výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy)

Olomouc (30. 3. 2018)

Chůze dráha 1000m - Muži

(pá, 30.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 06:15
2 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 06:18
3 Josef GrecJosef Grec 11 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV)Orel jednota Vyškov - atlet... 06:52
4 Daniel KubíčekDaniel Kubíček 08 Orel VyškovOrel Vyškov 06:59
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ženy

(pá, 30.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 05:24
2 Saša MilenovičSaša Milenovič 07 AK KoperAK Koper 05:28
3 Liliana HolkováLiliana Holková 07 Atletický klub Bojničky BojničkyAtletický klub Bojničky Boj... 05:39
4 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 06:14
5 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 06:17
6 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 06:28
7 Valerie VojtíškováValerie Vojtíšková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 06:49
8 Mia BrickendenMia Brickenden 10 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 06:52
9 Nina SmrtičováNina Smrtičová 07 AK Borsky Sv. JurAK Borsky Sv. Jur 07:09
10 Kristína CvečkováKristína Cvečková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 07:15
11 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 07:19
11 Agáta RadochováAgáta Radochová 08 AK Borsky Sv. JurAK Borsky Sv. Jur 07:19
13 Brigite BilibokBrigite Bilibok 06 AK Borsky Sv. JurAK Borsky Sv. Jur 07:33
14 Silvia VicenováSilvia Vicenová 08 AK Borsky Sv. JurAK Borsky Sv. Jur 07:39
15 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV)Orel jednota Vyškov - atlet... 08:02
16 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV)Orel jednota Vyškov - atlet... 08:16
Celkem 16 závodníků

3 km chůze - Muži

(pá, 30.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14:57
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:04
3 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:05
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:25
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:06
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:26
7 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 72 Nové Město n. VáhomNové Město n. Váhom 20:14
8 Václav VentrubaVáclav Ventruba 52 AK Olomouc (AKLOL)AK Olomouc (AKLOL) 20:31
9 Roman WeierRoman Weier 75 Orel VyškovOrel Vyškov 22:40
10 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23:38
Celkem 10 závodníků

3 km chůze - Ženy

(pá, 30.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:36
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:41
3 Tamara ReichtTamara Reicht 05 AD Štajerska MariborAD Štajerska Maribor 17:13
4 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:31
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:07
6 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:12
7 Daniela ŠčepkováDaniela Ščepková 05 AK Borsky Sv. JurAK Borsky Sv. Jur 18:16
8 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:33
9 Mária GazárkováMária Gazárková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 18:52
10 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18:55
11 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:56
12 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 19:06
13 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 19:31
14 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV)Orel jednota Vyškov - atlet... 20:06
15 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 20:24
16 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21:27
17 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21:53
18 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:34
Celkem 18 závodníků

10 km chůze - Muži

(pá, 30.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dawid TomalaDawid Tomala 89 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 40:22
2 Rafał SikoraRafał Sikora 87 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 41:52
3 Dominik ČernýDominik Černý 97 Banská BystricaBanská Bystrica 43:11
4 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43:31
5 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44:47
6 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45:46
7 Lubomír KubišLubomír Kubiš 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46:27
8 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 46:28
9 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 46:43
10 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 46:58
11 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47:21
12 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 47:21
13 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48:08
14 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48:34
15 Zdeno MederaZdeno Medera 75 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 48:56
16 Roman BílekRoman Bílek 67 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49:10
17 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 50:17
18 Anže TesovnikAnže Tesovnik 98 MASS LjubljanaMASS Ljubljana 50:24
19 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 50:40
20 Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51:06
21 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52:00
22 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 52:19
23 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55:22
24 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56:31
25 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 56:38
26 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56:56
27 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57:08
28 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57:08
29 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57:08
30 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58:25
31 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58:27
32 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58:33
33 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58:47
34 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60:10
35 Fabio RuzzierFabio Ruzzier 53 AK KoperAK Koper 60:30
36 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61:09
37 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 61:14
38 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 62:41
39 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 62:44
40 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 63:20
41 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 63:39
42 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63:50
43 Jan LázničkaJan Láznička 83 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 63:53
44 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 64:43
45 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 65:39
46 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 66:23
47 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 66:53
48 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 68:51
49 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 70:56
50 Roman GazárekRoman Gazárek 68 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 71:10
51 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 71:49
52 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 72:20
53 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 72:58
54 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 74:20
55 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 75:41
56 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 75:41
57 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 76:23
Artur BrzozowskiArtur Brzozowski 85 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice DNF
Jakub JelonekJakub Jelonek 85 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa DQ
Celkem 59 závodníků

10 km chůze - Ženy

(pá, 30.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44:53
2 Monika HornákováMonika Hornáková 95 ŠK Dukla Banska Bystrica o.z.ŠK Dukla Banska Bystrica o.z. 48:27
3 Klaudia ŽárskáKlaudia Žárská 99 AK Spartak DubnicaAK Spartak Dubnica 49:07
4 Alena KollegováAlena Kollegová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54:28
5 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 56:40
6 Eva ČanadiEva Čanadi 00 AK KoperAK Koper 57:46
7 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s. (AKSTE)AK Šternberk z.s. (AKSTE) 58:31
8 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 59:01
9 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59:43
10 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 60:04
11 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60:46
12 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad Metují (NMMET)SK Nové Město nad Metují (N... 61:33
13 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63:24
14 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64:25
15 Kaja RuparKaja Rupar 01 AK RadovljicaAK Radovljica 66:19
16 Hana SvitákováHana Svitáková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 67:42
17 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 69:11
18 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 69:11
19 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 71:14
Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 20 závodníků