1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva
Bílina (9. 5. 2018)hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 9.5.2018 - 14:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
50 |
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA Počerady |
02 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK Bílina |
04 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
40 |
Marek KrižanovičMarek Križanovič
Atletika Litvínov, z.s. |
04 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 104 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 31.06 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 45 |
Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK Lovosice |
03 | 26.02 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 28 |
Aleš SloukaAleš Slouka
AK Bílina |
03 | 25.04 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 13 |
Jan MadunickýJan Madunický
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
03 | 21.24 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 32 |
Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan Duchcov |
04 | 20.95 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 103 |
Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 20.64 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 95 |
Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 13.42 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 9.5.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 211 |
Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 24.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 | 242 |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 23.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 161 |
Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK Děčín |
01 | 22.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 251 |
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 22.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 210 |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 22.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 120 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 21.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 138 |
Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
02 | 20.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 256 |
Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 19.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 | 140 |
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK Bílina |
02 | 17.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 203 |
Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 15.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
Celkem 10 závodníků |