výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Morenda Kooperativa mítink

Brno (21. 4. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 13:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 453 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.69
2 86 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.73
3 473 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.79
4 389 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 040930 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.02
5 77 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 040211 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.31
6 206 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 030703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 13:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 369 Hugo GrebecHugo Grebec 040913 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.97
2 360 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.05
3 403 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.06
4 205 Tomáš NázlerTomáš Názler 040715 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.66
5 364 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.73
186 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 041018 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 13:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 79 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.89
2 191 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.97
3 105 Petr KuchařPetr Kuchař 031009 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.24
4 71 Martin PhamMartin Pham 040222 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.52
5 194 Samuel VinklerSamuel Vinkler 040722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.46
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 13:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 433 Pavel VrbasPavel Vrbas 040930 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 08.76
2 480 Filip BednářFilip Bednář 041007 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 09.17
3 208 Tomáš MáčelTomáš Máčel 040524 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 09.67
103 Šimon ChorvátŠimon Chorvát 030107 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 DNS
102 Matěj HyclMatěj Hycl 040329 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 12:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 182 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.44
2 391 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.05
3 371 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.13
4 396 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 051104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.26
5 129 Filip MífekFilip Mífek 060924 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 12:55) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 354 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.45
2 439 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.54
3 296 Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.04
4 200 Jan FialaJan Fiala 061023 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.68
5 356 Jiří DohnalJiří Dohnal 060810 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.12
6 390 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 051109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 12:55) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 384 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 050811 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.11
2 392 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 061004 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.36
3 101 Dominik MachalaDominik Machala 060819 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.49
4 202 David MachekDavid Machek 060501 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.49
5 479 Jan SladkovskýJan Sladkovský 060503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.05
6 455 Jan PlášilJan Plášil 060309 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 10.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 12:55) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.13
2 451 Adam VrábelAdam Vrábel 060101 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.29
3 173 Matvij TsapMatvij Tsap 051104 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.39
4 442 Michael TomašovičMichael Tomašovič 060412 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 09.94
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 14:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Hana BlažkováHana Blažková 040121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 08.18
2 85 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.50
3 447 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 040526 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.54
4 399 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 031121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 08.57
5 438 Radka KučerováRadka Kučerová 040224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.67
6 91 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 030209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 14:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 437 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 030622 AK KuřimAK Kuřim 4 08.67
2 88 Monika LorenzováMonika Lorenzová 040217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 08.94
3 448 Barbora PokornáBarbora Pokorná 040203 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.94
4 456 Anita GoraniAnita Gorani 041018 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.05
5 87 Beáta RubášováBeáta Rubášová 030318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.06
6 362 Natálie NovákováNatálie Nováková 040914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 14:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 030612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.88
2 38 Iveta TrojancováIveta Trojancová 030116 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.92
3 89 Denisa SommerováDenisa Sommerová 040710 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 08.97
4 459 Nikol KarasováNikol Karasová 041007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.41
5= 475 Tereza VrátnáTereza Vrátná 030331 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.78
5= 461 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová 041123 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 14:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 481 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 030903 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.73
2 96 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 041126 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.76
3 83 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová 040101 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 09.02
4 443 Sára VolejníkováSára Volejníková 031230 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 09.96
5 441 Anna KubíčkováAnna Kubíčková 040515 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 09.98
6 94 Michaela PtačovskáMichaela Ptačovská 041128 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 14:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 462 Eva RemešováEva Remešová 040317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 08.61
2 195 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 040722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.74
3 385 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 041009 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.83
4 203 Nela NavrátilováNela Navrátilová 041217 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.02
5 193 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 040708 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.35
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 14:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 468 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 031214 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.76
2 367 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 040123 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.02
3 297 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 040915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.52
4 454 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 031227 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.53
5 483 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 040128 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 10.21
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 363 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.48
2 204 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.64
3 395 Viktória TrgováViktória Trgová 060112 Kryha BratislavaKryha Bratislava 2 08.78
4 376 Veronika VackováVeronika Vacková 060721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 09.04
5 207 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY Lanškroun AACTIVITY Lanškroun A 4 09.06
6 379 Veronika ČervenáVeronika Červená 060813 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 374 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 050630 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.14
2 404 Eliška FučíkováEliška Fučíková 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.73
3 358 Veronika TošilováVeronika Tošilová 050512 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.78
4 357 Nela KadečkováNela Kadečková 061026 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.82
5 460 Viola DančákováViola Dančáková 050726 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 09.88
6 359 Edita NagyováEdita Nagyová 050806 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 470 Jana LeitnerováJana Leitnerová 050506 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 09.70
2 184 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 060101 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 10.05
3 393 Vendula VitoslavskáVendula Vitoslavská 061021 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 10.26
4 469 Markéta LeitnerováMarkéta Leitnerová 061207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 10.39
5 278 Klára KyprováKlára Kyprová 060921 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.91
6 382 Antonie KynčlováAntonie Kynčlová 060404 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 11.31
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.03
2 44 Johana KalnáJohana Kalná 050101 žádnýžádný 2 09.23
3 477 Tereza RichterováTereza Richterová 050929 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 09.53
4 180 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 060302 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 3 09.67
5 377 Dana StupkováDana Stupková 061107 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 10.33
474 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 372 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.93
2 380 Amálie MáčkováAmálie Máčková 060330 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.43
3 375 Sára NedbálkováSára Nedbálková 050315 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 09.62
4 458 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 060924 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.89
5 435 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.98
201 Julie KachlířováJulie Kachlířová 060117 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 472 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.24
2 196 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 050321 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.78
3 365 Markéta MaškováMarkéta Mašková 050202 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.88
4 93 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.32
5 370 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 060515 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 09.54
6 84 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.99
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eliška KonečnáEliška Konečná 050807 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.60
2 405 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.09
3 482 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 050130 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 10.20
4 281 Veronika TylováVeronika Tylová 060829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.31
5 402 Nikol VuováNikol Vuová 060420 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.35
6 398 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 060414 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 10.47
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 050202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.74
2 290 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.35
3 386 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.41
4 175 Petra BlažkováPetra Blažková 051030 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.78
5 366 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 060411 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.98
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 21.4.2018 - 13:35) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 373 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.80
2 183 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.06
3 383 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 060516 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.23
4 432 Eliška BrázdováEliška Brázdová 060708 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.80
5 394 Veronika NovohradskáVeronika Novohradská 060721 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 09.88
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 323 Marek ŠivecMarek Šivec 090406 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 11.88
2 258 Otto ZwettlerOtto Zwettler 090509 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.91
3 237 Oskar PohlodekOskar Pohlodek 100110 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 12.01
4 314 Max WinzorMax Winzor 091111 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 5 12.29
5 308 Jan ŘmotJan Řmot 091225 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 4 13.28
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 300 Filip BalákFilip Balák 090525 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.83
2 324 Jakub BednářJakub Bednář 091104 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 11.14
3 307 Jakub BurianJakub Burian 090601 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 2 11.14
4 329 Štěpán DvořákŠtěpán Dvořák 091221 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 12.33
5 301 Adam ČižmárAdam Čižmár 110511 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 5 12.70
6 302 Šimon DufekŠimon Dufek 131229 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 319 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 091026 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.93
2 239 Daniel AdámekDaniel Adámek 090101 AC MS BrnoAC MS Brno 4 10.22
3 350 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun 100101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 10.72
4 325 Tomáš SovaTomáš Sova 090101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.63
5 349 Adam KonečnýAdam Konečný 101102 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 11.74
6 330 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 091211 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 11.74
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Šimon EllingerŠimon Ellinger 090714 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.85
2 136 Robin FriedmannRobin Friedmann 110222 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 4 11.37
3 303 Tomáš HolečekTomáš Holeček 100701 -- 1 11.46
4 132 jiří Frolíkjiří Frolík 091112 SK SpeedSK Speed 2 11.80
5 313 Daniel GregorDaniel Gregor 110509 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 5 11.84
6 243 Šimon HolýŠimon Holý 110917 žádnýžádný 6 12.73
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 320 Robin JandekRobin Jandek 100101 AC MS BrnoAC MS Brno 5 10.76
2 322 Martin HolýMartin Holý 120201 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.93
3 304 Lukáš HrňaLukáš Hrňa 100316 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 2 12.45
4 326 Jakub KocourekJakub Kocourek 100504 ZŠ Hudcova/AC MS BrnoZŠ Hudcova/AC MS Brno 6 12.55
5 321 Lukáš HolýLukáš Holý 090930 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 12.60
6 341 Adam JanechAdam Janech 120420 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.86
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 335 Vojtěch KrňávekVojtěch Krňávek 090122 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.77
2 299 Adam KonečnýAdam Konečný 100117 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 3 10.37
3 339 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 110426 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 11.78
4 347 Josef KopeckýJosef Kopecký 090301 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 4 12.09
5 331 Michal KoutnýMichal Koutný 110815 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 12.44
6 343 Štěpán KuderaŠtěpán Kudera 130622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.94
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Filip OrbesFilip Orbes 110112 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.84
2 338 Mikuláš LangMikuláš Lang 091120 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 10.95
3 345 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 110124 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 12.14
4 342 Jan PešekJan Pešek 100714 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 12.21
5 318 David NovákDavid Novák 101103 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 4 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 310 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 090525 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 1 10.82
2 332 Václav RumlenaVáclav Rumlena 100322 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 11.43
3 312 Rafael ProvazníkRafael Provazník 100423 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.45
4 346 Jakub RujzlJakub Rujzl 100727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 11.75
5 224 Richard PůžaRichard Půža 101011 VSK Univerzita Brno 2VSK Univerzita Brno 2 4 12.31
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 317 Jakub StojanJakub Stojan 091019 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 10.81
2 315 Kryštof ŠilarKryštof Šilar 101020 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 1 11.16
3 248 Hrdý SanuelHrdý Sanuel 090204 TJ OslavanyTJ Oslavany 3 11.50
4 327 Matyáš SapákMatyáš Sapák 100617 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.55
5 309 Sťěpán SvobodaSťěpán Svoboda 120727 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 5 14.30
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 21.4.2018 - 07:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 334 Jan KubákJan Kubák 090403 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.31
2 238 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 090217 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.47
3 311 Jakub ŠmahelJakub Šmahel 090430 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 10.70
4 328 Jan VrbkaJan Vrbka 110225 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 5 10.93
5 336 Matyáš TejralMatyáš Tejral 100904 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 11.70
6 337 Šimon WandrolŠimon Wandrol 100531 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 14.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 159 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 080122 BrnoBrno 3 09.06
2 41 Oliver VincenecOliver Vincenec 070504 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.67
3 162 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 070514 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.96
4 125 Štěpán ProksŠtěpán Proks 070611 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.00
5 163 Tomáš AugustinTomáš Augustin 071224 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 6 10.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 127 Patrik FilkaPatrik Filka 070606 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.65
2 126 Martin GrünwalldMartin Grünwalld 070613 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 6 09.79
3 137 Denis EllingerDenis Ellinger 071004 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.94
4 333 Frederik FriedmannFrederik Friedmann 080609 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 1 10.87
5 40 Matěj DujkaMatěj Dujka 080427 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 10.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 138 Tomáš HorákTomáš Horák 080305 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 09.07
2 149 Jakub JordánJakub Jordán 070101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 09.81
3 134 Adam HluštíkAdam Hluštík 070724 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.28
4 110 Jiří HložekJiří Hložek 070324 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 10.84
5 161 David KistanDavid Kistan 080522 SK SpeedSK Speed 6 10.87
6 158 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 081021 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 11.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Dušan LátDušan Lát 070530 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 2 09.41
2 148 Vít KrůzaVít Krůza 080101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 10.18
3 116 Jan MarekJan Marek 070906 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.41
4 39 Lukáš MertaLukáš Merta 071022 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.55
5 157 Lukáš MedekLukáš Medek 070415 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.58
6 133 Lukáš KotolanLukáš Kotolan 070827 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 11.32
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Zbyněk PehalZbyněk Pehal 070809 BrnoBrno 1 09.67
2 108 Petr MinksPetr Minks 080216 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 10.07
3 114 Filip NečasFilip Nečas 070802 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.15
4 113 Petr OdehnalPetr Odehnal 080127 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.20
5 140 Jan OčkoJan Očko 081015 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 10.44
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 070410 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.46
2 139 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 080221 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 09.81
3 43 Jan SlavíkJan Slavík 081125 Moravská SlaviaMoravská Slavia 4 09.85
4 118 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 070102 JAC BrnoJAC Brno 1 09.96
5 166 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 080220 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 2 09.99
6 145 Petr StejskalPetr Stejskal 070620 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.75
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 21.4.2018 - 07:50) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 165 Jan ŽenožičkaJan Ženožička 070426 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 6 09.57
2 124 Martin TomášekMartin Tomášek 080705 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 5 09.77
3 141 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 080628 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 1 09.92
4 150 Jan TančinecJan Tančinec 080515 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 10.30
5 109 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 070107 Orel VyškovOrel Vyškov 4 10.49
6 151 Boris BrckoBoris Brcko 080101 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 216 Sára ProcházkováSára Procházková 090703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 10.02
2 128 Lea MífkováLea Mífková 090923 JAC BrnoJAC Brno 3 10.42
3 67 Sofie SkořepováSofie Skořepová 110101 žádnýžádný 1 11.55
4 153 Sára GuldanováSára Guldanová 090101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 11.70
5 351 Miroslava JankechováMiroslava Jankechová 110101 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.25
6 154 Linda ZelenkováLinda Zelenková 110101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 13.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 090510 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.22
2 254 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 100221 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.78
3 218 Martina TruksováMartina Truksová 090125 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 6 10.88
4 33 Helena PetrováHelena Petrová 110628 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 12.52
5 267 Vendula KolářováVendula Kolářová 100703 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 12.73
6 246 Karolína ProvazníkováKarolína Provazníková 120306 Atletika HolešovAtletika Holešov 1 13.99
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Marie SoučkováMarie Součková 090507 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 10.13
2 9 Anička ValáškováAnička Valášková 090603 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 1 10.72
3 222 Veronika DobešováVeronika Dobešová 110609 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.48
4 257 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 101213 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.88
5 230 Tereza HluštíkováTereza Hluštíková 110526 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 12.03
6 223 Klára ČičatkováKlára Čičatková 101112 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 130 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 090409 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.84
2 10 Julie FialováJulie Fialová 100120 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 3 11.32
3 232 Daniela PokornáDaniela Pokorná 090608 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 5 11.84
4 259 Karolína MozgováKarolína Mozgová 100716 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 2 12.18
5 268 Izabela JenišováIzabela Jenišová 100810 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 12.90
6 225 Kristýna PůžováKristýna Půžová 121012 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.37
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 119 Lucie NečasováLucie Nečasová 090220 SK SpeedSK Speed 1 10.34
2 122 Bára NeveseláBára Neveselá 090126 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 6 10.90
3 231 Barbora DostalíkováBarbora Dostalíková 091027 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 10.92
4 229 Anežka HankováAnežka Hanková 090823 ŽidlochoviceŽidlochovice 4 11.16
5 215 Adéla KotlánováAdéla Kotlánová 090507 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 5 11.31
6 270 Natálie HavelkováNatálie Havelková 111121 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 12.13
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 228 Stela NavrátilováStela Navrátilová 090630 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 4 10.18
2 143 Ema ZatloukalováEma Zatloukalová 100305 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 6 10.90
3 214 Zoe MolinaZoe Molina 090228 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 11.11
4 152 Vendula SeďováVendula Seďová 100811 AthusAthus 2 11.60
5 142 Sára ZatloukalováSára Zatloukalová 130212 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 1 13.21
6 147 Linda VeseláLinda Veselá 110620 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 13.23
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 090204 TJ OslavanyTJ Oslavany 4 10.38
2 276 Evelína Ch. PospíšilováEvelína Ch. Pospíšilová 090820 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 11.56
3 31 Matylda VackováMatylda Vacková 090101 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.86
4 219 Ema BoudnáEma Boudná 100408 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 3 12.90
5 217 Eliška TumpachováEliška Tumpachová 110112 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 1 13.08
6 220 Anna StojanováAnna Stojanová 110717 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 13.30
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 352 Ema KučerováEma Kučerová 090621 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.87
2 18 Alexandra M. ŠtulířováAlexandra M. Štulířová 090522 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.96
3 275 Bára VlkováBára Vlková 090328 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 11.03
4 251 Lucie DrapelovaLucie Drapelova 100204 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 11.36
5 131 Lucie MaříkováLucie Maříková 100530 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 11.90
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 260 Klára BuličkováKlára Buličková 101201 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 4 11.74
2 279 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 100911 SK SpeedSK Speed 1 12.20
3 252 Klára BrožováKlára Brožová 110101 AC MS BrnoAC MS Brno 3 12.22
4 209 Denisa TopinkováDenisa Topinková 100319 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.36
5 241 Ivana TomíčkováIvana Tomíčková 130214 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 14.09
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 255 Ani VarosjanAni Varosjan 100129 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 11.17
2 234 Lucie OleksíkováLucie Oleksíková 090912 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 11.27
3 240 Eliška TomíčkováEliška Tomíčková 100428 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 11.83
4 256 Eliška VodičkováEliška Vodičková 101112 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.70
5 221 Lilien StojanováLilien Stojanová 130218 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 15.83
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Kateřina RybováKateřina Rybová 090520 LipůvkaLipůvka 4 09.97
2 144 Daniela JurováDaniela Jurová 100521 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 10.69
3= 244 Veronika KudličkováVeronika Kudličková 100625 Orel VyškovOrel Vyškov 6 11.75
3= 249 Emma ZavadilováEmma Zavadilová 091024 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 6 11.75
5 233 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 090815 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 11.89
6 269 Veronika LakomaVeronika Lakoma 110418 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 12.98
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 316 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 090101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.51
2 250 Sofie HorákováSofie Horáková 100101 PředklášteříPředklášteří 2 11.53
3 121 Romana SvobodováRomana Svobodová 100217 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 1 12.33
4 245 Viktorie ŠťastováViktorie Šťastová 100101 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 12.45
266 Sofie HanákováSofie Hanáková 110324 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 5 DQ
Poznámky:
pravidlo 163.3
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (so, 21.4.2018 - 09:25) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 211 Lilian HumpolíkováLilian Humpolíková 090101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 11.19
2 146 Svetlana HajnáSvetlana Hajná 100302 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 12.26
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.24
2 51 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 070629 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 09.40
3 21 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.47
4 1 Klára UrbánkováKlára Urbánková 080409 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 10.38
5 50 Anna MičánkováAnna Mičánková 080815 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 10.57
6 28 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 080106 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 10.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 1 09.13
2 24 Barbora KubákováBarbora Kubáková 070101 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.83
3 23 Kateřina KleiblováKateřina Kleiblová 080101 žádnýžádný 2 09.86
4 26 Jolana JanišováJolana Janišová 070412 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.03
5 155 Ema FrýbertováEma Frýbertová 080101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 3 10.99
6 66 Nela NěmečkováNela Němečková 080910 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 6 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 070106 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 09.50
2 16 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.62
3 156 Nikola SeďováNikola Seďová 070606 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 09.74
4 47 Alena StřelickáAlena Střelická 071022 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 10.06
5 59 Barbora PavlíčkovaBarbora Pavlíčkova 080122 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.86
6 32 Veronika PetrováVeronika Petrová 080521 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 070620 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.42
2 19 Adriana TejralováAdriana Tejralová 070920 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 09.66
3 48 Kristina BendováKristina Bendová 070621 Speed BrnoSpeed Brno 4 10.10
4 7 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 080430 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 10.60
5 29 Osuská TerezaOsuská Tereza 080201 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.19
6 57 Klára ŠvábenskáKlára Švábenská 070913 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 5 11.23
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Lucie HavelkováLucie Havelková 070413 Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno 3 09.36
2 27 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 080918 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 09.61
3 253 Brožová BarboraBrožová Barbora 080101 AC MS BrnoAC MS Brno 2 09.69
4 263 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 071124 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 6 10.45
5 61 Victoria BayerováVictoria Bayerová 070823 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 5 10.59
6 13 Barbora BednářováBarbora Bednářová 080423 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 11.26
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 070223 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.49
2 168 Sofia ChovanSofia Chovan 070727 Moravska SlaviaMoravska Slavia 6 09.87
3 169 Marie BrtníkováMarie Brtníková 070930 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.35
4 34 Karolína BednářováKarolína Bednářová 080126 Sokol PřísnoticeSokol Přísnotice 3 10.52
5 56 Michaela FiantováMichaela Fiantová 070815 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 1 10.69
6 63 Valentýna CiklováValentýna Ciklová 080618 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Anna HájkováAnna Hájková 070817 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.46
2 3 Petra HoloubkováPetra Holoubková 070805 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.66
3 5 Lea GrebecováLea Grebecová 071123 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.67
4 25 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.26
5 15 Eliška FrolíkováEliška Frolíková 070816 SK SpeedSK Speed 4 10.95
6 22 Oxana HajnáOxana Hajná 080507 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 11.20
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Nikol JadrnáNikol Jadrná 081213 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 2 09.86
2 52 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková 070309 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.88
3 6 Zina JaníkováZina Janíková 080730 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.61
4 42 Rosalie KalnáRosalie Kalná 081229 AK KuřimAK Kuřim 3 10.86
5 54 Lucie KeprtováLucie Keprtová 080914 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 6 11.27
6 68 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 071208 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 4 11.39
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Ema KrálováEma Králová 081029 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4 09.92
2 58 Karolína KřešťákováKarolína Křešťáková 070522 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 2 10.03
3 12 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 071113 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.12
4 45 Tereza MelicharováTereza Melicharová 080417 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 1 10.72
5 60 Markéta MatejováMarkéta Matejová 080919 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 11.83
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 21.4.2018 - 08:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 070205 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.69
2 210 Barbora TopinkováBarbora Topinková 070929 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 09.87
3 49 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 080428 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 10.33
4 170 Agáta NavrátilováAgáta Navrátilová 070821 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 10.83
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 40.24
2 466 Ondřej BudínOndřej Budín 050525 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 41.15
3 81 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 41.45
4 206 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 030703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 45.95
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 453 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 39.77
2 191 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 41.40
3 489 Jakub KošťálJakub Košťál 030704 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 43.79
4 205 Tomáš NázlerTomáš Názler 040715 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.03
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 15:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 353 David CzepiecDavid Czepiec 030627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 41.51
2 389 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 040930 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 42.81
3 364 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.48
4 208 Tomáš MáčelTomáš Máčel 040524 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 55.79
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 182 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 42.83
2 371 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.79
439 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 387 Richard KřivánekRichard Křivánek 060501 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 50.91
2 392 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 061004 ASK BlanskoASK Blansko 1 51.51
3 442 Michael TomašovičMichael Tomašovič 060412 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 61.27
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 298 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 060331 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 50.51
2 455 Jan PlášilJan Plášil 060309 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 55.16
3 361 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 61.80
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 445 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 4 41.38
2 446 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 44.97
3 399 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 031121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 46.72
4 447 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 040526 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.65
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 457 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 031117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.16
2 448 Barbora PokornáBarbora Pokorná 040203 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 48.36
3 88 Monika LorenzováMonika Lorenzová 040217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 48.64
4 87 Beáta RubášováBeáta Rubášová 030318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 50.55
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 030612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.87
2 89 Denisa SommerováDenisa Sommerová 040710 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 48.35
3 38 Iveta TrojancováIveta Trojancová 030116 Orel VyškovOrel Vyškov 2 48.65
4 443 Sára VolejníkováSára Volejníková 031230 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 52.23
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 95 Martina GalburováMartina Galburová 031202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 48.99
2 82 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 041011 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 49.48
3 462 Eva RemešováEva Remešová 040317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 53.37
452 Aneta VeseláAneta Veselá 030703 Orel VyškovOrel Vyškov 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 481 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 030903 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 48.69
2 490 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 030722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.12
3 475 Tereza VrátnáTereza Vrátná 030331 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.12
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 195 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 040722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 46.51
2 187 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 031110 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 47.90
3 483 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 040128 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 58.12
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 395 Viktória TrgováViktória Trgová 060112 Kryha BratislavaKryha Bratislava 1 47.04
2 376 Veronika VackováVeronika Vacková 060721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 48.87
3 374 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 050630 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 49.18
4 485 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.47
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 207 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY Lanškroun AACTIVITY Lanškroun A 1 50.19
2 379 Veronika ČervenáVeronika Červená 060813 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 51.29
3 84 Julie TicháJulie Tichá 050305 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 54.47
4 80 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 060923 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.84
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 295 Sandra VeteškováSandra Vetešková 060530 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 49.87
2 180 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 060302 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 51.16
3 44 Johana KalnáJohana Kalná 050101 žádnýžádný 2 53.34
4 46 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 53.59
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 21.4.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 477 Tereza RichterováTereza Richterová 050929 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 52.70
2 386 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 050517 ASK BlanskoASK Blansko 4 52.95
3 460 Viola DančákováViola Dančáková 050726 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 55.64
4 482 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 050130 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 57.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 21.4.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 472 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 2 44.27
2 183 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 49.99
3 405 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 4 54.92
4 398 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 060414 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 58.23
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 21.4.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 487 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 060601 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 50.08
2 383 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 060516 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 51.40
3 404 Eliška FučíkováEliška Fučíková 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 54.51
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 306 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 090728 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:13.39
2 310 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 090525 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 2:13.44
3 17 Filip OrbesFilip Orbes 110112 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:15.90
4 348 Matyáš TomanMatyáš Toman 091126 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 4 2:24.48
5 312 Rafael ProvazníkRafael Provazník 100423 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:27.21
6 327 Matyáš SapákMatyáš Sapák 100617 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:30.65
7 325 Tomáš SovaTomáš Sova 090101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:33.03
8 323 Marek ŠivecMarek Šivec 090406 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 8 2:36.90
9 311 Jakub ŠmahelJakub Šmahel 090430 SK Speed BrnoSK Speed Brno 9 2:41.49
10 344 Roman VernerRoman Verner 100419 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 10 2:44.04
11 345 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 110124 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11 2:48.30
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 136 Šimon EllingerŠimon Ellinger 090714 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:07.87
2 334 Jan KubákJan Kubák 090403 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:07.97
3 299 Adam KonečnýAdam Konečný 100117 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 3 2:23.45
4 303 Tomáš HolečekTomáš Holeček 100701 -- 4 2:25.25
5 349 Adam KonečnýAdam Konečný 101102 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 2:25.41
6 338 Mikuláš LangMikuláš Lang 091120 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:25.67
7 132 jiří Frolíkjiří Frolík 091112 SK SpeedSK Speed 7 2:32.81
8 347 Josef KopeckýJosef Kopecký 090301 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 8 2:44.14
9 331 Michal KoutnýMichal Koutný 110815 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 9 2:48.64
10 313 Daniel GregorDaniel Gregor 110509 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 10 2:49.26
11 Oto ZwettlerOto Zwettler 090509 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 2:50.30
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 138 Tomáš HorákTomáš Horák 080305 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 1:58.80
2 43 Jan SlavíkJan Slavík 081125 Moravská SlaviaMoravská Slavia 2 2:01.42
3 137 Denis EllingerDenis Ellinger 071004 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:02.87
4 151 Boris BrckoBoris Brcko 080101 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:08.07
5 149 Jakub JordánJakub Jordán 070101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 2:09.94
6 40 Matěj DujkaMatěj Dujka 080427 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:10.06
7 139 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 080221 SK Speed BrnoSK Speed Brno 7 2:13.57
8 123 Dušan LátDušan Lát 070530 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 8 2:16.59
9 162 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 070514 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 2:18.65
10 167 Radek CoufalRadek Coufal 080424 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10 2:21.67
11 158 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 081021 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 2:24.82
12 161 David KistanDavid Kistan 080522 SK SpeedSK Speed 12 2:29.27
118 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 070102 JAC BrnoJAC Brno 14 DNS
148 Vít KrůzaVít Krůza 080101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 166 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 080220 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 2:07.04
2 172 Kryštof PevnýKryštof Pevný 071128 Orel VyškovOrel Vyškov 2 2:08.55
3 115 Vít KudlaVít Kudla 070718 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:13.65
4 108 Petr MinksPetr Minks 080216 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:13.72
5 141 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 080628 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 5 2:15.11
6 117 Filip HrňaFilip Hrňa 070207 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:15.12
7 116 Jan MarekJan Marek 070906 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 2:19.76
8 171 Arthur EšnerArthur Ešner 080911 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:20.81
9 164 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 081112 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 2:22.21
10 114 Filip NečasFilip Nečas 070802 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:24.19
11 163 Tomáš AugustinTomáš Augustin 071224 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 11 2:28.90
12 109 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 070107 Orel VyškovOrel Vyškov 12 2:30.19
150 Jan TančinecJan Tančinec 080515 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
126 Martin GrünwalldMartin Grünwalld 070613 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská DNS
134 Adam HluštíkAdam Hluštík 070724 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNF
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 119 Lucie NečasováLucie Nečasová 090220 SK SpeedSK Speed 1 2:08.47
2 216 Sára ProcházkováSára Procházková 090703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:13.11
3 213 Anna ČižmárováAnna Čižmárová 090117 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 3 2:17.19
4 242 Monika HoláMonika Holá 091217 Moravská SlaviaMoravská Slavia 4 2:18.39
5 275 Bára VlkováBára Vlková 090328 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 2:18.60
6 260 Klára BuličkováKlára Buličková 101201 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 6 2:25.03
7 122 Bára NeveseláBára Neveselá 090126 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 7 2:29.67
8 212 Adéla ŽampachováAdéla Žampachová 090529 ASK BlanskoASK Blansko 8 2:42.41
9 250 Sofie HorákováSofie Horáková 100101 PředklášteříPředklášteří 9 2:43.96
10 153 Sára GuldanováSára Guldanová 090101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 2:48.89
11 142 Sára ZatloukalováSára Zatloukalová 130212 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 11 2:53.70
12 256 Eliška VodičkováEliška Vodičková 101112 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 12 2:56.81
266 Sofie HanákováSofie Hanáková 110324 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 130 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 090409 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:07.62
2 228 Stela NavrátilováStela Navrátilová 090630 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 2:10.01
3 254 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 100221 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:11.22
4 277 Kateřina RybováKateřina Rybová 090520 LipůvkaLipůvka 4 2:16.42
5 227 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 090510 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:19.68
6 144 Daniela JurováDaniela Jurová 100521 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 2:21.24
7 143 Ema ZatloukalováEma Zatloukalová 100305 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 7 2:24.17
8 152 Vendula SeďováVendula Seďová 100811 AthusAthus 8 2:25.27
9 226 Michaela DrimlováMichaela Drimlová 100308 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 9 2:33.90
10 257 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 101213 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 2:36.54
11 209 Denisa TopinkováDenisa Topinková 100319 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:39.71
230 Tereza HluštíkováTereza Hluštíková 110526 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNS
218 Martina TruksováMartina Truksová 090125 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
233 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 090815 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 24 Barbora KubákováBarbora Kubáková 070101 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:05.39
2 14 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 070223 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:06.81
3 48 Kristina BendováKristina Bendová 070621 Speed BrnoSpeed Brno 3 2:09.55
4 30 Anna HájkováAnna Hájková 070817 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 2:11.76
5 168 Sofia ChovanSofia Chovan 070727 Moravska SlaviaMoravska Slavia 5 2:13.68
6 210 Barbora TopinkováBarbora Topinková 070929 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.67
7 42 Rosalie KalnáRosalie Kalná 081229 AK KuřimAK Kuřim 7 2:17.36
8 51 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 070629 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:18.75
9 25 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:22.12
10 70 Barbora HlušíBarbora Hluší 070214 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10 2:24.64
11 62 Anna ImrichováAnna Imrichová 070905 SK Speed BrnoSK Speed Brno 11 2:29.93
12 155 Ema FrýbertováEma Frýbertová 080101 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12 2:32.29
13 8 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 071025 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13 2:32.59
14 29 Osuská TerezaOsuská Tereza 080201 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14 2:51.64
61 Victoria BayerováVictoria Bayerová 070823 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice DNS
253 Barbora BrožováBarbora Brožová 080101 AC MS BrnoAC MS Brno DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 080918 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 1:59.80
2 35 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 070620 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 2:01.91
3 263 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 071124 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 3 2:01.96
4 52 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková 070309 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 2:10.22
5 69 Lucie HavelkováLucie Havelková 070413 Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno 5 2:10.58
6 16 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:10.79
7 156 Nikola SeďováNikola Seďová 070606 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 2:14.47
8 170 Agáta NavrátilováAgáta Navrátilová 070821 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:16.13
9 3 Petra HoloubkováPetra Holoubková 070805 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 9 2:17.16
10 6 Zina JaníkováZina Janíková 080730 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:17.45
11 7 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 080430 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 11 2:17.82
12 64 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 070720 AK RosiceAK Rosice 12 2:23.31
13 28 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 080106 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 13 2:29.92
14 21 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 14 2:33.44
68 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 071208 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 466 Ondřej BudínOndřej Budín 050525 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:24.05
2 440 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:35.10
3 282 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:40.70
4 296 Lukáš BokLukáš Bok 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:44.00
5 298 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 060331 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 2:44.30
6 390 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 051109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:57.97
7 101 Dominik MachalaDominik Machala 060819 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:58.85
8 199 Jan AndrýsekJan Andrýsek 060424 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 2:59.83
9 361 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 3:15.70
10 478 Pavel HyánekPavel Hyánek 061019 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 3:25.40
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 445 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:12.60
2 446 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:25.93
3 264 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 030612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:34.79
4 457 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 031117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:36.63
5 464 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 031108 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:39.31
6 38 Iveta TrojancováIveta Trojancová 030116 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:39.95
7 444 Klára HájkováKlára Hájková 040126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 7 3:05.10
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 450 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 030714 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:40.42
2 481 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 030903 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:42.58
3 449 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 030714 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:45.87
4 490 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 030722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:46.72
5 465 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 030214 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:54.24
6 291 Katharina SchmidKatharina Schmid 030703 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:55.10
7 181 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 7 3:04.10
8 483 Daniela KulheimováDaniela Kulheimová 040128 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 3:20.73
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 485 Lucie HudečkováLucie Hudečková 060430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:29.50
2 373 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:31.62
3 372 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:41.01
4 201 Julie KachlířováJulie Kachlířová 060117 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:52.09
5 290 Tína StejskalováTína Stejskalová 060509 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 2:53.58
6 380 Amálie MáčkováAmálie Máčková 060330 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 3:06.50
7 65 Anna BílkováAnna Bílková 060803 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:07.30
8 482 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 050130 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 3:13.49
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 488 Viktorie KřížováViktorie Křížová 051214 AK RosiceAK Rosice 1 2:47.30
2 397 Kamila GrossováKamila Grossová 061218 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 2:53.66
3 435 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 3 3:03.32
4 179 Simona KnéblováSimona Knéblová 050820 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 3:09.19
5 377 Dana StupkováDana Stupková 061107 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 3:10.17
6 357 Nela KadečkováNela Kadečková 061026 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 3:13.57
7 278 Klára KyprováKlára Kyprová 060921 SK Speed BrnoSK Speed Brno 7 3:38.54
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 403 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 4:53.66
2 467 Jakub SmolaJakub Smola 040628 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 5:12.01
3 105 Petr KuchařPetr Kuchař 031009 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 5:23.61
4 486 Marek MalitsMarek Malits 041121 ASK BlanskoASK Blansko 4 5:57.72
106 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
53 Josef RacekJosef Racek 040416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 12:10) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.24
2 283 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.75
3 391 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 10.75
4 197 Marek HrubýMarek Hrubý 050113 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.53
5 282 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.87
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 12:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 185 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 050719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.63
2 179 Simona KnéblováSimona Knéblová 050820 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 12.30
3 92 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 050202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.32
4 198 Monika ŠilerováMonika Šilerová 050806 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 13.09
474 Julie JadrnáJulie Jadrná 060607 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 12:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 288 Agáta AndělováAgáta Andělová 060720 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.03
2 293 Zuzana KřížováZuzana Křížová 050130 Orel VyškovOrel Vyškov 1 12.85
3 366 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 060411 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 14.02
292 Anežka KraisováAnežka Kraisová 051021 Orel VyškovOrel Vyškov 5 DNS
177 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 051104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 12:45) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 14.96
2 284 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.34
3 403 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 17.50
4 280 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 18.72
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 12:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 104 Klára KlementováKlára Klementová 040327 JAC BrnoJAC Brno 3 16.52
2 78 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 030216 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 17.64
3 454 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 031227 ASK BlanskoASK Blansko 6 18.47
4 96 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 041126 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.38
5 436 Anna HalasováAnna Halasová 031021 Orel VyškovOrel Vyškov 4 21.26
388 Dominika SalčákováDominika Salčáková 040630 JAC BrnoJAC Brno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 12:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 16.10
2 385 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 041009 ASK BlanskoASK Blansko 2 18.58
3 187 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 031110 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.00
4 203 Nela NavrátilováNela Navrátilová 041217 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 19.79
5 189 Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská 040824 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 21.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 21.4.2018 - 12:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 95 Martina GalburováMartina Galburová 031202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.18
2 176 Marie VrbováMarie Vrbová 040821 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 18.47
3 98 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 030209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 18.89
4 99 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 030513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.90
5 82 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 041011 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 21.58
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.731.761.791.82
1 284 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030520 1.79 ------ooooooxooxxx
2 102 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
040329 1.65 ----oooxoxooxxx
3 103 Šimon ChorvátŠimon Chorvát
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
030107 1.65 ----oooooxoxxx
4= 106 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030104 1.60 ---ooooxoox-
4= 192 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040616 1.60 ----oooxooxxx
6 280 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 1.40 -xoooxxoxxx
369 Hugo GrebecHugo Grebec
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040913 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.60
1 283 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 1.45 ooxxoooooxxoxxx
2 197 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
050113 1.40 ---ooooxxx
3 434 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
060815 1.15 ooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.62
1 104 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
040327 1.59 ---ooooxoxooxxx
2 90 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
040317 1.59 ----oooooxxoxxx
3 78 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
030216 1.45 o-ooooxxx
4 97 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030412 1.45 -oooxooxxx
5 99 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030513 1.40 -ooooxxx
6 187 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
031110 1.40 -oxoooxxx
7 437 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AK KuřimAK Kuřim
030622 1.40 oxooxooxxx
8 189 Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040824 1.35 -oooxxx
9 367 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040123 1.30 -xooxxx
10 98 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030209 1.30 -oxoxxx
436 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
031021 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.531.56
1 472 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
050205 1.50 ---oooooo-
2 93 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
051011 1.45 ----oooxoxxx
3 363 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050311 1.40 --xoooooxxx
4 92 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
050202 1.35 --ooooxxx
5 185 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
050719 1.35 ---ooxxoxxx
6 372 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
060523 1.30 -oxooxxoxxx
7 177 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
051104 1.25 xooooxxx
8 288 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060720 1.25 oooxxoxxx
9 295 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060530 1.20 ooxoxxx
10 405 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
061029 1.20 ooxxoxxx
11 281 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060829 1.15 ooxxx
12= 175 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
051030 1.15 oxoxxx
12= 401 Amálie RackováAmálie Racková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060910 1.15 oxoxxx
14= 80 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060923 1.10 oxxx
14= 198 Monika ŠilerováMonika Šilerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
050806 1.10 oxxx
366 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
060411 DNS
196 Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
050321 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 86 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030121 5.79 5,795,265,725,790.00.00.0
2 353 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
030627 5.50 5,45x5,505,500.00.00.0
3 79 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
030902 5.36 5,305,365,315,360.00.00.0
4 360 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno
040410 5.12 4,935,075,125,120.00.00.0
5 186 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
041018 5.02 5,024,86x5,020.00.00.0
6 389 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
040930 4.95 xx4,954,950.00.00.0
7 206 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
030703 4.79 4,79x4,724,790.00.00.0
8 77 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
040211 4.75 4,664,754,684,750.00.00.0
9 191 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040901 4.63 4,524,634,534,630.00.00.0
10 71 Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
040222 4.57 4,534,474,574,570.00.00.0
11 369 Hugo GrebecHugo Grebec
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040913 4.54 4,54x4,434,540.00.00.0
12 433 Pavel VrbasPavel Vrbas
SK Speed BrnoSK Speed Brno
040930 4.36 4,364,30x4,360.00.00.0
13 192 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040616 4.31 xx4,314,310.00.00.0
14 103 Šimon ChorvátŠimon Chorvát
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
030107 4.02 3,764,024,024,020.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 289 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 4.74 4,574,714,744,740.00.00.0
2 391 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
050820 4.58 4,434,58x4,580.00.00.0
3 440 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
050523 4.47 4,474,284,204,470.00.00.0
4 371 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060303 4.18 4,073,994,184,180.00.00.0
5 387 Richard KřivánekRichard Křivánek
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
060501 4.17 4,004,124,174,170.00.00.0
6 182 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
050128 4.16 xx4,164,160.00.00.0
7 283 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 4.08 4,05x4,084,080.00.00.0
8 434 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
060815 3.92 3,913,853,923,920.00.00.0
9 298 Jindřich ŽítekJindřich Žítek
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060331 3.89 3,893,753,623,890.00.00.0
10 200 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
061023 3.87 3,672,373,873,870.00.00.0
11 392 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ASK BlanskoASK Blansko
061004 3.84 3,84x3,573,840.00.00.0
12 202 David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
060501 3.76 x3,763,683,760.00.00.0
13 101 Dominik MachalaDominik Machala
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
060819 3.73 3,733,563,113,730.00.00.0
14 129 Filip MífekFilip Mífek
BYAC BrnoBYAC Brno
060924 3.69 3,513,693,623,690.00.00.0
15 442 Michael TomašovičMichael Tomašovič
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060412 3.66 3,663,313,533,660.00.00.0
16 455 Jan PlášilJan Plášil
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060309 3.65 3,65x3,493,650.00.00.0
17 282 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 3.60 3,503,603,503,600.00.00.0
18 173 Matvij TsapMatvij Tsap
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
051104 3.37 2,20x3,373,370.00.00.0
19 478 Pavel HyánekPavel Hyánek
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
061019 3.23 3,232,422,403,230.00.00.0
20 356 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060810 2.92 2,92xx2,920.00.00.0
451 Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
060101 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 90 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
040317 5.17 3,524,835,175,170.00.00.0
2 438 Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
040224 4.86 4,454,864,534,860.00.00.0
3 190 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040221 4.74 4,744,424,094,740.00.00.0
4 437 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AK KuřimAK Kuřim
030622 4.68 4,254,684,514,680.00.00.0
5 456 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
041018 4.67 4,494,144,674,670.00.00.0
6 85 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
040726 4.66 4,374,554,664,660.00.00.0
7 399 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
031121 4.64 4,634,64x4,640.00.00.0
8 107 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
040121 4.63 4,604,394,634,630.00.00.0
9 195 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
040722 4.57 4,464,434,574,570.00.00.0
10 176 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
040821 4.50 4,094,504,194,500.00.00.0
11 468 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
031214 4.47 4,304,434,474,470.00.00.0
12 98 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030209 4.38 4,334,38x4,380.00.00.0
13 95 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
031202 4.36 4,144,364,114,360.00.00.0
14 203 Nela NavrátilováNela Navrátilová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
041217 4.35 3,984,354,274,350.00.00.0
15 388 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
040630 4.31 4,31--4,310.00.00.0
16 87 Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
030318 4.26 4,134,264,094,260.00.00.0
17 362 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040914 4.25 x4,25x4,250.00.00.0
18 89 Denisa SommerováDenisa Sommerová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
040710 4.22 3,984,044,224,220.00.00.0
19 88 Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
040217 4.18 4,183,864,144,180.00.00.0
20 99 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030513 4.16 3,894,104,164,160.00.00.0
21 83 Vladislava SiegelováVladislava Siegelová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
040101 4.05 x3,604,054,050.00.00.0
22 441 Anna KubíčkováAnna Kubíčková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
040515 3.99 3,733,993,673,990.00.00.0
23 91 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
030209 3.99 3,99xx3,990.00.00.0
24 297 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
040915 3.94 3,94x3,933,940.00.00.0
25 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
041126 3.93 xx3,933,930.00.00.0
26 452 Aneta VeseláAneta Veselá
Orel VyškovOrel Vyškov
030703 3.78 x3,493,783,780.00.00.0
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 204 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050424 4.73 4,734,674,544,730.00.00.0
2 378 Eliška KonečnáEliška Konečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
050807 4.63 4,634,574,514,630.00.00.0
3 44 Johana KalnáJohana Kalná
žádnýžádný
050101 4.27 4,273,813,794,270.00.00.0
4 196 Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
050321 4.26 4,264,214,244,260.00.00.0
5 93 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
051011 4.18 4,123,974,184,180.00.00.0
6 207 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun AACTIVITY Lanškroun A
060106 4.15 4,153,944,084,150.00.00.0
7 288 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060720 4.12 4,123,963,974,120.00.00.0
8 376 Veronika VackováVeronika Vacková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
060721 4.08 x4,083,974,080.00.00.0
9 370 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
060515 4.08 4,083,853,924,080.00.00.0
10 295 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060530 4.07 4,034,074,044,070.00.00.0
11 365 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
050202 4.03 3,274,033,944,030.00.00.0
12 379 Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
060813 4.01 4,013,963,694,010.00.00.0
13 290 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060509 4.01 3,673,824,014,010.00.00.0
14 374 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
050630 3.98 3,98xx3,980.00.00.0
15 373 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
060303 3.96 3,663,723,963,960.00.00.0
16 46 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
070204 3.89 3,893,453,693,890.00.00.0
17 380 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
060330 3.84 3,843,623,603,840.00.00.0
18 183 Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
060915 3.78 3,782,933,133,780.00.00.0
19 198 Monika ŠilerováMonika Šilerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
050806 3.66 3,663,383,623,660.00.00.0
20 458 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
060924 3.65 3,043,573,653,650.00.00.0
21 180 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
060302 3.64 3,253,333,643,640.00.00.0
22 357 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061026 3.64 3,092,823,643,640.00.00.0
23 80 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060923 3.61 3,613,493,513,610.00.00.0
24 460 Viola DančákováViola Dančáková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
050726 3.59 3,59xx3,590.00.00.0
25 179 Simona KnéblováSimona Knéblová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
050820 3.57 3,103,573,443,570.00.00.0
26 383 Veronika BöhmováVeronika Böhmová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
060516 3.55 3,493,553,493,550.00.00.0
27 397 Kamila GrossováKamila Grossová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
061218 3.54 3,543,513,393,540.00.00.0
28 84 Julie TicháJulie Tichá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
050305 3.54 x3,543,323,540.00.00.0
29 375 Sára NedbálkováSára Nedbálková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
050315 3.52 3,433,52x3,520.00.00.0
30 398 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
060414 3.47 3,413,443,473,470.00.00.0
31 435 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
060620 3.46 x3,403,463,460.00.00.0
32 470 Jana LeitnerováJana Leitnerová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
050506 3.39 x3,393,323,390.00.00.0
33 404 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
061226 3.38 x3,38x3,380.00.00.0
34 394 Veronika NovohradskáVeronika Novohradská
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
060721 3.30 x3,303,093,300.00.00.0
35 400 Nela KonečnáNela Konečná
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060130 3.28 3,28x1,543,280.00.00.0
36 393 Vendula VitoslavskáVendula Vitoslavská
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
061021 3.17 x3,143,173,170.00.00.0
37 358 Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050512 3.15 3,153,062,993,150.00.00.0
38 184 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
060101 3.13 3,13x2,963,130.00.00.0
39 469 Markéta LeitnerováMarkéta Leitnerová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
061207 3.08 3,022,773,083,080.00.00.0
40 65 Anna BílkováAnna Bílková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060803 3.04 2,663,042,863,040.00.00.0
41 359 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050806 2.98 2,962,892,982,980.00.00.0
42 432 Eliška BrázdováEliška Brázdová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
060708 2.96 2,942,842,962,960.00.00.0
43 377 Dana StupkováDana Stupková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
061107 2.92 2,92xx2,920.00.00.0
44 381 Františka KynčlováFrantiška Kynčlová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060404 2.90 x2,90x2,900.00.00.0
45 382 Antonie KynčlováAntonie Kynčlová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060404 2.81 x2,812,772,810.00.00.0
46 278 Klára KyprováKlára Kyprová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
060921 2.74 2,742,572,232,740.00.00.0
47 402 Nikol VuováNikol Vuová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060420 2.66 2,662,202,632,660.00.00.0
48 401 Amálie RackováAmálie Racková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
060910 2.61 2,422,61x2,610.00.00.0
Celkem 48 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 340 DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA
ZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIMZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM
091004 3.80 3,803,733,723,800.00.00.0
2 334 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
090403 3.60 3,53x3,603,600.00.00.0
3 335 Vojtěch KrňávekVojtěch Krňávek
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
090122 3.55 3,543,503,553,550.00.00.0
4 319 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
091026 3.47 3,403,473,473,470.00.00.0
5 317 Jakub StojanJakub Stojan
SK Speed BrnoSK Speed Brno
091019 3.43 3,353,433,283,430.00.00.0
6 238 Martin ŠťastnýMartin Šťastný
SK Speed BrnoSK Speed Brno
090217 3.43 3,433,213,123,430.00.00.0
7 307 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna
090601 3.32 3,322,762,763,320.00.00.0
8 239 Daniel AdámekDaniel Adámek
AC MS BrnoAC MS Brno
090101 3.22 3,223,17x3,220.00.00.0
9 17 Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
110112 3.20 3,203,033,143,200.00.00.0
10 310 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia
090525 3.19 3,192,933,023,190.00.00.0
11 350 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
100101 3.14 x3,142,943,140.00.00.0
12 324 Jakub BednářJakub Bednář
SK Speed BrnoSK Speed Brno
091104 3.13 3,133,13x3,130.00.00.0
13 299 Adam KonečnýAdam Konečný
Atletika SlavkovAtletika Slavkov
100117 3.13 3,122,763,133,130.00.00.0
14 303 Tomáš HolečekTomáš Holeček
--
100701 3.10 3,102,952,903,100.00.00.0
15 306 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
090728 3.08 3,082,852,813,080.00.00.0
16 327 Matyáš SapákMatyáš Sapák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
100617 3.06 2,842,903,063,060.00.00.0
17 312 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
100423 3.05 3,053,02x3,050.00.00.0
18 300 Filip BalákFilip Balák
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
090525 3.02 3,022,942,973,020.00.00.0
19 348 Matyáš TomanMatyáš Toman
AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia
091126 2.95 2,952,922,862,950.00.00.0
20 320 Robin JandekRobin Jandek
AC MS rnoAC MS rno
100101 2.90 2,892,822,902,900.00.00.0
21 349 Adam KonečnýAdam Konečný
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
101102 2.90 2,722,902,802,900.00.00.0
22 338 Mikuláš LangMikuláš Lang
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
091120 2.88 2,882,862,702,880.00.00.0
23 315 Kryštof ŠilarKryštof Šilar
SK TROPS BrnoSK TROPS Brno
101020 2.88 2,882,522,782,880.00.00.0
24 136 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
090714 2.86 x2,762,862,860.00.00.0
25 321 Lukáš HolýLukáš Holý
SK Speed BrnoSK Speed Brno
090930 2.84 2,832,582,842,840.00.00.0
26 248 Samuel HrdýSamuel Hrdý
TJ OslavanyTJ Oslavany
090204 2.83 2,832,552,552,830.00.00.0
27 325 Tomáš SovaTomáš Sova
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
090101 2.77 2,572,772,622,770.00.00.0
28 346 Jakub RujzlJakub Rujzl
SK Speed BrnoSK Speed Brno
100727 2.75 2,722,752,652,750.00.00.0
29 328 Jan VrbkaJan Vrbka
ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská
110225 2.74 2,742,622,662,740.00.00.0
30 332 Václav RumlenaVáclav Rumlena
SK Speed BrnoSK Speed Brno
100322 2.70 2,642,70x2,700.00.00.0
31 326 Jakub KocourekJakub Kocourek
ZŠ Hudcova/AC MS BrnoZŠ Hudcova/AC MS Brno
100504 2.65 2,632,652,272,650.00.00.0
32 329 Štěpán DvořákŠtěpán Dvořák
SK Speed BrnoSK Speed Brno
091221 2.65 2,622,652,432,650.00.00.0
33 313 Daniel GregorDaniel Gregor
AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno