výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - základní kolo

Hranice (24. 5. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2366 Jiří ŠtolcarJiří Štolcar 13 SK HRANICESK HRANICE 6 13.88
2 2337 Filip BlaškeFilip Blaške 14 MŠ MÍČEK, GALAŠOVAMŠ MÍČEK, GALAŠOVA 4 15.46
3 2485 Miroslav BednářMiroslav Bednář 13 HRANICEHRANICE 3 16.86
4 2363 Rastislav LapínRastislav Lapín 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 16.92
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2334 Oliver ČechmánekOliver Čechmánek 13 AD TeamAD Team 4 13.96
2 2474 Radovan SmutekRadovan Smutek 13 MŠ ČERNOVIRMŠ ČERNOVIR 2 15.54
3 2342 Filip VymětalíkFilip Vymětalík 13 Bystřice pod HostýnemBystřice pod Hostýnem 3 15.59
4 2353 Jan KahánekJan Kahánek 14 OLŠOVECOLŠOVEC 5 15.85
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2493 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 13 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 2 14.70
2375 Josef KozlovskýJosef Kozlovský 14 BÝŠKOVICEBÝŠKOVICE 1 15.57
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2366 Jiří ŠtolcarJiří Štolcar 13 SK HRANICESK HRANICE 6 13.88
2 2334 Oliver ČechmánekOliver Čechmánek 13 AD TeamAD Team 4 13.96
3 2493 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 13 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 2 14.70
4 2337 Filip BlaškeFilip Blaške 14 MŠ MÍČEK, GALAŠOVAMŠ MÍČEK, GALAŠOVA 4 15.46
5 2474 Radovan SmutekRadovan Smutek 13 MŠ ČERNOVIRMŠ ČERNOVIR 2 15.54
6 2375 Josef KozlovskýJosef Kozlovský 14 BÝŠKOVICEBÝŠKOVICE 1 15.57
7 2342 Filip VymětalíkFilip Vymětalík 13 Bystřice pod HostýnemBystřice pod Hostýnem 3 15.59
8 2353 Jan KahánekJan Kahánek 14 OLŠOVECOLŠOVEC 5 15.85
9 2485 Miroslav BednářMiroslav Bednář 13 HRANICEHRANICE 3 16.86
10 2363 Rastislav LapínRastislav Lapín 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 16.92

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2362 Eliška VeseláEliška Veselá 14 AK PŘEROVAK PŘEROV 6 13.23
2356 Sabina PavlíkováSabina Pavlíková 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 13.43
2452 Michaela BoráňováMichaela Boráňová 14 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 16.54
2355 Laura HrutkaiováLaura Hrutkaiová 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 15.31
2360 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 1 12.19
2357 Adéla FricováAdéla Fricová 13 HRANICEHRANICE 4 15.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2448 Marie SofkovaMarie Sofkova 13 OLOMOUCOLOMOUC 6 13.81
2 2488 Laura MajkusováLaura Majkusová 13 HRANICEHRANICE 2 13.99
3 2383 Anežka MacháňováAnežka Macháňová 14 HRANICEHRANICE 4 16.18
4 2378 Laura AntolikováLaura Antoliková 13 MŠ SKALIČKAMŠ SKALIČKA 3 16.26
5 2480 Nina PtáčkováNina Ptáčková 14 SK HRANICESK HRANICE 1 18.64
6 2338 Pavla PřibylováPavla Přibylová 14 HRANICEHRANICE 5 22.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2454 Marie FilakováMarie Filaková 13 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 4 13.40
2 2372 Laura KlimeckáLaura Klimecká 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 3 13.64
3 2346 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 13 HRANICEHRANICE 2 18.29
4 2370 Adéla NovákováAdéla Nováková 14 HRANICEHRANICE 6 18.46
5 2373 Amélie GálíčkováAmélie Gálíčková 14 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 22.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2360 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 1 12.19
2 2362 Eliška VeseláEliška Veselá 14 AK PŘEROVAK PŘEROV 6 13.23
3 2454 Marie FilakováMarie Filaková 13 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 4 13.40
4 2356 Sabina PavlíkováSabina Pavlíková 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 13.43
5 2372 Laura KlimeckáLaura Klimecká 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 3 13.64
6 2448 Marie SofkovaMarie Sofkova 13 OLOMOUCOLOMOUC 6 13.81
7 2488 Laura MajkusováLaura Majkusová 13 HRANICEHRANICE 2 13.99
8 2355 Laura HrutkaiováLaura Hrutkaiová 13 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 15.31
9 2357 Adéla FricováAdéla Fricová 13 HRANICEHRANICE 4 15.79
10 2383 Anežka MacháňováAnežka Macháňová 14 HRANICEHRANICE 4 16.18
11 2378 Laura AntolikováLaura Antoliková 13 MŠ SKALIČKAMŠ SKALIČKA 3 16.26
12 2452 Michaela BoráňováMichaela Boráňová 14 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 16.54
13 2346 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 13 HRANICEHRANICE 2 18.29
14 2370 Adéla NovákováAdéla Nováková 14 HRANICEHRANICE 6 18.46
15 2480 Nina PtáčkováNina Ptáčková 14 SK HRANICESK HRANICE 1 18.64
16 2338 Pavla PřibylováPavla Přibylová 14 HRANICEHRANICE 5 22.26
17 2373 Amélie GálíčkováAmélie Gálíčková 14 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 22.75

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2513 David TvrdoňDavid Tvrdoň 11 ZŠ KELČ- SK ATLETIKA HRANICEZŠ KELČ- SK ATLETIKA HRANICE 5 17.82
2 2468 Jakub VávraJakub Vávra 11 ZŠ STRUHLOVSKO-HRANICEZŠ STRUHLOVSKO-HRANICE 6 17.85
3 2495 Vojtěch PřibylVojtěch Přibyl 11 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 4 20.24
4 2475 Tadeáš IndrákTadeáš Indrák 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 21.68
5 2502 Lukáš VaculaLukáš Vacula 12 ČERNOTÍNČERNOTÍN 1 22.40
6 2447 Matyáš TomčíkMatyáš Tomčík 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 24.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2359 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 ZŠ 1. MÁJE - HRANICE -SK HRANICEZŠ 1. MÁJE - HRANICE -SK HR... 1 17.47
2 2505 Adam MálekAdam Málek 12 SK HRANICESK HRANICE 2 20.18
3 2470 Jakub KořínekJakub Kořínek 12 SK HRANICE,Z.S.,SK HRANICE,Z.S., 3 20.34
4 2450 Jiří PausJiří Paus 12 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 5 20.66
5 2348 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 VSETÍNVSETÍN 4 21.08
2499 Albert ŠkrobánekAlbert Škrobánek 12 SK HRANICESK HRANICE 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2457 Jakub DedekJakub Dedek 12 MŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOUMŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOU 6 18.98
2 2453 Vojtěch FilakVojtěch Filak 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 5 20.78
3 2465 Filip OravaFilip Orava 12 MŠ KELČMŠ KELČ 2 25.64
4 2459 Tadeáš KmentTadeáš Kment 12 HRANICE NA MORAVĚHRANICE NA MORAVĚ 3 26.72
5 2376 Václav KozlovskýVáclav Kozlovský 12 BÝŠKOVICEBÝŠKOVICE 4 29.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 24.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2333 Eduard ČechmánekEduard Čechmánek 11 AD TeamAD Team 3 17.82
2 2494 Marek KřížekMarek Křížek 11 Starý JičínStarý Jičín 4 19.09
3 2369 Matěj NovákMatěj Novák 12 HRANICEHRANICE 2 20.54
4 7314 Dominik ČernýDominik Černý 11 OREL VYŠKOVOREL VYŠKOV 1 20.80
5 2339 Vojta VymětalíkVojta Vymětalík 11 Bystřice pod HostýnemBystřice pod Hostýnem 5 23.08
6 2512 David JaničekDavid Janiček 11 MŠ ČERNOTÍNMŠ ČERNOTÍN 6 23.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2359 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 ZŠ 1. MÁJE - HRANICE -SK HRANICEZŠ 1. MÁJE - HRANICE -SK HR... 1 17.47
2 2513 David TvrdoňDavid Tvrdoň 11 ZŠ KELČ- SK ATLETIKA HRANICEZŠ KELČ- SK ATLETIKA HRANICE 5 17.82
2 2333 Eduard ČechmánekEduard Čechmánek 11 AD TeamAD Team 3 17.82
4 2468 Jakub VávraJakub Vávra 11 ZŠ STRUHLOVSKO-HRANICEZŠ STRUHLOVSKO-HRANICE 6 17.85
5 2457 Jakub DedekJakub Dedek 12 MŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOUMŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOU 6 18.98
6 2494 Marek KřížekMarek Křížek 11 Starý JičínStarý Jičín 4 19.09
7 2505 Adam MálekAdam Málek 12 SK HRANICESK HRANICE 2 20.18
8 2495 Vojtěch PřibylVojtěch Přibyl 11 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 4 20.24
9 2470 Jakub KořínekJakub Kořínek 12 SK HRANICE,Z.S.,SK HRANICE,Z.S., 3 20.34
10 2369 Matěj NovákMatěj Novák 12 HRANICEHRANICE 2 20.54
11 2450 Jiří PausJiří Paus 12 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 5 20.66
12 2453 Vojtěch FilakVojtěch Filak 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 5 20.78
13 7314 Dominik ČernýDominik Černý 11 OREL VYŠKOVOREL VYŠKOV 1 20.80
14 2348 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 VSETÍNVSETÍN 4 21.08
15 2475 Tadeáš IndrákTadeáš Indrák 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 21.68
16 2502 Lukáš VaculaLukáš Vacula 12 ČERNOTÍNČERNOTÍN 1 22.40
17 2339 Vojta VymětalíkVojta Vymětalík 11 Bystřice pod HostýnemBystřice pod Hostýnem 5 23.08
18 2512 David JaničekDavid Janiček 11 MŠ ČERNOTÍNMŠ ČERNOTÍN 6 23.09
19 2447 Matyáš TomčíkMatyáš Tomčík 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 24.22
20 2465 Filip OravaFilip Orava 12 MŠ KELČMŠ KELČ 2 25.64
21 2459 Tadeáš KmentTadeáš Kment 12 HRANICE NA MORAVĚHRANICE NA MORAVĚ 3 26.72
22 2376 Václav KozlovskýVáclav Kozlovský 12 BÝŠKOVICEBÝŠKOVICE 4 29.01
2499 Albert ŠkrobánekAlbert Škrobánek 12 SK HRANICESK HRANICE 6 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2472 Karolína SmutkováKarolína Smutková 11 ZŠ OLOMOUCZŠ OLOMOUC 1 19.19
2 2368 Jolana NěmcováJolana Němcová 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 20.38
3 2486 Barbora ŠulákováBarbora Šuláková 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 6 20.95
4 2358 Agáta PavlíkováAgáta Pavlíková 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 21.14
5 2451 Sabina BoráňováSabina Boráňová 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 21.39
6 2364 Nina LapínováNina Lapínová 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 4 23.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2335 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 TOVAČOVTOVAČOV 6 19.70
2 2365 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová 11 SK HRANICESK HRANICE 1 19.83
3 2491 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK HRANICESK HRANICE 2 21.27
MS 2462 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 12 KOBRA VSETÍNKOBRA VSETÍN 5 22.01
5 2385 Vendula HeryánováVendula Heryánová 12 MŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOVMŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOV 3 25.03
2344 Michaela KozákováMichaela Kozáková 12 HRANICEHRANICE 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2336 Zuzana VybíralováZuzana Vybíralová 11 TJ Sokol TovačovTJ Sokol Tovačov 2 19.46
2 2386 Martina KonečnáMartina Konečná 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 5 20.48
3 2503 Anna LachmannovaAnna Lachmannova 12 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 6 20.79
4 2476 Ela NebeskáEla Nebeská 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 1 21.04
5 2490 Alžběta KunovskáAlžběta Kunovská 11 HRANICEHRANICE 3 26.66
6 2374 Gabriela GálíčkováGabriela Gálíčková 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 4 29.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2472 Karolína SmutkováKarolína Smutková 11 ZŠ OLOMOUCZŠ OLOMOUC 1 19.19
2 2336 Zuzana VybíralováZuzana Vybíralová 11 TJ Sokol TovačovTJ Sokol Tovačov 2 19.46
3 2335 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 TOVAČOVTOVAČOV 6 19.70
4 2365 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová 11 SK HRANICESK HRANICE 1 19.83
5 2368 Jolana NěmcováJolana Němcová 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 20.38
6 2386 Martina KonečnáMartina Konečná 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 5 20.48
7 2503 Anna LachmannovaAnna Lachmannova 12 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 6 20.79
8 2486 Barbora ŠulákováBarbora Šuláková 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 6 20.95
9 2476 Ela NebeskáEla Nebeská 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 1 21.04
10 2358 Agáta PavlíkováAgáta Pavlíková 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 5 21.14
11 2491 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK HRANICESK HRANICE 2 21.27
12 2451 Sabina BoráňováSabina Boráňová 11 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 21.39
13 2462 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 12 KOBRA VSETÍNKOBRA VSETÍN 5 22.01
14 2364 Nina LapínováNina Lapínová 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 4 23.20
15 2385 Vendula HeryánováVendula Heryánová 12 MŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOVMŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOV 3 25.03
16 2490 Alžběta KunovskáAlžběta Kunovská 11 HRANICEHRANICE 3 26.66
17 2374 Gabriela GálíčkováGabriela Gálíčková 12 AK PŘEROVAK PŘEROV 4 29.42
2344 Michaela KozákováMichaela Kozáková 12 HRANICEHRANICE 4 DNF

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2455 Matěj DedekMatěj Dedek 09 ZŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOUZŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOU 3 33.21
2 7307 Tomáš BaarTomáš Baar 09 ZŠ MAJE HRANICEZŠ MAJE HRANICE 2 33.22
3 2456 Štěpán HapalaŠtěpán Hapala 09 SK HRANICE ATLETIKASK HRANICE ATLETIKA 6 40.57
4 7313 Václav HaitlVáclav Haitl 10 SK HRANICE ATLETIKASK HRANICE ATLETIKA 4 42.79
5 7311 Vilém KrálíkVilém Králík 10 VŠECHOVICEVŠECHOVICE 7 43.84
6 2377 Jiří HallaJiří Halla 10 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 5 44.28
7 2379 Ondřej AntolikOndřej Antolik 10 ZŠ SKALIČKAZŠ SKALIČKA 1 46.21
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2498 Petr GerlaPetr Gerla 09 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 1 35.48
2 2463 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK HRANICESK HRANICE 2 36.24
3 2340 šimon Rebendašimon Rebenda 10 SK HRANICESK HRANICE 5 39.18
4 2446 Jan SofkaJan Sofka 10 OLOMOUCOLOMOUC 6 40.84
5 2478 Filip NebeskýFilip Nebeský 09 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 40.93
6 2464 Kryštof OravaKryštof Orava 10 SK HRANICESK HRANICE 4 44.27
7 7301 Matyáš HapalaMatyáš Hapala 10 SK HRANICESK HRANICE 45.04
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2455 Matěj DedekMatěj Dedek 09 ZŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOUZŠ HRANICKÁ LIPNÍK NAD BEČVOU 3 33.21
2 7307 Tomáš BaarTomáš Baar 09 ZŠ MAJE HRANICEZŠ MAJE HRANICE 2 33.22
3 2498 Petr GerlaPetr Gerla 09 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 1 35.48
4 2463 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK HRANICESK HRANICE 2 36.24
5 2340 šimon Rebendašimon Rebenda 10 SK HRANICESK HRANICE 5 39.18
6 2456 Štěpán HapalaŠtěpán Hapala 09 SK HRANICE ATLETIKASK HRANICE ATLETIKA 6 40.57
7 2446 Jan SofkaJan Sofka 10 OLOMOUCOLOMOUC 6 40.84
8 2478 Filip NebeskýFilip Nebeský 09 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 40.93
9 7313 Václav HaitlVáclav Haitl 10 SK HRANICE ATLETIKASK HRANICE ATLETIKA 4 42.79
10 7311 Vilém KrálíkVilém Králík 10 VŠECHOVICEVŠECHOVICE 7 43.84
11 2464 Kryštof OravaKryštof Orava 10 SK HRANICESK HRANICE 4 44.27
12 2377 Jiří HallaJiří Halla 10 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 5 44.28
13 7301 Matyáš HapalaMatyáš Hapala 10 SK HRANICESK HRANICE 45.04
14 2379 Ondřej AntolikOndřej Antolik 10 ZŠ SKALIČKAZŠ SKALIČKA 1 46.21

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2351 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 2 34.18
2 2507 Stella SukupováStella Sukupová 09 AK ZLÍNAK ZLÍN 13 34.49
3 2492 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 3 35.47
4 2484 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 ZŠ KELČ- SK ATLETIKA HRANICEZŠ KELČ- SK ATLETIKA HRANICE 11 37.18
5 2506 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁTJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 6 39.84
6 2461 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 KOBRA VSETÍNKOBRA VSETÍN 10 40.46
7 2487 Karolina MolnárováKarolina Molnárová 10 ZŚ ŠROMOTOVO, HRANICE, ATLETIKA HRANICEZŚ ŠROMOTOVO, HRANICE, ATLE... 7 40.76
8 2500 Karin MacurováKarin Macurová 10 ZŠ 1. MÁJE, HRANICE, SK HRANICEZŠ 1. MÁJE, HRANICE, SK HRA... 4 41.22
9 2449 Tereza PausováTereza Pausová 10 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 8 42.05
10 2481 Erin PtáčkováErin Ptáčková 10 SK HRANICESK HRANICE 9 42.22
11 7310 Apolena MartachováApolena Martachová 09 SK HRANICESK HRANICE 5 43.43
12 2479 Klára ŠulákováKlára Šuláková 09 MŠ MÍČEK, GALAŠOVAMŠ MÍČEK, GALAŠOVA 43.90
13 2501 Lenka VaculováLenka Vaculová 09 ČERNOTÍNČERNOTÍN 12 45.87
2510 Kristýna JaničkováKristýna Janičková 09 ZŠ 1.MÁJE HRANICEZŠ 1.MÁJE HRANICE 1 DNS
Celkem 14 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7309 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 1 46.99
2 2477 Jiří HotařJiří Hotař 07 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 2 52.14
3 2511 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁTJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 5 56.24
4 2489 Martin MolnárMartin Molnár 07 ZŠ ŠROMOTOVO, HRANICE, ATLETIKA HRANICEZŠ ŠROMOTOVO, HRANICE, ATLE... 6 57.11
5 7303 Jan KryštofovičJan Kryštofovič 08 LIPNÍK NAD BEČVOULIPNÍK NAD BEČVOU 4 58.42
6 2387 Petr SchauerPetr Schauer 08 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 9 59.54
7 2496 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 08 HRANICEHRANICE 7 60.87
8 2389 Nicolas PřidalNicolas Přidal 07 OPATOVICEOPATOVICE 8 64.51
9 2469 Jakub KonečnýJakub Konečný 07 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 3 65.94
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2347 Zuzana KovaříkováZuzana Kovaříková 08 VSETÍNVSETÍN 5 53.62
2 2508 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁTJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 6 54.96
3 7306 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK HRANICESK HRANICE 7 55.84
4 7302 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK HRANICESK HRANICE 2 57.86
5 7312 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK HRANICE ATLETIKASK HRANICE ATLETIKA 1 59.15
6 2350 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 3 64.40
7 2460 Anežka ŠimkováAnežka Šimková 07 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 9 65.42
8 2458 Anežka StojkováAnežka Stojková 08 TŘ.1.MÁJE - HRANICE - ATLETIKA HRANICETŘ.1.MÁJE - HRANICE - ATLET... 8 66.64
9 2388 Lucie KopřivováLucie Kopřivová 07 HRANICEHRANICE 4 92.51
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2483 Vera VítkováVera Vítková 07 SK HRANICESK HRANICE 8 51.25
2 2504 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 51.73
3 2509 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁTJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 1 52.04
4 2497 Kateřina HamplováKateřina Hamplová 07 SK HRANICESK HRANICE 2 56.51
5 7308 Livie MartachováLivie Martachová 07 HRANICEHRANICE 3 61.16
6 2381 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK HRANICESK HRANICE 5 64.70
7 2482 Olívie VilímkováOlívie Vilímková 07 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 7 67.41
8 2345 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK HRANICESK HRANICE 4 74.03
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2483 Vera VítkováVera Vítková 07 SK HRANICESK HRANICE 8 51.25
2 2504 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 AK EZ KOPŘIVNICEAK EZ KOPŘIVNICE 6 51.73
3 2509 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁTJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 1 52.04
4 2347 Zuzana KovaříkováZuzana Kovaříková 08 VSETÍNVSETÍN 5 53.62
5 2508 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁTJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 6 54.96
6 7306 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK HRANICESK HRANICE 7 55.84
7 2497 Kateřina HamplováKateřina Hamplová 07 SK HRANICESK HRANICE 2 56.51
8 7302 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK HRANICESK HRANICE 2 57.86
9 7312 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK HRANICE ATLETIKASK HRANICE ATLETIKA 1 59.15
10 7308 Livie MartachováLivie Martachová 07 HRANICEHRANICE 3 61.16
11 2350 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK ATLETIKA HRANICESK ATLETIKA HRANICE 3 64.40
12 2381 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK HRANICESK HRANICE 5 64.70
13 2460 Anežka ŠimkováAnežka Šimková 07 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 9 65.42
14 2458 Anežka StojkováAnežka Stojková 08 TŘ.1.MÁJE - HRANICE - ATLETIKA HRANICETŘ.1.MÁJE - HRANICE - ATLET... 8 66.64
15 2482 Olívie VilímkováOlívie Vilímková 07 SKI KLUB HRANICESKI KLUB HRANICE 7 67.41
16 2345 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK HRANICESK HRANICE 4 74.03
17 2388 Lucie KopřivováLucie Kopřivová 07 HRANICEHRANICE 4 92.51

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2349 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 VSETÍNVSETÍN 4 09.20
2 2343 Lukáš KozákLukáš Kozák 15 HRANICEHRANICE 5 09.29
3 2367 Dominik RolincDominik Rolinc 15 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 10.12
4 2371 Šimon KlimeckýŠimon Klimecký 15 AK PŘEROVAK PŘEROV 13.05
5 2341 Lukas RebendaLukas Rebenda 16 HRANICEHRANICE 6 15.51
2361 Jan PečeňaJan Pečeňa 15 HRANICEHRANICE 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2471 Sebastian ŠturmSebastian Šturm 15 PŘEDŠKOLÁKPŘEDŠKOLÁK 5 12.60
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2349 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 VSETÍNVSETÍN 4 09.20
2 2343 Lukáš KozákLukáš Kozák 15 HRANICEHRANICE 5 09.29
3 2367 Dominik RolincDominik Rolinc 15 AK PŘEROVAK PŘEROV 2 10.12
4 2471 Sebastian ŠturmSebastian Šturm 15 PŘEDŠKOLÁKPŘEDŠKOLÁK 5 12.60
5 2371 Šimon KlimeckýŠimon Klimecký 15 AK PŘEROVAK PŘEROV 13.05
6 2341 Lukas RebendaLukas Rebenda 16 HRANICEHRANICE 6 15.51
2361 Jan PečeňaJan Pečeňa 15 HRANICEHRANICE 3 DNF

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2352 Anna KvačkováAnna Kvačková 15 HRANICEHRANICE 3 11.62
2 2354 Anna SedlákováAnna Sedláková 15 SYCHOTÍNSYCHOTÍN 2 11.83
3 2380 Karolína JanečkováKarolína Janečková 15 HRANICEHRANICE 5 13.56
4 2384 Karolína HeryánováKarolína Heryánová 15 MŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOVMŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOV 4 13.90
5 2382 Eliška MacháňováEliška Macháňová 16 HRANICEHRANICE 6 14.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2473 Meda SmutkováMeda Smutková 15 DOMADOMA 2 18.26
2466 Kristýna CabákováKristýna Cabáková 15 OLŠOVECOLŠOVEC 3 DNF
2467 Sofie CabákováSofie Cabáková 15 OLŠOVECOLŠOVEC 4 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2352 Anna KvačkováAnna Kvačková 15 HRANICEHRANICE 3 11.62
2 2354 Anna SedlákováAnna Sedláková 15 SYCHOTÍNSYCHOTÍN 2 11.83
3 2380 Karolína JanečkováKarolína Janečková 15 HRANICEHRANICE 5 13.56
4 2384 Karolína HeryánováKarolína Heryánová 15 MŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOVMŠ ČTYŘLÍSTEK MILENOV 4 13.90
5 2382 Eliška MacháňováEliška Macháňová 16 HRANICEHRANICE 6 14.81
6 2473 Meda SmutkováMeda Smutková 15 DOMADOMA 2 18.26
2466 Kristýna CabákováKristýna Cabáková 15 OLŠOVECOLŠOVEC 3 DNF
2467 Sofie CabákováSofie Cabáková 15 OLŠOVECOLŠOVEC 4 DNF