výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (15. 9. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 10:45) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.87
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.29
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.47
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.64
5 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.79
6 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.09
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 10:45) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.92
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.23
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.25
4 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.54
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.67
6 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11.94
7 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.07
8 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 10:45) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.99
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.45
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.53
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.58
5 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.73
6 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 11.86
7 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.97
8 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.14
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 15.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.71 11.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.87 9.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.96 8.00
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.23 7.00
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.27 6.00
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 17.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.10 4.00
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.26 3.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.47 2.00
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.52 1.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.52
6 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 15.9.2018 - 12:15) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.39 11.00
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.52 9.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.63 8.00
4 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.67 7.00
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.73 6.00
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 12.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.9.2018 - 12:15) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.74 4.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.84 3.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.86 2.00
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.92 1.00
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.98
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.12
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.63
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.85
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.93
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.02
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.03
6 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.26
7 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.54
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DQ
Poznámky:
Coufalová Nátálie DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.44
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.49
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.09
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.10
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.24
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.32
7 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.58
8 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 13.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.73
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.74
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.77
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.98
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.21
6 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.26
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 13.32
8 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 13.34
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:25) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.69 11.00
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.90 9.00
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.23 8.00
4 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.57 7.00
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 22.67 6.00
Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:25) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.86 5.00
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.01 4.00
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.56
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 24.46
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
Poznámky:
Závodník Procházka DQ-P163.3a
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:25) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.25 3.00
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.37 2.00
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.43 1.00
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.51
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.61
6 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.97
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 15:25) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.79
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.79
3 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.25
4 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 24.78
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 25.06
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.61 11.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.09 9.00
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.29 8.00
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.60 7.00
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.66 6.00
6 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.79 4.00
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.80 3.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 26.90 2.00
4 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 27.08 1.00
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 27.54
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 27.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 27.27
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.34
3 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 27.56
4 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 28.24
5 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 28.76
6 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 28.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 15:05) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 27.64
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.09
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.94
4 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 29.12
5 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 30.03
Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.42 11.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 49.03 9.00
3 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.28 8.00
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.92 4.00
5 6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 53.56 3.00
Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.79 7.00
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.47 5.00
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.61 2.00
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 54.20
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 54.46
6 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.35 6.00
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 53.95 1.00
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 54.26
4 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.77
5 23 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 54.98
6 28 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 55.62
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KraklFrantišek Krakl 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 54.10
2 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.49
Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 59.42 11.00
2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 59.58 9.00
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 60.49 8.00
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 60.66 6.00
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 61.03 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 60.52 7.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 61.88 4.00
3 6 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 62.86 3.00
4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 63.51 2.00
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 64.40 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 64.61
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 64.85
3 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 65.02
4 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 67.70
5 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.79
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 75.52
Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNS
19 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNF
Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:01.77 11.00
2 6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:01.97 9.00
3 22 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:02.38 8.00
4 11 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:03.24 7.00
5 17 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:03.70 6.00
6 23 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:04.99 5.00
7 18 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:07.15 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:08.45 3.00
2 29 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:10.32 2.00
3 28 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:10.39 1.00
4 7 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:11.49
5 30 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:13.01
6 24 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:18.80
7 26 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:21.04
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:15.85 11.00
2 2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:16.06 9.00
3 1 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:18.27 8.00
4 3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:19.28 7.00
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:19.72 6.00
6 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:28.88 4.00
7 10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:31.32 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:27.67 5.00
2 9 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:30.08 3.00
3 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:32.56 1.00
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:35.22
5 18 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:37.56
6 14 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:37.60
7 15 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:38.63
8 16 Lucie TrčováLucie Trčová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:57.83
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 15.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:20.87 11.00
2 6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:22.25 9.00
3 3 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:22.72 8.00
4 4 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:25.90 7.00
5 5 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 4:26.84 6.00
6 2 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:32.52 5.00
7 7 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 4:38.32 4.00
8 8 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 4:40.78 3.00
9 9 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 5:21.02 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 15.9.2018 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:51.09 11.00
2 3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:52.86 9.00
3 4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:55.66 8.00
4 2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:00.77 7.00
5 5 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 5:02.58 6.00
6 6 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 5:17.09 5.00
7 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 5:19.70 4.00
8 7 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 5:21.09 3.00
9 9 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 5:22.95 2.00
10 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 5:23.28 1.00
11 11 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 5:25.03
12 13 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13 5:27.80
13 10 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 5:34.47
14 14 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 5:41.29
15 15 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15 6:23.51
16 16 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16 6:23.54
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09:25.22 11.00
2 11 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:27.65 9.00
3 8 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09:28.78 8.00
4 10 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:29.92 7.00
5 16 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 09:57.05 6.00
6 13 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 10:04.37 5.00
7 15 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 10:07.15 4.00
8 14 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10:10.99 3.00
9 19 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 10:49.13 2.00
10 18 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 10:51.65 1.00
11 17 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 11:18.42
12 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:50.76 11.00
2 28 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15 11:06.62 9.00
3 15 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11:14.77 8.00
4 16 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11:20.20 7.00
5 23 Kateřina MičkováKateřina Mičková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 11:22.45 6.00
6 18 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 11:37.24 5.00
7 20 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12:03.57 4.00
8 19 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12:11.83 3.00
9 17 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12:20.60 2.00
10 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13 12:57.78 1.00
11 22 Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 13:03.21
12 24 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 14:41.03
13 27 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14 14:46.26
21 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
25 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 DNF
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.12 11.00
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.29 9.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.06 8.00
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 15.37 6.00
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.87 2.00
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 15.92 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.28 7.00
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.64 5.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 15.66 4.00
4 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.76 3.00
5 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 17.29
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 17.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.74
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 17.59
3 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.98
4 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 18.36
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.04
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 18.35
3 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 18.60
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.91
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 19.72
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:00) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.04 11.00
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.94 9.00
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.20 8.00
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 15.82 5.00
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 16.88 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.32 7.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.39 6.00
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.10 4.00
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.10 3.00
5 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 19.15 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.98 11.00
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.40 9.00
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.52 8.00
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 55.87 7.00
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 56.00 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 59.25 5.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.31 4.00
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 60.99 3.00
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 61.16 2.00
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 63.02 1.00
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 66.66
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.72 11.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 66.48 9.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 67.40 8.00
4 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 68.19 7.00
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 68.50 6.00
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 73.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 70.12 3.00
2 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 71.34 1.00
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 72.48
4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 73.46
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 74.51
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 69.84 4.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 71.25 2.00
3 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 73.25
4 6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 74.10
5 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 74.59
12 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 68.99 5.00
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 74.25
3 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 75.18
4 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 75.96
5 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 78.71
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 7:24.02 11.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 7:25.77 9.00
3 10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 7:45.98 8.00
4 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 8:13.61 7.00
5 9 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 8:14.43 6.00
6 11 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 8:14.48 5.00
7 7 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 8:16.16 4.00
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 8:47.56 3.00
9 12 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 8:51.89 2.00
10 6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 8:57.11 1.00
11 3 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 9:01.77
12 8 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 9:07.47
Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNF
Poznámky:
V průběhu závodu došlo ke zranění závodnice Pulgretové. Zranění bylo ošetřeno přítomnou zdravotní službou.
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10:19.30 11.00
2 1 David ŠtrosDavid Štros 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10:35.32 9.00
3 5 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11:09.63 8.00
4 4 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11:16.71 7.00
5 6 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11:31.51 6.00
6 3 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11:36.33 5.00
7 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řehák, Holub, Jíra, Hampl Řehák, Holub, Jíra, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 42.22 11.00
2 Macháček, Nevole, Michal, Pešta Macháček, Nevole, Michal, Pešta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.76 9.00
3 Šebík, Bocharov, Janský, Fiřt Šebík, Bocharov, Janský, Fiřt PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 44.61 8.00
4 Halíř, Miler, Capoušek, Ryba Halíř, Miler, Capoušek, Ryba TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.43 6.00
5 Línek, Roztočil, Hadrbolec, Šašek Línek, Roztočil, Hadrbolec, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 45.89 5.00
6 Čermák, Kunrt, Šantroch, Zajac Čermák, Kunrt, Šantroch, Zajac TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 48.78 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezucha, Puczek, Šufliarský, Krakuvčík Bezucha, Puczek, Šufliarský, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.01 7.00
2 Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 45.93 4.00
3 Zavřel, Holoubek, Krakl, Šedivý Zavřel, Holoubek, Krakl, Šedivý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 46.38 3.00
4 Mareš, Žák, Polena, Vaněk Mareš, Žák, Polena, Vaněk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.24 2.00
Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kupková, Voříšková, Dondová, Kordová Kupková, Voříšková, Dondová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.05 11.00
2 Krejčí, Kaiserová, Burajová, Pondělíčková Krejčí, Kaiserová, Burajová, Pondělíčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 50.06 9.00
3 Maštalířová, Cikánová, Dyrynková, Palaštuková Maštalířová, Cikánová, Dyrynková, Palaštuková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.24 8.00
4 Králová, Beranová, Doubková, Smítková Králová, Beranová, Doubková, Smítková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 50.35 7.00
5 Suchá, Maršálková, Pospíšilová, Petrušová Suchá, Maršálková, Pospíšilová, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.84 6.00
6 Petrásová, Duchoslavová, Hájková, Kititi Petrásová, Duchoslavová, Hájková, Kititi AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.36 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínková, Nosková, Šupolová, Černá Jelínková, Nosková, Šupolová, Černá AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 52.45 3.00
2 Kondrátová, Smíšková, Hložková, Benová Kondrátová, Smíšková, Hložková, Benová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 52.48 2.00
3 Václavíková, Plávková, Štěrbová, Nová Václavíková, Plávková, Štěrbová, Nová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 53.86
4 Giger, Zdražilová, Střešňáková, Forchtsamová Giger, Zdražilová, Střešňáková, Forchtsamová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 54.52
5 Mazůrková, Peškařová, Středová, Košťálová Mazůrková, Peškařová, Středová, Košťálová AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 59.59
Hubálková, Kotková, Lněničková, Petrová Hubálková, Kotková, Lněničková, Petrová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DQ
Poznámky:
Štafeta Trutnova DQ dle pravidla 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Feitová, Procházková, Treglerová, Matějková Feitová, Procházková, Treglerová, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.38 4.00
2 Kopicová, Holubová, Honkeová, Žáková Kopicová, Holubová, Honkeová, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.72 1.00
3 Nováčková, Patzeltová, Sztoláriková, Holinková Nováčková, Patzeltová, Sztoláriková, Holinková AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 58.51
4 Vyhnálková, Mičková, Bártová, Stoklasová Vyhnálková, Mičková, Bártová, Stoklasová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 62.99
Matoušková, Duchoňová, Šimková, Bělohlavová Matoušková, Duchoňová, Šimková, Bělohlavová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ
Poznámky:
Štafeta ASK Slavia Praha DQ dle pravidla 170.7
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Michal, Pavlišen, Nevole, Pešta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:30.16 11.00
2 Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška Bezucha, Kabrda, Krakuvčík, Lepeška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:38.71 9.00
3 17 Kuban, Štros, Krakl, Šedivý Kuban, Štros, Krakl, Šedivý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:38.76 8.00
4 Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:40.33 7.00
5 Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka Herák, Holubovský, Pánek, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:40.57 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Línek, Musil, Drunecký, Melč Línek, Musil, Drunecký, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:47.90 5.00
2 Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Mareš, Hrdina, Olšanský, Hyna Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:48.87 4.00
3 Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:55.99 3.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková Perglerová, Voříšková, Placatková, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:05.50 11.00
2 Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Sádlová, Kačerovská, Tvrzová, Zikmundová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:06.28 9.00
3 Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová Šimková, Procházková, Matějková, Treglerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:07.74 8.00
4 2 Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová Suráková, Carpentier, Vybíralová, Šantínová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.18 7.00
5 Tomášková, Váchová, Junková, Hájková Tomášková, Váchová, Junková, Hájková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 4:24.44 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká Pelcová, Černá, Šlapáková, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:25.22 5.00
2 Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková Beranová, Šitlerová, Říhová, Dubjáková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 4:29.14 4.00
3 Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová Giger, Zdražilová, Bojanovská, Šaclová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:34.83 2.00
18 Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková Veselá, Perutková, Holinková, Sztoláriková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná Kopicová, Prouzová, Stýblová, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:30.73 3.00
2 6 Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková Hněvkovská, Blatská, Klimentová, Sudková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:35.34 1.00
3 9 Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková Šigutová, Řeháková, Petrásová, Čermáková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:38.30
12 Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá Vomelová, Bártová, Peňázová, Koktavá TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.851.881.911.941.961.982.002.022.042.07 Body
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13 2.07 ------o-o--o-xoo 11.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12 1.98 o--o-o-oooxo--xxx 9.00
3 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 14 1.96 o---o--xxoxxooxxx 8.00
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 1.94 ---ooooooxxx 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 11 1.94 ---ooxooooxxx 6.00
6 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 10 1.94 ---oxoooxxoxxoxxx 5.00
7 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 7 1.91 ---o-oxxooxxx 4.00
8 Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5 1.91 --oooxoxxooxxx 3.00
9 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 9 1.91 ---oxxoxxoxooxxx 2.00
10 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 1.91 ---ooooxxoxxx 1.00
11 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 1.75 ooooxxx
Daniel ČermákDaniel Čermák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 1 DNS
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 3 DNS
5 Martin HynaMartin Hyna
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2 NM xxx
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.82 Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 17 1.64 -oooooxxx 11.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 14 1.61 oooxxoxoxxx 9.00
3= Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 9 1.55 oooxxx 7.50
3= Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 16 1.55 oooxxx 7.50
5 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 13 1.55 ooxoxxx 6.00
6= Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 1.50 ooxxx 4.00
6= Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 12 1.50 ooxxx 4.00
6= Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 2 1.50 ooxxx 4.00
9= Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 3 1.45 oxxx 1.50
9= Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 15 1.45 oxxx 1.50
11= Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 1.45 xoxxx
11= Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 8 1.45 xoxxx
11= Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 10 1.45 xoxxx
14 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 4 1.45 xxoxxx
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5 DNS
Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 NM xxx
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 6 NM xxx
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.803.003.203.403.553.703.854.004.154.254.354.404.454.504.554.60 Body
1 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 4 4.35 ------oooxoxxoo--xxx 11.00
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 9 4.35 ------oooxxo-xoxx 9.00
3 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 4.15 ------oxooxoxxx 8.00
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 4.00 ------xooxoxxx 7.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 7 3.85 -------oxxx 6.00
6 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5 3.85 -------xoxxx 5.00
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 3.70 ------xxoxxx 4.00
8 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 3.55 ---xoooxxx 3.00
9 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 2.80 oxoxxx 2.00
Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 8 NM ------xxx
Poznámky/pokusy:
" V průběhu závodu byl padající tyčí zraněn rozhodčí Rykl.
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.752.903.053.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.45 Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 12 3.55 -----o-oxoxooxxx 11.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 3.45 -----xo-ooxxox-xx 9.00
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 10 3.25 --ooooxoxoxxx 8.00
4 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 8 3.25 -xxoooxoxxooxoxx- 7.00
5 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 11 3.15 ---xoxoxoxoxxx 6.00
6 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 9 3.05 --ooooxxx 5.00
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 2.90 -ooxoxoxxx 4.00
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 2.60 x-oxoxxx 3.00
9= Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 4 2.40 ooxxx 1.50
9= Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 2.40 -oxxx 1.50
11 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 5 2.20 oxxx
Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 1 NM xxx
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 17 6.84 +1.1 m/s 6.36  +0.46.84  +1.16.63  +0.46.84x6.66  +1.06.31  +0.9 11.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 18 6.75 +1.1 m/s 6.59  +0.26.58  +2.76.75  +1.16.75x6.55  +0.65.57  +0.7 9.00
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16 6.68 +0.8 m/s 6.53  +0.56.31  +1.0x6.536.68  +0.8-- 8.00
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 6.40 +2.5 m/s 6.36 -0.1 m/s x6.30  +2.36.40  +2.56.406.36  -0.16.25  -0.26.27  +0.7 7.00
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 9 6.31 +1.2 m/s 5.79  +1.36.23  +1.56.28  +1.06.286.17  +0.6x6.31  +1.2 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 13 6.22 +0.9 m/s 6.02  +0.76.22  +0.9x6.22xxx 5.00
7 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 6.17 +2.3 m/s 6.09 +1.1 m/s 6.09  +1.14.23  +1.16.17  +2.36.176.06  +0.4-- 4.00
8 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10 6.13 +0.5 m/s 6.13  +0.5xx6.13xxx 3.00
9 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 7 6.08 +1.7 m/s x6.08  +1.7x6.080.00.00.0 2.00
10 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 6.04 +1.2 m/s x6.04  +1.2x6.040.00.00.0 1.00
11 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12 6.01 +1.4 m/s 5.87  +0.66.01  +1.45.79  +3.26.010.00.00.0
12 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 5.89 +0.6 m/s 5.66  +0.05.83  +0.95.89  +0.65.890.00.00.0
13 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3 5.85 +0.4 m/s 5.85  +0.4x5.73  +1.95.850.00.00.0
14 Kamil LeštinaKamil Leština
AC PardubiceAC Pardubice
99 5 5.82 +1.3 m/s 5.63  -0.45.82  +1.3x5.820.00.00.0
15 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 8 5.82 +0.2 m/s x5.82  +0.2x5.820.00.00.0
16 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 5.79 +0.9 m/s xx5.79  +0.95.790.00.00.0
17 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 11 5.58 +0.7 m/s x5.58  +0.7x5.580.00.00.0
18 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 1 5.54 +0.0 m/s 4.88  +0.65.54  +0.05.21  +0.85.540.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 20 5.62 +1.3 m/s x5.62  +1.3x5.62xxx 11.00
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 18 5.57 +1.6 m/s 5.24  +0.2x5.47  +0.85.475.26  +0.55.43  +0.75.57  +1.6 9.00
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 19 5.52 +0.9 m/s 4.98  +0.3x5.50  +0.25.505.52  +0.92.82  +0.05.33  +0.5 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 5.19 +0.5 m/s 5.09  +0.1xx5.095.04  +0.75.19  +0.5x 7.00
5 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 5.10 +1.4 m/s x5.07  +2.0x5.075.10  +1.4xx 6.00
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 12 5.06 +0.1 m/s 4.56  -0.15.06  +0.15.00  +1.25.064.52  +0.04.98  +0.6x 5.00
7 Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 14 5.04 +1.9 m/s 5.02  +1.14.87  +0.0x5.024.68  +0.54.93  +1.15.04  +1.9 4.00
8 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 6 5.03 +2.1 m/s 4.99 -0.4 m/s 4.99  -0.44.87  +0.65.03  +2.15.034.68  +0.7xx 3.00
9 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 17 4.97 +0.7 m/s 4.57  +0.5x4.97  +0.74.970.00.00.0 2.00
10 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 13 4.96 +0.6 m/s 4.96  +0.64.52  +1.04.84  +2.34.960.00.00.0 1.00
11 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 16 4.93 -0.5 m/s x4.93  -0.54.88  +0.34.930.00.00.0
12 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15 4.88 +0.2 m/s x4.88  +0.24.30  +0.04.880.00.00.0
13 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 11 4.86 +1.3 m/s 4.52  +0.54.86  +1.3x4.860.00.00.0
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 10 4.81 +0.2 m/s 4.68  +0.3x4.81  +0.24.810.00.00.0
15 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 4.80 +1.1 m/s x4.80  +1.14.62  +0.54.800.00.00.0
16 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4 4.72 +0.5 m/s 4.72  +0.54.66  -0.4x4.720.00.00.0
17 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 7 4.72 +0.0 m/s x4.72  +0.0x4.720.00.00.0
18 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 4.56 +0.7 m/s 3.87  -0.24.48  +0.84.56  +0.74.560.00.00.0
19 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 2 4.53 +0.7 m/s x3.07  +1.84.53  +0.74.530.00.00.0
Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 13.90 +0.3 m/s 13.10  -0.513.77  +0.213.90  +0.313.9013.38  +1.913.16  +0.413.44  +0.2 11.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 12 13.28 +0.0 m/s 12.74  -0.112.91  -0.112.26  -0.312.9112.97  +1.013.09  +0.913.28  +0.0 9.00
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 13.06 +0.6 m/s 12.45  -0.6x13.04  -0.113.0412.70  +0.713.01  +0.813.06  +0.6 8.00
4 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 12.71 -0.8 m/s x12.42  +0.612.71  -0.812.7112.69  +2.512.47  +0.8- 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 8 12.68 +1.5 m/s 12.57  +0.7xx12.5712.68  +1.5x12.58  -0.1 6.00
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 9 12.67 +0.5 m/s 12.67  +0.512.53  -0.1-12.67-12.22  +0.5- 5.00
7 Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 10 12.63 x12.53  +1.012.6312.6312.37-12.40 4.00
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 12.55 +0.7 m/s x11.89  +0.412.46  +0.312.46x-12.55  +0.7 3.00
9 Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 7 12.39 -0.4 m/s 12.12  +0.512.39  -0.4-12.390.00.00.0 2.00
10 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 3 12.19 +1.5 m/s 11.92  +0.312.19  +1.511.93  +0.612.190.00.00.0 1.00
11 Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1 11.91 +0.8 m/s xx11.91  +0.811.910.00.00.0
12 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 2 11.89 +1.6 m/s x11.89  +1.611.89  +0.611.890.00.00.0
13 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 11.67 +0.9 m/s x11.67  +0.911.4411.670.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 15.9.2018 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 20 11.67 +0.3 m/s 11.38  +0.511.56  -0.2x11.5611.67  +0.3x11.60  +0.4 11.00
2 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 19 11.62 +1.7 m/s 11.18  +1.511.38  -0.2x11.3811.49  -0.911.62  +1.711.40  +0.2 9.00
3 Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 18 11.42 +0.5 m/s 11.42  +0.511.22  +0.211.39  +2.111.4211.32  +0.6x10.94  +0.3 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 17 10.90 +1.4 m/s 10.57  -0.310.70  +0.110.90  +1.410.9010.88  +0.810.48  +1.110.78  -0.1 7.00
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 13 10.73 +1.5 m/s 10.59  +1.110.60  +1.010.52  +0.010.6009.62  +1.8x10.73  +1.5 6.00
6 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10 10.51 +1.3 m/s 10.13  +0.010.51  +1.3x10.5109.99  +1.109.95  +2.610.14  +1.1 5.00
7 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 10.45 +0.5 m/s 10.45  +0.510.24  +2.2-10.45--- 4.00
8 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 16 10.41 +1.1 m/s 10.41  +1.1xx10.41xxx 3.00
9 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 11 10.18 +0.0 m/s 10.18  +0.009.93  +0.4x10.180.00.00.0 2.00
10 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 10.09 -0.1 m/s 09.85  +0.210.09  -0.109.74  +1.010.090.00.00.0 1.00
11 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 12 10.06 +1.9 m/s 10.03  +2.210.06  +1.9x10.060.00.00.0
12= Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 7 10.05 +2.0 m/s 10.05  +2.0xx10.050.00.00.0
12= Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 3 10.05 +0.7 m/s 10.05  +0.7--10.050.00.00.0
14 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 10.02 +0.5 m/s 10.02  +0.509.72  +1.5x10.020.00.00.0
15 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 15 09.85 +1.9 m/s x09.85  +1.9x09.850.00.00.0
16 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4 09.77 +1.8 m/s xx09.77  +1.809.770.00.00.0
17 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 09.41 +0.2 m/s xx09.41  +0.209.410.00.00.0
18 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 6 09.25 +0.0 m/s x09.25  +0.0x09.250.00.00.0
Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 2 NM xxx0.00.00.00.0
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 15.9.2018 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 14 11.28 11.28x10.4111.28x-- 11.00
2 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 20 10.81 10.4410.5410.5310.5410.7810.81x 9.00
3 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 18 10.66 x10.30x10.30xx10.66 8.00
4 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 10 10.50 09.3709.7209.7809.7809.36x10.50 7.00
5 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11 10.21 09.30x10.2110.21x09.6809.31 6.00
6 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 16 10.11 10.06x10.0610.0609.9710.11x 5.00
7 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 19 10.05 09.69x10.0510.05x09.6009.69 4.00
8 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 17 09.78 09.78x09.6609.78xx09.33 3.00
9 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 9 09.78 09.78xx09.780.00.00.0 2.00
10 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 12 09.67 09.6709.5509.4709.670.00.00.0 1.00
11 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 13 09.59 x09.5909.5109.590.00.00.0
12 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 15 09.52 08.9109.5209.4909.520.00.00.0
13 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 09.44 x09.2209.4409.440.00.00.0
14 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5 09.28 09.2809.1609.1409.280.00.00.0
15 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 2 08.96 08.8708.9608.0908.960.00.00.0
16 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 08.91 08.1108.91x08.910.00.00.0
17 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4 08.37 08.3708.2007.9508.370.00.00.0
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 17 15.78 x15.78-15.78--- 11.00
2 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16 15.13 14.3814.1615.1315.1315.09xx 9.00
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC PardubiceAC Pardubice
00 13 13.48 x12.1212.9812.9812.9012.9113.48 8.00
4 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 14 12.95 12.4711.9512.7812.7812.95x- 7.00
5 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 15 12.92 12.2112.6612.6612.6612.92xx 6.00
6 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 5 12.22 10.2512.22-12.22--- 5.00
7 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 12.11 10.7711.7112.0012.0012.11x11.20 4.00
8 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10 12.06 11.8011.3312.0612.0611.4511.9411.76 3.00
9 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 9 11.92 11.9211.56x11.920.00.00.0 2.00
10 Jan VostřelJan Vostřel
AC PardubiceAC Pardubice
00 6 11.37 11.0311.0511.3711.370.00.00.0 1.00
11 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 11.19 11.0611.1911.1011.190.00.00.0
12 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4 11.09 10.9011.09x11.090.00.00.0
13 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 3 10.27 10.2709.8109.5910.270.00.00.0
26 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 20 34.47 x33.9134.4734.4731.5732.7333.07 11.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 17 33.18 31.8031.79x31.8032.5033.18x 9.00
3 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 19 31.21 27.1528.2926.7228.29x31.2130.59 8.00
4 Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 27.08 25.34xx25.3425.7026.3127.08 7.00
5 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 12 26.91 23.0825.00x25.0026.9125.3726.55 6.00
6 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 14 26.70 22.4026.3326.7026.7024.40xx 5.00
7 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4 25.92 22.9925.9225.8825.9222.9825.68x 4.00
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15 25.32 25.3225.2321.4825.3221.4022.5222.35 3.00
9 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 24.91 24.9117.7622.7024.910.00.00.0 2.00
10 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 11 24.39 24.3924.23x24.390.00.00.0 1.00
11 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 18 24.37 x24.37x24.370.00.00.0
12 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 13 23.98 x23.98x23.980.00.00.0
13 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 7 23.79 23.7923.3720.7623.790.00.00.0
14 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 10 23.38 22.4718.8423.3823.380.00.00.0
15 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5 23.05 22.8922.7323.0523.050.00.00.0
16 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 20.99 18.79x20.9920.990.00.00.0
17 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 20.97 x20.97x20.970.00.00.0
18 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 2 20.14 xx20.1420.140.00.00.0
19 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 18.33 17.71x18.3318.330.00.00.0
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 15.9.2018 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 20 59.49 x57.4658.0558.0559.4958.03x 11.00
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 19 56.20 51.0556.2054.2656.2055.24xx 9.00
3 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 16 46.71 42.7846.7143.5046.71x46.70x 8.00
4 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 18 46.57 44.51x46.5746.5745.9845.7346.10 7.00
5 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 15 39.60 39.60xx39.60x38.89x 6.00
6 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC PardubiceAC Pardubice
00 13 38.01 33.3738.0137.8738.01xxx 5.00
7 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 17 37.79 xx36.7236.7237.79xx 4.00
8 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 14 37.30 36.0936.0237.3037.30xxx 3.00
9 Kamil LeštinaKamil Leština
AC PardubiceAC Pardubice
99 7 36.70 36.70xx36.700.00.00.0 2.00
10 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 36.59 36.59xx36.590.00.00.0 1.00
11 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 2 35.82 35.8227.41x35.820.00.00.0
12 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 8 34.97 33.8534.97x34.970.00.00.0
13 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 33.44 xx33.4433.440.00.00.0
14 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 3 32.36 32.36xx32.360.00.00.0
15 David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 12 32.20 x31.3632.2032.200.00.00.0
16 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 32.19 32.19xx32.190.00.00.0
17 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4 30.39 30.39x29.8930.390.00.00.0
18 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 1 28.70 x28.70x28.700.00.00.0
19 Jan VostřelJan Vostřel
AC PardubiceAC Pardubice
00 5 28.05 x28.05x28.050.00.00.0
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 14 58.41 57.70xx57.70x57.2658.41 11.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 13 46.09 45.26x45.4745.47x46.0943.69 9.00
3 Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 12 40.99 x40.9939.8140.9940.9539.84x 8.00
4 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 36.23 33.90x32.0933.9036.2333.00x 7.00
5 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 6 35.80 x31.9735.8035.80xx- 6.00
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 33.94 33.52xx33.52xx33.94 5.00
7 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 10 33.05 xx28.1628.16x31.8533.05 4.00
8 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 7 30.62 29.7227.5629.5929.7227.7228.8830.62 3.00
9 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 28.08 xx28.0828.080.00.00.0 2.00
10 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 4 27.08 x24.6027.0827.080.00.00.0 1.00
11 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5 24.93 24.9322.70x24.930.00.00.0
12 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 23.34 23.3422.72x23.340.00.00.0
13 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 21.46 21.3621.46x21.460.00.00.0
14 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 18.06 15.3917.6418.0618.060.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15 58.50 55.2755.3356.6956.6956.9157.4058.50 11.00
2 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11 57.79 49.91xx49.9157.79xx 9.00
3 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 16 55.88 xx55.8855.88xxx 8.00
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC PardubiceAC Pardubice
00 14 54.01 51.64x52.8852.88xx54.01 7.00
5 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13 52.55 46.2246.2852.5552.5552.4750.79x 6.00
6 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 51.63 x44.7751.6351.6350.3837.44x 5.00
7 Jan VostřelJan Vostřel
AC PardubiceAC Pardubice
00 10 49.62 47.74xx47.7449.62xx 4.00
8 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 12 47.00 47.0044.67x47.0044.76x45.58 3.00
9 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 46.22 45.0546.2245.6146.220.00.00.0 2.00
10 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4 38.94 35.5538.94x38.940.00.00.0 1.00
11 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 38.02 x38.0237.8038.020.00.00.0
12 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 7 31.12 x31.12x31.120.00.00.0
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 19 48.79 0.0 11.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 20 43.76 0.0 9.00
3 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 16 39.65 0.0 8.00
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 17 38.81 0.0 7.00
5 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 15 37.79 0.0 6.00
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 36.23 0.0 5.00
7 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 18 35.56 0.0 4.00
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 35.38 0.0 3.00
9 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3 34.05 0.0 2.00
10 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 8 33.58 0.0 1.00
11 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 9 33.02 0.0
12 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 10 32.88 0.0
13 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4 32.81 0.0
14 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 11 32.30 0.0
15 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 13 32.03 0.0
16 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 5 31.71 0.0
17 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 7 30.92 0.0
18 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 2 27.31 0.0
19 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 26.24 0.0
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 14 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 15 53.15 0.0 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 13 49.91 0.0 9.00
3 Michael RubášMichael Rubáš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 14 49.79 0.0 8.00
4 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6 46.19 0.0 7.00
5 Kamil LeštinaKamil Leština
AC PardubiceAC Pardubice
99 12 43.84 0.0 6.00
6 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 11 43.59 0.0 5.00
7 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 3 43.21 0.0 4.00
8 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 9 42.50 0.0 3.00
9 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 41.53 0.0 2.00
10 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 8 39.15 0.0 1.00
11 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10 38.80 0.0
12 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 37.68 0.0
13 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 37.24 0.0
14 7 Marek ZelenkaMarek Zelenka
AC PardubiceAC Pardubice
00 2 28.39 0.0
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků