výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Souboj zemí Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko

Jablonec nad Nisou (1. 9. 2018)

60 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.32 9.00
2 43 Joey LukacsJoey Lukacs 03 SaskoSasko 7 07.40 7.00
3 39 Paul Arvid KlosePaul Arvid Klose 03 SaskoSasko 3 07.41 6.00
4 68 Andrzej TaborskiAndrzej Taborski 04 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4 07.56 5.00
5 16 Albert SommerAlbert Sommer 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.66 4.00
6 53 Konrad BrzezińskiKonrad Brzeziński 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 8 07.66 3.00
7 82 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.74 2.00
8 76 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.85 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.79 9.00
2 150 Alina Sophie VollertAlina Sophie Vollert 04 SaskoSasko 1 07.93 7.00
3 164 Dorota PuzioDorota Puzio 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 6 08.10 6.00
4 115 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.21 5.00
5 130 Nela HerzogNela Herzog 03 SaskoSasko 5 08.37 3.50
6 176 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.37 3.50
7 173 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 08.40 2.00
8 169 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2 08.51 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 99 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 08.15
MS Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.71
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.79 9.00
2 150 Alina Sophie VollertAlina Sophie Vollert 04 SaskoSasko 1 07.93 7.00
3 164 Dorota PuzioDorota Puzio 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 6 08.10 6.00
4 99 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 08.15
5 115 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.21 5.00
6 130 Nela HerzogNela Herzog 03 SaskoSasko 5 08.37 3.50
6 176 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.37 3.50
8 173 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 08.40 2.00
9 169 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2 08.51 1.00
10 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.71

300 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Lukas HofheinzLukas Hofheinz 03 SaskoSasko 5 37.11 9.00
2 211 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 37.59 7.00
3 69 Andrzej TaborskiAndrzej Taborski 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 6 38.38 6.00
4 35 Axel Sven GerlachAxel Sven Gerlach 03 SaskoSasko 1 38.44 5.00
5 63 Karol MożdzeńKarol Możdzeń 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2 39.40 4.00
6 198 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 39.47 3.00
7 82 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.69 2.00
29 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 40.10 9.00
2 141 Michelle RädlerMichelle Rädler 03 SaskoSasko 3 42.42 7.00
3 164 Dorota PuzioDorota Puzio 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 8 43.03 6.00
4 100 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 43.18 5.00
5 166 Karolina Samiec-TalarKarolina Samiec-Talar 04 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4 43.86 4.00
6 194 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 44.05 3.00
7 174 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 44.86 2.00
8 126 Samira BeyerSamira Beyer 03 SaskoSasko 7 45.20 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 119 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 44.42
MS 116 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 45.70
MS Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 46.16
114 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 40.10 9.00
2 141 Michelle RädlerMichelle Rädler 03 SaskoSasko 3 42.42 7.00
3 164 Dorota PuzioDorota Puzio 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 8 43.03 6.00
4 100 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 43.18 5.00
5 166 Karolina Samiec-TalarKarolina Samiec-Talar 04 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4 43.86 4.00
6 194 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 44.05 3.00
7 119 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 44.42
8 174 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 44.86 2.00
9 126 Samira BeyerSamira Beyer 03 SaskoSasko 7 45.20 1.00
10 116 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 45.70
11 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 46.16
114 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS

800 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Dawid KałwińskiDawid Kałwiński 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 1 2:04.61 9.00
2 52 Franz WaltherFranz Walther 03 SaskoSasko 4 2:07.23 7.00
3 57 Mateusz JarzębeckiMateusz Jarzębecki 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 5 2:09.77 6.00
4 201 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:10.85 5.00
5 47 Kilian PatzakKilian Patzak 03 SaskoSasko 7 2:13.57 4.00
6 26 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 2:14.54 3.00
MS 5 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 2:15.50
8 79 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:26.04 2.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 194 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:23.01 9.00
2 146 Marleen StarkeMarleen Starke 03 SaskoSasko 6 2:23.36 7.00
3 159 Daria MściszDaria Mścisz 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 3 2:26.38 6.00
4 175 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:30.27 5.00
5 94 Nela BohatáNela Bohatá 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:35.22 4.00
6 142 Lilli Marie ScheibeLilli Marie Scheibe 03 SaskoSasko 2 2:37.13 3.00
7 168 Weronika WardęgaWeronika Wardęga 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 7 2:38.40 2.00
8 114 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:48.92 1.00
MS 113 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:35.85
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Wojciech KurasWojciech Kuras 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4 4:37.59 9.00
2 209 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 4:47.32 7.00
3 34 Richard GallRichard Gall 03 SaskoSasko 7 4:48.31 6.00
4 33 Noah EibeckNoah Eibeck 03 SaskoSasko 3 4:48.48 5.00
5 81 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 4:59.76 4.00
6 20 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 5:00.81 3.00
7 86 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 5:28.86 2.00
61 Adam MajewskiAdam Majewski 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 8 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 177 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 4 5:18.34 9.00
2 183 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 5:18.96 7.00
3 163 Kaja PopielKaja Popiel 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2 5:21.01 6.00
4 101 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:30.53 5.00
5 137 Anna-Chiara NitschkeAnna-Chiara Nitschke 03 SaskoSasko 5 5:37.31 4.00
6 118 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:40.16 3.00
7 151 Marcelina BanasikMarcelina Banasik 04 Dolní SlezskoDolní Slezsko 6 5:46.91 2.00
8 132 Kristin JähnigenKristin Jähnigen 03 SaskoSasko 1 5:50.44 1.00
MS 123 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 9 5:32.95
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Adam MajewskiAdam Majewski 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 09:55.02 9.00
2 65 Stanisław PachnikStanisław Pachnik 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 3 10:06.76 7.00
3 46 Philipp NeumannPhilipp Neumann 03 SaskoSasko 6 10:13.90 6.00
4 40 Tim LangeTim Lange 03 SaskoSasko 2 10:14.71 5.00
5 25 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 11:05.03 4.00
6 200 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11:12.23 3.00
7 83 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 11:34.96 2.00
MS 13 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 11:45.66
11 Matyáš PávekMatyáš Pávek 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Žáci

(so, 1.9.2018 - 11:40) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 13.68 9.00
2 51 Carl-Moritz von ButlerCarl-Moritz von Butler 03 SaskoSasko 7 13.89 7.00
3 36 Louis GneußLouis Gneuß 03 SaskoSasko 3 14.28 6.00
4 17 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 14.40 5.00
5 89 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 14.90 4.00
6 53 Konrad BrzezińskiKonrad Brzeziński 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 8 15.03 3.00
7 92 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.82 2.00
8 62 Kasjan MiśkówKasjan Miśków 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4 15.91 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 11:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Alina Sophie VollertAlina Sophie Vollert 04 SaskoSasko 5 14.40 9.00
2 120 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.15 7.00
3 139 Antonia Sophia OberbauerAntonia Sophia Oberbauer 03 SaskoSasko 1 15.39 6.00
4 154 Julia GórecznaJulia Góreczna 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 6 15.63 5.00
5 185 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 15.93 4.00
6 180 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 15.99 3.00
7 124 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 16.06 2.00
160 Maja OlszakMaja Olszak 04 Dolní SlezskoDolní Slezsko 2 DQ
Poznámky:
DQ: 168/7B - nepřekonání překážky
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Miłosz WieczorekMiłosz Wieczorek 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 1 26.99 9.00
2 41 Markus LietzbergMarkus Lietzberg 03 SaskoSasko 4 27.80 7.00
3 210 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 28.17 6.00
4 42 Max Julius LöweMax Julius Löwe 03 SaskoSasko 8 28.64 5.00
5 24 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 30.26 4.00
6 92 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 30.54 3.00
7 90 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 31.17 2.00
8 54 Kornel GruszeckiKornel Gruszecki 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 5 31.29 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 203 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 31.42
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Miłosz WieczorekMiłosz Wieczorek 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 1 26.99 9.00
2 41 Markus LietzbergMarkus Lietzberg 03 SaskoSasko 4 27.80 7.00
3 210 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 28.17 6.00
4 42 Max Julius LöweMax Julius Löwe 03 SaskoSasko 8 28.64 5.00
5 24 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 30.26 4.00
6 92 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 30.54 3.00
7 90 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 31.17 2.00
8 54 Kornel GruszeckiKornel Gruszecki 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 5 31.29 1.00
9 203 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 31.42

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 12:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Vivienne MorgensternVivienne Morgenstern 03 SaskoSasko 2 30.66 9.00
2 120 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.97 7.00
3 180 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 31.04 6.00
4 103 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 32.03 5.00
5 170 Emilia WiellewisEmilia Wiellewis 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 7 32.50 4.00
6 148 Nina TutzschkyNina Tutzschky 03 SaskoSasko 6 33.57 3.00
7 155 Amelia JackowskaAmelia Jackowska 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 3 33.69 2.00
8 184 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 34.77 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 97 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 32.43
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Vivienne MorgensternVivienne Morgenstern 03 SaskoSasko 2 30.66 9.00
2 120 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.97 7.00
3 180 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 31.04 6.00
4 103 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 32.03 5.00
5 97 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 32.43
6 170 Emilia WiellewisEmilia Wiellewis 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 7 32.50 4.00
7 148 Nina TutzschkyNina Tutzschky 03 SaskoSasko 6 33.57 3.00
8 155 Amelia JackowskaAmelia Jackowska 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 3 33.69 2.00
9 184 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 34.77 1.00

100-200-300-400 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 von Butler, Lukacs, Lietzberg, Löwe von Butler, Lukacs, Lietzberg, Löwe SaskoSasko 4 2:06.46 9.00
2 207 Medáček, Osoba, Schubert, Žerava Medáček, Osoba, Schubert, Žerava AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:06.93 7.00
3 69 Taborski, Brzeziński, Wieczorek, Zazula Taborski, Brzeziński, Wieczorek, Zazula Dolní SlezskoDolní Slezsko 1 2:06.97 6.00
4 23 Velička, Štancl, Vodička, Zajíček Velička, Štancl, Vodička, Zajíček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:14.31 5.00
5 79 Chalupa, Gregor, Miler, Rada Chalupa, Gregor, Miler, Rada TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:15.11 4.00
Celkem 5 závodníků

100-200-300-400 m - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Novotná, Štanclová, Rappová, Šlapáková Novotná, Štanclová, Rappová, Šlapáková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:27.73 10.00
2 150 Vollert, Oberbauer, Schmeider, Herzog Vollert, Oberbauer, Schmeider, Herzog SaskoSasko 3 2:30.46 6.00
3 173 Běloubková, Fajfrová, Řeháková, Schuldesová Běloubková, Fajfrová, Řeháková, Schuldesová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:31.01 4.00
4 100 Janáková, Janáková, Pásková, Kadavá Janáková, Janáková, Pásková, Kadavá TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 2:32.16 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 1.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.681.711.741.771.801.831.85 Body
1 48 Luis PeuckertLuis Peuckert
SaskoSasko
04 7 1.83 ---oooooooxoxxx 9.00
2 78 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 1.77 ----oxooxxooxxx 7.00
3 221 Eric HofmannEric Hofmann
SaskoSasko
03 3 1.74 -----oxoxoxxx 6.00
4 198 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 1.74 --ooxooxxoxoxxx 5.00
5 208 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 1.65 xooooxoxxx 4.00
6 204 Matouš ZlámalMatouš Zlámal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 5 1.65 -oooxxoxxx 3.00
7 62 Kasjan MiśkówKasjan Miśków
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 4 1.55 -oxxoxxx 2.00
MS 202 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 1.65 oooxoxoxxx
71 Miłosz WieczorekMiłosz Wieczorek
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 8 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 127 Helena BörnerHelena Börner
SaskoSasko
03 1 1.65 ---oo-oooxxx 9.00
2 179 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 8 1.65 ---o-ooxoxxoxxx 7.00
3 188 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 1.59 -o-ooxxooxxx 6.00
4 226 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 1.59 -ooxoxxoxoxxoxxx 5.00
5 111 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 7 1.56 --oo-oxxx 4.00
6 135 Joeline Sophie MiltschusJoeline Sophie Miltschus
SaskoSasko
04 5 1.56 --oxoxooxxx 3.00
7 157 Maja KutekMaja Kutek
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 2 1.45 oxoxxoxxx 2.00
8 160 Maja OlszakMaja Olszak
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 6 1.35 xoxxx 1.00
MS 125 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 1.45 xoxoxoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 1.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 212 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 4.00 9.00
2 18 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 3.80 7.00
3 74 Michał ZazulaMichał Zazula
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 3 2.90 6.00
54 Kornel GruszeckiKornel Gruszecki
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 7 2.80 5.00
4 199 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 1 2.80 4.00
5 80 Martin KytkaMartin Kytka
AK BílinaAK Bílina
03 5 1.90 3.00
MS 23 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 3.30
MS 42 Max Julius LöweMax Julius Löwe
SaskoSasko
03 9 2.40
45 Marlon MüllerMarlon Müller
SaskoSasko
03 2 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.70 Body
1 145 Anna SchulzeAnna Schulze
SaskoSasko
03 6 2.60 ---xoxooxooxxx 9.00
2 134 Luise KeckLuise Keck
SaskoSasko
03 4 2.20 -oxxoxoxxx 7.00
3 186 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 3 2.10 oooxxx 6.00
4 117 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 2.10 oxooxxx 5.00
5 170 Emilia WiellewisEmilia Wiellewis
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 1 2.00 ooxxx 4.00
225 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 NM -xxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 1.9.2018 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 207 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 6.47 0.0 9.00
2 74 Michał ZazulaMichał Zazula
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 6 6.22 0.0 7.00
3 10 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 5.86 0.0 6.00
4 31 Matthes DorbritzMatthes Dorbritz
SaskoSasko
03 1 5.81 0.0 5.00
5 73 Stanisław WolińskiStanisław Woliński
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 2 5.67 0.0 4.00
6 32 Hannes EgerHannes Eger
SaskoSasko
03 5 5.66 0.0 3.00
MS 30 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 5.64 0.0
8 89 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 4 5.12 0.0 2.00
9 90 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 4.80 0.0 1.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Helena BörnerHelena Börner
SaskoSasko
03 8 5.37 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 115 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 5.36 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 130 Nela HerzogNela Herzog
SaskoSasko
03 4 5.34 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 103 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 1 5.14 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 184 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 4.97 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 161 Weronika OżgaWeronika Ożga
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 3 4.93 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 185 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 4.87 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
8 169 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 3.76 0.0 1.00
166 Karolina Samiec-TalarKarolina Samiec-Talar
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
100 Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Jara GrafJara Graf
SaskoSasko
03 2 12.04 0.0 9.00
2 96 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 11.55 0.0 7.00
3 149 Jessica VasoldJessica Vasold
SaskoSasko
03 6 10.98 0.0 6.00
4 162 Natalia PohlNatalia Pohl
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 3 10.40 0.0 5.00
5 167 Kamila ŚlawskaKamila Ślawska
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 7 09.80 0.0 4.00
6 181 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 5 09.77 0.0 3.00
7 192 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1 09.07 0.0 2.00
121 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 4 DNS 0.0
158 Roksana LepaRoksana Lepa
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 9 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 1.9.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Steven RichterSteven Richter
SaskoSasko
03 8 15.45 --15.4515.4515.2215.18x 9.00
2 50 Lukas SchoberLukas Schober
SaskoSasko
04 4 13.58 --12.9412.9413.5213.5813.55 7.00
3 206 Petr KučeraPetr Kučera
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
03 6 13.35 12.6812.85x12.8513.35x12.61 6.00
4 205 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 12.48 12.4811.6911.9112.4811.8512.1212.16 5.00
5 55 Jakub GrzywaczJakub Grzywacz
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 1 12.28 12.0112.28x12.28x12.0012.00 4.00
6 247 Oskar LesniowskiOskar Lesniowski
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 5 11.82 x11.1511.8211.8211.5210.9810.92 3.00
7 77 Jan HolubJan Holub
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
03 3 11.73 11.4211.6011.7311.7311.4010.9310.87 2.00
8 80 Martin KytkaMartin Kytka
AK BílinaAK Bílina
03 7 10.33 09.7309.8409.8409.84x10.0110.33 1.00
MS 27 Michal ZalasMichal Zalas
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 9 10.95 x07.4210.9510.95---
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 149 Jessica VasoldJessica Vasold
SaskoSasko
03 5 37.93 0.0 9.00
2 96 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 36.10 0.0 7.00
3 129 Jara GrafJara Graf
SaskoSasko
03 1 32.61 0.0 6.00
4 167 Kamila ŚlawskaKamila Ślawska
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 6 31.40 0.0 5.00
5 112 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 7 29.04 0.0 4.00
6 162 Natalia PohlNatalia Pohl
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 2 28.76 0.0 3.00
7 193 Michaela VydrováMichaela Vydrová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
04 4 24.96 0.0 2.00
8 191 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 8 24.41 0.0 1.00
MS 102 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 25.45 0.0
121 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 9 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 1.9.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Steven RichterSteven Richter
SaskoSasko
03 3 51.98 0.0 9.00
2 50 Lukas SchoberLukas Schober
SaskoSasko
04 7 42.76 0.0 7.00
3 67 Oliwier PrzybylskiOliwier Przybylski
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 8 42.49 0.0 6.00
4 24 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 1 40.91 0.0 5.00
5 Maciej WojciechowskiMaciej Wojciechowski
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 39.60 0.0 4.00
6 30 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 39.48 0.0 3.00
7 75 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 31.89 0.0 2.00
8 91 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 29.40 0.0 1.00
MS 205 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 9 24.58 0.0
247 Oskar LesniowskiOskar Lesniowski
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 4 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 140 Aliah PeschelAliah Peschel
SaskoSasko
03 8 44.52 0.0 9.00
2 133 Jada JulienJada Julien
SaskoSasko
04 7 42.88 0.0 7.00
3 172 Nikola ŻygadłoNikola Żygadło
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 4 38.71 0.0 6.00
4 106 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 38.64 0.0 5.00
5 178 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 35.40 0.0 4.00
6 195 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 2 32.05 0.0 3.00
7 153 Julia DwornikowskaJulia Dwornikowska
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 1 31.12 0.0 2.00
MS 96 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 39.72 0.0
121 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 9 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 1.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Jakub GrzywaczJakub Grzywacz
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 47.99 0.0 9.00
2 249 Fritz LorenzFritz Lorenz
SaskoSasko
03 3 44.72 0.0 7.00
3 66 Mateusz CzerwińskiMateusz Czerwiński
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 39.56 0.0 6.00
4 91 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 38.41 0.0 5.00
5 250 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1 31.30 0.0 4.00
6 27 Michal ZalasMichal Zalas
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 30.66 0.0 3.00
7 248 Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 30.11 0.0 2.00
8 43 Joey LukacsJoey Lukacs
SaskoSasko
03 26.12 0.0 1.00
247 Oskar LesniowskiOskar Lesniowski
Dolní SlezskoDolní Slezsko
04 2 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Nina RzeźniczakNina Rzeźniczak
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 1 39.08 0.0 9.00
2 158 Roksana LepaRoksana Lepa
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 5 34.43 0.0 7.00
3 131 Jette Therese HofbauerJette Therese Hofbauer
SaskoSasko
03 4 32.32 0.0 6.00
4 191 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 7 31.20 0.0 5.00
5 178 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 31.11 0.0 4.00
6 144 Ulrike SchmidtUlrike Schmidt
SaskoSasko
04 8 30.73 0.0 3.00
7 109 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 28.38 0.0 2.00
8 105 Michaela KredbováMichaela Kredbová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 26.24 0.0 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 1.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Moritz MorsteinMoritz Morstein
SaskoSasko
03 2 50.60 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 17 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 49.87 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 75 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 42.61 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 45 Marlon MüllerMarlon Müller
SaskoSasko
03 6 42.55 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 64 Maciej OtolińskiMaciej Otoliński
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 3 39.32 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 78 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 36.55 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 66 Szymon PokrzykSzymon Pokrzyk
Dolní SlezskoDolní Slezsko
03 7 35.92 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
206 Petr KučeraPetr Kučera
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 16:57.63 9.00
2 22 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17:37.82 7.00
3 56 Miłosz JadachMiłosz Jadach 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 3 19:21.33 6.00
4 60 Tomasz KwiatkowskiTomasz Kwiatkowski 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 6 21:21.22 5.00
5 35 Axel Sven GerlachAxel Sven Gerlach 03 SaskoSasko 2 22:25.57 4.00
MS 15 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 17:04.90
39 Paul Arvid KlosePaul Arvid Klose 03 SaskoSasko 5 DNS
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 108 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 16:45.78 9.00
2 122 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 18:15.66 7.00
3 156 Weronika KanikowskaWeronika Kanikowska 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 4 18:43.26 6.00
4 138 Lea ObenausLea Obenaus 03 SaskoSasko 5 19:47.50 5.00
5 190 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 20:53.51 4.00
6 171 Marta ZakrzewskaMarta Zakrzewska 03 Dolní SlezskoDolní Slezsko 7 22:01.82 3.00
MS 102 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 19:03.68
128 Michaela FrommMichaela Fromm 03 SaskoSasko 1 DQ
Poznámky:
DQ: 230/6A
Celkem 8 závodníků