výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - základní kolo

Frýdek-Místek (18. 4. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 David LexDavid Lex 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 14.44
2 22 Otakar KulhanekOtakar Kulhanek 14 METYLOVICE 467METYLOVICE 467 2 14.76
3 119 Tadeáš KeprtTadeáš Keprt 13 MATEŘSKÁ ŠKOLA BAŠKAMATEŘSKÁ ŠKOLA BAŠKA 6 14.81
4 153 Josef SoročinJosef Soročin 14 MORÁVKAMORÁVKA 8 16.47
5 20 Teodor GrzychTeodor Grzych 14 MŠ PALKOVICEMŠ PALKOVICE 3 17.19
6 92 David GeldnerDavid Geldner 14 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 4 19.49
7 124 Šimon GlogarŠimon Glogar 14 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 5 19.90
8 61 Jan MališJan Mališ 15 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 1 29.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Jakub HynečekJakub Hyneček 13 STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍSTARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 6 13.49
2 16 Jiří PolášekJiří Polášek 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 14.61
3 53 Denny HochmannDenny Hochmann 13 MŠ SNĚŽENKA/FRÝDEK-MÍSTEKMŠ SNĚŽENKA/FRÝDEK-MÍSTEK 3 14.97
4 226 petr pastorekpetr pastorek 13 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 7 20.93
5 81 Honza BittalaHonza Bittala 14 OSTRAVAOSTRAVA 4 26.16
6 41 Matěj ČempelMatěj Čempel 15 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 26.51
7 87 Adam SvrchokrylAdam Svrchokryl 15 BRUŠPERKBRUŠPERK 8 27.28
8 99 Mikuláš NovákMikuláš Novák 15 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 2 31.86
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 113 Jakub NovákJakub Novák 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 15.06
2 116 Matyáš DočkalMatyáš Dočkal 14 MŠ BOHUMÍN SKŘEČOŇMŠ BOHUMÍN SKŘEČOŇ 5 16.39
3 212 Jan FeilhauerJan Feilhauer 14 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 18.65
4 112 Rafael SirotaRafael Sirota 15 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 7 18.92
5 82 David HomolaDavid Homola 14 OSTRAVAOSTRAVA 6 23.03
6 76 Jaromír BergerJaromír Berger 15 KOPŘIVNICEKOPŘIVNICE 4 23.16
7 2 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 1 29.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Jakub HynečekJakub Hyneček 13 STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍSTARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 6 13.49
2 54 David LexDavid Lex 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 14.44
3 16 Jiří PolášekJiří Polášek 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 14.61
4 22 Otakar KulhanekOtakar Kulhanek 14 METYLOVICE 467METYLOVICE 467 2 14.76
5 119 Tadeáš KeprtTadeáš Keprt 13 MATEŘSKÁ ŠKOLA BAŠKAMATEŘSKÁ ŠKOLA BAŠKA 6 14.81
6 53 Denny HochmannDenny Hochmann 13 MŠ SNĚŽENKA/FRÝDEK-MÍSTEKMŠ SNĚŽENKA/FRÝDEK-MÍSTEK 3 14.97
7 113 Jakub NovákJakub Novák 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 15.06
8 116 Matyáš DočkalMatyáš Dočkal 14 MŠ BOHUMÍN SKŘEČOŇMŠ BOHUMÍN SKŘEČOŇ 5 16.39
9 153 Josef SoročinJosef Soročin 14 MORÁVKAMORÁVKA 8 16.47
10 20 Teodor GrzychTeodor Grzych 14 MŠ PALKOVICEMŠ PALKOVICE 3 17.19
11 212 Jan FeilhauerJan Feilhauer 14 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 18.65
12 112 Rafael SirotaRafael Sirota 15 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 7 18.92
13 92 David GeldnerDavid Geldner 14 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 4 19.49
14 124 Šimon GlogarŠimon Glogar 14 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 5 19.90
15 226 petr pastorekpetr pastorek 13 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 7 20.93
16 82 David HomolaDavid Homola 14 OSTRAVAOSTRAVA 6 23.03
17 76 Jaromír BergerJaromír Berger 15 KOPŘIVNICEKOPŘIVNICE 4 23.16
18 81 Honza BittalaHonza Bittala 14 OSTRAVAOSTRAVA 4 26.16
19 41 Matěj ČempelMatěj Čempel 15 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 26.51
20 87 Adam SvrchokrylAdam Svrchokryl 15 BRUŠPERKBRUŠPERK 8 27.28
21 61 Jan MališJan Mališ 15 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 1 29.48
22 2 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 1 29.87
23 99 Mikuláš NovákMikuláš Novák 15 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 2 31.86

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 13.98
2 122 Eliška RožnovskáEliška Rožnovská 13 RYCHALTICERYCHALTICE 2 18.19
3 106 Zoe BabuňkováZoe Babuňková 14 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 5 18.91
4 2637 Eva BartozelováEva Bartozelová 14 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 3 32.25
5 121 Kristýna KlimkováKristýna Klimková 14 OSTRAVAOSTRAVA 6 32.40
6 31 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 7 32.52
7 137 Markéta AdámkováMarkéta Adámková 15 BAŠKABAŠKA 4 37.79
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Hana MichnováHana Michnová 13 FMFM 2 15.27
2 5 MARIANA KALOUSKOVÁMARIANA KALOUSKOVÁ 13 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 3 15.32
3 51 Sofie SkopkovaSofie Skopkova 13 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 1 15.79
4 72 Nela LančováNela Lančová 14 ČELADNÁČELADNÁ 6 16.08
5 67 Soňa HruškovaSoňa Hruškova 13 VOJKOVICEVOJKOVICE 5 17.95
6 103 Adina MiloševskáAdina Miloševská 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 21.88
7 90 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 14 OSTRAVAOSTRAVA 8 22.72
8 64 Romana BalážováRomana Balážová 15 BALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVABALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVA 4 32.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 13.73
2 134 Frederika PrutkayováFrederika Prutkayová 13 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 3 14.74
3 95 Koleta VálkováKoleta Válková 13 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 7 15.39
4 59 Ema FoldynováEma Foldynová 13 MŠ-FRÝDEK-MÍSTEK-TJ SLEZANMŠ-FRÝDEK-MÍSTEK-TJ SLEZAN 5 15.62
5 96 Josefínka VálkováJosefínka Válková 13 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 2 16.09
6 127 Nela ReznickovaNela Reznickova 13 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 6 17.39
7 79 Elena ZbořilováElena Zbořilová 15 BK SAK KARVINÁBK SAK KARVINÁ 1 25.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 13.73
2 100 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 13.98
3 134 Frederika PrutkayováFrederika Prutkayová 13 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 3 14.74
4 43 Hana MichnováHana Michnová 13 FMFM 2 15.27
5 5 MARIANA KALOUSKOVÁMARIANA KALOUSKOVÁ 13 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 3 15.32
6 95 Koleta VálkováKoleta Válková 13 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 7 15.39
7 59 Ema FoldynováEma Foldynová 13 MŠ-FRÝDEK-MÍSTEK-TJ SLEZANMŠ-FRÝDEK-MÍSTEK-TJ SLEZAN 5 15.62
8 51 Sofie SkopkovaSofie Skopkova 13 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 1 15.79
9 72 Nela LančováNela Lančová 14 ČELADNÁČELADNÁ 6 16.08
10 96 Josefínka VálkováJosefínka Válková 13 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 2 16.09
11 127 Nela ReznickovaNela Reznickova 13 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 6 17.39
12 67 Soňa HruškovaSoňa Hruškova 13 VOJKOVICEVOJKOVICE 5 17.95
13 122 Eliška RožnovskáEliška Rožnovská 13 RYCHALTICERYCHALTICE 2 18.19
14 106 Zoe BabuňkováZoe Babuňková 14 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 5 18.91
15 103 Adina MiloševskáAdina Miloševská 13 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 21.88
16 90 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 14 OSTRAVAOSTRAVA 8 22.72
17 79 Elena ZbořilováElena Zbořilová 15 BK SAK KARVINÁBK SAK KARVINÁ 1 25.05
18 2637 Eva BartozelováEva Bartozelová 14 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 3 32.25
19 64 Romana BalážováRomana Balážová 15 BALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVABALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVA 4 32.34
20 121 Kristýna KlimkováKristýna Klimková 14 OSTRAVAOSTRAVA 6 32.40
21 31 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 7 32.52
22 137 Markéta AdámkováMarkéta Adámková 15 BAŠKABAŠKA 4 37.79

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 245 Oliver OlejníkOliver Olejník 11 MŠ SVIADNOVMŠ SVIADNOV 1 18.32
2 259 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 2 18.48
3 85 Adam BiolekAdam Biolek 11 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 5 19.69
4 274 Matyáš RaiskubMatyáš Raiskub 11 MŠ BERUŠKA, FRÝDEK-MÍSTEK, BENJAMÍNCIMŠ BERUŠKA, FRÝDEK-MÍSTEK, ... 8 19.78
5 216 Filip BalážFilip Baláž 12 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 21.83
6 2639 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 7 21.88
7 142 Marek HrbáčekMarek Hrbáček 11 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 6 23.05
77 Adam FerfeckýAdam Ferfecký 12 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 18.17
2 240 Matyáš BerekMatyáš Berek 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 19.32
3 220 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 21.25
4 94 Oliver VálekOliver Válek 11 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 1 21.40
5 156 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 6 22.33
6 135 Daniel HrubýDaniel Hrubý 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 24.72
7 125 Louis HubertLouis Hubert 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 24.91
37 Jan TkáčJan Tkáč 12 NIŽNÍ LHOTYNIŽNÍ LHOTY 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 115 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 3 19.20
2 40 Jan ČempelJan Čempel 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 19.54
3 232 Filip GaidaFilip Gaida 11 HLUČÍNHLUČÍN 6 19.81
4 57 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 8 20.04
5 229 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 12 VRATIMOVVRATIMOV 1 21.86
6 102 Adam BuzekAdam Buzek 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 22.39
7 91 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 22.44
8 138 Marek GrohmanMarek Grohman 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 24.72
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.4.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 149 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 17.16
2 298 Antonín MíčekAntonín Míček 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 20.24
3 249 Jakub HusánikJakub Husánik 12 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 6 21.21
4 62 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 AZ HAVÍŘOVAZ HAVÍŘOV 4 21.26
5 129 Adam GonekAdam Gonek 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 21.30
6 2638 Lukáš VeverkaLukáš Veverka 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 21.46
7 166 Vojtěch KluzVojtěch Kluz 12 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 2 22.32
8 80 Daniel PřikrylqDaniel Přikrylq 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 23.38
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 18.4.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Vojtěch SmetanaVojtěch Smetana 11 UKRAJINSKÁ OSTRAVAUKRAJINSKÁ OSTRAVA 7 17.96
2 49 Ondřej KonečnýOndřej Konečný 11 FMFM 6 18.32
3 128 Michal ReznicekMichal Reznicek 11 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 2 18.42
4 157 Maximilian HlistaMaximilian Hlista 11 ČELADNÁČELADNÁ 5 20.73
5 101 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 22.96
6 219 Jiří KollárJiří Kollár 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 23.73
7 130 Daniel ŠvancerDaniel Švancer 12 ŘEPIŠTĚŘEPIŠTĚ 1 25.68
8 139 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 28.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 149 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 17.16
2 147 Vojtěch SmetanaVojtěch Smetana 11 UKRAJINSKÁ OSTRAVAUKRAJINSKÁ OSTRAVA 7 17.96
3 110 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 18.17
4 245 Oliver OlejníkOliver Olejník 11 MŠ SVIADNOVMŠ SVIADNOV 1 18.32
4 49 Ondřej KonečnýOndřej Konečný 11 FMFM 6 18.32
6 128 Michal ReznicekMichal Reznicek 11 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 2 18.42
7 259 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 2 18.48
8 115 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 3 19.20
9 240 Matyáš BerekMatyáš Berek 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 19.32
10 40 Jan ČempelJan Čempel 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 19.54
11 85 Adam BiolekAdam Biolek 11 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 5 19.69
12 274 Matyáš RaiskubMatyáš Raiskub 11 MŠ BERUŠKA, FRÝDEK-MÍSTEK, BENJAMÍNCIMŠ BERUŠKA, FRÝDEK-MÍSTEK, ... 8 19.78
13 232 Filip GaidaFilip Gaida 11 HLUČÍNHLUČÍN 6 19.81
14 57 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 8 20.04
15 298 Antonín MíčekAntonín Míček 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 20.24
16 157 Maximilian HlistaMaximilian Hlista 11 ČELADNÁČELADNÁ 5 20.73
17 249 Jakub HusánikJakub Husánik 12 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 6 21.21
18 220 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 21.25
19 62 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 AZ HAVÍŘOVAZ HAVÍŘOV 4 21.26
20 129 Adam GonekAdam Gonek 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 21.30
21 94 Oliver VálekOliver Válek 11 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 1 21.40
22 2638 Lukáš VeverkaLukáš Veverka 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 21.46
23 216 Filip BalážFilip Baláž 12 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 21.83
24 229 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 12 VRATIMOVVRATIMOV 1 21.86
25 2639 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 7 21.88
26 166 Vojtěch KluzVojtěch Kluz 12 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 2 22.32
27 156 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 6 22.33
28 102 Adam BuzekAdam Buzek 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 22.39
29 91 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 22.44
30 101 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 22.96
31 142 Marek HrbáčekMarek Hrbáček 11 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 6 23.05
32 80 Daniel PřikrylqDaniel Přikrylq 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 23.38
33 219 Jiří KollárJiří Kollár 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 23.73
34 135 Daniel HrubýDaniel Hrubý 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 24.72
34 138 Marek GrohmanMarek Grohman 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 24.72
36 125 Louis HubertLouis Hubert 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 24.91
37 130 Daniel ŠvancerDaniel Švancer 12 ŘEPIŠTĚŘEPIŠTĚ 1 25.68
38 139 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 28.73
77 Adam FerfeckýAdam Ferfecký 12 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 3 DNS
37 Jan TkáčJan Tkáč 12 NIŽNÍ LHOTYNIŽNÍ LHOTY 7 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Celkový stav)

Celkový stav (st, 18.4.2018 - 11:46) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 149 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 17.16
2 147 Vojtěch SmetanaVojtěch Smetana 11 UKRAJINSKÁ OSTRAVAUKRAJINSKÁ OSTRAVA 17.96
3 110 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 18.17
4= 245 Oliver OlejníkOliver Olejník 11 MŠ SVIADNOVMŠ SVIADNOV 18.32
4= 49 Ondřej KonečnýOndřej Konečný 11 FMFM 18.32
6 128 Michal ReznicekMichal Reznicek 11 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 18.42
7 259 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 18.48
8 115 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 AK BOHUMÍNAK BOHUMÍN 19.20
9 240 Matyáš BerekMatyáš Berek 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.32
10 40 Jan ČempelJan Čempel 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.54
11 85 Adam BiolekAdam Biolek 11 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 19.69
12 274 Matyáš RaiskubMatyáš Raiskub 11 MŠ BERUŠKA, FRÝDEK-MÍSTEK, BENJAMÍNCIMŠ BERUŠKA, FRÝDEK-MÍSTEK, ... 19.78
13 232 Filip GaidaFilip Gaida 11 HLUČÍNHLUČÍN 19.81
14 57 Adrien MoškořAdrien Moškoř 12 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 20.04
15 298 Antonín MíčekAntonín Míček 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 20.24
16 157 Maximilian HlistaMaximilian Hlista 11 ČELADNÁČELADNÁ 20.73
17 249 Jakub HusánikJakub Husánik 12 FRÝDEK-MÍSTEKFRÝDEK-MÍSTEK 21.21
18 220 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 21.25
19 62 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 AZ HAVÍŘOVAZ HAVÍŘOV 21.26
20 129 Adam GonekAdam Gonek 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 21.30
21 94 Oliver VálekOliver Válek 11 ATLETIKA FM - BENJAMÍNCIATLETIKA FM - BENJAMÍNCI 21.40
22 2638 Lukáš VeverkaLukáš Veverka 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 21.46
23 216 Filip BalážFilip Baláž 12 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 21.83
24 229 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 12 VRATIMOVVRATIMOV 21.86
25 2639 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 21.88
26 166 Vojtěch KluzVojtěch Kluz 12 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 22.32
27 156 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 22.33
28 102 Adam BuzekAdam Buzek 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.39
29 91 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.44
30 101 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.96
31 142 Marek HrbáčekMarek Hrbáček 11 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 23.05
32 80 Daniel PřikrylqDaniel Přikrylq 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 23.38
33 219 Jiří KollárJiří Kollár 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 23.73
34= 138 Marek GrohmanMarek Grohman 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 24.72
34= 135 Daniel HrubýDaniel Hrubý 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 24.72
36 125 Louis HubertLouis Hubert 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 24.91
37 130 Daniel ŠvancerDaniel Švancer 12 ŘEPIŠTĚŘEPIŠTĚ 25.68
38 139 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 28.73
77 Adam FerfeckýAdam Ferfecký 12 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK DNS
37 Jan TkáčJan Tkáč 12 NIŽNÍ LHOTYNIŽNÍ LHOTY DNS
Celkem 40 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 84 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 18.63
2 98 Johana NovákováJohana Nováková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 19.42
3 171 Alžběta ChudáAlžběta Chudá 11 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 6 19.43
4 243 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 19.87
5 24 Sofie SkotnicováSofie Skotnicová 11 ATLETIKA FRÝDLANT N. O.ATLETIKA FRÝDLANT N. O. 1 19.91
6 233 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 TJ SOKOLTJ SOKOL 4 21.16
7 213 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 21.52
8 236 Tereza FaranovaTereza Faranova 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 22.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 18.39
2 15 Lucie KolčářováLucie Kolčářová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 19.14
3 58 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 VOJKOVICEVOJKOVICE 5 20.51
4 23 Barbora SomrováBarbora Somrová 12 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 7 20.66
5 146 Tereza StaňkovaTereza Staňkova 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 20.95
6 237 Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová 12 ČESKÝ TĚŠÍN - KOŇÁKOVČESKÝ TĚŠÍN - KOŇÁKOV 6 21.46
7 145 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 22.45
8 241 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 22.84
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 19.06
2 83 Barbora BačováBarbora Bačová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 19.48
3 295 Laura GongolováLaura Gongolová 12 MŠ SVIADNOV - FRÝDEK-MÍSTEKMŠ SVIADNOV - FRÝDEK-MÍSTEK 5 19.63
4 11 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 19.81
5 109 Martina PolochováMartina Polochová 11 ZŠ LÍSKOVECZŠ LÍSKOVEC 7 21.52
6 151 Ema ProkešováEma Prokešová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 21.52
7 104 Nina MiloševskáNina Miloševská 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 23.35
8 165 Barbora RoupcovaBarbora Roupcova 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 25.91
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Stella SirotováStella Sirotová 11 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 1 18.90
2 75 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 19.91
3 239 Soňa ChrápkováSoňa Chrápková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 20.85
4 140 Ema MališováEma Mališová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 21.18
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 18.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Julie BiolkováJulie Biolková 11 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 5 18.11
2 209 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 19.79
3 97 Malvína ValkováMalvína Valková 12 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 4 21.73
4 126 Magdaléna PaděrováMagdaléna Paděrová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 22.51
5 36 Magdaléna TkáčováMagdaléna Tkáčová 11 NIŽNÍ LHOTYNIŽNÍ LHOTY 8 22.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Julie BiolkováJulie Biolková 11 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 5 18.11
2 42 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 18.39
3 84 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 18.63
4 111 Stella SirotováStella Sirotová 11 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 1 18.90
5 10 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 19.06
6 15 Lucie KolčářováLucie Kolčářová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 19.14
7 98 Johana NovákováJohana Nováková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 19.42
8 171 Alžběta ChudáAlžběta Chudá 11 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 6 19.43
9 83 Barbora BačováBarbora Bačová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 19.48
10 295 Laura GongolováLaura Gongolová 12 MŠ SVIADNOV - FRÝDEK-MÍSTEKMŠ SVIADNOV - FRÝDEK-MÍSTEK 5 19.63
11 209 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 19.79
12 11 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 19.81
13 243 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 19.87
14 24 Sofie SkotnicováSofie Skotnicová 11 ATLETIKA FRÝDLANT N. O.ATLETIKA FRÝDLANT N. O. 1 19.91
14 75 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 19.91
16 58 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 VOJKOVICEVOJKOVICE 5 20.51
17 23 Barbora SomrováBarbora Somrová 12 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 7 20.66
18 239 Soňa ChrápkováSoňa Chrápková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 20.85
19 146 Tereza StaňkovaTereza Staňkova 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 20.95
20 233 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 TJ SOKOLTJ SOKOL 4 21.16
21 140 Ema MališováEma Mališová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 21.18
22 237 Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová 12 ČESKÝ TĚŠÍN - KOŇÁKOVČESKÝ TĚŠÍN - KOŇÁKOV 6 21.46
23 213 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 21.52
23 109 Martina PolochováMartina Polochová 11 ZŠ LÍSKOVECZŠ LÍSKOVEC 7 21.52
23 151 Ema ProkešováEma Prokešová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 21.52
26 97 Malvína ValkováMalvína Valková 12 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 4 21.73
27 236 Tereza FaranovaTereza Faranova 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 22.00
28 145 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 22.45
29 126 Magdaléna PaděrováMagdaléna Paděrová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 22.51
30 36 Magdaléna TkáčováMagdaléna Tkáčová 11 NIŽNÍ LHOTYNIŽNÍ LHOTY 8 22.68
31 241 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 22.84
32 104 Nina MiloševskáNina Miloševská 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 23.35
33 165 Barbora RoupcovaBarbora Roupcova 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 25.91

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 18.4.2018 - 11:41) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Julie BiolkováJulie Biolková 11 VOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEHVOLGOGRADSKÁ 6B,OSTRAVA-ZÁBŘEH 18.11
2 42 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 18.39
3 84 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 18.63
4 111 Stella SirotováStella Sirotová 11 OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701OSTRAVSKÁ, ČESKÝ TĚŠÍN, 73701 18.90
5 10 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.06
6 15 Lucie KolčářováLucie Kolčářová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.14
7 98 Johana NovákováJohana Nováková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.42
8 171 Alžběta ChudáAlžběta Chudá 11 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 19.43
9 83 Barbora BačováBarbora Bačová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.48
10 295 Laura GongolováLaura Gongolová 12 MŠ SVIADNOV - FRÝDEK-MÍSTEKMŠ SVIADNOV - FRÝDEK-MÍSTEK 19.63
11 209 Klára MáchováKlára Máchová 12 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 19.79
12 11 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.81
13 243 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19.87
14= 75 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 19.91
14= 24 Sofie SkotnicováSofie Skotnicová 11 ATLETIKA FRÝDLANT N. O.ATLETIKA FRÝDLANT N. O. 19.91
16 58 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 VOJKOVICEVOJKOVICE 20.51
17 23 Barbora SomrováBarbora Somrová 12 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 20.66
18 239 Soňa ChrápkováSoňa Chrápková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 20.85
19 146 Tereza StaňkovaTereza Staňkova 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 20.95
20 233 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 TJ SOKOLTJ SOKOL 21.16
21 140 Ema MališováEma Mališová 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 21.18
22 237 Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová 12 ČESKÝ TĚŠÍN - KOŇÁKOVČESKÝ TĚŠÍN - KOŇÁKOV 21.46
23= 151 Ema ProkešováEma Prokešová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 21.52
23= 109 Martina PolochováMartina Polochová 11 ZŠ LÍSKOVECZŠ LÍSKOVEC 21.52
23= 213 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 21.52
26 97 Malvína ValkováMalvína Valková 12 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 21.73
27 236 Tereza FaranovaTereza Faranova 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.00
28 145 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.45
29 126 Magdaléna PaděrováMagdaléna Paděrová 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.51
30 36 Magdaléna TkáčováMagdaléna Tkáčová 11 NIŽNÍ LHOTYNIŽNÍ LHOTY 22.68
31 241 Marianna SvákováMarianna Sváková 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 22.84
32 104 Nina MiloševskáNina Miloševská 11 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 23.35
33 165 Barbora RoupcovaBarbora Roupcova 12 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 25.91
Celkem 33 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Celkový stav)

Celkový stav (st, 18.4.2018 - 12:06) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 33.28
2 160 Josef SimoncikJosef Simoncik 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 33.94
3 7 Michal KantorMichal Kantor 09 ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/-ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/- 33.99
4 175 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 34.03
5 250 Ondřej OžanaOndřej Ožana 09 ČELADNÁČELADNÁ 34.21
6 183 Jakub DianJakub Dian 09 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 34.75
7 214 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 35.39
8 262 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 35.41
9 324 Adam ŠajerAdam Šajer 09 BRUŠPERKBRUŠPERK 35.51
10 291 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 35.61
11 108 Michal PolochMichal Poloch 09 HC FRÝDEK-MÍSTEKHC FRÝDEK-MÍSTEK 36.39
12= 253 Tomáš HolýTomáš Holý 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 36.80
12= 66 Kryštof HolubKryštof Holub 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 36.80
14 287 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 37.08
15 144 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 37.40
16 172 Štěpán ChudýŠtěpán Chudý 09 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 37.46
17 301 Adam MališAdam Mališ 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 37.85
18 169 Josef BrázdaJosef Brázda 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 37.95
19 4 MIKULÁŠ KALOUSEKMIKULÁŠ KALOUSEK 10 TJ START HAVÍŘOVTJ START HAVÍŘOV 37.97
20 284 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 38.28
21 192 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 38.70
22 163 Alexandr VaradiAlexandr Varadi 10 8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK 38.76
23 234 Jan RichterJan Richter 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 38.90
24 152 Matěj ProkešMatěj Prokeš 09 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 39.12
25 33 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 39.87
26 251 Matyáš VikMatyáš Vik 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 39.88
27 1 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 40.19
28 154 Ladislav SoročinLadislav Soročin 09 MORÁVKAMORÁVKA 40.20
29 120 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 40.70
30 3 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 40.88
31 150 Matyáš DoušaMatyáš Douša 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 40.89
32 258 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 41.06
33 105 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 41.34
34 123 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 41.42
35 285 Václav ŘehaVáclav Řeha 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 41.51
36 267 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 41.58
37 266 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 41.95
38 155 Antonín SoročinAntonín Soročin 10 MORÁVKAMORÁVKA 42.37
39 252 Marek SušeňMarek Sušeň 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 42.56
40 260 David ZníšťalDavid Zníšťal 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 43.45
41 271 Šimon TvrdýŠimon Tvrdý 10 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 43.65
42 89 Martin ChovanecMartin Chovanec 10 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 43.70
43 168 Josef KuchařJosef Kuchař 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 45.19
44 78 Vít ZbořilVít Zbořil 09 BK SAK KARVINÁBK SAK KARVINÁ 54.09
45 278 Jan NovotnýJan Novotný 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 54.27
Celkem 45 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 33.28
2 160 Josef SimoncikJosef Simoncik 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 33.94
3 250 Ondřej OžanaOndřej Ožana 09 ČELADNÁČELADNÁ 6 34.21
4 214 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 35.39
5 172 Štěpán ChudýŠtěpán Chudý 09 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 3 37.46
6 301 Adam MališAdam Mališ 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 37.85
7 169 Josef BrázdaJosef Brázda 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 37.95
8 4 MIKULÁŠ KALOUSEKMIKULÁŠ KALOUSEK 10 TJ START HAVÍŘOVTJ START HAVÍŘOV 4 37.97
9 234 Jan RichterJan Richter 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 38.90
10 152 Matěj ProkešMatěj Prokeš 09 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 7 39.12
11 285 Václav ŘehaVáclav Řeha 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 41.51
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Michal KantorMichal Kantor 09 ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/-ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/- 5 33.99
2 66 Kryštof HolubKryštof Holub 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 36.80
3 253 Tomáš HolýTomáš Holý 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 4 36.80
4 163 Alexandr VaradiAlexandr Varadi 10 8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK 11 38.76
5 154 Ladislav SoročinLadislav Soročin 09 MORÁVKAMORÁVKA 9 40.20
6 150 Matyáš DoušaMatyáš Douša 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 40.89
7 123 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 2 41.42
8 267 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 8 41.58
9 266 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 7 41.95
10 252 Marek SušeňMarek Sušeň 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 10 42.56
11 168 Josef KuchařJosef Kuchař 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 45.19
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 175 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 34.03
2 262 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 35.41
3 324 Adam ŠajerAdam Šajer 09 BRUŠPERKBRUŠPERK 9 35.51
4 1 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 40.19
5 120 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 40.70
6 258 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 41.06
7 105 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 41.34
8 155 Antonín SoročinAntonín Soročin 10 MORÁVKAMORÁVKA 8 42.37
9 260 David ZníšťalDavid Zníšťal 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 43.45
10 89 Martin ChovanecMartin Chovanec 10 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 1 43.70
11 278 Jan NovotnýJan Novotný 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 54.27
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (st, 18.4.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Jakub DianJakub Dian 09 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 3 34.75
2 291 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 35.61
3 108 Michal PolochMichal Poloch 09 HC FRÝDEK-MÍSTEKHC FRÝDEK-MÍSTEK 8 36.39
4 287 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 37.08
5 144 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 37.40
6 284 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 38.28
7 192 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 38.70
8 33 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 39.87
9 251 Matyáš VikMatyáš Vik 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 11 39.88
10 3 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 9 40.88
11 271 Šimon TvrdýŠimon Tvrdý 10 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 10 43.65
12 78 Vít ZbořilVít Zbořil 09 BK SAK KARVINÁBK SAK KARVINÁ 12 54.09
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 33.28
2 160 Josef SimoncikJosef Simoncik 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 33.94
3 7 Michal KantorMichal Kantor 09 ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/-ZŠ STARÁ VES N.ONDŘ./KOŠATKA/- 5 33.99
4 175 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 34.03
5 250 Ondřej OžanaOndřej Ožana 09 ČELADNÁČELADNÁ 6 34.21
6 183 Jakub DianJakub Dian 09 HAVÍŘOVHAVÍŘOV 3 34.75
7 214 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 35.39
8 262 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 35.41
9 324 Adam ŠajerAdam Šajer 09 BRUŠPERKBRUŠPERK 9 35.51
10 291 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 35.61
11 108 Michal PolochMichal Poloch 09 HC FRÝDEK-MÍSTEKHC FRÝDEK-MÍSTEK 8 36.39
12 66 Kryštof HolubKryštof Holub 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 36.80
12 253 Tomáš HolýTomáš Holý 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 4 36.80
14 287 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 37.08
15 144 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 37.40
16 172 Štěpán ChudýŠtěpán Chudý 09 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 3 37.46
17 301 Adam MališAdam Mališ 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 37.85
18 169 Josef BrázdaJosef Brázda 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 37.95
19 4 MIKULÁŠ KALOUSEKMIKULÁŠ KALOUSEK 10 TJ START HAVÍŘOVTJ START HAVÍŘOV 4 37.97
20 284 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 38.28
21 192 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 38.70
22 163 Alexandr VaradiAlexandr Varadi 10 8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK 11 38.76
23 234 Jan RichterJan Richter 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 38.90
24 152 Matěj ProkešMatěj Prokeš 09 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 7 39.12
25 33 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 39.87
26 251 Matyáš VikMatyáš Vik 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 11 39.88
27 1 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 40.19
28 154 Ladislav SoročinLadislav Soročin 09 MORÁVKAMORÁVKA 9 40.20
29 120 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 40.70
30 3 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 9 40.88
31 150 Matyáš DoušaMatyáš Douša 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 40.89
32 258 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 41.06
33 105 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 41.34
34 123 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 2 41.42
35 285 Václav ŘehaVáclav Řeha 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 41.51
36 267 Teodor RaškaTeodor Raška 10 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 8 41.58
37 266 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 7 41.95
38 155 Antonín SoročinAntonín Soročin 10 MORÁVKAMORÁVKA 8 42.37
39 252 Marek SušeňMarek Sušeň 10 HC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RADHOŠTĚMHC-ČERNÍ VLCI,ROŽNOV POD RA... 10 42.56
40 260 David ZníšťalDavid Zníšťal 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 43.45
41 271 Šimon TvrdýŠimon Tvrdý 10 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 10 43.65
42 89 Martin ChovanecMartin Chovanec 10 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 1 43.70
43 168 Josef KuchařJosef Kuchař 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 45.19
44 78 Vít ZbořilVít Zbořil 09 BK SAK KARVINÁBK SAK KARVINÁ 12 54.09
45 278 Jan NovotnýJan Novotný 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 54.27

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 179 Kateřina UngrováKateřina Ungrová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 35.48
2 70 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 35.81
3 164 Nela FridrichovaNela Fridrichova 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 36.54
4 296 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 1 ZŠ, FRÝDEK MÍSTEK, TJ SLEZAN1 ZŠ, FRÝDEK MÍSTEK, TJ SLEZAN 5 36.82
5 208 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 36.84
6 280 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 1 37.79
7 9 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 38.26
8 178 Alena MotalováAlena Motalová 09 HUKVALDYHUKVALDY 8 38.55
9 320 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 10 40.90
10 221 Markéta MecováMarkéta Mecová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 44.31
11 279 Viktorie BuchalováViktorie Buchalová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 44.86
12 107 Stella BabuňkováStella Babuňková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 47.20
13 256 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 50.30
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 33.78
2 143 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 3 36.12
3 294 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 36.65
4 174 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 36.69
5 68 Tereza HruškovaTereza Hruškova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 37.95
6 299 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 40.71
7 223 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 40.79
8 297 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 40.80
9 161 Viktorie VankovaViktorie Vankova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 12 41.45
10 275 Ema BeránkováEma Beránková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 43.49
11 225 amelie pastorkovaamelie pastorkova 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 44.63
12 242 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 45.53
13 60 Veronika MališováVeronika Mališová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 47.80
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 173 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 1 33.10
2 39 Amálie ZemánkováAmálie Zemánková 09 LUŽNÁ U VSETÍNALUŽNÁ U VSETÍNA 6 36.58
3 224 Elena NovákováElena Nováková 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 36.60
4 63 Anna BalážováAnna Balážová 09 BALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVABALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVA 4 36.79
5 238 Anna BartozelováAnna Bartozelová 09 ZŠ PIONÝRŮ 400ZŠ PIONÝRŮ 400 4 36.97
6 133 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 1 37.37
7 254 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 38.74
8 73 Natálie LančováNatálie Lančová 09 ČELADNÁČELADNÁ 5 39.24
9 48 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 39.52
10 235 Eliška FaranovaEliška Faranova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 39.99
11 X KrysczukováX Krysczuková 09 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 40.16
12 255 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 44.64
13 118 Alice KeprtováAlice Keprtová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 45.74
14 194 Karolína StrakošováKarolína Strakošová 10 ZŠ DOBRATICEZŠ DOBRATICE 6 46.50
15 19 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 47.31
16 195 Eliška StrakošováEliška Strakošová 09 ZŠ DOBRATICEZŠ DOBRATICE 6 52.52
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 173 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 1 33.10
2 231 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 33.78
3 179 Kateřina UngrováKateřina Ungrová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 35.48
4 70 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 35.81
5 143 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 3 36.12
6 164 Nela FridrichovaNela Fridrichova 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 36.54
7 39 Amálie ZemánkováAmálie Zemánková 09 LUŽNÁ U VSETÍNALUŽNÁ U VSETÍNA 6 36.58
8 224 Elena NovákováElena Nováková 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 36.60
9 294 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 36.65
10 174 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 36.69
11 63 Anna BalážováAnna Balážová 09 BALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVABALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVA 4 36.79
12 296 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 1 ZŠ, FRÝDEK MÍSTEK, TJ SLEZAN1 ZŠ, FRÝDEK MÍSTEK, TJ SLEZAN 5 36.82
13 208 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 36.84
14 238 Anna BartozelováAnna Bartozelová 09 ZŠ PIONÝRŮ 400ZŠ PIONÝRŮ 400 4 36.97
15 133 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 1 37.37
16 280 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 1 37.79
17 68 Tereza HruškovaTereza Hruškova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 37.95
18 9 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 38.26
19 178 Alena MotalováAlena Motalová 09 HUKVALDYHUKVALDY 8 38.55
20 254 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 38.74
21 73 Natálie LančováNatálie Lančová 09 ČELADNÁČELADNÁ 5 39.24
22 48 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 39.52
23 235 Eliška FaranovaEliška Faranova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 39.99
24 X KrysczukováX Krysczuková 09 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 40.16
25 299 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 40.71
26 223 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 40.79
27 297 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 40.80
28 320 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 10 40.90
29 161 Viktorie VankovaViktorie Vankova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 12 41.45
30 275 Ema BeránkováEma Beránková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 43.49
31 221 Markéta MecováMarkéta Mecová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 44.31
32 225 amelie pastorkovaamelie pastorkova 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 44.63
33 255 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 44.64
34 279 Viktorie BuchalováViktorie Buchalová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 44.86
35 242 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 45.53
36 118 Alice KeprtováAlice Keprtová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 45.74
37 194 Karolína StrakošováKarolína Strakošová 10 ZŠ DOBRATICEZŠ DOBRATICE 6 46.50
38 107 Stella BabuňkováStella Babuňková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 47.20
39 19 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 47.31
40 60 Veronika MališováVeronika Mališová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 47.80
41 256 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 50.30
42 195 Eliška StrakošováEliška Strakošová 09 ZŠ DOBRATICEZŠ DOBRATICE 6 52.52

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 18.4.2018 - 12:01) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 173 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 33.10
2 231 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 33.78
3 179 Kateřina UngrováKateřina Ungrová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 35.48
4 70 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 35.81
5 143 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 VÁCLAVOVICEVÁCLAVOVICE 36.12
6 164 Nela FridrichovaNela Fridrichova 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 36.54
7 39 Amálie ZemánkováAmálie Zemánková 09 LUŽNÁ U VSETÍNALUŽNÁ U VSETÍNA 36.58
8 224 Elena NovákováElena Nováková 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 36.60
9 294 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 36.65
10 174 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 36.69
11 63 Anna BalážováAnna Balážová 09 BALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVABALÁŽ EXTREME-TEAM OSTRAVA 36.79
12 296 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 1 ZŠ, FRÝDEK MÍSTEK, TJ SLEZAN1 ZŠ, FRÝDEK MÍSTEK, TJ SLEZAN 36.82
13 208 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 36.84
14 238 Anna BartozelováAnna Bartozelová 09 ZŠ PIONÝRŮ 400ZŠ PIONÝRŮ 400 36.97
15 133 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 37.37
16 280 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 37.79
17 68 Tereza HruškovaTereza Hruškova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 37.95
18 9 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 38.26
19 178 Alena MotalováAlena Motalová 09 HUKVALDYHUKVALDY 38.55
20 254 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 38.74
21 73 Natálie LančováNatálie Lančová 09 ČELADNÁČELADNÁ 39.24
22 48 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 39.52
23 235 Eliška FaranovaEliška Faranova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 39.99
24 X KrysczukováX Krysczuková 09 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 40.16
25 299 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 40.71
26 223 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 40.79
27 297 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 40.80
28 320 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 40.90
29 161 Viktorie VankovaViktorie Vankova 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 41.45
30 275 Ema BeránkováEma Beránková 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 43.49
31 221 Markéta MecováMarkéta Mecová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 44.31
32 225 amelie pastorkovaamelie pastorkova 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 44.63
33 255 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 44.64
34 279 Viktorie BuchalováViktorie Buchalová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 44.86
35 242 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 45.53
36 118 Alice KeprtováAlice Keprtová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 45.74
37 194 Karolína StrakošováKarolína Strakošová 10 ZŠ DOBRATICEZŠ DOBRATICE 46.50
38 107 Stella BabuňkováStella Babuňková 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 47.20
39 19 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 47.31
40 60 Veronika MališováVeronika Mališová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 47.80
41 256 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 50.30
42 195 Eliška StrakošováEliška Strakošová 09 ZŠ DOBRATICEZŠ DOBRATICE 52.52
Celkem 42 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Celkový stav)

Celkový stav (st, 18.4.2018 - 12:26) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 261 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 48.01
2 338 Michal MotáňMichal Motáň 07 ZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HFK OLOMOUCZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HF... 49.40
3 182 Jakub JányšJakub Jányš 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 51.04
4 316 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 51.31
5 71 Šimon HolubŠimon Holub 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 51.92
6 293 Jakub HolubJakub Holub 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 52.67
7 257 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 53.09
8 191 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK 53.57
9 268 Tobias RaškaTobias Raška 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 53.66
10 12 Filip PopelářFilip Popelář 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 53.71
11 186 Vojtech KrcilVojtech Krcil 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 55.01
12 215 Daniel BalážDaniel Baláž 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 55.06
13 269 Aleš MajstryszinAleš Majstryszin 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 56.31
14 217 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.35
15 88 Alexandr ChovanecAlexandr Chovanec 07 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 56.52
16 189 Radek PinkasRadek Pinkas 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 57.26
17 190 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 57.51
18 201 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SKK VÍTKOVICESKK VÍTKOVICE 57.58
19 305 Antonín ŠkrábalAntonín Škrábal 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 58.20
20 141 Eduard MališEduard Mališ 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 58.34
21 323 Albert AxmannAlbert Axmann 08 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 58.58
22 205 Dervan TryščukDervan Tryščuk 07 PORG, OSTRAVAPORG, OSTRAVA 59.02
23 289 Bruno RuszBruno Rusz 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 59.21
24 350 Filip KrausFilip Kraus 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 59.27
25 348 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 59.65
26 222 František MičanFrantišek Mičan 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 60.25
27 193 Lukáš PeterkaLukáš Peterka 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 62.25
28 29 Daniel SomrDaniel Somr 07 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 63.07
29 286 Antonín ŘehaAntonín Řeha 08 NOŠOVICENOŠOVICE 64.38
30 354 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 64.96
31 292 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 BK PŘÍBORBK PŘÍBOR 71.59
Celkem 31 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 261 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 8 48.01
2 182 Jakub JányšJakub Jányš 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 51.04
3 316 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 51.31
4 71 Šimon HolubŠimon Holub 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 51.92
5 293 Jakub HolubJakub Holub 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 52.67
6 186 Vojtech KrcilVojtech Krcil 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 55.01
7 88 Alexandr ChovanecAlexandr Chovanec 07 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 2 56.52
8 190 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 57.51
9 141 Eduard MališEduard Mališ 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 58.34
10 350 Filip KrausFilip Kraus 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 1 59.27
11 348 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 11 59.65
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Michal MotáňMichal Motáň 07 ZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HFK OLOMOUCZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HF... 1 49.40
2 12 Filip PopelářFilip Popelář 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 53.71
3 215 Daniel BalážDaniel Baláž 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 55.06
4 269 Aleš MajstryszinAleš Majstryszin 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 2 56.31
5 201 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SKK VÍTKOVICESKK VÍTKOVICE 5 57.58
6 323 Albert AxmannAlbert Axmann 08 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 4 58.58
7 205 Dervan TryščukDervan Tryščuk 07 PORG, OSTRAVAPORG, OSTRAVA 10 59.02
8 289 Bruno RuszBruno Rusz 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 59.21
9 354 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 9 64.96
10 292 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 BK PŘÍBORBK PŘÍBOR 6 71.59
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 257 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 53.09
2 191 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK 4 53.57
3 268 Tobias RaškaTobias Raška 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 1 53.66
4 217 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 56.35
5 189 Radek PinkasRadek Pinkas 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 57.26
6 305 Antonín ŠkrábalAntonín Škrábal 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 58.20
7 222 František MičanFrantišek Mičan 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 60.25
8 193 Lukáš PeterkaLukáš Peterka 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 62.25
9 29 Daniel SomrDaniel Somr 07 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 8 63.07
10 286 Antonín ŘehaAntonín Řeha 08 NOŠOVICENOŠOVICE 7 64.38
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 261 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 8 48.01
2 338 Michal MotáňMichal Motáň 07 ZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HFK OLOMOUCZŠ HEYROVSKÉHO,OLOMOUC,1.HF... 1 49.40
3 182 Jakub JányšJakub Jányš 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 51.04
4 316 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 51.31
5 71 Šimon HolubŠimon Holub 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 4 51.92
6 293 Jakub HolubJakub Holub 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 52.67
7 257 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 53.09
8 191 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK8. ZŠ FRÝDEK - MÍSTEK 4 53.57
9 268 Tobias RaškaTobias Raška 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 1 53.66
10 12 Filip PopelářFilip Popelář 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 53.71
11 186 Vojtech KrcilVojtech Krcil 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 55.01
12 215 Daniel BalážDaniel Baláž 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 55.06
13 269 Aleš MajstryszinAleš Majstryszin 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 2 56.31
14 217 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 56.35
15 88 Alexandr ChovanecAlexandr Chovanec 07 6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK6. ZŠ FRÝDEK- MÍSTEK 2 56.52
16 189 Radek PinkasRadek Pinkas 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 57.26
17 190 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 57.51
18 201 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SKK VÍTKOVICESKK VÍTKOVICE 5 57.58
19 305 Antonín ŠkrábalAntonín Škrábal 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 58.20
20 141 Eduard MališEduard Mališ 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 58.34
21 323 Albert AxmannAlbert Axmann 08 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 4 58.58
22 205 Dervan TryščukDervan Tryščuk 07 PORG, OSTRAVAPORG, OSTRAVA 10 59.02
23 289 Bruno RuszBruno Rusz 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 59.21
24 350 Filip KrausFilip Kraus 07 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 1 59.27
25 348 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 11 59.65
26 222 František MičanFrantišek Mičan 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 5 60.25
27 193 Lukáš PeterkaLukáš Peterka 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 62.25
28 29 Daniel SomrDaniel Somr 07 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 8 63.07
29 286 Antonín ŘehaAntonín Řeha 08 NOŠOVICENOŠOVICE 7 64.38
30 354 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 9 64.96
31 292 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 BK PŘÍBORBK PŘÍBOR 6 71.59

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 13 49.93
2 184 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 51.14
3 14 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 51.82
4 148 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 12 53.55
5 203 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ START HAVÍŘOVTJ START HAVÍŘOV 4 54.35
6 56 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 7 55.05
7 319 Hana MošťkováHana Mošťková 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 55.98
8 200 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 56.20
9 272 Hana NingerováHana Ningerová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 56.64
10 335 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 16 56.90
11 176 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 57.19
12 290 Rozsívalová ViktorieRozsívalová Viktorie 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 15 57.32
13 50 Vanesa LaskovaVanesa Laskova 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 57.36
14 270 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 62.06
15 35 Julie VepřekováJulie Vepřeková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 14 62.63
16 187 Elen MalyškováElen Malyšková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 63.18
17 26 Antonie MichalíkováAntonie Michalíková 07 METYLOVIEMETYLOVIE 6 65.67
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 18.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ELIM VSETÍNAK ELIM VSETÍN 8 51.96
2 282 Bára HrčkováBára Hrčková 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 54.04
3 202 Tereza KubalováTereza Kubalová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 56.57
4 321 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 2 56.59
5 131 Monika ŠvancerováMonika Švancerová 07 ŘEPIŠTĚŘEPIŠTĚ 11 56.84
6 30 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 57.61
7 170 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 58.60
8 45 Michaela Michaela BobokováMichaela Michaela Boboková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 58.85
9 355 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 10 59.20
10 300 Markéta KučováMarkéta Kučová 08 HUKVALDYHUKVALDY 5 59.61
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 18.4.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 46.49
2 21 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 51.37
3 177 Tereza MotalováTereza Motalová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 53.56
4 244 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 54.09
5 273 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 55.76
6 34 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 56.38
7 302 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 56.84
8 317 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 ZŠ ŽÁKOVSKÁ,HAVÍŘOV,TJ START HAVÍŘOVZŠ ŽÁKOVSKÁ,HAVÍŘOV,TJ STAR... 10 57.85
9 207 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 58.34
10 188 Ema SpilkováEma Spilková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 60.54
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 46.49
2 218 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 13 49.93
3 184 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 51.14
4 21 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 51.37
5 14 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 51.82
6 38 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ELIM VSETÍNAK ELIM VSETÍN 8 51.96
7 148 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 12 53.55
8 177 Tereza MotalováTereza Motalová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 53.56
9 282 Bára HrčkováBára Hrčková 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 54.04
10 244 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 54.09
11 203 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ START HAVÍŘOVTJ START HAVÍŘOV 4 54.35
12 56 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 7 55.05
13 273 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 55.76
14 319 Hana MošťkováHana Mošťková 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 8 55.98
15 200 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 56.20
16 34 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 56.38
17 202 Tereza KubalováTereza Kubalová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 56.57
18 321 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 2 56.59
19 272 Hana NingerováHana Ningerová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 56.64
20 131 Monika ŠvancerováMonika Švancerová 07 ŘEPIŠTĚŘEPIŠTĚ 11 56.84
20 302 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 56.84
22 335 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 16 56.90
23 176 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 57.19
24 290 Rozsívalová ViktorieRozsívalová Viktorie 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 15 57.32
25 50 Vanesa LaskovaVanesa Laskova 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 57.36
26 30 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 57.61
27 317 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 ZŠ ŽÁKOVSKÁ,HAVÍŘOV,TJ START HAVÍŘOVZŠ ŽÁKOVSKÁ,HAVÍŘOV,TJ STAR... 10 57.85
28 207 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 2 58.34
29 170 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 58.60
30 45 Michaela Michaela BobokováMichaela Michaela Boboková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 58.85
31 355 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 10 59.20
32 300 Markéta KučováMarkéta Kučová 08 HUKVALDYHUKVALDY 5 59.61
33 188 Ema SpilkováEma Spilková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 60.54
34 270 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 62.06
35 35 Julie VepřekováJulie Vepřeková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 14 62.63
36 187 Elen MalyškováElen Malyšková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 63.18
37 26 Antonie MichalíkováAntonie Michalíková 07 METYLOVIEMETYLOVIE 6 65.67

300 m - Atletická přípravka-dívky (Celkový stav)

Celkový stav (st, 18.4.2018 - 12:21) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 46.49
2 218 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 49.93
3 184 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 51.14
4 21 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 51.37
5 14 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 51.82
6 38 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ELIM VSETÍNAK ELIM VSETÍN 51.96
7 148 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 53.55
8 177 Tereza MotalováTereza Motalová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 53.56
9 282 Bára HrčkováBára Hrčková 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 54.04
10 244 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 54.09
11 203 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ START HAVÍŘOVTJ START HAVÍŘOV 54.35
12 56 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 LAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝDEK-MÍSTEKLAŠSKÝ SPORTOVNÍ KLUB FRÝD... 55.05
13 273 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 55.76
14 319 Hana MošťkováHana Mošťková 07 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 55.98
15 200 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.20
16 34 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.38
17 202 Tereza KubalováTereza Kubalová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.57
18 321 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 56.59
19 272 Hana NingerováHana Ningerová 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.64
20= 131 Monika ŠvancerováMonika Švancerová 07 ŘEPIŠTĚŘEPIŠTĚ 56.84
20= 302 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.84
22 335 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 56.90
23 176 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 57.19
24 290 Rozsívalová ViktorieRozsívalová Viktorie 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 57.32
25 50 Vanesa LaskovaVanesa Laskova 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 57.36
26 30 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 57.61
27 317 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 ZŠ ŽÁKOVSKÁ,HAVÍŘOV,TJ START HAVÍŘOVZŠ ŽÁKOVSKÁ,HAVÍŘOV,TJ STAR... 57.85
28 207 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 58.34
29 170 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 58.60
30 45 Michaela Michaela BobokováMichaela Michaela Boboková 07 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 58.85
31 355 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 59.20
32 300 Markéta KučováMarkéta Kučová 08 HUKVALDYHUKVALDY 59.61
33 188 Ema SpilkováEma Spilková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 60.54
34 270 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 62.06
35 35 Julie VepřekováJulie Vepřeková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 62.63
36 187 Elen MalyškováElen Malyšková 08 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 63.18
37 26 Antonie MichalíkováAntonie Michalíková 07 METYLOVIEMETYLOVIE 65.67
Celkem 37 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 210 Patrik StankovPatrik Stankov 02 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 2:09.18
2 211 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 2:12.03
3 288 Marek SpilkaMarek Spilka 01 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 2:17.53
4 353 Marek ŠpokMarek Špok 02 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 2:23.60
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 304 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 2:00.95
2 329 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 2:15.49
3 327 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 2:20.04
4 276 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 2:21.55
5 196 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 6 2:24.72
6 352 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 2:28.11
7 328 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 2:37.34
8 330 David BednářDavid Bednář 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 2:49.03
277 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 180 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 13 2:34.43
2 318 Jan KlimasJan Klimas 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 2:39.78
3 331 Adam HoněkAdam Honěk 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 2:40.57
4 246 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 2:42.40
5 27 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 10 2:42.60
6 306 dawid folwarcznydawid folwarczny 06 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 2 2:42.86
7 264 Martin VLkMartin VLk 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 15 2:51.12
8 349 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 14 2:51.77
9 337 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 2:54.42
10 18 Oliver GrzychOliver Grzych 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 2:56.32
11 114 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 3:00.08
12 32 prokop říhaprokop říha 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 3:01.15
13 55 Martin LangerMartin Langer 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 3:03.30
14 197 Pavel EbrPavel Ebr 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 3:05.31
15 263 Jakub TobolaJakub Tobola 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 12 3:08.14
Celkem 15 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 283 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 2:25.91
2 52 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 2:44.85
3 340 Darina KřenkováDarina Křenková 01 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 2:46.60
4 309 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 2:52.52
5 199 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 2:53.96
6 310 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 2:56.94
7 311 Klára NovákováKlára Nováková 02 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 6 3:07.11
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 336 Anna CagašováAnna Cagašová 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 5 2:16.34
2 265 Klára NingerováKlára Ningerová 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 12 2:26.41
3 303 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 13 2:36.18
4 326 Johana ĆmielováJohana Ćmielová 04 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 6 2:40.47
5 307 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 11 2:44.27
6 308 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 4 2:46.31
7 228 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 7 2:49.49
8 181 Klára TurkováKlára Turková 03 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 15 2:50.96
9 314 Monika MužnáMonika Mužná 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 2:51.50
10 312 Hana KopelováHana Kopelová 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 2:52.09
11 351 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 2:53.32
12 206 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 17 2:59.77
13 198 Jana BednářováJana Bednářová 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 2 3:04.89
14 227 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 3:05.44
15 313 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 3:07.03
16 341 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 16 3:09.93
17 315 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 14 3:24.74
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 162 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 18 2:34.31
2 347 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 14 2:40.33
3 325 Barbora ĆmielováBarbora Ćmielová 06 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 4 2:41.43
4 281 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 5 2:42.95
5 248 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 7 2:44.32
6 230 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 19 2:45.30
7 158 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ JAKL KARVINÁTJ JAKL KARVINÁ 12 2:46.19
8 159 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 8 2:47.36
9 167 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 3 2:48.07
10 322 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 6 2:54.85
11 28 Tereza BurováTereza Burová 06 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV 2 2:57.20
12 334 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 16 2:58.77
13 332 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 10 3:05.46
14 47 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 9 3:07.37
15 185 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 FRÝDEK-MISTEKFRÝDEK-MISTEK 11 3:07.81
16 333 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 13 3:08.15
17 339 Michaela VávrováMichaela Vávrová 06 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 17 3:08.23
18 44 Nikola BobokováNikola Boboková 05 ATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEKATLETIKA TJ SLEZAN FRÝDEK -... 1 3:11.20
19 247 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 20 3:19.94
20 25 Monika SvolinskáMonika Svolinská 06 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 15 3:30.32
Celkem 20 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Mikuláš HolubMikuláš Holub 16 MNIŠÍMNIŠÍ 5 15.10
2 8 Samuel ŠebestaSamuel Šebesta 16 OSTRAVA STARÁ BĚLÁOSTRAVA STARÁ BĚLÁ 3 15.87
3 2636 Jakub GrohmanJakub Grohman 15 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 2 16.59
4 2635 Šimon ŽabkaŠimon Žabka 16 SSK VÍTKOVICESSK VÍTKOVICE 7 17.77
5 132 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 Písek u JablunkovaPísek u Jablunkova 6 18.48
6 93 Akin AkereleAkin Akerele 16 SVIADNOVSVIADNOV 4 20.51
Celkem 6 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 18.4.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Liliana KubulusováLiliana Kubulusová 16 FMFM 6 20.24
2 6 Tereza KantorováTereza Kantorová 16 ZŠ STARÁ VES N. ONDŘ./KOŠATKA/-ZŠ STARÁ VES N. ONDŘ./KOŠAT... 3 20.39
3 65 Veronika HolubováVeronika Holubová 16 MORÁVKAMORÁVKA 4 20.63
4 46 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 16 VOJKOVICEVOJKOVICE 5 21.04
Celkem 4 závodníků