EKAG 2018
Brno (10. - 12. 9. 2018)skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále A (st, 12.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 1.81 | ||||||||||||||||
4 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 1.78 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 1.73 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.68 | ||||||||||||||||
11 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
16 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.53 | ||||||||||||||||
17 |
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
18 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
19 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále B (st, 12.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 1.80 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.71 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.71 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.68 | ||||||||||||||||
6= |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.63 | ||||||||||||||||
6= |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 1.63 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 1.58 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.58 | ||||||||||||||||
11 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
12 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
13= |
Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš SzmekTomáš Szmek
TJ Start Havířov |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
17 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
19 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 1.56 | ||||||||||||||||
9 |
Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské Meziříčí |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
10= |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
16 |
Antonín KlimešAntonín Klimeš
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
2= |
Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
2= |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
6 |
Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
8= |
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
11= |
Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
11= |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
13= |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
15 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
16 |
Ivo DubšIvo Dubš
BYAC Brno |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Finále C (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 1.61 | ||||||||||||||||
5= |
Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC Brno |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
5= |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
7 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
8 |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
10 |
Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
11= |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
11= |
Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
14= |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
BYAC Brno |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
16 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 1.08 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 12.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
3 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1.58 | ||||||||||||||||
5 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.58 | ||||||||||||||||
7= |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 1.53 | ||||||||||||||||
7= |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 1.53 | ||||||||||||||||
9 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 1.53 | ||||||||||||||||
10 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.53 | ||||||||||||||||
12= |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
12= |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
14 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
15 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | DNS | ||||||||||||||||
15 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Finále B (st, 12.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
3 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ Třinec |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
6 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel Vyškov |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
7 |
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK Blansko |
03 | 1.28 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále C (st, 12.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.63 | ||||||||||||||||
3 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 1.63 | ||||||||||||||||
4 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.58 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1.58 | ||||||||||||||||
8 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
11 |
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
12= |
Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko Dvorská |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
14 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále D (st, 12.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
2 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
5 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
6 |
Martina KulhaváMartina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
7= |
Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC Brno |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
11= |
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC Brno |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
11= |
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
13 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
15 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (po, 10.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 1.48 | ||||||||||||||||
5 |
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 1.48 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 1.43 | ||||||||||||||||
8 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
10 |
Natalie PařilováNatalie Pařilová
JAC Brno |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 1.33 | ||||||||||||||||
12 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 1.33 | ||||||||||||||||
14 |
Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
15 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále A (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 1.59 | ||||||||||||||||
3 |
Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 1.53 | ||||||||||||||||
4 |
Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
7 |
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
8= |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
8= |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 1.48 | ||||||||||||||||
11= |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
11= |
Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
14 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
15= |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
17 |
Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
18= |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
18= |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Finále B (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
3 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
4 |
Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
7 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela ŠkodováMichaela Škodová
JAC Brno |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
12= |
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
12= |
Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále B (po, 10.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 1.38 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
4= |
Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
4= |
Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
4= |
Nikola MusilováNikola Musilová
SK Žirovnice |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
9 |
Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC Brno |
06 | 1.28 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
11= |
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
11= |
Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
13= |
Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1.18 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 1.08 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále A (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JordánJakub Jordán
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
07 | 1.37 | ||||||||||||||||
3= |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 1.28 | ||||||||||||||||
5 |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 1.28 | ||||||||||||||||
8 |
Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí |
07 | 1.18 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC Brno |
07 | 1.18 | ||||||||||||||||
10 |
Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 1.18 | ||||||||||||||||
13 |
Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké Meziříčí |
07 | 1.13 | ||||||||||||||||
14 |
Adam PopekAdam Popek
BYAC Brno |
07 | 1.13 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále A (út, 11.9.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 1.33 | ||||||||||||||||
4= |
Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
07 | 1.28 | ||||||||||||||||
7 |
Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 1.23 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
07 | 1.23 | ||||||||||||||||
9 |
Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC Brno |
07 | 1.23 | ||||||||||||||||
10= |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1.18 | ||||||||||||||||
12 |
Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
07 | 1.18 | ||||||||||||||||
14 |
Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 1.13 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 1.08 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |