výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Pacov (16. 9. 2018)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.75 11.00
2 728 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 9.00
3 218 Radek HykešRadek Hykeš 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.33 8.00
4 219 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.26 7.00
244 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNF
155 Jan FlídrJan Flídr 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 246 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.40 6.00
2 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.26 5.00
3 18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 19.30 4.00
4 99 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 19.53 3.00
5 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.64 2.00
6 91 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 20.94 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.75 11.00
2 728 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 9.00
3 218 Radek HykešRadek Hykeš 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.33 8.00
4 219 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.26 7.00
5 246 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.40 6.00
6 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.26 5.00
7 18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 19.30 4.00
8 99 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 19.53 3.00
9 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.64 2.00
10 91 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 20.94 1.00
244 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNF
155 Jan FlídrJan Flídr 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DQ