3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje
Jablonec nad Nisou (18. 8. 2018)hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 18.8.2018 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 6 | 47.17 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 5 | 31.70 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Karolina KrawczykKarolina Krawczyk
LKS Polkowice |
01 | 1 | 29.55 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 4 | 24.39 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 2 | 19.23 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 18.8.2018 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC Pardubice |
01 | 15 | 38.43 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 14 | 29.01 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 9 | 28.60 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | 28.17 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 6 | 27.95 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 12 | 27.06 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 26.74 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC Pardubice |
01 | 8 | 26.71 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
04 | 5 | 23.26 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC Pardubice |
02 | 13 | 23.18 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 4 | 21.44 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
01 | 7 | 19.38 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Linda MísařováLinda Mísařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 3 | 16.95 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 2 | 16.71 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Karolína PoupováKarolína Poupová
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 1 | 16.13 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |