výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (1. 9. 2018)

60 m - Muži

(so, 1.9.2018 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.26 792.00
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 07.28 785.00
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.51 710.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 16:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.95 574.00
2 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.18 509.00
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.39 452.00
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.41 447.00
5 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.42 444.00
6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.96 313.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 16:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.94 577.00
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.99 563.00
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.56 408.00
4 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.81 347.00
5 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.30 241.00
6 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.40 222.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.94 577.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.95 574.00
3 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.99 563.00
4 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.18 509.00
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.39 452.00
6 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.41 447.00
7 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.42 444.00
8 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.56 408.00
9 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.81 347.00
10 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.96 313.00
11 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.30 241.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.40 222.00

60 m - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 15:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.23 255.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.80 151.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.47 61.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy

(so, 1.9.2018 - 15:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.06 830.00
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.24 776.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.45 715.00
4 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.23 509.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.17 523.00
2 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.61 419.00
3 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.66 408.00
4 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.79 380.00
5 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.81 376.00
6 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.82 374.00
7 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 09.84 369.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 15:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.22 511.00
2 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.49 447.00
3 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.55 433.00
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.60 422.00
5 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.02 332.00
6 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.39 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 15:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.00 566.00
2 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.05 553.00
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.17 523.00
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.31 489.00
5 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.48 449.00
6 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.83 371.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 15:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.94 582.00
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.17 523.00
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.24 506.00
4 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.29 494.00
5 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.41 465.00
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.94 582.00
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.00 566.00
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.05 553.00
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.17 523.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.17 523.00
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.22 511.00
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.24 506.00
8 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.29 494.00
9 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.31 489.00
10 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.41 465.00
11 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.48 449.00
12 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.49 447.00
13 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.55 433.00
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.60 422.00
15 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.83 371.00
16 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.02 332.00
17 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.39 261.00
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 1.9.2018 - 15:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.74
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.49
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.06
4 David SoukupDavid Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 12.73
Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 1.9.2018 - 15:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.19
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.80
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.72
4 Klára RůžkováKlára Růžková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.51
5 Mija KárníkováMija Kárníková 11 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.07
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži

(so, 1.9.2018 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.52 748.00
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.73 705.00
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.82 687.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy

(so, 1.9.2018 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.95 778.00
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.99 771.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.55 676.00
4 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 14.99 458.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.04 782.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 24.18 677.00
3 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.19 676.00
4 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 24.62 638.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.84 537.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.72 718.00
2 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.73 717.00
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.75 544.00
2 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 28.26 359.00
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 36.28 15.00
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.04 782.00
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.72 718.00
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.73 717.00
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 24.18 677.00
5 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.19 676.00
6 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 24.62 638.00
7 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.75 544.00
8 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.84 537.00
9 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 28.26 359.00
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 36.28 15.00
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNS

200 m - Ženy

(so, 1.9.2018 - 17:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.06 792.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.56 749.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 28.37 602.00
Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 1.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 48.69
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 54.87
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 67.09
4 Klára RůžkováKlára Růžková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 79.43
5 Mija KárníkováMija Kárníková 11 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 86.38
Celkem 5 závodníků

400 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 1.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 78.03
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 86.16
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 102.41
4 David SoukupDavid Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 110.92
Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:05.73 179.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:06.12 177.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:07.17 170.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:59.93 366.00
2 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:00.54 360.00
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 3:09.54 282.00
4 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:15.12 237.00
5 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:28.20 148.00
6 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:32.79 121.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 DNS
Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:07.76 296.00
2 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:09.49 282.00
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:10.95 270.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:13.72 248.00
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 3:14.23 244.00
6 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:15.02 238.00
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:15.03 238.00
8 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:15.81 232.00
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:45.85 508.00
2 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15 3:04.42 325.00
3 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 3:09.63 281.00
4 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16 3:09.80 279.00
5 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 3:10.98 270.00
6 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 14 3:26.80 157.00
7 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 18 3:31.42 129.00
8 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17 3:42.25 74.00
Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:45.85 508.00
2 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15 3:04.42 325.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:07.76 296.00
4 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:09.49 282.00
5 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 3:09.63 281.00
6 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16 3:09.80 279.00
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:10.95 270.00
8 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 3:10.98 270.00
9 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:13.72 248.00
10 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 3:14.23 244.00
11 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:15.02 238.00
12 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:15.03 238.00
13 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:15.81 232.00
14 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 14 3:26.80 157.00
15 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 18 3:31.42 129.00
16 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17 3:42.25 74.00
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 9 DNS
Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 DNS

1000 m - Žáci

(so, 1.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:06.13 605.00
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:06.21 605.00
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:15.75 518.00
4 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:24.95 441.00
5 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:30.10 400.00
6 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:31.67 388.00
7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:35.81 357.00
8 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:38.63 336.00
9 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 3:38.86 334.00
10 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 3:48.45 269.00
11 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 3:48.63 268.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 3:50.30 257.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(so, 1.9.2018 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 4:42.11 667.00
2 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 4:48.07 630.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 4:53.15 600.00
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 5:16.03 471.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 5:16.47 469.00
6 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:31.53 392.00
7 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:50.11 306.00
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 9 8:55.13 0.00
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Muži

(so, 1.9.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09:43.30
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09:49.32
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.12 720.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.02 537.00
3 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.57 438.00
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 246.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.01 539.00
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.17 509.00
3 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.76 407.00
4 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.91 238.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.55 629.00
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.09 354.00
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.28 325.00
4 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.74 144.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.12 720.00
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.55 629.00
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.01 539.00
4 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.02 537.00
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.17 509.00
6 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.57 438.00
7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.76 407.00
8 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.09 354.00
9 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.28 325.00
10 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 246.00
11 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.91 238.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.74 144.00

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 14:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.66 152.00
2 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.01 118.00
3 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.07 112.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.24 498.00
2 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.25 349.00
3 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.26 348.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.14 364.00
2 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.16 362.00
3 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.21 231.00
4 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.65 184.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.24 498.00
2 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.14 364.00
3 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.16 362.00
4 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.25 349.00
5 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.26 348.00
6 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.21 231.00
7 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.65 184.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.37 477.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.84 274.00
3 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.16 236.00
4 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.90 159.00
Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.97 388.00
2 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.42 327.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.53 312.00
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.64 298.00
5 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.38 212.00
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.72 424.00
2 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.26 348.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.48 319.00
4 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.74 286.00
5 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 14.18 134.00
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.24 129.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.37 477.00
2 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.72 424.00
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.97 388.00
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.26 348.00
5 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.42 327.00
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.48 319.00
7 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.53 312.00
8 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.64 298.00
9 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.74 286.00
10 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.84 274.00
11 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.16 236.00
12 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.38 212.00
13 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.90 159.00
14 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 14.18 134.00
15 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.24 129.00
Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF

Skok daleký - Muži

(so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 8 6.24 0.0 639.00
2 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 4 6.10 0.0 608.00
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 6.00 0.0 587.00
4 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 5.73 0.0 529.00
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 4.75 0.0 335.00
6 Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1 4.54 0.0 297.00
7 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 3 4.21 0.0 240.00
8 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 6 4.13 0.0 227.00
9 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 9 3.32 0.0 106.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 1.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 6 5.13 0.0 407.00
2 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 11 5.07 0.0 396.00
3 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 10 4.90 0.0 363.00
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 4.89 0.0 361.00
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 4.87 0.0 358.00
6 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 12 4.73 0.0 332.00
7 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 4.58 0.0 304.00
8 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 4.53 0.0 295.00
9 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 4.45 0.0 281.00
10 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 8 4.39 0.0 271.00
11 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 4.36 0.0 266.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 9 4.14 0.0 229.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1 4.14 0.0 229.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.02 0.0 209.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 3.69 0.0 158.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 4.12 0.0 336.00
2 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 3.86 0.0 276.00
3 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 3.76 0.0 254.00
4 Ilona KřupkováIlona Křupková
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 6 3.62 0.0 225.00
5 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 3.50 0.0 200.00
6 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 3.45 0.0 190.00
7 Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 2.64 0.0 52.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 1.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 9 4.36 0.0 393.00
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4 4.09 0.0 329.00
3 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.01 0.0 310.00
4 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 3.98 0.0 303.00
5 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 13 3.97 0.0 301.00
6 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 3.94 0.0 294.00
7 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 3.86 0.0 276.00
8 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 16 3.77 0.0 257.00
9 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 3.76 0.0 254.00
10 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 3.75 0.0 252.00
11 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 8 3.71 0.0 244.00
12 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 18 3.70 0.0 242.00
13 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 15 3.60 0.0 220.00
14 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 14 3.32 0.0 165.00
15 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 17 3.15 0.0 133.00
16 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 12 3.13 0.0 130.00
17 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 2.90 0.0 91.00
Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 11 DNS 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 1.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 3.84 0.0
2 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 2 3.15 0.0
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 4 2.37 0.0
4 David SoukupDavid Soukup
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 3 2.34 0.0
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 1.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 4.10 0.0
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 5 3.50 0.0
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 1 3.00 0.0
4 Klára RůžkováKlára Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 4 2.26 0.0
5 Mija KárníkováMija Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
11 2 2.17 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 1.9.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 08.32 0.0 420.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 07.72 0.0 381.00
2 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 07.40 0.0 361.00
3 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 06.79 0.0 322.00
4 Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 06.33 0.0 292.00
5 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 06.10 0.0 278.00
6 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 06.09 0.0 277.00
7 Ilona KřupkováIlona Křupková
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 6 05.61 0.0 247.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 1.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 7 12.65 0.0 646.00
2 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 11 11.69 0.0 588.00
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 10.56 0.0 519.00
4 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 09.43 0.0 451.00
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 09.43 0.0 451.00
6 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 12 09.25 0.0 441.00
7 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 9 08.57 0.0 400.00
8 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 08.53 0.0 398.00
9 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 6 06.90 0.0 301.00
10 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 8 06.80 0.0 296.00
11 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 13 06.23 0.0 262.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 10 04.53 0.0 164.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 1.9.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 12.08 0.0 666.00
2 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 09.40 0.0 490.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 1.9.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 07.74 0.0 383.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 11.39 0.0 569.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 10.03 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14.68 0.0 770.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále 01 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 15.09 0.0 795.00
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.36 0.0 750.00
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 07.89 0.0 360.00
Celkem 3 závodníků
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.62 0.0
2 Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 13.78 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 20.39 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 1.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 27.94 0.0
2 Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
44 19.63 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále 01 (so, 1.9.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 45.84 0.0
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 6 40.03 0.0
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 4 32.64 0.0
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3 31.54 0.0
5 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5 25.68 0.0
6 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 1 21.46 0.0
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 45.66 0.0 765.00
2 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 27.16 0.0 409.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 1.9.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1 21.56 0.0 306.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 1.9.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 22.79 0.0 328.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 1.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 43.47 0.0 735.00
2 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2 20.32 0.0 278.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 1.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 37.72 0.0 618.00
2 Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1 21.34 0.0 297.00
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 5 20.41 0.0 280.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále 01 (so, 1.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 41.75 0.0 700.00
2 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 3 26.13 0.0 389.00
3 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 6 20.74 0.0 286.00
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 7 DNS 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 41.75 0.0 700.00
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 3 40.28 0.0 670.00
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 1 19.63 0.0 265.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 1.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 24.53 0.0 373.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 2 29.91 0.0 475.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteráni

(so, 1.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 35.09 0.0
2 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 27.94 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 1.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 36.86 0.0 607.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 4 23.05 0.0 346.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 1.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1 26.50 0.0 411.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 1.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 26.61 0.0 252.00
2 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 24.82 0.0 227.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále 01 (so, 1.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 53.06 0.0 634.00
2 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 44.65 0.0 510.00
3 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 4 40.62 0.0 451.00
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 3 33.15 0.0 344.00
5 Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1 28.58 0.0 279.00
6 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 8 27.88 0.0 269.00
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 9 25.84 0.0 241.00
Celkem 7 závodníků
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 53.06 0.0 634.00
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 1 33.15 0.0 344.00
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 4 32.54 0.0 335.00
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3 DNS 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1 35.40 0.0 187.00
2 Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 33.13 0.0 168.00
3 Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 29.15 0.0 137.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 1.9.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 9 45.38 0.0 422.00
2 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 18 44.21 0.0 407.00
3 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 41.29 0.0 371.00
4 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 13 36.52 0.0 313.00
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4 32.26 0.0 262.00
6 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 28.21 0.0 214.00
7 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 27.88 0.0 210.00
8 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 16 26.96 0.0 200.00
9 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 12 26.63 0.0 196.00
10 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 25.85 0.0 187.00
11 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 25.53 0.0 183.00
12 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 11 22.82 0.0 152.00
13 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 14 22.82 0.0 152.00
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 22.17 0.0 145.00
15 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 8 21.46 0.0 137.00
16 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 15 17.60 0.0 94.00
17 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 17.42 0.0 92.00
18 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 17 15.69 0.0 74.00
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 1.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 2 24.49 0.0
2 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 23.49 0.0
3 David SoukupDavid Soukup
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 14.14 0.0
4 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 10.63 0.0
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 1.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 35.68 0.0
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 5 33.35 0.0
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 1 17.38 0.0
4 Klára RůžkováKlára Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 4 10.49 0.0
5 Mija KárníkováMija Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
11 2 10.46 0.0
Celkem 5 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1002
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0786
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0675
Celkem 3 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1844
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1768
3 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1764
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1618
5 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1615
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1531
7 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1481
8 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1475
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1443
10 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1413
11 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1295
12 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1289
13 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1203
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1025
15 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 0940
16 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0701
Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov DNF
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 18 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0453
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0243
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0010
David SoukupDavid Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1759
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1312
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0624
4 Klára RůžkováKlára Růžková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0104
5 Mija KárníkováMija Kárníková 11 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0036
Celkem 5 závodníků
Klasický pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2940
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2725
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 0677
Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha DNS
Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNF
Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 10 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2272
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2258
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2114
Celkem 3 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2357
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2339
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1993
Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2084
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1800
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1123
Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1388
Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1531
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1123
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1777
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1506
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1100
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1121
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kreidl Kreidl SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2697.00
2 Neděla Neděla TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2501.00
3 Türk Türk TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2493.00
4 Grulich Grulich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2254.00
5 Poděbradský Poděbradský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2098.00
6 Valo Valo SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2088.00
7 Adamec Adamec TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2034.00
8 Drmela Drmela TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1810.00
9 Marek Marek SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1707.00
10 Vostatek Vostatek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1668.00
11 Plaček Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1375.00
12 Skála Skála Atletika BenešovAtletika Benešov 1016.00
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jedličková Jedličková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2038.00
2 Fiedlerová Fiedlerová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1752.00
3 Jedličková Jedličková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1536.00
4 Rubešová Rubešová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1399.00
5 Grandová Grandová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1398.00
6 Křupková Křupková Atletika BenešovAtletika Benešov 1318.00
7 Burdová Burdová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 949.00
Vrbová Vrbová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 8 závodníků