výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a 2. kolo II. ligy mužů

Milovice (14. 4. 2018)

3 km chůze - Žáci

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:04
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:28
3 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:42
Celkem 3 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28:55
2 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 28:58
3 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31:07
4 Rostislav KovářRostislav Kovář 61 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 36:51
Celkem 4 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4  29:39
2 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34:55
Celkem 2 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.  44:13
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44:31
3 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45:03
4 Lubomír KubišLubomír Kubiš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45:52
5 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46:29
6 Zdeno MederaZdeno Medera 75 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49:31
7 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 49:57
8 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 51:31
9 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53:28
11 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54:25
12 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují  55:51
13 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56:33
14 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57:16
15 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57:24
16 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 57:37
17 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57:43
18 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59:09
19 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 59:37
20 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 60:02
21 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60:44
22 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61:31
23 Jan LázničkaJan Láznička 83 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 61:39
24 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 61:52
25 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s.  62:27
26 Stanislav KynčlStanislav Kynčl 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62:51
27 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 63:24
28 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 65:03
29 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65:34
30 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 65:35
31 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 67:01
32 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 67:13
33 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 67:15
34 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67:18
35 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 71:06
36 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno  71:33
37 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 71:37
38 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 73:34
39 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 74:10
40 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 74:20
41 Roman GazárekRoman Gazárek 68 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 74:32
42 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 74:45
43 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 75:50
44 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.  76:11
45 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 76:41
46 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 78:52
Celkem 45 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45:34
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 59:40
3 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61:09
Celkem 3 závodníků