výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přespolní běh

Hradec Králové - Šimkovy sady (15. 3. 2018)

Přespolní běh - Junioři (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0:16:11
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0:16:11
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0:10:59
2 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0:11:06
3 Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0:11:51
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:04:55
2 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 0:05:08
3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:05:09
4 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:05:10
5 Daniel BláhaDaniel Bláha 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:05:11
6 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:05:28
7 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:05:50
8 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 0:05:51
9 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 0:05:52
10 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 0:06:08
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 0:10:42
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:10:46
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:11:11
4 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:11:21
5 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:11:36
6 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:12:25
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:05:20
2 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 0:05:26
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 0:05:33
4 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 0:05:44
5 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 0:05:45
6 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 0:05:50
7 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 0:05:52
8 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 0:05:54
9 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 0:06:00
10 Karolína ČečkováKarolína Čečková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 0:06:08
11 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 0:06:32
12 Kristýna BajerováKristýna Bajerová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18 0:06:33
13 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 0:10:16
14 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:10:42
15 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:11:11
16 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:11:21
17 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:11:36
18 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:12:55
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 1 0:00:18
2 Ondřej LoudaOndřej Louda 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 0:00:19
3 Václav WalterVáclav Walter 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:00:20
4 Dan ŠintákDan Šinták 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:00:21
5 Jiří VolákJiří Volák 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:00:22
6 Vojtěch MišovičVojtěch Mišovič 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:00:23
7 Štěpán SvítilŠtěpán Svítil 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:00:24
8 Jiří VachekJiří Vachek 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 0:00:25
9 Antonín KubiasAntonín Kubias 14 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 0:00:26
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 15.3.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HakAdam Hak 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:02:14
2 Dan ZadrobílekDan Zadrobílek 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 0:02:15
3 Julián PonceJulián Ponce 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:02:16
4 Antonín SochaAntonín Socha 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:02:17
5 Ondřej ŠmídaOndřej Šmída 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:02:18
6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 PraskačkaPraskačka 6 0:02:21
7 Miroslav HlubučekMiroslav Hlubuček 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:02:22
8 Daniel KyralDaniel Kyral 11 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 8 0:02:23
9 Tomáš ŘepíkTomáš Řepík 10 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 9 0:02:25
10 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 0:02:28
11 Vasyl ProdanetsVasyl Prodanets 11 PraskačkaPraskačka 11 0:02:29
12 Vojtěch BednářVojtěch Bednář 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 0:02:30
13 Jonáš ZavadilJonáš Zavadil 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 0:02:32
14 Jiří JiglJiří Jigl 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 0:02:36
15 Tomáš SkaunicTomáš Skaunic 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 0:02:40
16 Matěj SvítilMatěj Svítil 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 0:03:15
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:03:15
2 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 PraskačkaPraskačka 2 0:03:15
3 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:03:16
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:03:17
5 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:03:21
6 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:03:25
7 Filip HorákFilip Horák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:03:26
8 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 0:03:27
9 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 0:03:29
10 Jan ZadrobílekJan Zadrobílek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 0:03:31
11 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 PraskačkaPraskačka 11 0:03:35
12 Filip WolfFilip Wolf 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 0:03:35
13 Yevhen ProdanetsYevhen Prodanets 09 PraskačkaPraskačka 13 0:03:40
14 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 0:03:42
15 Antonín ŠafářAntonín Šafář 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 0:03:44
16 Matouš KučaMatouš Kuča 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 0:03:46
17 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 0:03:52
18 Tadeáš DědekTadeáš Dědek 09 PraskačkaPraskačka 18 0:03:57
19 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19 0:04:03
20 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20 0:04:12
21= Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21 0:04:15
22 Lukáš LoudaLukáš Louda 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22 0:04:19
21= Bořek FikarBořek Fikar 09 PraskačkaPraskačka 23 0:05:26
Celkem 23 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HayesTereza Hayes 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:00:18
2 Hana ProcházkováHana Procházková 12 MŠ ŠtefánikovaMŠ Štefánikova 2 0:00:19
3 Nikola BalcarováNikola Balcarová 13 TJ Sokol StěžeryTJ Sokol Stěžery 3 0:00:20
4 Šárka HorákováŠárka Horáková 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:00:21
5 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová 12 PraskačkaPraskačka 5 0:00:22
6 Klára HýblováKlára Hýblová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:00:23
7 Zuzana NečasováZuzana Nečasová 13 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 7 0:00:24
8 Mariana PáleníkováMariana Páleníková 13 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 8 0:00:25
9 Dorota FaltýnkováDorota Faltýnková 13 TJ Sokol StěžeryTJ Sokol Stěžery 9 0:00:26
10 Eva FaltýnkováEva Faltýnková 15 TJ Sokol StěžeryTJ Sokol Stěžery 10 0:00:27
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 15.3.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:02:13
2 Nikola VomáčkováNikola Vomáčková 10 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 2 0:02:14
3 Sára HudouskováSára Hudousková 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:02:16
4 Apolena BarvířováApolena Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:02:21
5 Evelína BarvířováEvelína Barvířová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 0:02:23
6 Natálie SrchováNatálie Srchová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 0:02:30
7 Magdaléna HýblováMagdaléna Hýblová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 0:02:32
8 Johana FaltýnováJohana Faltýnová 10 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 10 0:02:34
9 Sofie ČernovskáSofie Černovská 10 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 11 0:02:40
10 Sofie SokolováSofie Sokolová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 0:02:42
11 Anna HorkáAnna Horká 11 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 13 0:02:44
12 Sára VoňkováSára Voňková 11 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 14 0:02:46
13 Nela BorkowskaNela Borkowska 11 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 15 0:02:47
14 Klára TomášováKlára Tomášová 11 PraskačkaPraskačka 16 0:02:48
15 Ivana MurkováIvana Murková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:02:56
16 Adéla JirkováAdéla Jirková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:02:57
17 Elen MarkvartováElen Markvartová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18 0:02:59
18 Sofie HelgerSofie Helger 11 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 17 0:03:00
19 Anna Marie ZástěrováAnna Marie Zástěrová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19 0:03:02
20 Anita KaplanováAnita Kaplanová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20 0:03:21
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.3.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 0:03:15
2 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 0:03:18
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 0:03:22
4 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 0:03:27
5 Klára VosátkováKlára Vosátková 07 PraskačkaPraskačka 5 0:03:30
6 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 0:03:31
7 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 0:03:32
8 Mariana VomáčkováMariana Vomáčková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 0:03:33
9 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 0:03:37
10 Dominika MalinováDominika Malinová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 0:03:38
11 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 0:03:42
12 Barbora TkáčováBarbora Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 12 0:03:45
13 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 0:03:47
14 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 0:03:48
15 Klára DittrichováKlára Dittrichová 09 ZŠ ŠtefanikovaZŠ Štefanikova 15 0:03:50
16 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 0:03:52
17 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17 0:03:53
18 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18 0:03:54
19 Ema DundováEma Dundová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19 0:03:55
20 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20 0:03:56
21 Tereza VanišováTereza Vanišová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21 0:03:57
22 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22 0:03:58
23 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23 0:03:59
Henrika Marie SampfordHenrika Marie Sampford 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24 0:04:01
24 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25 0:04:02
25 Amélie CroftováAmélie Croftová 09 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 26 0:04:08
26 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 PraskačkaPraskačka 27 0:04:11
27 Karolína ŠturzováKarolína Šturzová 08 PraskačkaPraskačka 28 0:04:16
28 Barbora TomášováBarbora Tomášová 08 PraskačkaPraskačka 29 0:04:25
29 Eliška KaplanováEliška Kaplanová 09 TJ Sokol Hradec Králové - Vysoká n.L.TJ Sokol Hradec Králové - V... 30 0:04:32
30 Ester KaplanováEster Kaplanová 08 ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova 31 0:04:48
Celkem 31 závodníků