výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (15. 9. 2018)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +1.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.26
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.38
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.07
4 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.16
5 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 12.21
6 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.22
David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ: 162/6 - ulitý start
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 NM
Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 NM
Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 NM
Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 NM
Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 NM
Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 NM
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 NM
Poznámky:
Kvůli technické závadě nebyl běh změřen. Nasazení do finále (pořadí) bylo uděláno podle videozáznamu kamery umístěné vedle cílové kamery.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 11.27
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.40
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.47
4 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.99
5 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.16
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.35
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 15.9.2018 - 13:15) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.21 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.21 9.00
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.28 8.00
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.46 7.00
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.48 6.00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 11.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.9.2018 - 13:15) unofficial Vítr: +2.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.40 4.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.46 3.00
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.94 2.00
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.01 1.00
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.16
6 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +2.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.15
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.64
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.86
4 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.40
5 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.54
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.64
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.92
Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.63
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.77
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.43
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.66
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.67
6 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.20
Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.51
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.64
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.31
4 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.57
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.71
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 13.78
7 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.96
8 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.12
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 15.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.08 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.15 9.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.41 8.00
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.63 7.00
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.70 6.00
6 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +2.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.83 4.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.21 3.00
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.27 2.00
4 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.40 1.00
5 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.52
6 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.62
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:45) unofficial Vítr: +4.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 22.50 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 22.58 9.00
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.70 8.00
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.95 6.00
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.01 5.00
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.06 4.00
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.22 3.00
8 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 23.24 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:45) unofficial Vítr: +2.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.79 7.00
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.57
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.90
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.99
5 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.36
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 24.61
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 24.70
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:45) unofficial Vítr: +3.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 23.50 1.00
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.26
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.72
4 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.95
5 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.05
Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Jan BenešJan Beneš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +3.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.68 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.38 9.00
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.62 8.00
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.80 7.00
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 26.13 6.00
6 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 26.26 5.00
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.29 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +2.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.60 3.00
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.66 2.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.80 1.00
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.92
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.39
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.57
Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:30) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.83
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 28.17
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.54
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 28.65
5 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.99
6 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 29.45
7 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 30.15
8 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 30.67
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 50.93 11.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 51.36 9.00
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 51.51 8.00
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 51.85 6.00
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 52.55 5.00
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 53.19 4.00
7 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 53.39 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.73 7.00
2 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 54.11 2.00
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 55.06 1.00
4 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 55.28
5 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 55.87
6 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 56.63
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.54 11.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 57.67 9.00
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 59.12 8.00
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.80 7.00
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 61.76 5.00
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 62.94 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 60.07 6.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 61.97 4.00
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 63.89 2.00
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 64.14 1.00
5 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 67.13
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 65.71
2 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 65.81
3 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 71.77
4 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 74.24
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 74.40
Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:00.28 11.00
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:01.92 9.00
3 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:02.23 8.00
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:02.93 7.00
5 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:06.17 6.00
6 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:07.69 5.00
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:08.56 4.00
8 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 2:11.70 3.00
9 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:12.22 2.00
10 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.95 1.00
11 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:13.19
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:26.00 11.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:28.48 9.00
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:30.69 8.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 2:32.92 7.00
5 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:33.59 6.00
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:39.40 5.00
7 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:40.08 4.00
8 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:43.29 3.00
9 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:49.10 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 4:09.18 11.00
2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:13.44 9.00
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 4:15.33 8.00
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:22.48 7.00
5 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 4:22.91 6.00
6 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 4:35.45 5.00
7 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 4:38.16 4.00
8 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 4:38.18 3.00
9 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:41.17 2.00
10 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 4:41.88 1.00
11 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 4:41.90
12 Lukáš CouralLukáš Coural 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 10 5:03.51
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:12.04 11.00
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:31.33 9.00
3 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 5:39.95 8.00
4 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 5:50.62 7.00
5 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 5:54.68 6.00
6 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 6:01.89 5.00
7 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 6:03.65 4.00
8 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 6:32.78 3.00
9 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 6:37.97 2.00
10 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 8:22.79 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09:32.55 11.00
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09:57.56 9.00
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09:58.87 8.00
4 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10:13.44 7.00
5 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10:32.28 6.00
6 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 10:54.48 5.00
7 Filip KavánekFilip Kavánek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11:35.51 4.00
8 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 12:02.74 3.00
9 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 12:04.44 2.00
10 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 12:07.19 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10:45.10 11.00
2 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 10:49.21 9.00
3 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12:11.60 8.00
4 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12:31.89 7.00
5 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12:36.19 6.00
6 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 12:40.13 5.00
7 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13:27.65 4.00
8 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14:40.79 3.00
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 15:08.16 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +2.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.70 11.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.30 9.00
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.42 8.00
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.24 6.00
5 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 15.45 5.00
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.57 4.00
7 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.59 3.00
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.71 7.00
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.67 2.00
3 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.87 1.00
4 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.08
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 16.53
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.88
7 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.71
Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pr.: 162/6
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 14.08 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 14.31 9.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.44 8.00
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.81 7.00
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.04 6.00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.11 5.00
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 15.14 4.00
8 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.48 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +2.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.42 3.00
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 15.64 1.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.80
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.12
Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ
Poznámky:
DQ: 162/6 - ulitý start
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 38.71 11.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 39.01 9.00
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 40.48 8.00
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 40.76 7.00
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.04 6.00
6 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 41.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.40 3.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 42.54 2.00
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 42.70 1.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 42.78
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 43.92
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 41.15 4.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 42.79
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.87
4 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 43.17
5 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.52
6 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.92
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.04 11.00
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 45.24 9.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 46.19 7.00
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 46.28 6.00
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 47.29 5.00
Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pr.: 162/6
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 45.99 8.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.50 4.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 47.75 3.00
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 48.47 2.00
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 49.85 1.00
Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 50.44
2 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 53.86
3 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 55.70
4 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.77
5 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 58.26
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 5:18.40 11.00
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 5:19.42 9.00
3 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 5:48.33 8.00
4 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 6:08.22 7.00
5 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 6:27.05 6.00
6 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 6:53.67 5.00
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 6:43.08 11.00
2 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 6:50.17 9.00
3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 7:13.24 8.00
4 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 7:19.67 7.00
MS Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 6:42.96
Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nguyen Ngoc, Čechtický, Jelínek, Demel Nguyen Ngoc, Čechtický, Jelínek, Demel AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 43.97 11.00
2 Tláskal, Stehno, Pešek, Kvíčala Tláskal, Stehno, Pešek, Kvíčala AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 44.89 8.00
3 Ntemo, Schüssmann, Šnajdr, Veselý Ntemo, Schüssmann, Šnajdr, Veselý USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 45.33 7.00
4 Flekač, Raba, Sádovský, Chadima Flekač, Raba, Sádovský, Chadima AC PardubiceAC Pardubice 4 45.72 6.00
5 Vejlupek, Krenek, Kašák, Horejš Vejlupek, Krenek, Kašák, Horejš Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 45.75 5.00
6 Drahota, Novotný, Novotný, Ornst Drahota, Novotný, Novotný, Ornst ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.96 4.00
7 Forman, Konvalina, Křeček, Šmahel Forman, Konvalina, Křeček, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 47.53 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Merta, Macík, Podlena, Gnip Merta, Macík, Podlena, Gnip Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 44.60 9.00
2 Mašek, Prchal, Beníček, Lipnický Mašek, Prchal, Beníček, Lipnický AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 46.69 3.00
3 Krejča, Čech, Němeček, Perner Krejča, Čech, Němeček, Perner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 49.26 1.00
4 Pečinka, Smolík, Molík, Vavříček Pečinka, Smolík, Molík, Vavříček Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 50.88
Gabriško, Matulka, Roháč, Všetička Gabriško, Matulka, Roháč, Všetička TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Martínek, Hykš, Šachta, Žižka Martínek, Hykš, Šachta, Žižka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pr.: 170/7 - nepředání v předávacím území
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hůlková, Kopecká, Milotová, Vokálová Hůlková, Kopecká, Milotová, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.33 11.00
2 Kvasničková, Nováková, Tamchynová, Zámečníková Kvasničková, Nováková, Tamchynová, Zámečníková AC PardubiceAC Pardubice 5 50.08 9.00
3 Cymbálová, Hollasová, Málková, Ulmanová Cymbálová, Hollasová, Málková, Ulmanová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 51.37 8.00
4 Novotná, Podaná, Šafránková, Vrbová Novotná, Podaná, Šafránková, Vrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.39 7.00
5 Fučíková, Ferenczeiová, Čihařová, Schuldesová Fučíková, Ferenczeiová, Čihařová, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 52.69 5.00
6 Čižinská, Dufková, Fantová, Korbová Čižinská, Dufková, Fantová, Korbová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 52.74 4.00
7 Stuchlíková, Hobelantová, Fotrová, Bártová Stuchlíková, Hobelantová, Fotrová, Bártová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 53.57 3.00
8 Babyncová, Králová, Kůtková, Šebestová Babyncová, Králová, Kůtková, Šebestová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 53.85 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hezká, Jánská, Čeřovská, Frydrychová Hezká, Jánská, Čeřovská, Frydrychová AC PardubiceAC Pardubice 6 52.33 6.00
2 Khunová, Pleskačová, Vlasáková, Vrábelová Khunová, Pleskačová, Vlasáková, Vrábelová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 53.94 1.00
3 Petruželková, Křížková, Kordová, Čížková Petruželková, Křížková, Kordová, Čížková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 54.25
4 Cikánová, Cerhová, Pandelides, Šestáková Cikánová, Cerhová, Pandelides, Šestáková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 54.94
5 Cachová, Fantová, Machytková, Muzikářová Cachová, Fantová, Machytková, Muzikářová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 55.31
6 Loudová, Sajdlová, Vašinová, Zikmundová Loudová, Sajdlová, Vašinová, Zikmundová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 57.66
7 Horáčková, Krutinová, Lofová, Poláková Horáčková, Krutinová, Lofová, Poláková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 59.16
Mikešová, Vašinová, Vlasáková, Vondráčková Mikešová, Vašinová, Vlasáková, Vondráčková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 DQ
Poznámky:
DQ dle pr.: 170.7
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvíčala, Podaný, Pecha, Tláskal Kvíčala, Podaný, Pecha, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:34.04 11.00
2 Krenek, Beneš, Boketta, Gnip Krenek, Beneš, Boketta, Gnip Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:39.62 9.00
3 Gloza, Lukš, Strnad, Řehula Gloza, Lukš, Strnad, Řehula T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:39.98 8.00
4 Had, Petrikovič, Zýka, Šebo Had, Petrikovič, Zýka, Šebo SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:40.63 7.00
5 Lipnický, Sedlmayer, Šlapák, Prchal Lipnický, Sedlmayer, Šlapák, Prchal AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:41.92 6.00
6 Wijas, Konvalina, Filikar, Beneš Wijas, Konvalina, Filikar, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:46.81 4.00
7 Janeček, Besser, Reichl, Kadraba Janeček, Besser, Reichl, Kadraba USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 3:48.38 3.00
Höfner, Konvalina, Pošík, Šmahel Höfner, Konvalina, Pošík, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejča, Neděla, Pešek, Stehno Krejča, Neděla, Pešek, Stehno AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:44.82 5.00
2 Čech, Kavánek, Němeček, Perner Čech, Kavánek, Němeček, Perner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 4:00.31 2.00
3 Adamec, Cihlář, Ludvík, Varyš Adamec, Cihlář, Ludvík, Varyš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:00.96 1.00
4 Mašek, Dušek, Kryštůfek, Faistauer Mašek, Dušek, Kryštůfek, Faistauer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 4:05.21
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Husáková, Málková, Skalická, Ulmanová Husáková, Málková, Skalická, Ulmanová SK JeseniovaSK Jeseniova 7 4:14.38 11.00
2 Fučíková, Vyskočilová, Vašinová, Schuldesová Fučíková, Vyskočilová, Vašinová, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 4:21.81 9.00
3 Breitrová, Folková, Jebavá, Peterová Breitrová, Folková, Jebavá, Peterová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:23.04 8.00
4 Holičová, Krákorová, Kopecká, Milotová Holičová, Krákorová, Kopecká, Milotová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:27.88 7.00
5 Zikmundová, Vinšová, Vašinová, Sajdlová Zikmundová, Vinšová, Vašinová, Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 4:29.69 6.00
6 Drncová, Khunová, Pelová, Vlasáková Drncová, Khunová, Pelová, Vlasáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:34.49 5.00
7 Fantová, Fantová, Košťálová, Landsmannová Fantová, Fantová, Košťálová, Landsmannová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 4:40.38 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moskvitinová, Machátová, Balášová, Ferenczeiová Moskvitinová, Machátová, Balášová, Ferenczeiová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 4:36.87 4.00
2 Fotrová, Kautzká, Pekařová, Loudová Fotrová, Kautzká, Pekařová, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:42.19 2.00
3 Cikánová, Bartošová, Pandelides, Šestáková Cikánová, Bartošová, Pandelides, Šestáková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 4:59.43 1.00
Šmigelská, Novosadová, Kvapilová, Kliková Šmigelská, Novosadová, Kvapilová, Kliková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.92 Body
1 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 12 1.89 --oooxoxxoxoxxx 11.00
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 1.86 ---xoooxxoxxx 9.00
3= Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 15 1.80 --ooxoxxx 7.50
3= Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 1.80 ooooxoxxx 7.50
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 1.80 -xoxxoxxoxxoxxx 6.00
6 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 14 1.75 --oxoxxx 5.00
7 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 9 1.75 oooxxoxxx 4.00
8= Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 1.70 oooxxx 2.50
8= Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5 1.70 oooxxx 2.50
10 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 1.65 ooxxx 1.00
11 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 1.65 oxxo
12 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 11 1.60 xxoxxx
13 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 1.60 oxxx
14 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1 1.60 xoxxx
15 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.60 xxoxxx
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 NM xxx
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.491.531.561.591.611.631.651.671.691.711.73 Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 20 1.71 ----oooooooooxxx 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 19 1.71 -----o-oxo-oooxxx 9.00
3 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 21 1.59 ----xoooxxx 8.00
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16 1.56 --ooooxxx 7.00
5 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 11 1.53 oooooxxx 6.00
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 18 1.53 oooxooxxx 5.00
7 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 17 1.49 oxoxooxxx 4.00
8 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 13 1.49 -oxoxoxxx 3.00
9= Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 12 1.49 -ooxxoxxx 1.50
9= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 1.49 oooxxoxxx 1.50
11= Kateřina HollasováKateřina Hollasová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 15 1.49 --xoxxoxxx
11= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10 1.49 ooxoxxoxxx
13 Lenka BártováLenka Bártová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 7 1.45 oooxxx
14 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 1.45 ooxxoxxx
15 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 2 1.45 oxoxxoxxx
16 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 1.40 oxoxxx
17 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 1.40 xoxxoxxx
18= Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1 1.35 oxxx
18= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 1.35 oxxx
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 DNS
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 NM xxx
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.40 Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 4.30 ----------oooxxoxoxxx 11.00
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 4.30 -------oxooxoooxxoxoxxx 9.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 3.70 -----oo-o-xxx 8.00
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 3.70 ----xxooooxxoxxx 7.00
5 Martin PrchalMartin Prchal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 11 3.60 -----xoooxxx 6.00
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 3.60 ---o-ooxxoxxx 5.00
7 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 3.50 --oooxoxoxxx 4.00
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 3.40 ----xooxxx 3.00
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 3.20 ooooxoxxx 2.00
10= Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 2.60 xooxxx 0.50
10= Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 2.60 xooxxx 0.50
12 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 2 2.40 xoxxx
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 NM --xx-
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 NM -xxx
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.502.602.702.802.903.003.123.32 Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 3.12 ----------xoxxx 11.00
2 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11 3.00 -------xo-xxoxxx 9.00
3 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 10 2.80 ---o-xooxoxxx 8.00
4 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 2.70 ---xo-xxoxxoxxx 7.00
5 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 2.50 ----oxxx 6.00
6 Kristina CachováKristina Cachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 5 2.50 -ooxooxxx 5.00
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 2.40 oooxoxxx 4.00
8 Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 2.20 oooxxx 3.00
9 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 6 2.20 --xoxxx 2.00
10 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 2.00 ooxxx 1.00
11 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 2.00 oxoxxx
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 7 NM ---xxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 20 6.97 6.976.866.736.976.73x- 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 18 6.66 +1.6 m/s 6.66  +1.6x6.61  +0.36.66x-- 9.00
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 16 6.61 +1.6 m/s 6.19  +2.0x6.61  +1.66.615.93  +0.9x- 8.00
4 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 6.47 +1.2 m/s 6.32  +0.66.08  +0.06.47  +1.26.47x-- 7.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 6.27 +1.9 m/s 6.27  +1.9x6.04  +2.26.27xxx 6.00
MS Lukáš StraškaLukáš Straška
ŠG Dukla Banska BystricaŠG Dukla Banska Bystrica
01 21 6.25 +1.2 m/s x5.96  +0.36.25  +1.26.250.00.00.0
7 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 17 6.20 +1.9 m/s 6.20  +1.95.74  +1.8x6.206.03  +1.76.02  +1.86.17  +2.3 5.00
8 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 7 6.17 +1.7 m/s 6.03  +3.95.92  +0.76.17  +1.76.17xxx 4.00
9 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 6.09 +1.9 m/s 5.87  +2.55.80  +1.26.09  +1.96.095.89  +2.1x5.78  +1.3 3.00
10 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 19 6.03 +2.1 m/s 5.87 +0.8 m/s 6.03  +2.15.85  +0.05.87  +0.86.030.00.00.0 2.00
11 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 5.95 +2.2 m/s 5.95  +2.25.76  +3.4x5.950.00.00.0 1.00
12 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 11 5.94 +3.2 m/s 4.35 +0.9 m/s 4.35  +0.94.03  +1.45.94  +3.25.940.00.00.0
13 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 5.87 +2.6 m/s 5.71 +0.0 m/s 5.71  +0.05.87  +2.65.82  +2.75.870.00.00.0
14 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 5.86 +3.0 m/s 5.64 +1.9 m/s 5.74  +2.25.64  +1.95.86  +3.05.860.00.00.0
15 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 5.76 +2.9 m/s 5.59 +0.0 m/s 5.59  +0.05.50  +2.35.76  +2.95.760.00.00.0
16 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 12 5.74 +1.5 m/s 5.70  +1.65.74  +1.5-5.740.00.00.0
17 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 5.73 +1.9 m/s x5.73  +1.9x5.730.00.00.0
18 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 8 5.63 +0.8 m/s 5.60  +3.35.33  +0.85.63  +0.85.630.00.00.0
19 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 15 5.48 +1.1 m/s 3.42  +1.75.48  +1.1x5.480.00.00.0
20 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 2 5.22 +0.6 m/s 4.95  +0.35.22  +0.64.35  +2.35.220.00.00.0
David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 19 5.59 +0.0 m/s xx5.44  +0.05.445.59  +0.05.54  +2.7- 11.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 20 5.53 +0.9 m/s 5.36  +2.85.25  +1.55.36  +0.35.365.53  +0.95.38  +1.95.45  +1.1 9.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 14 5.34 +0.8 m/s 5.24  +2.15.34  +0.85.27  +0.05.345.02  +1.9x- 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 18 5.20 +2.0 m/s x5.20  +2.05.06  +0.35.205.02  +1.6x5.09  +0.7 7.00
5 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 17 5.16 +1.2 m/s 5.04  +1.4x5.15  +0.75.155.16  +1.2xx 6.00
6 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 15 5.06 +0.7 m/s x4.55  +1.24.93  +0.84.934.72  +1.94.94  +1.15.06  +0.7 5.00
7 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 13 4.97 +2.1 m/s 4.90 +2.0 m/s 4.97  +2.14.90  +2.04.67  +0.04.97x4.89  +1.04.77  +0.0 4.00
8 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 16 4.96 +2.3 m/s 4.91 +0.0 m/s 4.96  +2.34.69  +0.74.91  +0.04.96-x4.70  +3.0 3.00
9 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 4.93 +1.3 m/s 4.25  +0.04.93  +1.3x4.930.00.00.0 2.00
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 2 4.75 +1.1 m/s 4.66  +3.54.45  +2.64.75  +1.14.750.00.00.0 1.00
11 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 4.68 +1.3 m/s 4.47  +1.14.65  +1.24.68  +1.34.680.00.00.0
12 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3 4.62 +1.5 m/s 4.61  +2.0x4.62  +1.54.620.00.00.0
13 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11 4.61 +0.4 m/s 4.61  +0.43.54  +1.44.49  +1.64.610.00.00.0
14 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 6 4.48 +1.2 m/s 4.47  +0.34.48  +1.2x4.480.00.00.0
15 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 4.41 +1.8 m/s 4.18  +2.5x4.41  +1.84.410.00.00.0
16 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4 4.25 +0.8 m/s 3.66  +0.13.80  +0.54.25  +0.84.250.00.00.0
17 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 4.11 +1.6 m/s 3.67  +0.04.11  +1.64.11  +1.14.110.00.00.0
18 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 4.10 +1.1 m/s 4.08  +1.14.10  +1.1x4.100.00.00.0
Kristina CachováKristina Cachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 10 13.35 +0.0 m/s 13.06  +1.013.24  +2.311.08  +0.013.24-13.20  +1.313.35  +0.0 11.00
2 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 13.16 +2.2 m/s 12.94 +1.0 m/s 12.78  +0.512.94  +1.013.16  +2.213.1612.97  +2.612.88  +0.0x 9.00
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 13.06 +0.1 m/s 12.13  +2.912.64  +0.012.76  +1.012.7612.55  +1.313.06  +0.1x 8.00
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 12.94 +1.5 m/s 12.43  +0.012.25  +2.6x12.4312.81  +1.712.78  +3.012.94  +1.5 7.00
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 12 12.37 +0.4 m/s 12.24  +1.912.17  +1.612.37  +0.412.3711.61  +1.012.18  +1.911.80  +0.0 6.00
6 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 9 12.22 +1.8 m/s 11.86  +0.012.07  +2.012.15  +1.612.1512.05  +2.012.17  +2.712.22  +1.8 5.00
7 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 12.17 +0.5 m/s 12.17  +0.5x11.08  +0.012.17x-- 4.00
8 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 12.07 +0.0 m/s 11.82  +1.6x11.70  +0.811.82xx12.07  +0.0 3.00
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 11.70 +2.7 m/s 11.41 +1.7 m/s 11.15  +1.211.70  +2.711.41  +1.711.700.00.00.0 2.00
10 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 11.60 +2.9 m/s 11.60  +2.9xx11.600.00.00.0 1.00
11 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 3 11.23 +1.7 m/s 11.23  +1.7xx11.230.00.00.0
12 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 11.17 +1.5 m/s 11.17  +1.5xx11.170.00.00.0
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 13 11.24 +2.0 m/s 10.99  +1.511.24  +2.011.24  +0.911.24x-- 11.00
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11 11.04 +2.2 m/s 10.83 +1.2 m/s 10.83  +1.511.04  +2.2x11.0410.83  +1.210.79  +0.0x 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12 11.02 +1.3 m/s 09.48  +1.910.65  +2.010.86  +0.610.8611.02  +1.310.54  +0.9x 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 10 10.89 +0.0 m/s 10.33  +0.310.63  +1.910.85  +2.410.8510.54  +0.210.89  +0.010.46  +0.9 7.00
5 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 6 10.41 +1.2 m/s 09.78  +1.4x09.77  +0.809.7810.41  +1.2x10.34  +0.0 6.00
6 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 10.27 +1.9 m/s 10.27  +1.909.95  +1.0x10.2709.85  +1.6x09.97  +0.5 5.00
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 10.01 +0.0 m/s 09.82  +0.109.82  +2.309.85  +1.309.8509.81  +1.409.38  +2.210.01  +0.0 4.00
8 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 8 09.97 +2.3 m/s 09.79 +0.0 m/s 09.96  +2.309.79  +0.009.72  +1.909.96x09.97  +2.309.69  +1.4 3.00
9 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 09.70 +1.0 m/s 09.33  +1.6x09.70  +1.009.700.00.00.0 2.00
10 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 3 09.25 +1.5 m/s x09.25  +1.509.24  +0.709.250.00.00.0 1.00
11 Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4 09.25 +0.6 m/s xx09.25  +0.609.250.00.00.0
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 NM xxx0.00.00.00.0
Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 20 13.23 13.2312.7412.2013.23xx13.16 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18 12.88 12.8612.8312.7512.8612.6012.8812.03 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 19 12.37 11.57x11.5311.5711.3712.37x 8.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 15 12.16 11.4311.3212.1612.1611.3211.77x 7.00
5 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16 12.04 x12.04x12.0410.8511.83- 6.00
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 11.78 11.48xx11.48xx11.78 5.00
7 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 11 11.70 11.7010.7811.1311.7010.95xx 4.00
8 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 11.65 11.0611.5010.9711.5011.4911.65x 3.00
9 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12 11.42 11.0611.0911.4211.420.00.00.0 2.00
10 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 10.73 10.73x10.4110.730.00.00.0 1.00
11 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 10.52 10.5210.0509.5410.520.00.00.0
12 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 9 10.39 x10.3910.2210.390.00.00.0
13 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 10.32 10.3209.7109.8310.320.00.00.0
14 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 8 10.26 10.2610.0410.1210.260.00.00.0
15 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 1 10.26 09.4310.1210.2610.260.00.00.0
16 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 13 09.84 09.7309.8409.6609.840.00.00.0
17 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 7 09.70 09.70x09.3409.700.00.00.0
18 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 09.50 09.50x09.2209.500.00.00.0
19 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 09.42 x09.42x09.420.00.00.0
20 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 09.05 09.0508.3908.2409.050.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 18 14.85 14.8513.3913.4314.8513.3214.2413.97 11.00
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 19 14.52 13.7914.4714.5214.5214.3214.15x 9.00
3 Petr FomenkoPetr Fomenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 13.91 13.9113.20x13.91xx13.70 8.00
4 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15 13.10 12.4812.4512.4412.48x12.7013.10 7.00
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 12.60 10.5211.8611.5511.8611.9612.60x 6.00
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 13 12.59 11.2111.9812.5312.5312.5912.03x 5.00
7 Martin FlorianMartin Florian
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 14 12.03 11.9112.0311.8412.030.00.00.0 4.00
8 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 10 11.38 11.0111.38x11.3810.93xx 3.00
9 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 11 10.82 09.7910.8210.5410.820.00.00.0 2.00
10 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 10.63 x10.63x10.630.00.00.0 1.00
11 David VavříčekDavid Vavříček
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 12 10.58 10.3809.9710.5810.580.00.00.0
12 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 10.56 09.6910.5610.2610.560.00.00.0
13 Jakub MrštíkJakub Mrštík
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 10.45 09.8910.4509.5510.450.00.00.0
14 Jan KomárekJan Komárek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3 10.34 10.1109.9510.3410.340.00.00.0
15 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 8 09.96 x09.6509.9609.960.00.00.0
16 Michal VranýMichal Vraný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1 09.12 08.3108.3009.1209.120.00.00.0
17 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4 09.10 08.8309.0609.1009.100.00.00.0
18 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 2 08.24 08.1808.2407.9408.240.00.00.0
Richard RakRichard Rak
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 19 37.23 0.0 11.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18 32.73 0.0 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 17 32.40 0.0 8.00
4 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 15 31.29 0.0 7.00
5 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 14 30.79 0.0 6.00
6 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 28.77 0.0 5.00
7 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 28.76 0.0 4.00
8 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 28.14 0.0 3.00
9 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 13 27.65 0.0 2.00
10 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 27.53 0.0 1.00
11 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 6 26.20 0.0
12 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 25.73 0.0
13 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 20 24.90 0.0
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 16 24.70 0.0
15 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 4 24.20 0.0
16 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 9 23.41 0.0
17 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 3 22.90 0.0
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 22.60 0.0
19 Eliška HrachováEliška Hrachová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 20.87 0.0
20 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 18.10 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FlorianMartin Florian
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 19 46.91 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Petr FomenkoPetr Fomenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18 44.96 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 17 43.63 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 16 36.51 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 14 36.23 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 35.17 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 15 34.46 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 32.06 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 10 31.04 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 29.94 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Jan KomárekJan Komárek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 6 27.74 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Jakub MrštíkJakub Mrštík
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 26.44 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 25.16 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 24.78 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 5 20.57 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 20.49 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 2 20.19 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan ŠponerJan Šponer
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 20 47.28 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17 46.58 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 18 44.83 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 15 44.29 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 19 44.14 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 16 44.00 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 13 43.34 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 42.28 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 40.71 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 9 39.28 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 14 37.18 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 7 34.25 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 8 33.28 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4 33.11 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 32.62 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 6 30.48 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 25.13 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Veronika HaškováVeronika Hašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 20.75 0.00.00.00.00.00.00.0
Michaela ChládkováMichaela Chládková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 16 50.85 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15 47.50 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 42.52 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 12 40.81 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 11 35.44 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 35.41 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 32.87 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 David VavříčekDavid Vavříček
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 8 29.88 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 9 29.26 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Petr MolíkPetr Molík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 2 28.89 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Jan KomárekJan Komárek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4 28.66 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 5 27.77 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Lukáš CouralLukáš Coural
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 1 21.56 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Michal VranýMichal Vraný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3 21.04 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jakub MrštíkJakub Mrštík
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 19.96 0.00.00.00.00.00.00.0
Richard RakRichard Rak
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 20 43.25 0.0 11.00
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 16 41.06 0.0 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 19 39.09 0.0 8.00
4 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 18 37.03 0.0 7.00
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
01 15 36.77 0.0 6.00
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 36.20 0.0 5.00
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 14 35.84 0.0 4.00
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 33.56 0.0 3.00
9 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 6 31.57 0.0 2.00
10 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 11 31.04 0.0 1.00
11 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 13 29.75 0.0
12 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 29.12 0.0
13 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 28.75 0.0
14 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 4 28.49 0.0
15 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 28.03 0.0
16 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 5 27.37 0.0
17 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 10 26.98 0.0
18 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 7 26.50 0.0
19 Michaela ChládkováMichaela Chládková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 24.47 0.0
20 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 23.57 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FlorianMartin Florian
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 20 69.50 0.0 11.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 16 63.93 0.0 9.00
3 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 19 58.17 0.0 8.00
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 18 57.64 0.0 7.00
5 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 17 53.91 0.0 6.00
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 15 50.78 0.0 5.00
7 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 14 46.77 0.0 4.00
8 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 44.57 0.0 3.00
9 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 6 43.81 0.0 2.00
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 43.07 0.0 1.00
11 Dominik PodlenaDominik Podlena
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 12 41.74 0.0
12 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 39.76 0.0
13 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 39.46 0.0
14 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 39.05 0.0
15 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 37.49 0.0
16 Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 2 37.28 0.0
17 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 8 36.86 0.0
18 David VavříčekDavid Vavříček
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 1 34.49 0.0
19 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 31.17 0.0
Jan ŠponerJan Šponer
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 7 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14:23.08 11.00
2 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 19:03.77 9.00
3 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19:56.42 8.00
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 16:41.17 11.00
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 16:43.87 9.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16:47.74 8.00
4 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 19:28.18 7.00
5 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 19:34.11 6.00
6 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 19:36.30 5.00
7 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19:53.45 4.00
8 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 20:21.66 3.00
9 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 20:39.62 2.00
10 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21:06.24 1.00
11 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21:14.64
Celkem 11 závodníků