výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (30. 6. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Patryk BacharPatryk Bachar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 7.15 +2.4 m/s 6.88 +1.7 m/s 6,46  +0.8x6,88  +1.76,88-6,82  +1.37,15  +2.4 11.00
2 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7.08 +0.6 m/s 6,77  +0.06,85  +1.17,08  +0.67,08-x5,55  +1.9 9.00
3 210 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
91 7.02 +0.6 m/s 7,02  +0.6xx7,02-xx 8.00
4 57 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 7.00 +2.8 m/s 7.00 +1.3 m/s 6,67  +0.0x7,00  +2.87,006,77  +1.4-7,00  +1.3 7.00
5 185 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
93 6.74 +1.7 m/s 6,58  +1.04,70  +0.86,56  +1.26,586,74  +1.7-- 6.00
6 123 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6.72 +0.6 m/s 6,66  +0.56,72  +0.6x6,72x6,59  +2.56,61  +3.2 5.00
7 201 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 6.71 +0.0 m/s 6,71  +0.0xx6,714,75  +1.5-- 4.00
8 215 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 6.59 +1.8 m/s 6,33  +1.56,49  +1.46,59  +1.86,596,55  +2.8-- 3.00
9 142 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 6.49 +1.5 m/s 6,33  +1.66,49  +1.5x6,490.00.00.0 2.00
10 7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.44 +1.9 m/s x6,25  +0.46,44  +1.96,440.00.00.0 1.00
11 71 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6.38 +1.4 m/s 6,08  +1.16,38  +1.4x6,380.00.00.0
12 156 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 6.34 +2.5 m/s 6.27 +1.3 m/s 6,34  +2.56,27  +1.36,13  +1.26,340.00.00.0
13 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.33 +1.3 m/s 5,85  +0.26,33  +1.3x6,330.00.00.0
14 108 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.30 +1.4 m/s x6,30  +1.4x6,300.00.00.0
15 87 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6.25 +2.3 m/s 5.97 +1.1 m/s 5,99  +2.15,97  +1.16,25  +2.36,250.00.00.0
16 132 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 6.19 +2.1 m/s 6.04 +1.8 m/s 4,84  +0.76,19  +2.16,04  +1.86,190.00.00.0
17 207 Tomáš PraskýTomáš Praský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 6.08 +1.7 m/s x5,97  +22.06,08  +1.76,080.00.00.0
18 161 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 5.88 +4.3 m/s 5.80 +1.3 m/s 5,80  +1.35,88  +4.35,57  +0.75,880.00.00.0
19 154 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5.72 +1.1 m/s x4,38  +1.25,72  +1.15,720.00.00.0
149 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 NM xxx0.00.00.00.0
72 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5.80 +0.9 m/s 5,40  +1.55,58  +1.25,80  +0.95,805,72  +1.74,10  +2.70.0 11.00
2 36 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5.62 +2.2 m/s 5.57 +1.4 m/s 5,57  +1.45,40  +0.95,62  +2.25,625,59  +5.3x5,52  +2.5 9.00
3 7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.42 -0.6 m/s x5,26  +0.9x5,26x5,42  -0.6x 8.00
4 168 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 5.37 +1.3 m/s x5,31  +0.05,37  +1.35,37xxx 7.00
5 212 Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5.32 +1.0 m/s 5,09  +2.54,87  +0.44,95  +2.05,095,13  +2.95,32  +1.0- 6.00
6 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5.25 4,535,134,045,13x5,25x 5.00
7 1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 5.14 -0.2 m/s 5,01  +2.05,11  +2.4x5,115,14  -0.2xx 4.00
8 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 5.14 +3.0 m/s 4.84 +2.0 m/s 4,84  +2.05,09  +2.24,97  +3.65,094,93  +2.25,14  +3.04,83  +0.9 3.00
9 149 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 5.05 +3.6 m/s 4.99 +1.9 m/s 5,05  +3.64,99  +1.94,87  +1.95,050.00.00.0 2.00
10 268 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5.00 +2.3 m/s 4.85 +1.3 m/s 5,00  +2.34,85  +1.34,74  +2.25,000.00.00.0 1.00
11 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 4.92 +2.8 m/s 4.66 +0.0 m/s 4,92  +2.84,66  +0.0x4,920.00.00.0
12 98 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.82 +1.9 m/s x4,51  +1.74,82  +1.94,820.00.00.0
13 251 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4.76 +1.9 m/s 4,76  +1.94,28  +1.94,20  +0.04,760.00.00.0
14 124 Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4.43 +2.2 m/s 3.96 +1.3 m/s 3,96  +1.34,43  +2.23,87  +1.44,430.00.00.0
15 125 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 4.27 +2.6 m/s x4,10  +2.64,27  +2.64,270.00.00.0
265 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků