výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 8. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.42
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.89
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.97
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.98
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.08
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49
7 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.54
Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.13
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.49
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.64
4 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.65
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.83
6 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.03
8 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.59
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.64
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.74
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.88
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.11
6 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 12.20
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.40
Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.05 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.09 9.00
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.54 8.00
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.63 7.00
5 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.67 6.00
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2018) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.66 4.00
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.69 3.00
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.81 2.00
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.96 1.00
5 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.97
Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.92 11.00
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.12 9.00
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13.14 8.00
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.19 7.00
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.39 6.00
6 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.20 4.00
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.26 3.00
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.52 2.00
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.64 1.00
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.23
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13.27
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.40
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.51
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.57
5 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14.13
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.65
7 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.42
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.48
3 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.85
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.21
5 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.44
Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNS
Tereza ŠiklováTereza Šiklová 04 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13.11
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.71
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.79
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.03
6 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14.45
7 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 15.54
MS Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.17
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.14 11.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 22.16 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.83 8.00
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 22.84 7.00
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.32 5.00
6 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 23.41 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.50 2.00
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.68 1.00
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.23
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.25
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24.35
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.30 6.00
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.49 3.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.88
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.94
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.24
Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít BohmVít Bohm 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.49
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.03
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 25.09
4 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.19
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.22
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.52
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.23 11.00
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.01 9.00
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.16 8.00
4 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.57 6.00
5 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.74 5.00
6 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 27.75 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27.24 7.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 AK BílinaAK Bílina 28.11 3.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 28.34 2.00
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 28.54
Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2018) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 28.44 1.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.26
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.65
4 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 30.44
Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 25.8.2018) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 29.80
2 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.80
3 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 30.39
4 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.87
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 29.92
Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 51.72 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.55 7.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.63 6.00
4 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.63
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 54.91
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 53.19 9.00
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53.43 8.00
3 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53.64 5.00
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.05 3.00
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.29 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 53.91 4.00
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.40 1.00
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 55.33
Aleš JiskraAleš Jiskra 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.39 11.00
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.90 9.00
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 64.57 8.00
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 67.11 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 66.50 7.00
2 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.91 6.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 69.53 4.00
Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:01.93 11.00
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:02.76 9.00
3 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:02.92 8.00
4 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.98 7.00
5 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:03.03 6.00
6 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:06.26 5.00
7 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 2:06.78 4.00
8 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:07.98 3.00
9 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:11.39 2.00
10 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:12.11 1.00
11 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:16.46
12 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:39.05
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.46 11.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.81 9.00
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2:30.72 8.00
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:32.95 7.00
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:34.85 6.00
7 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:35.74 5.00
8 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:36.71 4.00
9 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2:37.81 3.00
10 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.66 2.00
11 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:48.87 1.00
MS Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:19.74
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 4:15.43 11.00
2 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:17.54 9.00
3 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:18.05 8.00
4 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:19.35 7.00
5 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:21.18 6.00
6 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:21.72 5.00
7 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:22.05 4.00
8 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:26.80 3.00
9 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:31.25 2.00
10 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:33.62 1.00
11 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:34.62
12 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:45.54
13 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:47.44
Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina DNS
Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:47.85 11.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 4:50.98 9.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 4:59.68 8.00
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:11.20 7.00
5 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 AK BílinaAK Bílina 5:12.80 6.00
6 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 5:13.73 5.00
7 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:27.26 4.00
8 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:29.28 3.00
9 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:37.21 2.00
10 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5:39.62 1.00
11 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:40.29
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09:12.41 11.00
2 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:15.13 9.00
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:19.28 8.00
4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09:22.54 7.00
5 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 09:26.02 6.00
6 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:37.81 5.00
7 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 09:53.88 4.00
8 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:58.62 3.00
9 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:13.96 2.00
10 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10:14.77 1.00
11 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:25.87
Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNF
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 19:46.23 11.00
2 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:20.40 9.00
3 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 21:16.45 8.00
4 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 23:20.24 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.58 11.00
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.65 9.00
3 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.08 8.00
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17.47 7.00
5 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.71 5.00
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.88 3.00
Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 17.61 6.00
2 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.83 4.00
3 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.55 2.00
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18.84 1.00
5 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 23.41
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 29.82
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 16.10 11.00
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.26 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.84 8.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.47 7.00
Adam PecenAdam Pecen 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Christopher KuklaChristopher Kukla 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 18.18 6.00
2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 20.11 5.00
Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 53.30 11.00
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 56.63 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.92 8.00
4 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61.88 6.00
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 64.01 4.00
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 63.54 5.00
3 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 64.89 2.00
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 65.71 1.00
MS Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 63.22
Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 60.66 7.00
2 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 64.35 3.00
3 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 68.23
Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 65.52 11.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 66.52 9.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 67.71 8.00
4 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 70.27 7.00
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 70.29 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 73.87 5.00
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 74.77 4.00
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 77.27 3.00
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 79.98 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Urbánek, Vejražka, Chloupek, Páleník Urbánek, Vejražka, Chloupek, Páleník 96 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3:34.64 11.00
2 Janetka, Lácha, Lepeška, Nejedlý Janetka, Lácha, Lepeška, Nejedlý 96 AK BílinaAK Bílina 3:37.73 6.00
3 Sobotka, Kašpar, Kučera, Pánek Sobotka, Kašpar, Kučera, Pánek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:39.85 5.00
4 Horák, Povýšil, Trafina, Vaynahiy Horák, Povýšil, Trafina, Vaynahiy 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:40.49 3.00
5 Víla, Havrda, Hanyk, Krištof Víla, Havrda, Hanyk, Krištof 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:44.04 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimek, Šístek, Musil, Kratochvíl Šimek, Šístek, Musil, Kratochvíl 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:35.60 9.00
2 Loufek, Švejdar, Jalový, Kříž Loufek, Švejdar, Jalový, Kříž 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:36.70 8.00
3 Pejšman, Ullmann, Vurm, Bureš Pejšman, Ullmann, Vurm, Bureš 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:36.72 7.00
4 Podroužek, Rusek, Schüssmann, Doležal Podroužek, Rusek, Schüssmann, Doležal 96 AK BílinaAK Bílina 3:45.18 1.00
5 Čechtický, Mašek, Sedlmayer, Demel Čechtický, Mašek, Sedlmayer, Demel 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:45.90
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švihálek, Landa, Šepotěv, Holubovský Švihálek, Landa, Šepotěv, Holubovský 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:40.05 4.00
2 Drunecký, Malec, Melč, Šašek Drunecký, Malec, Melč, Šašek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:48.17
3 Žerava, Šafář, Horký, Gaisl Žerava, Šafář, Horký, Gaisl 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:49.16
4 Pecen, Kukla, Straka, Sedněv Pecen, Kukla, Straka, Sedněv 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:03.44
5 Blažek, Kotraba, Slaba, Kraft Blažek, Kotraba, Slaba, Kraft 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:12.46
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cikánová, Caisová, Husáková, Tichá Cikánová, Caisová, Husáková, Tichá 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:06.50 11.00
2 Fučíková, Moskvitinová, Fisková, Vašinová Fučíková, Moskvitinová, Fisková, Vašinová 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4:27.21 9.00
3 Ambrožová, Vlachová, Součková, Hanzlíková Ambrožová, Vlachová, Součková, Hanzlíková 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:34.08 7.00
4 Mašková, Roubíková, Pelová, Zaplatílková Mašková, Roubíková, Pelová, Zaplatílková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.72 6.00
5 Bursová, Šulcová, Kotěšovcová, Zikmundová Bursová, Šulcová, Kotěšovcová, Zikmundová 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:50.10 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nájemníková, Svobodová, Hořejší, Malá Nájemníková, Svobodová, Hořejší, Malá 96 AK MostAK Most 4:32.24 8.00
2 Vítková, Vyskočilová, Vodrážková, Vajcová Vítková, Vyskočilová, Vodrážková, Vajcová 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4:37.00 5.00
3 Málková, Perutková, Klímová, Širlová Málková, Perutková, Klímová, Širlová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:39.25 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 1.90 11.00
2 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.86 9.00
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 1.82 8.00
4 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 1.78 7.00
5 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.78 6.00
6= Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 1.78 4.50
6= Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.78 4.50
8 Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 1.72 3.00
9 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 1.72 2.00
10 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.66 1.00
11= Daniel MusilDaniel Musil
SK JeseniovaSK Jeseniova
89 1.66
11= Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
76 1.66
13 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.66
14 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.66
15= Josef DrahotaJosef Drahota
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.60
15= František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 1.60
17 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1.60
David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 DNS
Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 1.57 11.00
2= Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.48 9.00
2= Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 1.48
4= Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.48 7.50
4= Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1.48 7.50
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.48 6.00
7 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 1.43 5.00
8 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.43 4.00
9= Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.43 2.50
9= Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.43 2.50
11 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.38 1.00
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 4.41 11.00
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4.21 9.00
3 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.01 8.00
4 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3.71 7.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3.71 6.00
6 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 3.61 5.00
7 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3.41 4.00
8= Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3.01 2.50
8= Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3.01 2.50
10 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.81 1.00
11 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2.81
MS Štefan LisikŠtefan Lisik
SlovakiaSlovakia
03 3.81
MS Samuel SedlákSamuel Sedlák
SlovakiaSlovakia
11 3.81
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 DNS
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.60 11.00
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2.20 9.00
3 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 2.00 8.00
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6.60 +1.5 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 6.58 +0.8 m/s 9.00
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 6.37 +1.3 m/s 8.00
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.31 +2.1 m/s 6.11 +1.7 m/s 7.00
5 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6.28 +1.6 m/s 6.00
6 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 6.25 +2.6 m/s 6.24 +1.0 m/s 5.00
7 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.97 +2.3 m/s 5.95 +1.9 m/s 4.00
8 Adam PecenAdam Pecen
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 5.97 +1.7 m/s 3.00
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
98 5.89 +1.1 m/s 2.00
10 David ŠimekDavid Šimek
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 5.82 +1.0 m/s 1.00
11 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.70 +0.8 m/s
12 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.66 +1.4 m/s
13 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.58 +1.5 m/s
14 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.53 +1.2 m/s
15 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.41 +1.1 m/s
Aleš JiskraAleš Jiskra
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 NM
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 NM
Jakub FričJakub Frič
SlovakiaSlovakia
04 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.30 11.00
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 5.14 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.06 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 5.00 7.00
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 4.93 6.00
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 4.79 5.00
7 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 4.78 4.00
8 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.75 3.00
9 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.75 2.00
10 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.71 1.00
11 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.67
12 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 4.48
13 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4.42
14 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.39
15 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.31
16 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.22
17 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
SK JeseniovaSK Jeseniova
93 4.21
18 Kateřina BursováKateřina Bursová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4.20
19 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 4.20
20 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 4.20
21 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 4.12
22 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.06
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 NM
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 13.75 +3.3 m/s 13.69 +1.1 m/s 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13.45 +1.5 m/s 9.00
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 13.03 +1.7 m/s 8.00
4 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 12.67 +2.1 m/s 12.53 +1.2 m/s 7.00
5 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 12.64 +1.7 m/s 6.00
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 12.63 +0.3 m/s 5.00
7 Adam PecenAdam Pecen
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 12.51 +2.6 m/s 4.00
8 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 11.57 +1.7 m/s 3.00
9 Tomáš KrištofTomáš Krištof
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 11.39 +0.3 m/s 2.00
David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 DNS
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 11.57 +1.4 m/s 11.00
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 11.38 +2.2 m/s 11.06 +0.5 m/s 9.00
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.01 +1.4 m/s 8.00
4 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 10.68 +3.4 m/s 10.63 +1.2 m/s 7.00
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 10.28 +2.4 m/s 10.10 +1.1 m/s 6.00
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10.18 +0.0 m/s 5.00
7 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.14 +0.0 m/s 4.00
8 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 09.84 +0.0 m/s 3.00
9 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 09.71 +1.9 m/s 2.00
10 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 09.68 +0.1 m/s 1.00
11 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 09.52 +1.4 m/s
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.22 +2.4 m/s 11.11 +1.2 m/s
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 NM
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 12.14 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.26 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 10.84 8.00
4 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 10.34 7.00
5 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
99 10.06 6.00
6 Vendula VelcováVendula Velcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
90 09.86 5.00
7 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 09.84 4.00
8 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 09.66 3.00
9 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.27 2.00
10 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 09.20 1.00
11 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 09.18
12 Aneta MandováAneta Mandová
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 08.86
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 08.10
14 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 07.44
15 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 07.26
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 17.65 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 14.60 9.00
3 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.22 8.00
4 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 13.47 7.00
5 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13.31 6.00
6 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.28 5.00
7 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12.81 4.00
8 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.08 3.00
9 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 12.04 2.00
10 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 11.97 1.00
11 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 11.94
12 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 11.10
13 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 10.99
14 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 10.77
15 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 10.56
Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 DNS
Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 30.62 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
90 28.69 9.00
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 28.68 8.00
4 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 26.96 7.00
5 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 26.59 6.00
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 25.45 5.00
7 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
99 24.84 4.00
8 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 24.26 3.00
9 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 23.95 2.00
10 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 23.71 1.00
11 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23.07
12 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 22.13
13 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 20.66
14 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 20.42
15 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 20.23
16 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 19.45
17 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 18.93
18 Monika VitáskováMonika Vitásková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
85 18.35
MS Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 31.13
Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 NM
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 46.88 11.00
2 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 45.67 9.00
3 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 42.75 8.00
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 39.64 7.00
5 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 38.79 6.00
6 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 37.68 5.00
7 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 37.58 4.00
8 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 37.57 3.00
9 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 36.47 2.00
10 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 36.15 1.00
11 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 33.76
12 Daniel MusilDaniel Musil
SK JeseniovaSK Jeseniova
89 31.91
13 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 30.67
14 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 29.82
15 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 28.28
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 NM
Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 37.22 11.00
2 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 36.24 9.00
3 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 35.33 8.00
4 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 33.19 7.00
5 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 30.76 6.00
6 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
99 30.70 5.00
7 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 30.52 4.00
8 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 28.51 3.00
9 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 12.45 2.00
10 Monika VitáskováMonika Vitásková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
85 10.05 1.00
MS Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 40.31
MS Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 34.74
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 53.14 11.00
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 50.38 9.00
3 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 43.29 8.00
4 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 40.29 7.00
5 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 39.35 6.00
6 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 39.13 5.00
7 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 37.24 4.00
8 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 36.91 3.00
9 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 34.72 2.00
10 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 34.50 1.00
11 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 34.48
12 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 34.33
13 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 34.18
14 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 31.70
15 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 31.41
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 DNS
Petr MarkusekPetr Markusek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
84 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 40.31 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 40.21 9.00
3 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 37.15 8.00
4 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 34.09 7.00
5 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 33.64 6.00
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 33.13 5.00
7 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 32.44 4.00
8 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 30.56 3.00
9 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 29.83 2.00
10 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 29.25 1.00
11 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 29.14
12 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 28.60
13 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 28.54
14 Aneta MandováAneta Mandová
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 28.47
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 61.08 11.00
2 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 60.98 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 58.24 8.00
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 52.95 7.00
5 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 48.14 6.00
6 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 45.76 5.00
7 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.10 4.00
8 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 42.41 3.00
9 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 39.97 2.00
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 39.73 1.00
11 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 39.28
12 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 38.54
13 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 36.08
MS Karel DvořákKarel Dvořák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 50.35
David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 DNS
Jan DeckerJan Decker
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 DNS
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 DNS
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 168.50
2 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 145.00
3 AK Bílina AK Bílina 96 AK BílinaAK Bílina 145.00
4 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 96 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 141.50
5 SK Jeseniova SK Jeseniova 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 115.50
6 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 104.00
7 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 103.00
8 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 074.50
Celkem 8 závodníků