výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (19. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 07:25) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.16
2 109 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.56
3 128 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.70
4 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.82
5 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.24
6 55 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 12.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 07:25) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.72
2 91 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 4 11.76
3 164 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 12.39
4 28 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.65
5 135 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.71
41 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 07:25) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.54
2 194 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.60
3 88 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 4 11.66
4 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.70
5 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.83
6 105 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 07:25) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.52
2 59 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.56
3 110 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.74
4 39 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.76
5 60 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.93
6 199 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 19.5.2018 - 07:25) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.62
2 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.80
3 34 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.81
4 64 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 12.31
5 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.55
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 08:40) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.23 11.00
2 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.62 9.00
3 194 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.64 8.00
4= 109 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.67 6.50
4= 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.67 6.50
6 59 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 08:40) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.55 4.00
2 115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.65 3.00
3 88 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 3 11.69 2.00
4 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.76 1.00
5 110 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.85
6 128 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.89
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.11
2 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.26
3 169 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.82
4 116 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 14.09
5 317 Tereza PeškařováTereza Peškařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 14.18
6 319 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.19
2 160 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.46
3 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.47
4 249 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.48
5 154 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 07:15) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 12.78
2 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.18
3 166 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.92
4 161 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.48
5 115 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 15.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.15
2 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.34
3 152 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.03
4 167 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.04
5 28 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.05
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 08:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 12.66 11.00
2 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.88 9.00
3 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 13.01 8.00
4 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.10 7.00
5 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.21 6.00
6 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 08:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.25 4.00
2 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.28 3.00
3 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.53 2.00
4 249 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.55 1.00
5 169 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.81
6 166 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.84
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 22.37 11.00
2 139 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.60 9.00
3 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 22.75 8.00
4 91 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 6 23.19 6.00
5 88 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 3 23.32
6 110 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:10) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.25 3.00
2 109 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26 2.00
3 34 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.29 1.00
4 194 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.42
5 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 5 23.65
6 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.99
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.12 7.00
2 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.21 5.00
3 59 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.22 4.00
4 36 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.50
5 51 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.68
164 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 10:10) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 23.36
2 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.55
3 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.77
4 122 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.80
5 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.93
6 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.03
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 10:10) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.40
2 117 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.31
3 113 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.79
4 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.85
5 199 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.76
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 19.5.2018 - 10:10) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Josef DrahotaJosef Drahota 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.87
2 37 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.86
58 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS
30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.54 11.00
2 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.74 9.00
3 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.14 8.00
4 78 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 5 26.28 7.00
5 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.74 6.00
6 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 26.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 AK BílinaAK Bílina 4 27.21 4.00
2 85 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 5 27.35 3.00
3 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 1 27.40 2.00
4 160 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.68
5 153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.69
6 83 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 28.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.50 1.00
2 249 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.16
3 35 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.17
4 166 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.52
5 297 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 29.48
6 94 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.37
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.36
2 17 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.39
3 44 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.68
4 155 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.69
5 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.80
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 5 29.25
2 28 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 30.55
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 28.96
MS Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina 2 33.02
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 51.50 9.00
2 122 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.07 7.00
3 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.68 5.00
4 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.28 3.00
5 58 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 54.11
6 165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.27
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 51.92 8.00
2 93 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 5 52.67 6.00
3 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 53.11 4.00
4 127 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 53.34 2.00
5 117 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.40 1.00
6 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 54.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 49.93 11.00
2 28 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.54
3 135 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.64
4 140 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 56.61
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 56.41 11.00
2 78 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 3 58.28 9.00
3 35 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 60.32 7.00
4 244 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 61.26 6.00
5 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 62.78 5.00
6 40 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 63.93 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.22 8.00
2 16 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 62.98 4.00
3 253 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 1 64.57 2.00
4 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 66.22 1.00
5 297 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 67.22
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 65.84
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:00.34 11.00
2 178 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:01.10 9.00
3 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:02.66 8.00
4 165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:03.48 7.00
5 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 5 2:03.75 6.00
6 179 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:04.91 5.00
7 140 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 2:08.39 4.00
8 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 2:08.79 3.00
9 186 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:10.21 2.00
10 87 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 4 2:10.99 1.00
11 94 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 10 2:16.67
12 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12 2:16.87
137 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 244 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:19.44 11.00
2 40 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:20.71 9.00
3 165 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:22.52 8.00
4 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:22.60 7.00
5 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 9 2:24.01 6.00
6 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:25.99 5.00
7 32 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:30.49 4.00
8 86 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 8 2:38.42 3.00
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:29.11
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 4:11.95 11.00
2 178 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:13.47 9.00
3 185 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:13.64 8.00
4 184 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:14.35 7.00
5 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 7 4:15.60 6.00
6 116 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:15.67 5.00
7 102 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:16.01 4.00
8 68 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 4:18.69 3.00
9 179 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:19.05 2.00
10 35 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 14 4:30.27 1.00
11 189 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 4:39.28
12 52 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 4:43.64
13 155 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 4:44.99
6 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11 DNS
188 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 265 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 9 5:01.01 11.00
2 84 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 AK BílinaAK Bílina 3 5:08.69 9.00
3 231 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 5:11.08 8.00
4 259 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 7 5:15.91 7.00
5 93 Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 1 5:26.99 6.00
6 87 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 2 5:30.52 5.00
7 2 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 5:31.91 4.00
8 238 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 5:40.13 3.00
9 242 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 5:47.65 2.00
19 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 8 19:16.31 11.00
2 286 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 19:27.19 9.00
3 93 Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 1 19:32.95 8.00
4 258 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 6 19:36.92 7.00
5 2 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 19:38.75 6.00
6 105 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 19:55.40 5.00
7 19 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 20:10.98 4.00
8 287 Klára PonikelskáKlára Ponikelská 76 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 20:49.36 3.00
9 111 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 20:52.28 2.00
10 33 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21:58.65 1.00
Celkem 10 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 32:22.05 11.00
2 185 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 32:59.53 9.00
3 78 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 2 33:23.54 8.00
4 186 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 34:17.67 7.00
5 187 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 34:30.47 6.00
6 108 Jakub HurychJakub Hurych 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 37:26.53 5.00
7 136 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 37:28.22 4.00
8 77 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 8 37:33.76 3.00
9 188 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 38:08.10 2.00
10 106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 40:36.99 1.00
MS 400 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 36:50.31
198 Martin HoffmanMartin Hoffman 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 15.19 11.00
2 108 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 16.00 9.00
3 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.04 8.00
4 42 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 16.57 7.00
5 39 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.55 5.00
6 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 18.32 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 08:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 17.37 6.00
2 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 17.80 4.00
3 154 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.96 3.00
4 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 18.37 1.00
5 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.87
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 08:15) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 16.33 11.00
2 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.84 9.00
3 129 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.81 8.00
4 4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 21.77 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 08:15) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.02 7.00
2 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 18.36 6.00
11 Tomáš PurmanTomáš Purman 80 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNF
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 54.73 11.00
2 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 56.45 9.00
3 164 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 65.39 6.00
4 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 2 65.75 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 57.20 8.00
2 40 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.47 7.00
3 138 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 67.25 4.00
60 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNF
Poznámky:
3 dráha přidržení překážky rukou
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.86 11.00
2 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 66.20 9.00
3 42 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 68.07 8.00
4 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 69.25 7.00
5 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 78.31 6.00
257 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 6 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Blachowicz, Šístek, Kůta, Šimek Blachowicz, Šístek, Kůta, Šimek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.75 11.00
2 83 Janetka, Strnad, Lecjaks, Nejedlý Janetka, Strnad, Lecjaks, Nejedlý AK BílinaAK Bílina 3 44.17 9.00
3 128 Nguyen Ngoc, Čechtický, Radostný, Jelínek Nguyen Ngoc, Čechtický, Radostný, Jelínek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 44.67 8.00
4 110 Kašpar, Sobotka, Hadrbolec, Roztočil Kašpar, Sobotka, Hadrbolec, Roztočil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 45.34 7.00
5 12 Jaššo, Urbánek, Zahrádka, Páleník Jaššo, Urbánek, Zahrádka, Páleník TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 46.01 5.00
6 51 Bílý, Havrda, Víla, Horký Bílý, Havrda, Víla, Horký AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 46.34 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Vokrouhlický, Králík, Kuklík, Novotný Vokrouhlický, Králík, Kuklík, Novotný SK JeseniovaSK Jeseniova 3 45.95 6.00
2 132 Beníček, Trafina, Kleprlík, Vaynahiy Beníček, Trafina, Kleprlík, Vaynahiy AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 46.08 4.00
3 124 Zuska, Herák, Holubovský, Šašek Zuska, Herák, Holubovský, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.28 3.00
4 69 Žerava, Šafář, Formánek, Studnička Žerava, Šafář, Formánek, Studnička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 46.73 1.00
5 163 Vurm, Bureš, Süssenbeck, Ullmann Vurm, Bureš, Süssenbeck, Ullmann SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 46.80
6 184 Švejda, Sochůrek, Kříž, Blažek Švejda, Sochůrek, Kříž, Blažek TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 46.93
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Husáková, Maštalířová, Caisová, Cikánová Husáková, Maštalířová, Caisová, Cikánová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.56 11.00
2 7 Hodková, Čihařová, Fučíková, Fisková Hodková, Čihařová, Fučíková, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 50.63 9.00
3 162 Pavlisová, Khunová, Mastná, Bennett Pavlisová, Khunová, Mastná, Bennett A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.15 8.00
4 91 Šilerová, Žitná, Bisová, Menclová Šilerová, Žitná, Bisová, Menclová AK BílinaAK Bílina 3 51.29 7.00
5 230 Votinská, Součková, Káclová, Lánská Votinská, Součková, Káclová, Lánská SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 54.42 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Kolínská, Moskvitinová, Schuldesová, Vašinová Kolínská, Moskvitinová, Schuldesová, Vašinová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 52.98 6.00
2 283 Berreur, Klímová, Sztoláriková, Málková Berreur, Klímová, Sztoláriková, Málková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 53.76 5.00
3 108 Gläßer, Vodrážková, Vítková, Dittrichová Gläßer, Vodrážková, Vítková, Dittrichová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 54.37 4.00
4 39 Skalická, Kubešová, Málková, Cikánová Skalická, Kubešová, Málková, Cikánová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.48 2.00
5 87 Procházková, Šiklová, Motejlová, Dang Procházková, Šiklová, Motejlová, Dang AK BílinaAK Bílina 5 56.31 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.661.721.781.821.861.901.921.941.961.98 Body
1 12 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 1.96 ----oxxoxxooxxoxoxxx 11.00
2 62 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 1.82 oooxooxxx 9.00
3 13 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 1.82 --xoxxoxoxxx 8.00
4= 126 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.78 ooooxxx 6.50
4= 53 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.78 ooooxxx 6.50
6= 183 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 1.78 oxoooxxx 4.50
6= 177 David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 1.78 -oxooxxx 4.50
8= 114 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.72 --oxxx 2.50
8= 96 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK BílinaAK Bílina
01 1.72 oooxxx 2.50
10 181 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 1.72 xoooxxx 1.00
11 132 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.72 ooxxoxxx
12 35 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1.72 xoxoxxoxxx
13= 138 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 1.66 ooxxx
13= 38 Josef DrahotaJosef Drahota
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.66 ooxxx
15 129 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 1.66 oxoxxx
16 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1.66 oxxoxxx
17= 37 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1.60 xoxxx
17= 67 Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 1.60 xoxxx
19 86 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 1.60 xxoxxx
89 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.62 Body
1 7 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 1.57 --ooxooxxoxoxxx 11.00
2 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.54 -oooxoxooxxx 9.00
3 89 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 1.54 --oxoxoxoxxoxxx 8.00
4 12 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1.51 -ooooxxoxxx 7.00
5 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.51 oooxooxxoxxx 6.00
6 226 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 1.51 -ooxoxxoxxoxxx 5.00
7 83 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1.48 ooxooxoxxx 4.00
8 257 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.45 --oxoxxx 3.00
9 241 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.45 -oxoxoxxx 2.00
10 227 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.40 -oxoxxx 1.00
11 295 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1.40 oxxoxoxxx
12 79 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.40 ooxxoxxx
13 171 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.35 ooxxx
14 262 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.35 xoxoxxx
15 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1.30 oxxx
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.553.703.823.924.024.124.32 Body
1 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4.12 -----oxoxoxxooxxx 11.00
2 124 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.02 ----o-oxxooxxx 9.00
3 4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.70 ----xooxxx 8.00
4 129 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 3.40 -xoooxxx 7.00
5 183 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 3.40 -xoxxoxoxxx 6.00
6 69 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3.20 oooxxx 5.00
7 89 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3.20 -xxooxxx 4.00
8 126 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3.20 ooxoxxx 3.00
9 127 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3.00 ooxxx 2.00
10 11 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 3.00 xooxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.90 Body
1 152 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.80 ------xoooxxx 11.00
2 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.70 -oooxxooxxoxoxxx 9.00
3 242 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 2.40 oooooxxx 8.00
4 77 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK BílinaAK Bílina
00 2.00 xooxxx 7.00
5 90 Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK BílinaAK Bílina
04 2.00 xoxxoxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.72 +3.2 m/s 6.39 +1.8 m/s x6,35  +2.46,39  +1.86,396,55  +2.9x6,72  +3.2 11.00
2 13 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6.62 +3.5 m/s 6.36 +1.0 m/s 6,36  +1.06,62  +3.5-6,62-6,51  +2.6x 9.00
3 105 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.48 +1.6 m/s 6,06  +1.96,19  +2.66,28  +3.36,286,00  +0.96,30  +2.36,48  +1.6 8.00
4 62 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 6.40 +3.0 m/s 6.32 +0.2 m/s 6,32  +0.26,02  +2.66,28  +2.16,326,15  +1.86,09  +2.06,40  +3.0 7.00
5 9 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
98 6.36 +1.5 m/s 6,36  +1.56,18  +2.46,27  +2.76,360.00.00.0 6.00
6 182 Adam PecenAdam Pecen
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 6.29 +1.7 m/s x6,19  +2.56,29  +1.76,296,24  +3.2x6,25  +3.0 5.00
7 128 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.24 +1.8 m/s 6,02  +2.76,19  +2.15,61  +1.16,194,45  +0.76,05  +1.26,24  +1.8 4.00
8 132 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6.22 +2.8 m/s 6.16 +1.4 m/s 6,16  +1.46,03  +2.26,22  +2.86,226,02  +1.46,02  +3.65,72  +1.5 3.00
9 124 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6.18 +0.9 m/s 5,94  +0.66,18  +0.95,78  +2.76,180.00.00.0 2.00
10 181 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 6.07 +2.4 m/s 5.89 +1.5 m/s 5,89  +1.56,07  +2.45,96  +2.16,070.00.00.0 1.00
11 65 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5.99 +2.6 m/s 5.82 +0.8 m/s 5,82  +0.85,99  +2.65,91  +2.65,990.00.00.0
12 89 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 5.90 +2.2 m/s -5,90  +2.2x5,900.00.00.0
13 67 Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 5.50 +0.7 m/s 5,50  +0.75,08  +1.75,26  +1.35,500.00.00.0
14 159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 5.43 +1.8 m/s 5,22  +0.25,43  +1.84,67  +1.75,430.00.00.0
15 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.42 +1.6 m/s 5,30  +1.15,32  +2.95,42  +1.65,420.00.00.0
16 111 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.39 +1.6 m/s 5,37  +0.15,39  +1.65,38  +1.75,390.00.00.0
17 51 Jan BílýJan Bílý
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 5.29 +1.2 m/s 5,29  +1.2xx5,290.00.00.0
18 126 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.59 +2.0 m/s --4,59  +2.04,590.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 5.77 +2.6 m/s 5.44 +1.8 m/s 5,44  +1.85,52  +2.2x5,525,47  +2.85,77  +2.65,37  +1.6 11.00
2 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5.50 +1.5 m/s 5,06  +3.65,26  +2.85,04  +2.05,265,07  +3.15,50  +1.55,22  +2.6 9.00
3 108 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.43 +3.4 m/s 5.43 +1.1 m/s 5,30  +1.65,34  +2.25,43  +3.45,435,36  +3.15,43  +1.1x 8.00
4 88 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 5.43 +2.1 m/s 5.36 +1.7 m/s 5,23  +1.65,32  +2.35,36  +1.75,365,41  +2.45,43  +2.1x 7.00
5 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.18 +0.5 m/s 5,14  +1.85,18  +0.54,92  +0.15,18x5,16  +1.7x 6.00
6 240 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 5.14 +0.8 m/s 4,83  +1.64,95  +1.44,82  +1.74,955,01  +1.74,95  +1.55,14  +0.8 5.00
7 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 4.99 +1.6 m/s x4,98  +2.44,74  -1.04,984,94  +0.54,99  +1.6x 4.00
8 241 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.90 +0.0 m/s 4,69  +1.54,74  +1.94,89  +2.04,894,80  +2.04,89  +2.44,90  +0.0 3.00
9 31 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4.85 +1.7 m/s 4,84  +1.64,65  +1.74,85  +1.74,850.00.00.0 2.00
10 169 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.69 +3.4 m/s 4.62 +1.9 m/s 4,47  +1.94,69  +3.44,62  +1.94,690.00.00.0 1.00
11 167 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.57 +1.9 m/s x4,57  +1.94,5  +1.34,570.00.00.0
12 227 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.56 +1.9 m/s 4,32  +2.34,56  +1.9x4,560.00.00.0
13 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.55 +2.0 m/s 4,55  +2.04,49  +1.7x4,550.00.00.0
14 155 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.55 +1.1 m/s xx4,55  +1.14,550.00.00.0
15 9 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4.54 +2.3 m/s 3.45 +0.4 m/s 3,45  +0.43,78  +2.44,54  +2.34,540.00.00.0
16 162 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.50 +2.5 m/s 3.52 +1.2 m/s 3,52  +1.2x4,50  +2.54,500.00.00.0
17 119 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 4.47 +3.0 m/s 4.25 +0.8 m/s 4,47  +3.04,25  +0.84,21  +2.34,470.00.00.0
18 15 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 4.45 +2.6 m/s x4,45  +2.64,11  +2.24,450.00.00.0
19 161 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.41 +1.5 m/s 4,41  +1.54,21  +2.24,34  +3.34,410.00.00.0
20 231 Tereza CibikováTereza Cibiková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 4.32 +1.4 m/s 4,21  +2.44,10  +2.44,32  +1.44,320.00.00.0
21 44 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
SK JeseniovaSK Jeseniova
93 4.23 +0.7 m/s 4,23  +0.74,03  +2.43,82  +2.54,230.00.00.0
22 319 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.11 +2.1 m/s 3.93 +1.6 m/s x3,93  +1.64,11  +2.14,110.00.00.0
23 79 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.86 +0.6 m/s x3,86  +0.6x3,860.00.00.0
295 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 14.00 +1.8 m/s 13,19  +3.313,43  +2.513,83  +1.313,8314,00  +1.8x13,88  +2.1 11.00
2 105 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 13.58 +1.8 m/s 13,03  +2.513,05  +2.613,33  +2.513,3313,47  +2.3x13,58  +1.8 9.00
3 181 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 13.56 +1.9 m/s 13,56  +1.912,58  +1.613,35  +1.713,56--- 8.00
4 62 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 13.53 +1.9 m/s 13,02  +2.713,35  +2.713,07  +2.413,3513,53  +1.9x13,11  +2.3 7.00
5 92 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 12.99 +1.5 m/s 12,64  +2.312,99  +1.512,94  +1.712,9912,89  +2.512,79  +2.712,75  +1.1 6.00
6 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 12.56 +2.4 m/s 12.54 +2.0 m/s x12,54  +2.0x12,5412,56  +2.4xx 5.00
7 12 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 12.43 +2.1 m/s 12,43  +2.1x-12,43--- 4.00
8 177 David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 12.07 +1.8 m/s 11,16  +1.212,05  +2.411,16  +0.112,0511,56  +2.411,48  +2.612,07  +1.8 3.00
9 53 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 11.81 +1.5 m/s 11,70  +1.711,81  +1.5x11,810.00.00.0 2.00
10 67 Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 11.61 +2.3 m/s x11,61  +2.3x11,610.00.00.0 1.00
41 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 11.36 +1.1 m/s x11,36  +1.111,25  +2.411,36x-- 11.00
2 240 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 11.23 +2.1 m/s 10,59  +2.310,80  +2.810,84  +2.510,8410,97  +2.8x11,23  +2.1 9.00
3 7 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 11.01 +3.9 m/s 10.68 +1.4 m/s 11,01  +3.910,68  +0.3x11,0110,78  +2.410,68  +1.4- 8.00
4 39 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.82 +2.3 m/s 10.46 +0.6 m/s x10,57  +2.110,82  +2.310,82x10,46  +0.610,32  +3.3 7.00
5 162 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.43 +3.3 m/s 10.11 +2.0 m/s x10,11  +2.009,90  +2.810,11x10,43  +3.3- 6.00
6 10 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 10.42 +1.6 m/s 10,35  +3.410,42  +1.610,28  +2.210,42x10,26  +3.710,39  +0.3 5.00
7 89 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 10.15 +5.0 m/s 09.91 +1.4 m/s x10,15  +5.0x10,1509,90  +1.509,91  +1.409,74  +0.0 4.00
8 257 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 09.90 +2.0 m/s 09,90  +2.009,38  +1.9x09,90x-- 3.00
9 226 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 09.87 +2.4 m/s 09.47 +1.6 m/s 09,70  +2.609,87  +2.409,47  +1.609,870.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 299 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 12.30 11,5012,3011,8712,3011,8811,96x 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 11.74 10,2509,7411,2511,2511,74x11,06 9.00
3 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.66 10,4510,8211,3211,3211,34-11,66 8.00
4 5 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 09.92 08,9609,2809,9209,9209,8609,7509,54 7.00
5 264 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 09.73 x09,4409,6609,6609,73xx 6.00
6 280 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 09.45 08,84x09,4509,4509,2509,1509,03 5.00
7 106 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.24 09,2408,9809,1209,2409,24x09,14 4.00
8 118 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 09.22 09,1909,2208,7609,2208,9009,1608,74 3.00
9 30 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 09.14 09,14x09,1009,140.00.00.0 2.00
10 164 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.96 08,4408,9608,8808,960.00.00.0 1.00
Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic handicapSpastic handicap
88 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
94 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.31 x13,2813,7413,7413,92x14,31 11.00
2 176 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 14.25 14,2514,10x14,25x13,3713,22 9.00
3 54 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14.24 13,4713,8313,9813,9813,9413,9214,24 8.00
4 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 14.18 14,18xx14,18x14,1313,94 7.00
5 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.96 x13,3013,7813,78xx13,96 6.00
6 9 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
98 12.78 12,78xx12,780.00.00.0 5.00
7 26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 12.76 12,4812,76x12,760.00.00.0 4.00
8 118 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.41 x11,7212,4112,4112,29xx 3.00
9 32 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12.22 12,2212,04x12,220.00.00.0 2.00
10 100 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.06 10,9712,0611,4212,060.00.00.0 1.00
11 27 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 12.05 12,0412,05x12,050.00.00.0
12 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 11.72 11,5911,72x11,720.00.00.0
13 154 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 11.68 11,6411,5411,6811,680.00.00.0
14 191 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
98 11.32 10,9911,3210,8711,320.00.00.0
15 61 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 11.23 x11,2311,1111,230.00.00.0
16 33 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11.13 x10,0811,1311,130.00.00.0
17 57 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 10.89 10,7310,4710,8910,890.00.00.0
18 11 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 10.72 10,47x10,7210,720.00.00.0
19 119 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.29 07,08x09,2909,290.00.00.0
20 192 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 09.04 x08,9809,0409,040.00.00.0
97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
81 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 34.36 34,360.00.034,360.00.00.0 11.00
2 14 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
94 31.97 31,970.00.031,970.00.00.0 9.00
3 264 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 31.52 31,520.00.031,520.00.00.0 8.00
4 42 Vendula VelcováVendula Velcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
90 30.56 30,560.00.030,560.00.00.0 7.00
5 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 29.22 29,220.00.029,220.00.00.0 6.00
6 299 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 28.25 28,250.00.028,250.00.00.0 5.00
7 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 27.21 27,210.00.027,210.00.00.0 4.00
8 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 27.15 27,150.00.027,150.00.00.0 3.00
9 38 Eva PupováEva Pupová
SK JeseniovaSK Jeseniova
85 26.17 26,170.00.026,170.00.00.0 2.00
10 266 Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 26.12 26,120.00.026,120.00.00.0 1.00
11 41 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 25.62 25,620.00.025,620.00.00.0
12 167 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 25.10 25,100.00.025,100.00.00.0
13 164 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 24.77 24,770.00.024,770.00.00.0
14 106 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 24.75 24,750.00.024,750.00.00.0
15 118 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 24.38 24,380.00.024,380.00.00.0
16 29 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 24.36 24,360.00.024,360.00.00.0
17 79 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 24.10 24,100.00.024,100.00.00.0
18 283 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 21.83 21,830.00.021,830.00.00.0
19 263 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 21.38 21,380.00.021,380.00.00.0
20 154 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 20.45 20,450.00.020,450.00.00.0
21 284 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 20.41 20,410.00.020,410.00.00.0
22 159 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 19.23 19,230.00.019,230.00.00.0
23 94 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 18.90 18,900.00.018,900.00.00.0
Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic handicapSpastic handicap
88 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 47.80 47,800.00.047,800.00.00.0 11.00
2 26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 43.27 43,270.00.043,270.00.00.0 9.00
3 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 41.75 41,750.00.041,750.00.00.0 8.00
4 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 40.28 40,280.00.040,280.00.00.0 7.00
5 118 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 39.60 39,600.00.039,600.00.00.0 6.00
6 156 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 38.26 38,260.00.038,260.00.00.0 5.00
7 176 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 37.50 37,500.00.037,500.00.00.0 4.00
8 152 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 36.37 36,370.00.036,370.00.00.0 3.00
9 81 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 34.54 34,540.00.034,540.00.00.0 2.00
10 32 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 34.21 34,210.00.034,210.00.00.0 1.00
11 54 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 34.18 34,180.00.034,180.00.00.0
12 27 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 33.88 33,880.00.033,880.00.00.0
13 33 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 33.82 33,820.00.033,820.00.00.0
14 61 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 33.81 33,810.00.033,810.00.00.0
15 104 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 30.27 30,270.00.030,270.00.00.0
16 100 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 28.62 28,620.00.028,620.00.00.0
17 119 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 26.20 26,200.00.026,200.00.00.0
197 Martin KrbecMartin Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 47.66 47,660.00.047,660.00.00.0 11.00
2 164 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 37.01 37,010.00.037,010.00.00.0 9.00
3 172 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 35.21 35,210.00.035,210.00.00.0 8.00
4 260 Kateřina ŠambergerováKateřina Šambergerová
AK MostAK Most
86 33.96 33,960.00.033,960.00.00.0 7.00
5 5 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 33.82 33,820.00.033,820.00.00.0 6.00
6 261 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 32.97 32,970.00.032,970.00.00.0 5.00
7 284 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 30.33 30,330.00.030,330.00.00.0 4.00
8 76 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 28.48 28,480.00.028,480.00.00.0 3.00
9 14 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
94 24.52 24,520.00.024,520.00.00.0 2.00
10 29 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 24.40 24,400.00.024,400.00.00.0 1.00
11 251 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 18.36 18,360.00.018,360.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 61.01 61,010.00.061,010.00.00.0 11.00
2 26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 50.35 50,350.00.050,350.00.00.0 9.00
3 81 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 43.55 43,550.00.043,550.00.00.0 8.00
4 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 43.04 43,040.00.043,040.00.00.0 7.00
5 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 39.59 39,590.00.039,590.00.00.0 6.00
6 112 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 39.50 39,500.00.039,500.00.00.0 5.00
7 61 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 36.31 36,310.00.036,310.00.00.0 4.00
8 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 35.80 35,800.00.035,800.00.00.0 3.00
9= 27 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 32.95 32,950.00.032,950.00.00.0 1.50
9= 32 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 32.95 32,950.00.032,950.00.00.0 1.50
11 192 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 30.20 30,200.00.030,200.00.00.0
12 156 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 30.11 30,110.00.030,110.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 43.18 43,180.00.043,180.00.00.0 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 42.12 42,120.00.042,120.00.00.0 9.00
3 41 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 36.88 36,880.00.036,880.00.00.0 8.00
4 280 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 34.91 34,910.00.034,910.00.00.0 7.00
5 108 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 33.75 33,750.00.033,750.00.00.0 6.00
6 38 Eva PupováEva Pupová
SK JeseniovaSK Jeseniova
85 33.11 33,110.00.033,110.00.00.0 5.00
7 159 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.89 32,890.00.032,890.00.00.0 4.00
8 34 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 31.44 31,440.00.031,440.00.00.0 3.00
9 36 Aneta MandováAneta Mandová
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 30.79 30,790.00.030,790.00.00.0 2.00
10 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 30.22 30,220.00.030,220.00.00.0 1.00
11 168 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 30.00 30,000.00.030,000.00.00.0
12 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 29.62 29,620.00.029,620.00.00.0
13 157 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 29.10 29,100.00.029,100.00.00.0
14 104 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 28.95 28,950.00.028,950.00.00.0
15 297 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 28.86 28,860.00.028,860.00.00.0
16 263 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 28.74 28,740.00.028,740.00.00.0
17 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 28.26 28,260.00.028,260.00.00.0
18 118 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 26.98 26,980.00.026,980.00.00.0
19 30 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 26.68 26,680.00.026,680.00.00.0
20 317 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 25.91 25,910.00.025,910.00.00.0
21 266 Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 23.98 23,980.00.023,980.00.00.0
22 170 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 17.96 17,960.00.017,960.00.00.0
MS Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 26.25
Martina ŠimonováMartina Šimonová
Spastic handicapSpastic handicap
88 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 59.81 59,810.00.059,810.00.00.0 11.00
2 53 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 58.32 58,320.00.058,320.00.00.0 9.00
3 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 56.41 56,410.00.056,410.00.00.0 8.00
4 104 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 54.65 54,650.00.054,650.00.00.0 7.00
5 177 David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 52.46 52,460.00.052,460.00.00.0 6.00
6 139 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 48.95 48,950.00.048,950.00.00.0 5.00
7 113 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 47.58 47,580.00.047,580.00.00.0 4.00
8 183 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 43.63 43,630.00.043,630.00.00.0 3.00
9 57 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 42.78 42,780.00.042,780.00.00.0 2.00
10 114 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 42.48 42,480.00.042,480.00.00.0 1.00
11 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 41.95 41,950.00.041,950.00.00.0
12 4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 41.44 41,440.00.041,440.00.00.0
13 137 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 40.78 40,780.00.040,780.00.00.0
14 55 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 40.09 40,090.00.040,090.00.00.0
15 152 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 39.61 39,610.00.039,610.00.00.0
16 100 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 35.00 35,000.00.035,000.00.00.0
17 111 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 34.24 34,240.00.034,240.00.00.0
33 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 00:00 11.00
2 300 Petr AdamPetr Adam 50 AK BílinaAK Bílina 4 00:00 9.00
3 196 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 00:00 8.00
4 195 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 00:00 7.00
Celkem 4 závodníků