výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (9. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.79
2 230 Erik RiglerErik Rigler 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.90
3 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.16
4 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.25
5 25 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.36
6 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 11.83
7 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.97
238 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 11:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.04
2 127 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.15
3 194 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.38
4 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.45
5 208 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.53
6 237 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.79
7 66 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.84
2 8 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.08
3 206 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.33
4 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.41
5 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.52
6 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.73
7 241 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.81
204 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.79
2 93 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.84
3 230 Erik RiglerErik Rigler 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.90
4 29 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.04
5 8 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.08
6 127 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.15
7 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.16
8 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.25
9 206 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.33
10 25 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.36
11 194 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.38
12 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.41
13 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.45
14 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.52
15 208 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.53
16 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.73
17 237 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.79
18 66 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.81
18 241 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.81
20 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 11.83
21 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.97
238 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
204 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:45) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.65 11.00
2 96 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.73 8.50
3 93 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.73 8.50
4 230 Erik RiglerErik Rigler 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.83 7.00
5 8 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.88 6.00
6 127 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.11 3.50
1= 206 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.11 3.50
3 194 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.16 2.00
4 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.30 1.00
5 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.39
32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:35) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.34 11.00
2 200 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.38 9.00
3 40 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.46 8.00
4 31 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.62 7.00
5 122 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.89 6.00
6 60 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:35) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.13 4.00
2 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.15 3.00
3 257 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.16 2.00
4= 176 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 13.23 0.50
4= 311 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.23 0.50
132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DQ
Poznámky:
Menčíková diskvalifikována dle pravidel 162.7 a 168.8
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 11:15) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.75
2 122 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.01
3 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.12
4 176 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.44
302 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
124 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 11:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.64
2 60 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.04
3 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.12
4 257 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.27
5 123 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.75
149 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 11:15) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.78
2 31 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.03
3 3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.38
4 311 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.53
5 111 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.64
2 18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.75
3 200 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 12.78
4 122 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.01
5 31 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.03
6 60 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.04
7 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.12
7 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.12
9 257 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.27
10 3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.38
11 176 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.44
12 311 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.53
13 123 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.75
14 111 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.83
302 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
124 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNS
149 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.60 11.00
2 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.82 8.00
3 230 Erik RiglerErik Rigler 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 21.96 7.00
4 102 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.20 5.00
96 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
93 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Poznámky:
Závodník Jíra diskvalifikován podle pravidel P162.7 a P162.8
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.64 9.00
2 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.99 6.00
3 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.45 4.00
4 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.73 3.00
5 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.91 2.00
6 159 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.51
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.08 1.00
2 208 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.42
3 66 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.56
4 241 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.63
238 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.81
2 237 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.91
3 204 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.05
4 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 24.12
25 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.60 11.00
2 8 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.64 9.00
3 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.82 8.00
4 230 Erik RiglerErik Rigler 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 21.96 7.00
5 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.99 6.00
6 102 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.20 5.00
7 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.45 4.00
8 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.73 3.00
9 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.91 2.00
10 194 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.08 1.00
11 208 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.42
12 159 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.51
13 66 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.56
14 241 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.63
15 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.81
16 237 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.91
17 204 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.05
18 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 24.12
96 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
93 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
238 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
25 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.43 11.00
2 18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.93 9.00
3 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.02 8.00
4 40 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.35 7.00
5 200 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.57 6.00
6 293 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 26.13 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.82 5.00
2 37 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.98 4.00
3 202 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.47 2.00
4 261 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.75 1.00
5 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 26.76
6 3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 27.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 14:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.27
2 248 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.63
3 174 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 29.39
4 170 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 30.10
257 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DQ
Poznámky:
Závodnice Podpěrová diskvalifikace podle pravidel P162.7 a P162.8
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 24.43 11.00
2 18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.93 9.00
3 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.02 8.00
4 40 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.35 7.00
5 200 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.57 6.00
6 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.82 5.00
7 37 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.98 4.00
8 293 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 26.13 3.00
9 202 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.47 2.00
10 261 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.75 1.00
11 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 26.76
12 3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 27.11
13 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.27
14 248 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.63
15 174 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 29.39
16 170 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 30.10
257 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 48.86 11.00
2 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.25 9.00
3 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 49.50 8.00
4 7 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 50.43 7.00
5 222 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 51.44 4.00
6 98 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.45 2.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 50.73 6.00
2 141 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.11 5.00
3 124 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.11 1.00
4 186 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.72
242 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.45 2.50
2 193 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 52.84
3 239 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 54.23
4 188 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 54.79
5 85 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 56.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 48.86 11.00
2 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.25 9.00
3 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 49.50 8.00
4 7 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 50.43 7.00
5 192 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 50.73 6.00
6 141 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.11 5.00
7 222 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 51.44 4.00
8 98 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.45 2.50
8 137 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.45 2.50
10 124 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.11 1.00
11 193 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 52.84
12 186 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 53.72
13 239 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 54.23
14 188 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 54.79
15 85 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 56.59
242 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 56.28 11.00
2 175 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 56.91 9.00
3 33 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 57.17 8.00
4 293 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.58 6.00
5 4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 59.60 4.00
184 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.78 7.00
2 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.07 5.00
3 53 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 60.13 3.00
4 248 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 61.34 1.00
302 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 60.48 2.00
2 100 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 63.54
3 102 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 64.44
4 128 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 65.55
5 103 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 66.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 56.28 11.00
2 175 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 56.91 9.00
3 33 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 57.17 8.00
4 181 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 57.78 7.00
5 293 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.58 6.00
6 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.07 5.00
7 4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 59.60 4.00
8 53 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 60.13 3.00
9 261 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 60.48 2.00
10 248 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 61.34 1.00
11 100 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 63.54
12 102 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 64.44
13 128 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 65.55
14 103 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 66.93
184 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DNS
302 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31 1:53.93 11.00
2 135 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21 1:54.85 9.00
3 242 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51 1:55.23 8.00
4 58 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 1:56.08 7.00
5 222 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61 1:56.55 5.00
6 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22 1:56.69 4.00
7 141 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 1:57.16 3.00
8 186 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 1:57.88 2.00
9 68 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 1:58.33 1.00
124 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 1:56.35 6.00
2 171 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 1:59.34
3 39 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 2:00.73
4 4 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:02.10
5 38 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 2:04.88
6 41 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 2:07.86
7 144 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 2:10.15
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 2:10.28
99 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31 1:53.93 11.00
2 135 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21 1:54.85 9.00
3 242 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51 1:55.23 8.00
4 58 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 1:56.08 7.00
5 54 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 1:56.35 6.00
6 222 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61 1:56.55 5.00
7 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22 1:56.69 4.00
8 141 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 1:57.16 3.00
9 186 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 1:57.88 2.00
10 68 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 1:58.33 1.00
11 171 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22 1:59.34
12 39 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 2:00.73
13 4 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:02.10
14 38 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41 2:04.88
15 41 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 2:07.86
16 144 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 2:10.15
17 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12 2:10.28
124 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52 DNS
99 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41 2:13.74 11.00
2 181 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31 2:16.25 9.00
3 63 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61 2:21.23 8.00
4 166 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 2:23.81 7.00
5 241 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42 2:24.02 6.00
6 88 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:27.52 5.00
7 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62 2:28.48 4.00
8 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:28.72 3.00
9 47 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22 2:28.77 2.00
10 210 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 52 2:50.46 1.00
184 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 4:00.99 11.00
2 135 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:02.60 9.00
3 21 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16 4:04.71 8.00
4 92 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20 4:05.10 7.00
5 183 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:05.35 6.00
6 2 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22 4:05.79 5.00
7 17 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:05.81 4.00
8 112 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 4:06.36 3.00
9 6 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 4:07.99 2.00
10 114 Marek UvizlMarek Uvizl 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:09.01 1.00
11 197 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 4:10.00
12 43 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 4:10.14
13 86 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 4:10.81
14 54 Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:12.47
15 59 Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17 4:23.03
16 97 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 4:25.27
17 88 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19 4:48.45
79 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18 DNS
58 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNF
44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 DNS
104 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21 DNS
75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 DNS
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 243 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:46.57 11.00
2 222 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 4:48.00 9.00
3 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 4:53.10 8.00
4 130 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:53.81 7.00
5 280 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 5:01.37 6.00
6 172 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 5:03.92 5.00
7 44 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:05.23 4.00
8 180 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 5:09.34 3.00
9 258 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 5:19.11 2.00
10 88 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 5:34.57 1.00
11 210 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 5:36.12
223 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 222 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 10:07.48 11.00
2 180 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10:46.18 9.00
3 172 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10:48.65 8.00
4 258 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 10:55.57 7.00
5 127 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 10:56.41 6.00
6 218 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 11:53.02 5.00
7 283 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12:26.08 4.00
8 87 Štěpánka KučerováŠtěpánka Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12:31.60 3.00
9 55 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13:25.51 2.00
223 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 DNS
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14:54.94 11.00
2 197 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 14:57.40 9.00
3 183 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15:06.68 8.00
4 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 15:29.37 7.00
5 2 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 15:34.02 6.00
6 43 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 15:34.98 5.00
7 104 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 15:39.75 4.00
8 112 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15:44.31 3.00
9 86 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 15:49.87 2.00
10 184 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 16:18.98 1.00
11 76 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 16:30.84
12 47 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 16:46.20
13 79 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 16:54.41
14 19 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 17:16.47
15 170 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 17:46.52
114 Marek UvizlMarek Uvizl 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 DNS
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:05) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.66 11.00
2 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 14.98 9.00
3 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 15.00 8.00
4 133 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.02 7.00
5 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 15.65 4.00
90 Ema DudíkováEma Dudíková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Poznámky:
Závodnice Dudíková diskvalifikována pro porušení pravidla 162.7 a 162.8
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:05) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.55 5.50
1= 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.55 5.50
3 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.15 3.00
4 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 16.99 2.00
5 101 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.52 1.00
6 104 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.66 11.00
2 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 14.98 9.00
3 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 15.00 8.00
4 133 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.02 7.00
5 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.55 5.50
5 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.55 5.50
7 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 15.65 4.00
8 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.15 3.00
9 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 16.99 2.00
10 101 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.52 1.00
11 104 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.90
90 Ema DudíkováEma Dudíková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 12:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.49 11.00
2 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.87 9.00
3 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.93 8.00
4 205 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 15.62 5.50
5 153 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.98 4.00
215 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 12:20) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.09 7.00
2 164 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.62 5.50
3 13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.03 3.00
4 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 16.39 2.00
MS Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.49 11.00
2 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.87 9.00
3 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.93 8.00
4 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.09 7.00
5 205 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 15.62 5.50
5 164 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.62 5.50
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.90
8 153 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.98 4.00
9 13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.03 3.00
10 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 16.39 2.00
215 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNF

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 53.93 11.00
2 211 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.65 9.00
3 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 55.86 8.00
4 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 57.47 7.00
5 142 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.77 6.00
100 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 60.90 5.00
2 207 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 63.39 4.00
3 205 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 66.18 3.00
4 188 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 70.69 2.00
MS Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 53.93 11.00
2 211 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.65 9.00
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.13
4 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 55.86 8.00
5 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 57.47 7.00
6 142 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.77 6.00
7 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 60.90 5.00
8 207 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 63.39 4.00
9 205 Ahmad HazerAhmad Hazer 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 66.18 3.00
10 188 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 70.69 2.00
100 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 64.54 11.00
2 83 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 65.93 9.00
3 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.09 8.00
4 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 68.03 5.00
5 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 68.38 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 67.86 6.00
2 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 69.30 3.00
3 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 70.21 2.00
MS Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 70.99
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 66.29 7.00
2 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 72.44 1.00
3 301 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 73.64
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 64.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.82
2 165 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 64.54 11.00
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 64.72
4 83 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 65.93 9.00
5 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.09 8.00
6 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 66.29 7.00
7 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 67.86 6.00
8 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 68.03 5.00
9 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 68.38 4.00
10 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 69.30 3.00
11 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 70.21 2.00
12 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 70.99
13 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 72.44 1.00
14 301 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 73.64

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kučera, Komárek, Král, Kolář Kučera, Komárek, Král, Kolář AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 42.59 11.00
2 182 Benda, Netymach, Žouželka, Ščerba Benda, Netymach, Žouželka, Ščerba Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.10 9.00
3 93 Hampl, Jíra, Krakuvčík, Moravec Hampl, Jíra, Krakuvčík, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.13 8.00
4 32 Bachar, Wrobel, Kudrnáč, Horák Bachar, Wrobel, Kudrnáč, Horák SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 43.31 6.00
5 130 Pulíček, Monzar, Lechner, Hacuš Pulíček, Monzar, Lechner, Hacuš TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 43.84 5.00
6 227 Kuthan, Adamec, Blatník, Svoboda Kuthan, Adamec, Blatník, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 44.25 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Bician, Rigler, Blažek, Rykl Bician, Rigler, Blažek, Rykl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 43.19 7.00
2 83 Velíšek, Hlaváček, Uhlíř, Machač Velíšek, Hlaváček, Uhlíř, Machač AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 44.86 3.00
3 100 Kunt, Puczek, Semotam, Svoboda Kunt, Puczek, Semotam, Svoboda TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.16 2.00
4 192 Lunhul, Lux, Praský, Maška Lunhul, Lux, Praský, Maška Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 45.45 1.00
5 223 Halíř, Capoušek, Štěpánek, Jeřábek Halíř, Capoušek, Štěpánek, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.21
6 137 Umlauf, Truhlář, Štancl, Velička Umlauf, Truhlář, Štancl, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 47.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kučera, Komárek, Král, Kolář Kučera, Komárek, Král, Kolář AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 42.59 11.00
2 182 Benda, Netymach, Žouželka, Ščerba Benda, Netymach, Žouželka, Ščerba Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.10 9.00
3 93 Hampl, Jíra, Krakuvčík, Moravec Hampl, Jíra, Krakuvčík, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.13 8.00
4 215 Bician, Rigler, Blažek, Rykl Bician, Rigler, Blažek, Rykl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 43.19 7.00
5 32 Bachar, Wrobel, Kudrnáč, Horák Bachar, Wrobel, Kudrnáč, Horák SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 43.31 6.00
6 130 Pulíček, Monzar, Lechner, Hacuš Pulíček, Monzar, Lechner, Hacuš TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 43.84 5.00
7 227 Kuthan, Adamec, Blatník, Svoboda Kuthan, Adamec, Blatník, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 44.25 4.00
8 83 Velíšek, Hlaváček, Uhlíř, Machač Velíšek, Hlaváček, Uhlíř, Machač AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 44.86 3.00
9 100 Kunt, Puczek, Semotam, Svoboda Kunt, Puczek, Semotam, Svoboda TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.16 2.00
10 192 Lunhul, Lux, Praský, Maška Lunhul, Lux, Praský, Maška Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 45.45 1.00
11 223 Halíř, Capoušek, Štěpánek, Jeřábek Halíř, Capoušek, Štěpánek, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.21
12 137 Umlauf, Truhlář, Štancl, Velička Umlauf, Truhlář, Štancl, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 47.21

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štanclová, Rappová, Janáková, Janáková Štanclová, Rappová, Janáková, Janáková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.29 11.00
2 215 Nečinová, Duchoslavová, Grulichová, Bartošková Nečinová, Duchoslavová, Grulichová, Bartošková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 49.90 9.00
3 40 Černá, Plocarová, Hoffmannová, Kalvová Černá, Plocarová, Hoffmannová, Kalvová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 49.98 8.00
4 293 Novosadová, Novotná, Znamínková, Novosadová Novosadová, Novotná, Znamínková, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 50.36 7.00
169 Kaiserová, Petruželková, Kadavá, Petrásková Kaiserová, Petruželková, Kadavá, Petrásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DQ
6 Dvořáková, Kopecká, Bradová, Odvárková Dvořáková, Kopecká, Bradová, Odvárková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNF
Poznámky:
Štafeta Nového Města n. M. diskvalifikace podle pravidla P162.7 a P162.8.
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Půhoná, Menčíková, Kozlová, Havelková Půhoná, Menčíková, Kozlová, Havelková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 50.62 6.00
2 83 Valešová, Dudíková, Tomášková, Kvasničáková Valešová, Dudíková, Tomášková, Kvasničáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 51.50 5.00
3 257 Podpěrová, Zbíralová, Čadová, Sofínová Podpěrová, Zbíralová, Čadová, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.04 4.00
4 88 Prokopová, Loskotová, Dachovská, Voženílková Prokopová, Loskotová, Dachovská, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.94 3.00
5 209 Hájková, Brýdlová, Junková, Chytková Hájková, Brýdlová, Junková, Chytková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 52.95 2.00
6 103 Saksová, Prouzová, Hašková, Bělohlávková Saksová, Prouzová, Hašková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 53.72 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štanclová, Rappová, Janáková, Janáková Štanclová, Rappová, Janáková, Janáková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.29 11.00
2 215 Nečinová, Duchoslavová, Grulichová, Bartošková Nečinová, Duchoslavová, Grulichová, Bartošková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 49.90 9.00
3 40 Černá, Plocarová, Hoffmannová, Kalvová Černá, Plocarová, Hoffmannová, Kalvová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 49.98 8.00
4 293 Novosadová, Novotná, Znamínková, Novosadová Novosadová, Novotná, Znamínková, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 50.36 7.00
5 133 Půhoná, Menčíková, Kozlová, Havelková Půhoná, Menčíková, Kozlová, Havelková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 50.62 6.00
6 83 Valešová, Dudíková, Tomášková, Kvasničáková Valešová, Dudíková, Tomášková, Kvasničáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 51.50 5.00
7 257 Podpěrová, Zbíralová, Čadová, Sofínová Podpěrová, Zbíralová, Čadová, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.04 4.00
8 88 Prokopová, Loskotová, Dachovská, Voženílková Prokopová, Loskotová, Dachovská, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.94 3.00
9 209 Hájková, Brýdlová, Junková, Chytková Hájková, Brýdlová, Junková, Chytková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 52.95 2.00
10 103 Saksová, Prouzová, Hašková, Bělohlávková Saksová, Prouzová, Hašková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 53.72 1.00
169 Kaiserová, Petruželková, Kadavá, Petrásková Kaiserová, Petruželková, Kadavá, Petrásková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DQ
6 Dvořáková, Kopecká, Bradová, Odvárková Dvořáková, Kopecká, Bradová, Odvárková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNF

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Mikule, Hofta, Umlauf, Timko Mikule, Hofta, Umlauf, Timko TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 3:27.22 8.00
2 164 Sekyra, Janíček, Sadirov, Havel Sekyra, Janíček, Sadirov, Havel TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:28.15 7.00
3 46 Kudrnáč, Žaluda, Hájek, Schütz Kudrnáč, Žaluda, Hájek, Schütz SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 3:29.02 6.00
4 182 Benda, Lux, Lunhul, Chour Benda, Lux, Lunhul, Chour Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:30.47 5.00
5 220 Capoušek, Halíř, Blatník, Jeřábek Capoušek, Halíř, Blatník, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:33.99 4.00
6 98 Krakuvčík, Kunt, Moravec, Uvizl Krakuvčík, Kunt, Moravec, Uvizl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:37.74 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kučera, Kolář, Kolář, Král Kučera, Kolář, Kolář, Král AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:22.79 11.00
2 217 Blažek, Štěpánek, Rigler, Duchan Blažek, Štěpánek, Rigler, Duchan TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:25.34 9.00
3 39 Jon, Janouch, Horák, Mrázek Jon, Janouch, Horák, Mrázek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:37.40 3.00
4 6 Galáč, Málek, Kučera, Málek Galáč, Málek, Kučera, Málek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:40.70 1.00
5 207 Praský, Filingr, Fišer, Budil Praský, Filingr, Fišer, Budil Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 3:48.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kučera, Kolář, Kolář, Král Kučera, Kolář, Kolář, Král AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:22.79 11.00
2 217 Blažek, Štěpánek, Rigler, Duchan Blažek, Štěpánek, Rigler, Duchan TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:25.34 9.00
3 124 Mikule, Hofta, Umlauf, Timko Mikule, Hofta, Umlauf, Timko TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 3:27.22 8.00
4 164 Sekyra, Janíček, Sadirov, Havel Sekyra, Janíček, Sadirov, Havel TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:28.15 7.00
5 46 Kudrnáč, Žaluda, Hájek, Schütz Kudrnáč, Žaluda, Hájek, Schütz SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 3:29.02 6.00
6 182 Benda, Lux, Lunhul, Chour Benda, Lux, Lunhul, Chour Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:30.47 5.00
7 220 Capoušek, Halíř, Blatník, Jeřábek Capoušek, Halíř, Blatník, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:33.99 4.00
8 39 Jon, Janouch, Horák, Mrázek Jon, Janouch, Horák, Mrázek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:37.40 3.00
9 98 Krakuvčík, Kunt, Moravec, Uvizl Krakuvčík, Kunt, Moravec, Uvizl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:37.74 2.00
10 6 Galáč, Málek, Kučera, Málek Galáč, Málek, Kučera, Málek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:40.70 1.00
11 207 Praský, Filingr, Fišer, Budil Praský, Filingr, Fišer, Budil Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 3:48.72

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Adamcová, Šamudovská, Novosadová, Kozlová Adamcová, Šamudovská, Novosadová, Kozlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:00.90 11.00
2 4 Kopecká, Šmilauerová, Rydvalová, Štanclová Kopecká, Šmilauerová, Rydvalová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:07.06 9.00
3 261 Špádová, Hlaváčová, Čadová, Nečásková Špádová, Hlaváčová, Čadová, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:11.42 8.00
4 53 Merunková, Šlapáková, Kalvová, Pelcová Merunková, Šlapáková, Kalvová, Pelcová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:11.67 7.00
5 83 Valešová, Prokopová, Tomášková, Dachovská Valešová, Prokopová, Tomášková, Dachovská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:16.62 6.00
6 165 Jánská, Jebavá, Peterová, Prudičová Jánská, Jebavá, Peterová, Prudičová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 4:23.92 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Dudíková, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková Dudíková, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:20.71 5.00
2 103 Saksová, Kuttichová, Voženílková, Prouzová Saksová, Kuttichová, Voženílková, Prouzová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 4:22.54 4.00
3 40 Černá, Plocarová, Horáčková, Janecká Černá, Plocarová, Horáčková, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:23.01 3.00
4 218 Řeháková, Hájková, Nečinová, Chytková Řeháková, Hájková, Nečinová, Chytková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:23.83 2.00
5 283 Doudová, Rudolfská, Braunová, Janůrková Doudová, Rudolfská, Braunová, Janůrková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:25.94
6 128 Havelková, Lorencová, Zikmundová, Kochová Havelková, Lorencová, Zikmundová, Kochová AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 4:27.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Adamcová, Šamudovská, Novosadová, Kozlová Adamcová, Šamudovská, Novosadová, Kozlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:00.90 11.00
2 4 Kopecká, Šmilauerová, Rydvalová, Štanclová Kopecká, Šmilauerová, Rydvalová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:07.06 9.00
3 261 Špádová, Hlaváčová, Čadová, Nečásková Špádová, Hlaváčová, Čadová, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:11.42 8.00
4 53 Merunková, Šlapáková, Kalvová, Pelcová Merunková, Šlapáková, Kalvová, Pelcová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:11.67 7.00
5 83 Valešová, Prokopová, Tomášková, Dachovská Valešová, Prokopová, Tomášková, Dachovská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:16.62 6.00
6 90 Dudíková, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková Dudíková, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:20.71 5.00
7 103 Saksová, Kuttichová, Voženílková, Prouzová Saksová, Kuttichová, Voženílková, Prouzová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 4:22.54 4.00
8 40 Černá, Plocarová, Horáčková, Janecká Černá, Plocarová, Horáčková, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:23.01 3.00
9 218 Řeháková, Hájková, Nečinová, Chytková Řeháková, Hájková, Nečinová, Chytková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:23.83 2.00
10 165 Jánská, Jebavá, Peterová, Prudičová Jánská, Jebavá, Peterová, Prudičová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 4:23.92 1.00
11 283 Doudová, Rudolfská, Braunová, Janůrková Doudová, Rudolfská, Braunová, Janůrková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:25.94
12 128 Havelková, Lorencová, Zikmundová, Kochová Havelková, Lorencová, Zikmundová, Kochová AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 4:27.84

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.052.082.12 Body
1 95 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.08 ----o-o-o-oxx 11.00
2 189 Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.96 --ooxooxoxxx 9.00
3 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.93 -xooooxoxxx 8.00
4= 190 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.90 --oooxxx 6.50
4= 106 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.90 -ooooxxx- 6.50
6 127 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.90 -oxoxxoxoxxx 5.00
7 142 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 1.85 --oo-xxx 4.00
8 111 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.85 oxoooxxx 3.00
9 164 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 1.85 -oxoxoxxx 2.00
10 207 Tomáš PraskýTomáš Praský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 1.80 ooxoxxx 1.00
201 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 NM -
Poznámky/pokusy:
" Závodníkovi Lukáši Horákovi byla udělena žlutá karta dle pravidla P144.1
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.471.521.571.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1.65 --oxoxoxxoxxx 11.00
2 201 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.62 -ooxoxxoxxx 9.00
3 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1.62 -oxxooxxo 8.00
4 281 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.57 -oxoxxoxxx 7.00
5 21 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.52 oooxxx 6.00
6= 205 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 1.52 ooxoxxx 4.50
6= 42 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1.52 ooxoxxx 4.50
8 295 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.47 ooxxx 3.00
9 300 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.47 xoxoxxx 2.00
10 129 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 1.42 oxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.403.603.804.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.205.305.405.505.60 Body
1 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.80 ------o-o--xoxxx 11.00
2 215 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 4.40 ---xo-ooxo 9.00
3 126 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4.20 -----xoxx 8.00
4 1 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 4.20 ---xo-xoxxx 7.00
5 223 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.10 --ooxoxxx 6.00
6 220 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.10 --oxoxoxx 5.00
7 108 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.10 -oxxoxoxxoxxx 4.00
8= 143 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.00 -oxoxoxx 2.50
8= 227 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.00 --xoxo-xxx 2.50
10 159 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 3.60 -oxxx 1.00
11 139 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.60 xoxxoxxx
MS 168 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3.60
201 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 NM ----------xxx
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.802.953.103.253.353.453.553.603.904.154.30 Body
1 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.15 ----------oooxxx 11.00
2 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.25 ---ooxoxxoxxx 9.00
3 22 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3.25 --xooxooxxoxxx 8.00
4 59 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 2.95 ---ooxxx 7.00
5 211 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 2.95 ---xooxxx 6.00
6 135 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 2.95 -oooxxoxxx 5.00
7= 84 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 2.80 -oooxxx 3.00
7= 251 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.80 ---oxxx 3.00
7= 21 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.80 -oooxxx 3.00
10 286 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.60 ooxoxxx 1.00
11 295 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.40 xooxxx
12 82 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 2.40 oxoxxx
13 148 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2.20 oxxx
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 7.26 +0.0 m/s 7,09  +0.5x7,26  +0.07,26--- 11.00
2 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7.07 +0.3 m/s 5,51  -1.87,07  +0.36,62  +0.37,076,56  +0.00.00.0 9.00
3 32 Patryk BacharPatryk Bachar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 7.02 +0.0 m/s 6,62  -1.0x6,80  +0.06,807,02  +0.06,72  +0.0x 8.00
4 201 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 6.91 +0.0 m/s 6,67  -1.2xx6,676,91  +0.0-- 7.00
5 72 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 6.73 +0.0 m/s 6,43  +1.06,73  +0.06,62  +0.36,736,45  +0.0-6,50  -1.9 6.00
6 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.70 +0.0 m/s 4,61  -2.26,70  +0.06,58  +0.76,706,56  +0.6x6,69  +0.4 5.00
7 142 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 6.62 +0.0 m/s 6,29  -1.06,45  +1.06,62  +0.06,626,36  +0.0-- 4.00
8 185 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
93 6.59 +0.0 m/s 5,46  +0.06,59  +0.04,96  +0.06,596,45  +0.06,01  +0.0- 3.00
9 227 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6.47 +0.0 m/s 6,25  +0.46,29  +0.86,47  +0.06,470.00.00.0 2.00
10 7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.43 +0.0 m/s 6,43  +0.0x6,42  +0.06,430.00.00.0 1.00
11 156 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 6.36 +0.9 m/s 6,12  +0.06,18  +1.06,36  +0.96,360.00.00.0
12 123 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6.35 +0.0 m/s x6,35  +0.0x6,350.00.00.0
13 108 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.32 +0.0 m/s 6,32  +0.06,32  +0.0x6,320.00.00.0
14 132 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 6.32 +0.0 m/s 6,05  +0.06,32  +0.06,25  +0.06,320.00.00.0
15 13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 6.20 +0.0 m/s xx6,20  +0.06,200.00.00.0
16 87 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6.19 +0.0 m/s 6,19  +0.05,83  +0.0x6,190.00.00.0
17 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 6.13 +0.0 m/s 6,05  +0.06,13  +0.0x6,130.00.00.0
MS 168 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 5.96 +1.1 m/s
153 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 NM xxx0.00.00.00.0
215 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 NM -x-0.00.00.00.0
207 Tomáš PraskýTomáš Praský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 NM -xx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 5.59 +0.5 m/s 5,4  +0.15,45  +0.05,45  -1.75,455,55  +0.05,32  -1.45,59  +0.5 11.00
2 21 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.54 +0.0 m/s 5,30  +0.05,26  +0.05,54  +0.05,545,20  +0.0x5,39  -0.1 9.00
3 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5.45 +0.2 m/s x5,26  +0.05,33  -1.75,335,02  +0.0x5,45  +0.2 8.00
4 168 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 5.42 -1.7 m/s 4,92  +0.2x5,30  -0.65,305,22  +0.05,42  -1.7x 7.00
5 202 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.27 +0.0 m/s 5,19  +0.05,10  -0.35,00  -2.65,195,27  +0.05,01  -1.25,12  -1.1 6.00
6 266 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5.08 +0.0 m/s 5,08  +0.04,88  +0.0x5,084,88  +0.04,79  +0.04,88  +0.0 5.00
7 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5.05 +0.0 m/s 4,90  +0.04,99  +0.04,65  -1.34,994,85  +0.05,05  +0.0x 4.00
8 42 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 5.04 +0.1 m/s x5,04  +0.14,51  +0.05,044,83  +0.04,97  +0.0- 3.00
9 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 4.93 -1.7 m/s 4,68  +0.04,80  +0.14,93  -1.74,930.00.00.0 2.00
10 6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 4.92 +0.0 m/s x3,29  -0.14,92  +0.04,920.00.00.0 1.00
11 98 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.86 +0.1 m/s x4,86  +0.14,81  -0.64,860.00.00.0
12 251 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4.84 +0.0 m/s 4,64  +0.04,62  +0.04,84  +0.04,840.00.00.0
13 211 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.79 +0.0 m/s 4,79  +0.04,74  +0.94,79  -1.04,790.00.00.0
14 171 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.48 +0.0 m/s 4,37  +0.0x4,48  +0.04,480.00.00.0
149 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 14.56 +0.7 m/s 13,33  +0.0x14,56  +0.714,560.00.00.0 11.00
2 123 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 14.20 +0.0 m/s 13,98  +0.014,20  +0.013,96  -2.714,2011,92  +0.0-13,71  +0.0 9.00
3 72 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 14.04 +0.6 m/s 13,58  -2.414,04  +0.614,00  +0.014,0413,71  -1.1-x 8.00
4 132 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 13.85 +0.8 m/s 13,77  +0.013,85  +0.8x13,85xx- 7.00
5 95 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 13.85 +0.0 m/s 13,85  +0.0x-13,850.00.00.0 6.00
6 156 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 13.63 +0.5 m/s 13,16  +0.013,53  +0.013,49  -2.213,5313,08  -0.313,34  -1.613,63  +0.5 5.00
7 7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 13.59 +0.0 m/s 13,33  +0.013,16  +0.013,19  -2.013,33x13,59  +0.0x 4.00
8 80 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 13.36 +0.8 m/s 13,20  -0.913,36  +0.813,19  -2.013,3612,62  -0.113,00  +0.7- 3.00
9 164 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 13.05 -1.6 m/s 12,82  +0.0x13,05  -1.613,050.00.00.0 2.00
10 87 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 12.61 +0.1 m/s 11,49  +0.012,61  +0.1x12,610.00.00.0 1.00
11 108 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.53 +0.0 m/s 12,48  +0.012,53  +0.0x12,530.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 11.62 +0.0 m/s 10,77  +0.0x11,02  +0.211,0211,20  +0.011,62  +0.0- 11.00
2 6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 11.46 +0.0 m/s 10,92  +0.3x11,03  +1.511,0311,29  +0.011,46  +0.011,21  +0.0 9.00
3 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 11.02 +0.0 m/s 11,02  +0.0x-11,0210,31  -3.1-- 8.00
4 98 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.74 +0.4 m/s 10,74  +0.410,47  +1.810,57  +0.910,7410,41  +0.0x10,43  +0.0 7.00
5 42 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 09.91 +1.4 m/s x09,91  +1.409,41  -0.209,9109,70  -0.409,46  +0.0x 6.00
6 129 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 09.72 +1.0 m/s x09,63  +0.009,72  +1.009,72x09,50  +2.6- 5.00
7 205 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 09.43 +1.5 m/s x09,27  +0.009,43  +1.509,4309,26  +0.0xx 4.00
104 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 NM xxx0.0xxx
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 263 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 14.25 13,4813,5913,8413,84x13,3714,25 11.00
2 215 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
96 11.67 11,67x-11,67x11,29x 9.00
3 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 11.34 09,7111,11-11,1111,3409,48- 8.00
4 126 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 11.27 x10,3010,2310,3011,1510,7911,27 7.00
5 179 Karina RozhynaKarina Rozhyna
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 10.84 10,4010,15x10,4010,1810,8410,63 6.00
6 136 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 10.83 10,8310,70x10,8310,1510,41x 5.00
7 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 10.44 09,5010,2810,4410,44xx10,40 4.00
8 292 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.94 09,3308,8909,7409,7409,8009,9409,63 3.00
9 217 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 09.34 08,7209,3409,2209,340.00.00.0 2.00
10 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 09.21 09,1109,2108,7009,210.00.00.0 1.00
11 82 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 08.92 08,5208,4108,9208,920.00.00.0
12 259 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 08.83 08,8308,08-08,830.00.00.0
13 135 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 08.80 08,7508,8008,0308,800.00.00.0
14 289 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 08.77 08,4908,7708,3408,770.00.00.0
16 Andrea MaškováAndrea Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
86 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 17.04 15,6816,4216,8016,8016,57x17,04 11.00
2 163 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 15.77 14,4915,7715,6815,7715,46xx 9.00
3 155 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 15.57 15,1015,57x15,57x14,96x 8.00
4 107 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.98 14,1114,3314,5614,5614,47x14,98 7.00
5 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 14.78 14,1914,3914,5014,5014,6414,7814,78 6.00
6 181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 14.16 13,6613,4813,7413,7414,1613,8214,12 5.00
7 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 13.96 12,8213,4013,5913,5913,3113,5713,96 4.00
8 202 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 13.67 13,1413,1513,6713,67xx13,61 3.00
9 229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13.53 12,7412,5513,5313,530.00.00.0 2.00
10 11 Petr HlavičkaPetr Hlavička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
88 12.72 12,72x12,6412,720.00.00.0 1.00
11 105 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 12.72 x12,72x12,720.00.00.0
12 1 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 11.93 11,93x11,6011,930.00.00.0
13 65 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 11.06 11,06xx11,060.00.00.0
14 63 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 10.06 10,060.00.010,060.00.00.0
191 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
103 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 44.70 0.0 11.00
2 126 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 40.25 0.0 9.00
3 136 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 40.09 0.0 8.00
4 179 Karina RozhynaKarina Rozhyna
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 38.72 0.0 7.00
5 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 34.59 0.0 6.00
6 263 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 34.36 0.0 5.00
7 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 33.39 0.0 4.00
8 15 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 29.36 0.0 3.00
9 309 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.57 0.0 2.00
10 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 28.32 0.0 1.00
11 308 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.68 0.0
12 292 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.30 0.0
13 104 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 25.99 0.0
14 113 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 25.91 0.0
15 5 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 24.82 0.0
16 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 23.83 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 50.77 0.0 11.00
2 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 48.65 0.0 9.00
3 163 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 47.40 0.0 8.00
4 200 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 45.94 0.0 7.00
5 55 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 44.74 0.0 6.00
6 11 Petr HlavičkaPetr Hlavička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
88 43.67 0.0 5.00
7 107 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 43.21 0.0 4.00
8 105 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 42.92 0.0 3.00
9 155 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 42.58 0.0 2.00
10 1 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 40.10 0.0 1.00
11 229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 38.74 0.0
12 202 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 38.46 0.0
13 218 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 37.62 0.0
14 65 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 36.37 0.0
MS 226 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 37.21
191 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 50.19 48,3548,9448,4048,94xx50,19 11.00
2 16 Andrea MaškováAndrea Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
86 46.66 43,93x42,7343,9346,6644,7644,45 9.00
3 65 Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 42.28 42,28x41,8842,2841,50x39,80 8.00
4 289 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 41.00 34,2137,1538,7938,7941,0037,47x 7.00
5 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 40.85 x40,8539,7840,8538,7439,2740,72 6.00
6 259 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 40.22 38,06x37,3538,0640,22xx 5.00
7 15 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 37.74 33,40x37,7437,74x24,4736,07 4.00
8 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 37.39 35,2036,7137,3937,3937,3636,7236,82 3.00
9 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 37.02 34,4637,02x37,020.00.00.0 2.00
10 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 36.50 36,5036,3635,9036,500.00.00.0 1.00
11 308 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.18 32,5833,5335,1835,180.00.00.0
12 136 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 33.92 xx33,9233,920.00.00.0
13 113 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 33.81 33,81xx33,810.00.00.0
14 217 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 24.91 24,91xx24,910.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 55.94 55,2855,94x55,94--- 11.00
2 65 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 52.51 x51,0949,5851,0949,8652,5152,50 9.00
3 94 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 51.56 45,8048,1449,0249,0250,7x51,56 8.00
4 103 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 50.32 x49,48x49,4848,90x50,32 7.00
5 202 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 49.69 44,5148,6749,6949,69xx- 6.00
6 91 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 47.16 46,0846,4847,1647,1644,8343,8246,47 5.00
7 219 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 45.87 45,3345,87x45,87xxx 4.00
8 105 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 45.69 x44,2042,6944,20x45,69x 3.00
9 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 42.57 39,4540,9642,5742,570.00.00.0 2.00
10 218 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 41.87 38,0441,8741,1641,870.00.00.0 1.00
11 84 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
93 41.69 41,6941,20x41,690.00.00.0
12 229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 40.37 x40,0040,3740,370.00.00.0
MS Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 33.43
42 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
191 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 39.85 0.0 11.00
2 263 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 39.31 0.0 9.00
3 109 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 37.45 0.0 8.00
4 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 36.44 0.0 7.00
5 309 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.22 0.0 6.00
6 264 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 34.84 0.0 5.00
7 299 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 33.46 0.0 4.00
8 33 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 33.15 0.0 3.00
9 308 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.72 0.0 2.00
10 5 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 30.35 0.0 1.00
11 126 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 28.86 0.0
12 177 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 28.18 0.0
MS Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 33.39
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 59.72 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 226 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 58.47 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 107 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 56.32 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 51.86 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 63 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 50.59 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 57 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 50.54 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 224 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 49.85 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 153 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 49.59 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 22 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
89 49.36 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 163 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 48.96 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 190 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 48.20 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 44.16 0.00.00.00.00.00.00.0
13 156 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 43.56 0.00.00.00.00.00.00.0
14 155 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 41.77 0.00.00.00.00.00.00.0
15 200 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 41.03 0.00.00.00.00.00.00.0
16 85 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 35.56 0.00.00.00.00.00.00.0
MS 168 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 45.48
227 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 11.00
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 9.00
3 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 8.00
4 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 7.00
5 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 6.00
6 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 00:00 5.00
7 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 4.00
8 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 00:00 3.00
9 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:00 2.00
10 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 00:00 1.00
11 Stanislav KynčlStanislav Kynčl 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00
12 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 00:00
Celkem 12 závodníků