výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Pacov (16. 9. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 18 6.71 +0.0 m/s 6.71  +0.00.00.06.710.00.00.0 11.00
2 706 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21 6.67 +1.6 m/s 6.67  +1.60.00.06.670.00.00.0 9.00
3 71 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 17 6.64 +2.5 m/s 6.58 +1.0 m/s 6.64  +2.56.58  +1.00.06.640.00.00.0 8.00
4 727 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 20 6.60 +0.5 m/s 6.60  +0.50.00.06.600.00.00.0 7.00
5 24 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 16 6.59 +0.2 m/s 6.59  +0.20.00.06.590.00.00.0 6.00
6 248 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 7 6.48 +1.5 m/s 6.48  +1.50.00.06.480.00.00.0 5.00
7 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 19 6.43 +0.2 m/s 6.43  +0.20.00.06.430.00.00.0 4.00
8 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 15 6.30 +1.9 m/s 6.30  +1.90.00.06.300.00.00.0 3.00
9 715 Petr DaněčekPetr Daněček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
85 1 6.28 +2.0 m/s 6.28  +2.06.12  +1.20.06.280.00.00.0 2.00
10 98 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 22 6.27 +1.3 m/s 6.27  +1.30.00.06.270.00.00.0 1.00
11 87 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 14 6.10 +1.7 m/s 6.10  +1.70.00.06.100.00.00.0
12 4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 12 6.09 +1.6 m/s 6.09  +1.66.07  +1.30.06.090.00.00.0
13 218 Radek HykešRadek Hykeš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 11 6.09 +1.7 m/s 6.09  +1.75.98  +1.20.06.090.00.00.0
14 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 23 6.08 +1.6 m/s 6.08  +1.60.00.06.080.00.00.0
15 225 Jan PatkaJan Patka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4 6.00 +1.0 m/s 6.00  +1.00.00.06.000.00.00.0
16 3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 13 5.96 +1.2 m/s 5.96  +1.20.00.05.960.00.00.0
17 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 10 5.87 +1.1 m/s 5.87  +1.10.00.05.870.00.00.0
18 713 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
95 3 5.75 +1.4 m/s 5.75  +1.40.00.05.750.00.00.0
19 720 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 2 5.72 +1.6 m/s 5.72  +1.60.00.05.720.00.00.0
20 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 8 5.63 +1.1 m/s 5.63  +1.10.00.05.630.00.00.0
21 729 Ondřej MachátOndřej Machát
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 5 5.38 +2.1 m/s 5.19 +1.5 m/s 5.38  +2.15.19  +1.50.05.380.00.00.0
22 97 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 6 4.91 +2.7 m/s 4.91  +2.70.00.04.910.00.00.0
215 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 19 5.94 +1.2 m/s 5.94  +1.20.00.05.940.00.00.0 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 18 5.64 +2.0 m/s 5.64  +2.00.00.05.640.00.00.0 9.00
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 14 5.62 +1.9 m/s 5.62  +1.90.00.05.620.00.00.0 8.00
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 16 5.53 -0.5 m/s 5.53  -0.50.00.05.530.00.00.0 7.00
5 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 13 5.36 +1.5 m/s 5.36  +1.50.00.05.360.00.00.0 6.00
6 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 15 5.22 +2.7 m/s 5.21 -0.8 m/s 5.22  +2.75.21  -0.80.05.220.00.00.0 5.00
7 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 10 5.10 +1.8 m/s 5.10  +1.80.00.05.100.00.00.0 4.00
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 5.05 +2.3 m/s 5.02 +0.5 m/s 5.05  +2.35.02  +0.50.05.050.00.00.0 3.00
9 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 9 5.00 +1.7 m/s 5.00  +1.70.00.05.000.00.00.0 2.00
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 5 4.97 +0.6 m/s 4.97  +0.60.00.04.970.00.00.0 1.00
11 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 6 4.73 +0.4 m/s 4.73  +0.40.00.04.730.00.00.0
12 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 11 4.72 +0.9 m/s 4.72  +0.90.00.04.720.00.00.0
13 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3 4.62 +1.5 m/s 4.62  +1.50.00.04.620.00.00.0
14 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 4.47 +2.7 m/s 4.38 +0.1 m/s 4.47  +2.74.38  +0.10.04.470.00.00.0
15 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 4.27 +3.6 m/s 4.27  +3.60.00.04.270.00.00.0
16 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2 4.26 +1.3 m/s 4.26  +1.30.00.04.260.00.00.0
Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 8 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků