výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.52
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.88
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.35
5 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.43
6 37 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.13
7 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.70
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.90
3 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.13
4 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.35
5 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.55
6 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.16
7 33 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.85
2 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.02
3 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.07
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.43
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.97
6 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.23
7 50 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.64
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.12
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.23
4= Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 08.40
4= Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.40
6 23 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
7 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.73
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.00
3 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.28
4 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.37
5 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.30
6 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.52
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.64
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.70
4 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.73
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.85
6 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.88
7 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.90
8 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
9 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.00
10 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.02
11 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.07
12 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.12
13 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.13
14 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.23
15 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.28
16 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.35
16 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.35
18 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.37
19 Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 08.40
19 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.40
21 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.43
21 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.43
23 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.55
24 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.97
25 37 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.13
26 23 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
27 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.16
28 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.23
29 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.27
30 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.30
31 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.36
32 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.50
33 33 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.97
34 50 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.03

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 15.6.2018 - 16:55) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.51 11.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.57 9.00
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.63 8.00
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.74 7.00
5 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.81 6.00
6 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 15.6.2018 - 16:55) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.76 4.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.86 3.00
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.87 2.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.91 1.00
5 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.94
David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.96
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.60
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.61
4 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.64
5 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 08.86
7 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.17
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.64
3 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.67
4 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78
5 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.92
6 Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.95
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.38
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.49
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.67
4 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.73
5 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.94
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.24
7 Natálie HroudováNatálie Hroudová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 11.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.60
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.75
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.94
4 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.97
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.09
6 62 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.88
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.43
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.60
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.63
4 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.92
5 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.05
6 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.28
7 3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.50
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.63
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.73
5 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.90
6 Karolína RabochováKarolína Rabochová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.48
7 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.47
2 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.57
4 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.81
5= Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.04
5= Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.96
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.17
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.38
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.43
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.47
7 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
8 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.49
9 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.50
10 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.57
11 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.60
11 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.60
11 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.60
14 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.61
15 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.63
15 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.63
17 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.64
17 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.64
19 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.67
19 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.67
21 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.73
21 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.73
23 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.75
24 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78
25 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
25 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.81
27 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 08.86
28 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.90
29 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.92
29 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.92
31 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.94
31 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.94
33 Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.95
34 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.97
35 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.99
36 Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.04
36 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.04
38 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.05
39 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.09
40 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.24
41 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.28
42 Karolína RabochováKarolína Rabochová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.48
43 3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.56
44 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.57
45 62 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.88
46 Natálie HroudováNatálie Hroudová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 11.84
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 15.6.2018 - 17:05) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.92 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.00 9.00
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.23 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.36 7.00
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.40 6.00
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.47 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 15.6.2018 - 17:05) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.41 4.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.42 3.00
3 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.48 1.50
4 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48 1.50
5 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.65
6 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.69
7 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.74
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.22 11.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.59 9.00
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.80 8.00
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.38 5.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.40 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.67 3.00
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.17
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.31
4 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 19.57
5 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.98
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 18.24 7.00
2 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.16 1.00
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.69
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.33
5 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 18.34 6.00
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.01 2.00
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.68
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.93
Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.63
2 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.34
3 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.47
David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 19.28
2 Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 20.54
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.32
4 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.22 11.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.59 9.00
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.80 8.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 18.24 7.00
5 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 18.34 6.00
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.38 5.00
7 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.40 4.00
8 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.67 3.00
9 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.01 2.00
10 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.16 1.00
11 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.17
12 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 19.28
13 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.31
14 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 19.57
15 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.68
16 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.69
17 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.93
18 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.33
19 Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 20.54
20 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.63
21 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.34
22 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.47
23 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.78
24 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.98
25 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.32
26 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.36
Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.28 11.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79 9.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.85 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 20.04 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.33 4.00
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.51 3.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.65 2.00
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 1.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.15 6.00
2= Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 20.85
2= Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.85
4 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.95
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.83
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.95
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.04
5 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.49
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.29
2 12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.50
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.56
4 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.75
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.79
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.28
2 36 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 21.35
3 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 21.46
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.66
5 60 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.23
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.53
2 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.74
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.90
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.03
5 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.06
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.99
2 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.12
3 59 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.49
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.77
2 31 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.07
3 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.23
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.89
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.25 5.00
2 30 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 23.52
3 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
4 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.28 11.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79 9.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.85 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 20.04 7.00
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.15 6.00
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.25 5.00
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.33 4.00
8 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.51 3.00
9 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.65 2.00
10 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 1.00
11 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.83
12 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 20.85
12 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.85
14 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.88
15 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.95
15 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.95
17 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
18 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.04
19 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.24
20 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.28
21 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.29
22 36 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 21.35
23 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 21.46
24 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.49
25 12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.50
26 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.53
27 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.56
28 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.66
29 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.74
30 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.75
31 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.79
32 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.90
33 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.99
34 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.03
35 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.06
36 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.12
37 60 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.23
38 59 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.49
39 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.53
40 7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.77
41 31 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.07
42 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.23
43 30 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 23.52
44 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
45 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.89
46 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.94

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 38.47 11.00
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 39.85 9.00
3 26 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 41.05 8.00
4 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 41.81 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.88 6.00
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 43.48 4.00
3 10 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 43.90 3.00
4 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 45.33 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 42.28 5.00
2 6 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.94 1.00
3 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 46.34
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 38.47 11.00
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 39.85 9.00
3 26 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 41.05 8.00
4 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 41.81 7.00
5 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.88 6.00
6 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 42.28 5.00
7 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 43.48 4.00
8 10 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 43.90 3.00
9 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 45.33 2.00
10 6 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.94 1.00
11 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 46.34

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 43.00 11.00
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 43.51 9.00
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 43.87 8.00
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 44.38 6.00
5 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 45.06 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 45.87 3.00
2 8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.46 2.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 46.90
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 47.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 46.96
2 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 48.47
3 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 49.08
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.79
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 15.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 45.20 4.00
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 46.89 1.00
3 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 48.32
4 35 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.43
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 15.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 44.24 7.00
2 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 48.72
3 29 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.43
Karolína RabochováKarolína Rabochová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 43.00 11.00
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 43.51 9.00
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 43.87 8.00
4 27 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 44.24 7.00
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 44.38 6.00
6 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 45.06 5.00
7 55 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 45.20 4.00
8 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 45.87 3.00
9 8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.46 2.00
10 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 46.89 1.00
11 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 46.90
12 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 46.96
13 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 47.58
14 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 48.32
15 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 48.47
16 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 48.72
17 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 49.08
18 35 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.43
19 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.79
20 29 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.43
Karolína RabochováKarolína Rabochová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:05.81 11.00
2 26 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:08.79 9.00
3 24 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:11.43 8.00
4 15 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:21.49 7.00
5 39 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 2:23.13 6.00
6 38 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:26.93 5.00
7 52 Vojtěch PacholíkVojtěch Pacholík 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:27.12 4.00
8 25 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:29.64 3.00
9 50 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 2:49.74 2.00
37 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:16.23 11.00
2 55 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:21.81 9.00
3 32 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:27.07 8.00
4 8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:32.23 7.00
5 54 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:37.15 6.00
6 12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:37.50 5.00
7 45 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 2:42.54 1.00
8 36 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:44.43
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 31 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:39.47 4.00
2 19 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:39.63 3.00
3 57 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:39.89 2.00
4 34 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 2:44.36
5 47 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:45.85
6 30 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:53.39
7 35 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:58.66
8 29 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:01.22
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:16.23 11.00
2 55 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:21.81 9.00
3 32 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:27.07 8.00
4 8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:32.23 7.00
5 54 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:37.15 6.00
6 12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:37.50 5.00
7 31 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:39.47 4.00
8 19 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:39.63 3.00
9 57 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:39.89 2.00
10 45 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 2:42.54 1.00
11 34 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 2:44.36
12 36 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 2:44.43
13 47 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:45.85
14 30 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:53.39
15 35 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:58.66
16 29 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:01.22

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:59.64 11.00
2 44 Jiří PechJiří Pech 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:04.41 9.00
3 11 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 5:08.81 8.00
4 43 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:10.47 7.00
5 33 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 5:25.92 6.00
6 28 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 5:31.85 5.00
7 23 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:36.37 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 5:31.45 11.00
2 3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 5:31.55 9.00
3 59 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 5:38.32 8.00
4 60 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:49.03 7.00
5 49 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 6:13.33 6.00
6 61 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 6:27.84 5.00
7 62 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 6:33.48 4.00
8 58 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 7:43.72 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 15:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.72 11.00
2 24 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.83 9.00
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 17.05 8.00
4 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 17.58 7.00
5 28 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.26 6.00
6 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 20.71 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 15:40) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 15.33 11.00
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 16.11 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 16.40 8.00
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 16.54 7.00
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 17.20 5.00
6 45 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 17.81 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 15:40) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 16.96 6.00
2 46 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 17.57 4.00
3 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 17.85 2.00
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 18.04
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 18.12
6 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 19.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 15:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.87 1.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 19.20
3 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.31
4 Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 21.01
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 15.33 11.00
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 16.11 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 16.40 8.00
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 16.54 7.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 16.96 6.00
6 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 17.20 5.00
7 46 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 17.57 4.00
8 45 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 17.81 3.00
9 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 17.85 2.00
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.87 1.00
11 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 18.04
12 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 18.12
13 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 19.20
14 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 19.52
15 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.31
16 Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 21.01
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 17:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.49 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 28.95 9.00
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 32.02 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 17:45) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 30.84 8.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 30.92 7.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.66 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.49 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 28.95 9.00
3 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 30.84 8.00
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 30.92 7.00
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 32.02 6.00
6 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.66 5.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 18:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 31.54 11.00
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.06 8.00
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.25 7.00
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 34.70 1.00
45 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 18:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 32.61 9.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 33.54 6.00
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 33.84 5.00
4 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.47 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 18:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 34.12 4.00
2 46 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 34.75
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 34.80
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 34.91
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 15.6.2018 - 18:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.26 3.00
2 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 34.85
3 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 36.46
4 49 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 40.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 31.54 11.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 32.61 9.00
3 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.06 8.00
4 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 33.25 7.00
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 33.54 6.00
6 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 33.84 5.00
7 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 34.12 4.00
8 57 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.26 3.00
9 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.47 2.00
10 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 34.70 1.00
11 46 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 34.75
12 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 34.80
13 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 34.85
14 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 34.91
15 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 36.46
16 49 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 40.00
45 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 DNS

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 19:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarušek, Placatka, Šolc, Dražan Jarušek, Placatka, Šolc, Dražan SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:50.92 11.00
2 Vinduška, Kratochvíl, Konvalina, Douděra Vinduška, Kratochvíl, Konvalina, Douděra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:55.09 9.00
3 43 Klír, Pácal, Pácal, Stehlík Klír, Pácal, Pácal, Stehlík SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:57.29 8.00
4 Peeters, Poštolka, Kuchař, Petržálek Peeters, Poštolka, Kuchař, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:10.38 7.00
5 Reichl, Nerad, Vosyka, Alexa Reichl, Nerad, Vosyka, Alexa A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:13.69 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 19:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrastinová, Klasnová, Pulkrabová, Steinsová Chrastinová, Klasnová, Pulkrabová, Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:57.97 11.00
2 Adamcová, Sombergová, Fridrichová, Radikovská Adamcová, Sombergová, Fridrichová, Radikovská TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:00.53 9.00
3 Lamačová, Havlová, Štemberová, Heráková Lamačová, Havlová, Štemberová, Heráková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:07.87 8.00
4 Vlková, Lakomá, Tišerová, Řepová Vlková, Lakomá, Tišerová, Řepová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:14.16 6.00
5 Cichoňová, Neradová, Leváková, Bodnarová Cichoňová, Neradová, Leváková, Bodnarová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:17.12 3.00
Poznámky:
DQ Kladno B P170.16a
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 19:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Hroudová, Hroudová, Pesslová, Hrušková Hroudová, Hroudová, Pesslová, Hrušková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:10.32 7.00
2 Kučerová, Landová, Šichová, Kubíčková Kučerová, Landová, Šichová, Kubíčková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:14.27 5.00
3 Harlasová, Hodačová, Mašková, Mirovská Harlasová, Hodačová, Mašková, Mirovská SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:15.93 4.00
4 Bechyňová, Blechová, Kašíková, Nováčková Bechyňová, Blechová, Kašíková, Nováčková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:18.53 2.00
Foltýnová, Stejskalová, Miková, Smolková Foltýnová, Stejskalová, Miková, Smolková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ Stará Boleslav P170.16a
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrastinová, Klasnová, Pulkrabová, Steinsová Chrastinová, Klasnová, Pulkrabová, Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:57.97 11.00
2 Adamcová, Sombergová, Fridrichová, Radikovská Adamcová, Sombergová, Fridrichová, Radikovská TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:00.53 9.00
3 Lamačová, Havlová, Štemberová, Heráková Lamačová, Havlová, Štemberová, Heráková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:07.87 8.00
4 46 Hroudová, Hroudová, Pesslová, Hrušková Hroudová, Hroudová, Pesslová, Hrušková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:10.32 7.00
5 Vlková, Lakomá, Tišerová, Řepová Vlková, Lakomá, Tišerová, Řepová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:14.16 6.00
6 Kučerová, Landová, Šichová, Kubíčková Kučerová, Landová, Šichová, Kubíčková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:14.27 5.00
7 Harlasová, Hodačová, Mašková, Mirovská Harlasová, Hodačová, Mašková, Mirovská SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:15.93 4.00
8 Cichoňová, Neradová, Leváková, Bodnarová Cichoňová, Neradová, Leváková, Bodnarová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:17.12 3.00
9 Bechyňová, Blechová, Kašíková, Nováčková Bechyňová, Blechová, Kašíková, Nováčková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:18.53 2.00
Foltýnová, Stejskalová, Miková, Smolková Foltýnová, Stejskalová, Miková, Smolková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DQ

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.82 Body
MS Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.78
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.75 ----o-oxoxxoxoxooxoxxx 11.00
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.66 ---ooooooxxoxxx 9.00
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.63 -oooooxoxoxoxxx 8.00
4 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.60 oooooooxxoxxx 7.00
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.54 oooxxooxoxxx 6.00
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.51 ooooo-xxx 5.00
7 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.48 ooooxxx 4.00
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.48 xxoooxoxxx 3.00
9 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.48 ooxoxxoxxx 2.00
10 25 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.40 xoxoxxx 1.00
11 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.40 xxoxxoxxx
Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 NM xxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.491.531.571.601.63 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.60 --oooooooxxx 11.00
2 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.60 ---ooxooooxxx 9.00
3 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.53 -ooooxxooxxx 8.00
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.49 ---oxooxxx 7.00
5 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.49 -ooooxoxxx 6.00
6 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 1.49 --oxooxxoxxx 5.00
7 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.45 -ooooxxx 4.00
8 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.45 oooxoxoxxx 3.00
9 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.40 ooooxxx 2.00
10 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.40 ooxoxxoxxx 1.00
11= Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.35 oooxxx
11= Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 1.35 oooxxx
13 Marie KopeckáMarie Kopecká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30 ooxxx
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.20 Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 3.10 ------xo-xo-oxxx 11.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.10 --o-oo-oxoxxooxxx 9.00
3 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2.60 -oooxooxxx 8.00
4 24 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 2.50 oooooxx- 7.00
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2.40 oooxxoxxx 6.00
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2.00 oxxx 5.00
Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 NM xxx
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 NM xxx
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(pá, 15.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.10 Body
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.10 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.00 --xo-o-ooooxoxxx 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 3.00 -----oooxooxxoxxx 9.00
3 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 2.50 ---xoooxxx 8.00
4 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 2.20 -ooxxx 7.00
5 58 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 2.00 oxo 6.00
6 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.80 oxxx 5.00
34 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 NM xxx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 6.06 -0.2 m/s 6,06  -0.25,745,516,062,18x5,19 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.47 +1.2 m/s 5,395,315,47  +1.25,474,71-- 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.31 +1.9 m/s 5,204,955,165,205,205,31  +1.95,24 8.00
4 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5.30 -0.5 m/s 5,135,30  -0.55,225,304,854,964,95 7.00
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.25 +0.0 m/s 5,055,145,185,185,004,485,25  +0.0 6.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.05 -1.4 m/s x5,05  -1.44,605,054,934,89x 5.00
7 David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.04 -0.4 m/s x5,04  -0.44,945,04--- 4.00
8 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5.01 +0.0 m/s 5,01  +0.0x3,885,01x4,554,50 3.00
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 4.90 +0.0 m/s 4,794,834,90  +0.04,900.00.00.0 2.00
10 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.88 +0.0 m/s 4,88  +0.04,704,734,880.00.00.0 1.00
11 Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.86 +0.0 m/s 4,86  +0.04,704,724,860.00.00.0
12 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.81 -0.4 m/s x4,81  -0.4x4,810.00.00.0
13 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.80 -0.6 m/s 4,714,80  -0.6x4,800.00.00.0
14 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.79 +0.0 m/s 4,714,79  +0.04,634,790.00.00.0
15 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.73 -1.2 m/s 4,484,73  -1.23,344,730.00.00.0
16 15 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.47 +0.0 m/s 4,47  +0.04,364,364,470.00.00.0
17 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.38 -0.5 m/s 3,234,38  -0.53,344,380.00.00.0
18 Filip TučekFilip Tuček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4.25 +0.0 m/s 4,03x4,25  +0.04,250.00.00.0
19 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.96 -0.4 m/s 3,113,96  -0.43,753,960.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.02 +1.9 m/s 5,004,904,925,004,765,02  +1.94,91 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.97 +0.7 m/s 4,97  +0.74,77-4,974,554,754,82 9.00
3 32 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.96 +2.8 m/s 4.57 +1.7 m/s x4,194,57  +1.74,574,194,96  +2.84,60  +2.9 8.00
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.95 +2.4 m/s 4.75 +1.7 m/s 4,684,95  +2.44,75  +1.74,95xx4,75 7.00
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.93 +1.7 m/s 4,93  +1.74,86-4,93xx4,60 6.00
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.89 +1.9 m/s 4,694,774,634,774,514,754,89  +1.9 5.00
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.78 +1.9 m/s 4,484,742,514,744,314,78  +1.94,47 4.00
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.76 +1.5 m/s 4,564,76  +1.5x4,764,474,484,64 3.00
9 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.55 +0.0 m/s 4,55  +0.04,484,504,550.00.00.0 2.00
10 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.49 +0.0 m/s 4,474,49  +0.04,494,490.00.00.0 1.00
11 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.47 +0.9 m/s 4,47  +0.94,094,074,470.00.00.0
12 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.44 +2.2 m/s 4.33 +1.8 m/s x4,44  +2.24,33  +1.84,440.00.00.0
13 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 4.42 +1.0 m/s xx4,42  +1.04,420.00.00.0
14 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.36 +2.3 m/s 4.29 +1.5 m/s 4,29  +1.54,36  +2.34,234,360.00.00.0
15 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.34 +1.0 m/s 3,744,34  +1.0-4,340.00.00.0
16 Denisa BurianováDenisa Burianová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.33 +1.5 m/s 4,33  +1.54,024,164,330.00.00.0
17 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.31 +1.2 m/s 4,31  +1.2x4,184,310.00.00.0
18 Lucie PrchalováLucie Prchalová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
03 4.30 +0.3 m/s 4,30  +0.34,304,184,300.00.00.0
19 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.30 +2.3 m/s 4.14 +0.0 m/s 4,30  +2.34,064,14  +0.04,300.00.00.0
20 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.29 +0.9 m/s 4,104,29  +0.9x4,290.00.00.0
21 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.19 +0.8 m/s 4,19  +0.84,11x4,190.00.00.0
22 Veronika DandováVeronika Dandová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.19 +2.8 m/s 4.05 +1.4 m/s 4,19  +2.84,05  +1.43,624,190.00.00.0
23 Karolína ČepelováKarolína Čepelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.19 4,193,873,984,190.00.00.0
24 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.99 +0.0 m/s 3,99  +0.03,96x3,990.00.00.0
25 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.85 +1.8 m/s x3,85  +1.83,583,850.00.00.0
26 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.73 +1.8 m/s 3,523,73  +1.83,603,730.00.00.0
27 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.53 +1.4 m/s 3,53  +1.43,273,153,530.00.00.0
28 Natálie HroudováNatálie Hroudová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.49 +0.0 m/s 3,49  +0.03,34-3,490.00.00.0
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 11.32 09,1609,4209,6609,6609,6311,3210,80 11.00
2 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 11.27 10,5811,2710,9411,2710,3411,1910,85 9.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 09.68 07,2509,5109,3209,5109,5109,4809,68 8.00
4 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 09.45 08,9208,4507,8808,92x09,4509,27 7.00
5 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.24 09,2409,0808,3909,2408,2908,3808,54 6.00
6 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 09.00 08,4908,2608,7508,7508,9908,2809,00 5.00
7 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 08.71 08,2408,0708,6808,6808,7108,20x 4.00
8 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.67 08,6308,2807,6808,6308,6708,2107,33 3.00
9 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 08.58 08,1008,5807,7608,580.00.00.0 2.00
10 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 08.47 xx08,4708,470.00.00.0 1.00
11 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.39 08,3905,8208,2808,390.00.00.0
12 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 08.31 08,3107,9607,9508,310.00.00.0
13 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 08.27 07,6107,3808,2708,270.00.00.0
14 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 08.05 08,0507,8707,4408,050.00.00.0
15 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 07.91 07,7307,7507,9107,910.00.00.0
16 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 07.58 07,5407,5807,2007,580.00.00.0
17 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 07.42 06,8206,7407,4207,420.00.00.0
18 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 07.34 06,8207,0707,3407,340.00.00.0
19 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 07.33 07,3307,2906,9307,330.00.00.0
20 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 06.89 06,8906,6406,4206,890.00.00.0
21 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 06.76 06,3706,7606,1906,760.00.00.0
22 53 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 06.25 06,2506,0405,8606,250.00.00.0
23 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.16 06,1605,8505,8106,160.00.00.0
Martina KvasničkováMartina Kvasničková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13.51 13,3012,4310,7413,3013,3013,5113,50 11.00
2 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11.85 10,9311,2811,5511,5511,8511,09x 9.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 11.81 11,81--11,81xxx 8.00
4 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 11.33 10,6810,4710,5710,6811,3310,6610,25 7.00
5 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 11.10 10,6710,4810,6910,69x10,0611,10 6.00
6 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 11.08 11,05x11,0811,0810,92xx 5.00
7 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 10.88 10,0409,6710,8810,8810,0709,97x 4.00
8 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 10.56 10,5608,5608,7710,5609,6909,8108,72 3.00
9 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10.46 x10,4610,3910,460.00.00.0 2.00
10 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 10.09 09,5310,0909,2310,090.00.00.0 1.00
11 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 09.70 09,29x09,7009,700.00.00.0
12 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 09.69 09,3609,3409,6909,690.00.00.0
13 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 09.51 08,7909,5109,3509,510.00.00.0
14 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.69 08,5607,9408,6908,690.00.00.0
15 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 08.67 08,2908,6707,8108,670.00.00.0
16 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 08.42 08,4208,2608,1308,420.00.00.0
17 Jakub HradskýJakub Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 08.35 08,3508,2607,7808,350.00.00.0
18 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 08.24 07,9007,9008,2408,240.00.00.0
19 David ChocholatýDavid Chocholatý
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 08.13 06,5408,1307,9208,130.00.00.0
20 Matyáš KučeraMatyáš Kučera
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 07.66 07,6507,66x07,660.00.00.0
21 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 06.36 06,3606,17-06,360.00.00.0
22 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 06.33 06,3305,53x06,330.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 25.12 25,120.00.025,120.00.00.0 11.00
2 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 24.86 24,860.00.024,860.00.00.0 9.00
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 23.04 23,040.00.023,040.00.00.0 8.00
4 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 22.15 22,150.00.022,150.00.00.0 7.00
5 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 22.10 22,100.00.022,100.00.00.0 6.00
6 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 21.75 21,750.00.021,750.00.00.0 5.00
7 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 21.17 21,170.00.021,170.00.00.0 4.00
8 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 20.16 20,160.00.020,160.00.00.0 3.00
9 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 18.32 18,320.00.018,320.00.00.0 2.00
10 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 17.88 17,880.00.017,880.00.00.0 1.00
11 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 17.30 17,300.00.017,300.00.00.0
12 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 17.17 17,170.00.017,170.00.00.0
13 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 16.93 16,930.00.016,930.00.00.0
14 Tereza BartíkováTereza Bartíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 16.36 16,360.00.016,360.00.00.0
Martina KvasničkováMartina Kvasničková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 17:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 40.56 40,560.00.040,560.00.00.0 11.00
2 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 38.75 38,750.00.038,750.00.00.0 9.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 36.00 36,000.00.036,000.00.00.0 8.00
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 35.68 35,680.00.035,680.00.00.0 7.00
5 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 34.85 34,850.00.034,850.00.00.0 6.00
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 33.58 33,580.00.033,580.00.00.0 5.00
7 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 31.61 31,610.00.031,610.00.00.0 4.00
8 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 31.48 31,480.00.031,480.00.00.0 3.00
9 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 27.91 27,910.00.027,910.00.00.0 2.00
10 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 26.08 26,080.00.026,080.00.00.0 1.00
11 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 25.72 25,720.00.025,720.00.00.0
12 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 25.32 25,320.00.025,320.00.00.0
13 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 23.39 23,390.00.023,390.00.00.0
14 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 21.46 21,460.00.021,460.00.00.0
15 Matyáš KučeraMatyáš Kučera
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 19.29 19,290.00.019,290.00.00.0
16 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 16.38 16,380.00.016,380.00.00.0
17 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 14.32 14,320.00.014,320.00.00.0
Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 44.52 44,520.00.044,520.00.00.0 11.00
2 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 30.07 30,070.00.030,070.00.00.0 9.00
3 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 28.19 28,190.00.028,190.00.00.0 8.00
4 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 26.45 26,450.00.026,450.00.00.0 7.00
5 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 26.32 26,320.00.026,320.00.00.0 6.00
6 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 24.85 24,850.00.024,850.00.00.0 5.00
7 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 20.86 20,860.00.020,860.00.00.0 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 44.83 44,830.00.044,830.00.00.0 11.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 40.03 40,030.00.040,030.00.00.0 9.00
3 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 40.01 40,010.00.040,010.00.00.0 8.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 37.33 37,330.00.037,330.00.00.0 7.00
5 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 36.19 36,190.00.036,190.00.00.0 6.00
6 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 30.48 30,480.00.030,480.00.00.0 5.00
7 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 29.66 29,660.00.029,660.00.00.0 4.00
8 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 29.12 29,120.00.029,120.00.00.0 3.00
9 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 25.60 25,600.00.025,600.00.00.0 2.00
10 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 24.62 24,620.00.024,620.00.00.0 1.00
11 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 22.34 22,340.00.022,340.00.00.0
12 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 12.37 12,370.00.012,370.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 35.80 35,800.00.035,800.00.00.0 11.00
2 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 31.83 31,830.00.031,830.00.00.0 9.00
3 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 30.91 30,910.00.030,910.00.00.0 8.00
4 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 29.76 29,760.00.029,760.00.00.0 7.00
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 28.96 28,960.00.028,960.00.00.0 6.00
6 7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 27.22 27,220.00.027,220.00.00.0 5.00
7 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 26.95 26,950.00.026,950.00.00.0 4.00
8 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 26.29 26,290.00.026,290.00.00.0 3.00
9 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 24.76 24,760.00.024,760.00.00.0 2.00
10 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 24.24 24,240.00.024,240.00.00.0 1.00
11 19 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 23.95 23,950.00.023,950.00.00.0
12 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 23.73 23,730.00.023,730.00.00.0
13 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 22.58 22,580.00.022,580.00.00.0
14 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 22.55 22,550.00.022,550.00.00.0
15 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 22.54 22,540.00.022,540.00.00.0
16 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 22.17 22,170.00.022,170.00.00.0
17 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 21.17 21,170.00.021,170.00.00.0
18 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 21.06 21,060.00.021,060.00.00.0
19 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 20.16 20,160.00.020,160.00.00.0
20 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 20.06 20,060.00.020,060.00.00.0
21 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 18.96 18,960.00.018,960.00.00.0
22 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 18.94 18,940.00.018,940.00.00.0
23 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 17.71 17,710.00.017,710.00.00.0
24 47 Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 17.69 17,690.00.017,690.00.00.0
25 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 16.04 16,040.00.016,040.00.00.0
Martina KvasničkováMartina Kvasničková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)