výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen

Kolín (1. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 1.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.87
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.95
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.36
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 11.58
5 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.70
6 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.89
7 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.08
8 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 1.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.87
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.96
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.97
4 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.98
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.15
7 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.49
Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 1.5.2018 - 10:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.23
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.88
3 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.35
Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.87
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.95
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.36
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 11.58
5 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.70
6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.87
7 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.89
8 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.96
9 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.97
10 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.98
11 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
12 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.08
13 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.15
14 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.17
15 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.23
16 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.49
17 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.88
18 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.35
Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.74
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.97
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.39
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.63
5 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.92
Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.97
6 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.97
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 11:35) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.58
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.60
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.98
4 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.27
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 13.56
6 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.72
Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 1.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.61
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.61
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.99
3 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.00
Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.39
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 13.39
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.60
Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 1.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.18
2 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.23
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.89
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 14.90
5 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 15.55
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.61
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.61
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.99
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.00
5 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.18
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.23
7 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.39
7 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 13.39
9 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.60
10 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.89
11 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 14.90
12 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 15.55
Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 40.21
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 41.72
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.23
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 43.38
Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková 96 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.20
2 194 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.62
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.96
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 44.47
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 46.03
3 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.86
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 48.48
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 40.21
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 41.72
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 42.23
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 43.38
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.20
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 44.47
7 194 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.62
8 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.96
9 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 46.03
10 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.86
11 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 48.48
Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková 96 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS

400 m - Muži

(út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.76
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 49.68
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 52.36
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 54.45
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 54.75
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 146 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 1:33.54
2 150 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:34.82
3 149 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:36.97
4 204 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 1:39.75
5 154 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:41.64
6 182 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:42.10
7 196 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:46.24
8 195 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 1:49.93
9 201 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 1:52.84
10 197 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 1:53.55
Celkem 10 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:31.28
2 11 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:31.91
3 52 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:37.82
4 76 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:45.69
5 80 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:46.49
6 68 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:51.26
7 140 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:09.24
8 138 Roman PekárekRoman Pekárek 66 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:10.23
9 127 Vilém GrumlVilém Gruml 67 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:12.22
10 144 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 3:21.20
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 214 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08:46.26
2 219 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08:47.91
3 206 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08:55.67
4 103 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09:04.96
5 213 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:07.57
6 230 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 09:08.18
7 218 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09:36.22
8 209 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09:36.80
9 225 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 09:37.96
10 210 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10:34.70
259 Robert ŠkeříkRobert Škeřík 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Žáci

(út, 1.5.2018 - 10:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.34
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.61
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.77
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.77
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 197 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.91
Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(út, 1.5.2018 - 10:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.81
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.05
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 16.81
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(út, 1.5.2018 - 10:45) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.01
2 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.45
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.23
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.85
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři

(út, 1.5.2018 - 10:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 16.22
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(út, 1.5.2018 - 10:30) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 15.15
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 16.58
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 17.61
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.471.521.571.621.671.721.771.821.871.921.97
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.92 -------ooxoxoxxx
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.82 -----ooooxxx
Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.77 ----ooxoxoxxx
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.77 o-----ooxxx
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.72 ------xoxxx
4 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 1.72 ------xxoxxx
5 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.62 oooooxxx
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.57 -o-oxxx
6 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.57 oooxoxxx
7 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.52 xooxoxxx
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.47 xooxxx
9 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.42 oxxx
Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.571.621.671.721.771.811.841.88
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 1.84 ------ooxooxxoxxx
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.52 oooxoxxx
3 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.47 oooxxx
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.47 ooxxoxxx
5 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.42 xooxxx
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.45 +0.2 m/s 6,16  +1.2x5,99  +0.86,166,11  +0.7x6,45  +0.2
2 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 6.35 +1.1 m/s 6,09  +1.66,35  +1.16,21  +1.16,354,72  +0.13,27  -0.5x
3 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.12 -0.1 m/s 5,56  +0.25,25  +0.25,92  -0.25,92x6,12  -0.1x
4 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 5.83 +0.3 m/s 5,68  +0.55,45  +0.45,80  +1.25,805,80  +1.65,83  +0.34,65  +1.5
5 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.76 -0.1 m/s 5,65  +0.85,76  -0.1x5,765,66  +0.44,63  +1.55,75  +0.5
6 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.76 +0.0 m/s xx5,76  +0.05,765,71  +1.45,09  +0.54,22  -0.1
7 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.76 +0.2 m/s 5,76  +0.25,52  +1.85,33  +1.35,765,47  +0.7xx
8 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.66 +0.8 m/s 5,66  +0.8--5,66---
9 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.39 +0.6 m/s 5,30  +0.65,39  +0.6x5,390.00.00.0
10 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.32 +0.6 m/s 4,65  +0.85,32  +0.6x5,320.00.00.0
11 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.02 +0.6 m/s x4,89  -0.65,02  +0.65,020.00.00.0
12 Filip TučekFilip Tuček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4.49 +0.0 m/s 4,48  +1.24,49  +0.04,46  +0.24,490.00.00.0
13 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.24 +0.1 m/s 4,24  +0.14,24  +0.6x4,240.00.00.0
14 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.03 +0.2 m/s 3,43  +0.84,03  +0.2x4,030.00.00.0
15 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 3.99 +0.7 m/s 3,67  -0.83,94  +1.63,99  +0.73,990.00.00.0
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 5.22 +0.3 m/s 4,97  +1.44,75  +0.45,22  +0.35,224,75  +0.55,16  -0.15,22  +0.0
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.76 +0.1 m/s 4,61  +1.0x4,61  +0.04,614,66  +1.54,75  +1.44,76  +0.1
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.61 +1.7 m/s 4,61  +1.74,51  +1.14,47  +0.64,614,44  +0.44,37  -0.1x
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.41 +0.9 m/s 4,41  +0.9xx4,41x4,30  +0.94,28  -0.7
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.27 +1.2 m/s 4,25  +1.04,27  +1.24,08  -0.84,27x4,22  +1.24,23  +0.2
6 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.14 +1.2 m/s 4,03  +0.64,01  +0.94,06  +1.04,064,08  +0.54,00  +0.54,14  +1.2
7 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3.92 +1.2 m/s 3,53  +1.23,74  +0.5-3,743,61  +0.73,92  +1.23,62  +1.0
8 Tereza ProcházkováTereza Procházková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 3.62 -0.2 m/s 3,52  -0.73,62  -0.2-3,623,43  +2.43,28  +1.6x
Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 11.81 11,1611,5611,8111,8111,6111,6711,59
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 09.51 08,8209,1109,5109,51---
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.48 x10,7511,4811,4811,0011,1111,48
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 09.85 08,8809,3409,1009,3408,7609,1009,85
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.57 11,5711,490.011,5709,5611,130.0
2 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.80 10,2510,8010,7610,8010,41xx
3 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 09.64 09,640.00.009,640.00.00.0
4 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.26 09,2609,1208,9709,260.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14.04 13,0413,47x13,4713,8514,04x
2 Tomáš VolenecTomáš Volenec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 10.54 10,5409,7109,8810,5409,9510,430.0
3 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 08.70 08,5508,3908,7008,700.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 13.75 13,0313,75x13,75xx13,51
2 Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 12.68 12,68x12,4512,6812,3412,3712,27
3 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 10.45 10,450.00.010,450.00.00.0
4 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 10.33 10,2110,330.010,330.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 1.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 46.46 0.0
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.54 0.0
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 40.92 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 68.10 0.0
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 62.90 0.0
3 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 59.74 0.0
4 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 38.46 0.0
5 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 27.36 0.0
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 NM 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.66 0.0
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 34.74 0.0
3 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 28.66 0.0
4 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 24.54 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 144 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 31.58 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 31.12 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 25.28 0.0
4 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 23.62 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 37.20 0.0
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 36.78 0.0
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 33.66 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 58.60 0.0
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 48.76 0.0
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 47.46 0.0
4 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 41.40 0.0
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 37.80 0.0
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 NM 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 40.98 0.0
2 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 40.46 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 51.70 0.0
2 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 40.49 0.0
3 Tomáš VolenecTomáš Volenec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 35.46 0.0
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 NM 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 NM 0.0
Celkem 1 závodníků