výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Pacov (16. 9. 2018)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.43 11.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.69 9.00
3 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.32 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.43 7.00
5 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.08 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.60 6.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 16.04 5.00
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 16.37 3.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.88
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 16.77 2.00
2 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 16.87 1.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 17.36
101 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.43 11.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.69 9.00
3 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.32 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.43 7.00
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.60 6.00
6 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 16.04 5.00
7 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.08 4.00
8 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 16.37 3.00
9 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 16.77 2.00
10 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 16.87 1.00
11 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.88
12 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 17.36
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
101 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF