výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - základní kolo

Blansko (25. 4. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 409 Gregor KulaGregor Kula 13 MŠ RÁJEC-JESTŘEBÍMŠ RÁJEC-JESTŘEBÍ 6 15.76
2 371 David DvořákDavid Dvořák 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 17.28
3 388 Hynek NečasHynek Nečas 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 22.31
4 391 Vojtěch PavloňVojtěch Pavloň 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 22.45
5 374 Šimon HruškaŠimon Hruška 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 26.08
6 394 Robin RosenbergRobin Rosenberg 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 29.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 08:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 13 ASK BLANSKOASK BLANSKO 5 14.28
2 451 Sebastian ŠvábSebastian Šváb 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 14.39
3 389 Filip OndrikFilip Ondrik 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 18.37
4 376 Dominik ChlupDominik Chlup 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 18.68
5 375 Martin ChlupMartin Chlup 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 22.56
6 396 Jakub SkoupýJakub Skoupý 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 24.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 13 ASK BLANSKOASK BLANSKO 5 14.28
2 451 Sebastian ŠvábSebastian Šváb 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 14.39
3 409 Gregor KulaGregor Kula 13 MŠ RÁJEC-JESTŘEBÍMŠ RÁJEC-JESTŘEBÍ 6 15.76
4 371 David DvořákDavid Dvořák 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 17.28
5 389 Filip OndrikFilip Ondrik 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 18.37
6 376 Dominik ChlupDominik Chlup 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 18.68
7 388 Hynek NečasHynek Nečas 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 22.31
8 391 Vojtěch PavloňVojtěch Pavloň 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 22.45
9 375 Martin ChlupMartin Chlup 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 22.56
10 396 Jakub SkoupýJakub Skoupý 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 24.55
11 374 Šimon HruškaŠimon Hruška 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 26.08
12 394 Robin RosenbergRobin Rosenberg 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 29.38

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 461 Maria DvořákováMaria Dvořáková 13 VYŠKOVVYŠKOV 4 18.81
2 462 Lucia DvořákováLucia Dvořáková 13 VYŠKOVVYŠKOV 6 19.06
3 449 Eliška StříbrckáEliška Stříbrcká 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 19.09
4 381 Karin KopeckáKarin Kopecká 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 19.25
5 366 Markéta AbrahámkováMarkéta Abrahámková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 19.52
6 378 Simona KacetlováSimona Kacetlová 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 19.67
7 393 Klára PokrivčákováKlára Pokrivčáková 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 19.97
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 08:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 370 Olívie DostálováOlívie Dostálová 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 15.63
2 447 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 15.88
3 373 Tereza HosnedlováTereza Hosnedlová 13 MŠDOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠDOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 17.56
4 367 Sofie BlažkováSofie Blažková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 18.42
5 382 Ella KotlánováElla Kotlánová 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 18.76
6 453 Barbora TesařováBarbora Tesařová 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 19.61
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 370 Olívie DostálováOlívie Dostálová 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 15.63
2 447 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 15.88
3 373 Tereza HosnedlováTereza Hosnedlová 13 MŠDOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠDOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 17.56
4 367 Sofie BlažkováSofie Blažková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 18.42
5 382 Ella KotlánováElla Kotlánová 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 18.76
6 461 Maria DvořákováMaria Dvořáková 13 VYŠKOVVYŠKOV 4 18.81
7 462 Lucia DvořákováLucia Dvořáková 13 VYŠKOVVYŠKOV 6 19.06
8 449 Eliška StříbrckáEliška Stříbrcká 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 19.09
9 381 Karin KopeckáKarin Kopecká 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 19.25
10 366 Markéta AbrahámkováMarkéta Abrahámková 13 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 19.52
11 453 Barbora TesařováBarbora Tesařová 15 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 19.61
12 378 Simona KacetlováSimona Kacetlová 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 19.67
13 393 Klára PokrivčákováKlára Pokrivčáková 14 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 19.97

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 524 David SedlákDavid Sedlák 11 DVORSKÁ 26 , BLANSKODVORSKÁ 26 , BLANSKO 3 20.71
2 553 Vojtěch VegerbauerVojtěch Vegerbauer 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 1 21.04
3 455 Štěpán VdolečekŠtěpán Vdoleček 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 22.04
4 522 Jakub DemovičJakub Demovič 11 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 5 22.25
5 369 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 22.41
6 526 Patrik SkotákPatrik Skoták 11 ZŠ DVORSKÁZŠ DVORSKÁ 7 22.90
7 600 Bartoloměj PernicaBartoloměj Pernica 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 23.23
8 450 Daniel ŠčudloDaniel Ščudlo 12 MŠ DOLNÍLHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍLHOTA - BLANSKO 2 24.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 400 Samuel ŠevčíkSamuel Ševčík 11 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 21.17
2 554 Matyáš Adolf WilkMatyáš Adolf Wilk 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 8 21.72
3 484 Martin BártaMartin Bárta 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 4 22.75
4 387 Denis MatuškaDenis Matuška 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 23.12
5 557 Matouš BabkaMatouš Babka 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 24.38
6 384 Šimon KupkaŠimon Kupka 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 24.42
7 383 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 24.83
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 485 Filip BubíkFilip Bubík 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 19.95
2 469 Michal KarešMichal Kareš 11 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 3 20.68
3 562 Michal DanielMichal Daniel 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 21.64
4 423 Vojta GrešákVojta Grešák 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 21.88
5 380 Mikuláš KonečnýMikuláš Konečný 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 22.24
6 456 Štěpán VladíkŠtěpán Vladík 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 23.89
7 379 Filip KohútFilip Kohút 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 24.42
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 395 Matyáš SimčoMatyáš Simčo 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 19.90
2 567 Bruno KonečnýBruno Konečný 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 20.03
3 368 Radomír BušRadomír Buš 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 21.15
4 357 Jan KreidlJan Kreidl 12 HOLASICEHOLASICE 7 22.83
5 499 Dan BušDan Buš 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 25.25
6 488 Tomáš JakubecTomáš Jakubec 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 6 25.68
7 390 Dominik PásztorDominik Pásztor 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 25.86
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 377 Richard KacetlRichard Kacetl 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 20.19
2 429 Štěpán PavlůŠtěpán Pavlů 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 20.88
3 601 Filip DokulilFilip Dokulil 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 21.25
4 521 Ladislav BártaLadislav Bárta 11 MŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKOMŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKO 5 22.66
5 458 Ondřej HynarOndřej Hynar 11 BLANSKOBLANSKO 6 22.90
6 551 Adam KřížAdam Kříž 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 2 24.62
7 606 Pavel JesenskýPavel Jesenský 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 26.42
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 09:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 427 David DvořáčekDavid Dvořáček 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 19.89
2 552 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 2 20.62
3 424 David HreňoDavid Hreňo 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 20.66
4 448 Jakub StrýčekJakub Strýček 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 20.84
5 452 x Tesařx Tesař 11 ZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM,AK KUŘIMZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM,AK KUŘIM 1 21.37
6 519 Adam RyzíAdam Ryzí 11 MŠ LYSICEMŠ LYSICE 7 21.69
7 428 Ondřej FrauenbergOndřej Frauenberg 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 21.82
8 608 Antonín KřížAntonín Kříž 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 32.12
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 427 David DvořáčekDavid Dvořáček 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 19.89
2 395 Matyáš SimčoMatyáš Simčo 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 19.90
3 485 Filip BubíkFilip Bubík 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 19.95
4 567 Bruno KonečnýBruno Konečný 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 20.03
5 377 Richard KacetlRichard Kacetl 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 20.19
6 552 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 2 20.62
7 424 David HreňoDavid Hreňo 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 20.66
8 469 Michal KarešMichal Kareš 11 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 3 20.68
9 524 David SedlákDavid Sedlák 11 DVORSKÁ 26 , BLANSKODVORSKÁ 26 , BLANSKO 3 20.71
10 448 Jakub StrýčekJakub Strýček 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 20.84
11 429 Štěpán PavlůŠtěpán Pavlů 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 20.88
12 553 Vojtěch VegerbauerVojtěch Vegerbauer 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 1 21.04
13 368 Radomír BušRadomír Buš 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 5 21.15
14 400 Samuel ŠevčíkSamuel Ševčík 11 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 21.17
15 601 Filip DokulilFilip Dokulil 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 21.25
16 452 x Tesařx Tesař 11 ZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM,AK KUŘIMZŠ JUNGMANNOVA,KUŘIM,AK KUŘIM 1 21.37
17 562 Michal DanielMichal Daniel 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 21.64
18 519 Adam RyzíAdam Ryzí 11 MŠ LYSICEMŠ LYSICE 7 21.69
19 554 Matyáš Adolf WilkMatyáš Adolf Wilk 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 8 21.72
20 428 Ondřej FrauenbergOndřej Frauenberg 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 21.82
21 423 Vojta GrešákVojta Grešák 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 21.88
22 455 Štěpán VdolečekŠtěpán Vdoleček 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 22.04
23 380 Mikuláš KonečnýMikuláš Konečný 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 22.24
24 522 Jakub DemovičJakub Demovič 11 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 5 22.25
25 369 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 4 22.41
26 521 Ladislav BártaLadislav Bárta 11 MŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKOMŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKO 5 22.66
27 484 Martin BártaMartin Bárta 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 4 22.75
28 357 Jan KreidlJan Kreidl 12 HOLASICEHOLASICE 7 22.83
29 526 Patrik SkotákPatrik Skoták 11 ZŠ DVORSKÁZŠ DVORSKÁ 7 22.90
29 458 Ondřej HynarOndřej Hynar 11 BLANSKOBLANSKO 6 22.90
31 387 Denis MatuškaDenis Matuška 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 23.12
32 600 Bartoloměj PernicaBartoloměj Pernica 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 23.23
33 456 Štěpán VladíkŠtěpán Vladík 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 23.89
34 557 Matouš BabkaMatouš Babka 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 24.38
35 384 Šimon KupkaŠimon Kupka 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 3 24.42
35 379 Filip KohútFilip Kohút 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 24.42
37 551 Adam KřížAdam Kříž 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 2 24.62
38 450 Daniel ŠčudloDaniel Ščudlo 12 MŠ DOLNÍLHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍLHOTA - BLANSKO 2 24.68
39 383 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 24.83
40 499 Dan BušDan Buš 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 25.25
41 488 Tomáš JakubecTomáš Jakubec 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 6 25.68
42 390 Dominik PásztorDominik Pásztor 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 25.86
43 606 Pavel JesenskýPavel Jesenský 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 26.42
44 608 Antonín KřížAntonín Kříž 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 32.12

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 411 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 ZŠ SVITÁVKA, ELITE SPORT BOSKOVICEZŠ SVITÁVKA, ELITE SPORT BO... 8 19.39
2 520 Lada BabíčkováLada Babíčková 11 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 5 21.13
3 385 Emily LaiEmily Lai 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 21.29
4 489 Žofie KomínkováŽofie Komínková 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 7 21.87
5 397 Radana SoučkováRadana Součková 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 1 25.33
6 430 Ema KoláčkováEma Koláčková 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 26.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 425 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 20.39
2 556 Simona BojdováSimona Bojdová 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 20.77
3 532 Eliška FurchováEliška Furchová 11 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 20.93
4 392 Johana PernicováJohana Pernicová 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 25.11
5 454 Nikola ValtusováNikola Valtusová 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 25.99
6 386 Anna MartinkováAnna Martinková 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 28.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 431 Denisa MěcháčkováDenisa Měcháčková 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 20.04
2 525 Selma TesařováSelma Tesařová 11 ZS DVORSKA26 BLANSKOZS DVORSKA26 BLANSKO 8 20.15
3 555 Zita ŽerníčkováZita Žerníčková 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 1 20.64
4 523 Sára DemovičováSára Demovičová 11 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 4 20.92
5 432 Daniela ŠromováDaniela Šromová 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 23.82
6 372 Šarlota DvořákováŠarlota Dvořáková 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 23.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 558 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 20.94
2 559 Tereza DoleželováTereza Doleželová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 20.94
3 603 Aneta HroudnáAneta Hroudná 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 21.98
4 602 Eliška FedrováEliška Fedrová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 23.16
5 607 Šárka KarolováŠárka Karolová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 24.98
6 599 Michidmaa ByambadorjMichidmaa Byambadorj 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 48.76
576 Rebeka NeoralováRebeka Neoralová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 411 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 ZŠ SVITÁVKA, ELITE SPORT BOSKOVICEZŠ SVITÁVKA, ELITE SPORT BO... 8 19.39
2 431 Denisa MěcháčkováDenisa Měcháčková 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 20.04
3 525 Selma TesařováSelma Tesařová 11 ZS DVORSKA26 BLANSKOZS DVORSKA26 BLANSKO 8 20.15
4 425 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 20.39
5 555 Zita ŽerníčkováZita Žerníčková 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 1 20.64
6 556 Simona BojdováSimona Bojdová 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 20.77
7 523 Sára DemovičováSára Demovičová 11 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 4 20.92
8 532 Eliška FurchováEliška Furchová 11 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 20.93
9 558 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 20.94
9 559 Tereza DoleželováTereza Doleželová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 20.94
11 520 Lada BabíčkováLada Babíčková 11 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 5 21.13
12 385 Emily LaiEmily Lai 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 21.29
13 489 Žofie KomínkováŽofie Komínková 11 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 7 21.87
14 603 Aneta HroudnáAneta Hroudná 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 21.98
15 602 Eliška FedrováEliška Fedrová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 23.16
16 432 Daniela ŠromováDaniela Šromová 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 23.82
17 372 Šarlota DvořákováŠarlota Dvořáková 11 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 6 23.92
18 607 Šárka KarolováŠárka Karolová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 24.98
19 392 Johana PernicováJohana Pernicová 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 2 25.11
20 397 Radana SoučkováRadana Součková 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 1 25.33
21 454 Nikola ValtusováNikola Valtusová 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 8 25.99
22 430 Ema KoláčkováEma Koláčková 11 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 26.50
23 386 Anna MartinkováAnna Martinková 12 MŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKOMŠ DOLNÍ LHOTA - BLANSKO 7 28.70
24 599 Michidmaa ByambadorjMichidmaa Byambadorj 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 48.76
576 Rebeka NeoralováRebeka Neoralová 11 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 467 Mandík MichalMandík Michal 10 ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 4 37.65
2 541 Jakub TruhlářJakub Truhlář 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 10 37.90
3 702 Jakub MikulášekJakub Mikulášek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 38.72
4 647 Jiří SehnalJiří Sehnal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 39.21
5 710 Matyáš MatalMatyáš Matal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 39.31
6 433 Filip CrhákFilip Crhák 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 42.58
7 583 Martin NečasMartin Nečas 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 42.63
8 645 Jakub PelíšekJakub Pelíšek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 43.30
9 531 Tomáš ZachovalTomáš Zachoval 10 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 11 50.33
10 630 Milan Ngo An NamMilan Ngo An Nam 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 54.69
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 534 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP NYMBURKSKP NYMBURK 5 31.28
2 410 Dominik DostálDominik Dostál 09 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 3 34.62
3 582 Alex MüllerAlex Müller 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 37.88
4 439 Dominik ŠteffekDominik Šteffek 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 37.89
5 463 Samuel MariakSamuel Mariak 09 ASK BLANSKOASK BLANSKO 8 37.94
6 624 Jiří MarekJiří Marek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 37.99
7 705 Martin ManoušekMartin Manoušek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 40.14
8 619 Ben JanáčBen Janáč 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 40.15
9 642 Šimon NěmecŠimon Němec 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.23
10 614 Tomáš BláhaTomáš Bláha 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 56.08
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUTJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 9 35.64
2 713 Filip KovářFilip Kovář 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 36.87
3 435 Václav DrábekVáclav Drábek 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 37.77
4 417 Vojta VolejníkVojta Volejník 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 39.13
5 359 Jáchym DostálJáchym Dostál 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 39.19
6 358 Tomáš DavidTomáš David 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 40.42
7 405 Michal MáyerMichal Máyer 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 8 43.60
8 401 Matthias GörlichMatthias Görlich 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 5 47.90
9 629 Ondřej KyzlinkOndřej Kyzlink 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 48.88
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 437 Tomáš KotekTomáš Kotek 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 36.34
2 542 Jan MusilJan Musil 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 38.84
3 636 Adam FuxaAdam Fuxa 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 39.97
4 420 Lukáš NeumanLukáš Neuman 10 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 9 41.55
5 406 Štěpán HirtŠtěpán Hirt 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 42.85
6 711 Adrian KadrmasAdrian Kadrmas 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 43.02
7 701 David SáňkaDavid Sáňka 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.55
8 626 Matyáš DyčkaMatyáš Dyčka 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 47.69
9 627 Jakub VenclJakub Vencl 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 54.58
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 ZŠ KOTLÁŘSKÁZŠ KOTLÁŘSKÁ 6 34.62
2 540 Adrien KurečkaAdrien Kurečka 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 7 37.25
3 436 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 37.88
4 419 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 9 38.74
5 479 Daniel CornejoDaniel Cornejo 10 ATLETIKA SOKOL BILOVICE NAD SVITAVOUATLETIKA SOKOL BILOVICE NAD... 1 39.84
6 625 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 40.97
7 438 Martin SedláčekMartin Sedláček 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 10 42.39
8 587 Jan StejskalJan Stejskal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 42.86
9 638 Oliver HudecOliver Hudec 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 44.97
999998 Jan MiadikJan Miadik 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 09:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 539 Tadeáš HoderTadeáš Hoder 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 5 36.93
2 676 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 37.38
3 586 Erik SeďaErik Seďa 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 42.02
4 434 Dominik DostálDominik Dostál 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 42.09
5 491 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 4 42.78
6 616 Stanislav BurďuchStanislav Burďuch 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 45.68
7 621 Patrik ProxPatrik Prox 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 46.09
8 649 Tomáš VeselýTomáš Veselý 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 54.83
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 613 Samuel ZatloukalSamuel Zatloukal 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 37.40
2 486 Matěj KomárekMatěj Komárek 10 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 6 40.67
3 563 Michael HvízdalMichael Hvízdal 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 42.38
4 572 Lukáš PetříčekLukáš Petříček 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.57
5 498 Filip AltrichterFilip Altrichter 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 45.44
6 574 Jan ZachovalJan Zachoval 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 46.11
7 487 Jakub KomárekJakub Komárek 10 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 46.95
8 565 Tomáš JirušeTomáš Jiruše 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 47.48
9 612 Martin ŠamalíkMartin Šamalík 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 48.35
10 564 Vojtěch IllekVojtěch Illek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 48.50
11 573 Vít ŠevčíkVít Ševčík 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 48.67
12 568 David KřížDavid Kříž 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 49.05
13 560 Robin BebejRobin Bebej 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 49.78
14 609 Michal KuchařMichal Kuchař 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 51.93
15 605 Adam JančálekAdam Jančálek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 63.12
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 534 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP NYMBURKSKP NYMBURK 5 31.28
2 410 Dominik DostálDominik Dostál 09 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 3 34.62
2 346 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 ZŠ KOTLÁŘSKÁZŠ KOTLÁŘSKÁ 6 34.62
4 490 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUTJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 9 35.64
5 437 Tomáš KotekTomáš Kotek 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 36.34
6 713 Filip KovářFilip Kovář 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 36.87
7 539 Tadeáš HoderTadeáš Hoder 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 5 36.93
8 540 Adrien KurečkaAdrien Kurečka 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 7 37.25
9 676 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 37.38
10 613 Samuel ZatloukalSamuel Zatloukal 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 37.40
11 467 Mandík MichalMandík Michal 10 ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 4 37.65
12 435 Václav DrábekVáclav Drábek 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 37.77
13 582 Alex MüllerAlex Müller 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 37.88
13 436 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 37.88
15 439 Dominik ŠteffekDominik Šteffek 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 37.89
16 541 Jakub TruhlářJakub Truhlář 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 10 37.90
17 463 Samuel MariakSamuel Mariak 09 ASK BLANSKOASK BLANSKO 8 37.94
18 624 Jiří MarekJiří Marek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 37.99
19 702 Jakub MikulášekJakub Mikulášek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 38.72
20 419 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 9 38.74
21 542 Jan MusilJan Musil 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 38.84
22 417 Vojta VolejníkVojta Volejník 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 39.13
23 359 Jáchym DostálJáchym Dostál 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 39.19
24 647 Jiří SehnalJiří Sehnal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 39.21
25 710 Matyáš MatalMatyáš Matal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 39.31
26 479 Daniel CornejoDaniel Cornejo 10 ATLETIKA SOKOL BILOVICE NAD SVITAVOUATLETIKA SOKOL BILOVICE NAD... 1 39.84
27 636 Adam FuxaAdam Fuxa 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 39.97
28 705 Martin ManoušekMartin Manoušek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 40.14
29 619 Ben JanáčBen Janáč 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 40.15
30 358 Tomáš DavidTomáš David 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 40.42
31 486 Matěj KomárekMatěj Komárek 10 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 6 40.67
32 625 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 40.97
33 420 Lukáš NeumanLukáš Neuman 10 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 9 41.55
34 586 Erik SeďaErik Seďa 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 42.02
35 434 Dominik DostálDominik Dostál 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 42.09
36 563 Michael HvízdalMichael Hvízdal 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 42.38
37 438 Martin SedláčekMartin Sedláček 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 10 42.39
38 433 Filip CrhákFilip Crhák 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 42.58
39 583 Martin NečasMartin Nečas 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 42.63
40 491 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 4 42.78
41 406 Štěpán HirtŠtěpán Hirt 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 42.85
42 587 Jan StejskalJan Stejskal 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 42.86
43 711 Adrian KadrmasAdrian Kadrmas 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 43.02
44 642 Šimon NěmecŠimon Němec 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.23
45 645 Jakub PelíšekJakub Pelíšek 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 43.30
46 701 David SáňkaDavid Sáňka 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.55
47 572 Lukáš PetříčekLukáš Petříček 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 43.57
48 405 Michal MáyerMichal Máyer 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 8 43.60
49 638 Oliver HudecOliver Hudec 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 44.97
50 498 Filip AltrichterFilip Altrichter 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 45.44
51 616 Stanislav BurďuchStanislav Burďuch 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 45.68
52 621 Patrik ProxPatrik Prox 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 46.09
53 574 Jan ZachovalJan Zachoval 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 46.11
54 487 Jakub KomárekJakub Komárek 10 ZŠ T.G.M., BLANSKOZŠ T.G.M., BLANSKO 5 46.95
55 565 Tomáš JirušeTomáš Jiruše 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 47.48
56 626 Matyáš DyčkaMatyáš Dyčka 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 47.69
57 401 Matthias GörlichMatthias Görlich 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 5 47.90
58 612 Martin ŠamalíkMartin Šamalík 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 48.35
59 564 Vojtěch IllekVojtěch Illek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 48.50
60 573 Vít ŠevčíkVít Ševčík 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 48.67
61 629 Ondřej KyzlinkOndřej Kyzlink 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 48.88
62 568 David KřížDavid Kříž 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 49.05
63 560 Robin BebejRobin Bebej 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 49.78
64 531 Tomáš ZachovalTomáš Zachoval 10 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 11 50.33
65 609 Michal KuchařMichal Kuchař 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 51.93
66 627 Jakub VenclJakub Vencl 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 54.58
67 630 Milan Ngo An NamMilan Ngo An Nam 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 54.69
68 649 Tomáš VeselýTomáš Veselý 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 54.83
69 614 Tomáš BláhaTomáš Bláha 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 56.08
70 605 Adam JančálekAdam Jančálek 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 63.12
999998 Jan MiadikJan Miadik 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 533 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP NYMBURKSKP NYMBURK 10 32.90
2 343 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 36.37
3 615 Mariana BouškováMariana Boušková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 37.28
4 646 Nikola PírkováNikola Pírková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 40.01
5 440 Natálie BartošováNatálie Bartošová 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 40.69
6 537 Rebeca ŽákováRebeca Žáková 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 11 40.71
7 579 Laura DvořáčkováLaura Dvořáčková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 43.13
8 442 Zuzana KobylinskáZuzana Kobylinská 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 48.25
9 581 Silvie LůdlováSilvie Lůdlová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 49.49
10 628 Alexandra MüllerováAlexandra Müllerová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 49.61
11 571 Nicol Marie NěmcováNicol Marie Němcová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 50.74
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 459 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ZŠ LIPŮVKAZŠ LIPŮVKA 9 35.75
2 536 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 6 39.91
3 644 Nikol PavlíkováNikol Pavlíková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 42.12
4 632 Zuzana BártováZuzana Bártová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 44.30
5 527 Eva BrodeckáEva Brodecká 10 DVORSKÁ- BLANSKODVORSKÁ- BLANSKO 2 44.45
6 402 Madlen GörlichováMadlen Görlichová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 44.96
7 426 Lucie ŠmídováLucie Šmídová 10 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 45.60
8 441 Veronika KobylinskáVeronika Kobylinská 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 45.88
9 623 Natálie LeitgebováNatálie Leitgebová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 47.73
10 561 Sofie CharvátováSofie Charvátová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 55.10
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 398 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 AK BLANSKOAK BLANSKO 11 35.41
2 535 Lenka NečasováLenka Nečasová 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 39.33
3 422 Jasmína DidiJasmína Didi 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 41.38
4 703 Nikol StaňkováNikol Staňková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 42.05
5 639 Tatiana KlopcováTatiana Klopcová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 42.52
6 403 Anna MahelováAnna Mahelová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 5 43.63
7 631 Anežka FialováAnežka Fialová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 46.00
8 706 Johana StreličkováJohana Streličková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 46.40
9 577 Nela ŽákováNela Žáková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 48.81
10 610 Adéla MensováAdéla Mensová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 50.37
11 622 Dominika JelínkováDominika Jelínková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 53.46
12 443 Eliška MikoškováEliška Mikošková 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 55.80
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 591 Anna VyplelováAnna Vyplelová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 40.87
2 361 Sofie KolaříkováSofie Kolaříková 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 4 41.73
3 460 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 ZŠ SALMOVA, BLANSKO, ATLETIKA BLANSKOZŠ SALMOVA, BLANSKO, ATLETI... 11 42.05
4 421 Laura MatuteLaura Matute 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 5 42.14
5 617 Eliška GalitováEliška Galitová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 42.85
6 528 Lucie ŠevčikovaLucie Ševčikova 10 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 9 45.38
7 530 Linda HavířováLinda Havířová 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 48.44
8 569 Laura SvobodováLaura Svobodová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 48.59
9 444 Dominika NedomováDominika Nedomová 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 51.14
10 597 Veronika DanielováVeronika Danielová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 51.25
11 611 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 51.98
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 538 Anna ValáškováAnna Valášková 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 10 37.60
2 529 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 MŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKOMŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKO 9 40.95
3 596 Veronika ČernochováVeronika Černochová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 43.07
4 404 Johanka MěkotováJohanka Měkotová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 4 43.39
5 588 Lucie Anna VondroušováLucie Anna Vondroušová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 43.95
6 648 Dita ŠkaroupkováDita Škaroupková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 45.43
7 620 Natálie HavlíčkováNatálie Havlíčková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 46.37
8 445 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 48.14
9 575 Lucie SedlákováLucie Sedláková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 48.39
10 618 Libuše PelíškováLibuše Pelíšková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 52.98
11 604 Anna JakubekováAnna Jakubeková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 56.64
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 09:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 714 Eliška SkoupáEliška Skoupá 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 39.36
2 717 Julie KomínkováJulie Komínková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 39.92
3 709 Adéla ŽampachováAdéla Žampachová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 42.60
4 712 Tereza PaděrováTereza Paděrová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 43.93
5 716 Michaela KupkováMichaela Kupková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 44.89
6 674 Anna MertenováAnna Mertenová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 47.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 533 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP NYMBURKSKP NYMBURK 10 32.90
2 398 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 AK BLANSKOAK BLANSKO 11 35.41
3 459 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ZŠ LIPŮVKAZŠ LIPŮVKA 9 35.75
4 343 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 36.37
5 615 Mariana BouškováMariana Boušková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 37.28
6 538 Anna ValáškováAnna Valášková 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 10 37.60
7 535 Lenka NečasováLenka Nečasová 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 39.33
8 714 Eliška SkoupáEliška Skoupá 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 39.36
9 536 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 6 39.91
10 717 Julie KomínkováJulie Komínková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 39.92
11 646 Nikola PírkováNikola Pírková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 40.01
12 440 Natálie BartošováNatálie Bartošová 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 40.69
13 537 Rebeca ŽákováRebeca Žáková 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 11 40.71
14 591 Anna VyplelováAnna Vyplelová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 40.87
15 529 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 MŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKOMŠ A ZŠ DVORSKÁ BLANSKO 9 40.95
16 422 Jasmína DidiJasmína Didi 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 41.38
17 361 Sofie KolaříkováSofie Kolaříková 09 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 4 41.73
18 703 Nikol StaňkováNikol Staňková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 42.05
18 460 Linda ZukalováLinda Zukalová 09 ZŠ SALMOVA, BLANSKO, ATLETIKA BLANSKOZŠ SALMOVA, BLANSKO, ATLETI... 11 42.05
20 644 Nikol PavlíkováNikol Pavlíková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 42.12
21 421 Laura MatuteLaura Matute 09 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 5 42.14
22 639 Tatiana KlopcováTatiana Klopcová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 42.52
23 709 Adéla ŽampachováAdéla Žampachová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 42.60
24 617 Eliška GalitováEliška Galitová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 42.85
25 596 Veronika ČernochováVeronika Černochová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 43.07
26 579 Laura DvořáčkováLaura Dvořáčková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 43.13
27 404 Johanka MěkotováJohanka Měkotová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 4 43.39
28 403 Anna MahelováAnna Mahelová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 5 43.63
29 712 Tereza PaděrováTereza Paděrová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 43.93
30 588 Lucie Anna VondroušováLucie Anna Vondroušová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 43.95
31 632 Zuzana BártováZuzana Bártová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 44.30
32 527 Eva BrodeckáEva Brodecká 10 DVORSKÁ- BLANSKODVORSKÁ- BLANSKO 2 44.45
33 716 Michaela KupkováMichaela Kupková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 44.89
34 402 Madlen GörlichováMadlen Görlichová 10 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 3 44.96
35 528 Lucie ŠevčikovaLucie Ševčikova 10 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 9 45.38
36 648 Dita ŠkaroupkováDita Škaroupková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 45.43
37 426 Lucie ŠmídováLucie Šmídová 10 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 45.60
38 441 Veronika KobylinskáVeronika Kobylinská 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 45.88
39 631 Anežka FialováAnežka Fialová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 46.00
40 620 Natálie HavlíčkováNatálie Havlíčková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 46.37
41 706 Johana StreličkováJohana Streličková 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 46.40
42 623 Natálie LeitgebováNatálie Leitgebová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 47.73
43 674 Anna MertenováAnna Mertenová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 47.74
44 445 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 48.14
45 442 Zuzana KobylinskáZuzana Kobylinská 09 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 48.25
46 575 Lucie SedlákováLucie Sedláková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 48.39
47 530 Linda HavířováLinda Havířová 10 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 48.44
48 569 Laura SvobodováLaura Svobodová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 48.59
49 577 Nela ŽákováNela Žáková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 12 48.81
50 581 Silvie LůdlováSilvie Lůdlová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 49.49
51 628 Alexandra MüllerováAlexandra Müllerová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 49.61
52 610 Adéla MensováAdéla Mensová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 50.37
53 571 Nicol Marie NěmcováNicol Marie Němcová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 50.74
54 444 Dominika NedomováDominika Nedomová 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 51.14
55 597 Veronika DanielováVeronika Danielová 09 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 51.25
56 611 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 51.98
57 618 Libuše PelíškováLibuše Pelíšková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 52.98
58 622 Dominika JelínkováDominika Jelínková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 53.46
59 561 Sofie CharvátováSofie Charvátová 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 55.10
60 443 Eliška MikoškováEliška Mikošková 10 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 55.80
61 604 Anna JakubekováAnna Jakubeková 10 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 56.64

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 773 Matyáš MusilMatyáš Musil 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 52.29
2 696 Adam KuncAdam Kunc 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 53.66
3 699 Adam AltrichterAdam Altrichter 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 1 55.50
4 515 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 9 56.62
5 364 Daniel RoupaDaniel Roupa 06 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 7 58.56
6 774 Marek ŠkaroupkaMarek Škaroupka 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 65.19
7 750 Viktor ČermákViktor Čermák 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 3 66.76
8 687 Kryštof ChlupKryštof Chlup 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 74.65
9 683 Kryštof BednářKryštof Bednář 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 83.02
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 492 David KučeraDavid Kučera 06 SK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 7 54.20
2 514 Kryštof Robin JonášKryštof Robin Jonáš 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 56.28
3 745 Ondřej KoupýOndřej Koupý 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 57.72
4 751 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 59.78
5 513 Jakub HolcnerJakub Holcner 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 60.20
6 729 Michal BaršaMichal Barša 06 BLANSKOBLANSKO 1 71.87
7 754 Lukáš PoliščukLukáš Poliščuk 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 79.76
8 695 Josef Kurt BraithutJosef Kurt Braithut 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 2 80.12
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 773 Matyáš MusilMatyáš Musil 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 52.29
2 696 Adam KuncAdam Kunc 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 53.66
3 492 David KučeraDavid Kučera 06 SK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 7 54.20
4 699 Adam AltrichterAdam Altrichter 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 1 55.50
5 514 Kryštof Robin JonášKryštof Robin Jonáš 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 56.28
6 515 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 9 56.62
7 745 Ondřej KoupýOndřej Koupý 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 57.72
8 364 Daniel RoupaDaniel Roupa 06 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 7 58.56
9 751 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 59.78
10 513 Jakub HolcnerJakub Holcner 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 60.20
11 774 Marek ŠkaroupkaMarek Škaroupka 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 65.19
12 750 Viktor ČermákViktor Čermák 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 3 66.76
13 729 Michal BaršaMichal Barša 06 BLANSKOBLANSKO 1 71.87
14 687 Kryštof ChlupKryštof Chlup 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 74.65
15 754 Lukáš PoliščukLukáš Poliščuk 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 79.76
16 695 Josef Kurt BraithutJosef Kurt Braithut 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 2 80.12
17 683 Kryštof BednářKryštof Bednář 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 83.02

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 471 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 45.75
2 770 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 7 48.45
3 495 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 10 51.68
4 478 Petra KutějováPetra Kutějová 06 TJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUTJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 6 53.93
5 344 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 4 54.91
6 732 Kadrmasová EllenKadrmasová Ellen 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 55.51
7 673 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ TYRŠOVA BLANSKOZŠ TYRŠOVA BLANSKO 9 55.97
8 775 Štěpánka ZachovalováŠtěpánka Zachovalová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 59.70
9 757 Anežka JirušováAnežka Jirušová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 61.27
10 518 Veronika ŠvábováVeronika Švábová 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 11 62.60
11 516 Nela BartošováNela Bartošová 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 71.70
12 758 Sára PivodováSára Pivodová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 76.63
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 736 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 7 44.29
2 342 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 46.61
3 468 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 9 50.33
4 517 Nicol ŠteffkováNicol Šteffková 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 11 59.22
5 737 Monika ChloupkováMonika Chloupková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 5 59.63
6 593 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 10 63.06
7 735 Karin BeranováKarin Beranová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 65.72
8 689 Lucie ČalováLucie Čalová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 67.01
9 692 Aneta BrázdováAneta Brázdová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 68.71
10 749 Ella KuběnováElla Kuběnová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 71.73
11 778 Adéla KroutilováAdéla Kroutilová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 85.23
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 736 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 7 44.29
2 471 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 45.75
3 342 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 46.61
4 770 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 7 48.45
5 468 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 9 50.33
6 495 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BLANSKOASK BLANSKO 10 51.68
7 478 Petra KutějováPetra Kutějová 06 TJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUTJ SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 6 53.93
8 344 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 4 54.91
9 732 Kadrmasová EllenKadrmasová Ellen 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 2 55.51
10 673 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ TYRŠOVA BLANSKOZŠ TYRŠOVA BLANSKO 9 55.97
11 517 Nicol ŠteffkováNicol Šteffková 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 11 59.22
12 737 Monika ChloupkováMonika Chloupková 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 5 59.63
13 775 Štěpánka ZachovalováŠtěpánka Zachovalová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 59.70
14 757 Anežka JirušováAnežka Jirušová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 61.27
15 518 Veronika ŠvábováVeronika Švábová 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 11 62.60
16 593 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BLANSKOASK BLANSKO 10 63.06
17 735 Karin BeranováKarin Beranová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 65.72
18 689 Lucie ČalováLucie Čalová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 67.01
19 692 Aneta BrázdováAneta Brázdová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 68.71
20 516 Nela BartošováNela Bartošová 06 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 1 71.70
21 749 Ella KuběnováElla Kuběnová 06 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 71.73
22 758 Sára PivodováSára Pivodová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 76.63
23 778 Adéla KroutilováAdéla Kroutilová 06 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 6 85.23

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 746 Jakub KuncJakub Kunc 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 53.72
2 670 Matyáš JakubecMatyáš Jakubec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 56.08
3 413 Tobiáš ŠmídTobiáš Šmíd 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 12 58.84
4 474 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BLANSKOASK BLANSKO 9 59.08
5 755 Jakub ValentaJakub Valenta 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 13 59.09
6 446 Daniel JonášDaniel Jonáš 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 60.65
7 550 Matěj IškievMatěj Iškiev 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 61.05
8 412 Štěpán MalásekŠtěpán Malásek 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 8 61.21
9 635 Tadeáš ČermákTadeáš Čermák 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 61.74
10 708 Marek StloukalMarek Stloukal 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 62.25
11 769 Štěpán KudaŠtěpán Kuda 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 62.35
12 722 David NezvalDavid Nezval 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 71.26
13 407 Jan ČernýJan Černý 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 74.65
14 650 Milan VeselýMilan Veselý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 84.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 501 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 54.14
2 665 Jakub HasoňJakub Hasoň 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 57.74
3 493 Jakub KRISTEKJakub KRISTEK 08 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 7 60.61
4 763 Radim KrálíkRadim Králík 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 62.34
5 497 Bruno KlimešBruno Klimeš 08 AK BLANSKO DVORSKÁAK BLANSKO DVORSKÁ 5 66.90
6 549 Jonathan LangrJonathan Langr 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 69.84
7 747 Václav CápekVáclav Cápek 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 71.55
8 721 Tobiáš NěmecTobiáš Němec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 72.47
9 418 Štěpán SynekŠtěpán Synek 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 75.80
10 686 Martin ŠevčíkMartin Ševčík 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 76.02
11 672 Jakub StojanovJakub Stojanov 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 82.69
12 633 Batzorig BatkhuyagBatzorig Batkhuyag 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 90.28
13 637 Vladislav HráčekVladislav Hráček 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 101.34
697 Adam ŠebelaAdam Šebela 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 13 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 738 David DračkaDavid Dračka 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 55.60
2 660 Štěpán PrášilŠtěpán Prášil 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 56.36
3 548 David HráčekDavid Hráček 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 57.43
4 416 Marek JanoušekMarek Janoušek 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 4 57.55
5 731 Adam NejezchlebAdam Nejezchleb 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 58.69
6 679 Lukáš ZezulaLukáš Zezula 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 59.74
7 494 Tomáš KislingerTomáš Kislinger 07 SK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 6 60.28
8 768 Štěpán KalaŠtěpán Kala 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.49
9 365 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 11 65.24
10 691 Petr SoučekPetr Souček 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 65.49
11 698 Jan SehnalJan Sehnal 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 69.05
12 663 Samuel HartmanSamuel Hartman 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 84.85
13 718 Petr KotlánPetr Kotlán 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 95.16
14 664 Vladimír KlepáčVladimír Klepáč 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 106.88
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BLANSKOASK BLANSKO 1 54.58
2 496 Filip HedlFilip Hedl 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 57.41
3 415 Tomáš PolzerTomáš Polzer 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 57.97
4 753 Martin NěmecMartin Němec 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 9 58.67
5 666 Matyáš MazalMatyáš Mazal 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 58.84
6 784 Anh Ngo HoangAnh Ngo Hoang 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 61.92
7 659 Roman FojtíkRoman Fojtík 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 62.64
8 715 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.22
9 363 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 12 66.02
10 464 Hynek VyplelHynek Vyplel 08 ZŠ ERBENOVAZŠ ERBENOVA 14 66.15
11 584 Stanislav NovotnýStanislav Novotný 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 67.05
12 677 Sebastian MlčochSebastian Mlčoch 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 75.91
13 704 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 78.70
782 Hynek ŠkvařilHynek Škvařil 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 658 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 53.47
2 481 Hynek DvořáčekHynek Dvořáček 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 59.95
3 740 Michal RůžičkaMichal Růžička 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 62.15
4 362 Lukáš ŘíhaLukáš Říha 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 10 64.84
5 783 Radovan ŽampachRadovan Žampach 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 65.52
6 671 Kryštof NěmecKryštof Němec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 68.08
7 752 Jan KlaškaJan Klaška 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 69.11
8 766 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 69.32
9 767 Nikolas PasekaNikolas Paseka 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 69.54
10 502 Václav ZouharVáclav Zouhar 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 69.94
11 662 Lukáš VítLukáš Vít 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 70.89
12 580 Zbyšek KretzZbyšek Kretz 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 73.54
13 730 Michael KarolMichael Karol 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 77.75
Celkem 13 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 10:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 408 Vojtěch BuryškaVojtěch Buryška 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 1 54.04
2 472 Josef KuchařJosef Kuchař 08 O,BLAŽKA,RÁJEC-JESTŘEBÍ,ACT LERAKO,BLAŽKA,RÁJEC-JESTŘEBÍ,ACT... 7 54.25
3 414 Aleš KlevetaAleš Kleveta 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 5 55.04
4 480 Tomáš KrátkýTomáš Krátký 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 55.35
5 694 Radek ZapletalRadek Zapletal 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 60.44
6 684 Tomáš PlachýTomáš Plachý 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 66.80
7 470 Jan KarešJan Kareš 08 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 4 67.76
8 764 Michal SlabýMichal Slabý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 71.62
9 765 Jakub MatějčekJakub Matějček 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 75.84
10 762 František DvořákFrantišek Dvořák 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 75.84
11 653 Dominik ZralýDominik Zralý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 81.80
12 500 Tadeáš NejedlýTadeáš Nejedlý 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 9 98.14
13 578 Jan BušekJan Bušek 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 98.62
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 637 Vladislav HráčekVladislav Hráček 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 101.34
2 664 Vladimír KlepáčVladimír Klepáč 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 106.88
3 658 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 53.47
4 746 Jakub KuncJakub Kunc 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 53.72
5 408 Vojtěch BuryškaVojtěch Buryška 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 1 54.04
6 501 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 54.14
7 472 Josef KuchařJosef Kuchař 08 O,BLAŽKA,RÁJEC-JESTŘEBÍ,ACT LERAKO,BLAŽKA,RÁJEC-JESTŘEBÍ,ACT... 7 54.25
8 473 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BLANSKOASK BLANSKO 1 54.58
9 414 Aleš KlevetaAleš Kleveta 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 5 55.04
10 480 Tomáš KrátkýTomáš Krátký 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 55.35
11 738 David DračkaDavid Dračka 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 55.60
12 670 Matyáš JakubecMatyáš Jakubec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 56.08
13 660 Štěpán PrášilŠtěpán Prášil 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 56.36
14 496 Filip HedlFilip Hedl 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 57.41
15 548 David HráčekDavid Hráček 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 57.43
16 416 Marek JanoušekMarek Janoušek 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 4 57.55
17 665 Jakub HasoňJakub Hasoň 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 57.74
18 415 Tomáš PolzerTomáš Polzer 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 57.97
19 753 Martin NěmecMartin Němec 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 9 58.67
20 731 Adam NejezchlebAdam Nejezchleb 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 58.69
21 413 Tobiáš ŠmídTobiáš Šmíd 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 12 58.84
21 666 Matyáš MazalMatyáš Mazal 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 58.84
23 474 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BLANSKOASK BLANSKO 9 59.08
24 755 Jakub ValentaJakub Valenta 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 13 59.09
25 679 Lukáš ZezulaLukáš Zezula 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 59.74
26 481 Hynek DvořáčekHynek Dvořáček 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 1 59.95
27 494 Tomáš KislingerTomáš Kislinger 07 SK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSK SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 6 60.28
28 694 Radek ZapletalRadek Zapletal 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 60.44
29 493 Jakub KRISTEKJakub KRISTEK 08 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 7 60.61
30 446 Daniel JonášDaniel Jonáš 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 60.65
31 550 Matěj IškievMatěj Iškiev 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 3 61.05
32 412 Štěpán MalásekŠtěpán Malásek 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 8 61.21
33 635 Tadeáš ČermákTadeáš Čermák 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 61.74
34 784 Anh Ngo HoangAnh Ngo Hoang 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 61.92
35 740 Michal RůžičkaMichal Růžička 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 62.15
36 708 Marek StloukalMarek Stloukal 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 62.25
37 763 Radim KrálíkRadim Králík 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 62.34
38 769 Štěpán KudaŠtěpán Kuda 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 62.35
39 659 Roman FojtíkRoman Fojtík 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 62.64
40 715 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.22
41 768 Štěpán KalaŠtěpán Kala 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.49
42 362 Lukáš ŘíhaLukáš Říha 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 10 64.84
43 365 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 11 65.24
44 691 Petr SoučekPetr Souček 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 65.49
45 783 Radovan ŽampachRadovan Žampach 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 65.52
46 363 Ondřej ŠevčíkOndřej Ševčík 07 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 12 66.02
47 464 Hynek VyplelHynek Vyplel 08 ZŠ ERBENOVAZŠ ERBENOVA 14 66.15
48 684 Tomáš PlachýTomáš Plachý 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 66.80
49 497 Bruno KlimešBruno Klimeš 08 AK BLANSKO DVORSKÁAK BLANSKO DVORSKÁ 5 66.90
50 584 Stanislav NovotnýStanislav Novotný 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 67.05
51 470 Jan KarešJan Kareš 08 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 4 67.76
52 671 Kryštof NěmecKryštof Němec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 68.08
53 698 Jan SehnalJan Sehnal 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 12 69.05
54 752 Jan KlaškaJan Klaška 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 5 69.11
55 766 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 69.32
56 767 Nikolas PasekaNikolas Paseka 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 69.54
57 549 Jonathan LangrJonathan Langr 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 69.84
58 502 Václav ZouharVáclav Zouhar 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 12 69.94
59 662 Lukáš VítLukáš Vít 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 70.89
60 722 David NezvalDavid Nezval 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 71.26
61 747 Václav CápekVáclav Cápek 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 71.55
62 764 Michal SlabýMichal Slabý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 71.62
63 721 Tobiáš NěmecTobiáš Němec 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 72.47
64 580 Zbyšek KretzZbyšek Kretz 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 73.54
65 407 Jan ČernýJan Černý 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 74.65
66 418 Štěpán SynekŠtěpán Synek 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 11 75.80
67 765 Jakub MatějčekJakub Matějček 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 75.84
67 762 František DvořákFrantišek Dvořák 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 75.84
69 677 Sebastian MlčochSebastian Mlčoch 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 75.91
70 686 Martin ŠevčíkMartin Ševčík 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 76.02
71 730 Michael KarolMichael Karol 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 77.75
72 704 Matyáš MrázekMatyáš Mrázek 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 78.70
73 653 Dominik ZralýDominik Zralý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 81.80
74 672 Jakub StojanovJakub Stojanov 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 82.69
75 650 Milan VeselýMilan Veselý 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 14 84.00
76 663 Samuel HartmanSamuel Hartman 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 84.85
77 633 Batzorig BatkhuyagBatzorig Batkhuyag 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 90.28
78 718 Petr KotlánPetr Kotlán 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 95.16
79 500 Tadeáš NejedlýTadeáš Nejedlý 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 9 98.14
80 578 Jan BušekJan Bušek 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 98.62
697 Adam ŠebelaAdam Šebela 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 13 DNS
782 Hynek ŠkvařilHynek Škvařil 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 13 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 475 Nikol JadrnáNikol Jadrná 08 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 4 53.30
2 543 Klára VahalováKlára Vahalová 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 10 56.90
3 720 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 58.51
4 655 Tereza FoitováTereza Foitová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 61.22
5 511 Dorota SmutnáDorota Smutná 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 61.32
6 598 Klára JirušováKlára Jirušová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 65.34
7 595 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 66.06
8 457 Viktorie HynarováViktorie Hynarová 08 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 66.64
9 652 Lucie ZábojováLucie Zábojová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 66.86
10 693 Jana ŠvehlováJana Švehlová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 71.09
11 726 Ema ŤoupkováEma Ťoupková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 107.53
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 685 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 54.22
2 477 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 3 54.41
3 465 Sára LipnerováSára Lipnerová 07 ZŠ ERBENOVA BLANSKOZŠ ERBENOVA BLANSKO 6 59.76
4 651 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 60.79
5 781 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 60.94
6 509 Aneta PavelkováAneta Pavelková 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 62.81
7 503 Kristýna KazdováKristýna Kazdová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 65.37
8 681 Nela PelíškováNela Pelíšková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 69.76
9 594 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 72.05
10 724 Kristýna KuběnováKristýna Kuběnová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 80.84
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 466 Daniela MandikováDaniela Mandiková 07 ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 5 47.37
2 678 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 BLANSKOBLANSKO 1 59.10
3 739 Veronika HanouskováVeronika Hanousková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 59.65
4 643 Aneta PastorkováAneta Pastorková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 60.10
5 654 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 60.76
6 744 Marie ŠeránkováMarie Šeránková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 64.58
7 761 Kateřina KalováKateřina Kalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 66.26
8 482 Juliana MatulováJuliana Matulová 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 69.45
9 734 Veronika PernicováVeronika Pernicová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 72.71
10 589 Nikola VondrováNikola Vondrová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 76.20
11 742 Nela NejezchlebováNela Nejezchlebová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 76.41
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 688 Aneta ŠebelováAneta Šebelová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 58.51
2 779 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 61.93
3 547 Tereza BělehrádkováTereza Bělehrádková 07 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 2 62.48
4 510 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 63.81
5 741 Soňa MacháčkováSoňa Macháčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.31
6 546 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 4 65.01
7 675 Tereza OdehnalováTereza Odehnalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 65.65
8 483 Natálie ŘičánkováNatálie Řičánková 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 7 65.82
9 725 Silvie ZatloukalováSilvie Zatloukalová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 70.60
10 661 Sára ŠvancarováSára Švancarová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 75.07
11 680 Oyumaral AmarjargalOyumaral Amarjargal 08 BLANSKOBLANSKO 1 75.43
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 507 Nicol MichalíkováNicol Michalíková 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 58.96
2 682 Kateřina KabrhélováKateřina Kabrhélová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 61.36
3 656 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 64.32
4 772 Kristýna KlopcováKristýna Klopcová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 64.94
5 777 Nela TomáškováNela Tomášková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 10 66.26
6 780 Pavlína HvízdalováPavlína Hvízdalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 66.70
7 707 Eliška MeluzínováEliška Meluzínová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 67.28
8 641 Nela MusilováNela Musilová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 67.37
9 657 Marie ŠtosováMarie Štosová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 67.59
10 727 Denisa ZacharováDenisa Zacharová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 77.66
11 667 Kateřina LufferováKateřina Lufferová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 83.86
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 771 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 58.32
2 776 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková 08 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 4 60.01
3 512 Dominika ŠvábováDominika Švábová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 61.61
4 759 Sabina HrdličkováSabina Hrdličková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 63.81
5 360 Barbora JanovskáBarbora Janovská 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 64.47
6 690 Jana KupkováJana Kupková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 68.76
7 640 Dominika KopeckáDominika Kopecká 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 71.81
8 668 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 76.00
9 585 Magda ReisiglováMagda Reisiglová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 76.71
10 700 Elen KřížováElen Křížová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 77.30
11 728 Markéta ValentováMarkéta Valentová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 91.81
Celkem 11 závodníků
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 719 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 55.58
2 508 Monika MynářováMonika Mynářová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 56.63
3 733 Barbora SkoupáBarbora Skoupá 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 62.81
4 756 Sára KotkováSára Kotková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 3 62.95
5 506 Klára KřenovskáKlára Křenovská 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 63.54
6 634 Zuzana BojdováZuzana Bojdová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 66.33
7 669 Lucie ŠamonilováLucie Šamonilová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 67.54
8 760 Michaela HejčováMichaela Hejčová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 71.09
9 545 Gabriela SuchánkováGabriela Suchánková 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 72.47
10 748 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 93.76
Celkem 10 závodníků
Běh 08 (st, 25.4.2018 - 10:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 476 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 8 48.58
2 743 Jana SucháJana Suchá 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 55.21
3 356 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 OREL ŽIDENICEOREL ŽIDENICE 4 56.03
4 544 Elena BělehrádkováElena Bělehrádková 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 1 61.96
5 504 Stella KopalováStella Kopalová 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 63.02
6 505 Markéta KoutnáMarkéta Koutná 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 67.95
7 592 Nikol ŽáčkováNikol Žáčková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 69.89
8 723 Nela NevřivováNela Nevřivová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 72.40
9 590 Natálie VybíralováNatálie Vybíralová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 81.29
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 726 Ema ŤoupkováEma Ťoupková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 107.53
2 466 Daniela MandikováDaniela Mandiková 07 ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTOATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO 5 47.37
3 476 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 ELITE SPORT BOSKOVICEELITE SPORT BOSKOVICE 8 48.58
4 475 Nikol JadrnáNikol Jadrná 08 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 4 53.30
5 685 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 54.22
6 477 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 SOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOUSOKOL BÍLOVICE NAD SVITAVOU 3 54.41
7 743 Jana SucháJana Suchá 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 55.21
8 719 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 55.58
9 356 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 OREL ŽIDENICEOREL ŽIDENICE 4 56.03
10 508 Monika MynářováMonika Mynářová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 56.63
11 543 Klára VahalováKlára Vahalová 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 10 56.90
12 771 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 58.32
13 720 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 58.51
13 688 Aneta ŠebelováAneta Šebelová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 58.51
15 507 Nicol MichalíkováNicol Michalíková 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 6 58.96
16 678 Anežka FedrováAnežka Fedrová 08 BLANSKOBLANSKO 1 59.10
17 739 Veronika HanouskováVeronika Hanousková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 59.65
18 465 Sára LipnerováSára Lipnerová 07 ZŠ ERBENOVA BLANSKOZŠ ERBENOVA BLANSKO 6 59.76
19 776 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková 08 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 4 60.01
20 643 Aneta PastorkováAneta Pastorková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 60.10
21 654 Karolína JakubcováKarolína Jakubcová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 60.76
22 651 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 60.79
23 781 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 60.94
24 655 Tereza FoitováTereza Foitová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 61.22
25 511 Dorota SmutnáDorota Smutná 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 61.32
26 682 Kateřina KabrhélováKateřina Kabrhélová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 61.36
27 512 Dominika ŠvábováDominika Švábová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 61.61
28 779 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 61.93
29 544 Elena BělehrádkováElena Bělehrádková 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 1 61.96
30 547 Tereza BělehrádkováTereza Bělehrádková 07 ZŠ DVORSKÁ BLANSKOZŠ DVORSKÁ BLANSKO 2 62.48
31 509 Aneta PavelkováAneta Pavelková 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 7 62.81
31 733 Barbora SkoupáBarbora Skoupá 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 62.81
33 756 Sára KotkováSára Kotková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 3 62.95
34 504 Stella KopalováStella Kopalová 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 2 63.02
35 506 Klára KřenovskáKlára Křenovská 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 5 63.54
36 510 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 8 63.81
36 759 Sabina HrdličkováSabina Hrdličková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 63.81
38 741 Soňa MacháčkováSoňa Macháčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 64.31
39 656 Barbora SedlákováBarbora Sedláková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 64.32
40 360 Barbora JanovskáBarbora Janovská 08 ZŠ A MŠ KNÍNICEZŠ A MŠ KNÍNICE 2 64.47
41 744 Marie ŠeránkováMarie Šeránková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 64.58
42 772 Kristýna KlopcováKristýna Klopcová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 64.94
43 546 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 4 65.01
44 598 Klára JirušováKlára Jirušová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 65.34
45 503 Kristýna KazdováKristýna Kazdová 08 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 4 65.37
46 675 Tereza OdehnalováTereza Odehnalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 65.65
47 483 Natálie ŘičánkováNatálie Řičánková 08 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 7 65.82
48 595 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 66.06
49 761 Kateřina KalováKateřina Kalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 66.26
49 777 Nela TomáškováNela Tomášková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 10 66.26
51 634 Zuzana BojdováZuzana Bojdová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 66.33
52 457 Viktorie HynarováViktorie Hynarová 08 ASK BLANSKOASK BLANSKO 3 66.64
53 780 Pavlína HvízdalováPavlína Hvízdalová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 1 66.70
54 652 Lucie ZábojováLucie Zábojová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 66.86
55 707 Eliška MeluzínováEliška Meluzínová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 67.28
56 641 Nela MusilováNela Musilová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 67.37
57 669 Lucie ŠamonilováLucie Šamonilová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 67.54
58 657 Marie ŠtosováMarie Štosová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 67.59
59 505 Markéta KoutnáMarkéta Koutná 07 ZŠ E. BENEŠE LYSICEZŠ E. BENEŠE LYSICE 3 67.95
60 690 Jana KupkováJana Kupková 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 68.76
61 482 Juliana MatulováJuliana Matulová 07 ZŠ A MŠ ADAMOVZŠ A MŠ ADAMOV 6 69.45
62 681 Nela PelíškováNela Pelíšková 07 ZS TGM BLANSKOZS TGM BLANSKO 8 69.76
63 592 Nikol ŽáčkováNikol Žáčková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 69.89
64 725 Silvie ZatloukalováSilvie Zatloukalová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 70.60
65 693 Jana ŠvehlováJana Švehlová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 8 71.09
65 760 Michaela HejčováMichaela Hejčová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 71.09
67 640 Dominika KopeckáDominika Kopecká 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 3 71.81
68 594 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 2 72.05
69 723 Nela NevřivováNela Nevřivová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 72.40
70 545 Gabriela SuchánkováGabriela Suchánková 07 ZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKOZŠ A MŠ DVORSKÁ, BLANSKO 8 72.47
71 734 Veronika PernicováVeronika Pernicová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 72.71
72 661 Sára ŠvancarováSára Švancarová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 10 75.07
73 680 Oyumaral AmarjargalOyumaral Amarjargal 08 BLANSKOBLANSKO 1 75.43
74 668 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 76.00
75 589 Nikola VondrováNikola Vondrová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 76.20
76 742 Nela NejezchlebováNela Nejezchlebová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 7 76.41
77 585 Magda ReisiglováMagda Reisiglová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 6 76.71
78 700 Elen KřížováElen Křížová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 77.30
79 727 Denisa ZacharováDenisa Zacharová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 11 77.66
80 724 Kristýna KuběnováKristýna Kuběnová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 5 80.84
81 590 Natálie VybíralováNatálie Vybíralová 08 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 81.29
82 667 Kateřina LufferováKateřina Lufferová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 83.86
83 728 Markéta ValentováMarkéta Valentová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 9 91.81
84 748 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 ZŠ TGM BLANSKOZŠ TGM BLANSKO 4 93.76

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Daniel KupkaDaniel Kupka 18 AK ZLINAK ZLIN DNS
Celkem 1 závodníků

30 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 999999 Jakub DemovičJakub Demovič 17 ZŠ BLANSKO DVORSKÁZŠ BLANSKO DVORSKÁ 5 29.45
345 Jonáš Martin KočíJonáš Martin Kočí 16 ASK BLANSKOASK BLANSKO 4 DNS
Celkem 2 závodníků