výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze

Praha - Přátelství (29. - 30. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.64 668.00
2 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.80 619.00
3 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.83 610.00
4 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.13 523.00
5 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.37 457.00
237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.72 643.00
2 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.93 580.00
3 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.95 574.00
4 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.97 568.00
5 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.08 537.00
6 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.13 523.00
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.74 637.00
2 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.00 560.00
3 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.04 548.00
4 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.17 511.00
5 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.36 460.00
6 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.53 416.00
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.71 646.00
2 185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.82 613.00
3 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.98 565.00
4 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.07 540.00
5 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.07 540.00
6 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.33 468.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.64 668.00
2 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.71 646.00
3 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.72 643.00
4 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.74 637.00
5 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.80 619.00
6 185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.82 613.00
7 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.83 610.00
8 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.93 580.00
9 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.95 574.00
10 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.97 568.00
11 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.98 565.00
12 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.00 560.00
13 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.04 548.00
14 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.07 540.00
14 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.07 540.00
16 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.08 537.00
17 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.13 523.00
17 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.13 523.00
19 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.17 511.00
20 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.33 468.00
21 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.36 460.00
22 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.37 457.00
23 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.53 416.00
237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.9.2018 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.41 729.00
2 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.56 712.00
3 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.83 682.00
4 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.19 444.00
5 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.51 415.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.9.2018 - 14:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.52 834.00
2 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 20.85 680.00
3 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.86 679.00
4 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.87 677.00
5 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.92 672.00
6 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.27 350.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.9.2018 - 14:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.43 727.00
2 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.50 719.00
3 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.06 552.00
4 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.26 532.00
5 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.75 485.00
6 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.01 460.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 29.9.2018 - 14:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.33 628.00
2 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 21.93 565.00
3 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.12 546.00
4 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.99 462.00
Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 29.9.2018 - 14:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.24 749.00
2 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.63 704.00
3 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.96 668.00
4 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.19 643.00
5 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 21.39 621.00
6 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.55 504.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 29.9.2018 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.54 714.00
2 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.73 693.00
3 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 5 21.15 647.00
4 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.21 640.00
5 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 22.06 552.00
6 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.06 456.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.52 834.00
2 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.24 749.00
3 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.41 729.00
4 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.43 727.00
5 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.50 719.00
6 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.54 714.00
7 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.56 712.00
8 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.63 704.00
9 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.73 693.00
10 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.83 682.00
11 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 20.85 680.00
12 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.86 679.00
13 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.87 677.00
14 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.92 672.00
15 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 20.96 668.00
16 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 5 21.15 647.00
17 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.19 643.00
18 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.21 640.00
19 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.33 628.00
20 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 21.39 621.00
21 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 21.93 565.00
22 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.06 552.00
22 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 22.06 552.00
24 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.12 546.00
25 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.26 532.00
26 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.55 504.00
27 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.75 485.00
28 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.99 462.00
29 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.01 460.00
30 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.06 456.00
31 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.19 444.00
32 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.51 415.00
33 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.27 350.00
Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:50.68 457.00
2 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22 2:52.01 443.00
3 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 13 2:52.82 435.00
4 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 2:53.63 427.00
5 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:54.97 413.00
6 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:55.13 412.00
7 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21 2:56.90 395.00
8 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:57.49 389.00
9 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32 2:58.43 380.00
10 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 2:58.46 380.00
11 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30 2:59.26 372.00
12 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:59.74 368.00
13 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29 3:02.60 341.00
14 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 33 3:07.17 301.00
15 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:08.08 294.00
16 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:17.35 221.00
11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31 2:30.44 687.00
2 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24 2:31.01 680.00
3 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:34.58 637.00
4 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26 2:35.08 631.00
5 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 2:35.64 624.00
6 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 2:38.55 590.00
7 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 2:43.19 537.00
8 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:45.46 512.00
9 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:45.55 511.00
10 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:45.86 508.00
11 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:47.78 487.00
12 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 28 2:52.54 438.00
13 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25 2:52.67 436.00
14 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:53.37 429.00
15 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18 2:54.22 421.00
16 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23 2:55.60 407.00
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31 2:30.44 687.00
2 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24 2:31.01 680.00
3 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:34.58 637.00
4 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26 2:35.08 631.00
5 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 2:35.64 624.00
6 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 2:38.55 590.00
7 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 2:43.19 537.00
8 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:45.46 512.00
9 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:45.55 511.00
10 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:45.86 508.00
11 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:47.78 487.00
12 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:50.68 457.00
13 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22 2:52.01 443.00
14 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 28 2:52.54 438.00
15 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25 2:52.67 436.00
16 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 13 2:52.82 435.00
17 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:53.37 429.00
18 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 2:53.63 427.00
19 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18 2:54.22 421.00
20 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:54.97 413.00
21 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:55.13 412.00
22 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23 2:55.60 407.00
23 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21 2:56.90 395.00
24 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:57.49 389.00
25 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32 2:58.43 380.00
26 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 2:58.46 380.00
27 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30 2:59.26 372.00
28 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:59.74 368.00
29 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29 3:02.60 341.00
30 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 33 3:07.17 301.00
31 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:08.08 294.00
32 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:17.35 221.00
11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 DNS

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:52.47 740.00
2 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:01.51 650.00
3 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 25 3:12.88 544.00
4 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:13.67 537.00
5 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:16.95 508.00
6 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23 3:18.70 493.00
7 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:19.49 486.00
8 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 3:21.86 466.00
9 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:24.87 441.00
10 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 3:31.92 386.00
11 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 24 3:33.47 374.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 DNS
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20 DNS
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21 DNS
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 DNS
237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:02.73 638.00
2 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:03.84 627.00
3 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 28 3:06.28 604.00
4 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:06.75 600.00
5 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19 3:09.00 579.00
6 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:14.05 533.00
7 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18 3:15.03 525.00
8 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 3:22.57 460.00
9 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 3:28.01 416.00
10 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26 3:29.98 401.00
11 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:43.96 299.00
185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:52.47 740.00
2 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:01.51 650.00
3 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:02.73 638.00
4 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:03.84 627.00
5 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 28 3:06.28 604.00
6 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:06.75 600.00
7 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19 3:09.00 579.00
8 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 25 3:12.88 544.00
9 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:13.67 537.00
10 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:14.05 533.00
11 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18 3:15.03 525.00
12 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:16.95 508.00
13 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23 3:18.70 493.00
14 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:19.49 486.00
15 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 3:21.86 466.00
16 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 3:22.57 460.00
17 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:24.87 441.00
18 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 3:28.01 416.00
19 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26 3:29.98 401.00
20 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 3:31.92 386.00
21 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 24 3:33.47 374.00
22 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:43.96 299.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 DNS
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20 DNS
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21 DNS
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 DNS
237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22 DNS

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.17 803.00
2 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.68 741.00
3 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.80 726.00
4 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.83 723.00
5 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.04 698.00
6 177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.81 611.00
7 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.54 533.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 29.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 15.19 681.00
2 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.26 673.00
3 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.76 616.00
4 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.79 613.00
5 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.15 574.00
6 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 16.63 524.00
7 559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 16.65 522.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 29.9.2018 - 10:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.39 658.00
2 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 16.48 539.00
3 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 17.34 453.00
4 401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.47 441.00
5 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.55 434.00
6 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 18.36 360.00
7 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 21.68 127.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 29.9.2018 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.73 735.00
2 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.77 615.00
3 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.09 581.00
4 237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.71 516.00
5 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.08 385.00
6 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.87 318.00
7 193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 22.33 94.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.17 803.00
2 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.68 741.00
3 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.73 735.00
4 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.80 726.00
5 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.83 723.00
6 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.04 698.00
7 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 15.19 681.00
8 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.26 673.00
9 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.39 658.00
10 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.76 616.00
11 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.77 615.00
12 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.79 613.00
13 177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.81 611.00
14 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.09 581.00
15 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.15 574.00
16 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 16.48 539.00
17 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.54 533.00
18 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 16.63 524.00
19 559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 16.65 522.00
20 237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 16.71 516.00
21 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 17.34 453.00
22 401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.47 441.00
23 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.55 434.00
24 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.08 385.00
25 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 18.36 360.00
26 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.87 318.00
27 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 21.68 127.00
28 193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 22.33 94.00

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 15.68 754.00
2 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 15.69 753.00
3 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.15 696.00
4 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.23 686.00
5 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 16.33 674.00
MS 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.62 640.00
7 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.00 488.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.50 777.00
2 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.37 670.00
3 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 16.55 648.00
4 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.10 585.00
5 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.84 505.00
6 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.01 487.00
7 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 18.46 442.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.02 839.00
2 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 16.87 611.00
3 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.46 546.00
4 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.08 296.00
5 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 20.48 264.00
6 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.88 165.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.33 560.00
2 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.33 560.00
3 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.34 559.00
4 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.76 413.00
5 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.13 292.00
6 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.22 284.00
7 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 20.35 274.00
8 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31.68 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 17.16 579.00
2 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 17.72 518.00
3 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.31 457.00
4 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.91 399.00
5 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.29 364.00
6 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.74 324.00
7 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 19.80 319.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.02 839.00
2 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.50 777.00
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 15.68 754.00
4 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 15.69 753.00
5 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.15 696.00
6 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.23 686.00
7 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 16.33 674.00
8 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.37 670.00
9 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 16.55 648.00
10 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.62 640.00
11 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 16.87 611.00
12 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.10 585.00
13 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 17.16 579.00
14 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.33 560.00
14 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.33 560.00
16 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.34 559.00
17 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.46 546.00
18 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 17.72 518.00
19 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.84 505.00
20 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.00 488.00
21 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.01 487.00
22 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.31 457.00
23 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 18.46 442.00
24 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.76 413.00
25 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.91 399.00
26 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.29 364.00
27 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.74 324.00
28 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 19.80 319.00
29 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.08 296.00
30 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.13 292.00
31 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.22 284.00
32 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 20.35 274.00
33 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 20.48 264.00
34 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.88 165.00
35 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31.68 0.00

Skok vysoký - Žáci

(ne, 30.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 1.75 585.00
2 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 1.69 536.00
3 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 1.66 512.00
4 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 1.63 488.00
5 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 1.63 488.00
6 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 1.63 488.00
7 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 1.60 464.00
8 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 1.60 464.00
9 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 1.57 441.00
10 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 1.54 419.00
11 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 1.51 396.00
12 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 1.51 396.00
13 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 1.48 374.00
14 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 1.48 374.00
15 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 1.48 374.00
16 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 1.45 352.00
17 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 1.45 352.00
18= 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 1.42 331.00
18= 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 1.42 331.00
18= 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 1.42 331.00
21 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 1.39 310.00
22 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 1.39 310.00
23 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 1.30 250.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 DNS 0.00
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 DNS 0.00
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 DNS 0.00
237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 DNS 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 29.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 254 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 1.47 588.00
2 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 1.44 555.00
3 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 29 1.41 523.00
4 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 26 1.41 523.00
5 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 30 1.41 523.00
6= 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21 1.38 491.00
6= 245 Milada KočárkováMilada Kočárková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 1.38 491.00
8 259 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 13 1.38 491.00
9 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 36 1.38 491.00
10 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 25 1.38 491.00
11= 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 35 1.35 460.00
11= 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 22 1.35 460.00
11= 255 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 1.35 460.00
14= 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 16 1.32 429.00
14= 262 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 32 1.32 429.00
16 203 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 20 1.32 429.00
17 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 33 1.32 429.00
18= 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 1.29 399.00
18= 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 1.29 399.00
18= 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 31 1.29 399.00
21= 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 28 1.29 399.00
21= 263 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 10 1.29 399.00
23 120 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 37 1.29 399.00
24= 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 27 1.26 369.00
24= 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 1.26 369.00
24= 275 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 34 1.26 369.00
27 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 1.26 369.00
28 29 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 1.26 369.00
29 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 17 1.23 340.00
30 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 1.23 340.00
31 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 24 1.23 340.00
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 9 DNS 0.00
38 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 NM 0.00
256 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 NM 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 29.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 3.60 509.00
2 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 3.10 381.00
3 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 3.10 381.00
4 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 3.00 357.00
5 237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 2.90 333.00
6 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 2.90 333.00
7 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 2.80 309.00
8 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 2.70 286.00
9 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 2.60 264.00
10 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 2.60 264.00
11 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 2.60 264.00
12 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 2.50 242.00
13 401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 2.50 242.00
14 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 2.40 220.00
15 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 2.40 220.00
16 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 2.30 199.00
17 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 2.20 179.00
18= 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 2.20 179.00
18= 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 2.20 179.00
20 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 2.20 179.00
21= 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 2.10 159.00
21= 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 2.10 159.00
23 177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 2.10 159.00
24 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 2.00 140.00
25 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 1.90 121.00
26 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 1.90 121.00
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 20 DNS 0.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 NM 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 30.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 5.57 +1.3 m/s 3.40  +1.15.18  +0.55.57  +1.35.570.00.00.0 496.00
2 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 5.38 +2.4 m/s x5.38  +2.4x5.380.00.00.0 457.00
3 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 5.36 +0.6 m/s 5.20  +0.45.36  +0.65.32  +1.05.360.00.00.0 453.00
4 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 5.35 +1.2 m/s 5.24  +0.44.20  +0.75.35  +1.25.350.00.00.0 451.00
5 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 5.34 +2.5 m/s 5.23 +0.5 m/s 5.23  +0.55.34  +2.5x5.340.00.00.0 449.00
6 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 5.31 +1.5 m/s 5.31  +1.54.81  +1.0-5.310.00.00.0 443.00
7 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 5.27 +1.7 m/s 5.17  +1.95.27  +1.74.60  +0.35.270.00.00.0 435.00
8 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 5.21 +2.0 m/s 4.91  +0.94.99  +0.95.21  +2.05.210.00.00.0 423.00
9 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 5.18 +0.5 m/s x5.18  +0.55.06  +1.85.180.00.00.0 417.00
10 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 5.18 +1.6 m/s 4.97  +1.15.18  +1.64.80  -0.25.180.00.00.0 417.00
11 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 5.15 +2.0 m/s 4.77  +1.1x5.15  +2.05.150.00.00.0 411.00
12 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 5.10 +0.6 m/s 5.10  +0.64.90  +0.94.82  +1.75.100.00.00.0 402.00
13 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 5.01 +0.8 m/s 4.81  +0.44.95  -0.45.01  +0.85.010.00.00.0 384.00
14 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 5.01 +2.1 m/s 4.89 +1.2 m/s 5.01  +2.14.39  +0.74.89  +1.25.010.00.00.0 384.00
15 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 5.00 +1.1 m/s 4.68  -0.64.65  +0.05.00  +1.15.000.00.00.0 382.00
16 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 4.99 +0.5 m/s 4.99  +0.54.71  +1.04.59  -0.44.990.00.00.0 380.00
17 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 4.93 +1.3 m/s 4.70  +0.64.93  +1.34.83  -0.44.930.00.00.0 369.00
18 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 4.92 +1.7 m/s 4.76  +0.24.92  +1.74.72  -0.44.920.00.00.0 367.00
19 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 4.89 +1.2 m/s 4.46  +0.54.17  +1.24.89  +1.24.890.00.00.0 361.00
20 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 4.84 +0.6 m/s 4.84  +0.64.42  +0.3x4.840.00.00.0 352.00
21 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 4.79 +2.1 m/s 4.69 +1.3 m/s 4.69  +1.34.79  +2.14.55  +0.44.790.00.00.0 343.00
22 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 4.40 +0.9 m/s 4.40  +0.94.23  +0.93.99  +1.24.400.00.00.0 273.00
23 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 4.33 -0.4 m/s 4.28  +1.23.39  +1.04.33  -0.44.330.00.00.0 261.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 30.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 29 4.95 -0.3 m/s 4.63  +0.74.82  +0.04.95  -0.34.950.00.00.0 546.00
2 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 36 4.81 +0.7 m/s x4.81  +0.74.54  -0.24.810.00.00.0 508.00
3 203 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 20 4.79 +0.8 m/s 4.56  +1.54.79  +0.84.70  +0.54.790.00.00.0 503.00
4 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 22 4.79 +0.9 m/s 4.67  -0.14.79  +0.94.54  +0.24.790.00.00.0 503.00
5 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 28 4.79 +0.7 m/s x4.79  +0.74.60  -0.64.790.00.00.0 503.00
6 254 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 4.78 +0.6 m/s 4.73  +1.14.77  +0.84.78  +0.64.780.00.00.0 500.00
7 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 4.73 -0.2 m/s 4.73  -0.24.62  +0.54.51  -0.84.730.00.00.0 487.00
8 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21 4.61 +2.3 m/s 4.16 +0.6 m/s 4.61  +2.34.16  +0.6x4.610.00.00.0 456.00
9 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 4.54 +1.4 m/s 4.39  +0.94.03  +1.34.54  +1.44.540.00.00.0 438.00
10 262 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 33 4.51 +1.5 m/s 4.51  +1.54.39  -0.14.40  +0.64.510.00.00.0 431.00
11 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 30 4.44 -0.4 m/s x4.44  -0.44.34  -0.64.440.00.00.0 413.00
12 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 27 4.42 +1.2 m/s x4.42  +1.24.09  -0.54.420.00.00.0 408.00
13 259 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 13 4.41 +0.3 m/s 4.24  +0.34.37  +0.94.41  +0.34.410.00.00.0 406.00
14 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 4.40 +0.6 m/s 4.31  +0.44.05  +1.04.40  +0.64.400.00.00.0 403.00
15 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 16 4.36 +1.5 m/s 4.16  +1.74.36  +1.54.32  +0.04.360.00.00.0 393.00
16 245 Milada KočárkováMilada Kočárková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 4.35 +0.6 m/s 4.04  -0.54.29  +1.24.35  +0.64.350.00.00.0 391.00
17 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 24 4.34 +1.1 m/s 4.32  +2.74.34  +1.13.82  -0.54.340.00.00.0 388.00
18 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 17 4.33 +0.9 m/s 4.02  +2.54.33  +0.94.16  -0.44.330.00.00.0 386.00
19 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 26 4.20 +0.1 m/s 4.20  +0.14.16  +1.84.14  -2.44.200.00.00.0 355.00
20 120 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 38 4.19 +1.2 m/s 4.12  +0.83.83  +1.04.19  +1.24.190.00.00.0 352.00
21 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 4.17 +0.7 m/s 3.72  -0.44.10  +0.84.17  +0.74.170.00.00.0 347.00
22 275 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 35 4.16 +1.5 m/s 4.16  +1.54.08  +0.73.91  +0.24.160.00.00.0 345.00
23 255 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 4.11 -1.6 m/s 4.11  -1.63.93  -0.74.08  -0.54.110.00.00.0 333.00
24 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 34 4.10 +2.5 m/s 4.01 -0.2 m/s 4.10  +2.54.01  -0.23.90  +0.94.100.00.00.0 331.00
25 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 37 4.07 -0.8 m/s 2.88  +2.43.98  +1.24.07  -0.84.070.00.00.0 324.00
26 263 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 10 4.06 +2.0 m/s 4.06  +2.0xx4.060.00.00.0 322.00
27 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 31 4.01 +1.0 m/s 4.01  +1.0--4.010.00.00.0 310.00
28 38 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 3.88 +2.1 m/s 3.72 +0.5 m/s 3.68  +0.03.88  +2.13.72  +0.53.880.00.00.0 281.00
29 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 3.84 +0.6 m/s 3.72  -0.43.24  -0.33.84  +0.63.840.00.00.0 272.00
30 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 3.83 +0.9 m/s 3.83  +0.9x3.65  +1.13.830.00.00.0 270.00
31 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 25 3.80 -1.8 m/s x3.71  -0.13.80  -1.83.800.00.00.0 263.00
32 256 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 3.67 +0.3 m/s 3.67  +0.33.38  +0.63.64  +1.63.670.00.00.0 235.00
29 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 29.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 254 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 09.45 0.0 494.00
2 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 22 09.18 0.0 476.00
3 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 16 09.11 0.0 471.00
4 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 29 09.10 0.0 471.00
5 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21 08.95 0.0 461.00
6 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 08.70 0.0 445.00
7 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 17 08.64 0.0 441.00
8 11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 31 08.44 0.0 428.00
9 259 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 13 08.39 0.0 425.00
10 203 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 20 08.33 0.0 421.00
11 255 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 08.16 0.0 410.00
12 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 08.08 0.0 405.00
13 262 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 32 08.02 0.0 401.00
14 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 26 07.88 0.0 392.00
15 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 07.80 0.0 386.00
16 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 35 07.75 0.0 383.00
17 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 07.65 0.0 377.00
18 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 28 07.64 0.0 376.00
19 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 27 07.59 0.0 373.00
20 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 30 07.57 0.0 372.00
21 275 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 34 07.54 0.0 370.00
22 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 07.28 0.0 353.00
23 120 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 37 07.25 0.0 351.00
24 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 25 07.16 0.0 345.00
25 38 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 07.10 0.0 341.00
26 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 36 07.07 0.0 340.00
27 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 24 07.04 0.0 338.00
28 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 33 06.98 0.0 334.00
29 263 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 10 06.72 0.0 317.00
30 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 06.43 0.0 299.00
31 29 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 06.28 0.0 289.00
32 256 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 06.18 0.0 283.00
33 245 Milada KočárkováMilada Kočárková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 05.65 0.0 249.00
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 9 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 30.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 13.54 0.0 700.00
2 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 12.86 0.0 659.00
3 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 12.54 0.0 639.00
4 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 11.50 0.0 576.00
5 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 11.40 0.0 570.00
6 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 11.00 0.0 546.00
7 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 10.82 0.0 535.00
8 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 10.48 0.0 515.00
9 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 10.38 0.0 508.00
10 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 10.24 0.0 500.00
11 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 10.02 0.0 487.00
12 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 10.00 0.0 486.00
13 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 09.23 0.0 440.00
14 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 09.16 0.0 435.00
15 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 08.96 0.0 423.00
16 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 08.95 0.0 423.00
17 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 08.81 0.0 414.00
18 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 08.43 0.0 392.00
19 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 08.37 0.0 388.00
20 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 07.82 0.0 356.00
21 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 07.10 0.0 313.00
22 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 07.05 0.0 310.00
23 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 06.95 0.0 304.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 DNS 0.0 0.00
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 DNS 0.0 0.00
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 DNS 0.0 0.00
237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 27 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 29.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 38.23 0.0 629.00
2 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 35.38 0.0 571.00
3 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 34.70 0.0 558.00
4 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 33.63 0.0 536.00
5 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 33.54 0.0 535.00
6 401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 32.98 0.0 523.00
7 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 32.28 0.0 509.00
8 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 29.20 0.0 449.00
9 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 28.25 0.0 430.00
10 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 27.85 0.0 422.00
11 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 27.49 0.0 415.00
12 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 26.59 0.0 398.00
13 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 26.45 0.0 395.00
14 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 25.79 0.0 382.00
15 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 24.79 0.0 363.00
16 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 24.09 0.0 350.00
17 177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 24.05 0.0 349.00
18 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 24.04 0.0 349.00
19 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 23.75 0.0 343.00
20 237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 23.43 0.0 337.00
21 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 22.55 0.0 320.00
22 193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 21.19 0.0 294.00
23 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 20.96 0.0 290.00
24 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 20.91 0.0 289.00
25 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 20.29 0.0 277.00
26 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 19.43 0.0 261.00
27 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 16.75 0.0 212.00
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 20 NM 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 30.9.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 254 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 18 29.35 0.0 464.00
2 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 22 28.34 0.0 445.00
3 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 27 26.79 0.0 416.00
4 255 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 26.63 0.0 413.00
5 259 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 13 25.91 0.0 399.00
6 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1 23.62 0.0 356.00
7 120 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 38 23.00 0.0 345.00
8 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 22.81 0.0 341.00
9 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 17 22.56 0.0 337.00
10 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 24 21.79 0.0 322.00
11 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 21.68 0.0 320.00
12 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 16 21.52 0.0 317.00
13 38 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 21.48 0.0 316.00
14 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21 20.98 0.0 307.00
15 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 20.95 0.0 307.00
16 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 29 20.43 0.0 297.00
17 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 36 19.95 0.0 288.00
18 203 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 20 18.95 0.0 269.00
19 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 34 18.08 0.0 253.00
20 29 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 18.72 0.0 247.00
21 275 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 35 17.30 0.0 239.00
22 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 26 17.26 0.0 238.00
23 263 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 10 16.15 0.0 218.00
24 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 28 15.82 0.0 212.00
25 256 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 11 14.05 0.0 179.00
26 245 Milada KočárkováMilada Kočárková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 13.94 0.0 177.00
27 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 25 13.93 0.0 177.00
28 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 13.12 0.0 162.00
29 262 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 33 12.09 0.0 144.00
30 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 30 11.40 0.0 131.00
11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 31 DNS 0.0 0.00
45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 37 NM 0.0 0.00
279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 NM 0.0 0.00
Celkem 33 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 29.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 48.80 0.0 571.00
2 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 46.88 0.0 543.00
3 401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 42.06 0.0 472.00
4 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 37.33 0.0 404.00
5 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 36.00 0.0 384.00
6 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 35.23 0.0 373.00
7 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 34.61 0.0 365.00
8 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 33.88 0.0 354.00
9 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 32.80 0.0 339.00
10 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 31.72 0.0 323.00
11 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 31.15 0.0 315.00
12 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 30.46 0.0 306.00
13 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 29.48 0.0 292.00
14 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 28.92 0.0 284.00
15 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 28.88 0.0 283.00
16 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 28.68 0.0 281.00
17 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 27.52 0.0 264.00
18 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 26.10 0.0 245.00
19 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 25.75 0.0 240.00
20 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 24.76 0.0 226.00
21 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 23.18 0.0 204.00
22 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 22.10 0.0 190.00
23 193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 21.06 0.0 176.00
24 177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 20.16 0.0 163.00
25 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 18.40 0.0 140.00
26 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 16.55 0.0 115.00
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 20 DNS 0.0 0.00
237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3948
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3842
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3799
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3794
5 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3720
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3559
7 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3557
8 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3516
9 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3497
10 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3432
11 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3266
12 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3217
13 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3185
14 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3157
15 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3134
16 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3010
17 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2839
18 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2813
19 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2809
20 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2754
21 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2602
22 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2592
23 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2582
24 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2488
25 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2224
26 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2187
27 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2186
28 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2157
29 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1893
30 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1711
MS Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3295
MS Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 2966
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 35 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4774
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4666
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4374
4 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4284
5 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4270
6 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4100
7 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4099
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4085
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3971
10 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3962
11 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3861
12 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3734
13 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3693
14 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3656
15 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3644
16 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3613
17 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3485
18 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3383
19 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3379
20 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3378
21 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2997
22 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2729
Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 28 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Václav Pavel HavelkaVáclav Pavel Havelka 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 19:10.99
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 225 Lenka PanýrkováLenka Panýrková 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 18:17.51
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 19:11.21
285 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
118 Petra VlasákováPetra Vlasáková 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 DNS
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 120 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21:18.19
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Junioři

(so, 29.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 275 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 26:26.67
Celkem 1 závodníků