výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Pacov (16. 9. 2018)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 232 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:10.69 11.00
2 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:13.24 9.00
3 227 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:13.88 8.00
4 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 4:15.13 7.00
5 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:15.64 6.00
6 255 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:15.78 5.00
7 96 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:16.02 4.00
8 214 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:25.09 2.00
9 229 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:25.21 1.00
10 258 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 4:26.95
11 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 4:35.39
247 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 4:24.72 3.00
2 240 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:30.26
3 79 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:33.82
4 10 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11 4:35.51
5 256 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:37.04
6 88 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:41.02
7 45 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 4:46.44
8 257 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:53.40
19 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
105 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 232 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:10.69 11.00
2 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:13.24 9.00
3 227 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:13.88 8.00
4 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 4:15.13 7.00
5 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:15.64 6.00
6 255 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:15.78 5.00
7 96 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:16.02 4.00
8 76 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 4:24.72 3.00
9 214 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:25.09 2.00
10 229 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:25.21 1.00
11 258 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 4:26.95
12 240 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:30.26
13 79 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:33.82
14 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 4:35.39
15 10 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11 4:35.51
16 256 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:37.04
17 88 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:41.02
18 45 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 4:46.44
19 257 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:53.40
247 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 DNS
19 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
105 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:58.46 11.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:00.90 9.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:02.53 8.00
4 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 5:03.12 7.00
5 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 5:03.40 6.00
6 111 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 5:04.04 5.00
7 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 5:13.70 3.00
8 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 5:14.73 2.00
9 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:21.78
Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
110 Dana PernicováDana Pernicová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:07.26 4.00
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:17.25 1.00
3 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 5:17.42
4 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 5:17.43
5 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 5:24.99
6 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 5:31.97
7 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:33.81
8 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 5:40.18
9 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:42.65
10 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 5:47.28
Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:58.46 11.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:00.90 9.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:02.53 8.00
4 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 5:03.12 7.00
5 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 5:03.40 6.00
6 111 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 5:04.04 5.00
7 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:07.26 4.00
8 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 5:13.70 3.00
9 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 5:14.73 2.00
10 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:17.25 1.00
11 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 5:17.42
12 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 5:17.43
13 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:21.78
14 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 5:24.99
15 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 5:31.97
16 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:33.81
17 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 5:40.18
18 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:42.65
19 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 5:47.28
Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
110 Dana PernicováDana Pernicová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNS