Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek
Hradec Králové (15. 9. 2018)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 10:45) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.87 | ||||||||||||||
2 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.29 | ||||||||||||||
3 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.47 | ||||||||||||||
4 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 11.64 | ||||||||||||||
5 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.79 | ||||||||||||||
6 | Jan MachačJan Machač | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.09 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 12.10 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 10:45) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 10.92 | ||||||||||||||
2 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.23 | ||||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 11.25 | ||||||||||||||
4 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.54 | ||||||||||||||
5 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 11.67 | ||||||||||||||
6 | Mikoláš ZajacMikoláš Zajac | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 11.94 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch PolenaVojtěch Polena | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 12.07 | ||||||||||||||
8 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 13.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 10:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.99 | ||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.45 | ||||||||||||||
3 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.53 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.58 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 11.73 | ||||||||||||||
6 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 11.86 | ||||||||||||||
7 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 11.97 | ||||||||||||||
8 | Daniel ČermákDaniel Čermák | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 12.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.87 | ||||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 10.92 | ||||
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.99 | ||||
4 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.23 | ||||
5 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 11.25 | ||||
6 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.29 | ||||
7 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.45 | ||||
8 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 3 | 11.47 | ||||
9 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.53 | ||||
10 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.54 | ||||
11 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.58 | ||||
12 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 11.64 | ||||
13 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 11.67 | ||||
14 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 11.73 | ||||
15 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.79 | ||||
16 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 11.86 | ||||
17 | Mikoláš ZajacMikoláš Zajac | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 11.94 | ||||
18 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 11.97 | ||||
19 | Vojtěch PolenaVojtěch Polena | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 12.07 | ||||
20 | Jan MachačJan Machač | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.09 | ||||
21 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 12.10 | ||||
22 | Daniel ČermákDaniel Čermák | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 12.14 | ||||
23 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 13.35 |
100 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 15.9.2018 - 12:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 10.71 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.87 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 10.96 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.23 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 11.27 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 17.05 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 15.9.2018 - 12:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 11.10 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.26 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 11.47 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.52 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.52 | ||||||||||||||
6 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 15.9.2018 - 12:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.39 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.52 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.63 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 12.67 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.73 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 12.90 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 15.9.2018 - 12:15) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 12.74 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 12.84 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.86 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.92 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 12.98 | ||||||||||||||
6 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 13.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 11:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | DQ | |||||||||||||||
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.63 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 12.85 | ||||||||||||||
3 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.93 | ||||||||||||||
4 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 13.02 | ||||||||||||||
5 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 13.03 | ||||||||||||||
6 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 13.26 | ||||||||||||||
7 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 13.54 | ||||||||||||||
Poznámky:Coufalová Nátálie DQ dle pravidla 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.44 | ||||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.49 | ||||||||||||||
3 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 13.09 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 13.10 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 13.24 | ||||||||||||||
6 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 13.32 | ||||||||||||||
7 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 13.58 | ||||||||||||||
8 | Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 13.68 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 11:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.73 | ||||||||||||||
2 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.74 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 12.77 | ||||||||||||||
4 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 12.98 | ||||||||||||||
5 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.21 | ||||||||||||||
6 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 13.26 | ||||||||||||||
7 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 13.32 | ||||||||||||||
8 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 13.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.44 | ||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.49 | ||||
3 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.63 | ||||
4 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.73 | ||||
5 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.74 | ||||
6 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 12.77 | ||||
7 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 12.85 | ||||
8 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 12.93 | ||||
9 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 12.98 | ||||
10 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 13.02 | ||||
11 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 13.03 | ||||
12 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 13.09 | ||||
13 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 13.10 | ||||
14 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.21 | ||||
15 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 13.24 | ||||
16 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 13.26 | ||||
16 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 13.26 | ||||
18 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 13.32 | ||||
18 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 13.32 | ||||
20 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 13.34 | ||||
21 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 13.54 | ||||
22 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 13.58 | ||||
23 | Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 13.68 | ||||
Natálie CoufalováNatálie Coufalová | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | DQ |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:25) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 21.69 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 21.90 | 9.00 | |||||||||||||
3 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.23 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martin BínaMartin Bína | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.57 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 1 | 22.67 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:25) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNS | |||||||||||||||
Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DQ | |||||||||||||||
1 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.86 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 23.01 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 23.56 | ||||||||||||||
4 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 24.46 | ||||||||||||||
Poznámky:Závodník Procházka DQ-P163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:25) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 23.25 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 23.37 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 4 | 23.43 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 23.51 | ||||||||||||||
5 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 23.61 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.97 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 15:25) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 23.79 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 23.79 | ||||||||||||||
3 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 24.25 | ||||||||||||||
4 | Mikoláš ZajacMikoláš Zajac | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 24.78 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PolenaVojtěch Polena | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 25.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 21.69 | 11.00 | |||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 21.90 | 9.00 | |||
3 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.23 | 8.00 | |||
4 | Martin BínaMartin Bína | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.57 | 7.00 | |||
5 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 1 | 22.67 | 6.00 | |||
6 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.86 | 5.00 | |||
7 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 23.01 | 4.00 | |||
8 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 23.25 | 3.00 | |||
9 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 23.37 | 2.00 | |||
10 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 4 | 23.43 | 1.00 | |||
11 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 23.51 | ||||
12 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 23.56 | ||||
13 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 23.61 | ||||
14 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 23.79 | ||||
14 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 23.79 | ||||
16 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.97 | ||||
17 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 24.25 | ||||
18 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 24.46 | ||||
19 | Mikoláš ZajacMikoláš Zajac | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 24.78 | ||||
20 | Vojtěch PolenaVojtěch Polena | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 25.06 | ||||
Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 5 | DNS | |||||
Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNS | |||||
Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DQ | |||||
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | DNS |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.61 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 26.09 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 26.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 26.60 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 26.66 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.75 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:05) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 26.79 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 26.80 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 26.90 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 27.08 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 27.54 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 27.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:05) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 27.27 | ||||||||||||||
2 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 27.34 | ||||||||||||||
3 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 27.56 | ||||||||||||||
4 | Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 28.24 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KlímováKateřina Klímová | 01 | AC Česká Lípa | 2 | 28.76 | ||||||||||||||
6 | Rozálie BenováRozálie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 28.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 15:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nicole VáclavíkováNicole Václavíková | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 27.64 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 28.09 | ||||||||||||||
3 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 28.94 | ||||||||||||||
4 | Nela MazůrkováNela Mazůrková | 04 | AC Česká Lípa | 6 | 29.12 | ||||||||||||||
5 | Mirka PerutkováMirka Perutková | 02 | AC Česká Lípa | 1 | 30.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.61 | 11.00 | |||
2 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 26.09 | 9.00 | |||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 26.29 | 8.00 | |||
4 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 26.60 | 7.00 | |||
5 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 26.66 | 6.00 | |||
6 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.75 | 5.00 | |||
7 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 26.79 | 4.00 | |||
8 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 26.80 | 3.00 | |||
9 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 26.90 | 2.00 | |||
10 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 27.08 | 1.00 | |||
11 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 27.27 | ||||
12 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 27.34 | ||||
13 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 27.54 | ||||
14 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 27.55 | ||||
15 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 27.56 | ||||
16 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 27.64 | ||||
17 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 28.09 | ||||
18 | Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 28.24 | ||||
19 | Kateřina KlímováKateřina Klímová | 01 | AC Česká Lípa | 2 | 28.76 | ||||
20 | Rozálie BenováRozálie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 28.92 | ||||
21 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 28.94 | ||||
22 | Nela MazůrkováNela Mazůrková | 04 | AC Česká Lípa | 6 | 29.12 | ||||
23 | Mirka PerutkováMirka Perutková | 02 | AC Česká Lípa | 1 | 30.03 | ||||
Nicole VáclavíkováNicole Václavíková | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | DNF | |||||||||||||||
1 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 48.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 49.03 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.28 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 52.92 | 4.00 | |||||||||||||
5 | 6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 53.56 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 51.79 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 52.47 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 53.61 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Daniel HolubovskýDaniel Holubovský | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 54.20 | ||||||||||||||
5 | Jakub PánekJakub Pánek | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 54.46 | ||||||||||||||
6 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 54.83 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 52.35 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 53.95 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 54.26 | ||||||||||||||
4 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 2 | 54.77 | ||||||||||||||
5 | 23 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 54.98 | |||||||||||||
6 | 28 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 55.62 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zdeněk LandaZdeněk Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | František KraklFrantišek Krakl | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 54.10 | ||||||||||||||
2 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 4 | 55.49 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 48.42 | 11.00 | |||
2 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 49.03 | 9.00 | |||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.28 | 8.00 | |||
4 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 51.79 | 7.00 | |||
5 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 52.35 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 52.47 | 5.00 | |||
7 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 52.92 | 4.00 | |||
8 | 6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 53.56 | 3.00 | ||
9 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 53.61 | 2.00 | |||
10 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 53.95 | 1.00 | |||
11 | František KraklFrantišek Krakl | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 54.10 | ||||
12 | Daniel HolubovskýDaniel Holubovský | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 54.20 | ||||
13 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 54.26 | ||||
14 | Jakub PánekJakub Pánek | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 54.46 | ||||
15 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 2 | 54.77 | ||||
16 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 54.83 | ||||
17 | 23 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 54.98 | |||
18 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 4 | 55.49 | ||||
19 | 28 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 55.62 | |||
Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | DNF | |||||
Zdeněk LandaZdeněk Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2 | DNS | |||||
Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNS |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 59.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 59.58 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 60.49 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 60.66 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 61.03 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 60.52 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 61.88 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 6 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 62.86 | 3.00 | ||||||||||||
4 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 63.51 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 64.40 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 64.61 | ||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 64.85 | ||||||||||||||
3 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 65.02 | ||||||||||||||
4 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 67.70 | ||||||||||||||
5 | Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová | 03 | AC Česká Lípa | 6 | 70.79 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
19 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNF | ||||||||||||||
Mirka PerutkováMirka Perutková | 02 | AC Česká Lípa | 5 | DNF | |||||||||||||||
1 | 21 | Pavla CinkánováPavla Cinkánová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 75.52 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 59.42 | 11.00 | |||
2 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 59.58 | 9.00 | |||
3 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 60.49 | 8.00 | |||
4 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 60.52 | 7.00 | |||
5 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 60.66 | 6.00 | |||
6 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 61.03 | 5.00 | |||
7 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 61.88 | 4.00 | |||
8 | 6 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 62.86 | 3.00 | ||
9 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 63.51 | 2.00 | |||
10 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 64.40 | 1.00 | |||
11 | Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger | 02 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 64.61 | ||||
12 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 64.85 | ||||
13 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 65.02 | ||||
14 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 67.70 | ||||
15 | Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová | 03 | AC Česká Lípa | 6 | 70.79 | ||||
16 | 21 | Pavla CinkánováPavla Cinkánová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 75.52 | |||
Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | DNS | |||||
19 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | DNF | ||||
Mirka PerutkováMirka Perutková | 02 | AC Česká Lípa | 5 | DNF |
800 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:01.77 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:01.97 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 22 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 2:02.38 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 11 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:03.24 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 17 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:03.70 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 23 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:04.99 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 18 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:07.15 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:08.45 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 29 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 2:10.32 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 28 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:10.39 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 7 | Marek ZelenkaMarek Zelenka | 00 | AC Pardubice | 3 | 2:11.49 | |||||||||||||
5 | 30 | Jan ŠulcJan Šulc | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:13.01 | |||||||||||||
6 | 24 | Jakub SteinbergerJakub Steinberger | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:18.80 | |||||||||||||
7 | 26 | Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 2:21.04 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:01.77 | 11.00 | ||
2 | 6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:01.97 | 9.00 | ||
3 | 22 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 2:02.38 | 8.00 | ||
4 | 11 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:03.24 | 7.00 | ||
5 | 17 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:03.70 | 6.00 | ||
6 | 23 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:04.99 | 5.00 | ||
7 | 18 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:07.15 | 4.00 | ||
8 | 25 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:08.45 | 3.00 | ||
9 | 29 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 2:10.32 | 2.00 | ||
10 | 28 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:10.39 | 1.00 | ||
11 | 7 | Marek ZelenkaMarek Zelenka | 00 | AC Pardubice | 3 | 2:11.49 | |||
12 | 30 | Jan ŠulcJan Šulc | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:13.01 | |||
13 | 24 | Jakub SteinbergerJakub Steinberger | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:18.80 | |||
14 | 26 | Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 2:21.04 |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:15.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:16.06 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 1 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 2:18.27 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:19.28 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:19.72 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 2:28.88 | 4.00 | |||||||||||||
7 | 10 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:31.32 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 2:27.67 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 9 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:30.08 | 3.00 | ||||||||||||
3 | Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 2:32.56 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:35.22 | ||||||||||||||
5 | 18 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 1 | 2:37.56 | |||||||||||||
6 | 14 | Barbora SucháBarbora Suchá | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:37.60 | |||||||||||||
7 | 15 | Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 2:38.63 | |||||||||||||
8 | 16 | Lucie TrčováLucie Trčová | 04 | AC Česká Lípa | 6 | 2:57.83 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:15.85 | 11.00 | |||
2 | 2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:16.06 | 9.00 | ||
3 | 1 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 2:18.27 | 8.00 | ||
4 | 3 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:19.28 | 7.00 | ||
5 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:19.72 | 6.00 | |||
6 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 2:27.67 | 5.00 | |||
7 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 2:28.88 | 4.00 | |||
8 | 9 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:30.08 | 3.00 | ||
9 | 10 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:31.32 | 2.00 | ||
10 | Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 2:32.56 | 1.00 | |||
11 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:35.22 | ||||
12 | 18 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 1 | 2:37.56 | |||
13 | 14 | Barbora SucháBarbora Suchá | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:37.60 | |||
14 | 15 | Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 2:38.63 | |||
15 | 16 | Lucie TrčováLucie Trčová | 04 | AC Česká Lípa | 6 | 2:57.83 |
1500 m - Junioři
(so, 15.9.2018 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 4:20.87 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 4:22.25 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 4:22.72 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Jiří FialaJiří Fiala | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 4:25.90 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Petr KavičkaPetr Kavička | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 4:26.84 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 4:32.52 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 7 | Marek ZelenkaMarek Zelenka | 00 | AC Pardubice | 7 | 4:38.32 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 8 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 4:40.78 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 9 | --- ------ --- | 11 | --- | 9 | 5:21.02 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Juniorky
(so, 15.9.2018 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 4:51.09 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 3 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:52.86 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 4:55.66 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 5:00.77 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 5:02.58 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 6 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 5:17.09 | 5.00 | ||||||||||||
7 | Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 5:19.70 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 7 | Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 5:21.09 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 9 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 9 | 5:22.95 | 2.00 | ||||||||||||
10 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12 | 5:23.28 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 11 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 5:25.03 | |||||||||||||
12 | 13 | Karolína ŘíhováKarolína Říhová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 13 | 5:27.80 | |||||||||||||
13 | 10 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 10 | 5:34.47 | |||||||||||||
14 | 14 | Barbora SucháBarbora Suchá | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 14 | 5:41.29 | |||||||||||||
15 | 15 | Bára KošťálováBára Košťálová | 03 | AC Česká Lípa | 15 | 6:23.51 | |||||||||||||
16 | 16 | Lucie PeškařováLucie Peškařová | 04 | AC Česká Lípa | 16 | 6:23.54 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Jakub HorákJakub Horák | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 9 | Michael SmutnýMichael Smutný | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 09:25.22 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 11 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | Spartak Praha 4 | 4 | 09:27.65 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 8 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 09:28.78 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 10 | Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09:29.92 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Petr SýkoraPetr Sýkora | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 09:57.05 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 13 | Jan PlecháčekJan Plecháček | 99 | AC Pardubice | 6 | 10:04.37 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 15 | Matyáš VintrMatyáš Vintr | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 10:07.15 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 14 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 7 | 10:10.99 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 19 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 12 | 10:49.13 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 18 | Robert HurdálekRobert Hurdálek | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 11 | 10:51.65 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 17 | Michael CamMichael Cam | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10 | 11:18.42 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | Pavla CinkánováPavla Cinkánová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | DNS | ||||||||||||||
25 | Stella SobotkováStella Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 12 | DNF | ||||||||||||||
1 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 10:50.76 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 28 | Ingrid TillmannIngrid Tillmann | 00 | TJ Spartak Vlašim | 15 | 11:06.62 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 15 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 11:14.77 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 11:20.20 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 23 | Kateřina MičkováKateřina Mičková | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 10 | 11:22.45 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 5 | 11:37.24 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 20 | Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 12:03.57 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 19 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 12:11.83 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 17 | Amanda BaxováAmanda Baxová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12:20.60 | 2.00 | ||||||||||||
10 | Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 13 | 12:57.78 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 22 | Barbora KoškováBarbora Košková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 9 | 13:03.21 | |||||||||||||
12 | 24 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 11 | 14:41.03 | |||||||||||||
13 | 27 | Anna StředováAnna Středová | 03 | AC Česká Lípa | 14 | 14:46.26 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 11:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.12 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.29 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.06 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 15.37 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.87 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 15.92 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 11:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 15.28 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 15.64 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 15.66 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.76 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 17.29 | ||||||||||||||
6 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 17.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 11:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
1 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 16.74 | ||||||||||||||
2 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 17.59 | ||||||||||||||
3 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.98 | ||||||||||||||
4 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 18.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 11:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HonkeováKarolína Honkeová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 18.04 | ||||||||||||||
2 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 18.35 | ||||||||||||||
3 | Nikol PánkováNikol Pánková | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 18.60 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 18.91 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 19.72 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.12 | 11.00 | |||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.29 | 9.00 | |||
3 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.06 | 8.00 | |||
4 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 15.28 | 7.00 | |||
5 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 15.37 | 6.00 | |||
6 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 15.64 | 5.00 | |||
7 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 15.66 | 4.00 | |||
8 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.76 | 3.00 | |||
9 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.87 | 2.00 | |||
10 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 15.92 | 1.00 | |||
11 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 16.74 | ||||
12 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 17.29 | ||||
13 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 17.34 | ||||
14 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 17.59 | ||||
15 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 17.98 | ||||
16 | Karolína HonkeováKarolína Honkeová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 18.04 | ||||
17 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 18.35 | ||||
18 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 18.36 | ||||
19 | Nikol PánkováNikol Pánková | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 18.60 | ||||
20 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 18.91 | ||||
21 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 19.72 | ||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | DNS |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.04 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 14.94 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 15.20 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 15.82 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 16.88 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.32 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 15.39 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 16.10 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 16.10 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 19.15 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.04 | 11.00 | |||
2 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 14.94 | 9.00 | |||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 15.20 | 8.00 | |||
4 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.32 | 7.00 | |||
5 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 15.39 | 6.00 | |||
6 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 15.82 | 5.00 | |||
7 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 16.10 | 4.00 | |||
7 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 16.10 | 3.00 | |||
9 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 16.88 | 2.00 | |||
10 | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 19.15 | 1.00 |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 53.98 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 54.40 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 54.52 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 55.87 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 56.00 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 59.25 | 5.00 | ||||||||||||
2 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 59.31 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 60.99 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 61.16 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 63.02 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 66.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 53.98 | 11.00 | |||
2 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 54.40 | 9.00 | |||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 54.52 | 8.00 | |||
4 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 55.87 | 7.00 | |||
5 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 56.00 | 6.00 | |||
6 | 18 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 59.25 | 5.00 | ||
7 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 59.31 | 4.00 | |||
8 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 60.99 | 3.00 | |||
9 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 61.16 | 2.00 | |||
10 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 63.02 | 1.00 | |||
11 | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 66.66 |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 64.72 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 66.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 67.40 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 68.19 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 68.50 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 73.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 70.12 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Margit JunkováMargit Junková | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 71.34 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 72.48 | ||||||||||||||
4 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 73.46 | ||||||||||||||
5 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 74.51 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||
1 | Ela SudkováEla Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 69.84 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Eliška VybíralováEliška Vybíralová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 71.25 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 73.25 | ||||||||||||||
4 | 6 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 74.10 | |||||||||||||
5 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 74.59 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 68.99 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 74.25 | ||||||||||||||
3 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 75.18 | ||||||||||||||
4 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 75.96 | ||||||||||||||
5 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 78.71 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 64.72 | 11.00 | |||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 66.48 | 9.00 | |||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 67.40 | 8.00 | |||
4 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 68.19 | 7.00 | |||
5 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 68.50 | 6.00 | |||
6 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 68.99 | 5.00 | |||
7 | Ela SudkováEla Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 69.84 | 4.00 | |||
8 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 70.12 | 3.00 | |||
9 | Eliška VybíralováEliška Vybíralová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 71.25 | 2.00 | |||
10 | Margit JunkováMargit Junková | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 71.34 | 1.00 | |||
11 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 72.48 | ||||
12 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 73.25 | ||||
13 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 73.46 | ||||
14 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 73.80 | ||||
15 | 6 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 74.10 | |||
16 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 74.25 | ||||
17 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 74.51 | ||||
18 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 74.59 | ||||
19 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 75.18 | ||||
20 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 75.96 | ||||
21 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 78.71 | ||||
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 1 | DNS | |||||
12 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | DNF |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
1 | 1 | Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 7:24.02 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 13 | 7:25.77 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 10 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 10 | 7:45.98 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 8:13.61 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 9 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 9 | 8:14.43 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 11 | Klára StýblováKlára Stýblová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11 | 8:14.48 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 7 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 8:16.16 | 4.00 | ||||||||||||
8 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 8:47.56 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 12 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 12 | 8:51.89 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 6 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 8:57.11 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 3 | Jana MužíkováJana Mužíková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 9:01.77 | |||||||||||||
12 | 8 | Šárka HulmákováŠárka Hulmáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 9:07.47 | |||||||||||||
Poznámky:V průběhu závodu došlo ke zranění závodnice Pulgretové. Zranění bylo ošetřeno přítomnou zdravotní službou. |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | DNS | ||||||||||||||
1 | 2 | Tomáš MichálekTomáš Michálek | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 10:19.30 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 1 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 10:35.32 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Martin HynaMartin Hyna | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11:09.63 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 11:16.71 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Michal BolehovskýMichal Bolehovský | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 11:31.51 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11:36.33 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řehák, Holub, Jíra, Hampl Řehák, Holub, Jíra, Hampl | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 42.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Macháček, Nevole, Michal, Pešta Macháček, Nevole, Michal, Pešta | Spartak Praha 4 | 3 | 43.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šebík, Bocharov, Janský, Fiřt Šebík, Bocharov, Janský, Fiřt | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 44.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Halíř, Miler, Capoušek, Ryba Halíř, Miler, Capoušek, Ryba | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 45.43 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Línek, Roztočil, Hadrbolec, Šašek Línek, Roztočil, Hadrbolec, Šašek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 45.89 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Čermák, Kunrt, Šantroch, Zajac Čermák, Kunrt, Šantroch, Zajac | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 48.78 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNF | ||||||||||||||||
1 | Bezucha, Puczek, Šufliarský, Krakuvčík Bezucha, Puczek, Šufliarský, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 45.01 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 6 | 45.93 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Zavřel, Holoubek, Krakl, Šedivý Zavřel, Holoubek, Krakl, Šedivý | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 46.38 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Mareš, Žák, Polena, Vaněk Mareš, Žák, Polena, Vaněk | Spartak Praha 4 | 3 | 47.24 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řehák, Holub, Jíra, Hampl Řehák, Holub, Jíra, Hampl | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 42.22 | 11.00 | ||||
2 | Macháček, Nevole, Michal, Pešta Macháček, Nevole, Michal, Pešta | Spartak Praha 4 | 3 | 43.76 | 9.00 | ||||
3 | Šebík, Bocharov, Janský, Fiřt Šebík, Bocharov, Janský, Fiřt | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 44.61 | 8.00 | ||||
4 | Bezucha, Puczek, Šufliarský, Krakuvčík Bezucha, Puczek, Šufliarský, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 45.01 | 7.00 | ||||
5 | Halíř, Miler, Capoušek, Ryba Halíř, Miler, Capoušek, Ryba | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 45.43 | 6.00 | ||||
6 | Línek, Roztočil, Hadrbolec, Šašek Línek, Roztočil, Hadrbolec, Šašek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 45.89 | 5.00 | ||||
7 | Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 6 | 45.93 | 4.00 | ||||
8 | Zavřel, Holoubek, Krakl, Šedivý Zavřel, Holoubek, Krakl, Šedivý | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 46.38 | 3.00 | ||||
9 | Mareš, Žák, Polena, Vaněk Mareš, Žák, Polena, Vaněk | Spartak Praha 4 | 3 | 47.24 | 2.00 | ||||
10 | Čermák, Kunrt, Šantroch, Zajac Čermák, Kunrt, Šantroch, Zajac | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 48.78 | 1.00 | ||||
Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | DNF |
4 x 100 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kupková, Voříšková, Dondová, Kordová Kupková, Voříšková, Dondová, Kordová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 50.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Krejčí, Kaiserová, Burajová, Pondělíčková Krejčí, Kaiserová, Burajová, Pondělíčková | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 50.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Maštalířová, Cikánová, Dyrynková, Palaštuková Maštalířová, Cikánová, Dyrynková, Palaštuková | ASK Slavia Praha | 4 | 50.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Králová, Beranová, Doubková, Smítková Králová, Beranová, Doubková, Smítková | TJ Spartak Vlašim | 1 | 50.35 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Suchá, Maršálková, Pospíšilová, Petrušová Suchá, Maršálková, Pospíšilová, Petrušová | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 50.84 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petrásová, Duchoslavová, Hájková, Kititi Petrásová, Duchoslavová, Hájková, Kititi | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 52.36 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hubálková, Kotková, Lněničková, Petrová Hubálková, Kotková, Lněničková, Petrová | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | DQ | ||||||||||||||||
1 | Jelínková, Nosková, Šupolová, Černá Jelínková, Nosková, Šupolová, Černá | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 52.45 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Kondrátová, Smíšková, Hložková, Benová Kondrátová, Smíšková, Hložková, Benová | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 52.48 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Václavíková, Plávková, Štěrbová, Nová Václavíková, Plávková, Štěrbová, Nová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 53.86 | |||||||||||||||
4 | Giger, Zdražilová, Střešňáková, Forchtsamová Giger, Zdražilová, Střešňáková, Forchtsamová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 54.52 | |||||||||||||||
5 | Mazůrková, Peškařová, Středová, Košťálová Mazůrková, Peškařová, Středová, Košťálová | AC Česká Lípa | 2 | 59.59 | |||||||||||||||
Poznámky:Štafeta Trutnova DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matoušková, Duchoňová, Šimková, Bělohlavová Matoušková, Duchoňová, Šimková, Bělohlavová | ASK Slavia Praha | 2 | DQ | ||||||||||||||||
1 | Feitová, Procházková, Treglerová, Matějková Feitová, Procházková, Treglerová, Matějková | ASK Slavia Praha | 4 | 52.38 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kopicová, Holubová, Honkeová, Žáková Kopicová, Holubová, Honkeová, Žáková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 53.72 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Nováčková, Patzeltová, Sztoláriková, Holinková Nováčková, Patzeltová, Sztoláriková, Holinková | AC Česká Lípa | 5 | 58.51 | |||||||||||||||
4 | Vyhnálková, Mičková, Bártová, Stoklasová Vyhnálková, Mičková, Bártová, Stoklasová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 62.99 | |||||||||||||||
Poznámky:Štafeta ASK Slavia Praha DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kupková, Voříšková, Dondová, Kordová Kupková, Voříšková, Dondová, Kordová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 50.05 | 11.00 | ||||
2 | Krejčí, Kaiserová, Burajová, Pondělíčková Krejčí, Kaiserová, Burajová, Pondělíčková | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 50.06 | 9.00 | ||||
3 | Maštalířová, Cikánová, Dyrynková, Palaštuková Maštalířová, Cikánová, Dyrynková, Palaštuková | ASK Slavia Praha | 4 | 50.24 | 8.00 | ||||
4 | Králová, Beranová, Doubková, Smítková Králová, Beranová, Doubková, Smítková | TJ Spartak Vlašim | 1 | 50.35 | 7.00 | ||||
5 | Suchá, Maršálková, Pospíšilová, Petrušová Suchá, Maršálková, Pospíšilová, Petrušová | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 50.84 | 6.00 | ||||
6 | Petrásová, Duchoslavová, Hájková, Kititi Petrásová, Duchoslavová, Hájková, Kititi | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 52.36 | 5.00 | ||||
7 | Feitová, Procházková, Treglerová, Matějková Feitová, Procházková, Treglerová, Matějková | ASK Slavia Praha | 4 | 52.38 | 4.00 | ||||
8 | Jelínková, Nosková, Šupolová, Černá Jelínková, Nosková, Šupolová, Černá | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 52.45 | 3.00 | ||||
9 | Kondrátová, Smíšková, Hložková, Benová Kondrátová, Smíšková, Hložková, Benová | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 52.48 | 2.00 | ||||
10 | Kopicová, Holubová, Honkeová, Žáková Kopicová, Holubová, Honkeová, Žáková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 53.72 | 1.00 | ||||
11 | Václavíková, Plávková, Štěrbová, Nová Václavíková, Plávková, Štěrbová, Nová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 53.86 | |||||
12 | Giger, Zdražilová, Střešňáková, Forchtsamová Giger, Zdražilová, Střešňáková, Forchtsamová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 54.52 | |||||
13 | Nováčková, Patzeltová, Sztoláriková, Holinková Nováčková, Patzeltová, Sztoláriková, Holinková | AC Česká Lípa | 5 | 58.51 | |||||
14 | Mazůrková, Peškařová, Středová, Košťálová Mazůrková, Peškařová, Středová, Košťálová | AC Česká Lípa | 2 | 59.59 | |||||
15 | Vyhnálková, Mičková, Bártová, Stoklasová Vyhnálková, Mičková, Bártová, Stoklasová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 62.99 | |||||
Hubálková, Kotková, Lněničková, Petrová Hubálková, Kotková, Lněničková, Petrová | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | DQ | ||||||
Matoušková, Duchoňová, Šimková, Bělohlavová Matoušková, Duchoňová, Šimková, Bělohlavová | ASK Slavia Praha | 2 | DQ |
4 x 400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta | Spartak Praha 4 | 5 | 3:30.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:38.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 17 | Kuban, Štros, Krakl, Šedivý Kuban, Štros, Krakl, Šedivý | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 3:38.76 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:40.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:40.57 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Línek, Musil, Drunecký, Melč Línek, Musil, Drunecký, Melč | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:47.90 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna | Spartak Praha 4 | 4 | 3:48.87 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 3:55.99 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta | Spartak Praha 4 | 5 | 3:30.16 | 11.00 | ||||
2 | Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:38.71 | 9.00 | ||||
3 | 17 | Kuban, Štros, Krakl, Šedivý Kuban, Štros, Krakl, Šedivý | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 3:38.76 | 8.00 | |||
4 | Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:40.33 | 7.00 | ||||
5 | Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:40.57 | 6.00 | ||||
6 | Línek, Musil, Drunecký, Melč Línek, Musil, Drunecký, Melč | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:47.90 | 5.00 | ||||
7 | Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna | Spartak Praha 4 | 4 | 3:48.87 | 4.00 | ||||
8 | Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 3:55.99 | 3.00 |
4 x 400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:05.50 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 4:06.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová | ASK Slavia Praha | 4 | 4:07.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 2 | Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 4:24.18 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Tomášková, Váchová, Junková, Hájková Tomášková, Váchová, Junková, Hájková | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 4:24.44 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková | AC Česká Lípa | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 4:25.22 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková | TJ Spartak Vlašim | 4 | 4:29.14 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 4:34.83 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 4:30.73 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | 6 | Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 4:35.34 | 1.00 | |||||||||||||
3 | 9 | Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 4:38.30 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:05.50 | 11.00 | |||
2 | Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 4:06.28 | 9.00 | ||||
3 | Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová | ASK Slavia Praha | 4 | 4:07.74 | 8.00 | ||||
4 | 2 | Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 4:24.18 | 7.00 | |||
5 | Tomášková, Váchová, Junková, Hájková Tomášková, Váchová, Junková, Hájková | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 4:24.44 | 6.00 | ||||
6 | Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 4:25.22 | 5.00 | ||||
7 | Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková | TJ Spartak Vlašim | 4 | 4:29.14 | 4.00 | ||||
8 | Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 4:30.73 | 3.00 | ||||
9 | Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 4:34.83 | 2.00 | ||||
10 | 6 | Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 4:35.34 | 1.00 | |||
11 | 9 | Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 4:38.30 | ||||
18 | Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková | AC Česká Lípa | 2 | DNS | |||||
12 | Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | DNS |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.601.651.701.751.801.851.881.911.941.961.982.002.022.042.07 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel ČermákDaniel Čermák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
02 | 1 | DNS | ------o-o--o-xoo | |||||||||||||||
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 3 | DNS | o--o-o-oooxo--xxx | |||||||||||||||
5 |
Martin HynaMartin Hyna
Spartak Praha 4 |
01 | 2 | NM | o---o--xxoxxooxxx | ||||||||||||||
1 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 13 | 2.07 | ------o-o--o-xoo | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 12 | 1.98 | o--o-o-oooxo--xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 14 | 1.96 | o---o--xxoxxooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 8 | 1.94 | ---ooooooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 11 | 1.94 | ---ooxooooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 10 | 1.94 | ---oxoooxxoxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 7 | 1.91 | ---o-oxxooxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 5 | 1.91 | --oooxoxxooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 9 | 1.91 | ---oxxoxxoxooxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 6 | 1.91 | ---ooooxxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4 | 1.75 | ooooxxx | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.82 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 5 | DNS | -oooooxxx | |||||||||||||||
Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 1 | NM | oooxxoxoxxx | |||||||||||||||
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 6 | NM | oooxxx | |||||||||||||||
1 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 17 | 1.64 | -oooooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 14 | 1.61 | oooxxoxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3= |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 9 | 1.55 | oooxxx | 7.50 | |||||||||||||
3= |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 16 | 1.55 | oooxxx | 7.50 | |||||||||||||
5 |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 13 | 1.55 | ooxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6= |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 1.50 | ooxxx | 4.00 | |||||||||||||
6= |
Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 12 | 1.50 | ooxxx | 4.00 | |||||||||||||
6= |
Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká Lípa |
02 | 2 | 1.50 | ooxxx | 4.00 | |||||||||||||
9= |
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s. |
01 | 3 | 1.45 | oxxx | 1.50 | |||||||||||||
9= |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 15 | 1.45 | oxxx | 1.50 | |||||||||||||
11= |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11 | 1.45 | xoxxx | ||||||||||||||
11= |
Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 8 | 1.45 | xoxxx | ||||||||||||||
11= |
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
03 | 10 | 1.45 | xoxxx | ||||||||||||||
14 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 4 | 1.45 | xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.602.803.003.203.403.553.703.854.004.154.254.354.404.454.504.554.60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 8 | NM | ------oooxoxxoo--xxx | |||||||||||||||
1 |
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC Pardubice |
99 | 4 | 4.35 | ------oooxoxxoo--xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 9 | 4.35 | ------oooxxo-xoxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10 | 4.15 | ------oxooxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 3 | 4.00 | ------xooxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 7 | 3.85 | -------oxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 5 | 3.85 | -------xoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6 | 3.70 | ------xxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 2 | 3.55 | ---xoooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1 | 2.80 | oxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
Poznámky / pokusy:" V průběhu závodu byl padající tyčí zraněn rozhodčí Rykl. |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.202.402.602.752.903.053.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.45 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká Lípa |
03 | 1 | NM | -----o-oxoxooxxx | |||||||||||||||
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 2 | NM | -----xo-ooxxox-xx | |||||||||||||||
1 |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 12 | 3.55 | -----o-oxoxooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 13 | 3.45 | -----xo-ooxxox-xx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 10 | 3.25 | --ooooxoxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 8 | 3.25 | -xxoooxoxxooxoxx- | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 11 | 3.15 | ---xoxoxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 9 | 3.05 | --ooooxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 7 | 2.90 | -ooxoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 6 | 2.60 | x-oxoxxx | 3.00 | |||||||||||||
9= |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 4 | 2.40 | ooxxx | 1.50 | |||||||||||||
9= |
Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 3 | 2.40 | -oxxx | 1.50 | |||||||||||||
11 |
Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 5 | 2.20 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 17 | 6.84 +1.1 m/s | 6.36 +0.4 | 6.84 +1.1 | 6.63 +0.4 | 6.84 | x | 6.66 +1.0 | 6.31 +0.9 | 11.00 | |||||||
2 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 18 | 6.75 +1.1 m/s | 6.59 +0.2 | 6.58 +2.7 | 6.75 +1.1 | 6.75 | x | 6.55 +0.6 | 5.57 +0.7 | 9.00 | |||||||
3 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 16 | 6.68 +0.8 m/s | 6.53 +0.5 | 6.31 +1.0 | x | 6.53 | 6.68 +0.8 | - | - | 8.00 | |||||||
4 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 14 | 6.40 +2.5 m/s | 6.36 -0.1 m/s | x | 6.30 +2.3 | 6.40 +2.5 | 6.40 | 6.36 -0.1 | 6.25 -0.2 | 6.27 +0.7 | 7.00 | ||||||
5 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 9 | 6.31 +1.2 m/s | 5.79 +1.3 | 6.23 +1.5 | 6.28 +1.0 | 6.28 | 6.17 +0.6 | x | 6.31 +1.2 | 6.00 | |||||||
6 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 13 | 6.22 +0.9 m/s | 6.02 +0.7 | 6.22 +0.9 | x | 6.22 | x | x | x | 5.00 | |||||||
7 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 15 | 6.17 +2.3 m/s | 6.09 +1.1 m/s | 6.09 +1.1 | 4.23 +1.1 | 6.17 +2.3 | 6.17 | 6.06 +0.4 | - | - | 4.00 | ||||||
8 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 10 | 6.13 +0.5 m/s | 6.13 +0.5 | x | x | 6.13 | x | x | x | 3.00 | |||||||
9 |
Ondřej HolubOndřej Holub
AC Pardubice |
99 | 7 | 6.08 +1.7 m/s | x | 6.08 +1.7 | x | 6.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6 | 6.04 +1.2 m/s | x | 6.04 +1.2 | x | 6.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 12 | 6.01 +1.4 m/s | 5.87 +0.6 | 6.01 +1.4 | 5.79 +3.2 | 6.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 5.89 +0.6 m/s | 5.66 +0.0 | 5.83 +0.9 | 5.89 +0.6 | 5.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 3 | 5.85 +0.4 m/s | 5.85 +0.4 | x | 5.73 +1.9 | 5.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kamil LeštinaKamil Leština
AC Pardubice |
99 | 5 | 5.82 +1.3 m/s | 5.63 -0.4 | 5.82 +1.3 | x | 5.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 8 | 5.82 +0.2 m/s | x | 5.82 +0.2 | x | 5.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 4 | 5.79 +0.9 m/s | x | x | 5.79 +0.9 | 5.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 11 | 5.58 +0.7 m/s | x | 5.58 +0.7 | x | 5.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Mikoláš ZajacMikoláš Zajac
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
00 | 1 | 5.54 +0.0 m/s | 4.88 +0.6 | 5.54 +0.0 | 5.21 +0.8 | 5.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 1 | DNS | x | 5.62 +1.3 | x | 5.62 | x | x | x | |||||||||
1 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 20 | 5.62 +1.3 m/s | x | 5.62 +1.3 | x | 5.62 | x | x | x | 11.00 | |||||||
2 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 18 | 5.57 +1.6 m/s | 5.24 +0.2 | x | 5.47 +0.8 | 5.47 | 5.26 +0.5 | 5.43 +0.7 | 5.57 +1.6 | 9.00 | |||||||
3 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
ASK Slavia Praha |
00 | 19 | 5.52 +0.9 m/s | 4.98 +0.3 | x | 5.50 +0.2 | 5.50 | 5.52 +0.9 | 2.82 +0.0 | 5.33 +0.5 | 8.00 | |||||||
4 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 8 | 5.19 +0.5 m/s | 5.09 +0.1 | x | x | 5.09 | 5.04 +0.7 | 5.19 +0.5 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 5.10 +1.4 m/s | x | 5.07 +2.0 | x | 5.07 | 5.10 +1.4 | x | x | 6.00 | |||||||
6 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 12 | 5.06 +0.1 m/s | 4.56 -0.1 | 5.06 +0.1 | 5.00 +1.2 | 5.06 | 4.52 +0.0 | 4.98 +0.6 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 14 | 5.04 +1.9 m/s | 5.02 +1.1 | 4.87 +0.0 | x | 5.02 | 4.68 +0.5 | 4.93 +1.1 | 5.04 +1.9 | 4.00 | |||||||
8 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 6 | 5.03 +2.1 m/s | 4.99 -0.4 m/s | 4.99 -0.4 | 4.87 +0.6 | 5.03 +2.1 | 5.03 | 4.68 +0.7 | x | x | 3.00 | ||||||
9 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 17 | 4.97 +0.7 m/s | 4.57 +0.5 | x | 4.97 +0.7 | 4.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 13 | 4.96 +0.6 m/s | 4.96 +0.6 | 4.52 +1.0 | 4.84 +2.3 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s. |
99 | 16 | 4.93 -0.5 m/s | x | 4.93 -0.5 | 4.88 +0.3 | 4.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 15 | 4.88 +0.2 m/s | x | 4.88 +0.2 | 4.30 +0.0 | 4.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 11 | 4.86 +1.3 m/s | 4.52 +0.5 | 4.86 +1.3 | x | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 10 | 4.81 +0.2 m/s | 4.68 +0.3 | x | 4.81 +0.2 | 4.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 3 | 4.80 +1.1 m/s | x | 4.80 +1.1 | 4.62 +0.5 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 4 | 4.72 +0.5 m/s | 4.72 +0.5 | 4.66 -0.4 | x | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 7 | 4.72 +0.0 m/s | x | 4.72 +0.0 | x | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 5 | 4.56 +0.7 m/s | 3.87 -0.2 | 4.48 +0.8 | 4.56 +0.7 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 2 | 4.53 +0.7 m/s | x | 3.07 +1.8 | 4.53 +0.7 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 13 | 13.90 +0.3 m/s | 13.10 -0.5 | 13.77 +0.2 | 13.90 +0.3 | 13.90 | 13.38 +1.9 | 13.16 +0.4 | 13.44 +0.2 | 11.00 | |||||||
2 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 12 | 13.28 +0.0 m/s | 12.74 -0.1 | 12.91 -0.1 | 12.26 -0.3 | 12.91 | 12.97 +1.0 | 13.09 +0.9 | 13.28 +0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 11 | 13.06 +0.6 m/s | 12.45 -0.6 | x | 13.04 -0.1 | 13.04 | 12.70 +0.7 | 13.01 +0.8 | 13.06 +0.6 | 8.00 | |||||||
4 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 5 | 12.71 -0.8 m/s | x | 12.42 +0.6 | 12.71 -0.8 | 12.71 | 12.69 +2.5 | 12.47 +0.8 | - | 7.00 | |||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 8 | 12.68 +1.5 m/s | 12.57 +0.7 | x | x | 12.57 | 12.68 +1.5 | x | 12.58 -0.1 | 6.00 | |||||||
6 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 9 | 12.67 +0.5 m/s | 12.67 +0.5 | 12.53 -0.1 | - | 12.67 | - | 12.22 +0.5 | - | 5.00 | |||||||
7 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 10 | 12.63 | x | 12.53 +1.0 | 12.63 | 12.63 | 12.37 | - | 12.40 | 4.00 | |||||||
8 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6 | 12.55 +0.7 m/s | x | 11.89 +0.4 | 12.46 +0.3 | 12.46 | x | - | 12.55 +0.7 | 3.00 | |||||||
9 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 7 | 12.39 -0.4 m/s | 12.12 +0.5 | 12.39 -0.4 | - | 12.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 3 | 12.19 +1.5 m/s | 11.92 +0.3 | 12.19 +1.5 | 11.93 +0.6 | 12.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1 | 11.91 +0.8 m/s | x | x | 11.91 +0.8 | 11.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 2 | 11.89 +1.6 m/s | x | 11.89 +1.6 | 11.89 +0.6 | 11.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 4 | 11.67 +0.9 m/s | x | 11.67 +0.9 | 11.44 | 11.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 15.9.2018 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 2 | NM | 11.38 +0.5 | 11.56 -0.2 | x | 11.56 | 11.67 +0.3 | x | 11.60 +0.4 | |||||||||
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s. |
01 | 5 | NM | 11.18 +1.5 | 11.38 -0.2 | x | 11.38 | 11.49 -0.9 | 11.62 +1.7 | 11.40 +0.2 | |||||||||
1 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
ASK Slavia Praha |
00 | 20 | 11.67 +0.3 m/s | 11.38 +0.5 | 11.56 -0.2 | x | 11.56 | 11.67 +0.3 | x | 11.60 +0.4 | 11.00 | |||||||
2 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 19 | 11.62 +1.7 m/s | 11.18 +1.5 | 11.38 -0.2 | x | 11.38 | 11.49 -0.9 | 11.62 +1.7 | 11.40 +0.2 | 9.00 | |||||||
3 |
Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 18 | 11.42 +0.5 m/s | 11.42 +0.5 | 11.22 +0.2 | 11.39 +2.1 | 11.42 | 11.32 +0.6 | x | 10.94 +0.3 | 8.00 | |||||||
4 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 17 | 10.90 +1.4 m/s | 10.57 -0.3 | 10.70 +0.1 | 10.90 +1.4 | 10.90 | 10.88 +0.8 | 10.48 +1.1 | 10.78 -0.1 | 7.00 | |||||||
5 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 13 | 10.73 +1.5 m/s | 10.59 +1.1 | 10.60 +1.0 | 10.52 +0.0 | 10.60 | 09.62 +1.8 | x | 10.73 +1.5 | 6.00 | |||||||
6 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 10 | 10.51 +1.3 m/s | 10.13 +0.0 | 10.51 +1.3 | x | 10.51 | 09.99 +1.1 | 09.95 +2.6 | 10.14 +1.1 | 5.00 | |||||||
7 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 14 | 10.45 +0.5 m/s | 10.45 +0.5 | 10.24 +2.2 | - | 10.45 | - | - | - | 4.00 | |||||||
8 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 16 | 10.41 +1.1 m/s | 10.41 +1.1 | x | x | 10.41 | x | x | x | 3.00 | |||||||
9 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 11 | 10.18 +0.0 m/s | 10.18 +0.0 | 09.93 +0.4 | x | 10.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 8 | 10.09 -0.1 m/s | 09.85 +0.2 | 10.09 -0.1 | 09.74 +1.0 | 10.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
02 | 12 | 10.06 +1.9 m/s | 10.03 +2.2 | 10.06 +1.9 | x | 10.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12= |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 7 | 10.05 +2.0 m/s | 10.05 +2.0 | x | x | 10.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12= |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 3 | 10.05 +0.7 m/s | 10.05 +0.7 | - | - | 10.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 9 | 10.02 +0.5 m/s | 10.02 +0.5 | 09.72 +1.5 | x | 10.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 15 | 09.85 +1.9 m/s | x | 09.85 +1.9 | x | 09.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká Lípa |
01 | 4 | 09.77 +1.8 m/s | x | x | 09.77 +1.8 | 09.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 1 | 09.41 +0.2 m/s | x | x | 09.41 +0.2 | 09.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 6 | 09.25 +0.0 m/s | x | 09.25 +0.0 | x | 09.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 15.9.2018 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 1 | DNS | 11.28 | x | 10.41 | 11.28 | x | - | - | |||||||||
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 8 | DNS | 10.44 | 10.54 | 10.53 | 10.54 | 10.78 | 10.81 | x | |||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 6 | DNS | x | 10.30 | x | 10.30 | x | x | 10.66 | |||||||||
1 |
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 14 | 11.28 | 11.28 | x | 10.41 | 11.28 | x | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 20 | 10.81 | 10.44 | 10.54 | 10.53 | 10.54 | 10.78 | 10.81 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 18 | 10.66 | x | 10.30 | x | 10.30 | x | x | 10.66 | 8.00 | |||||||
4 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 10 | 10.50 | 09.37 | 09.72 | 09.78 | 09.78 | 09.36 | x | 10.50 | 7.00 | |||||||
5 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 11 | 10.21 | 09.30 | x | 10.21 | 10.21 | x | 09.68 | 09.31 | 6.00 | |||||||
6 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 16 | 10.11 | 10.06 | x | 10.06 | 10.06 | 09.97 | 10.11 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 19 | 10.05 | 09.69 | x | 10.05 | 10.05 | x | 09.60 | 09.69 | 4.00 | |||||||
8 |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 17 | 09.78 | 09.78 | x | 09.66 | 09.78 | x | x | 09.33 | 3.00 | |||||||
9 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 9 | 09.78 | 09.78 | x | x | 09.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s. |
99 | 12 | 09.67 | 09.67 | 09.55 | 09.47 | 09.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 13 | 09.59 | x | 09.59 | 09.51 | 09.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 15 | 09.52 | 08.91 | 09.52 | 09.49 | 09.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 3 | 09.44 | x | 09.22 | 09.44 | 09.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 5 | 09.28 | 09.28 | 09.16 | 09.14 | 09.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 2 | 08.96 | 08.87 | 08.96 | 08.09 | 08.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 7 | 08.91 | 08.11 | 08.91 | x | 08.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 4 | 08.37 | 08.37 | 08.20 | 07.95 | 08.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26 |
Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
00 | 1 | DNS | x | 15.78 | - | 15.78 | - | - | - | ||||||||
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 12 | DNS | 14.38 | 14.16 | 15.13 | 15.13 | 15.09 | x | x | |||||||||
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 2 | DNS | x | 12.12 | 12.98 | 12.98 | 12.90 | 12.91 | 13.48 | |||||||||
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 11 | NM | 12.47 | 11.95 | 12.78 | 12.78 | 12.95 | x | - | |||||||||
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 17 | 15.78 | x | 15.78 | - | 15.78 | - | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 16 | 15.13 | 14.38 | 14.16 | 15.13 | 15.13 | 15.09 | x | x | 9.00 | |||||||
3 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC Pardubice |
00 | 13 | 13.48 | x | 12.12 | 12.98 | 12.98 | 12.90 | 12.91 | 13.48 | 8.00 | |||||||
4 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 14 | 12.95 | 12.47 | 11.95 | 12.78 | 12.78 | 12.95 | x | - | 7.00 | |||||||
5 |
Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 15 | 12.92 | 12.21 | 12.66 | 12.66 | 12.66 | 12.92 | x | x | 6.00 | |||||||
6 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 5 | 12.22 | 10.25 | 12.22 | - | 12.22 | - | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 7 | 12.11 | 10.77 | 11.71 | 12.00 | 12.00 | 12.11 | x | 11.20 | 4.00 | |||||||
8 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 10 | 12.06 | 11.80 | 11.33 | 12.06 | 12.06 | 11.45 | 11.94 | 11.76 | 3.00 | |||||||
9 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 9 | 11.92 | 11.92 | 11.56 | x | 11.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Jan VostřelJan Vostřel
AC Pardubice |
00 | 6 | 11.37 | 11.03 | 11.05 | 11.37 | 11.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO Kladno |
00 | 8 | 11.19 | 11.06 | 11.19 | 11.10 | 11.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 |
00 | 4 | 11.09 | 10.90 | 11.09 | x | 11.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
02 | 3 | 10.27 | 10.27 | 09.81 | 09.59 | 10.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 16 | DNS | x | 33.91 | 34.47 | 34.47 | 31.57 | 32.73 | 33.07 | |||||||||
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 20 | 34.47 | x | 33.91 | 34.47 | 34.47 | 31.57 | 32.73 | 33.07 | 11.00 | |||||||
2 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 17 | 33.18 | 31.80 | 31.79 | x | 31.80 | 32.50 | 33.18 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 19 | 31.21 | 27.15 | 28.29 | 26.72 | 28.29 | x | 31.21 | 30.59 | 8.00 | |||||||
4 |
Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 8 | 27.08 | 25.34 | x | x | 25.34 | 25.70 | 26.31 | 27.08 | 7.00 | |||||||
5 |
Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 12 | 26.91 | 23.08 | 25.00 | x | 25.00 | 26.91 | 25.37 | 26.55 | 6.00 | |||||||
6 |
Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 14 | 26.70 | 22.40 | 26.33 | 26.70 | 26.70 | 24.40 | x | x | 5.00 | |||||||
7 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 4 | 25.92 | 22.99 | 25.92 | 25.88 | 25.92 | 22.98 | 25.68 | x | 4.00 | |||||||
8 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 15 | 25.32 | 25.32 | 25.23 | 21.48 | 25.32 | 21.40 | 22.52 | 22.35 | 3.00 | |||||||
9 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | 24.91 | 24.91 | 17.76 | 22.70 | 24.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 11 | 24.39 | 24.39 | 24.23 | x | 24.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 18 | 24.37 | x | 24.37 | x | 24.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 13 | 23.98 | x | 23.98 | x | 23.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 7 | 23.79 | 23.79 | 23.37 | 20.76 | 23.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 10 | 23.38 | 22.47 | 18.84 | 23.38 | 23.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 5 | 23.05 | 22.89 | 22.73 | 23.05 | 23.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 20.99 | 18.79 | x | 20.99 | 20.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 3 | 20.97 | x | 20.97 | x | 20.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 2 | 20.14 | x | x | 20.14 | 20.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 1 | 18.33 | 17.71 | x | 18.33 | 18.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 15.9.2018 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 10 | DNS | x | 57.46 | 58.05 | 58.05 | 59.49 | 58.03 | x | |||||||||
1 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 20 | 59.49 | x | 57.46 | 58.05 | 58.05 | 59.49 | 58.03 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 19 | 56.20 | 51.05 | 56.20 | 54.26 | 56.20 | 55.24 | x | x | 9.00 | |||||||
3 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 16 | 46.71 | 42.78 | 46.71 | 43.50 | 46.71 | x | 46.70 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 18 | 46.57 | 44.51 | x | 46.57 | 46.57 | 45.98 | 45.73 | 46.10 | 7.00 | |||||||
5 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 15 | 39.60 | 39.60 | x | x | 39.60 | x | 38.89 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC Pardubice |
00 | 13 | 38.01 | 33.37 | 38.01 | 37.87 | 38.01 | x | x | x | 5.00 | |||||||
7 |
Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 17 | 37.79 | x | x | 36.72 | 36.72 | 37.79 | x | x | 4.00 | |||||||
8 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 14 | 37.30 | 36.09 | 36.02 | 37.30 | 37.30 | x | x | x | 3.00 | |||||||
9 |
Kamil LeštinaKamil Leština
AC Pardubice |
99 | 7 | 36.70 | 36.70 | x | x | 36.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 11 | 36.59 | 36.59 | x | x | 36.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 2 | 35.82 | 35.82 | 27.41 | x | 35.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 8 | 34.97 | 33.85 | 34.97 | x | 34.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO Kladno |
00 | 9 | 33.44 | x | x | 33.44 | 33.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 3 | 32.36 | 32.36 | x | x | 32.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 12 | 32.20 | x | 31.36 | 32.20 | 32.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6 | 32.19 | 32.19 | x | x | 32.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4 | 30.39 | 30.39 | x | 29.89 | 30.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 |
00 | 1 | 28.70 | x | 28.70 | x | 28.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Jan VostřelJan Vostřel
AC Pardubice |
00 | 5 | 28.05 | x | 28.05 | x | 28.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 14 | 58.41 | 57.70 | x | x | 57.70 | x | 57.26 | 58.41 | 11.00 | |||||||
2 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 13 | 46.09 | 45.26 | x | 45.47 | 45.47 | x | 46.09 | 43.69 | 9.00 | |||||||
3 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 12 | 40.99 | x | 40.99 | 39.81 | 40.99 | 40.95 | 39.84 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 11 | 36.23 | 33.90 | x | 32.09 | 33.90 | 36.23 | 33.00 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 6 | 35.80 | x | 31.97 | 35.80 | 35.80 | x | x | - | 6.00 | |||||||
6 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 33.94 | 33.52 | x | x | 33.52 | x | x | 33.94 | 5.00 | |||||||
7 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 10 | 33.05 | x | x | 28.16 | 28.16 | x | 31.85 | 33.05 | 4.00 | |||||||
8 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 7 | 30.62 | 29.72 | 27.56 | 29.59 | 29.72 | 27.72 | 28.88 | 30.62 | 3.00 | |||||||
9 |
Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 8 | 28.08 | x | x | 28.08 | 28.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 4 | 27.08 | x | 24.60 | 27.08 | 27.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 5 | 24.93 | 24.93 | 22.70 | x | 24.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 3 | 23.34 | 23.34 | 22.72 | x | 23.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | 21.46 | 21.36 | 21.46 | x | 21.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 1 | 18.06 | 15.39 | 17.64 | 18.06 | 18.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 3 | DNS | 55.27 | 55.33 | 56.69 | 56.69 | 56.91 | 57.40 | 58.50 | |||||||||
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 5 | NM | 49.91 | x | x | 49.91 | 57.79 | x | x | |||||||||
1 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 15 | 58.50 | 55.27 | 55.33 | 56.69 | 56.69 | 56.91 | 57.40 | 58.50 | 11.00 | |||||||
2 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 11 | 57.79 | 49.91 | x | x | 49.91 | 57.79 | x | x | 9.00 | |||||||
3 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 16 | 55.88 | x | x | 55.88 | 55.88 | x | x | x | 8.00 | |||||||
4 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC Pardubice |
00 | 14 | 54.01 | 51.64 | x | 52.88 | 52.88 | x | x | 54.01 | 7.00 | |||||||
5 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 13 | 52.55 | 46.22 | 46.28 | 52.55 | 52.55 | 52.47 | 50.79 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 9 | 51.63 | x | 44.77 | 51.63 | 51.63 | 50.38 | 37.44 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Jan VostřelJan Vostřel
AC Pardubice |
00 | 10 | 49.62 | 47.74 | x | x | 47.74 | 49.62 | x | x | 4.00 | |||||||
8 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 12 | 47.00 | 47.00 | 44.67 | x | 47.00 | 44.76 | x | 45.58 | 3.00 | |||||||
9 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 6 | 46.22 | 45.05 | 46.22 | 45.61 | 46.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 |
00 | 4 | 38.94 | 35.55 | 38.94 | x | 38.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
00 | 8 | 38.02 | x | 38.02 | 37.80 | 38.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 7 | 31.12 | x | 31.12 | x | 31.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 19 | 48.79 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 20 | 43.76 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 16 | 39.65 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 17 | 38.81 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s. |
99 | 15 | 37.79 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 12 | 36.23 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 18 | 35.56 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 35.38 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 3 | 34.05 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 8 | 33.58 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 9 | 33.02 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 10 | 32.88 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4 | 32.81 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 11 | 32.30 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 13 | 32.03 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 5 | 31.71 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 7 | 30.92 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 2 | 27.31 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 1 | 26.24 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 15 | 53.15 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 13 | 49.91 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Michael RubášMichael Rubáš
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 14 | 49.79 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 6 | 46.19 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Kamil LeštinaKamil Leština
AC Pardubice |
99 | 12 | 43.84 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 11 | 43.59 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 3 | 43.21 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 9 | 42.50 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 1 | 41.53 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 8 | 39.15 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO Kladno |
99 | 10 | 38.80 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 7 | 37.68 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4 | 37.24 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 7 |
Marek ZelenkaMarek Zelenka
AC Pardubice |
00 | 2 | 28.39 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |