výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek

Nová Včelnice (12. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 07.64 8.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.88 4.00
3 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 08.04 1.50
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.22
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.77
6 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.57 11.00
2 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.04 1.50
3 79 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.38
4 Marek LudvíkMarek Ludvík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.89
5 Martin FerkoMartin Ferko 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.15
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.27
2 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.53
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.58
4 57 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.83
5 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.93
41 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BláhaAdam Bláha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.59 9.00
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.72 6.00
3 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 07.80 5.00
4 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.03 3.00
5 20 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.39
6 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.71 7.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.38
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.70
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.44
5 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.57 11.00
2 Adam BláhaAdam Bláha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.59 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 07.64 8.00
4 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.71 7.00
5 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.72 6.00
6 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 07.80 5.00
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.88 4.00
8 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.03 3.00
9 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 08.04 1.50
9 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.04 1.50
11 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.22
12 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.27
13 79 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.38
13 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.38
15 20 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.39
16 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.53
17 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.58
18 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.70
19 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.77
20 57 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.83
21 Marek LudvíkMarek Ludvík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.89
22 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.93
23 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.97
24 Martin FerkoMartin Ferko 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.15
25 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.35
26 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.42
27 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.44
28 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.81
41 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.77
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.95
3 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.24
4 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.64
2 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.77
3 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.86
4 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.26 9.00
2 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.51 4.50
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.66
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.83
5 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 08.96
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.68
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.78
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.05
4 Iveta ViktorinováIveta Viktorinová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.12
MS Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.97
86 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.51 4.50
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.54 2.00
3 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.69
4 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.91
5 Jana DřevováJana Dřevová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.48
6 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.52 3.00
2 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.59
3 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 08.97
4 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.12
5 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.92
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.23 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.43 6.00
3 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.04
4 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.14
5 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.51
6 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.56 1.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.68
3 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.73
4 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.82
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.88
6 3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.31 8.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.38 7.00
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.68
4 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.87
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.90
6 49 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.23 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.26 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.31 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.38 7.00
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.43 6.00
6 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.51 4.50
6 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.51 4.50
8 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.52 3.00
9 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.54 2.00
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.56 1.00
11 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.59
12 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.64
13 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.66
14 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.68
14 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.68
14 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.68
17 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.69
18 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.73
19 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.77
19 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.77
21 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.78
22 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.82
23 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.83
24 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.86
25 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.87
26 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.88
27 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.90
28 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.91
28 3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.91
30 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.95
31 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 08.96
32 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 08.97
33 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.04
34 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.05
35 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.12
36 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.14
37 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.17
38 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.18
39 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.24
40 Jana DřevováJana Dřevová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.48
41 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.51
42 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.56
43 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.57
44 49 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.62
45 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.92
46 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.94
47 Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.97
48 Iveta ViktorinováIveta Viktorinová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.12
86 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.47 6.00
2 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.97
3 Daniel TrávníčekDaniel Trávníček 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 10.39
4 Vít JílekVít Jílek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.44
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.81
6 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 11.76
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.76
2 Matěj PetrákMatěj Petrák 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.21
3 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 10.98
4 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 11.74
5 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 13.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.50 5.00
2 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.74
3 88 František SklářFrantišek Sklář 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 10.24
4 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.69
5 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 11.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.95 11.00
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.04 9.00
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 09.22 7.00
4 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 09.59 4.00
5 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.45
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.60 3.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.64 1.00
3 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 09.65
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.27
5 Štěpán KalistaŠtěpán Kalista 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 11.39
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 09.14 8.00
2 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 09.61 2.00
3 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 09.86
4 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.20
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.70
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.95 11.00
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.04 9.00
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 09.14 8.00
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 09.22 7.00
5 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.47 6.00
6 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.50 5.00
7 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 09.59 4.00
8 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.60 3.00
9 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 09.61 2.00
10 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.64 1.00
11 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 09.65
12 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.74
13 34 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.76
14 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 09.86
15 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.97
16 Matěj PetrákMatěj Petrák 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.21
17 88 František SklářFrantišek Sklář 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 10.24
18 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.27
19 Daniel TrávníčekDaniel Trávníček 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 10.39
20 Vít JílekVít Jílek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.44
21 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.45
22 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.69
23 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.70
24 Jan SlavíkJan Slavík 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.81
25 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 10.98
26 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 11.17
27 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.20
28 Štěpán KalistaŠtěpán Kalista 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 11.39
29 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 11.74
30 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 11.76
31 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 13.27

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.62
2 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.96
3 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 10.35
4 Sofie ViktorováSofie Viktorová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 10.76
5 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.32
6 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 11.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 09.51 1.00
2 Krystína KozákováKrystína Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.97
3 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.03
4 Justýna KrygarováJustýna Krygarová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.10
5 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.13
6 Eliška HuckováEliška Hucková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 11.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 10.42
2 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 11.28
3 Lucie ŠpátováLucie Špátová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 11.37
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 12.16
5 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 12.16
6 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.40 4.00
2 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.62
3 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.64
4 Magdaléna LiškováMagdaléna Lišková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 10.08
5 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.64
6 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.36 5.00
2 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.60
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.70
4 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.82
5 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.64
Michela GregorováMichela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 08.92 9.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.04 7.50
3 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.45 2.00
4 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.25
5 Agáta ČejkováAgáta Čejková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 10.67
MS Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.91
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.44 3.00
2 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.88
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.94
4 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.94
5 Andrea ChlandováAndrea Chlandová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 10.70
6 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.02
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.94
2 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 10.04
3 15 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.39
4 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.42
5 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 10.93
6 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.14
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 09.04 7.50
2 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.56
3 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.14
4 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 10.86
5 Ema KrauseováEma Krauseová 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.22
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 08.84 11.00
2 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.31 6.00
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 09.79
4 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.36
5 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 08.84 11.00
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 08.92 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.04 7.50
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 09.04 7.50
5 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.31 6.00
6 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.36 5.00
7 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.40 4.00
8 21 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.44 3.00
9 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.45 2.00
10 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 09.51 1.00
11 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.56
12 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.60
13 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.62
13 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.62
15 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.64
16 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.70
17 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 09.79
18 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.82
19 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.88
20 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.94
20 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.94
20 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.94
23 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.96
24 Krystína KozákováKrystína Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.97
25 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 10.04
26 Magdaléna LiškováMagdaléna Lišková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 10.08
27 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.14
28 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.25
29 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 10.35
30 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.36
31 15 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.39
31 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.39
33 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 10.42
33 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.42
35 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.64
36 Agáta ČejkováAgáta Čejková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 10.67
37 Andrea ChlandováAndrea Chlandová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 10.70
38 Sofie ViktorováSofie Viktorová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 10.76
39 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 10.86
40 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.91
41 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 10.93
42 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.02
43 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.03
44 Justýna KrygarováJustýna Krygarová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.10
45 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.13
46 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.14
47 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 11.28
48 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.29
49 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.32
50 Lucie ŠpátováLucie Špátová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 11.37
51 Eliška HuckováEliška Hucková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 11.40
52 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.64
53 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 11.89
54 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 12.16
54 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 12.16
56 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.20
57 Ema KrauseováEma Krauseová 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.22
Michela GregorováMichela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.36
2 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 27.99
Karel VlčekKarel Vlček 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 22.82 9.00
2 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.73 3.00
3 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 24.82
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 23.11 7.00
2 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 23.67 4.00
3 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 23.81 2.00
4 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 25.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.84 11.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 24.08
3 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 25.04
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 26.92
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.08 8.00
2 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.01 1.00
3 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.52
4 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.28
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.21 6.00
2 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 23.22 5.00
3 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.38
4 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 26.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.84 11.00
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 22.82 9.00
3 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.08 8.00
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 23.11 7.00
5 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.21 6.00
6 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 23.22 5.00
7 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 23.67 4.00
8 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.73 3.00
9 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 23.81 2.00
10 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.01 1.00
11 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 24.08
12 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.52
13 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 24.82
14 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 25.04
15 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 25.18
16 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.36
17 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.38
18 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 26.51
19 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 26.92
20 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.28
21 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 27.99
Karel VlčekKarel Vlček 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 DNS

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 22.94 6.00
2 Krystína KozákováKrystína Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.23
MS Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 27.59
Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 26.20
2 Markéta KaniováMarkéta Kaniová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.91
3 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 29.20
MS Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 34.18
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiškováMagdaléna Lišková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.63
2 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 24.99
3 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 25.27
4 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.28
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.28 9.00
2 21 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 23.43 0.50
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 24.21
4 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.96
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 22.09 11.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.54 8.00
3 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 26.11
Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.06 5.00
2 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.42 2.00
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.77
4 Iveta CapůrkováIveta Capůrková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.89
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 23.16 4.00
2 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 23.23 3.00
3 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.99
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.79
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 25.96
2 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 26.24
3 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 26.34
4 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 28.92
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 22.59 7.00
2 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.92
3 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.90
4 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 29.33
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.43 0.50
2 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.57
3 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.62
4 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 26.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 22.09 11.00
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.28 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.54 8.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 22.59 7.00
5 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 22.94 6.00
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.06 5.00
7 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 23.16 4.00
8 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 23.23 3.00
9 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.42 2.00
10 21 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 23.43 0.50
10 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.43 0.50
12 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.92
13 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.99
14 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 24.21
15 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.57
16 Magdaléna LiškováMagdaléna Lišková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.63
17 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.77
18 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.79
19 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 24.99
20 Krystína KozákováKrystína Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.23
21 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 25.27
22 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.96
22 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 25.96
24 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 26.11
25 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 26.20
26 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 26.24
27 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 26.34
28 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.62
29 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 26.70
30 Iveta CapůrkováIveta Capůrková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.89
31 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.90
32 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.28
33 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 27.59
34 Markéta KaniováMarkéta Kaniová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.91
35 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 28.92
36 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 29.20
37 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 29.33
38 Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 34.18
Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 DNS
Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 44.09 3.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 44.46 2.00
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 45.92 1.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 42.24
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 40.37 9.00
2 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 41.03 7.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 42.27 6.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 54.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 42.60 5.00
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 42.76 4.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 46.53
Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 39.87 11.00
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 40.67 8.00
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 50.89
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 41.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 39.87 11.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 40.37 9.00
3 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 40.67 8.00
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 41.03 7.00
5 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 41.56
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 42.24
7 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 42.27 6.00
8 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 42.60 5.00
9 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 42.76 4.00
10 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 44.09 3.00
11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 44.46 2.00
12 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 45.92 1.00
13 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 46.53
14 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 50.89
15 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 54.91
Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 52.47
2 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 53.06
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 54.98
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SrbováEliška Srbová 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 49.06
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 49.62
3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 50.07
4 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 59.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 46.45 2.00
2 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 48.29
3 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 49.43
MS Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 54.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 42.94 11.00
2 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.43
3 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 49.15
4 19 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 56.65
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 46.29 4.00
2 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 49.06
3 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 52.68
4 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 58.45
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 45.83 7.00
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 45.88 6.00
3 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 47.53 1.00
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.42
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 45.20 8.00
2 89 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 48.89
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 49.24
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 49.80
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.39 3.00
2 83 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 48.80
3 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 49.33
4 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 49.38
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 44.67 9.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 46.15 5.00
3 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.11
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 51.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 42.94 11.00
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 44.67 9.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 45.20 8.00
4 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 45.83 7.00
5 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 45.88 6.00
6 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 46.15 5.00
7 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 46.29 4.00
8 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.39 3.00
9 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 46.45 2.00
10 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 47.53 1.00
11 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 48.29
12 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.43
13 83 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 48.80
14 89 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 48.89
15 Eliška SrbováEliška Srbová 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 49.06
15 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 49.06
17 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 49.15
18 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 49.24
19 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 49.33
20 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 49.38
21 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 49.43
22 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 49.62
23 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 49.80
24 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 50.07
25 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.11
26 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.42
27 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 51.22
28 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 52.47
29 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 52.68
30 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 53.06
31 Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 54.64
32 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 54.98
33 19 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 56.65
34 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 58.45
35 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 59.04

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:57.25 8.00
2 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 1:59.85 7.00
3 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:01.58 6.00
4 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 9 2:09.27 3.00
5 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 2:14.37
6 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:19.60
7 22 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:22.03
8 19 Jan LorencJan Lorenc 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 2:24.89
9 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:28.14
10 3 Jakub HyánekJakub Hyánek 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:30.79
11 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:32.18
77 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 1:51.52 11.00
2 27 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:53.16 9.00
3 20 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 2:02.81 5.00
4 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 2:06.68 4.00
5 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:10.93 2.00
6 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 2:12.31 1.00
7 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:12.81
8 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:12.90
9 79 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:16.12
10 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 2:19.72
11 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:22.77
12 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:26.15
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 1:51.52 11.00
2 27 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:53.16 9.00
3 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:57.25 8.00
4 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 1:59.85 7.00
5 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:01.58 6.00
6 20 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 2:02.81 5.00
7 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 2:06.68 4.00
8 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 9 2:09.27 3.00
9 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:10.93 2.00
10 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 2:12.31 1.00
11 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:12.81
12 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:12.90
13 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 2:14.37
14 79 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:16.12
15 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:19.60
16 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 2:19.72
17 22 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:22.03
18 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:22.77
19 19 Jan LorencJan Lorenc 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 2:24.89
20 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:26.15
21 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:28.14
22 3 Jakub HyánekJakub Hyánek 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:30.79
23 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:32.18
77 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 1:53.92 11.00
2 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:01.78 9.00
3 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 2:02.62 7.00
4 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:04.66 4.00
5 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:05.99 3.00
6 25 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:06.41 2.00
7 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:07.10
8 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.20
9 51 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:14.70
10 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:15.46
11 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:23.67
74 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:02.57 8.00
2 40 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:03.27 6.00
3 67 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 2:03.58 5.00
4 31 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 2:06.79 1.00
5 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:07.64
6 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 2:13.33
7 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 8 2:13.76
8 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 2:16.04
9 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:17.04
10 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:18.68
11 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 9 2:28.73
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 1:53.92 11.00
2 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:01.78 9.00
3 23 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:02.57 8.00
4 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 2:02.62 7.00
5 40 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:03.27 6.00
6 67 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 2:03.58 5.00
7 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:04.66 4.00
8 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:05.99 3.00
9 25 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:06.41 2.00
10 31 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 2:06.79 1.00
11 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:07.10
12 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:07.64
13 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.20
14 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 2:13.33
15 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 8 2:13.76
16 51 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:14.70
17 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:15.46
18 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 2:16.04
19 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:17.04
20 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:18.68
21 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:23.67
22 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 9 2:28.73
74 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:27.80 11.00
2 22 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:28.89 9.00
3 60 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 2:33.62 8.00
4 89 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:35.46 7.00
5 86 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 2:38.01 6.00
6 77 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:40.75 5.00
7 49 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:43.22 4.00
8 83 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:46.58 3.00
9 26 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:46.60 2.00
10 3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:49.62 1.00
11 54 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:52.78
12 19 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 2:59.99
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:47.36 11.00
2 79 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:07.65 9.00
3 68 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:09.00 8.00
4 20 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 5:23.19 7.00
5 46 Jakub JíchaJakub Jícha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:24.91 6.00
6 41 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:30.49 5.00
7 57 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:40.20 4.00
Celkem 7 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 09.90 9.00
2 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.03
3 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.76
4 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TrávníčekDaniel Trávníček 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.36 6.00
2 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 10.39 3.00
3 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 11.33
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.98 8.00
2 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.37 5.00
3 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.78 1.00
4 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.89 11.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.99 7.00
3 25 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.38 4.00
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 10.60 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.89 11.00
2 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 09.90 9.00
3 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.98 8.00
4 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.99 7.00
5 Daniel TrávníčekDaniel Trávníček 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.36 6.00
6 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.37 5.00
7 25 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.38 4.00
8 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 10.39 3.00
9 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 10.60 2.00
10 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.78 1.00
11 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.83
12 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.03
13 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 11.33
14 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.76
15 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.14

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.98 6.00
2 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.46 3.00
3 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.55
4 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.90
5 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 11.66
6 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 11.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 09.70 9.00
2 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.94 7.00
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 10.94
4 15 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.23
5 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 11.39
6 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 10.00 5.00
2 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.63
3 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.72
4 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.87
5 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.98
6 51 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 11.77
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 09.30 11.00
2 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 10.29 4.00
3 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.49
4 Veronika KlokočkováVeronika Klokočková 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 10.71
5 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.20
6 Eliška HuckováEliška Hucková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 11.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 09.84 8.00
2 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 10.48 1.50
3 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.48 1.50
4 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 10.60
5 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 10.79
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 11.33
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 09.30 11.00
2 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 09.70 9.00
3 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 09.84 8.00
4 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.94 7.00
5 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.98 6.00
6 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 10.00 5.00
7 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 10.29 4.00
8 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.46 3.00
9 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 10.48 1.50
9 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.48 1.50
11 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.49
12 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.55
13 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 10.60
14 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.63
15 Veronika KlokočkováVeronika Klokočková 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 10.71
16 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.72
17 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 10.79
18 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.87
19 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.90
20 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 10.94
21 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.98
22 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.20
23 15 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.23
24 Eliška HuckováEliška Hucková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 11.33
24 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 11.33
26 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 11.39
27 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.43
28 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 11.66
29 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 11.70
30 51 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 11.77

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 05:45) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 16.01 11.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 16.12 9.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 15.52
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 05:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.91 8.00
2 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 20.98 7.00
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.60 6.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 15.52
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 16.01 11.00
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 16.12 9.00
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.91 8.00
5 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 20.98 7.00
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.60 6.00

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.56 4.00
2 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 17.78 2.00
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.90 1.00
4 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.18 9.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.53 7.00
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.81 6.00
4 54 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 17.74 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.08 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 16.52 8.00
3 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.87 5.00
Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HánováTereza Hánová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 19.92
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 20.31
3 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 20.76
4 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.65
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.08 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.18 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 16.52 8.00
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.53 7.00
5 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.81 6.00
6 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.87 5.00
7 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.56 4.00
8 54 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 17.74 3.00
9 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 17.78 2.00
10 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.90 1.00
11 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.74
12 Tereza HánováTereza Hánová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 19.92
13 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 20.31
14 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 20.76
15 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.65
Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF

4 x 60 m - Žáci

(so, 12.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brejška, Dřevikovský, Jodl, Hejna Brejška, Dřevikovský, Jodl, Hejna T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 29.84 11.00
2 Suchý, Bláha, Pecha, Zeman Suchý, Bláha, Pecha, Zeman SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 30.12 9.00
3 Krejčí, Ludvík, Mlejnek, Pánek Krejčí, Ludvík, Mlejnek, Pánek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 34.91 8.00
4 Drnek, Krejčí, Kočvara, Hlaváč Drnek, Krejčí, Kočvara, Hlaváč TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 37.98 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šteierová, Krejčí, Čermáková, Kollarová Šteierová, Krejčí, Čermáková, Kollarová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 31.78 11.00
2 Pokorná, Podlahová, Plešáková, Čechová Pokorná, Podlahová, Plešáková, Čechová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.33 9.00
3 Hušková, Žáčková, Dřevová, Klimešová Hušková, Žáčková, Dřevová, Klimešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 33.21 7.00
4 Hemberová, Dočkalová, Omastová, Řádová Hemberová, Dočkalová, Omastová, Řádová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 34.58 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chalupová, Faktorová, Králová, Mallátová Chalupová, Faktorová, Králová, Mallátová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 33.15 8.00
2 Cílková, Marušová, Šiková, Kocmichová Cílková, Marušová, Šiková, Kocmichová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 33.80 5.00
3 Foučková, Slavíková, Kovářová, Kahudová Foučková, Slavíková, Kovářová, Kahudová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 34.18 4.00
4 Nikodémová, Šímová, Stropnická, Srbová Nikodémová, Šímová, Stropnická, Srbová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 35.59 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Mikešová, Fidlerová, Turková Mikešová, Mikešová, Fidlerová, Turková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 33.28 6.00
2 Stejskalová, Polívková, Klímová, Bočková Stejskalová, Polívková, Klímová, Bočková SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 36.17 1.00
Štěrbová, Cvachová, Mezerová, Mallátová Štěrbová, Cvachová, Mezerová, Mallátová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Hauserová, Ludvíková, Stindl, Kostková Hauserová, Ludvíková, Stindl, Kostková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
3. dráha - DQ 170.7
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stejskalová, Polívková, Klímová, Bočková Stejskalová, Polívková, Klímová, Bočková SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 36.17 1.00
2 Nikodémová, Šímová, Stropnická, Srbová Nikodémová, Šímová, Stropnická, Srbová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 35.59 2.00
3 Hemberová, Dočkalová, Omastová, Řádová Hemberová, Dočkalová, Omastová, Řádová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 34.58 3.00
4 Foučková, Slavíková, Kovářová, Kahudová Foučková, Slavíková, Kovářová, Kahudová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 34.18 4.00
5 Cílková, Marušová, Šiková, Kocmichová Cílková, Marušová, Šiková, Kocmichová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 33.80 5.00
6 Mikešová, Mikešová, Fidlerová, Turková Mikešová, Mikešová, Fidlerová, Turková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 33.28 6.00
7 Hušková, Žáčková, Dřevová, Klimešová Hušková, Žáčková, Dřevová, Klimešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 33.21 7.00
8 Chalupová, Faktorová, Králová, Mallátová Chalupová, Faktorová, Králová, Mallátová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 33.15 8.00
9 Pokorná, Podlahová, Plešáková, Čechová Pokorná, Podlahová, Plešáková, Čechová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.33 9.00
10 Šteierová, Krejčí, Čermáková, Kollarová Šteierová, Krejčí, Čermáková, Kollarová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 31.78 11.00
Štěrbová, Cvachová, Mezerová, Mallátová Štěrbová, Cvachová, Mezerová, Mallátová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Hauserová, Ludvíková, Stindl, Kostková Hauserová, Ludvíková, Stindl, Kostková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ

8 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinke, Dušek, Lemberka Steinke, Dušek, Lemberka TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:05.76 11.00
2 Doubek, Kofroň, Král, Kortan Doubek, Kofroň, Král, Kortan Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:08.46 9.00
3 25 Fohl, Šívr, Novotný, Šíma Fohl, Šívr, Novotný, Šíma TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 2:11.71 8.00
4 Čermák, Kvasnička, Janák, Sedlák, Čoka Čermák, Kvasnička, Janák, Sedlák, Čoka TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12 2:11.99 7.00
5 88 Sklář, Bílek, Votava Sklář, Bílek, Votava TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13 2:14.74 6.00
6 63 Jiraň, Fučík, Sedlák, Černý Jiraň, Fučík, Sedlák, Černý Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 11 2:16.72 5.00
7 Dušák, Křížek, Lorenc Dušák, Křížek, Lorenc TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 2:17.87 4.00
8 Kania, Jílek, Petrák, Pivec, Daněk Kania, Jílek, Petrák, Pivec, Daněk SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 2:18.42 3.00
9 34 Nevěřil, Pexa, Mejdrech, Veselý Nevěřil, Pexa, Mejdrech, Veselý VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 2:23.80 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník