výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.17
2 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.41
3 8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.47
4 32 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.48
5 45 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.72
6 137 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.93
2 149 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.09
3 13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.12
4 20 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.73
5 146 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.80
6 79 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.20
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.70 11.00
2 210 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.79 9.00
3 13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.14 8.00
4 149 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.19 7.00
5 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.25 6.00
6 8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.42 4.00
2 45 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.76 3.00
3 146 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.84 2.00
4 137 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.72 1.00
79 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
20 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.54
2 112 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.55
3 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.89
4 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.33
5 231 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.35
6 216 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.16
2 101 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.69
3 222 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.95
4 221 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.60
5 226 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.68
119 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.21 11.00
2 101 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.36 9.00
3 112 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.55 8.00
4 121 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.81 7.00
5 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.92 6.00
6 222 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.47 4.00
2 221 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.60 3.00
3 231 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.64 2.00
4 226 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.83 1.00
5 216 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.86
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:00) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.93 9.00
2 46 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.31 6.00
3 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.42 4.00
4 13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.51 2.00
5 32 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:00) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.87 11.00
2 95 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.10 7.00
3 231 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.38 5.00
4 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.49 3.00
5 8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 16:00) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.99 8.00
2 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.58
3 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.79
4 45 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 16:00) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.51
2 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 24.11
3 146 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.83
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:45) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.72 11.00
2 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.63 9.00
3 112 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.79 8.00
4 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.42 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:45) unofficial Vítr: -1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.74 6.00
2 124 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.07 5.00
3 221 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.96 4.00
4 231 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.55 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.50 9.00
2 95 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.94 7.50
3 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.70 5.00
4 46 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 50.04 3.50
5 5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.80 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jan RiedelJan Riedel 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 48.08 11.00
2 85 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 48.94 7.50
3 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.30 6.00
4 18 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.04 3.50
5 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 51.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.27 2.00
2 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.28
109 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
142 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.77
2 143 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.81
3 43 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.74
4 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 52.83
97 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.90 11.00
2 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 56.87 9.00
3 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.20 8.00
4 124 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.30 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 61.02 6.00
2 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 63.35 5.00
3 151 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.45 4.00
4 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.92 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Jan RiedelJan Riedel 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 1:54.12 11.00
2 18 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:54.83 9.00
3 36 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:55.16 8.00
4 109 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.91 7.00
5 24 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:56.50 5.00
6 243 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:56.71 4.00
7 100 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 1:57.59 3.00
8 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 1:57.86
9 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:59.12
10 338 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:01.95
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:56.21 6.00
2 22 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:57.72 2.00
3 69 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 1:57.80 1.00
4 9 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:58.25
5 321 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 1:59.51
6 194 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 1:59.87
7 72 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:00.22
8 312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.98
9 140 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:14.95
110 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:10.30 11.00
2 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:10.87 9.00
3 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:12.18 8.00
4 115 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:13.30 7.00
5 215 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:14.76 6.00
6 214 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:17.92 5.00
7 55 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:19.58 4.00
8 282 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:27.08 3.00
9 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:29.69 2.00
10 293 Martina Procházková UvizlováMartina Procházková Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:34.85 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 3:57.03 11.00
2 196 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:58.91 9.00
3 96 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:59.59 8.00
4 16 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:00.84 7.00
5 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 4:01.17 6.00
6 98 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 4:02.03 5.00
7 22 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:02.26 4.00
8 330 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 4:02.70 3.00
9 101 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 4:03.08 2.00
10 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 4:03.92 1.00
11 11 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:07.55
12 18 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:12.41
13 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22 4:14.34
14 315 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20 4:14.35
15 49 Jan RiedelJan Riedel 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13 4:27.59
72 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15 DNS
338 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23 DNS
33 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 DNS
21 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
47 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21 DNS
100 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 DNS
94 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNF
110 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 DNF
Celkem 23 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 214 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:34.67 11.00
2 215 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:35.42 9.00
3 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:41.04 8.00
4 279 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:42.12 7.00
5 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:46.09 6.00
6 278 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:52.48 5.00
7 359 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 4:54.97 4.00
8 219 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:55.03 3.00
9 123 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 5:12.37 2.00
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14:46.62 11.00
2 96 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14:55.16 9.00
3 101 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14:56.83 8.00
4 11 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14:59.65 7.00
5 53 Jan VolárJan Volár 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 15:16.09 6.00
6 33 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15:36.04 5.00
7 207 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16:28.59 4.00
8 61 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 16:32.52 3.00
9 329 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 16:42.10 2.00
Celkem 9 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 213 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17:17.33 11.00
2 219 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18:20.57 9.00
3 103 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18:33.77 8.00
4 154 Pavla HochmanováPavla Hochmanová 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18:48.75 7.00
5 224 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 20:01.49 6.00
6 126 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21:10.42 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:15) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.91 11.00
2 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.21 8.00
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.42 7.00
4 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.47 5.50
117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Poznámky:
0.
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:15) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.47 5.50
2 56 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.91 4.00
3 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.00 3.00
4 225 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.74 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:15) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.12 9.00
2 351 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 16.51 2.00
3 377 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 16.92
4 59 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.81
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.58 11.00
2 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.04 9.00
3 108 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 15.50 8.00
4 150 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.50 7.00
5 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.28 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Ján ŠubaJán Šuba 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.58 6.00
2 185 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.66 5.00
3 91 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.01 3.00
328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.05 2.00
2 136 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.08 1.00
3 104 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 18.24
138 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNF
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.24 11.00
2 104 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 56.20 9.00
3 233 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.56 7.00
4 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 61.51 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 56.34 8.00
2 43 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 61.88 5.00
3 42 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.09 4.00
4 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 69.22 3.00
248 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.56 11.00
2 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 62.57 9.00
3 115 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.50 8.00
4 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 66.83 5.00
5 130 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 68.33 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 65.72 7.00
2 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 66.04 6.00
3 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 67.07 4.00
4 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 67.35 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 72.18 1.00
2 225 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 73.99
3 59 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 79.85
226 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 09:21.53 11.00
2 94 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09:39.63 9.00
3 10 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:47.31 8.00
4 21 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 10:06.06 7.00
5 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10:15.72 6.00
6 34 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10:22.94 5.00
7 14 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 10:29.81 4.00
8 112 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10:36.50 3.00
9 25 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11:01.19 2.00
10 202 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11:44.14 1.00
11 37 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 12:54.67
196 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11:57.80 11.00
2 230 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12:18.21 9.00
3 276 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13:26.34 8.00
4 153 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13:31.60 7.00
5 356 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13:34.89 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Bakalár, Frolík, Krsek, Pužman Bakalár, Frolík, Krsek, Pužman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 42.73 11.00
2 8 Kotásek, Danáč, Kolarčík, Stromšík Kotásek, Danáč, Kolarčík, Stromšík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.89 9.00
3 32 Benda, Netymach, Pajak, Ščerba Benda, Netymach, Pajak, Ščerba Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 43.35 8.00
4 105 Volejník, Holub, Špičák, Vondráček Volejník, Holub, Špičák, Vondráček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 43.81 7.00
5 215 Bician, Hübner, Štěpánek, Ryba Bician, Hübner, Štěpánek, Ryba TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.11 4.00
6 Blacký, Fikrle, Faměra, Suchý Blacký, Fikrle, Faměra, Suchý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 45.74 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Vácha, Hajduk, Bystroň, Szyszkowicz Vácha, Hajduk, Bystroň, Szyszkowicz SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 44.14 6.00
2 197 Švec, Posekaný, Zahradník, Kašpar Švec, Posekaný, Zahradník, Kašpar A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 44.89 5.00
3 149 Buba, Otruba, Pavelka, Cidorík Buba, Otruba, Pavelka, Cidorík TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.16 3.00
4 62 Gregor, Karlach, Termer, Valášek Gregor, Karlach, Termer, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 45.30 2.00
5 137 Cankov, Csikán, Grycz, Wojnar Cankov, Csikán, Grycz, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.61
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Pöschlová, Quadrátová, Jonášová, Vondrová Pöschlová, Quadrátová, Jonášová, Vondrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 49.42 11.00
2 143 Zatloukalová, Hřivnová, Kožuškaničová, Gieselová Zatloukalová, Hřivnová, Kožuškaničová, Gieselová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.65 9.00
3 227 Šimůnková, Kaletová, Kubicová, Ondrková Šimůnková, Kaletová, Kubicová, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 49.82 8.00
4 124 Veverková, Ulrichová, Matoušková, Kolingerová Veverková, Ulrichová, Matoušková, Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.38 7.00
5 312 Novotná, Pražáková, Pešová, Novosadová Novotná, Pražáková, Pešová, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.14 6.00
6 352 Černá, Buřilová, Kovandová, Kovářová Černá, Buřilová, Kovandová, Kovářová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.20 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Coufalová, Macháčková, Hymplová, Rabiňáková Coufalová, Macháčková, Hymplová, Rabiňáková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.69 5.00
2 114 Duchoňová, Hollasová, Palaštuková, Dyrynková Duchoňová, Hollasová, Palaštuková, Dyrynková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.07 4.00
3 46 Chocholová, Čurdová, Vondrovská, Zaplatílková Chocholová, Čurdová, Vondrovská, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.32 3.00
125 Zlatníková, Dobešová, Henklová, Janatová Zlatníková, Dobešová, Henklová, Janatová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Urban, Kalous, Holub, Volejník Urban, Kalous, Holub, Volejník Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:18.18 11.00
2 18 Symerský, Kolarčík, Kotásek, Danáč Symerský, Kolarčík, Kotásek, Danáč SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:21.20 9.00
3 32 Benda, Chour, Pajak, Riedel Benda, Chour, Pajak, Riedel Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 3:23.43 7.00
4 189 Lehar, Šmíd, Švihálek, Krsek Lehar, Šmíd, Švihálek, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:25.63 5.00
5 233 Štěpánek, Bahník, Halíř, Hübner Štěpánek, Bahník, Halíř, Hübner TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:36.79 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Ekl, Karlach, Gregor, Richter Ekl, Karlach, Gregor, Richter AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 3:23.34 8.00
2 9 Hajduk, Kováčech, Vondra, Sigmund Hajduk, Kováčech, Vondra, Sigmund SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:23.55 6.00
3 148 Pavelka, Cidorík, Wojnar, Otruba Pavelka, Cidorík, Wojnar, Otruba TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:37.99 2.00
4 208 Kašpar, Novák, Posekaný, Hlaváč Kašpar, Novák, Posekaný, Hlaváč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:39.95
5 42 Lunhul, Ščerba, Lux, Čadek Lunhul, Ščerba, Lux, Čadek Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:42.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Špičák, Vinkler, Růžička, Němeček Špičák, Vinkler, Růžička, Němeček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 3:31.50 4.00
2 Blacký, Suchý, Valášek, Špindler Blacký, Suchý, Valášek, Špindler AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 3:38.56 1.00
3 140 Kučírek, Csikán, Cankov, Dudzik Kučírek, Csikán, Cankov, Dudzik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:50.53
324 Lampa, Smolka, Boček, Ožana Lampa, Smolka, Boček, Ožana TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Veverková, Hrachovcová, Treglerová, Ulrichová Veverková, Hrachovcová, Treglerová, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:01.32 11.00
2 312 Novotná, Adamcová, Šamudovská, Novosadová Novotná, Adamcová, Šamudovská, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:01.70 9.00
3 130 Janatová, Urbanová, Gieselová, Zatloukalová Janatová, Urbanová, Gieselová, Zatloukalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:02.38 8.00
4 46 Chocholová, Quadrátová, Vondrová, Zaplatílková Chocholová, Quadrátová, Vondrová, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:05.71 7.00
5 225 Macháčková, Coufalová, Rabiňáková, Beľová Macháčková, Coufalová, Rabiňáková, Beľová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:23.18 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 17:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Braunová, Pražáková, Janůrková, Sotonová Braunová, Pražáková, Janůrková, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:24.40 5.00
2 375 Kovandová, Kovandová, Hubrová, Buřilová Kovandová, Kovandová, Hubrová, Buřilová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 4:29.66 4.00
133 Dobešová, Henklová, Lavrinčíková, Belfínová Dobešová, Henklová, Lavrinčíková, Belfínová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.751.801.851.901.952.002.052.092.122.152.18 Body
1 182 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 2.15 ---o-oooxxoxoxxx 11.00
2 212 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.15 ---o-oxoxxoxoxxoxxx 9.00
3 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 2.00 ooo-xoxxoxxx 8.00
4 150 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.95 ---ooxxx 7.00
5= 19 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.90 --ooxxx 5.50
5= 38 Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.90 -oooxxx 5.50
7= 240 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.90 -ooxoxxx 3.50
7= 39 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 1.90 oooxoxxx 3.50
9 136 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.85 oxooxxx 2.00
10 93 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 1.85 oxoxoxxx 1.00
11 73 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 1.75 oxxx
48 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 DNS
4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.491.541.581.611.641.671.701.721.741.761.781.801.821.841.86 Body
1 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 1.67 ---ooooxxx 11.00
2 42 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5 1.64 -ooxxoxoxoxxx 9.00
3 49 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 1.61 -ooooxxx 8.00
4 297 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 8 1.61 --xoooxxx 7.00
5 275 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 1.58 oooxox- 6.00
6 123 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4 1.58 oxooxxoxxx 5.00
7 281 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2 1.49 ooxxx 3.50
8 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.49 ooxxx 3.50
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.804.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.15 Body
1 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 13 4.90 --------o-o-xxx 11.00
2 199 Jakub VítekJakub Vítek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 4.70 ---xo-o-xxoxxoxxx 9.00
3 193 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 12 4.50 ------xoxxx 8.00
4 197 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 4.40 ---xo-o-xxx 7.00
5 328 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 8 4.20 ---o-xxx 6.00
6 223 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3 4.10 xoooxxx 5.00
7= 215 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 7 4.00 ooxxx 3.50
7= 246 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 4.00 ooxxx 3.50
9 220 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6 3.80 oxxx 2.00
318 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 DNS
144 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 NM xxx
232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 10 NM ---xx-x
145 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.502.702.903.053.203.353.503.653.753.853.954.054.154.25 Body
1 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 16 3.95 -------o-oooxxx 11.00
2 66 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 15 3.85 --------o-ox-xx 9.00
3 113 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 3.65 ------xoxxooxxx 8.00
4 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 3.50 ----ooxxooxxx 7.00
5 274 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 13 3.50 ---oooxoxxoxxx 6.00
6 280 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10 3.20 -oxoxoxooxxx 5.00
7 218 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 12 3.20 -ooooxoxxx 4.00
8 373 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 9 3.20 --oooxxoxxx 3.00
9 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 3.05 -ooxoxox 2.00
10= 133 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 2.70 oooxxx 0.50
10= 63 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 2.70 --o-xxx 0.50
12= 220 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 6 2.70 ooxxoxxx
12= 134 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 2.70 --xxoxxx
14= 123 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2 2.50 ooxxx
14= 132 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 2.50 ooxxx
16 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 2.30 xxoxxx
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 16 7.34 +1.4 m/s 7.07  +0.06.98  +0.77.23  +1.67.237.26  +2.27.34  +1.47.31  +0.4 11.00
2 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 13 7.31 +2.8 m/s 7.27 +1.1 m/s 6.93  +0.07.12  +0.77.27  +1.17.277.22  +1.77.31  +2.87.10  +0.1 9.00
3 4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 15 7.00 +2.9 m/s 6.90 -0.7 m/s 4.66  +0.96.90  -0.76.73  -0.26.90xx7.00  +2.9 8.00
4 102 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 14 6.90 -0.7 m/s 6.83  +0.06.77  +1.26.58  +0.06.836.76  +1.46.88  +0.86.90  -0.7 7.00
5 35 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
93 7 6.84 +0.0 m/s 6.52  -0.76.84  +0.0-6.84--- 6.00
6 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10 6.82 +0.9 m/s 6.50  +0.4xx6.506.82  +0.9x5.52  +2.1 5.00
7 149 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 8 6.75 +0.0 m/s 6.44  -0.96.47  +0.56.75  +0.06.75-x- 4.00
8 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 11 6.70 +0.8 m/s 6.24  -0.26.66  -0.9x6.666.70  +0.8xx 3.00
9 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 6.48 +1.2 m/s x6.28  -0.76.48  +1.26.480.00.00.0 2.00
10 91 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 2 6.46 +0.8 m/s 6.10  +0.0x6.46  +0.86.460.00.00.0 1.00
11 215 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 5 6.33 +1.2 m/s 6.33  +1.24.79  +0.04.99  +1.56.330.00.00.0
12 146 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4 6.21 +0.0 m/s 6.21  +0.06.07  +0.44.80  +1.06.210.00.00.0
13 108 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 12 6.17 +0.0 m/s 6.17  +0.0x-6.170.00.00.0
14 1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 9 6.11 +1.8 m/s 6.11  +1.8x5.13  +0.46.110.00.00.0
15 318 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 5.98 +0.4 m/s 5.72  -1.05.98  +0.45.86  +1.65.980.00.00.0
16 83 David TermerDavid Termer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3 5.05 +0.0 m/s 4.27  -0.75.05  +0.0x5.050.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 15 5.77 +1.5 m/s 5.63  +2.45.46  +0.85.71  +2.65.715.50  +1.05.69  +1.15.77  +1.5 11.00
2 44 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 17 5.63 +1.8 m/s 4.36  -0.25.19  +2.45.28  -0.35.28xx5.63  +1.8 9.00
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 5.62 +1.6 m/s 5.49  +0.85.61  +1.15.60  +2.15.615.62  +1.65.61  +0.0- 8.00
4 58 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 14 5.53 +1.6 m/s 5.51  +1.4xx5.51xx5.53  +1.6 7.00
5 66 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 5.47 +0.8 m/s 5.47  +0.8-5.41  +0.45.475.40  +1.2-5.30  +1.6 6.00
6 351 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 13 5.45 +3.3 m/s 5.43 +1.7 m/s 5.18  +0.05.16  -0.25.36  +1.45.365.23  +1.05.45  +3.35.43  +1.7 5.00
7 275 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 5.34 +1.6 m/s x5.34  +1.6x5.34xxx 4.00
8 352 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12 5.30 +0.2 m/s 5.30  +0.25.12  +1.15.15  +1.95.30xx4.05  +1.2 3.00
9 130 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 7 5.20 +0.4 m/s 5.20  +0.44.98  +1.45.04  +1.65.200.00.00.0 2.00
10 42 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10 5.18 +0.0 m/s 5.02  +1.15.18  +0.05.13  +1.65.180.00.00.0 1.00
11 56 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 5.17 +1.9 m/s 5.17  +1.94.97  +1.2x5.170.00.00.0
12 222 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11 5.16 +0.8 m/s 5.16  +0.85.10  +0.5x5.160.00.00.0
13 280 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 5.12 +1.7 m/s 5.12  +1.73.83  +1.54.93  +1.75.120.00.00.0
14 46 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 5.11 +1.8 m/s 4.90  +0.45.11  +1.84.92  +1.15.110.00.00.0
15 151 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 4.98 +2.1 m/s 4.90 +0.5 m/s x4.90  +0.54.98  +2.14.980.00.00.0
16 304 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6 4.96 +1.4 m/s 4.82  +1.54.96  +1.44.86  +1.54.960.00.00.0
17 227 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 4.84 +0.8 m/s 4.82  +1.1x4.84  +0.84.840.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 15 14.96 +0.9 m/s 14.33  +1.714.96  +0.9-14.96--- 11.00
2 102 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 14 14.74 +0.4 m/s 14.53  +0.514.74  +0.4x14.7414.71  +1.9xx 9.00
3 1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 13 14.57 +0.0 m/s x14.57  +0.0x14.5713.30  +1.3x14.30  +0.0 8.00
4 149 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 12 14.44 +1.2 m/s x13.50  -0.514.44  +1.214.4414.02  +0.0xx 7.00
5 4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11 14.28 +0.7 m/s 14.17  +1.313.27  +1.7x14.1714.28  +0.714.20  +2.614.12  -0.5 6.00
6 91 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 10 14.27 +1.7 m/s x14.27  +1.714.03  +0.014.2713.72  +1.0-13.90  +1.2 5.00
7 150 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 8 14.13 +0.5 m/s 14.13  +0.513.52  +1.3x14.13--- 4.00
8 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6 13.80 +2.1 m/s 13.47 -0.3 m/s x13.80  +2.1x13.80xx13.47  -0.3 3.00
9 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 9 13.70 +0.0 m/s 13.70  +0.013.64  +0.7x13.700.00.00.0 2.00
10 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 13.63 +1.9 m/s 13.32  +1.413.56  +0.013.63  +1.913.630.00.00.0 1.00
11 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 13.56 +1.8 m/s 13.56  +1.8--13.560.00.00.0
12 182 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4 13.08 -0.4 m/s 12.82  +2.713.08  -0.412.11  +1.813.080.00.00.0
13 136 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3 12.30 +1.8 m/s 12.10  +1.912.20  +1.012.30  +1.812.300.00.00.0
14 138 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2 11.92 +2.4 m/s x11.92  +2.4x11.920.00.00.0
48 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 352 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 11.91 +1.0 m/s 11.81  +2.410.52  +1.611.91  +1.011.9110.24  +1.310.54  +1.211.91  +0.5 11.00
2 303 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.67 -0.2 m/s 11.57  +2.710.03  +0.311.57  +0.011.5711.60  +1.7x11.67  -0.2 9.00
3 58 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 11.60 +0.0 m/s 11.03  +0.4x11.57  +1.111.5711.24  +1.511.24  +1.311.60  +0.0 8.00
4 46 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.47 +0.5 m/s 11.04  +2.211.30  +0.011.44  -0.211.4411.34  +0.0x11.47  +0.5 7.00
5 44 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11.14 +1.3 m/s 10.88  +2.110.85  +0.710.68  -0.710.8810.76  +0.811.14  +1.310.70  -1.3 6.00
6 275 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.72 +0.0 m/s 10.69  +1.010.48  +0.8x10.6910.72  +0.010.64  +2.410.72  -0.9 5.00
7 377 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.51 +0.8 m/s 10.51  +0.8xx10.510.00.00.0 4.00
8 229 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 10.42 +1.0 m/s 10.42  +1.010.22  +0.8x10.4210.12  +0.0x10.08  +0.3 3.00
9 304 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.30 +0.8 m/s 10.30  +0.8x10.07  +0.010.300.00.00.0 2.00
119 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 14.90 14.90x-14.900.00.00.0 11.00
2 64 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 12.48 12.45xx12.4512.4812.1812.30 9.00
3 67 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12.39 11.5712.3312.3912.3912.0412.2812.20 8.00
4 211 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.84 11.4311.4110.4111.4311.8411.7911.48 7.00
5 65 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 11.83 11.4911.83x11.83xx11.28 6.00
6 143 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11.68 11.1411.6811.6011.6811.4011.50- 5.00
7 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 11.49 11.3111.0011.4911.4911.2511.18- 4.00
8 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 11.20 10.7411.20x11.200.00.00.0 3.00
9 369 Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 11.03 10.6411.03x11.030.00.00.0 2.00
10 217 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 10.70 10.25x10.7010.700.00.00.0 1.00
11 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 10.68 10.1210.6810.6210.680.00.00.0
12 54 Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.57 10.57xx10.570.00.00.0
13 273 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.55 10.5510.4510.5210.550.00.00.0
14 70 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10.48 10.3310.4809.8010.480.00.00.0
15 377 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.02 09.3910.02-10.020.00.00.0
16 135 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 09.88 09.8809.69x09.880.00.00.0
17 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.74 09.7409.5509.3409.740.00.00.0
18 354 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 09.69 x09.6909.2909.690.00.00.0
19 146 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 09.22 x09.2208.8409.220.00.00.0
20 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 08.83 x08.6808.8308.830.00.00.0
21 216 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 08.29 07.6207.8908.2908.290.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 19 16.06 15.1115.5715.7015.7016.0415.6716.06 11.00
2 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 17 15.54 13.1113.9514.4114.41x15.3515.54 9.00
3 250 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 13 15.38 14.82x15.0215.0215.3814.97x 8.00
4 103 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 18 15.21 14.9015.11x15.11x15.21x 7.00
5 41 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 14 15.20 14.2014.5414.7214.7215.2015.0715.01 6.00
6 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 16 14.99 14.99x-14.9914.7514.93x 5.00
7 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 11 14.78 13.5514.78x14.780.00.00.0 4.00
8 113 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 15 14.67 13.9314.6714.5314.67xx14.54 3.00
9 2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 10 14.33 14.33x13.6714.330.00.00.0 2.00
10 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 12 14.03 13.9614.0313.9314.030.00.00.0 1.00
11 31 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 9 13.72 x13.7213.6013.720.00.00.0
12 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 8 13.59 13.59xx13.590.00.00.0
13 3 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 12.27 11.6511.9312.2712.270.00.00.0
14 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6 12.01 12.01xx12.010.00.00.0
15 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4 11.85 xx11.8511.850.00.00.0
16 84 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 1 11.77 10.1711.2211.7711.770.00.00.0
17 89 Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 2 10.69 09.6510.69x10.690.00.00.0
115 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 5 NM xxx0.00.00.00.0
187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 7 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 17 54.06 54.0653.6653.0654.0651.76xx 11.00
2 60 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 16 45.01 x45.01x45.01xxx 9.00
3 211 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 15 43.61 41.3543.61x43.61x42.33x 8.00
4 273 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 14 38.93 38.00x36.9238.0038.9337.03x 7.00
5 64 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 13 38.30 38.3038.14x38.30x-- 6.00
6 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 12 36.37 36.13xx36.13x36.37x 5.00
7 217 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 10 35.96 30.0533.6135.1135.1135.9635.5435.53 4.00
8 135 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 7 33.69 33.69xx33.6930.72x32.43 3.00
9 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 8 33.44 29.09-33.4433.440.00.00.0 2.00
10 70 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11 32.36 x32.3630.0332.360.00.00.0 1.00
11 133 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 31.70 31.5628.6031.7031.700.00.00.0
12 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 5 29.38 29.2029.38x29.380.00.00.0
13 146 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 29.23 xx29.2329.230.00.00.0
14 277 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3 29.18 28.9229.18x29.180.00.00.0
15 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1 29.17 25.8328.8529.1729.170.00.00.0
16 369 Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 2 27.93 x27.9127.9327.930.00.00.0
17 54 Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 25.49 25.49xx25.490.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 22 56.81 52.1252.0155.7555.7556.5756.8156.15 11.00
2 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 20 47.71 42.61x46.2046.20xx47.71 9.00
3 44 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 3 47.42 39.8247.4247.1147.42x45.68x 8.00
4 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 21 47.35 47.24x47.3247.3247.1847.35x 7.00
5 50 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 19 46.72 43.4146.7244.9446.72xx- 6.00
6 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 16 44.51 43.4142.2142.2343.4142.75x44.51 5.00
7 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 15 43.39 41.4541.6243.1043.1042.46x43.39 4.00
8 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 14 42.79 36.7440.6842.7942.79xxx 3.00
9 99 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 18 41.74 x41.74x41.740.00.00.0 2.00
10 115 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 17 41.28 41.28x40.5941.280.00.00.0 1.00
11 41 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
90 13 40.88 x38.5840.8840.880.00.00.0
12 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 12 39.33 38.8839.33x39.330.00.00.0
13 103 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 8 39.04 39.04xx39.040.00.00.0
14 250 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 10 38.60 34.90x38.6038.600.00.00.0
15 31 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 6 36.17 36.17xx36.170.00.00.0
16 2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 34.77 33.1934.77x34.770.00.00.0
17 3 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 33.98 x32.2833.9833.980.00.00.0
192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
226 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 5 NM xxx0.00.00.00.0
84 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 7 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 15 52.18 x45.51x45.51xx52.18 11.00
2 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 12 48.38 43.9647.0047.3147.3146.2648.3845.89 9.00
3 211 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 14 45.73 44.7843.0345.7345.7344.93xx 8.00
4 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 11 45.14 41.9645.1442.2745.1444.60xx 7.00
5 19 Andrea MaškováAndrea Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
86 13 42.72 x39.1339.4739.47x40.7242.72 6.00
6 68 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10 39.84 38.0938.8937.6738.8939.8437.5938.72 5.00
7 110 Kateřina HaasováKateřina Haasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 9 37.96 36.9036.4837.2237.2237.9635.2237.25 4.00
8 57 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 37.33 36.90x34.5336.90x37.3334.91 3.00
9 24 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 4 36.19 36.1935.07x36.190.00.00.0 2.00
10 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 6 35.86 34.4935.8635.2435.860.00.00.0 1.00
11 54 Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3 35.42 x31.2035.4235.420.00.00.0
12 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 5 34.71 xx34.7134.710.00.00.0
13 135 Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
76 2 27.60 x27.60x27.600.00.00.0
14 133 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 24.68 24.68x23.9024.680.00.00.0
18 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 7 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 17 65.35 61.8865.3565.1765.35x64.55x 11.00
2 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 16 60.40 60.40xx60.40xx- 9.00
3 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 15 58.41 x54.02x54.02xx58.41 8.00
4 44 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 1 56.00 49.3053.85x53.8553.7354.9356.00 7.00
5 7 Daniel DanáčDaniel Danáč
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 12 53.43 x50.85x50.8553.43xx 6.00
6 221 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 14 51.89 51.89xx51.89--- 5.00
7 3 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13 49.72 44.8448.29x48.29x49.72x 4.00
8 214 Jan BartůněkJan Bartůněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
81 6 48.82 x48.82x48.8248.2548.1947.74 3.00
9 219 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 9 46.97 46.9746.7846.1246.970.00.00.0 2.00
10 114 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 7 46.76 46.7644.8944.9646.760.00.00.0 1.00
11 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 8 46.53 43.6846.53x46.530.00.00.0
12 84 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 11 46.12 x45.4046.1246.120.00.00.0
13 89 Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 4 38.43 x33.8438.4338.430.00.00.0
14 139 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 30.94 xx30.9430.940.00.00.0
234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
147 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 13 44.00 44.00--44.00--- 11.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 43.48 43.0040.81-43.00-43.4842.19 9.00
3 277 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 11 42.56 40.1441.49x41.4942.5641.5641.54 8.00
4 68 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 9 42.01 x39.9038.0639.9042.01xx 7.00
5 217 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 10 41.02 36.4734.5941.0241.02xx37.74 6.00
6 273 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 39.57 x39.5737.6239.57x36.37- 5.00
7 369 Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 7 37.36 35.3137.2035.4637.2035.3737.36x 4.00
8 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 33.80 33.8030.5231.5233.8029.06x31.00 3.00
9 284 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5 33.41 33.4133.0933.0233.410.00.00.0 2.00
10 354 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1 28.73 27.3128.7328.6828.730.00.00.0 1.00
11 146 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 26.93 26.9324.85x26.930.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 190 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 61.52 61.52xx61.52xxx 11.00
2 226 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 54.53 54.45x52.7254.4551.8654.53x 9.00
3 67 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 53.97 52.81x53.8353.8353.9753.1953.35 8.00
4 224 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 51.44 47.4945.16x47.4942.94x51.44 7.00
5 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 50.53 45.4845.8550.5350.53x47.2050.33 6.00
6 39 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 49.45 49.45-45.7549.4544.8446.9844.03 5.00
7 2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 48.01 46.8348.01x48.0147.2447.4547.68 4.00
8 1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 46.57 44.5243.5146.5746.57xx43.07 3.00
9 52 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 45.60 43.1445.3045.6045.600.00.00.0 2.00
10 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 45.25 42.1243.0645.2545.250.00.00.0 1.00
103 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
114 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 21:07.59 11.00
2 107 Michael MorvayMichael Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21:46.95 9.00
3 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21:50.32 8.00
4 15 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24:07.61 7.00
5 12 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25:10.41 6.00
6 225 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 30:18.03 5.00
7 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 38:14.28 4.00
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Mária CzakováMária Czaková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23:49.31 11.00
2 223 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27:44.66 9.00
3 228 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 31:42.18 8.00
Celkem 3 závodníků