výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (16. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:25) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.13 11.00
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.40 9.00
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.50 8.00
4 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.56 7.00
5 22 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:25) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.93 5.00
2 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.02 4.00
3 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.28 2.00
4 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.69
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:25) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.10 3.00
2 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.34 1.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.43
4 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.35
5 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.52
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.32 11.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 08.38 9.00
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.41 8.00
4 68 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.56 7.00
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.63 6.00
6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.77 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.68 5.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 08.80 3.00
3 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.84 1.00
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.88
5 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.93
6 Nela BláhováNela Bláhová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.83 2.00
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.85
3 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.20
4 17 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.23
5 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.30
6 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.17
2 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.22
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.29
4 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.72
5 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.73
6 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 09.74
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.48
2 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 09.74
3 51 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.76
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 09.77
5 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 09.87
6 63 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.03
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HolubováKarolína Holubová 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.94
2 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.33
Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 DNS
70 Dana PanfilováDana Panfilová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.29
2 21 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.37
3 Lívie SivokováLívie Sivoková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.43
4 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.74
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.16 5.00
2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 12.40 4.00
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.44 3.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.49 1.00
MS Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.04
Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.94 7.00
2 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 13.48
3 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.85
4 Karel DivišKarel Diviš 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 15.24
MS Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.07
Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KukrálTomáš Kukrál 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.46 2.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.75
3 100 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 14.14
MS Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.18
75 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:10) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.42 11.00
2 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 13.47 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 13.50 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 13.78 7.00
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 14.18 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:10) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 13.79 6.00
2 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 14.31 3.00
3 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 14.33 2.00
4 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 14.44 1.00
5 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 14.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:10) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 14.23 4.00
2 Aneta ZemanováAneta Zemanová 98 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 14.51
3 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 14.74
4 Iva LoudováIva Loudová 77 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 15.39
5 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 15.73
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: -1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 20.99 8.00
2 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 21.42 5.00
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 21.87 3.00
4 22 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 22.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 21.00 7.00
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 22.68 1.00
3 19 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.41
4 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 23.54
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.57 2.00
2 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.80
3 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.01
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 19.22 11.00
2 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 21.72 4.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.60
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 12:40) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.73 9.00
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.37 6.00
3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.82
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.38 10.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 20.38 10.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.40 6.00
4 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 21.59 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.10 8.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.94 2.00
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 22.04 0.50
4 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 22.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 21.37 7.00
2 26 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 21.77 4.00
3 86 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 21.80 3.00
4 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.04 0.50
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: -2.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.09
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 23.11
3 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.41
4 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.79
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: -2.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 23.31
2 41 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.74
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.12
4 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.55
2 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.89
3 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 25.33
63 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.76
2 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.82
3 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 24.97
4 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 26.43
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 23.38
2 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.81
3 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 24.56
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:25) unofficial Vítr: -2.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 24.90 5.00
2 3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 25.07 3.00
3 16 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 25.38 2.00
4 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 27.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:25) unofficial Vítr: -1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 25.94
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 26.73
3 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 27.36
Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:25) unofficial Vítr: -1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.82 7.00
2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.03 4.00
Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:25) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.62 1.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 27.57
Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:35) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 26.93 11.00
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 27.80 9.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 28.72 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:35) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2 28.56 8.00
2 42 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 30.13 6.00
3 46 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 31.57 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:35) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 30.58 5.00
2 29 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 30.66 4.00
3 88 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 34.02 2.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:26.79 11.00
2 32 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:31.23 9.00
3 19 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:31.37 8.00
4 77 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 2:31.80 7.00
5 22 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:35.99 6.00
6 20 Václav TurekVáclav Turek 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:53.01 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:45.43 11.00
2 46 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 2:58.35 9.00
3 42 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 3:06.38 8.00
4 88 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13 3:09.22 7.00
5 81 Karolína ZelenkováKarolína Zelenková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12 3:11.18 6.00
6 64 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 3:14.05 5.00
7 56 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 3:23.44 4.00
8 39 Daniela NováDaniela Nová 70 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 3:31.00 3.00
9 44 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5 3:37.04 2.00
10 76 Martina StruskováMartina Strusková 74 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 3:44.45 1.00
11 35 Lenka KollarováLenka Kollarová 80 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 4:12.73
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 68 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:31.73 11.00
2 26 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:32.40 9.00
3 65 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:39.78 8.00
4 54 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:40.75 7.00
5 74 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:40.82 6.00
6 27 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:43.67 5.00
7 25 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:44.50 4.00
8 59 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:49.21 3.00
9 87 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:54.24 2.00
10 41 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 3:05.83 1.00
11 21 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13 3:09.92
12 61 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 3:10.93
17 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 4:24.54 7.00
2 36 Filip MichálekFilip Michálek 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 4:34.79 5.00
3 16 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 4:55.50 4.00
4 3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 4:57.26 3.00
5 100 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 5:30.97 2.00
6 72 Pavel StejskalPavel Stejskal 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 5:31.22 1.00
MS 37 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 4:22.55
MS 18 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 4:46.43
84 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 DNS
49 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 67 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 5:00.84 11.00
2 13 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 5:21.95 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 5:43.31 11.00
2 56 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 7:05.52 9.00
3 39 Daniela NováDaniela Nová 70 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 7:27.75 8.00
4 76 Martina StruskováMartina Strusková 74 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 8:04.83 7.00
5 14 Dominika KoutníkováDominika Koutníková 94 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 8:34.25 6.00
6 35 Lenka KollarováLenka Kollarová 80 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 9:28.35 5.00
90 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 5:53.63 11.00
2 86 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 5:53.64 9.00
3 23 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 6:06.78 8.00
4 99 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 6:23.16 7.00
5 63 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 7 6:31.26 6.00
6 51 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 6:35.03 5.00
7 70 Dana PanfilováDana Panfilová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 7:16.24 4.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.37 11.00
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.42 9.00
3 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.43 8.00
4 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.13 5.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 11.26 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.64 7.00
2 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.12 6.00
3 32 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.39 3.00
4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 11.89 2.00
5 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.04 1.00
2 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 13.14
3 20 Václav TurekVáclav Turek 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 13.61
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:20) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.17 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.33 9.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 10.63 8.00
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.72 6.50
5 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.72 6.50
6 Nela BláhováNela Bláhová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.90 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:20) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.77 5.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 11.06 3.00
3 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.11
4 61 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 12.20
5 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 13.31
6 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 16.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:20) unofficial Vítr: -1.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 11.88 2.00
2 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 11.96 1.00
3 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 11.97
4 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.06
5 86 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 12.09
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 09:45) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 19.82 9.00
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 20.19 8.00
3 Eva HrychováEva Hrychová 88 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 21.93 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 09:45) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.25 11.00
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 21.43 7.00
3 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2 21.79 6.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 19.57 7.00
2 78 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 19.80 5.00
MS Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 19.67
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10:51.61 7.00
2 78 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11:24.32 5.00
3 15 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11:51.23 4.00
4 67 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 12:20.12 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kratochvíl, Mikulanda, Novotný, Reitinger Kratochvíl, Mikulanda, Novotný, Reitinger TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 34.32 11.00
2 Florek, Krejčí, Maloň, Seidenglanz Florek, Krejčí, Maloň, Seidenglanz T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 35.74 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holušová, Kofroňová, Lorencová, Petrů Holušová, Kofroňová, Lorencová, Petrů TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 34.44 11.00
2 54 Fidlerová, Klementová, Pilátová, Švíková Fidlerová, Klementová, Pilátová, Švíková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 35.42 9.00
3 Boháčová, Pekárková, Píchová, Vondrová Boháčová, Pekárková, Píchová, Vondrová T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 36.57 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Řádová, Kačerová, Nedvědová, Novotná Řádová, Kačerová, Nedvědová, Novotná SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 37.15 6.00
2 Kořenářová, Kratochvílová, Morongová, Žáková Kořenářová, Kratochvílová, Morongová, Žáková T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 38.33 5.00
3 Horká, Leitgebová, Prokešová, Sivoková Horká, Leitgebová, Prokešová, Sivoková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 39.63 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Nováková, Slavíková, Stolinová, Volfová Nováková, Slavíková, Stolinová, Volfová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 36.62 7.00
2 Divišová, Panfilová, Levá, Mlsová Divišová, Panfilová, Levá, Mlsová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 40.97 3.00
3 Buchlovská, Kubačková, Mikešová, Štěpánová Buchlovská, Kubačková, Mikešová, Štěpánová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 41.99 2.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volf, Holoubek, Hašek, Anděra Volf, Holoubek, Hašek, Anděra TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 49.02 7.00
2 Tomasko, Bouška, Kohout, Absolon Tomasko, Bouška, Kohout, Absolon TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 49.09 5.00
3 Buchal, Havelka, Kukrál, Novák Buchal, Havelka, Kukrál, Novák SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 51.31 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Molová, Svědíková, Korandová, Andrlová Molová, Svědíková, Korandová, Andrlová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 56.44 11.00
2 Váňová, Strusková, Krejčí, Váňová Váňová, Strusková, Krejčí, Váňová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 57.65 9.00
3 Dvořáková, Pecková, Táborová, Šimečková Dvořáková, Pecková, Táborová, Šimečková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 58.38 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Koutníková, Synková, Hrychová, Zabloudilová Koutníková, Synková, Hrychová, Zabloudilová TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 62.93 7.00
2 Pavlíková, Sokolová, Šoralová, Loudová Pavlíková, Sokolová, Šoralová, Loudová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 64.27 6.00
3 76 Strusková, Kollarová, Nová, Kršíková Strusková, Kollarová, Nová, Kršíková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 72.18 5.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.461.511.561.601.641.681.711.741.781.821.85 Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 9 1.82 ----oooo-oxxoxxx 7.00
2 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 7 1.68 o-oxooxxooxxx 5.00
3 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
95 6 1.64 oooxxooxxoxxx 4.00
4 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 8 1.60 ooooxxoxxx 3.00
5 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3 1.46 xooxxx 2.00
6 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 1.46 xoxoxxx 1.00
MS Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 1.60 ---xxoxxoxxx
MS Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 1.51 oxxoox
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.281.331.381.411.441.471.501.531.561.60 Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 1.56 --xoxoooooxoxoxxx 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11 1.53 ---ooooxooxxx 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 6 1.38 ooooxxx 8.00
4 13 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 8 1.33 oxooxxx 7.00
5 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 9 1.28 ooxxx 6.00
6 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 10 1.28 oxoxxx 5.00
7= Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 7 1.23 xoxxx 3.50
7= David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3 1.23 xoxxx 3.50
Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 5 NM xxx
Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 2 NM xxx
Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4 NM xxx
František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 13 1.51 --xxooxoooxox 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 12 1.48 ------oxxx 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 3 1.45 oxoxo-xxooxxx 8.00
4 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 9 1.42 oooooxxx 7.00
5 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
98 4 1.42 ooxoxooxxx 6.00
6 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
92 1 1.42 oxooxxoxoxxx 5.00
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 10 1.42 ooooxxoxxx 4.00
8 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 7 1.39 oooxoxxx 3.00
9 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 8 1.39 ooxoxoxxx 2.00
10 Barbora LinhartováBarbora Linhartová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
89 5 1.36 oooxxx 1.00
11 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 2 1.36 ooxoxx
12 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 11 1.31 -oxxx
13 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 6 1.31 oxoxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.191.241.291.341.371.401.431.461.491.521.55 Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 1 1.46 -xoooooooxxx 11.00
2 Jana SvačinováJana Svačinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 5 1.43 -ooooooxxx 9.00
3 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4 1.37 oooxoxxoxxx 8.00
4 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 2 1.29 xoxoxoxxx 7.00
5 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3 1.19 oxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.012.162.262.362.462.562.662.762.862.963.063.163.263.363.463.563.65 Body
1 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 6 3.46 ----------xoxoxxo-xxoxxx 7.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 4 2.56 ---ooxoxxx 5.00
3 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 2.26 -oxxoxxx 4.00
4 78 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 1 2.16 xooxxx 3.00
5 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 2 2.01 oxx 2.00
MS Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 2.86 ----oxooxooxxx
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 7 NM ----------------xxx
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.811.912.012.112.212.312.412.512.612.71 Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 5 2.21 oooxoo 11.00
2 Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3 2.11 ooooxxx 9.00
3 42 Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 2 1.91 xooxxx 8.00
4 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1 1.91 oxxox-xx 7.00
5 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 4 1.91 xoxxoxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 16 6.30 +0.0 m/s 5.86  -0.46.15  +1.56.28  +1.26.286.22  +0.9x6.30  +0.0 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 15 6.26 +0.8 m/s 5.99  +0.16.26  +0.85.95  -0.16.266.23  +1.25.99  -0.4x 5.00
3 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 13 5.93 +0.0 m/s 5.64  -0.65.93  +0.05.81  -0.55.935.60  +1.3xx 4.00
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 12 5.43 +1.8 m/s 5.43  +1.85.32  -0.65.41  -1.45.435.03  +2.45.16  -0.35.25  -1.5 3.00
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 5 5.32 +0.7 m/s 5.16  +0.05.24  -0.15.32  +0.75.325.29  -0.1x5.29  -0.9 2.00
6 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 1 5.32 -0.3 m/s 5.32  -0.35.17  -1.25.23  +0.05.324.92  -0.35.21  +0.05.19  +0.0 1.00
7 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
95 7 5.24 -1.3 m/s 4.76  -1.34.90  +0.75.24  -1.35.245.22  +0.35.11  +0.05.18  -0.7
8 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 9 5.08 +0.6 m/s 4.99  -0.64.42  -1.54.93  -1.94.995.02  +0.05.08  +0.64.98  -1.2
9 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 8 4.97 -1.9 m/s 4.82  -0.24.82  -1.24.97  -1.94.970.00.00.0
10 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 6 4.62 -0.2 m/s 4.62  -0.24.52  +0.14.54  -0.84.620.00.00.0
MS Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 5.16 -1.3 m/s 3.18  -0.85.16  -1.35.11  -1.05.160.00.00.0
MS Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 5.48 -0.9 m/s 5.45  -1.15.48  -0.95.40  -1.25.480.00.00.0
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej PokornýOndřej Pokorný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 19 5.13 +0.2 m/s x5.13  +0.2x5.135.13  -0.60.00.0 11.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 20 5.01 +0.1 m/s 4.80  -0.15.01  +0.14.81  -0.35.014.98  -0.30.00.0 9.00
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 15 4.69 -0.4 m/s 4.55  +0.34.63  +0.5x4.634.69  -0.40.00.0 8.00
4 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 13 4.42 +0.6 m/s 4.41  +0.34.42  +0.64.32  -0.54.424.34  -0.90.00.0 7.00
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 1 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.04.40  -0.34.39  +0.14.404.30  +0.00.00.0 6.00
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 4.38 -0.3 m/s xx4.20  -0.44.204.38  -0.30.00.0 5.00
7 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 18 4.33 -0.4 m/s 4.33  -0.44.12  +0.44.19  -0.44.333.96  +0.00.00.0 4.00
8 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 14 4.29 +0.4 m/s 4.29  +0.44.13  +0.64.05  -0.74.29x0.00.0 3.00
9 13 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 16 4.28 +0.1 m/s 4.28  +0.13.01  +0.84.16  -1.24.284.08  +0.00.00.0 2.00
10 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 10 4.23 +0.7 m/s 4.23  +0.74.12  +0.3x4.234.18  -0.50.00.0 1.00
11 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 12 4.17 +0.5 m/s 4.06  +0.44.17  +0.54.05  -0.34.174.15  -0.50.00.0
12 77 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 11 4.04 -0.1 m/s 3.83  +0.43.53  +0.1x3.834.04  -0.10.00.0
13 Matěj NovotnýMatěj Novotný
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 9 3.85 +0.7 m/s 3.85  +0.73.73  +0.13.52  -0.43.853.38  +0.00.00.0
14 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2 3.83 +0.0 m/s 3.45  +0.13.72  -0.33.73  +0.23.733.83  +0.00.00.0
15 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3 3.55 +0.2 m/s 3.55  +0.2x3.43  +0.63.553.10  -0.10.00.0
16 Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4 3.54 -0.1 m/s x3.21  -0.2x3.213.54  -0.10.00.0
17 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 8 3.48 +0.0 m/s x3.34  +0.03.48  +0.03.483.27  -0.60.00.0
18 Kryštof TušilKryštof Tušil
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 3.14 +0.1 m/s 2.99  +0.22.75  -0.23.03  +0.03.033.14  +0.10.00.0
19 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 7 2.94 +0.3 m/s 2.94  +0.3x2.35  +0.02.942.88  -0.20.00.0
Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 5 NM xxx0.0x0.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 12 5.04 +0.2 m/s 4.50  -0.94.59  +0.3x4.59x4.83  -1.65.04  +0.2 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 11 4.86 +0.3 m/s 4.79  -0.34.62  +0.04.75  +0.84.794.62  -1.34.85  -1.04.86  +0.3 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 9 4.86 +0.1 m/s 4.81  -0.44.54  -0.4x4.814.80  -0.84.79  +0.44.86  +0.1 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 10 4.80 -1.4 m/s 4.48  +0.04.58  -0.64.59  +0.94.594.65  -1.64.80  -1.44.80  -0.3 7.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 8 4.64 -0.3 m/s x4.63  -1.2x4.634.15  -0.44.64  -0.3x 6.00
6 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 6 4.40 +1.0 m/s 4.18  -1.64.26  -1.74.29  +0.54.292.59  -3.24.35  -0.24.40  +1.0 5.00
7 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
98 4 4.37 +0.4 m/s 3.73  +0.24.31  -1.84.26  +0.14.314.34  -1.54.26  -0.84.37  +0.4 4.00
8 Kateřina TáborováKateřina Táborová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 7 4.20 -0.9 m/s 3.76  -0.44.14  -0.24.05  +0.84.144.17  -1.64.20  -0.94.08  +0.2 3.00
9 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 2 4.12 -1.8 m/s 4.12  -1.84.00  +2.5x4.120.00.00.0 2.00
10 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 1 3.62 +1.8 m/s 3.57  -0.43.62  +1.83.59  +0.13.620.00.00.0 1.00
11 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 3 3.53 +0.3 m/s 3.26  +0.03.50  +0.03.53  +0.33.530.00.00.0
64 Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 31 4.66 -1.7 m/s x4.29  -1.24.45  +0.04.454.66  -1.70.00.0 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 27 4.61 -0.7 m/s 4.61  -0.74.54  -0.94.58  -0.44.614.39  +0.40.00.0 9.00
3 68 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 22 4.49 +0.2 m/s 4.08  +1.54.07  +1.34.49  +0.24.494.13  -0.40.00.0 8.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 24 4.45 -0.2 m/s x4.45  -0.24.35  +0.84.454.25  +1.60.00.0 7.00
5 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 29 4.37 -1.3 m/s 4.22  -1.74.37  -1.34.22  +0.24.374.19  -1.10.00.0 6.00
6 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 28 4.34 -0.7 m/s 4.30  -1.8x4.15  +0.04.304.34  -0.70.00.0 5.00
7 54 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 21 4.27 -1.7 m/s 4.24  +2.0x3.93  +0.24.244.27  -1.70.00.0 4.00
8 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 30 4.24 +0.6 m/s x4.09  -1.64.24  +0.64.24x0.00.0 3.00
9 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 13 4.20 +0.0 m/s 3.89  +0.13.84  +0.73.73  +0.83.894.20  +0.00.00.0 2.00
10 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 16 4.19 -2.2 m/s 4.14  +0.04.07  +0.03.84  +0.04.144.19  -2.20.00.0 1.00
11 59 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 26 4.19 -0.7 m/s 4.06  -0.43.99  -0.94.19  -0.74.194.11  -0.30.00.0
12 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 12 4.12 +1.3 m/s 3.91  -0.23.88  +0.04.12  +1.34.123.77  +0.10.00.0
13 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 23 3.97 +1.4 m/s 3.97  +1.43.73  +0.83.81  -0.53.973.88  +0.60.00.0
14 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 25 3.97 -0.2 m/s 3.97  -0.2x3.77  -0.63.97x0.00.0
15 Nela BláhováNela Bláhová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 19 3.94 -0.7 m/s 3.88  +0.63.68  -0.13.94  -0.73.94x0.00.0
16 21 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3 3.90 -0.6 m/s 3.86  +0.33.90  -0.63.90  -0.63.903.73  -0.60.00.0
17 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 10 3.86 +0.5 m/s x3.56  +0.03.86  +0.53.863.12  -0.20.00.0
18 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 4 3.85 +0.6 m/s 3.85  +0.63.74  +0.73.55  -0.33.853.48  -0.40.00.0
19 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 14 3.85 +0.5 m/s 3.85  +0.5xx3.853.65  +0.20.00.0
20 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 17 3.79 -0.2 m/s 3.68  +0.23.72  -0.93.47  -1.43.723.79  -0.20.00.0
21 Kamila KlementováKamila Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 15 3.73 +1.7 m/s xx3.73  +1.73.733.72  -1.30.00.0
22 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 20 3.71 -1.8 m/s x3.66  +0.33.71  -1.83.713.50  -0.60.00.0
23 Klára PíchováKlára Píchová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 2 3.61 +0.2 m/s 3.61  +0.2xx3.613.19  -0.70.00.0
24 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 11 3.55 -0.3 m/s 3.55  -0.33.53  +0.03.33  +0.53.553.41  +0.30.00.0
25 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 9 3.54 +1.0 m/s 3.34  -1.3x3.54  +1.03.543.51  -0.40.00.0
26 27 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 7 3.45 +0.2 m/s 3.31  -1.53.45  +0.23.42  -0.63.453.32  -1.60.00.0
27 63 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 6 3.45 +0.2 m/s x3.45  +0.23.30  -0.63.453.18  -1.10.00.0
28 Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 18 3.41 +0.0 m/s x3.29  -0.63.33  -0.83.333.41  +0.00.00.0
29 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1 3.41 -0.4 m/s 3.41  -0.43.22  -0.63.13  -0.23.413.31  +0.10.00.0
30 Kateřina VondrováKateřina Vondrová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 5 3.22 -0.1 m/s 3.17  +0.13.08  +0.13.07  -0.43.173.22  -0.10.00.0
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 21 10.69 10.2710.4210.6910.69x0.00.0 11.00
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 20 10.67 08.63x10.6710.6709.210.00.0 9.00
3 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 16 09.26 08.7109.2609.1509.2608.760.00.0 8.00
4 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 13 09.16 08.2109.1607.0509.1607.300.00.0 7.00
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 15 09.14 08.0609.1408.4909.1409.100.00.0 6.00
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 19 09.07 08.4208.9509.0709.0708.940.00.0 5.00
7 Jana SvačinováJana Svačinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 14 08.74 08.7108.7407.9908.7408.560.00.0 4.00
8 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 17 08.73 08.73x07.5908.7308.140.00.0 3.00
9 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 18 08.66 08.6608.2408.3008.66x0.00.0 2.00
10 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 8 08.57 07.3907.5408.3808.3808.570.00.0 1.00
11 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 11 08.11 07.9407.9407.8407.9408.110.00.0
12 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 12 08.05 08.0307.5308.0508.0507.590.00.0
13 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1 07.46 -07.0207.3107.3107.460.00.0
14 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 10 07.11 06.8806.3906.8506.8807.110.00.0
15 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 6 07.11 07.1106.3106.3507.1106.500.00.0
16 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 7 06.74 06.3706.4106.7406.7406.260.00.0
17 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 9 06.46 06.4606.3306.2406.4606.090.00.0
18 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 5 06.15 -05.8406.1506.1505.710.00.0
19 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3 06.08 05.3305.0906.0806.0805.580.00.0
20 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 4 06.01 06.0105.81x06.0105.580.00.0
21 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 2 05.89 05.8905.87x05.8905.610.00.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 13 13.66 13.6613.0912.5213.6612.060.00.0 11.00
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 10.41 09.8910.4110.0510.4109.820.00.0 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 10 10.15 10.0710.1509.4610.1509.330.00.0 8.00
4 34 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 9 09.21 09.2109.1309.1309.2109.000.00.0 7.00
5 Forrest KrálForrest Král
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 8 08.50 08.50x08.0308.50x0.00.0 6.00
6 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 7 08.42 08.2108.3808.4208.4207.860.00.0 5.00
7 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 6 08.12 07.6405.9408.1208.1207.150.00.0 4.00
8 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 4 07.22 06.6307.2207.1807.22x0.00.0 3.00
9 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5 06.74 06.2006.6106.7406.7406.500.00.0 2.00
10 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3 06.70 06.4206.1806.7006.7006.470.00.0 1.00
11 Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2 06.33 05.4306.3305.7406.33x0.00.0
12 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1 06.25 06.2504.9905.8606.2505.860.00.0
MS Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 12 11.00 10.9010.1511.0011.000.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 13 09.41 09.4108.6109.2109.4109.1709.3909.40 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 12 09.15 08.8709.1508.9609.15x09.13x 9.00
3 Veronika MolováVeronika Molová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 2 08.73 08.4208.6708.7308.7308.2607.7208.65 8.00
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 10 08.27 08.2608.12x08.2608.0707.8808.27 7.00
5 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
92 3 08.26 08.0408.1507.5608.1507.4008.26x 6.00
6 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 11 07.70 07.2807.4807.7007.7007.3707.2707.26 5.00
7 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 9 07.69 07.3807.2007.4207.4207.3507.69x 4.00
8 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 8 07.28 07.1206.9107.2207.2206.1307.2806.62 3.00
9 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 6 07.08 07.08x06.8507.080.00.00.0 2.00
10 Tereza ChýnováTereza Chýnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
89 1 06.98 06.9806.40x06.980.00.00.0 1.00
11 Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 7 06.89 06.8606.8906.4706.890.00.00.0
12 Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
85 5 06.63 06.3106.5906.6306.630.00.00.0
13 14 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 4 06.19 06.1006.1906.0706.190.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 9 16.26 15.54x16.2616.2615.34x14.60 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 8 11.66 -07.70-07.7011.6611.0906.80 5.00
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 7 11.29 10.7611.29x11.29xx10.81 4.00
4 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 5 09.21 08.4408.7308.9608.96xx09.21 3.00
5 Tomáš KukrálTomáš Kukrál
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 1 09.14 08.8208.5308.7108.8208.7309.1408.53 2.00
6 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 2 08.96 x08.64x08.64x08.9608.81 1.00
7 Karel DivišKarel Diviš
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
74 4 08.64 08.6207.82x08.6208.4108.6408.20
8 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 3 06.85 x06.4506.8506.8506.7606.8006.76
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 27 33.73 33.7333.1531.6833.7333.260.00.0 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 4 28.52 23.2826.6928.5228.52x0.00.0 9.00
3 99 Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 26 26.77 25.4126.7724.3226.7725.180.00.0 8.00
4 Tereza LorencováTereza Lorencová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 25 24.13 21.5020.7024.1324.1320.180.00.0 7.00
5 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 22 22.41 20.1817.6418.3820.1822.410.00.0 6.00
6 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 9 20.95 17.8318.8019.6819.6820.950.00.0 5.00
7 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 23 20.73 20.1420.73x20.7319.370.00.0 4.00
8 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 3 20.16 18.6618.5020.1620.16x0.00.0 3.00
9 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 19 18.65 18.3618.4718.6518.65x0.00.0 2.00
10 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 20 17.87 17.8716.6514.0517.8716.750.00.0 1.00
11 87 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 18 17.86 17.8617.5017.1917.8616.840.00.0
12 59 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 5 17.63 13.3514.8216.2416.2417.630.00.0
13 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 7 17.34 16.84x17.3417.34x0.00.0
14 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 13 17.12 17.12x12.8017.1216.080.00.0
15 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 24 17.01 12.7213.5913.3213.5917.010.00.0
16 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 6 16.20 16.2014.7215.6716.2015.610.00.0
17 23 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 12 16.00 16.0014.5814.2516.0010.950.00.0
18 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 17 15.03 15.0314.73x15.0314.100.00.0
19 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 14 15.00 15.00x13.9015.0013.720.00.0
20 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 21 14.94 14.6012.8414.9414.9414.510.00.0
21 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 16 13.11 10.7410.5513.1113.11x0.00.0
22 27 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 2 11.52 10.4711.5210.4611.5209.310.00.0
23 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 10 11.15 10.7511.15x11.15x0.00.0
24 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 15 11.14 x10.6411.1411.14x0.00.0
25 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 11 10.17 xxx0.010.170.00.0
26 Veronika HorkáVeronika Horká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 1 10.05 10.05x08.5010.0509.400.00.0
27 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 09.95 09.9509.3509.4109.95x0.00.0
Celkem 27 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 12 38.19 36.8537.8437.4437.8438.190.00.0 11.00
2 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10 26.80 26.8025.71x26.80x0.00.0 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 9 23.90 23.9022.2520.6523.9022.750.00.0 8.00
4 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 8 23.37 21.1823.3717.2023.3721.680.00.0 7.00
5 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 22.54 22.5419.9819.3522.5418.730.00.0 6.00
6 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 7 22.51 21.5019.8620.3921.5022.510.00.0 5.00
7 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 6 20.60 20.6019.82x20.6017.230.00.0 4.00
8 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1 20.43 x19.6217.8719.6220.430.00.0 3.00
9 Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 18.91 18.9118.37x18.9118.120.00.0 2.00
10 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 4 16.32 15.80x16.3216.3215.040.00.0 1.00
11 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 14 15.23 x15.2314.7215.2314.840.00.0
12 Kryštof TušilKryštof Tušil
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 5 15.02 xx15.0215.02x0.00.0
MS Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 13 32.44 31.2930.3932.4432.44x0.00.0
Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3 NM xxx0.0x0.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 19 37.27 32.7230.2232.8332.8335.1037.2733.31 11.00
2 Barbora LinhartováBarbora Linhartová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
89 4 35.95 29.3832.7034.5834.5834.2835.95x 9.00
3 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 18 34.96 34.7933.6033.2134.79x34.9633.12 8.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 17 31.04 28.0329.5931.0431.04x28.38x 7.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 5 28.74 27.2927.2626.3527.2926.2628.7427.78 6.00
6 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 2 28.67 28.6728.5627.1328.6727.1424.56x 5.00
7 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 9 23.20 18.4021.85x21.8523.20x20.32 4.00
8 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 15 21.83 21.8315.5320.5521.8317.3516.7821.23 3.00
9 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 7 20.33 19.2920.3319.8720.330.00.00.0 2.00
10 14 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 3 20.09 xx20.0920.090.00.00.0 1.00
11 29 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 13 19.60 16.7619.2819.6019.600.00.00.0
12 Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
85 10 18.02 x14.8118.0218.020.00.00.0
13 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 14 17.82 15.6517.7917.8217.820.00.00.0
14 Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 8 17.26 16.3417.26x17.260.00.00.0
15 Olga ŠoralováOlga Šoralová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 12 17.25 16.31x17.2517.250.00.00.0
16 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1 17.21 x16.6617.2117.210.00.00.0
17 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 11 12.18 x12.18x12.180.00.00.0
18 Iva LoudováIva Loudová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
77 6 10.88 10.1810.1310.8810.880.00.00.0
Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 9 47.52 47.5244.4444.7547.5247.37x39.92 7.00
2 Josef ChýnaJosef Chýna
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 8 36.12 30.5932.4333.0033.00x36.12x 5.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 4 35.04 x34.7035.0435.0434.52xx 4.00
4 Tomáš KukrálTomáš Kukrál
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 2 33.16 27.5633.1627.0933.1630.5128.4729.50 3.00
5 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1 32.80 x31.7632.8032.8030.3730.3532.06 2.00
6 Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
92 5 29.09 27.0427.7429.0929.0928.10-- 1.00
7 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 7 16.37 16.1816.37x16.37xx15.90
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
77 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků