výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (30. 6. 2018)
100 m - Muži (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 29 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.63 11.00
2 96 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.88 9.00
3 8 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.97 8.00
100 m - Muži (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 206 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.08 4.00
2 217 Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.36 3.00
3 194 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.38 2.00
100 m - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 169 Johana KaiserováJohana Kaiserová 000124 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.90 11.00
2 14 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 011117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.05 9.00
3 22 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.28 8.00
100 m - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 307 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.37 5.00
2 35 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.50 4.00
3 133 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.70 3.00
800 m - Muži (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 203 Jan RiedelJan Riedel 891014 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:55.12 11.00
2 187 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:55.96 9.00
3 243 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:56.76 8.00
800 m - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 890809 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:12.95 11.00
2 243 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 000208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:19.86 9.00
3 63 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 030420 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:20.09 8.00
1500 m - Muži (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 187 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:55.45 11.00
2 135 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:57.07 9.00
3 111 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:58.51 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 890809 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:49.63 11.00
2 243 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 000208 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:53.04 9.00
3 181 Adéla SádlováAdéla Sádlová 010504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:57.17 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:43.00 11.00
2 112 Jan KreisingerJan Kreisinger 840916 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:53.28 9.00
3 76 Michal SuchýMichal Suchý 940304 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:56.37 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 80 Taťána MetelkováTaťána Metelková 720628 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:26.24 11.00
2 164 Kateřina JanatováKateřina Janatová 970313 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:36.85 9.00
3 258 Petra SklenářováPetra Sklenářová 870902 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:09.31 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 30.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 990411 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 11.00
2 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 911218 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 9.00
3 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 790918 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:00 8.00