výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (10. 3. 2018)

60 m - Muži

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pravoslav BradaPravoslav Brada 78 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.4
2 Petr MajdlochPetr Majdloch 71 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.2
3 Jan BílýJan Bílý 76 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.3
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.2
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.4
2= Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.4
2= Matěj ČervenýMatěj Červený 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.4
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.1
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.2
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.4
4 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.8
5= Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.9
5= Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.9
7= Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.0
7= Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.0
7= Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.0
10= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.1
10= Jakub SixtaJakub Sixta 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.1
10= Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.1
10= Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.1
14= Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.3
14= Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.3
14= Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.3
17= Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.5
17= Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.5
19 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.7
20 Jan HušekJan Hušek 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.2
21 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.6
22 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 11.1
23 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.4
24 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 12.0
Celkem 24 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.4
2 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.5
3= Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.0
3= Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.0
4 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.1
5 Nela SnášelováNela Snášelová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.4
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.6
2= Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.7
2= Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.7
4= Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.8
4= Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.8
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.9
7= Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.1
7= Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.1
7= Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.1
7= Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.1
7= Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.1
7= Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.1
13 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.2
14= Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.3
14= Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.3
16 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.4
17 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.6
18 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.7
19= Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.8
19= Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.8
21 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.9
22= Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.0
22= Karolína VomáčkováKarolína Vomáčková 07 Český BrodČeský Brod 10.0
24= Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.2
24= Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.2
26= Vanda BurianováVanda Burianová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.4
26= Anna PalováAnna Palová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.4
28= Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.5
28= Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.5
30 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.8
31 Elen ŠlapákováElen Šlapáková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.0
32 Ema RezkováEma Rezková 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.1
33= Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.3
33= Lucie KováčováLucie Kováčová 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.3
Celkem 34 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.5
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.1
2 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.7
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.2
4 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.3
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.5
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 11.6
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.5
2= Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.6
2= Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.6
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.9
5 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.2
6 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.5
7 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.7
8 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 17.7
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pravoslav BradaPravoslav Brada
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
78 1.65
2 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 1.65
3 Pavel PittnerPavel Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
76 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.60
2 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.55
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.50
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.35
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.35
3 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.30
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.30
6 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 1.25
7 Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.25
8 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.20
9 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.15
10 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.10
11 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.05
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1.40
2 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 1.30
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.30
1= Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.30
3 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 1.30
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.25
5 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.25
6 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.25
7 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.20
8 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.20
9 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.20
10= Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.20
10= Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.20
12 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.20
13 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.10
14 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.10
Veronika JonákováVeronika Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 NM
Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.88
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.78
3 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.64
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.67
2 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.65
3 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.40
4 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.37
5 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.35
6 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.24
7 Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 4.13
8 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.12
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.04
10 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.02
11 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.91
12 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.87
13 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.72
14 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.66
15 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.58
16 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.31
17 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.14
18 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2.87
19 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2.42
Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 NM
Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.74
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.47
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.35
4 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.16
5 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.10
6 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.59
Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.53
2 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.44
3 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.38
4 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.29
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.26
6 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.22
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.13
8= Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.10
8= Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.10
10 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.99
11 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.93
12 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.87
13 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.82
14 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.80
15 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.76
16 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.73
17 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.65
18 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.61
19 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.57
20 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.50
21 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.41
22 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.30
23 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.25
24 Veronika JonákováVeronika Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.19
25 Vanda BurianováVanda Burianová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 2.79
26 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.76
27 Lucie KováčováLucie Kováčová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 2.64
28 Stella PapouškováStella Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2.59
29 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2.57
30 Ema RezkováEma Rezková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2.41
Celkem 30 závodníků