výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen

Praha - Přátelství (12. - 13. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.99
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.37
3 Lubomir PelekhLubomir Pelekh 96 UkraineUkraine 8 12.21
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.27
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.42
6 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.58
Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.32
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.80
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.83
5 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.23
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.28
7 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.58
8 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.04
2 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.12
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.70
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.72
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.16
6 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.20
7 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.01
8 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.49
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.65
3 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.73
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.79
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.82
6 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 12.42
7 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.01
8 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.35
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.52
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.60
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.99
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.06
6 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.11
7 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.13
Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.72
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.79
3 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.80
4 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10
5 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.46
6 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.57
7 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.67
8 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 12.5.2018 - 14:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.49
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.50
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.61
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.96
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.12
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.68
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.32
Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.99
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.04
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.12
4 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.32
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.35
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.37
7 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.49
7 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.49
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.50
10 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.52
11 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.60
12 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.61
13 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64
14 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.65
15 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.70
16 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.72
16 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.72
18 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.73
19 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.79
19 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.79
21 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.80
21 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.80
23 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.82
24 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.83
25 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.96
26 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.99
27 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.06
28 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10
29 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.11
30 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.12
31 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.16
32 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.20
33 Lubomir PelekhLubomir Pelekh 96 UkraineUkraine 8 12.21
34 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.23
35 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.27
36 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.28
37 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.42
37 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 12.42
39 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.46
40 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.57
41 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.58
42 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.63
43 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.67
44 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.68
45 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.01
45 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.01
47 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.02
48 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.13
49 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.23
50 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.58
51 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.67
52 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.32
Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS
Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 16:35) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.96
2 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.99
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.00
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.36
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.47
6 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.71
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 12.5.2018 - 16:35) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.35
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.41
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.41
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.58
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.61
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.63
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 11.63
8 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.68
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.04
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.35
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.90
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.45
5 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.48
Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.5.2018 - 14:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.33
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.52
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.92
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.12
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.37
6 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.47
7 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.95
8 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.5.2018 - 14:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.10
2 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.07
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.45
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.60
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.16
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 14.16
7 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.12
Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.5.2018 - 14:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.48
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.04
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.26
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.31
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.44
6 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 13.91
7 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.60
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.5.2018 - 14:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.60
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.71
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.01
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.47
5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 13.50
6 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.86
7 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 14.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.5.2018 - 14:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.78
2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.07
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 13.57
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.59
5 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.70
6 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.28
Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.04
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.10
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.33
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.35
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.48
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.52
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.60
8 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.71
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.78
10 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.90
11 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.92
12 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.01
13 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.04
14 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.07
14 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.07
16 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.12
17 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.26
18 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.31
19 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.37
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.44
21 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.45
21 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.45
23 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.47
23 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.47
25 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.48
26 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 13.50
27 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 13.57
28 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.59
29 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.60
30 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.70
31 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.86
32 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 13.91
33 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.95
34 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.16
34 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 14.16
36 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.17
37 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 14.47
38 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.60
39 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.12
40 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.28
Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 16:25) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.19
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.29
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.30
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.49
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.69
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.72
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 12.5.2018 - 16:25) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.80
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.87
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.91
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.27
Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.03
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.25
3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.39
4 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.64
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.85
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 22.92
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.97
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.14
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.33
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.22
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.99
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 23.05
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.31
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.38
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.29
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.35
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.69
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.89
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.63
2 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.72
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.97
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.47
5 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.63
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.91
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.16
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.26
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.81
Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.17
2 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.24
3 Lubomir PelekhLubomir Pelekh 96 UkraineUkraine 3 25.22
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Dmitry BocharovDmitry Bocharov 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 24.29
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.54
3 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.73
David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.13
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.38
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.53
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.06
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 25.30
3 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.50
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.54
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.36
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 13.5.2018 - 10:40) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 26.55
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.85
3 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 27.01
Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.03
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.25
3 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.39
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.64
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.85
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 22.92
7 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.97
8 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.99
9 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 23.05
10 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.14
11 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.29
12 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.31
13 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.33
14 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.35
15 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.38
16 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.59
17 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.63
18 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.69
19 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.72
20 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.89
21 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.91
22 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.97
23 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.16
24 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.17
25 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.22
26 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.24
27 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.26
28 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 24.29
29 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.47
30 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.54
31 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.63
32 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.73
33 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.81
34 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.06
35 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.13
36 Lubomir PelekhLubomir Pelekh 96 UkraineUkraine 3 25.22
37 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 25.30
38 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.38
39 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.53
40 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.50
41 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.54
42 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 26.55
43 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.85
44 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 27.01
45 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.36
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Dmitry BocharovDmitry Bocharov 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.75
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.88
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.13
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.03
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.23
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.37
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.65
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.84
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.24
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.61
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.68
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.89
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 26.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.10
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.29
3 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.64
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.72
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.70
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.24
3 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.81
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 26.82
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.59
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.89
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.11
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.68
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 27.71
5 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 27.88
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.47
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.71
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.11
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.45
5 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.30
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.51
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.67
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.92
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 29.79
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.93
2 Kateryna DziubinaKateryna Dziubina 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.74
3 131 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.26
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.92
Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 13.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 27.82
2 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 29.56
3 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.58
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 30.43
5 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 32.22
Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.75
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.88
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.03
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.13
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.23
6 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.24
7 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.37
8 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.61
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.65
10 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.68
11 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.70
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.84
13 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.89
14 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.10
15 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 26.14
16 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.24
17 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.29
18 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.47
19 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.64
20 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.71
21 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.72
22 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.81
23 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 26.82
24 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.89
25 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.93
26 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.11
26 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.11
28 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.45
29 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.51
30 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.59
31 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.67
32 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.68
33 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 2 27.71
34 Kateryna DziubinaKateryna Dziubina 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.74
35 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 27.82
36 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 27.88
37 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.92
38 131 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.26
39 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.30
40 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.92
41 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 29.56
42 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.58
43 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 29.79
44 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 30.43
45 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 32.22
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.14
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.34
3 145 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.47
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.14
5 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 54.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.50
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.69
3 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 52.36
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.34
5 148 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 53.60
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.82
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.39
3 247 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.74
4 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.38
5 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.65
6 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 53.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 51.41
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 51.62
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.50
4 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 52.75
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 52.97
6 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 55.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.59
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.12
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 52.41
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 53.46
5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.79
Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 53.49
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.63
3 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.42
4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 56.65
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 58.92
Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 55.15
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 55.56
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 55.67
Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
166 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.14
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.34
3 145 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.47
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.14
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 51.41
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.50
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.59
8 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 51.62
9 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.69
10 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.82
11 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.12
12 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 52.36
13 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.39
14 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 52.41
15 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.50
16 247 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.74
17 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 52.75
18 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 52.97
19 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.34
20 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.38
21 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 53.46
22 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 53.49
23 148 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 53.60
24 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.63
25 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.65
26 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.79
27 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 53.94
28 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.42
29 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 54.85
30 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 55.15
31 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 55.33
32 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 55.56
33 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 55.67
34 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 56.65
35 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 58.92
Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
166 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.48
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 57.26
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 57.79
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 57.81
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 56.81
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.31
3 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.24
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.46
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 58.38
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 58.84
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 59.31
4 245 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 59.58
5 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 60.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 59.06
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.15
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 61.79
4 131 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 61.82
5 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 62.24
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 61.94
2 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 64.34
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.23
4 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 65.90
5 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 66.90
Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.48
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 56.81
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 57.26
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 57.79
5 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 57.81
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.31
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 58.38
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.64
9 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 58.84
10 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 59.06
11 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 59.31
12 245 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 59.58
13 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.15
14 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.24
15 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 60.84
16 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.46
17 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 61.79
18 131 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 61.82
19 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 61.94
20 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 62.24
21 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.29
22 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 64.34
23 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.23
24 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 65.90
25 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 66.90
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:54.22
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:55.70
3 232 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:57.91
4 145 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 1:58.86
5 148 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:59.43
6 238 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:01.09
7 285 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:07.87
8 567 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 2:09.72
142 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
203 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
239 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
236 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:58.21
2 162 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:01.13
3 431 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:01.47
4 184 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:02.88
5 185 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:05.44
6 168 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:06.44
7 143 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:07.20
8 40 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:10.01
9 70 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:10.22
10 120 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:18.22
263 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:54.22
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:55.70
3 232 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:57.91
4 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:58.21
5 145 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 1:58.86
6 148 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:59.43
7 238 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:01.09
8 162 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:01.13
9 431 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:01.47
10 184 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:02.88
11 185 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:05.44
12 168 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:06.44
13 143 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:07.20
14 285 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:07.87
15 567 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 2:09.72
16 40 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:10.01
17 70 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:10.22
18 120 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:18.22
142 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
203 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
239 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
236 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
263 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 263 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:12.86
2 29 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:15.91
3 401 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:19.33
4 245 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:21.64
5 131 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:22.03
6 118 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:27.32
7 226 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:28.32
8 131 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:31.48
9 241 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:36.03
10 263 Eliška KubanováEliška Kubanová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:50.20
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 567 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:04.67
2 162 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 4:08.49
3 145 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:15.47
4 431 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:15.82
5 196 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 4:19.19
6 247 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:42.66
7 196 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:44.88
8 11 David ŘehákDavid Řehák 85 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 4:45.91
255 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
166 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 263 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:42.58
2 401 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 4:45.34
3 241 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 4:46.06
4 266 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:52.92
5 29 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2 4:54.04
6 253 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 4:55.02
7 226 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:56.82
8 131 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:20.83
9 585 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 5:35.08
10 168 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 5:51.64
118 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13 DNS
143 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 DNS
120 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 285 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08:37.91
2 567 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08:48.72
3 245 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 09:08.79
4 238 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09:10.58
5 239 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:14.28
6 148 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 09:18.98
7 143 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09:37.00
8 232 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09:51.47
9 38 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 10:18.94
10 184 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10:26.60
142 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 168 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10:51.71
2 185 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11:52.37
3 162 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12:01.15
4 168 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12:25.04
5 431 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12:42.54
40 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále A (so, 12.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.78
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.12
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.16
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.32
5 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.41
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.54
7 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.61
Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 12.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.38
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.77
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.79
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.79
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.42
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.53
7 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.01
8 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.86
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.5.2018 - 13:45) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.08
2 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.48
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.49
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.53
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.03
6 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 16.32
7 29 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.06
8 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.5.2018 - 13:45) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.94
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.19
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.32
4 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.45
5 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.89
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.55
Kateryna DziubinaKateryna Dziubina 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.5.2018 - 13:45) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.34
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.57
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.91
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.09
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.55
6 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.94
7 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.94
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.08
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.19
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.32
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.34
6 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.48
7 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.49
8 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.53
9 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.57
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.91
11 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.03
12 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.09
13 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.45
14 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.55
15 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 16.32
16 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.89
17 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.94
18 29 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.06
19 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.08
20 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.47
21 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.55
Kateryna DziubinaKateryna Dziubina 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 16:05) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.05
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.52
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.81
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 16.42
5 Marek HalmoMarek Halmo 94 SlovakiaSlovakia 8 16.60
Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.5.2018 - 14:05) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.84
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 15.95
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.58
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.5.2018 - 14:05) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.18
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.66
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 16.15
4 Marek HalmoMarek Halmo 94 SlovakiaSlovakia 16.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.84
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.18
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.66
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 15.95
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 16.15
7 Marek HalmoMarek Halmo 94 SlovakiaSlovakia 16.21
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.58
9 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.98

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 53.93
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.52
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 55.84
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 56.88
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.37
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.74
2 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 56.76
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 58.10
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 61.45
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 62.85
6 285 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 71.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 53.93
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.52
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 55.74
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 55.84
5 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 56.76
6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 56.88
7 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.37
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 58.10
9 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 61.45
10 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 62.85
11 285 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 71.76
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.92
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 67.36
3 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 67.49
4 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 69.53
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 70.73
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 71.46
3 241 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 77.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.92
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 67.36
3 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 67.49
4 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 69.53
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 70.73
6 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 71.46
7 241 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 77.25

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 263 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09:43.84
2 239 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09:52.63
3 203 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10:00.26
4 185 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 10:02.51
5 236 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10:21.48
6 148 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12:05.43
7 285 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12:18.18
142 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Macháček, Nevole, Kozák, Koutník Macháček, Nevole, Kozák, Koutník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.24
2 Zuna, Vaněček, Říha, Zuna Zuna, Vaněček, Říha, Zuna SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 45.55
3 Šlouf, Severa, Lazar, Šalanda Šlouf, Severa, Lazar, Šalanda ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 46.88
Janský, Beneš, Zavřel, Havlas Janský, Beneš, Zavřel, Havlas PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.6
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomek, Žák, Culliver, Oulický Tomek, Žák, Culliver, Oulický SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 48.64
2 Frk, Martinský, Zasadil, Macháček Frk, Martinský, Zasadil, Macháček SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 49.45
Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.6
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Frk, Martinský, Zasadil, Macháček Frk, Martinský, Zasadil, Macháček SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 49.45
2 Tomek, Žák, Culliver, Oulický Tomek, Žák, Culliver, Oulický SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 48.64
3 Šlouf, Severa, Lazar, Šalanda Šlouf, Severa, Lazar, Šalanda ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 46.88
4 Zuna, Vaněček, Říha, Zuna Zuna, Vaněček, Říha, Zuna SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 45.55
5 Macháček, Nevole, Kozák, Koutník Macháček, Nevole, Kozák, Koutník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.24
Janský, Beneš, Zavřel, Havlas Janský, Beneš, Zavřel, Havlas PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ
Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tiplicová, Hettlerová, Kolingerová, Kaiserová Tiplicová, Hettlerová, Kolingerová, Kaiserová Česká republikaČeská republika 3 46.06
2 Vávrová, Slavíková, Lyachová, Honsová Vávrová, Slavíková, Lyachová, Honsová ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 56.02
3 Holečková, Vlasáková, Křížová, Durchanová Holečková, Vlasáková, Křížová, Durchanová AC Praha 1890AC Praha 1890 5 59.02
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.95
2 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.95
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.91
4 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.91
5 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 1.87
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.87
7 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.78
8= Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.73
8= Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1.73
8= Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.73
11 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 1.68
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 DNS
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 1.78
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.72
3 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 1.69
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.66
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.63
6= Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.58
6= Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.58
6= Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 1.58
9 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.58
10 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.58
11 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1.58
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.53
13= Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 1.53
13= Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 1.53
Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 4.65
2 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.13
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3.98
4 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 3.98
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.83
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 3.68
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.68
8 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 3.68
9 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.28
10 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2.68
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 DNS
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 DNS
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 NM
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.32
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.96
3 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.83
4 Ildze BortašcenokaIldze Bortašcenoka
LotyšskoLotyšsko
87 3.83
5 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.70
6 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 2.88
7 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2.88
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.48
9 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.28
10 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.28
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 DNS
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.98 +1.5 m/s 6,81  +0.86,90  +1.86,75  -0.16,90x6,95  +2.26,98  +1.5
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6.90 +1.7 m/s x6,48  -0.2x6,486,67  -0.56,66  -0.66,90  +1.7
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.81 +2.0 m/s 6,57  +1.76,55  -0.4x6,576,81  +2.06,75  -1.1x
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.70 +1.7 m/s 6,22  +0.66,43  -0.36,50  +0.36,506,58  +1.06,59  +0.96,70  +1.7
5