výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (30. 6. 2018)

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 54.06 49,3554,06-54,06--- 11.00
2 103 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 50.93 x47,9944,0847,9949,9749,4750,93 9.00
3 65 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 49.06 x48,0245,4248,0249,06xx 8.00
4 94 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 48.56 44,23x47,2947,2947,9746,6948,56 7.00
5 219 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 47.74 46,5847,4345,7347,4346,0847,7447,54 6.00
6 214 Jan BartůněkJan Bartůněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
81 47.68 42,3245,1347,0747,0746,9646,7147,68 5.00
7 91 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 47.29 43,0746,62x46,6247,2944,69x 4.00
8 202 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 46.51 46,51x45,4146,51xx- 3.00
9 229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 41.73 41,3941,73x41,730.00.00.0 2.00
10 191 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 40.39 40,3939,48x40,390.00.00.0 1.00
11 84 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
93 39.79 x39,7639,7939,790.00.00.0
12 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 39.32 xx39,3239,320.00.00.0
13 218 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 39.24 x37,9839,2439,240.00.00.0
14 200 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 38.77 38,77xx38,770.00.00.0
15 168 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 33.73 30,4533,73x33,730.00.00.0
MS Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 26.60
MS Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 32.90
42 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 DNS ---00.00.00.0
105 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků