2. kolo KPD staršího žactva, skupina B
Liberec (24. 5. 2018)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 16:55) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 18.11 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 18.12 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj BartoňMatěj Bartoň | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 19.33 | 7.00 | |||||||||||||
4 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 20.44 | 6.00 | |||||||||||||
5 | František KadlecFrantišek Kadlec | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 20.63 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Matěj NovákMatěj Novák | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 20.73 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 16:55) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 19.30 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 21.73 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Aleš MoravecAleš Moravec | 05 | AC TJ Jičín | 3 | 22.12 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček | 04 | AC TJ Jičín | 2 | 26.31 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 18.11 | 11.00 | |||
2 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 18.12 | 9.00 | |||
3 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 19.30 | 8.00 | |||
4 | Matěj BartoňMatěj Bartoň | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 19.33 | 7.00 | |||
5 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 20.44 | 6.00 | |||
6 | František KadlecFrantišek Kadlec | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 20.63 | 5.00 | |||
7 | Matěj NovákMatěj Novák | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 20.73 | 4.00 | |||
8 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 21.73 | 3.00 | |||
9 | Aleš MoravecAleš Moravec | 05 | AC TJ Jičín | 3 | 22.12 | 2.00 | |||
10 | Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček | 04 | AC TJ Jičín | 2 | 26.31 | 1.00 | |||
Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 16:40) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 19.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová | 03 | AC Turnov, z. s. | 20.68 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea ČerychováAndrea Čerychová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 21.19 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KautzkáKarolína Kautzká | 03 | AC Turnov, z. s. | 21.87 | |||||||||||||||
5 | Jana ValentováJana Valentová | 03 | AC TJ Jičín | 21.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 16:40) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.58 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská | 04 | AC Turnov, z. s. | 20.97 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka HavlováŠárka Havlová | 05 | AC TJ Jičín | 21.90 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.38 | |||||||||||||||
5 | Zuzana BartošováZuzana Bartošová | 04 | AC Turnov, z. s. | 23.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 16:40) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VašinováAnna Vašinová | 04 | AC Turnov, z. s. | 20.71 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.94 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jolana JandurováJolana Jandurová | 03 | AC TJ Jičín | 21.11 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Aranka LorencováAranka Lorencová | 04 | AC TJ Jičín | 21.49 | |||||||||||||||
5 | Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.16 | |||||||||||||||
6 | Adéla BobkováAdéla Bobková | 05 | AC Turnov, z. s. | 23.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 24.5.2018 - 16:40) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nela BohatáNela Bohatá | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 20.95 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 21.15 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana HorákováZuzana Horáková | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 21.49 | |||||||||||||||
4 | Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová | 05 | AC Turnov, z. s. | 22.59 | |||||||||||||||
5 | Leona KoškováLeona Košková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.71 | |||||||||||||||
6 | Aneta BrendlováAneta Brendlová | 04 | AC TJ Jičín | 24.24 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (čt, 24.5.2018 - 16:40) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza PokornáTereza Pokorná | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková | 04 | AC Turnov, z. s. | 22.34 | |||||||||||||||
2 | Markéta LindákováMarkéta Lindáková | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 22.69 | |||||||||||||||
3 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.01 | |||||||||||||||
4 | Leontýna JirošováLeontýna Jirošová | 05 | AC Turnov, z. s. B | 23.55 | |||||||||||||||
5 | Johana KubatováJohana Kubatová | 05 | AC Turnov, z. s. B | 24.53 | |||||||||||||||
6 | Natálie DrahonínskáNatálie Drahonínská | 04 | AC TJ Jičín | 25.17 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 19.64 | 11.00 | ||||
2 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.58 | 9.00 | ||||
3 | Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová | 03 | AC Turnov, z. s. | 20.68 | 8.00 | ||||
4 | Anna VašinováAnna Vašinová | 04 | AC Turnov, z. s. | 20.71 | 7.00 | ||||
5 | Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.94 | 6.00 | ||||
6 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 20.95 | 5.00 | ||||
7 | Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská | 04 | AC Turnov, z. s. | 20.97 | 4.00 | ||||
8 | Jolana JandurováJolana Jandurová | 03 | AC TJ Jičín | 21.11 | 3.00 | ||||
9 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 21.15 | 2.00 | ||||
10 | Andrea ČerychováAndrea Čerychová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 21.19 | 1.00 | ||||
11 | Aranka LorencováAranka Lorencová | 04 | AC TJ Jičín | 21.49 | |||||
11 | Zuzana HorákováZuzana Horáková | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 21.49 | |||||
13 | Karolína KautzkáKarolína Kautzká | 03 | AC Turnov, z. s. | 21.87 | |||||
14 | Šárka HavlováŠárka Havlová | 05 | AC TJ Jičín | 21.90 | |||||
15 | Jana ValentováJana Valentová | 03 | AC TJ Jičín | 21.93 | |||||
16 | Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.16 | |||||
17 | Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková | 04 | AC Turnov, z. s. | 22.34 | |||||
18 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.38 | |||||
19 | Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová | 05 | AC Turnov, z. s. | 22.59 | |||||
20 | Markéta LindákováMarkéta Lindáková | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 22.69 | |||||
21 | Leona KoškováLeona Košková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 22.71 | |||||
22 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.01 | |||||
23 | Adéla BobkováAdéla Bobková | 05 | AC Turnov, z. s. | 23.08 | |||||
24 | Zuzana BartošováZuzana Bartošová | 04 | AC Turnov, z. s. | 23.09 | |||||
25 | Leontýna JirošováLeontýna Jirošová | 05 | AC Turnov, z. s. B | 23.55 | |||||
26 | Aneta BrendlováAneta Brendlová | 04 | AC TJ Jičín | 24.24 | |||||
27 | Johana KubatováJohana Kubatová | 05 | AC Turnov, z. s. B | 24.53 | |||||
28 | Natálie DrahonínskáNatálie Drahonínská | 04 | AC TJ Jičín | 25.17 | |||||
Nela BohatáNela Bohatá | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||
Tereza PokornáTereza Pokorná | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS |