výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, D, E a 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina C

Praha (26. 5. 2018)

3 km chůze - Muži

(so, 26.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav HavelkaVáclav Havelka 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21:45
2 Jiří HejkrlíkJiří Hejkrlík 48 1.PKO Praha1.PKO Praha 23:17
Celkem 2 závodníků

3 km chůze - Dorostenky

(so, 26.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina NedvídkováKateřina Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:25
2 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21:43
3 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22:17
Celkem 3 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 26.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 28:53
2 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:32
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34:43
Celkem 3 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 26.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48:07
2 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48:18
3 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 52:27
4 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 52:29
5 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 55:18
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 55:34
7 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 58:35
8 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 58:47
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 59:10
10 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 59:55
11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 60:50
12 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 62:02
13 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 63:32
14 Jan LázničkaJan Láznička 83 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 63:50
15 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 65:43
16 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66:03
17 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 67:10
18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 67:10
19 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67:29
20 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 68:10
21 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 68:12
22 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 72:14
23 Jiří HejbalJiří Hejbal 80 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 72:52
24 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 72:54
25 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 73:32
26 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 74:47
27 Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 79:15
28 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 97:02
Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNF
Celkem 30 závodníků