výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (30. 6. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.23 11.00
2 5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 55.31 9.00
3 64 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 56.84 8.00
4 177 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 57.42 7.00
5 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.02 6.00
6 142 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 59.84 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 59.69 5.00
2 244 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 61.04 3.00
3 188 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 65.66 2.00
208 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
206 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS
220 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.23 11.00
2 5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 55.31 9.00
3 64 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 56.84 8.00
4 177 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 57.42 7.00
5 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.02 6.00
6 93 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 59.69 5.00
7 142 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 59.84 4.00
8 244 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 61.04 3.00
9 188 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 65.66 2.00
208 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
206 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS
220 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 66.45 11.00
2 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 66.51 9.00
3 165 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 66.92 8.00
4 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 69.05 7.00
5 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 69.59 4.00
6 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 70.83 2.00
7 32 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 71.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 69.08 6.00
2 211 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 69.09 5.00
3 178 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 69.89 3.00
4 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 71.41 1.00
5 288 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 74.22
203 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 66.45 11.00
2 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 66.51 9.00
3 165 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 66.92 8.00
4 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 69.05 7.00
5 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 69.08 6.00
6 211 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 69.09 5.00
7 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 69.59 4.00
8 178 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 69.89 3.00
9 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 70.83 2.00
10 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 71.41 1.00
11 32 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 71.48
12 288 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 74.22
203 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS