Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek
Jablonec nad Nisou (15. 9. 2018)trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6 | DNS | 13.06 +1.0 | 13.24 +2.3 | 11.08 +0.0 | 13.24 | - | 13.20 +1.3 | 13.35 +0.0 | |||||||||
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 10 | 13.35 +0.0 m/s | 13.06 +1.0 | 13.24 +2.3 | 11.08 +0.0 | 13.24 | - | 13.20 +1.3 | 13.35 +0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 13 | 13.16 +2.2 m/s | 12.94 +1.0 m/s | 12.78 +0.5 | 12.94 +1.0 | 13.16 +2.2 | 13.16 | 12.97 +2.6 | 12.88 +0.0 | x | 9.00 | ||||||
3 |
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1 | 13.06 +0.1 m/s | 12.13 +2.9 | 12.64 +0.0 | 12.76 +1.0 | 12.76 | 12.55 +1.3 | 13.06 +0.1 | x | 8.00 | |||||||
4 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 8 | 12.94 +1.5 m/s | 12.43 +0.0 | 12.25 +2.6 | x | 12.43 | 12.81 +1.7 | 12.78 +3.0 | 12.94 +1.5 | 7.00 | |||||||
5 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 12 | 12.37 +0.4 m/s | 12.24 +1.9 | 12.17 +1.6 | 12.37 +0.4 | 12.37 | 11.61 +1.0 | 12.18 +1.9 | 11.80 +0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 9 | 12.22 +1.8 m/s | 11.86 +0.0 | 12.07 +2.0 | 12.15 +1.6 | 12.15 | 12.05 +2.0 | 12.17 +2.7 | 12.22 +1.8 | 5.00 | |||||||
7 |
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 12.17 +0.5 m/s | 12.17 +0.5 | x | 11.08 +0.0 | 12.17 | x | - | - | 4.00 | |||||||
8 |
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5 | 12.07 +0.0 m/s | 11.82 +1.6 | x | 11.70 +0.8 | 11.82 | x | x | 12.07 +0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 11.70 +2.7 m/s | 11.41 +1.7 m/s | 11.15 +1.2 | 11.70 +2.7 | 11.41 +1.7 | 11.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 |
Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4 | 11.60 +2.9 m/s | 11.60 +2.9 | x | x | 11.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 3 | 11.23 +1.7 m/s | 11.23 +1.7 | x | x | 11.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | 11.17 +1.5 m/s | 11.17 +1.5 | x | x | 11.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 15.9.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | NM | 10.99 +1.5 | 11.24 +2.0 | 11.24 +0.9 | 11.24 | x | - | - | |||||||||
Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1 | NM | 10.83 +1.5 | 11.04 +2.2 | x | 11.04 | 10.83 +1.2 | 10.79 +0.0 | x | |||||||||
1 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 13 | 11.24 +2.0 m/s | 10.99 +1.5 | 11.24 +2.0 | 11.24 +0.9 | 11.24 | x | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK Jeseniova |
02 | 11 | 11.04 +2.2 m/s | 10.83 +1.2 m/s | 10.83 +1.5 | 11.04 +2.2 | x | 11.04 | 10.83 +1.2 | 10.79 +0.0 | x | 9.00 | ||||||
3 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12 | 11.02 +1.3 m/s | 09.48 +1.9 | 10.65 +2.0 | 10.86 +0.6 | 10.86 | 11.02 +1.3 | 10.54 +0.9 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 10 | 10.89 +0.0 m/s | 10.33 +0.3 | 10.63 +1.9 | 10.85 +2.4 | 10.85 | 10.54 +0.2 | 10.89 +0.0 | 10.46 +0.9 | 7.00 | |||||||
5 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 6 | 10.41 +1.2 m/s | 09.78 +1.4 | x | 09.77 +0.8 | 09.78 | 10.41 +1.2 | x | 10.34 +0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 9 | 10.27 +1.9 m/s | 10.27 +1.9 | 09.95 +1.0 | x | 10.27 | 09.85 +1.6 | x | 09.97 +0.5 | 5.00 | |||||||
7 |
Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 7 | 10.01 +0.0 m/s | 09.82 +0.1 | 09.82 +2.3 | 09.85 +1.3 | 09.85 | 09.81 +1.4 | 09.38 +2.2 | 10.01 +0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 8 | 09.97 +2.3 m/s | 09.79 +0.0 m/s | 09.96 +2.3 | 09.79 +0.0 | 09.72 +1.9 | 09.96 | x | 09.97 +2.3 | 09.69 +1.4 | 3.00 | ||||||
9 |
Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 5 | 09.70 +1.0 m/s | 09.33 +1.6 | x | 09.70 +1.0 | 09.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 3 | 09.25 +1.5 m/s | x | 09.25 +1.5 | 09.24 +0.7 | 09.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 4 | 09.25 +0.6 m/s | x | x | 09.25 +0.6 | 09.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |