výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D

Vítkov -Jeseniova (4. 4. 2018)

Přespolní běh - Ml. žáci

(st, 4.4.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 050518 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:02
2 Petr ZlesákPetr Zlesák 060917 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 0:04:03
3 Václav DlabačVáclav Dlabač 050222 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:03
4 Jan AuředníkJan Auředník 050316 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:05
5 Hugo HamanHugo Haman 050920 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 0:04:08
6 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 060911 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:11
7 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 051229 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 0:04:19
8 Kryštof BaschKryštof Basch 050616 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:20
9 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 050816 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:04:21
10 Adam KloudaAdam Klouda 050620 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:04:21
11 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 030721 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:22
12 Martin ŠímaMartin Šíma 050609 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:26
13 Lukáš OrtLukáš Ort 051228 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:04:27
14 Filip StudničnýFilip Studničný 050801 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:28
15 David KarásekDavid Karásek 060207 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 0:04:28
16 Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 050325 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:29
17 Matěj ŠulcMatěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 0:04:29
18 Adam KheilAdam Kheil 060101 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:32
19 Pavel BurianPavel Burian 060906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:32
20 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 050217 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 0:04:33
21 Filip SolskýFilip Solský 051226 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:35
22 Jakub KolínskýJakub Kolínský 051026 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:37
23 Jonáš KloudaJonáš Klouda 060217 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:40
24 Daniel BoreckýDaniel Borecký 051003 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:04:42
25 David MoggDavid Mogg 060817 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:43
26 Simon ŠtiborSimon Štibor 050427 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:44
27 Radim VotavaRadim Votava 060914 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:44
28 Martin OvčiakMartin Ovčiak 060907 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:04:45
29 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 070117 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:51
30 Marek VáňaMarek Váňa 070802 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:04:54
31 Josef MaivaldJosef Maivald 050331 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:55
32 Jakub PavingerJakub Pavinger 060514 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:55
33 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 070612 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 0:04:59
34 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 060725 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 0:04:59
35 Radek VachtlRadek Vachtl 060802 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:00
36 Matouš FaktorMatouš Faktor 060904 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:01
37= Matouš ZástěraMatouš Zástěra 050818 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:03
37= Tobiáš BočekTobiáš Boček 050503 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:05:04
39 Matěj PekárekMatěj Pekárek 060706 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:05:04
40 Jakub TopolJakub Topol 060107 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:05:05
41 Ondřej UrbanOndřej Urban 071002 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:05:05
42 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 061107 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 0:05:06
43 Ondřej KindlOndřej Kindl 051014 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:05:07
44 Jan BorovičkaJan Borovička 050516 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 0:05:08
45 Ladislav FišeraLadislav Fišera 051104 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:11
46 Sebastian PippalSebastian Pippal 051018 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:17
47 Ruben SzabóRuben Szabó 060724 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 0:05:18
48 Jan HrádekJan Hrádek 070129 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:05:19
49 Štěpán BenešŠtěpán Beneš 060302 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:20
50 Viktor JakubůViktor Jakubů 051128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:21
51 Adam BeránekAdam Beránek 070207 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:23
52 Jan PořízekJan Pořízek 060215 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:05:31
53 Vít LorencVít Lorenc 060413 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:33
MS Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 060528 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:35
55 David RajchartDavid Rajchart 050823 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:05:36
56 František ŠvarcFrantišek Švarc 050827 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:39
57 Matěj PechMatěj Pech 060609 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:45
58 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 060410 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:47
59 Fabian PiredduFabian Pireddu 060622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:51
60 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 050507 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:05:56
61 Alessio PiredduAlessio Pireddu 060622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:06:03
62 Michael DušekMichael Dušek 051020 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:06:10
63 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 060109 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 0:06:19
64 Daniel ČaldaroskiDaniel Čaldaroski 051220 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 0:06:46
Marek NezkusilMarek Nezkusil 061215 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Viktor KunešViktor Kuneš 060902 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Filip KoudelkaFilip Koudelka 061228 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Jakub ŽabžaJakub Žabža 060917 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Václav DudekVáclav Dudek 060320 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Albert KuklaAlbert Kukla 050113 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS
Matěj HorákMatěj Horák 050703 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS
Jakub HubáčekJakub Hubáček 071202 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A DNS
Adam KrnáčAdam Krnáč 050530 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Dominik KozohorskýDominik Kozohorský 060624 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 050522 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Jakub SvobodaJakub Svoboda 051005 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Ondřej KubištaOndřej Kubišta 050420 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Tobias AjibTobias Ajib 070124 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Ondřej RezekOndřej Rezek 070901 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A DNS
Adam Ahsan MahmoudAdam Ahsan Mahmoud 070523 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A DNS
Jan HurdálekJan Hurdálek 060228 SK Jeseniova ASK Jeseniova A DNS
David StráňavaDavid Stráňava 060625 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Patrik SlukaPatrik Sluka 061201 SK Jeseniova CSK Jeseniova C DNS
Robert VolákRobert Volák 060409 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C DNS
Jakub LiškaJakub Liška 060405 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A DNS
Celkem 85 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(st, 4.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 060211 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 81 0:04:12
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 35 0:04:15
3 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 80 0:04:21
4 Anna RobkováAnna Robková 050721 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 70 0:04:26
5 Matylda HaasováMatylda Haasová 060224 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 21 0:04:36
6 Anežka HolkováAnežka Holková 050429 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 25 0:04:38
7 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 050912 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 12 0:04:39
8 Anika BurdováAnika Burdová 050728 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 0:04:41
9 Zdena PoborskáZdena Poborská 050704 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 65 0:04:42
10 Anna JebasováAnna Jebasová 061025 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 29 0:04:43
11 Barbora BenešováBarbora Benešová 050114 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:45
12 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 050404 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 90 0:04:45
13 Julie DurychováJulie Durychová 050506 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 14 0:04:46
14 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 050104 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 9 0:04:47
15 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 050601 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 46 0:04:47
16 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 050429 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 67 0:04:48
17 Dorota VeverkováDorota Veverková 050925 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 85 0:04:51
18 Eliška DolejšíEliška Dolejší 060322 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 11 0:04:54
19 Veronika HallerováVeronika Hallerová 051028 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 22 0:04:54
20 Tereza KauckáTereza Kaucká 051210 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 38 0:04:54
21 Anna NoháčováAnna Noháčová 070906 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 57 0:04:55
22 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 050623 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 0:04:58
23 Lucie PlochováLucie Plochová 050324 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:04:58
24 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 050820 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 0:04:59
25 Karolína RouskováKarolína Rousková 050120 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 71 0:04:59
26 Klára HonsůKlára Honsů 050506 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 26 0:05:00
27 Stella KollárováStella Kollárová 061225 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 45 0:05:00
28 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 050120 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 62 0:05:00
29 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 050818 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 86 0:05:01
30 Nela DvořákováNela Dvořáková 050930 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 15 0:05:02
31 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 060212 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 24 0:05:02
32 Ella ZavoralováElla Zavoralová 050110 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 89 0:05:03
33 Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová 060101 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 23 0:05:04
34 Michaela MahrováMichaela Mahrová 050220 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 53 0:05:05
35 Veronika NoskováVeronika Nosková 060316 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 58 0:05:05
36 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 050617 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 61 0:05:05
37 Natálie FreslováNatálie Freslová 050504 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 19 0:05:07
38 Vivien JakubůVivien Jakubů 071105 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 28 0:05:07
39 Nela RejtharováNela Rejtharová 070919 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:05:07
40 Barbora JedelskáBarbora Jedelská 061010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 30 0:05:08
41 Ella JelínkováElla Jelínková 050929 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 33 0:05:08
42 Laura KněžkováLaura Kněžková 050606 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 42 0:05:08
43 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 060606 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 78 0:05:10
44 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 061108 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 43 0:05:11
45 Anna VondrováAnna Vondrová 061212 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 87 0:05:12
46 Karolína KaškováKarolína Kašková 060824 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 37 0:05:13
47 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 051216 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 91 0:05:13
48 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 060706 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 27 0:05:15
49 Dina RybkováDina Rybková 070326 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 73 0:05:15
50 Michaela BlažkováMichaela Blažková 060413 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 0:05:17
51 Tereza MoravcováTereza Moravcová 051231 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 55 0:05:17
52 Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 050207 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 56 0:05:19
53 Anna PolákováAnna Poláková 050113 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 66 0:05:19
54 Anna BreznenováAnna Breznenová 071207 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 6 0:05:20
55 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 060709 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 31 0:05:21
56 Karolína KučerováKarolína Kučerová 050126 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 0:05:22
57 Gaja RybkováGaja Rybková 070326 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 72 0:05:22
58 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 051010 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 17 0:05:23
59 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 050806 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 20 0:05:23
60 Kristýna RybováKristýna Rybová 051221 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 74 0:05:23
61 Ida KratochvílováIda Kratochvílová 071008 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 50 0:05:24
62 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 051117 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 82 0:05:24
63 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 070912 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 92 0:05:24
64 Marie PeterkováMarie Peterková 070505 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 63 0:05:25
65 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 070830 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 54 0:05:26
66 Kateřina BezováKateřina Bezová 051209 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 0:05:28
67 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 060305 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 49 0:05:28
68 Eliška SyberováEliška Syberová 051017 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 77 0:05:29
69 Alžběta CaskováAlžběta Casková 060602 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 0:05:31
70 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 060704 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 44 0:05:33
71 Nikola ČermákováNikola Čermáková 070716 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 0:05:34
72 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 050406 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 88 0:05:34
73 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 061128 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 39 0:05:35
74 Magdaléna JeriováMagdaléna Jeriová 051210 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 34 0:05:37
75 Julie KracíkováJulie Kracíková 050725 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 47 0:05:41
76 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 060408 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13 0:05:44
77 Lucie KnaizlováLucie Knaizlová 061025 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 41 0:05:46
78 Jana KafkováJana Kafková 051009 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 36 0:05:47
79 Karolína KutalováKarolína Kutalová 050306 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 52 0:05:47
80 Tereza OpletalováTereza Opletalová 060609 PSK Olymp Praha, z.s. CPSK Olymp Praha, z.s. C 60 0:05:59
81 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 070302 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 18 0:06:02
Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 061127 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 79 DNS
Petra JelínkováPetra Jelínková 060304 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 32 DNS
Julie EgertováJulie Egertová 071014 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 16 DNS
Valerie SteindlováValerie Steindlová 060224 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 76 DNS
Leontýna NuskováLeontýna Nusková 061121 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 59 DNS
Ludmila VávrováLudmila Vávrová 050802 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 84 DNS
Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 060907 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 68 DNS
Magdalena KlírováMagdalena Klírová 050328 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 40 DNS
Justina ReimerováJustina Reimerová 050322 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 69 DNS
Anna TulachováAnna Tulachová 050110 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 83 DNS
Barbora SálováBarbora Sálová 060711 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 75 DNS
Natálie KramlováNatálie Kramlová 050225 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 48 DNF
Celkem 93 závodníků