 |
Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.67 | 3,47 | 3,67 | 3,57 | 3,67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 235.00 | |||||||
26 | 5 |
Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 3.66 | 3,63 | x | 3,66 | 3,66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 233.00 | |||||||
27 | 11 |
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.64 | 3,28 | 3,39 | 3,64 | 3,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 229.00 | |||||||
28 | 6 |
Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.58 | 3,58 | x | 3,42 | 3,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 216.00 | |||||||
29 | 36 |
Dominika NovákováDominika Nováková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.56 | x | 3,56 | 3,54 | 3,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | |||||||
30 | 15 |
Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.54 | 3,44 | 3,54 | 3,54 | 3,54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 208.00 | |||||||
31 | 3 |
Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.54 | x | 3,54 | 3,40 | 3,54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 208.00 | |||||||
32 | 23 |
Karolína KošnerováKarolína Košnerová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.51 | 3,51 | x | x | 3,51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 202.00 | |||||||
33 | 28 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.48 | 3,48 | 3,41 | 3,35 | 3,48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | |||||||
34 | 26 |
Monika VedralováMonika Vedralová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.44 | x | 3,44 | 3,20 | 3,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 188.00 | |||||||
35 | 8 |
Anna MertlováAnna Mertlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3.40 | 2,71 | 3,40 | x | 3,40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 180.00 | |||||||
Celkem 35 závodníků |
Ml. žákyně B (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 61 |
Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4.46 | 4,46 | 4,40 | 4,34 | 4,46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 418.00 | |||||||
2 | 59 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4.43 | 4,09 | 4,43 | 4,36 | 4,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 411.00 | |||||||
3 | 62 |
Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 4.41 | 4,21 | 4,41 | 4,40 | 4,41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 406.00 | |||||||
4 | 49 |
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4.34 | 4,20 | 4,17 | 4,34 | 4,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
5 | 57 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.34 | 4,08 | 4,03 | 4,34 | 4,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
6 | 46 |
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4.33 | 4,20 | 4,09 | 4,33 | 4,33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
7 | 45 |
Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 4.33 | 3,66 | 4,33 | 3,89 | 4,33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
8 | 70 |
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak Vlašim |
06 | 4.31 | 4,31 | 4,02 | 4,28 | 4,31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 381.00 | |||||||
9 | 68 |
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 4.28 | 4,17 | 4,28 | 4,20 | 4,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 374.00 | |||||||
10 | 67 |
Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 4.27 | 4,17 | 3,93 | 4,27 | 4,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
11 | 69 |
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 4.27 | 4,12 | 4,27 | x | 4,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
12 | 56 |
Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 4.22 | x | 4,22 | 4,00 | 4,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 359.00 | |||||||
13 | 40 |
Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4.17 | 4,17 | 4,14 | 3,93 | 4,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
14 | 47 |
Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4.17 | 4,10 | 3,92 | 4,17 | 4,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
15 | 63 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.16 | x | 4,04 | 4,16 | 4,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 345.00 | |||||||
16 | 43 |
Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 4.15 | 3,99 | 4,05 | 4,15 | 4,15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | |||||||
17 | 1 |
Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 4.00 | 3,81 | 3,62 | 4,00 | 4,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||||
18 | 50 |
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika Benešov |
05 | 3.98 | 3,98 | 3,98 | 3,84 | 3,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 303.00 | |||||||
19 | 64 |
Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3.95 | 3,43 | 3,95 | 3,79 | 3,95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 296.00 | |||||||
20 | 42 |
Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3.87 | 3,57 | 3,12 | 3,87 | 3,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 279.00 | |||||||
21 | 18 |
Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 3.79 | 3,48 | 3,79 | 3,70 | 3,79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | |||||||
22 | 30 |
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.76 | x | x | 3,76 | 3,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 254.00 | |||||||
23 | 31 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.75 | 3,35 | 3,75 | 3,66 | 3,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | |||||||
24 | 54 |
Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov |
06 | 3.70 | 3,60 | 3,48 | 3,70 | 3,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 242.00 | |||||||
25 | 9 |
Nicole NevickáNicole Nevická
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.55 | 3,55 | x | 3,48 | 3,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 210.00 | |||||||
26 | 16 |
Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.53 | 3,16 | x | 3,53 | 3,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 206.00 | |||||||
27 | 22 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3.49 | 3,49 | 3,41 | x | 3,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | |||||||
28 | 17 |
Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.45 | x | 3,43 | 3,45 | 3,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
29 | 38 |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 3.45 | 3,37 | 3,45 | 3,32 | 3,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
30 | 21 |
Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3.42 | 3,04 | 3,10 | 3,42 | 3,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 184.00 | |||||||
31= | 2 |
Lenka ČernáLenka Černá
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.35 | 3,18 | 3,35 | 3,34 | 3,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | |||||||
31= | 7 |
Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3.35 | 3,35 | 3,34 | 3,18 | 3,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | |||||||
33 | 20 |
Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3.28 | 3,28 | 3,13 | 3,27 | 3,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 157.00 | |||||||
34 | 12 |
Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3.26 | 3,26 | 3,22 | x | 3,26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 153.00 | |||||||
35 | 13 |
Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 2.89 | x | x | 2,89 | 2,89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 89.00 | |||||||
Celkem 35 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12.64 | 12,64 | x | x | 12,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 704.00 | |||||||
2 | 196 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. |
01 | 11.28 | 10,25 | x | 11,28 | 11,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 614.00 | |||||||
3 | 138 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 11.25 | x | 10,71 | 11,25 | 11,25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 612.00 | |||||||
4 | 197 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11.19 | 10,27 | 11,19 | 09,09 | 11,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 608.00 | |||||||
5 | 230 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 10.97 | 10,04 | x | 10,97 | 10,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 593.00 | |||||||
6 | 127 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 10.78 | x | 10,78 | 10,40 | 10,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 581.00 | |||||||
7 | 194 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia Praha |
02 | 10.32 | 08,85 | 09,12 | 10,32 | 10,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 550.00 | |||||||
8 | 201 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 09.92 | 08,92 | 09,92 | 08,86 | 09,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 524.00 | |||||||
9 | 82 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 08.94 | 08,94 | 08,34 | 08,26 | 08,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 460.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | DNS | 10,01 | 10,55 | 10,19 | 10,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 26 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 10.55 | 10,01 | 10,55 | 10,19 | 10,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 566.00 | |||||||
2 | 22 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 09.24 | 09,24 | 09,21 | 08,55 | 09,24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 480.00 | |||||||
3 | 67 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 09.22 | 09,22 | x | 07,96 | 09,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 479.00 | |||||||
4 | 24 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM Ostrov |
04 | 08.86 | 08,78 | 08,42 | 08,86 | 08,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 455.00 | |||||||
5 | 28 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 08.80 | 07,93 | 07,84 | 08,80 | 08,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 451.00 | |||||||
6 | 23 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 08.78 | 08,47 | 08,10 | 08,78 | 08,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 450.00 | |||||||
7 | 31 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 08.58 | 07,94 | 07,80 | 08,58 | 08,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 437.00 | |||||||
8 | 17 |
Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 08.52 | 07,99 | x | 08,52 | 08,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 433.00 | |||||||
9 | 21 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 08.49 | 07,01 | 08,19 | 08,49 | 08,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 431.00 | |||||||
10 | 12 |
Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 08.44 | 08,44 | x | 07,22 | 08,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 428.00 | |||||||
11 | 11 |
Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 08.21 | 08,21 | 07,77 | 07,70 | 08,21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 413.00 | |||||||
12 | 25 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 08.05 | 07,20 | 08,05 | 07,09 | 08,05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 403.00 | |||||||
13 | 4 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 08.01 | 06,22 | 07,12 | 08,01 | 08,01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 400.00 | |||||||
14 | 19 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 07.94 | 07,32 | 07,82 | 07,94 | 07,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 395.00 | |||||||
15 | 18 |
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 07.83 | 07,20 | 06,95 | 07,83 | 07,83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
16 | 7 |
Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 07.72 | 07,64 | 07,72 | 07,24 | 07,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 381.00 | |||||||
17 | 9 |
Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 07.50 | 07,38 | 07,49 | 07,50 | 07,50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 367.00 | |||||||
18 | 27 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 07.49 | 06,92 | 07,49 | 07,37 | 07,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 366.00 | |||||||
19 | 6 |
Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
04 | 07.49 | 07,24 | 05,64 | 07,49 | 07,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 366.00 | |||||||
20 | 20 |
Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 07.30 | 06,92 | 07,30 | 06,73 | 07,30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 354.00 | |||||||
21 | 16 |
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 07.03 | 06,94 | 07,02 | 07,03 | 07,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 337.00 | |||||||
22 | 2 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 07.01 | 06,26 | 06,22 | 07,01 | 07,01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | |||||||
23 | 14 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 07.00 | 06,95 | 06,88 | 07,00 | 07,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 335.00 | |||||||
24 | 8 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 06.64 | 06,64 | x | 06,07 | 06,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 312.00 | |||||||
25 | 10 |
Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 06.59 | 06,21 | 05,66 | 06,59 | 06,59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 309.00 | |||||||
26 | 15 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 06.58 | 06,58 | 06,15 | 06,10 | 06,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||||
27 | 30 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 06.48 | 05,32 | 06,48 | 06,17 | 06,48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 302.00 | |||||||
28 | 13 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 06.20 | x | 05,92 | 06,20 | 06,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 284.00 | |||||||
29 | 5 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 05.72 | 05,67 | x | 05,72 | 05,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 254.00 | |||||||
30 | 1 |
Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 05.34 | x | x | 05,34 | 05,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 230.00 | |||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 11.70 | 09,90 | 10,81 | 11,70 | 11,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 588.00 | |||||||
2 | 82 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 11.10 | 10,94 | 10,45 | 11,10 | 11,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 552.00 | |||||||
3 | 138 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 10.11 | 09,71 | 09,44 | 10,11 | 10,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 492.00 | |||||||
4 | 194 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 08.92 | 08,92 | 08,81 | x | 08,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 421.00 | |||||||
5 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | 08.91 | 08,85 | 08,54 | 08,91 | 08,91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 420.00 | ||||||||
6 | 197 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 07.19 | 07,19 | x | 06,32 | 07,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 318.00 | |||||||
7 | 230 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 06.80 | 06,80 | 06,72 | 06,31 | 06,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 296.00 | |||||||
MS |
Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 09.68 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 08.95 | 08,95 | 08,41 | x | 08,95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 461.00 | |||||||
2 | 103 |
Kateřina VáňováKateřina Váňová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
94 | 06.89 | 06,58 | 06,78 | 06,89 | 06,89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 328.00 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 196 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 15.80 | 14,95 | 15,80 | 15,42 | 15,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 839.00 | |||||||
2 | 201 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13.60 | 13,60 | x | x | 13,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 704.00 | |||||||
3 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 11.44 | 10,03 | 11,44 | 10,11 | 11,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 572.00 | ||||||||
4 | 195 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 09.87 | 08,76 | 09,23 | 09,87 | 09,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 478.00 | |||||||
5 | 234 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 09.14 | 08,63 | 09,14 | x | 09,14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 434.00 | |||||||
6 | 103 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 08.43 | 07,68 | 08,43 | 07,83 | 08,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 392.00 | |||||||
7 | 76 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 08.29 | 07,89 | 08,29 | 08,09 | 08,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 384.00 | |||||||
8 | 127 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 07.96 | 07,82 | 07,96 | 07,61 | 07,96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 364.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | DNS | 13,27 | x | 12,48 | 13,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||||
1 | 209 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 13.27 | 13,27 | x | 12,48 | 13,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 684.00 | |||||||
2 | 80 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 10.16 | 09,37 | 08,90 | 10,16 | 10,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 495.00 | |||||||
3 | 192 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 09.97 | 09,81 | 09,49 | 09,97 | 09,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 484.00 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 38.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 644.00 | |||||||
2 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | 33.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 540.00 | ||||||||
3 | 82 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 32.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 512.00 | |||||||
4 | 111 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 29.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 449.00 | |||||||
5 | 194 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 23.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 334.00 | |||||||
6 | 230 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 15.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 197.00 | |||||||
7 | 197 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 14.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 180.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||||
103 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 196 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 41.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 688.00 | |||||||
2 | 201 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 30.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 467.00 | |||||||
3 | 234 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 27.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 416.00 | |||||||
4 | 127 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 21.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 300.00 | |||||||
5 | 195 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 20.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 285.00 | |||||||
6 | 76 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 19.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 265.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 | 209 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 36.57 | 0.0 | 595.00 | |||||||||||||
2 | 80 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 31.75 | 0.0 | 499.00 | |||||||||||||
3 | 192 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 29.79 | 0.0 | 460.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 197 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 33.19 | 33,19 | 0.0 | x | 33,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 537.00 | |||||||
2 | 111 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 32.20 | 32,20 | 0.0 | x | 32,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 518.00 | |||||||
3 | 230 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 31.66 | 31,66 | 0.0 | x | 31,66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 508.00 | |||||||
4 | 194 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia Praha |
02 | 31.34 | 31,34 | 0.0 | x | 31,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 502.00 | |||||||
5 | 201 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 29.56 | 29,56 | 0.0 | x | 29,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 468.00 | |||||||
6 | 138 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 28.26 | 28,26 | 0.0 | 0.0 | 28,26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 444.00 | |||||||
7 | 196 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. |
01 | 27.74 | 27,74 | 0.0 | 0.0 | 27,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 434.00 | |||||||
8 | 127 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 22.62 | 22,62 | 0.0 | 0.0 | 22,62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 338.00 | |||||||
9 | 82 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 17.69 | x | 0.0 | 17,69 | 17,69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 246.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 36,97 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 26 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 36.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 36,97 | 0.0 | 0.0 | 609.00 | |||||||
2 | 4 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 31.08 | 0.0 | 0.0 | x | 0.0 | 31,08 | 0.0 | 0.0 | 497.00 | |||||||
3 | 23 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 29.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 29,35 | 0.0 | 0.0 | 464.00 | |||||||
4 | 28 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 28.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 28,42 | 0.0 | 0.0 | 447.00 | |||||||
5 | 22 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 27.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 27,20 | 0.0 | 0.0 | 424.00 | |||||||
6 | 25 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 25.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 25,89 | 0.0 | 0.0 | 399.00 | |||||||
7 | 7 |
Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 25.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 25,69 | 0.0 | 0.0 | 395.00 | |||||||
8 | 2 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 25.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 25,25 | 0.0 | 0.0 | 387.00 | |||||||
9 | 9 |
Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 25.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 25,21 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
10 | 24 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM Ostrov |
04 | 24.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 24,74 | 0.0 | 0.0 | 377.00 | |||||||
11 | 10 |
Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
04 | 22.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 22,81 | 0.0 | 0.0 | 341.00 | |||||||
12 | 67 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 22.42 | 0.0 | x | x | 0.0 | 22,42 | 0.0 | 0.0 | 334.00 | |||||||
13 | 11 |
Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 20.87 | x | x | 0.0 | 0.0 | 20,87 | 0.0 | 0.0 | 305.00 | |||||||
14 | 31 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 20.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 20,45 | 0.0 | 0.0 | 297.00 | |||||||
15 | 8 |
Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 19.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 19,67 | 0.0 | 0.0 | 283.00 | |||||||
16 | 27 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 19.14 | 0.0 | x | x | 0.0 | 19,14 | 0.0 | 0.0 | 273.00 | |||||||
17 | 21 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 17.99 | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17,99 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | |||||||
18 | 14 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 17.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17,51 | 0.0 | 0.0 | 243.00 | |||||||
19 | 17 |
Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 17.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17,47 | 0.0 | 0.0 | 242.00 | |||||||
20 | 16 |
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 16.99 | 0.0 | x | x | 0.0 | 16,99 | 0.0 | 0.0 | 233.00 | |||||||
21 | 6 |
Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
04 | 16.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 16,70 | 0.0 | 0.0 | 228.00 | |||||||
22 | 5 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 16.47 | x | 0.0 | x | 0.0 | 16,47 | 0.0 | 0.0 | 224.00 | |||||||
23 | 18 |
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 15.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15,07 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | |||||||
24 | 19 |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 14.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14,89 | 0.0 | 0.0 | 195.00 | |||||||
25 | 30 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12.89 | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12,89 | 0.0 | 0.0 | 158.00 | |||||||
26 | 13 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12.56 | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12,56 | 0.0 | 0.0 | 152.00 | |||||||
27 | 12 |
Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 12.54 | x | x | 0.0 | 0.0 | 12,54 | 0.0 | 0.0 | 152.00 | |||||||
28 | 1 |
Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12.53 | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12,53 | 0.0 | 0.0 | 152.00 | |||||||
29 | 20 |
Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 12.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12,42 | 0.0 | 0.0 | 150.00 | |||||||
30 | 15 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 07.83 | x | x | 0.0 | 0.0 | 07,83 | 0.0 | 0.0 | 68.00 | |||||||
Celkem 31 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 39.73 | 39,73 | 0.0 | 0.0 | 39,73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 438.00 | |||||||
2 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK Jeseniova |
03 | 36.37 | 36,37 | 0.0 | 0.0 | 36,37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 390.00 | ||||||||
3 | 197 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 35.81 | 35,81 | 0.0 | 0.0 | 35,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 382.00 | |||||||
4 | 82 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 28.19 | 28,19 | 0.0 | 0.0 | 28,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | |||||||
5 | 194 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 26.97 | 26,97 | 0.0 | 0.0 | 26,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
6 | 138 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 23.22 | 23,22 | 0.0 | 0.0 | 23,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 205.00 | |||||||
7 | 230 |
Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 22.35 | 22,35 | 0.0 | 0.0 | 22,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 193.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 24.59 | 24,59 | 0.0 | 0.0 | 24,59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 375.00 | |||||||
2 | 103 |
Kateřina VáňováKateřina Váňová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
94 | 13.93 | x | 0.0 | 13,93 | 13,93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 177.00 | |||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||||
1 | 196 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 54.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 661.00 | |||||||
2 | 201 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 39.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 435.00 | |||||||
3 | 234 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 37.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 400.00 | |||||||
4 | 76 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 33.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 350.00 | |||||||
5 | 127 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 30.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 302.00 | |||||||
6 | 103 |
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 26.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 246.00 | |||||||
7 | 195 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 21.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 180.00 | |||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 | 192 |
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 46.97 | 0.0 | 544.00 | |||||||||||||
2 | 209 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 44.12 | 0.0 | 502.00 | |||||||||||||
MS |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 41.87 | ||||||||||||||||
4 | 80 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 38.77 | 0.0 | 424.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
Ml. žáci A (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 |
Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 51.09 | 51,09 | 0.0 | 0.0 | 51,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 317.00 | |||||||
2 | 39 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 48.09 | 48,09 | 0.0 | 0.0 | 48,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 292.00 | |||||||
3 | 47 |
Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 46.17 | 46,17 | 0.0 | 0.0 | 46,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
4 | 33 |
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 42.68 | 42,68 | 0.0 | 0.0 | 42,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 246.00 | |||||||
5 | 22 |
Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 42.02 | 42,02 | 0.0 | 0.0 | 42,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 241.00 | |||||||
6 | 36 |
Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 40.42 | 40,42 | 0.0 | 0.0 | 40,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 228.00 | |||||||
7 | 26 |
Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 39.85 | 39,85 | 0.0 | 0.0 | 39,85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 223.00 | |||||||
8 | 27 |
Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s. |
07 | 37.95 | 37,95 | 0.0 | 0.0 | 37,95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 207.00 | |||||||
9 | 49 |
Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s. |
06 | 37.94 | 37,94 | 0.0 | 0.0 | 37,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 207.00 | |||||||
10 | 41 |
Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 37.72 | 37,72 | 0.0 | 0.0 | 37,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 205.00 | |||||||
11 | 37 |
David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 34.12 | 34,12 | 0.0 | 0.0 | 34,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 176.00 | |||||||
12 | 13 |
Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 33.42 | 33,42 | 0.0 | 0.0 | 33,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 171.00 | |||||||
13 | 8 |
Aleš MelicharAleš Melichar
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 32.22 | 32,22 | 0.0 | 0.0 | 32,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
14 | 21 |
Marek NedvědMarek Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 31.97 | 31,97 | 0.0 | 0.0 | 31,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
15 | 35 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 31.54 | 31,54 | 0.0 | 0.0 | 31,54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 156.00 | |||||||
16 | 48 |
Karel VašákKarel Vašák
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 31.40 | 31,40 | 0.0 | 0.0 | 31,40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 154.00 | |||||||
17 | 32 |
Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 31.35 | 31,35 | 0.0 | 0.0 | 31,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 154.00 | |||||||
18 | 20 |
Jan MrkvičkaJan Mrkvička
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 26.73 | 26,73 | 0.0 | 0.0 | 26,73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 118.00 | |||||||
19 | 24 |
Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 23.80 | 23,80 | 0.0 | 0.0 | 23,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 95.00 | |||||||
20 | 12 |
Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 23.20 | 23,20 | 0.0 | 0.0 | 23,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 91.00 | |||||||
21 | 3 |
Ondřej HorákOndřej Horák
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 20.82 | 20,82 | 0.0 | 0.0 | 20,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 73.00 | |||||||
22 | 17 |
Albert HořejšAlbert Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 18.74 | 18,74 | 0.0 | 0.0 | 18,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 57.00 | |||||||
23 | 7 |
Marek MálekMarek Málek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 12.11 | 12,11 | 0.0 | 0.0 | 12,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.00 | |||||||
Celkem 23 závodníků |
Ml. žáci B (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 48.80 | 48,80 | 0.0 | 0.0 | 48,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 298.00 | |||||||
2 | 42 |
Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 48.42 | 48,42 | 0.0 | 0.0 | 48,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 294.00 | |||||||
3 | 29 |
Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 48.00 | 48,00 | 0.0 | 0.0 | 48,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 291.00 | |||||||
4 | 15 |
Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 41.61 | 41,61 | 0.0 | 0.0 | 41,61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | |||||||
5 | 38 |
Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 41.39 | 41,39 | 0.0 | 0.0 | 41,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 236.00 | |||||||
6 | 40 |
Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 41.13 | 41,13 | 0.0 | 0.0 | 41,13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 234.00 | |||||||
7 | 45 |
Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 40.86 | 40,86 | 0.0 | 0.0 | 40,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 231.00 | |||||||
8 | 5 |
Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 39.33 | 39,33 | 0.0 | 0.0 | 39,33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 219.00 | |||||||
9 | 46 |
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 37.66 | 37,66 | 0.0 | 0.0 | 37,66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 205.00 | |||||||
10 | 23 |
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 36.45 | 36,45 | 0.0 | 0.0 | 36,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 195.00 | |||||||
11 | 4 |
Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 35.11 | 35,11 | 0.0 | 0.0 | 35,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 184.00 | |||||||
12 | 31 |
Patrik PektorPatrik Pektor
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 33.94 | 33,94 | 0.0 | 0.0 | 33,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 175.00 | |||||||
13 | 30 |
Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 33.76 | 33,76 | 0.0 | 0.0 | 33,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 173.00 | |||||||
14 | 19 |
Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 33.35 | 33,35 | 0.0 | 0.0 | 33,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 170.00 | |||||||
15 | 34 |
Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 32.25 | 32,25 | 0.0 | 0.0 | 32,25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
16 | 14 |
Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak Vlašim |
06 | 31.38 | 31,38 | 0.0 | 0.0 | 31,38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 154.00 | |||||||
17 | 18 |
Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 31.31 | 31,31 | 0.0 | 0.0 | 31,31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 154.00 | |||||||
18 | 28 |
Matěj BočekMatěj Boček
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 30.99 | 30,99 | 0.0 | 0.0 | 30,99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 151.00 | |||||||
19 | 2 |
Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 28.95 | 28,95 | 0.0 | 0.0 | 28,95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 135.00 | |||||||
20 | 11 |
Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 28.78 | 28,78 | 0.0 | 0.0 | 28,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 134.00 | |||||||
21 | 1 |
Jan BartoníčekJan Bartoníček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 28.22 | 28,22 | 0.0 | 0.0 | 28,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 129.00 | |||||||
22 | 10 |
Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak Vlašim |
05 | 27.18 | 27,18 | 0.0 | 0.0 | 27,18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 121.00 | |||||||
23 | 16 |
Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 26.84 | 26,84 | 0.0 | 0.0 | 26,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 119.00 | |||||||
24 | 25 |
Ondřej VališOndřej Vališ
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 25.40 | 25,40 | 0.0 | 0.0 | 25,40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 107.00 | |||||||
25 | 6 |
Robin KopeckýRobin Kopecký
TJ Spartak Vlašim |
06 | 24.99 | 24,99 | 0.0 | 0.0 | 24,99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 104.00 | |||||||
26 | 9 |
Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 22.42 | 22,42 | 0.0 | 0.0 | 22,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 85.00 | |||||||
Celkem 26 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
Ml. žákyně A (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 39.02 | 39,02 | 0.0 | 0.0 | 39,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | |||||||
2 | 44 |
Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 35.00 | 35,00 | 0.0 | 0.0 | 35,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 295.00 | |||||||
3 | 41 |
Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 34.82 | 34,82 | 0.0 | 0.0 | 34,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 293.00 | |||||||
4 | 54 |
Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov |
06 | 34.70 | 34,70 | 0.0 | 0.0 | 34,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 291.00 | |||||||
5 | 66 |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 34.61 | 34,61 | 0.0 | 0.0 | 34,61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
6 | 28 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 32.30 | 32,30 | 0.0 | 0.0 | 32,30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
7 | 65 |
Tereza StehnováTereza Stehnová
AC Čáslav z.s. |
05 | 31.76 | 31,76 | 0.0 | 0.0 | 31,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 256.00 | |||||||
8 | 55 |
Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 30.70 | 30,70 | 0.0 | 0.0 | 30,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 243.00 | |||||||
9 | 58 |
Klára CardováKlára Cardová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 30.52 | 30,52 | 0.0 | 0.0 | 30,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 241.00 | |||||||
10 | 57 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 28.60 | 28,60 | 0.0 | 0.0 | 28,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 219.00 | |||||||
11 | 60 |
Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 28.18 | 28,18 | 0.0 | 0.0 | 28,18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 214.00 | |||||||
12 | 33 |
Natálie KondrátováNatálie Kondrátová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 28.13 | 28,13 | 0.0 | 0.0 | 28,13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 213.00 | |||||||
13 | 23 |
Karolína KošnerováKarolína Košnerová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 27.67 | 27,67 | 0.0 | 0.0 | 27,67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 208.00 | |||||||
14 | 34 |
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 26.95 | 26,95 | 0.0 | 0.0 | 26,95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 200.00 | |||||||
15 | 52 |
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 26.82 | 26,82 | 0.0 | 0.0 | 26,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | |||||||
16 | 48 |
Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s. |
05 | 26.57 | 26,57 | 0.0 | 0.0 | 26,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 195.00 | |||||||
17 | 67 |
Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 26.07 | 26,07 | 0.0 | 0.0 | 26,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 189.00 | |||||||
18 | 10 |
Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s. |
05 | 25.32 | 25,32 | 0.0 | 0.0 | 25,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 181.00 | |||||||
19 | 14 |
Kateřina TondlováKateřina Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 24.94 | 24,94 | 0.0 | 0.0 | 24,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 176.00 | |||||||
20 | 32 |
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 24.52 | 24,52 | 0.0 | 0.0 | 24,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 171.00 | |||||||
21 | 9 |
Nicole NevickáNicole Nevická
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 23.97 | 23,97 | 0.0 | 0.0 | 23,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 165.00 | |||||||
22 | 19 |
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 23.90 | 23,90 | 0.0 | 0.0 | 23,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 164.00 | |||||||
23 | 50 |
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika Benešov |
05 | 23.74 | 23,74 | 0.0 | 0.0 | 23,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 163.00 | |||||||
24 | 39 |
Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 22.54 | 22,54 | 0.0 | 0.0 | 22,54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 149.00 | |||||||
25 | 37 |
Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 22.16 | 22,16 | 0.0 | 0.0 | 22,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 145.00 | |||||||
26 | 16 |
Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 19.64 | 19,64 | 0.0 | 0.0 | 19,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 117.00 | |||||||
27 | 35 |
Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s. |
06 | 18.84 | 18,84 | 0.0 | 0.0 | 18,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 108.00 | |||||||
28 | 3 |
Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 18.77 | 18,77 | 0.0 | 0.0 | 18,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 107.00 | |||||||
29 | 29 |
Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s. |
05 | 18.68 | 18,68 | 0.0 | 0.0 | 18,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 106.00 | |||||||
30 | 25 |
Sára PeetersSára Peeters
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 17.88 | 17,88 | 0.0 | 0.0 | 17,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 97.00 | |||||||
31 | 5 |
Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
05 | 17.37 | 17,37 | 0.0 | 0.0 | 17,37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 92.00 | |||||||
32 | 17 |
Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 16.44 | 16,44 | 0.0 | 0.0 | 16,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 82.00 | |||||||
Celkem 32 závodníků |
Ml. žákyně B (so, 12.5.2018 - 18:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | DNS | 37,44 | 0.0 | 0.0 | 37,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 | 69 |
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 37.44 | 37,44 | 0.0 | 0.0 | 37,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 324.00 | |||||||
2 | 61 |
Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 35.39 | 35,39 | 0.0 | 0.0 | 35,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 299.00 | |||||||
3 | 70 |
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak Vlašim |
06 | 34.68 | 34,68 | 0.0 | 0.0 | 34,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 291.00 | |||||||
4 | 62 |
Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 34.14 | 34,14 | 0.0 | 0.0 | 34,14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 284.00 | |||||||
5 | 38 |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 33.98 | 33,98 | 0.0 | 0.0 | 33,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 282.00 | |||||||
6 | 56 |
Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 33.63 | 33,63 | 0.0 | 0.0 | 33,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 278.00 | |||||||
7 | 47 |
Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 32.06 | 32,06 | 0.0 | 0.0 | 32,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 260.00 | |||||||
8 | 45 |
Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 31.74 | 31,74 | 0.0 | 0.0 | 31,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 256.00 | |||||||
9 | 51 |
Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 31.09 | 31,09 | 0.0 | 0.0 | 31,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 248.00 | |||||||
10 | 59 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 29.94 | 29,94 | 0.0 | 0.0 | 29,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 234.00 | |||||||
11 | 68 |
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 29.06 | 29,06 | 0.0 | 0.0 | 29,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 224.00 | |||||||
12 | 27 |
Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 27.27 | 27,27 | 0.0 | 0.0 | 27,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 203.00 | |||||||
13 | 18 |
Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 27.11 | 27,11 | 0.0 | 0.0 | 27,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 201.00 | |||||||
14 | 42 |
Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 26.38 | 26,38 | 0.0 | 0.0 | 26,38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 193.00 | |||||||
15 | 21 |
Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 26.35 | 26,35 | 0.0 | 0.0 | 26,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 193.00 | |||||||
16 | 64 |
Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 25.39 | 25,39 | 0.0 | 0.0 | 25,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 181.00 | |||||||
17 | 46 |
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 25.32 | 25,32 | 0.0 | 0.0 | 25,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 181.00 | |||||||
18 | 6 |
Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 25.22 | 25,22 | 0.0 | 0.0 | 25,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 180.00 | |||||||
19 | 26 |
Monika VedralováMonika Vedralová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 25.03 | 25,03 | 0.0 | 0.0 | 25,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 177.00 | |||||||
20 | 7 |
Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 25.00 | 25,00 | 0.0 | 0.0 | 25,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 177.00 | |||||||
21 | 31 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 24.88 | 24,88 | 0.0 | 0.0 | 24,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 176.00 | |||||||
22 | 20 |
Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 24.58 | 24,58 | 0.0 | 0.0 | 24,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 172.00 | |||||||
23 | 43 |
Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 24.52 | 24,52 | 0.0 | 0.0 | 24,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 171.00 | |||||||
24 | 11 |
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 24.02 | 24,02 | 0.0 | 0.0 | 24,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 166.00 | |||||||
25 | 22 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 23.42 | 23,42 | 0.0 | 0.0 | 23,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
26 | 8 |
Anna MertlováAnna Mertlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 22.47 | 22,47 | 0.0 | 0.0 | 22,47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 148.00 | |||||||
27 | 36 |
Dominika NovákováDominika Nováková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 21.45 | 21,45 | 0.0 | 0.0 | 21,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 137.00 | |||||||
28 | 53 |
Kateřina NovotnáKateřina Novotná
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
05 | 21.19 | 21,19 | 0.0 | 0.0 | 21,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 134.00 | |||||||
29 | 4 |
Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 21.06 | 21,06 | 0.0 | 0.0 | 21,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 132.00 | |||||||
30 | 24 |
Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 20.53 | 20,53 | 0.0 | 0.0 | 20,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 126.00 | |||||||
31 | 15 |
Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 19.08 | 19,08 | 0.0 | 0.0 | 19,08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 110.00 | |||||||
32 | 40 |
Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 18.90 | 18,90 | 0.0 | 0.0 | 18,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 108.00 | |||||||
33 | 49 |
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 17.77 | 17,77 | 0.0 | 0.0 | 17,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 96.00 | |||||||
34 | 30 |
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 17.51 | 17,51 | 0.0 | 0.0 | 17,51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 93.00 | |||||||
35 | 2 |
Lenka ČernáLenka Černá
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 17.23 | 17,23 | 0.0 | 0.0 | 17,23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 90.00 | |||||||
36 | 13 |
Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 16.88 | 16,88 | 0.0 | 0.0 | 16,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 86.00 | |||||||
37 | 12 |
Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak Vlašim |
06 | 15.44 | 15,44 | 0.0 | 0.0 | 15,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 71.00 | |||||||
Celkem 38 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | DNF | ||||||||||||||||
1 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2369 | |||||||||||||||
2 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1860 | |||||||||||||||
3 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1766 | |||||||||||||||
4 | Ondřej ŠmídOndřej Šmíd | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1745 | |||||||||||||||
5 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1533 | |||||||||||||||
6 | Jakub PeroutkaJakub Peroutka | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1416 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch SadilVojtěch Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1369 | |||||||||||||||
8 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 1361 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1226 | |||||||||||||||
10 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 1217 | |||||||||||||||
11 | David VýbornýDavid Výborný | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1201 | |||||||||||||||
12 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1198 | |||||||||||||||
13 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1186 | |||||||||||||||
14 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1181 | |||||||||||||||
15 | Karel VašákKarel Vašák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1171 | |||||||||||||||
16 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1136 | |||||||||||||||
17 | Roman KalašRoman Kalaš | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1110 | |||||||||||||||
18 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1092 | |||||||||||||||
19 | Vojtěch PernicaVojtěch Pernica | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1069 | |||||||||||||||
20 | Patrik PektorPatrik Pektor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1043 | |||||||||||||||
21 | Albert HořejšAlbert Hořejš | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1033 | |||||||||||||||
22 | Matěj BočekMatěj Boček | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 1002 | |||||||||||||||
23 | Matěj RosmarinMatěj Rosmarin | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 0979 | |||||||||||||||
24 | Michal BalounMichal Baloun | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 0955 | |||||||||||||||
25 | Šimon TománekŠimon Tománek | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 0943 | |||||||||||||||
26 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 0930 | |||||||||||||||
27 | Václav PetržálekVáclav Petržálek | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0923 | |||||||||||||||
28 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0919 | |||||||||||||||
29 | Jan ŠvachJan Švach | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0896 | |||||||||||||||
30 | Jan MrkvičkaJan Mrkvička | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0882 | |||||||||||||||
31 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 0868 | |||||||||||||||
32 | Martin VítekMartin Vítek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0867 | |||||||||||||||
33 | Jan SynekJan Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0848 | |||||||||||||||
34 | Ondřej VališOndřej Vališ | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0832 | |||||||||||||||
35 | Štěpán KusŠtěpán Kus | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 0826 | |||||||||||||||
36 | Miroslav PoprMiroslav Popr | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 0819 | |||||||||||||||
37 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 0808 | |||||||||||||||
38 | Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0774 | |||||||||||||||
39 | Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0765 | |||||||||||||||
40 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 0743 | |||||||||||||||
41 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0713 | |||||||||||||||
42 | Ondřej HorákOndřej Horák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0635 | |||||||||||||||
43 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0635 | |||||||||||||||
44 | Daniel PůžaDaniel Půža | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0539 | |||||||||||||||
45 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0520 | |||||||||||||||
46 | Robin KopeckýRobin Kopecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 0518 | |||||||||||||||
47 | Šimon NešporŠimon Nešpor | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0506 | |||||||||||||||
Celkem 49 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Agáta NovákováAgáta Nováková | 05 | AC Čáslav z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Valerie BrejchováValerie Brejchová | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
1 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2439 | |||||||||||||||
2 | Klára CardováKlára Cardová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2240 | |||||||||||||||
3 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2237 | |||||||||||||||
4 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2236 | |||||||||||||||
5 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2170 | |||||||||||||||
6 | Emma JežkováEmma Ježková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2143 | |||||||||||||||
7 | Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 2136 | |||||||||||||||
8 | Tereza StehnováTereza Stehnová | 05 | AC Čáslav z.s. | 2126 | |||||||||||||||
9 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2123 | |||||||||||||||
10 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2102 | |||||||||||||||
11 | Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2051 | |||||||||||||||
12 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2045 | |||||||||||||||
13 | Romana BrzákováRomana Brzáková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1980 | |||||||||||||||
14 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1964 | |||||||||||||||
15 | Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1892 | |||||||||||||||
16 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 1888 | |||||||||||||||
17 | Barbora KovačičováBarbora Kovačičová | 05 | AC Čáslav z.s. | 1855 | |||||||||||||||
18 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1833 | |||||||||||||||
19 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 1817 | |||||||||||||||
20 | Adéla MarvánkováAdéla Marvánková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1814 | |||||||||||||||
21 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1814 | |||||||||||||||
22 | Ema BlažkováEma Blažková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1798 | |||||||||||||||
23 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1774 | |||||||||||||||
24 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 1767 | |||||||||||||||
25 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1764 | |||||||||||||||
26 | Nikola LuňákováNikola Luňáková | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1752 | |||||||||||||||
27 | Klára SátrováKlára Sátrová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1748 | |||||||||||||||
28 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1686 | |||||||||||||||
29 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 05 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1673 | |||||||||||||||
30 | Adéla KopelentováAdéla Kopelentová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1670 | |||||||||||||||
31 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1596 | |||||||||||||||
32 | Adriana JiráskováAdriana Jirásková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1560 | |||||||||||||||
33 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1559 | |||||||||||||||
34 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1555 | |||||||||||||||
35 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1545 | |||||||||||||||
36 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1539 | |||||||||||||||
37 | Nikola VaňkováNikola Vaňková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1537 | |||||||||||||||
38 | Hana ApltauerováHana Apltauerová | 05 | AC Čáslav z.s. | 1536 | |||||||||||||||
39 | Marie KozlováMarie Kozlová | 06 | AC Čáslav z.s. | 1531 | |||||||||||||||
40 | Ela VostráEla Vostrá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1457 | |||||||||||||||
41 | Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 1453 | |||||||||||||||
42 | Barbora DolanováBarbora Dolanová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1421 | |||||||||||||||
43 | Kristýna ProkopováKristýna Prokopová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1416 | |||||||||||||||
44 | Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1361 | |||||||||||||||
45 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1347 | |||||||||||||||
46 | Ema PajerováEma Pajerová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1316 | |||||||||||||||
47 | Monika VedralováMonika Vedralová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1312 | |||||||||||||||
48 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1309 | |||||||||||||||
49 | Sára PeetersSára Peeters | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1272 | |||||||||||||||
50 | Karolína KošnerováKarolína Košnerová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1242 | |||||||||||||||
51 | Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1231 | |||||||||||||||
52 | Valentina BartákováValentina Bartáková | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1211 | |||||||||||||||
53 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1168 | |||||||||||||||
54 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1144 | |||||||||||||||
55 | Monika AdámkováMonika Adámková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1105 | |||||||||||||||
56 | Nicole NevickáNicole Nevická | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1093 | |||||||||||||||
57 | Sabina LaškováSabina Lašková | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1059 | |||||||||||||||
58 | Adéla MarešováAdéla Marešová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1057 | |||||||||||||||
59 | Kateřina TondlováKateřina Tondlová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1052 | |||||||||||||||
60 | Eliška JunáškováEliška Junášková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1024 | |||||||||||||||
61 | Lucie LodrováLucie Lodrová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0970 | |||||||||||||||
62 | Anna MertlováAnna Mertlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0957 | |||||||||||||||
63 | Lenka KolmanováLenka Kolmanová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0953 | |||||||||||||||
64 | Michaela PazderováMichaela Pazderová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 0939 | |||||||||||||||
65 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 0784 | |||||||||||||||
66 | Lenka ČernáLenka Černá | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 0780 | |||||||||||||||
67 | Tereza SátrováTereza Sátrová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 0621 | |||||||||||||||
Celkem 70 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2250 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VáňováKateřina Váňová | 94 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1701 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4412 | |||||||||||||||
2 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4391 | |||||||||||||||
3 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4346 | |||||||||||||||
4 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 4282 | |||||||||||||||
5 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3998 | |||||||||||||||
6 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 3842 | |||||||||||||||
7 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 3622 | |||||||||||||||
8 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3169 | |||||||||||||||
9 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3099 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lia HeryánováLia Heryánová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Simona PolákováSimona Poláková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
1 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4221 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4024 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3989 | |||||||||||||||
4 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3756 | |||||||||||||||
5 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3710 | |||||||||||||||
6 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 3702 | |||||||||||||||
7 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3564 | |||||||||||||||
8 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3559 | |||||||||||||||
9 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 3451 | |||||||||||||||
10 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 3437 | |||||||||||||||
11 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3436 | |||||||||||||||
12 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3308 | |||||||||||||||
13 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3263 | |||||||||||||||
14 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3251 | |||||||||||||||
15 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3204 | |||||||||||||||
16 | Aneta RuttováAneta Ruttová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3200 | |||||||||||||||
17 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 3177 | |||||||||||||||
18 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3158 | |||||||||||||||
19 | Alena FridrichováAlena Fridrichová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3133 | |||||||||||||||
20 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3117 | |||||||||||||||
21 | Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3058 | |||||||||||||||
22 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2864 | |||||||||||||||
23 | Vanda KučerováVanda Kučerová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2855 | |||||||||||||||
24 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2814 | |||||||||||||||
25 | Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová | 04 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2670 | |||||||||||||||
26 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2633 | |||||||||||||||
27 | Eliška BlechováEliška Blechová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2549 | |||||||||||||||
28 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2505 | |||||||||||||||
29 | Adéla NovákováAdéla Nováková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2326 | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej PoledníkOndřej Poledník | 03 | SK Jeseniova | DNF | ||||||||||||||||
Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Jakub DouděraJakub Douděra | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
1 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4696 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4106 | |||||||||||||||
3 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3872 | |||||||||||||||
4 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 3415 | |||||||||||||||
5 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3141 | |||||||||||||||
6 | Richard ČesnekRichard Česnek | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2263 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robin MartinekRobin Martinek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Adam ZachAdam Zach | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
1 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 6329 | |||||||||||||||
2 | Jiří BeštaJiří Bešta | 97 | Atletika Klatovy | 6051 | |||||||||||||||
3 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 5401 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5614 | |||||||||||||||
2 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5206 | |||||||||||||||
3 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4342 | |||||||||||||||
4 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 3962 | |||||||||||||||
5 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3833 | |||||||||||||||
6 | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3731 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |